VEREN IGI IN GSNIEUSV S Koloniehuis 'Zwartendijk" was op t.v. IÜDD Loek van Meurs smeedde een boot Hoog water Suksesvol bloemschikken door Egmondse dames AGENDA "CONTACT MET DE EGMONDEN" I 6 Vele Egmonders zullen de documen taire „Vakantiekolonie" die gisteren (maandag) uitgezonden werd door de KRO gemist hebben. Alleen middels de Alk. krant werd aandacht besteed aan deze unieke „terugblik". Wij hadden hieraan graag een artikel ge wijd in de uitgave van de vorige week. Helaas waren we niet op de hoogte van de uitzending. Jammer, want de nostalgische beelden over „de kolonieschijters" zoals de toen malige jeugd van Egmond a. Zee de bleekneusjes betitelde, haalden her inneringen op van „de goeie ouwe tijd". Deze film, gemaakt voor het eind examen van de Ned. Filmacademie door Caroline Hanken toonde een brok geschiedenis van Egmond aan Zee die reeds tot het verleden be hoort. De koloniehuizen - ze staan nog fier aan de branding, hoewel nu met dichtgespijkerde ramen of met een modernere bestemming - pasten in hét beeld van Egmond a. Zee. Eén telefoontje aan ons redaktie- adres zou voldoende geweest zijn om derpers, hoevers en binders kond te doen van een voor hen kos telijk brokje nostalgie. Jaap Eeltink IDONDERDAGAVONDI ^SPECIAL!^ "ON THE WATERFRONT" VERDIENT AANDACHT "De wrede haven", met vakman schap gekomponeerde film. waarin Kazan een typisch Amerikaans getint probleem met overtuiging en bezieling voordraagt. Opvallend is het zinvol gebruik van de geluiden en de sobere toepassing van muziek. Het slot is wat pathetisch, het spel van de hoofdfiguur soms wat te nadrukkelijk. Niettemin een werkelijk belangrijke film, zowel om de menselijke inhoud als om de boeiende vorm. In de hoofdrollen Marlon Brando en Eva Maria Saint. Regie Elia Kazan. Op 9 oktober zal prinses Margriet het nieuwe gebouw van het Nautisch College "Noorderhaaks" te Den Helder officieel openen. In de hal van deze zeevaartschool zal dan een metaalplastiek prijken van de Egmondse kunstenaar Loek van Meurs. die er in haar atelier aan de Boulevard gedurende enkele maanden aan gewerkt heeft. Met las- en smeedwerk groeide onder haar handen een fraai schip, een z.g. alleslader. zoals de Nedlloyd die in het bedrijf heeft. Alvorens zij aan het werk ging, verdiepte zij zich nauwkeurig in de konstruktie en in de vormen van het schip, waarvoor zij alle medewerking ontving van de Nedlloyd. Deze maat schappij voorzag haar van konstruktie- tekeningen, binnen- en buitenaanzicht van het schip, folders en foto's. Zij kon zich zo een goed beeld vormen van de werkelijkheid. Aan haar de taak om die in artistieke vormen weer te geven. Wanneer men daarbij bedenkt, dat haar materiaal in hoofdzaak plaatijzer is, aangezien haar specialisatie smeedwerk is, dan is het niet moeilijk voor te stellen, dat een grote artisticiteit gepaard moet gaan aan een goed vakmanschap, om met dit stugge materiaal kreatieve vormen te bereiken. Maar zij is daar volkomen in geslaagd. Zelfs de golven van de zee boog zij uit plaatijzer. Alvorens zij begon aan het eigenlijke werkstuk, maaktezij een miniatuur, een kunstwerkje op zich, dat het fantastisch zou doen op de schoor steenmantel bij de open haard. Vanuit dit kleine model vergrootte zij de afmetingen naar die van het nu gereed staande kunstwerk, waarmee wij haar in dit "Contact" afbeelden. Loek van Meurs zal met dit kunstwerk veel sukses oogsten. Deze vererende