VEREIMGS- NIEUWS "CONTACT MET DE EGMONDEN' 31 MAART 1976 NUMMER 1239 Vervolg "Kort Nieuws" van pag. 1: DAT voor de kust van Egmond aan Zee heit booreiland Seaquest van de BP in zee staat. Het gevaarte be vindt zich in blok Q8A op 52.35.41 NB en 04.31.39 O.L. en is duidelijk zichtbaar, 's Nachts is het eiland hel der verlicht. Er worden proefborin gen verrichJt naar aardgas, nadat eerdere boringen iets westelijker zijn mislukt. Ook wordt er een seis misch onderzoek verricht, aldus de inlichtingen, die wij van het minis terie van Economische Zaken los kregen. DAT dinsdag 6 april, 's avonds om 8 uur in Huize Heegemunde te Egmond-Binnen een dameskoor zal optreden, afkomstig van de afdeling De Bergense Brandweer uit Bergen. Belangstellenden boven 65 jaar zijn van harte welkom. DAT a.s. zaterdag om 8 uur in "De Klok" de laatste kienavond wordt gehouden en wel ten bate van drumband Van Speyk. Hét belooft een spectaculaire avond te worden, want er zullen buiten de grandioze prijzen van de avond nog de hoofd prijzen worden verloot onder de trouwe bezoekers van dit seizoen en wel in de vorm van een reis naar Parijs en een draagbare T.V. Voor- inschrijven bij de Ned. Midd. Bank. DAT de Jeugdbond van Natuur studie, waarvoor ook in de Egmon- den veel belangstelling blijkt te be staan, op 2 april een lezing houdt over vogels, om 19.30 uur in 't Hofje te Alkmaar. Er zijn ook excursies naar de Kleimeer en de Schermer. Inlichtingen Eichard Brink, Pr. Ire- nelaan 89, Egmond aan de Hoef, te lefoon 2800. DAT van 30 maart - 14 april in café-restaurant Altenburg te Eg mond aan Zee weer de bekende Roemeense weken plaatsvinden. Het orkest van Ntcu Cons1 tantin, in janu ari nog op de .tv, speelt dan in Al tenburg, terwijl u van de Roemeense dranken en spijzen, bereid door de chef-kok van het Casino-restaurant te Constante (Zwarte Zee), Moibe Tanase kunt genieten. Bel restau rant Altenburg voor een tijdige re servering (voor elke dag, behalve woensdag) want de traditie is, dat het er bijzonder druk kan zijn. Te lefoon 1352. vervolg: "Film over de Ruyterschool trok veel belangstelling" van pag. 1. Na de pauze gaf het schoolhoofd, de heer H. J. Wiegers een toelich ting bij de film over het schoolge beuren. Hij zei o.m., dat het de taak van de school is ALLE kinderen op timaal te begeleiden en de ouders te betrekken in het schoolgebeuren. Hierna konden de ouders genieten van de door Cor Mooy gemaakte film, die ruim 40 minuten duurde en waarin kinderen, leerkrachten en ouders acteerden. Uit de film bleek wel, dat er erg veel is veranderd in het onderwijs: weekSluiting, we reldoriëntatie, na schooltijd extra creatieve aktiviteiten, voor, onder en na schooltijd extra begeleiding voor 'kinderen die dit nodig hebben, kringgesprek, enz. Kortom een to taal andere school dan de aanwezige ouders gewend waren. Na afloop van de film sprak de de heer C. Hoogeboom veel waarde ring uit voor ai het werk, dat het schoolteam verricht en hij hoopte, dat de ouders de volgende keer weer voor zo'n grote opkomst zouden zor gen. 40-JARIG JUBILEUM ZUSTER ANNIE ORIJ Ter 'gelegenheid van dit 40-jarig jubileum was er in hotel 't Haasje een receptie om deze zuster, die in 1935 kleuter-onderwijzeres te Eg mond-Binnen was, gelukwensen aan te bieden. Het was leuk om te zien hoe vele oud-leerlingen van toen haar kwamen bezoeken, vooral het moment toen zij een foto kreeg aan geboden van een van haar kleuter- klasjes, die ruim 45 jaar geleden