GROTE ST. NICOLAASAKTIE TE EGMOND AAN ZEE cflduerteert in "Contact met de Sqmonderi'.m dat doet't... altijd EEN NIEUW PRODUKT VAN EEN ECHTE BAKKER eeT ^rwneed WÏë met een massa prijzen,die elke week gewonnen kunnen worden! Haal het vandaag en elke volgende dag die u lief is Soja volkorenbrood Tarwe vruchten bol Hier in deze echte bakkerswinkel EGMOND AAN ZEE TEL.1448 Te koop Te koop zomerhuis zomerwoning Te koop Te koop zomerhuis Elke week 60 geldprijzen of meer! HOOFDPRIJS: 'NSTEREO-INSTALLATIE Gebakken door Gerard Bosman en zijn beide mede-bakkers John Raadskelder en Peter v.d. Molen. Stuk voor stuk goed voor hun brood "CONTACT MET DE EGMONDEN" 14 NOVEMBER 1979 - NUMMER 1428 Jonge Whippets. P. A. Hopman, De Bleek 11. tel. 1823. wil mij bijlessen geven in natuur- en scheikunde. Ik zit in 4 havo. Tel.02206-2039. (p) Compleetst. Nicolaas- kostuum, 150,—. Telefoon 2329. (R-7D) GEVRAAGD: of andere woonruimte v. jonge vrouw, permanente bewoning. Brieven onder nr. 7-A bureau van dit blad. (p) Jonge vrouw zoekt in de Egmonden voor per manente bewoning. Tel. 02518-52007. (R-7B) ijzeren H.-Balk, din 14, 3.50 m lang en U-profiel van 10 en 3.50 lang. Tegen elk aann. bod. Tel. 1165. (p) Motor Jamaha XT 500, bouwjaar aug. 1979. Tel. 075-281122 of 02206-1031. (R7H) Gemeubileerd te huur gevraagd tot mrt april. Tel. 072-126356. (R-7G) PRIJSWINNAARS 1e TREKKING: 100 Fam. Blom, Voorstraat 110; £25^ Fam. Buter, Wilhelminastraat 32; H. Goedel, P. Heinstraat 28; S. Minkema, Schokker 3; H. Bos-Oost, Westerweg 79, Alkmaar; J. v. Dijk, Laanacker 17, Castricum Fam. Hamberg, Pr. Beatrixstraat 7 H. Biesboer, Eisenhowerstraat 79 M. Druiven, Herenweg 220 (Hoef) W. de Rooy, Pr. Hendrikstraat 18 Visclub Bij Nacht en Ontij. BI. Distelln. 14 R. Bosman. Voorstraat 30 Lisette Barten, Wilhelminastraat 9 E. Stentrop, Eisenhowerstraat 65 G. Winkelbeiner, Watertorenweg 45 J. Zwart, Zuiderstraat 18 Van der Giesen, Rooseveltstraat 22(z.h.) Bij aankoop voor elke f 5,- ontvangt u een deelnemingsbewijs, waarop u alleen naam en adres invult. Deponeer het vóór elke vrijdag in de daarvoor bestemde bus op een van de plaatselijke banken. De prijzen worden elke week thuisbezorgd! De volgende zaken en bedrijven werken aan deze aktie mee. 't Winkeltje, Dick van Amstel, Voorstraat Speelgoedzaak P. Bes, Voorstraat Rijwielhandel A. Bas, Voorstraat Breed Schildersbedrijf, Wilhelminastraat Bosman - brood en banket, Voorstraat Autobedrijf Kennemerland, Wilhelminastraat Drukkerij Belleman, Burg. Eymaplein De Wonderschelp - speelgoed, Voorstraat Slagerij Jan Burger, Juiianastraat Speeltuin De Egmonden, Sportlaan Bakker Brilmode, Smidstraat Café-bar 't Swintje, Zuiderstraat Vishandel G. Dekker Zn., Voorstraat 95 Boekhandel Dekker, Pompplein De Graaff Electra, Duinstraat DE Goede doe-het-zelf, Schoolstraat Schoenhandel G. Gravemaker, Zuiderstraat Schoenhandel Haasnoot, Voorstraat Bloemenhandel Houtenbos, Ankerstraat Foto Jonker, Voorstraat Lammechien, antiek en curiosa, Juiianastraat Autobedrijf Kareis, Trompstraat J. Lemmink - levensmiddelen, Noorderstraat Ben's Boetiek, Voorstraat Ned. Middenstandsbank, Voorstraat Ital. restaurant Pizzeria Pompplein Sporthuis Pettit, Voorstraat Kapsalon H. Pronk, Voorstraat 't