opdracht is er een van de velen, die zij reeds heeft uitgevoerd. Zij hoopt in de toekomst nog meerdere van dit soort opdrachten te krijgen. Het ligt voor de hand, dat haar kunstatelier soms meer weg heeft van een smederij, kompleet met lasappa- ratuur. Zij weet hiermee met haar artistieke gaven prachtige resultaten te bereiken, zoals het scheepsmodel op deze foto. woensdag 26 7.38 19.54 donderdag 27 8.15 20.32 vrijdag 28 8.57 21.00 zaterdag 29 9.50 22.18 zondag 30 11.00 23.39 maandag 1 11.32 23.59 dinsdag 2 12.58 13.20 (doodtij) woensdag 3 L25 13.59 donderdag 4 2 21 14 49 TTF Vier Egmondse dames, allen leden van de vereniging Tuinbouw en Plant kunde, hebben op vrijdag 14 september j.1. weer deelgenomen aan het natio naal kampioenschap bloemschikken voor amateurs, gehouden in de Flevo- hof te Biddinghuizen. Van de 214 deelnemers (sters) afkom stig uit .geheel Nederland, hebben de Egmondse dames weer goede resul taten geleverd. De wedstrijd was in drie klassen verdeeld, t.w. een Ere, A en B- klasse en stond deze keer geheel in het teken van het jaar van het kind, de deelnemers hadden de opdracht diverse bloemstukken op te maken. Mevr. de Waard-Kuiper uit Egmond aan de Hoef kon, gezien haar prestaties van voorgaande jaren, weer meedoen in de Ere-klasse, waar 35 deelnemers waren. Zij behaalde met een van haar fraaie kreaties: "hangend wiegboeket- je" de 2e prijs. Mevr. C. Hopman-Apel- doorn uit Egmond-Binnen. uitkomende in de A-klasse, haalde met haar werk stuk "Sneeuwwitje" de 3e prijs. Mevr. C. Swart-Polle uit Egmond aan de Hoef, eveneens in de A-klasse, bleef met haar puntenaantal pal achter mevr. Hopman maar viel net buiten de prijzen. Zij noemde haar vrije stuk: "een karretje op de zandweg reed". Voor de B-klasse was dit jaar voor de I eerste keer door het afdelingsbestuur uitgezonden mevr. A. Beauchampet- Lorwa uit Egmond aan Zee. Zij kon volstaan met één bloemstuk. Alhoewel zij kennelijk nog niet was opgevangen tegen zoveel kunstzinnige deelnemers, kwam zij toch met een flink aantal punten uit de bus. Proficiat dames met het behaalde resultaat! Naast enige andere evenementen heeft het bestuur van de Egmondse afdeling Tuinbouw en Plantkunde plan nen om in de komende winter enige kursusavonden voor bloemschikken te organiseren. RELAX MOET NOG WENNEN AAN DE PROMOTIE-KLASSE S.V. DE VRIJHEID "Top 10" 24 september j.1.: Sj. Cas- tricum 98, P. Wijker 98, G. Kleverlaan 98, C. de Goede Hzn 98. P. Konijn 97, Jacob de Waard 96, D. Straathof 96. W. Dorresteijn 95, P. Prins 94, Sjaak de Waard 94. Totaal 964 punten. ZEEMACHT - ST. ADELBERT St. Adelbert heeft in een matig ge speeld» wedstrijd zijn eerste seizoen overwinning behaald. Zeemacht had wel het betere van het spel maar de talrijke aanvallen strandden. Frans Sentveld kreeg na 15 minuten een mooie kans, maar deze ging verloren. De Zeemachtverdediging gaf weinig kansen door hun buitenspelval. Theo van Vuuren kon in de 35e mi nuut Adelbert op een voorsprong zetten maar ook deze kans ging ver loren. In de tweede helft rondde hij een dieptebal van Joost Bakkum doeltreffend af. Zeemacht zette A- delbert wel met de rug tegen de muur maar gevaar bleef uit. Adel bert had deze voorsprong kunnen vergroten als Steef Liefting en Bart Melker hun kansen hadden verzil verd. Zondag wacht de zware thuis wedstrijd tegen lijstaanvoerder s.c. Spirit. De Adelbertspelers hopen op volle steun van het