was gemaakt Begrijpelijk dat vele oude verhalen werden opgehaald. INGEZONDEN Onderstaand artikel, ingezonden door de Egmondse Tineke Zwart, bevelen wjj ten zeerste bij u aan BIO-INDUSTRIE, DE SCHANDE VAN DEZE TIJD Miljoenen dieren in Nederland worden meedogenloos prjjs gegeven aan een gruwelyk lijden, zonder dat wie dan ook ingrijpt. Wat met het in onbruik geworden woord veeteelt bedoeld werd, is nu bio-industrie geworden. De oeroude veeteelt is in deze moderne consumptiemaat schappij geïndustrialiseerd, d.w.z. in gesteld op een fabriekmatig zo ef ficiënt mogelijk omzetten van vee voer in vlees en eieren. De bic-industrie beoogt het voort brengen van dierlijke pro'dukten op zo groot mogelijke schaal, in een zo klein mogelijke ruimte, binnen een zo kort mogelijk tijdsbestek. Daar zijn de beruchte 'legbatterijen', kooien waarin, boven een hellend rooster, dicht opeengepakt kippen zitten. De dieren kunnen zich vrij wel niet bewegen; ze kunnen alleen ademhalen, eten, drinken, spijsver- teren en eieren leggen. Het skelet ontkalkt, er ontstaan breuken; nde- man ziet er naar om. Soms worden de dieren aangegrepen door pani sche angst; ze pogen de kooi te ont vluchten, ze fladderen in wilde wan hoop. De kip lijdt afschuwelijk. Slachtkuikens worden bij duizen den tegelijk vetgemest in een loods met blindew anden, onder kunst matige belichting. Ze kennen geen dag en nacht. Ze weten niet wat zonneschijn is, of regen of Storm, ze weten van geen voorjaar of herfst; ze weten niet wat leven is, ze vegeteren. De zwakkeren liggen met opengepikte wonden, ze worden levend opgevreten door de sterke ren. En de mestkailveren? Ze blijven vanaf hun geboorte in nauwe stik donkere hokken. Ze wegen na vier maanden 160 kilo. Maar ze hebben nooit gras geproefd; ze krijgen geen hooi. Het vlees is bl'ank, maar het kalf is riek. Het is uitgeput door bloedarmoede. Het kan niet opstaan en niet liggen. Het wacht op de ver lossende slacht. De mestvarkens zijn er nog slech ter aan toe. Hun onnatuurlijk be staan wekt in hen kannibalistische neigingen op. Ze vreten eikaars staarten op, ze bijten in bloedende wonden. Soms blijft er van de staart niet veel meer over dan een bloedig stompje. De dieren lijden aan rachi- tus, ze worden kreupel, ze worden krankzinnig; duizenden sterven op weg naar het slachthuis in doods angst. Het goddeloos bedrijf van de bio- industrie is onwaardig en mensont erend, maar het brengt gewin. Een enkele boer, gekweld door zyn ge weten trekt zich terug. Maar de bio- industrie als zodanig bhjft in stand en floreert. En aan wie is dat voor alles te wjjtcn? Aan U, lezer en aan mtf. Wjj boycotten Angola-koffie en sinaasappels uit Spanje. Voortreffe lijk! Maar wij boycotten niet het verziekte vlees van de bio-industrie. Wij realieren ons niet dat ons vlees verkregen is door de uitbuiting van het dier. Wij beseffen ons niet dat het dier door ons in een onbeschrij felijke misere wordt gedreven. Nu zal ik U niet vragen voortaan uw Vlees te laten staan om alleen nog vis te eten, of zelfs dat niet zoals ondergetekende. Wel vraag ik u om aan het ontwaardig bestaan van de kip te denken ais u weer eieren koopt. Koopt uw eieren bij een echte boer of vraag in de win kel naar echte scharreleieren. Dit zijn dieren afkomstig van gezonde kippen op gezonde bedrijven. U doet er goed mee, voor uzelf en voor de kip. Tineke Zwart Piet Heinstraat 4, Egmond aan Zee. JEUGDDIENST Zondag a.s. 4 april om 7 uur wondt er weer