Leo Stam wint "Lamoraal-wisselbeker' Lunchtaria "New West van Cor en Ada Blok heropend Biljart-team Tino Tabak stelt zich voor Chinees-Indisch restaurant geopend te Egmond aan de Hoef "CONTACT MET DE EGMONDEN" 3 8 DECEMBER 1976 NUMMER 1275 Tijdens het onlangs gehouden lande lijk solisten-concours, georganiseerd door de harmonie Excelsior te Zuid- Scharwoude in samenwerking met de Alg. Ned. Unie van Muziekvereniging en afd. Noord-Holland, hebben leden van de muziekvereniging "Lamoraal van Egmont" met begeleiding van de heer W. Noteboom, piano, onderstaan de resultaten behaald: le afdeling: Vincent Pepping op ba riton 8072 p., 3e prijs (voor een eerste maal optreden geen gek resultaat), uit gevoerd werk 21e solo de concours - J. Porret; afd. uitmuntendheid: Leo Stam op cornet 105 p. le prijs, uitge voerd werk 28e solo de concours - J. Porret; Leo Alleman op bugle 99 p. le prijs, uitgevoerd werk Yankee Doodle - R. Hound; superieure afdeling: G. Wit tebrood en M. Burger op bugle lOOVs p. le prijs, uitgevoerd werk concert voor 2 trompetten en piano - A. Vivaldi; J. Peetoom op tuba 99 p. le prijs, uitge voerd werk Linda - D. Dagnelies. De door de muziekvereniging be schikbaar gestelde wisselbeker voor het hoogste aantal punten ging dit jaar naar Leo Stam. De beker is 2 jaar in bezit geweest van Pieter van Diepen die wegens studieredenen dit jaar niet mee kon doen. Pieter heeft al gezegd, dat hij hem volgend jaar weer terug wil winnen. Een stuk gezonde rivaliteit dus, want Leo Stam doet zijn best hem te behouden. De ijverig de schaar hanterende zoon Simon van Cor en Ada Blok te Egmond aan Zee besloot met het doorknippen van een lint de openingswoorden van de heer G. Gravemaker, voorzitter van de ondernemersvereniging 'Eendracht'. "New West" was weer open en de vele aanwezigen zagen met eigen ogen, dat er in de afgelopen maanden zeer veel ten goede was veranderd. Architect Zeegers had er weer iets moois op be dacht en dat liet hij tot werkelijkheid brengen door de aannemersbedrijven Gebr. de Graaff en Blaauboer, electro H. Konijn, sanitairbedrjjf M. A. Drui ven, schildersbedrijf Broek en winkel - timmeringsbedrjjf De Nijs. Een bijzon der gezellig interieur is er ontstaan, dat gestoffeerd werd door Theo Burger. Een smaakvolle bar nodigt u uit tot een gezellig zitje. En wie even in de keuken kijkt, ziet met éen oogopslag, dat de kok, in dit geval de patroon himself, Cor Blok, zich omringd heeft met apparatuur, waarmee hij alle kan ten uit kan. Natuurlijk is ook hier vak manschap meesterschap, maar dat heeft Cor Blok reeds jarenlang bewe zen. Veel sukses Op de foto de heren H. Foeken, J. Veeke, J. van Veldhoven en P. Kraay- vanger, bekende namen in de biljart- wereld. Zij gaan onder de naam bil jartteam Tino Tabak van Het Witte Huis te Egmond aan Zee deelnemen aan het kampioenschap van Nederland 1976/1977 in de topteam-kompetitie ka der bandstoten. En dat houdt in, dat er bekende biljarters naar Egmond aan Zee komen, waaronder wij namen aan treffen zoals P. Vet, A. van Ham, P. Dekker, H. Vultïnk, Chr. v.d. Smissen, Velthuis en vele anderen. De eerste wedstrijd in Egmond aan Zee is zater dag 11 december sus., aanvang 14.00 u. Door deze kompetitie-opzet zullen er in Egmond aan Zee aantrekkelijke wed strijden worden gespeeld, waarvan wij u zoveel mogelijk op de hoogte zullen houden. In Egmond aan de Hoef werd vorige week een Chinees-Indisch restaurant officieus in gebruik gesteld, waartoe zij die aan de totstandkoming hadden gewerkt en vele buurtgenoten naar Chinese gewoonte waren uitgenodigd aan een overvloedige dis. Gastheer en gastvrouw waren de heer en mevrouw Chun Kwan, die 9 jaar geleden van Hongkong naar Nederland kwamen en nu hun derde zaak openden. Wij maak ten tijdens die avond temidden van hun gasten deze foto van het echtpaar Chun Kwan. Links de bedrijfsleider de heer J. A. de Oude. Hij vertelde ons, dat behalve van de "hollands-chinese keu ken", zoals overal wordt geserveerd, ook veel werk gemaakt zal worden van de echte chinese keuken en dat is nog heel wat anders. In ieder geval kan men nu ook op Slotweg 3c gaan "chi nezen".

Contact met de Egmonden | 1976 | | pagina 3