publiek, dat er zeker geen spijt van krijgt deze wed strijd te bezoeken. Ab Boendermaker Z.V.V. DE TEDDY'S De Teddy's speelden in de eerste ronde van de Karrewielbeker tegen eerste klas- ser Biersteker. De gehele wedstrijd wa ren de Teddy's sterker. Na tien minuten kon de voor de Alkmaarse selectie uit genodigde Loes Limmen 1-0 scoren. Daar voor hadden de Teddy's al veel kansen onbenut gelaten. Tiny Zomerdijk en Gré de Boer zetten hun ploeg voor de wissel op 3-0. Na de wissel scoorde Anja Hou- tenbos, vier nul! Uit een zeer goed op gezette aanval van Ria Driehuis kon Fia van Duin in de uiterste hoek scoren. Tiny Zomerdijk pikte de bal achter op, kon ongehinderd naar voren oprukken en bepaalde de eindstand op 6-0. Programma: 26/9 om 19.40 Teddy's 2-De Kracht 28/9 20.20 Teddy's-'t Frietje Dondedrdagavond worden alle leden ge vraagd om loten te gaan verkopen langs de huizen. Deze loten zijn van de grote clubactie, wat tot doel heeft om kleine clubs hun hoofd „boven water" te kun nen houden. Wij hopen dat heel Egmond de Teddy's maar ook Egmond Stars in deze willen steunen! TRIMGROEP DE KLOK Zondag 23 september was het strijd toneel in Bergen te vinden. Op een prachtig parcours in de bossen en duinen waren veel lopers van d^ partij. Na het zomerseizoen komen* we steeds meer roodhemden tegen op de trimlopen. Op de banen zijn ook veel sucsessen geboekt en als deze mannen zich aanstonds weer in duin - of op het strand manifesteren, be^fQfc looft dat wat. Hoe dan ook: in Ber gen drie man inhet rood vooraan bij de eerste 10, nL Bert de Groot, keurige 3e en Albert Stam, die zeer veel belooft, voor dit jaar 7e. Peter de Graaff altijd goed voor een mooie klassering 8e. Eeq goede start dus. SCHAAKVERENIGING DE TOREN VAN EGMOND In de eerste ronde van de interne kom petitie hielden de nummers één en twee van het vorig jaar elkaar in evenwicht. Op voorstel van Koper accepteerde Fran ke Remise. Thomas Broek tegen Dokter werd afgebroken in een vrijwel gelijke stand. Uitslagen senioren 10-9-'79. Franke-Koper Vi-Vi Thomas-Dokter afgebr. Janzen-Robert 1-0 Meijer-de Groot 1 -0 Genet-Visser 1-0 Knevel-Belleman 0-1 Mevr. Groot-Assing 1-0 Vader-Wullems 1-0 De tweede ronde bracht geen verrassin gen. Ben Franke nam ook nu genoegen met een half punt. Janzen was degene die hem van de volle winst afhield. Uitslagen senioren 17-9-'79 Janzen-Franke Vi-Vi Koper-Genet 1-0 Thomas-Belleman 1-0 Dokter-Mevr. Groot 1-0 Robert-Verbeek 1-0 de Groot-Knevel 0-1 Visser-Wullems 1-0 Assing-Werker 0-1 TRIMZWEMMEN IN EGMOND AAN ZEE Op 17 september j.1. zijn we weer gestan met het trimzwemmen voor ouderen in het zwembad te Egmond aan Zee. Iedere maandagavond van 21.30-22.00 uur en van 22.00-22.30 uur wordt er on der deskundige leiding gewerkt aan de conditie en het trainen van de zwemsla gen. Hoewel we over belangstelling be slist niet te klagen hebben, kunnen er toch nog een aantal enthousiaste zwemmers bij. Iedereen die belangstelling heeft, ook al heeft u niets met Z PC Heiloo uit staande, is van harte welkom op maan dagavond in Egmond aan Zee. Zwemt u eens, geheel vrijblijvend, een keer met ons mee en beslis daarna of het iets voor u is of niet. Voor nadere informatie bel: J. Molenaar 02206-3352. ZAALVOETBALWEDSTRIJD RIJKSPOLITIE - RESERVE RIJKSPOLITIE Nadat in het voorjaar een wedstrijd door de reserve RP werd gewonnen met 8-7, vond nu de revanche-wedstrijd plaats in de