een jeugddienst gehouden in de Geref. kerk te Egmond aan Zee, georganiseerd door de Herv. Gemeente en de Geref. Kerk. Mede werking wordt verleend door ds. Martèl met het onderwerp 'E=mC'. Verdere medewerking wordt ver leend door de groep 'Exodus' uit Den Helder. Dit mag je niet missen. Na af loop van de dienst kunnen we na praten en een lekker kopje koffie drinken. Dus jongelui, tot zondag avond om 7 uur in de Geref. kerk. Ouderen zijn natuurlijk ook van harte welkom. HOOG WATER woensdag 31 4.3&—16.49 donderdag 1 5.06—17.19 vrijdag 2 5.35—17.49 (springtij) zaterdag 3 6.05—18.21 zondag 4 6.37—18.55 maandag 5 6.10—19.32 dinsdag 6 7.48—20.16 woensdag 7 8.37—21.11 donderdag 8 9.38—22.19 TENNISCLUB EGMOND AAN ZEE Zaterdag 3 april a.s. zal burge meester Bakker het tennisseizoen openen. In afwijking van voorgaan de jaren, zal deze bloeiende vereni ging de openingsaktiviiteiten niet slechts tot het tennispark beperken. Spelers van het - 3 APRIL TEAM - zullen met steun van het Trompet terkorps uit Alkmaar op het park worden ingehaald na een muzikale rondgang door de Gemeente. De Tennisclub Egmond aan Zee is verheugd dat er rioh voor het ko mende s éi zoen weer vele Egmonders bij deze vereniging heben aangeslo ten. Allen die deze, reeds lang be staande sportclub een warm hart toedragen, zijn van harte welkom om te zien hoe dilt jaar het eerste balletje gaat rollen. ZAAL VOETBAL VER. De Teddy's In een pittige wedstrijd hebben De Teddy's 1 Hooge Huys Girls met 7-1 verslagen. Hooge Huys was niet bereid zich zomaar gewonnen te ge ven, ze wisten zelfs met 1-0 voor te komen. De Teddy's liéten dat niet op zich ritten en uit een zeer goede aanval maakte Fia van Duin gelijk. Joke Beets zorgde nog voor de wis sel dat de Stand 3-1 werd. Daarna golfde het spel goed op en neer, Hooge Huys speelden zeer goed en gaven Greet Zomerdijk, Wil Piersma en Mary Molenaar handen vol werk. Joke Beets, Tanje Troost (2x) en Fia van Duin voerden de stand op tot 7-1. Ook de op een na laatste wedstrijd tegen Flamingo's wisten de Teddy's te winnen. Waarschijnijk omdat de Teddy's de mogelijkheid hebben om kampioen te worden, is het een zeer nerveuze en slechte wedstrijd geworden. Van de vele kansen die de Teddy's kregen wisten slechts Tanja Troost en Ria Zomer dijk er elk een te benutten. PROGRAMMA: woensdag 31 maart om 20.20 uur thuis tegen Karrewielladies om het kampioenschap. Beide teams Staan met evenveel punten aan de leiding. De Teddy's zullen de Steun van hun supporters in deze zeer zware strijd hard nodig hebben. b.c. De Egmonden Uitslagen clubdrive 23-3-'76: A. (gemidd. 42): 1. Zwaan - Sie- wertse 50; 2. gebr. Huiberts 46V2; 3. Zwaan - Gouda 44; 4. Bakker - Ver- meeren 43; 5. Apeldoorn - Kareis 42V2; 6. Goedel - Verbrugge 40; 7. Jak - Wittebrood 357a; 8. Hopman - v.d. Molen 347a; B. (gemidd. 42): 1. Heddes - Lief- ting 507b; 2. mevr. Groot - Scholte en familie Roos 47V2; 4. Peereboom - Gorse 44Va; 5. Horio - Nieuwenhui- zen 43V2; 6. familie de Goede 3872 7. Dekker - B. Wittebrood 337a; 8. da mes v. Eisen - Vermeeren 3072; C. (gemidd. 24): 1. Mooy - Kareis 2872; 2. dms. Wittebrood - Huiberts 27; 3. dms. de Jager - Hoogland 247a; 4. dms. Haverman - Dekker 24; 5. fam. Abbing 2372; 6. 'dms. Hopman - v.d. Molen 2272 7. dms. Druiven - Huiberts 18. Op 10 april bridge-drive in Egm.