sporthal te Egmond. Weken van in tensieve training resulteerden in een ener verende strijd, waarbij geen der teams verder dan een punt verschil uitliep. De rust van vijf minuten, beslist nood zakelijk, ging in met een 2-2 stand. Ook de tweede helft bleef spannend en de wedstrijd eindigde in 5-5 gelijk. Pe- nalties beslisten in het voordeel van de ^Rijkspolitie. Een beker, beschikbaar ge steld door sportschool Israël uit Egmond- Binnen bleef als troost voor de verslagen reserve-rijkspolitie. Spierpijn bleef ér voor de rijkspolitie. Het debuut van Relax tegen T.O.G. in de promotieklasse had meer op kunnen leveren dan het teleurstel lende 1-3 verlies. De basis had gelegd kunnen worden in de le set, waarin een 13-10 voorsprong verloren ging tot 13-15. De 2e set nam Relax een 5-1 voorsprong en gaf deze niet meer uit handen. Wel kwam T.O.G. slui pend naderbij en dit had een span nende slotfase tot gevolg met een eindstand van 18-16. Reijer Schoon maakte door middel van een bal via het net op gelukkige wijze deze set af. In de laatste 2 sets moest Relax duidelijk het onderspit delven. De 3e set verliep teleurstellend via 2-11 tot 8-15 en in de 4e set kon Relax T.O.G. bijhouden tot 8-8 maar toen was het snel afgelopen, een 9-15 nederlaag. De grootste problemen waren de pass en het verdedigings werk, dat te statisch is. Het is te ho pen dat die onderdelen in de komen de wedstrijden beter verzorgd zul len worden, om successen te kunnen boeken. PROGRAMMA HEREN Vrüdag 28 september S.V.H.1 - RE- lax 1 20.30 uur, vertrek 19.00 uur sporthal De Kloet te Grootebroek. Dames 1 deze week vrij. Smashbal Dinsdag 2 oktober, sporthal Egmond 19.00 M.J. Relax-Dinto 3; 20.00 D2A Relax 2-Effect 3; 21.15 H2B Relax 2- V.C.O.4; Zaalcontrole hebben Lidy Arendse, Carla Ranzijn, Peter te Bück en Paul de Waard, om 18.30 uur aanwezig zijn! Dinsdag 2 okto ber sporthal Heiloo 21.15 H3A Effect 4-Relax 3 REDDINGSBRIGADE BESLOOT SEIZOEN MET KAMPVUUR Zoals elk jaar werd ook het zomerseizoen 1979 afgesloten met een kampvuur, dat de ERB groter dan ooit op het strand op bouwde. Alleen hel bouwen al trok veel belangstelling en het lag dan ook voor de hand, dat bij het aansteken van de enorme brandstapel heel wat mensen op de been waren, die bij het flakkerende licht op het strand als donkere silhouet ten tegen de nachtelijke hemel afstaken. Toen het vuur tenslotte tot een klein hoop je as ineen geslonken was, waarvan de restanten veilig onder het zand werden bedolven, zette het seizoenafscheidsfeest zich voort in de brigadetent, waar de di verse gebeurtenissen tijdens het seizoen waaronder gelukkig geen verdrinkings- gevallen, nog eens werden doorgenomen. Er was zeer veel jeugd aanwezig, waar uit kan worden geconcloduurd, dat de toekomst van de ERB en de voort zetting van de traditionele kampvuura vonden verzekerd is. Bestuur en leden konden tevreden zijn met deze avond. VISCLUB DE EGMONDEN Zondag 30 september vissen we onze laat ste viswedstrijd in het binnenwater en wel een witviswedstrijd tegen en in samen werking met „Bij Nacht en Ontij" in de Slotgracht van 08.30-10.30 uur. (Denk om terugzetten van de klok). Voor maden wordt gezorgd en we vissen om het hoogste aantal. Alles telt (dus ook paling). Voor de eerste 10 van iedere club zijn prijzen beschikbaar. De prijsuitreiking is in het Rode Hert. Er is zoals altijd een grote verloting met prachtige prijzen. Aan die leden die we zelden op de wed strijden zien zou ik zeggen: Komen jul lie ook eens kijken en mee vissen. We De wedstrijden lopen op hun eind dus men kan nog een keer meedoen. Het verhoogt de sfeer en gezelligheid. De deelname is gratis. We rekenen op u allen. Tot zondagmorgen half 9. Namens het bestuur, de secretaris, S. Hopman. ZAALVOETBALVER. KENNEMERLAND Vrijdag speelde K'land de 4e com petitiewedstrijd tegen Sprenkeling- boys. Een derby dus ondanks het hoopvolle begin van K'land (1-0 vooral dankzij F. Eickhof) werd het al gauw gelijk door een subliem doelpunt van R. de Raadt. Na de wissel een zeer goed combinerend Spr.boys dat na een uitstekende uit worp van doelman A. Dekker door P. de Waard werd afgerond. 2-1. Nu trok K'land ten aanval wat resul teerde in een weerwoord van Spr. boys, uitgedrukt in de einduitslag van 8-1, dankzij het uitstekende spel van De Raadt en De Waard. GROOVIN' GANG IN J.O.E.B. A.s. zondagmiddag 30 september speelt de Heilooër Rockformatie Groovin' Gang in het Joebgebouw te Egmond-Binnen. Groovin' Gang is een jonge formatie, welke sinds 1978 in de huidige bezetting speelt. Deze bezetting is: Frank Niemans, zang; Sjef Louter, Sologitaar; Marcel Meye- ring, slaggitaar; Hans Kuyper, basgitaar en Paul Bruyn, drums. De groep is duidelijk geïnspireerd door de Rolling Stones. Naast eigen werk en dat van de Rolling Stones omvat het re pertoire o.a. werk van David Bowie, C. C.R., Grand Funk, Them, Bintangs, Dire Straits e.v.a. Stampende en swingende nummers dus, goed voor een levendige rockmiddag. Verder in Joeb uiteraard vrijdagavond de wekelijkse disco 16 plus en zaterdag avond disco 12 plus. EGMONDIA - TEXEL 2-1 In deze niet zo beste wedstrijd is het Eg- mondia gelukt om de moeilijk te bespe len Texelseploeg te overwinnen. Voor rust had Egmondia het karwei al kunnen klaren. Hargreavers scoorde uit een goe de aanval en een prachtig aangeven van Damstra. Na rust zette een veranderd Texel de goed spelende Egmondia ach terhoede voor problemen, om tenslotte de bal achter Spierenburg te werken, zo dat de strijd weer geheel open was. De niet altijd overtuigend leidende scheids rechter had het duel niet geheel meer in de hand en de problemen werden groter toen hij Egmondia een penalty toekende Damstra stuurde de keeper de verkeer de hoek in, 2-1. Met nog van alles mo gelijk trok Texel weer ten aanval, waar bij no 10 van Texel zich onderscheide. Egmondia had ondanks een niet zo beste wedstrijd toch weer twee punten binnen en uiteindelijk is dat het wat in de voet ballerij telt. SUKSESSEN VOOR TAINER RON GOEDEL Ron Goedel weet door zijn enthousias me en vakmanschap de jeugd van T.C. Egmond tot grote prestaties te stimule ren. In de selectie voor de wintertraining van de kring Alkmaar, waarin grote ver enigingen als Alkmaar en Heerhugowaard deelnemen, zag hij liefst 8 pupillen ge plaatst. De jaarlijks terugkerende diploma-uit reiking was een groot succes, ook door de pannekoekenmaaltijd, die de familie Uitermarkt na afloop verzorgde. Het bal vaardigheidsdiploma werd uitgereikt aan: Balvaardigheidsdiploma: Anemieke Knol, Onno Groot, Fleur Ykel Carina Kamstra, Erik de Graaf, Gerrie Buis, Ester Koopmans, Patrica Honing, Nathalie de Vries, Brenda Duinmeyer, Marieke Bodenstaf. Slagvaardigheidsdiploma: Miranda de Lange, Anja Visser, Maris- ka Kampstra, Cindy Elting, Anja Koster, Ivonne v. Eyndhoven, Leo v. Luyk, Jo- landa Dekker, Jaap