- Binnen. Zeevogels Programma zaterdag 3 april: pupillen: Foresters Al - Zeevogels Al 11.00 Flamingo's A2 - Zeevogels A2 12.00 Zeevogels A3 - Egmondia A4 11.00 Zeevogels BI - Foresters BI 11.00 SVW B4 - Zeevogels B2 10.15 Zeevogels Cl - Egmondia Cl 10.00 Egmondia C3 - Zeevogels C2 10.00 junioren: 59: CSV Cl - Zeevogels Cl 2.30 meisjes: 102: Zeevogels 1 - DESS 1 2.30 Programma zondag 4 april: 2: Zeevogels 1 - Watervogels 1 2.30 66: Zeevogels 2 - Flamingo's 2 11.00 106: Zeevogels 3 - Limmen 3 12.45 junioren: 226: Alkm.b. A2 - Zeevogels Al 12.45 250: Flamingo's A4 - Zeevogels A2 12 275: LSW B2 - Zeevogels BI 11.00 dames: 301: Zeevogels 2 - DVC 3 11.00 Verder nieuws: Alle leden, supporters en voetbal vrienden van Zeevogels worden zon dag a.s. verwacht op het voetbal terrein om het le en 2e elftal aan te moedigen, want op deze zondag kunnen deze 2 elftallen promoveren. D^Écnens hopen u spannende wed- sflj^en voor te schotelen. Het bestuur De reis naar Dieburg Er zijn nog zes plaatsen over. Als u mee wilt, haast u dan, want de lij^gaat zaterdag a.s. naar Dieburg; t^wpgave 3099 en 2047. De kosten zflJPpl.m. 45,er zijn geen over- nachtdngskosten na Di'eburg, want wij worden ondergebracht bij pleeg ouders. Klaverjasdrive op 9 april Zoals u vorige week heeft kunnen lezen, zijn er weer geweldige prij zen beschikbaar gesteld voor deze klaverjasdrive, maar ook moeten wij het nieuwe seizoen draaien, daarom a.s. zaterdag weer de grote rond gang door ons dorp. Wij hopen dat u ons hartelijk ontvangt en dat u prijs of geld al vast klaar ligt. Er is weer een prachtige prijs bij geko men: een zeereis van Amsterdam naar Gotenborg (Zweden) auto, retour voor 2 personen, aanvang van deze reis na 1 september. Het jeugdlbestuur v.v. Rapide PROGRAMMA: dinsdag 6 april sporthal Heiloo: 19.15: D2b Time-Out 3 - Rapide 3 woensdag 7 april sporth. HH-waard 19.15: HJ Time-Out - Rapide 20.15: D2a Rapide 2 - EMM 3 Dinsdagavond 6 april houdt v.v. Ra pide haar algemene ledenvergade ring in de vergaderzaal van de sport hal, aanvang 20.00 uur. In verband met de belangrijke punten bestuurs verkiezing en .trainerswisseling wij zen wij via "Het Contact" er op, dat hun aanwezigheid noodzakelijk is. Het bestuur Egmondia Programma zaterdag 3 april: pupillen Egmondia Al - Flamingo's Al 14.30 Jong Holland A2 - Egmondia A2 9.30 Go Aheald A3 - Egmondia A3 12.00 Zeevogels A3 - Egmondia A4 11.00 Egmondia BI - SVW '27 BI 11.00 Egmondia B2 - FC Huiswaard BI 11 Zeevogels Cl - Egmondia Cl 10.00 Egmondia C2 - Graftdijk Cl 10.00 Egmondia C3 - Zeevogels C2 10.00 junioren: 42. Sport. S B2 - Egmondia B2 2.30 Programma zondag 4 april: 51: Egmondia 2 - SRC 2 12.00 103: Egmondia 4 - USVU 4 2.30 Verder nieuws Op zaterdag 1 mei heeft onze eve nementencommissie het onderlinge seniorentournooi georganiseerd. Dit wordt 's avonds gevolgd door een grote feestavond in de zaal van De Speeltuin, met muziek van het duo Ger en Rob. Er wordt dan ook ge kiend om vele mooie prijzen. Van de deelnemers vragen we 's avonds een bijdrage in de kosten van 2,50 per persoon. Wie zich nog niet heeft op gegeven, kan dit alsnog doen bij Cor Snijders, Rein Huiberts, Adri Wittebrood of in de kantine. Leden en donteurs zijn van harte welkom. Voor de klaverjasdrive op vrijdag 2 maar kunt u zich nog inschrijven bij café De Meerpaal. Het le damesteam van Rapide dat zich na de wedstrijd tegen Effect al kampioen van de le klasse mocht noemen, bevestigde dit officieel dooi in eigen huis de derby tegen Relax uit Egmond a.d. Hoef met 3-0 te winnen. Voor de aanvang van de wedstrijd boden de Relaxspeelsters bloemen aan en het zag er naar uit dait de wedstrijd in een ontspannen sfeertje gespeeld zou worden. Niets bleek echter minder waar. Het werd een derby waarin de vele suppor ters zich danig roerden. Spannende momenten, veel op slagwisselingen en een gélijkopgaan- de stand tot 10-10 in de eerste set liet aan duidelijkheid niets te wen sen over. Rapide moest voor deze overwinning echt wel knokken wilde het het ongeslagen rekord behouden. De le set werd door attent de ver- dedigingsfouten af te straffen met 15-10 gewonnen. Het hoogtepunt was wel de 2e set, toen Relax een achterstand van 5-2 wist om te buigen in een 6-5 voorsprong, waar door de Rapide-dames het toch wel moeilijk kregen, maar na een gelijke stand van 8-8 bleek weer dat een goed spelend Rapide deze kompeti tie niet is te kloppen. Ook de 2e set werd met 15-10 gewonnen, de 3e set met 15-8. De beker en de bloemen zijn dit jaar verdiend voor Rapide. Een be ter afscheidskado had hun trainer/ coach dhr. Bisschop uit Egmond a. Zee zich niet kunnen wensen. De verwachtingen van dhr. Bisschop die verder geen .^fcfinersfunktie meer ambieert en SPtwee jaar lang als hobby heeft gedaan zijn, dat als het team met dezelfde instelling speelt als tegen Relax, een verblijf in de promotieklasse rechtvaardigt. Het verblijf in de promotie-klasse moet gehandhaafd wM"den en daarna uit gebouwd. He^^n, maar er zullen offers gebracM moeten worden. Eerst relaxen en daarna gaan wer ken aan de toekomst. St. Adel bert Programma zaterdag 3 april: pupillen: Adelbert Al - HSV Al 10.00 Adelbert A2 - HSV A4 10.45 HSV A6 - Adelbert A3 10.45 Adelbert BI - HSV BI 10.00 Meervogels B4 - Adelbert B2 10.00 Adelbert B3 - HSV B7 10.45 junioren: 19: Berdos Al - Adelbert Al 2.30 meisjes: 97: Adelbert 1 - WSV 1 2.30 98: Adelbert 2 - Purmerend 1 2.30 Programma zondag 4 april: HSV 4 - Adelbert 2 2.30 208: Limmen 10 - Adelbert 8 11.30 dames 293: Adelbert 1 - Zouaven 1 11.00 298: Purmerland 2 - Adelbert 2 12.00 Verder nieuws: Schoonmaakd.maandag 5 april om 19.00 uur: P. Laan, Limmerw. 9; A. Zonneveld, Meeuwenlaan 39; P. Hopman, Oldenborghweg, Egmond a.d. Hoef. EHBO-dienst: zondag 4 april mevr. Donkel, Fazantenln. 12; zondag 11 april mevr. Bommer, Ven- newatersweg; zaterdags mevr. Hop man, Noordvélderweg 3a. SCHAAKVERENIGING DE TOREN VAN EGMOND Maandag 2 maart werd door een jeugd-vijftal de eerste competitie wedstrijd tegen Magnus uit Schagen gewonnen met 3-2. De gedetaill. uit lagen zijn: Feike Dokter - Jurgen Smit 0-1; Marco Baard - Danial de Visser 1-0; Wouter de Waal - Jan Louwerse 1-0; Arjo de Waal - Eddy Schwaing 1-0; Röbert Verleun - Ni co Kuyper 0-1. De tweede wedstrijd voor de jeugd is op 5 april tegen DDM, terwijl de senioren op 5 april de laatste competitiewedstrijd spe len tegen Opening 67. We attende ren alle senior-leden er op, dat het in de bedoeling ligt op 12 april een kienavond te houden in hotel Atlan tic. Leden gaarne vergezeld van echtgenotes, verloofden en/of vrien den. Wij doen op hun echter een beroep een kleinigheidje mee te ne men als prijs. h.v. Egmond '74 Programma zaterdag 3 april: pup.: Egmond 2 - Alkmaar 14.00 Programma zondag 4 april: pup.: CSV - Egmond 1 11.00 pup.: CSV 2 - Egmond 3 13.00 sen.: Watervogels 2 (Den Helder) - Egmond 12.00 uur jun.: Koedijk - Egmond 13.00 adp.: Egmond 1 - Foresters 11.00 adsp.: Egmond 2 - AVA 2 12.00 adsp.: Egmond 3 - Tornado 5 10.00 VROUWENVERENIGINGEN De bekende actrice Nel Kars bracht met haar solo-toneel „Ik ,jij, zij" 