Zwaanswijk, Marco Barten, Edwin de Boer, Sjaak v.d. Steen, Maikel Stuut, Jeriaan Slijkerman, Ca- rola Ykel, Karin v. Eyndhoven, Yvon- ne Uitermarkt, Barbara Hagen, Gerben Zuiderveld, Denise Hooning. B.C. DE HANEBALKEN Na zeer enerverende partijen behaalde het le tegen Badhoevedorp een 4-1 over- voorsprong. Ben won zijn H.E. en Kees verloor waarna Rene en Annie de beide D.E. wonnen. De mix partijen werden verloren, evenals de D.D. en de H.D. Ondanks de enorme aanmoediging van het talrijke publiek. Het weer hoogstaand badminton wat resulteerde in een gelij ke stand 4-4. O.D.S. was voor het tweede team te sterk hoewel de Hanebalken de 2e H.E. en de beide mix-partijen wonnen. Maar verder was het voordeel voor O.D.S. 5-3. Het derde wist tegen Spaarnestad na een zware wedstrijd de beide punten mee naar huis te nemen. Invalster Marlies Timmer mans speelde uitstekend. In de dames- dubbel wist zij samen met Carla Kool een achterstand van 10-1 om te zetten in een winstpartij van 18-16. Het jeugdteam Al bestaande uit Johnny Hans, Ad Baltus, Ilonka Beers, Anja Zentveld en Astrid Mooy leverde zon dagmorgen een uitstekende prestatie door met 6-2 Geestmerambacht te verslaan. In de dames enkel moest de eer aan de tegenstanders worden gelaten. Overige uitslagen: De Shuttle 4-Hanebalken 4 8-0 Hanebalken 5-Castricum 12 8-0 Hanebalken 6-Swish 3 1-7 Programma 30 september Thuis in sporthal „De Schulp" aanvang 20.00 uur Hanebalken 2-Wijk aan Zee 5 Hanebalken 3-Kennemerland 11 Hanebalken 6-Kennemerland 8 Uitwedstrijden: Castricum 5-Hanebalken 1 Bavio 4-Hanebalken 4 Axmericota 2-Hanebalken 5 Jeugd: Castricum Al-Hanebalken Al. H.V. EGMOND '74 Wedstrijdprogramma Zaterdag 29 september m.pup. 1 Egmond '74-Foresters I 14.00 uur m.pup. 2 Egmond '74-Bcrdos 2 13.00 uur m.pup. 3 Accom./KSV 2-Egm. '74 14.00 uur m.welp 1 Sporting S 1-Egmond '74 13.00 uur Zondag 30 september Djun. 1 Egmond '74-Accom/KSV 2 12.00 uur m.adsp. 2 Graftdijk 1-Egmond '74 11.00 uur j. pup. 1 Kolpinc 1 -Egmond '74 11.00 uur ZEEVOGELS Zaterdag 29 september 1979 20 Zeevogels l za.-IVV l 14.00 uur 186 Zeevogels jun. Bl-RijgerBoys BI 14.00uur 218 Meerv.'31 B3-ZeevogeIs B2 14.30 uur 221 Limmen jun. B3-Zeevogels B3 14.30 uur 351 Zeevogels jun. Cl-Rijger B c 1 12.30 uur 365 Zeevogels jun. C2-Limmen C2 12.30 uur 390 Zeevogels jun. C3-Meerv. '31 C3 12.30 uur pupillen: Egmondia al - Zeevogels al 11.30 Egmondia a2 - Zeevogels a2 9.30 Foresters bl - Zeevogels bl 10.00 Zeevogeis b2 - Bergen b2 11.00 Zeevogels el - SVW '27 el 12.00 J. Holland e2 - Zeevogels e2 11.45 Flamingo's fl - Zeevogels fl Zeevogels gl - Kolp.b. g3 11.00 Meisjes junioren 529 WSW-Zeevogels 13.15 uur Zondag 30 september 1979 104 Zeevogels 1-KFC 1 14.00 uur 123 Helder 2-Zeevogels 2 11.00 uur 80 Zeevogels 3-ZFC 3 11.00 uur 184 Vitesse 7-Zeevogels 4 14.30 uur 198 Zeevogels 5-Alkm. Vix 7 11.00 uur 272 AFC'34 6-Zeevogels6 14.30 uur 278 Foresters 4-Zeevogels 7 12.00 uur 380 Zeevogels 8-Koedijk 5 11.00 uur 396 Zeevogels 9-SSV 4 12.45 uur 524 Zeevogels jun. Al-SSV Al 12.45 uur 564 Zeevogels jun.A2-St. Adelb. A2 14.30 uur Dames 637 St. Adelb. 1-Zeevogels 1 10.00 uur Terreindienst: de heren G. Kleverlaan, C. Jak en J. Sprenkeling. ST. ADELBERT Programma zaterdag 29 september: junioren: Adelbert dl - HSV d2 10.00 HSV d4 - Adelbert d2 10.00 Adelbert d3 - HSV d6 10.00 HSV e3 - Adelbert el 11.45 Adelbert e2 - HSV e5 10.45 187: Adelbert bl - Berdos bl 14.30 202: Hugoboys b2 - Adelbert b2 14.30 349: Adelbert cl - USVU cl14.30 369: Berdos C3 - Adelbert c2 13.15 372: Adelbert c3 - De Rijp c2 13.15 meisjes: 547: Adelbert - SVA 13.15 Programma zondag 30 sepember: 3: Adelbert 1 - SC Spirit 1 14.30 81: Adelbert 2 - Vitesse 5 12.00 189: Kolpingb. 4 - Adelbert 3 14.00 354: Adelbert 5 - Hogoboys 6 12.00 361: AFC 10 - Adelbert 612.45 373: CSV 8 - Adelbert 7 14.00 junioren: 499: Adelbert al - HSV a2 10.00 564: Zeevogels a2 - Adelbert a2 14.30 dames: 637: Adelbert - Zeevogels10.00 646: WFC - Adelbert 2 14.30 EGMONDIA Programma zaterdag 29 september: junioren: 146. AFC '34 a4 - Egmondia a2 16.15 223. SC Dynamo b2 - Egmondia b2 14.30 342. Egmondia cl - Uitgeest cl 14.30 366. HSV c4 - Egmondia c2 13.15 404. Alkm.boys c6 Egmondia c3 12.30 225. Egmondia b3 - VVS b3 14.30 pupillen: Egmondia al - Zeevogels al 11.30 Egmondia a2 - Zeevogels a2 9.30 Egmondia a3 - AFC '34 a3 10.30 Alcm V. a6 - Egmondia a5 9.30 Berdos a3 - Egmondia a612.00 Egmondia bl - Bergen bl 9.30 Duinranders b2 - Egmondia b2 10.00 Egmondia el - Flamingo's el 10.30 Alkm. Boys e4 - Egmondia e2 10.45 Programma zondag 30 september 108. VVO 1 - Egmondia 1 14.30 123. Egmondia 2 - De Valken 2 10.00 82. Assendelft 2 - Egmondia 3 12.00 277. Egmondia 4 Bergen 510.00 283. Egmondia 5 - AFC '347 14.30 388. SVW '27 14 Egmondia 6 10.00 junioren: 500. Egmondia al - Vitesse a2 12.00 603. Purmersteijn b3 - Egm. bl 12.00 SPRENKELING BOYS/GIRLS PROGRAMMA: donderdag 27 sept. sporthal Egmond: zaal-kassadienst Sprenk.boys 2 Sprenk. Girls - AFC Hoofdst. 2 7.40 vrijdag 28 sept. sporthal Castricum: Kees Kast-Sprenk. Boys 1 7.40 dinsdag 2 okt. veilinghal Alkmaar: Sprenk. Girls - Oudejans 2 7.00 vrijdag 5 okt. sporthal Egmond: Sprenk.boys 2 - AFC Hoofdst. 2 9.10 maandag 8 okt. sporthal H.H.-waard: maandag 8 okt. sporthal Alkmaar: Reflex 2 - Sprenk.boys 310.30 vrijdag 12 okt. sporthal Egmond: Sprenk.boys - White Stones 8.30 vrijda9 19 okt. sporthal Castricum: Buprohout 4 - Sprenk.boys 3 7.00 vrijdag 19 okt. sporthal Bergen: W. Akerboom - Sprenk.boys 9.00 BRIDGECLUB "DE EGMONDEN" Uitslag 18 september 1.1.: A (gem. 42): 1 Dekker-Tromp 55,5, 2 mevr. Zwaan-Gouda 47, 3 Goedel-Sie- wertsen 45,5, 4 Heddes-Nieuwenhuizen 42. 5/6 Jak-Nienhuis en Maureau-van Leeuwen 37,5,7 mevr. de Goede-Zwaan 37, 8 Gebr. Huiberts 34; B (gem. 42)1 Bakker-Tromp 56, 2 mevr. Haverman-Liefting 45.5,3 Zwart De Vrij 45, 4 hr. Van Beek 43,5, 5 fam. v.d. Linde 43, 6 mevr. Huibertss-de Goede 39, 7 fam. de Roos 32,5, 8 mevr. Huiberts-Karels 31,5; C (gem. 42): 1 mevr. Hoogland-Ro sing 58,5, 2 dames Groot-Maureau 48 3 fa. Hopman 47, 4 Dames Bakker-van Stralen 42,5, 5 dames Goedel-Damstra 41,6 dames Bierman-Borst 37,5,7 mevr. Wittebrood-Abbing 36, 8 dames Ruiter- Druiven 25,5. ATTENTIE! 2 oktober a.s. jaarver gadering; de kompetitie start op 9 ok tober. EGMOND STARS 'In een rustige wedstrijd nam Egmond Stars I het op tegen Puinhoop United. Bij de wissel stond het nog 0-0. In de twee de helft beging de achterhoede een fout. Maar doelvrouwe Gré de Groot redde bekwaam. Tenslotte kon Egmond Stars, toch nog een paar minuten voor tijd de winnende goal maken en in de volgende ronde komen. Woensdag 26 september speelt Egmond Stars thuis tegen LSVV Old Dutch om half 9. Weekenddienst artsen 29-30 september: dokter Plat, tel. 1263. W ij kverpleegsters 29-30 september: zr. A. van Staveren, Mariënstein 