'n grandioze avond in de grote zaal van de Prins Hendrik-Stichting te Egmond aan Zee, op uitnodiging van de Plattelandsvrouwen. De dames van de Chr. Vrouwenbond en het Kath. Vrouwengilde waren gasten. Het programma werd ingeluid met „Mien de kleedster". Nel Kare schetste vier verschillende vrouwen typen in de volgende voordrachten, t.w.: Wasa Schelsnowa uit het voor- revolutionaire Rusland van 1910 door Maxim Gorbi; Zuster Francoise, een bewerking van een interview door Joop van Thijn; Alles stinkt van Frank Horzen naar een historisch gebeuren (uit 1797; en tot slot "Ver veling" van Herman Heijermans. De volgende bijeenkomst van de Plattelandsvrouwen is op donderdag 15 april in „t Rodie Hert". "DE BEUK ER IN" GING VLOTBRUGGEN De reisvereniging "De Beuk er in" te Egmond aan Zee hield zaterdag j.1. een open vlotbrugavond die zeer goed geslaagd is, hoewel de opkomst matig was. Er waren prachtige prij zen te winnen, o.a. een speenvarken als hoofdprijs, zilveren dameshor loge, taarten, enz. Deze avond was zeer spannend, daar de punten niet zo hoog gescoord werd was de heer Boersen gestart met 56 p. Na P/2 uur vlotbruggen bracht de heer G. van Rijn de stand op 58 p. Tegelij kertijd stond mevr. Groot op 41 p. bij de dames. Na de pauze, waarin een trekking werd gehouden, ging men weer verder. De dames gingen de heren overtroeven en mevrouw Verduin-Boots bracht de stand op 62 p., hoger werd er niet meer ge scoord, zodat zij de hoofdprijs, het speenvarken won en tevens het zil veren dameshorloge. De uitslag: heren: 1. G. van Rijn; 2. Boersen; dames: 1. mevr. Verduin - Boots; 2. mevr. Groot; 3. mevrouw Gouda. De prijzen werden uitgereikt door de voorzitter, de heer Wit. STELLA ARTOIS VERANDERT NAAM Met ingang van 3 april zal de naam „Stella Artois" worden gewijzigd in „Egmondse Boys". CARNAVALSVERENIGING 'TALF ELFIE Na alle drukke werkzaamheden tijdens hét carnaval voor Prins Cees I en zijn raad van elf, heeft het be stuur alles de revue nog eens laten passeren. Veel lof was er voor de prins en zijn gevolg voor het be zoek aan de kleuterschool Kleuter duin, de Trompschool en de bedde ziekenhuizen ni Alkmaar, waar alle Egmonders werden bezocht en een kleine attentie aangeboden kregen door de prins. Ook heeft de prins de kinderoptocht bijgewoond, geor ganiseerd door de Eendracht en de prijzen uitgereikt. Nu gaat 't Alf Elfie in samenwer king met de klaverjasclub 't Witte Huis iets doen voor de ouden van dagen, door voor het eerst in de drie Egmonden het kampioenschap indi vidueel klaverjassen organiseren op vrijdag 23 april, aanvang 20.00 uur in hotel 't Witte Huis.. Voor de kam pioenen is er een grote wtsselbéker te verdienen, beschikbaar gesteld door Tino Tabak. Er zijn verder nog vele waardevolle prijzen. Eenieder die daar aan mee wil doen, is ver plicht een half uur voor de wedstrijd aanwezig te zijn, dit is reglementair noodzakelijk. Het inschrijfgeld be draagt 2,50 p.p. Opgaven bij W. Werver, tel. 3583, C. Verver, tel. 3273, hotel t Witte Huis, tel. 1267. Schrijf vroegtijdig in om teleurstel ling te voorkomen. Hét bestuur z.v.Vezo Stars PROGRAMMA: woensdag 7 april in Alkmaar: AFC 2 - Vezo Stars 2 7.00 SCHIETVERENIGING De Vrijheid Top 10: W. Dorresteijn 100; C. de Goede 99; C. Hof 98; J. Komen 98; P. Wesseling 98; G. Kleverlaan 97; N. Roozen 96; J. de Waard 95; P. Prins 94; P. Koelink 93. Totaal 968 punten. Maandag 5 april jaarverga dering.

Contact met de Egmonden | 1976 | | pagina 9