9. Heiloo, tel. 072-334326. Adressen wij kverpleegsters Egmond aan Zee: zr. R. Sybrand, Pr. Hendrikstraat 20, tel. 1620, spreek uur dagelijks 13-14 uur; Egmond-Binnen: zr. A. M. de Klerk, Herenweg 45a, tel. 1444, spreek uur dagelijks 12.30-13.30 uur; Egmond a.d. Hoef: mw. zr E. Schaafs- ma, Obriglaan 20, Heiloo, spreek uur dagelijks uitsluitend telefonisch van 12.30-13.00 uur behalve 's woens dags, telefoon 072-336135. Diëtiste spreekuur: elke 2e donderdag van de maand van 10.30-11.00 uur in het wijkgebouw aan de Wilhelmina- straat te Egmond aan Zee. Kruisvereniging De Egmonden, secre tariaat: Voorstraat 58, Egmond aan Zee, telefoon 1746. Openbare bibliotheek Egmond aan Zee: Zuiderstraat 14: maandagavond 18.30-20.00 u., woens dagmorgen 10.30-11.30 uur, woens dagavond 18.30-20.00 uur, vrijdag middag 16.00-17.00 uur, vrijdagavond 18.30-20.00 uur; Egmond a.d. Hoeï, Herenweg 196: dinsdag 19.00-20.00 uur, woensdag 10.00-11.30 uur, donderdag 15.45-17.00 en 19.00-20.00 uur; Egmond-Binnen, Herenweg 45: maan dag 19.00-20.00 uur, woensdag 14.00- 16.00 uur, donderdag 19.00-20.00 uur. Zangkoor Egmond a.d. Hoef: zondag 30 september, 9.30 uur: Pontificalis, L. Perosi. Gezins/Bej aardenverzorging in de Egmonden Wilhelminastraat 14, tel. 02206-1671, Egmond aan Zee. Spreekuur dagelijks van 8.30-9.39 u. Sociaal werk in de Egmonden Mevr. K. B. v.d. Berg, Huisweid 16, Egmond -Binnen, tel. 02206-1935. Spreekuur: Egmond aan Zee, wijk gebouw, le en 3e woensdag in de maand van 14.00-14.30 uur; Egmond a.d. Hoef: dorpshuis, le en 3e donderdag in de maand van 10.00- 10.30 uur; Egmond-Binnen: wijkgebouw, leen3e vrijdag in de maand van 14.00-14.30 u. Bioscoop "Cinema 1000" Zie advertentie op pagina 2. Bouwbureau Egmond Met ingang van 6 september a.s. is het bouwbureau voortaan elke le en 3e donderdag van de maand geopend, 's- avonds van 7.30-8.30 uur in het o.k. verenigingsgebouw I SPORTCENTRUM EGMOND L Telefoon 02206-2196 Agenda 27 sept. - 4 oktober: Zwembad: donderdag: vrij zwemmen 7-8,12-13 en 18.00-21.30 uur, bejaarden 10-11 uur, duikvereniging 21.30-22.30 uur; vrijdag: vrij zwemmen 7-8, 12-13 en 18- 20.30 uur, ouder dan 24 jaar 20.30- 21.30 uur; zaterdag: vrij zwemmen 11-16 uur, ANIB 16-17 uur; zondag: vrij zwemmen 8.30-12 uur; maandag: vrij zwemmen 12-13 uur, be jaarden 11-12 uur, ZPC Heiloo 6.45- 7.45 en 18-21.30 uur; dinsdag: vrij zwemmen 7-8, 12-13 en 18-20.45 uur, bejaarden 11-12 uur; woensdag: vrij zwemmen 7-8.30, 12- 15.30 en 17.30-18.30 uur, bejaarden 11-12 uur, ZPC 18.30 uur. Sporthal: donderdag: KNVB kompetitie 19-23 u. vrijdag: KNVB kompetitie 19-23 uur. zaterdag: antiekbeurs, zondag: antiekbeurs, maandag: Rapide 19-22 uur. dinsdag: gemeentepers. 17.30-18.30 u., NeVoBo kompetitie 18.30-23.00 uur; woensdag: Rolff 18-19 uur, KNVB kom petitie 19-23 uur. Sportzaal: donderdag: tafeltenniskompetitie 19.30 tot 22.00 uur; zaterdag: ANIB 15-16 uur. maandag: Pettit 19-20 uur. dinsdag: judo 16-21 uur. woensdag: yoga 8.45-10.45 uur. Mededelingen: Sporthal: een regenachtige dag over dag en in de weekenden zijn er banen beschikbaar. Voor banen wintersei zoen even een telefoontje. Zwembad: opgave aan de kassa of te lefonisch, korte wachttijden, zaterdag afzwemmen van 12-14 uur. Evenementen: antiekbeurs a.s. zater dag en zondag. Een bezoek alleszins waard. Zwemwedstrijden: a.s. zondag ZPC- Heiloo, aanvang 13.30 uur.

Contact met de Egmonden | 1979 | | pagina 6