Keldertje - Smidstraat Dierenspeciaalzaak Van Pel Smidstraat Drogisterij Palsma, Voorstraat Willem's Drankensuper, Voorstraat DrankeTiservice Centraal, Voorstraat Rabobank, Voorstraat Spar Supermarkt, Voorstraat Vezo Supermarkt, Voorstraat Brood- en banketv.d. Schinkel Voorstraat L. Valkering, juwelier, Noorderstraat Wesselingh sanitair, Voorstraat Autobedrijf John Zagwijn, Pr. Hendrikstraat Ria van Dam.byous, Voorstraat Amro Bank, Voorstraat Arendse Schildersbedrijf De Schokker Bing's Boutiek, Voorstraat Bakkerij Burgmeijer, Voorstraat Dameskapsalon Bout, Voorstraat Woninginr. Dorresteijn, Voorstraat Het Vispaleis, Voorstraat Bloemsierkunst llona, Voorstraat Electra H. Konijn, Voorstraat Bakkerij Van Niekerk, Juiianastraat Nustspaarbank, Voorstraat 't Luifeltje, Watertorenweg Sigarenmag. fa. Corn. Wijker, Voortstraat Kien Supermarkt, Voorstraat Flora Bloemsierkunst, Voorstraat Chin. rest. Lie's Garden, Zuiderstraat Mini-Snoepmarkt, Noorderstraat Rondo Bookshop, Voorstraat Schoonheidssalon Aphrodite, Voorstraat Manufacturen K. Wijker, Voorstraat Egmond's Warenhuis, Voorstraat Andre Zwart, Boul. Ir. de Vassy 46 A. v.d. Kasteel, Boul. Ir. de Vassy 36 J. de Graaff, Wilhelminastraat 68 Gert-Jan Mooy, Herenweg 289a (Hoef) R. Hof, Herenweg 191 (Hoef) C. Zwart, V. Speykstraat J. S. Stam, Pr. Hendrikstraat 29 H. Peereboom, Duinstraat 12 Heida, Eisenhowerstraat 70 A. Kager, Duindoornlaan 4 J. G. A. Besselink, Juiianastraat 32 Dick Wayers, Eisenhowerstraat 61 B. Zwart, Emmastraat 26 H. Stouten, Duinstraat 14 J. Liefting, Vennewatersweg 1 (Binnen) P. C. Wijker, Adm. de Rüyterweg 23 J. Groot, de Schokker 32 P. Gouda, Pr. Hendrikstraat 13 Philips, Rooseveltstraat 54 S. de Groot, Duinstraat 80 H. Boerman, Eisenhowerstraat 114 Pravisani, Voorstraat 120 G. van Rijn" Schokker 26 A. Kok, Wilhelminastraat 28 L. Paap, Montgomerystraat 18 W. Wagner, Wilhelminastraat 60 E. Haverman, O.Egmonderstr.w. 3a (Hoef) Th. v.d. Molen, Churchill-laa'n 18 L. Blok, Juiianastraat 69 •J. Stam, Voorstraat 11 Joke Dekker, Emmastraat 23 Marja Dekker, de Logger 23 H. Tambach, Emmastraat 9 A. Blok, Juiianastraat 64 L. v. Veelen-Struik, Kennedyboul. 584 Fam. Prins, Van Speykstraat 6 Winnifred de Jonge. Voorstraat 2 J. M. van Ham, Voorstraat 67 W. Struwing, K. Doormanlaan 27 E. Zwart, Boul. Ir de Vassy 12 J. Hopman, Rooseveltstraat 24 Houtenbos, Pr. Irenelaan 12 (Hoef) J. Dekker, Montgomerystraat 25 Buter, Wilhelminastraat 32 H. Molenaar, Marshallstraat 69 Terzaan Jerzai, Krebbest. 2, Alkmaar W. Reske, Zuid-Boulevard 10 J. Buis, Plantsoenstraat 18 Caria Overpelt, Krebbest. 2, Alkmaar Mevr. G. Sloot, Bergstraat 35 De Boer, Voorstraat 28 Muileboom, Past. v. Kleefstraat 14 V. Zwieten, Wilhelminastraat 12 Billy Dekker, Wilhelminastraat 2 Mevr. de Haan, Boulevard 20 H. v.d. Linden, Juiianastraat 51 .Fam. C. Freeiing, Marshallstraat 59 T. Zwart, P. Heinstraat 4 Als u al het goede van tarwe aanvult met Sojagries- 45 en dat laat bakken door een echte warme bakker is het resultaat een kostelijk brood. Gemaakt van het beste wat de natuur te bieden heeft. Het volkoren-Sojabrood bestaat uit 2/3 volkorenmeel en 1/3 Sojagries-45. Samenstelling: 48.6% koolhydraten 22 eiwit 7.1% plantaardige oliën 6.3% ruwe vezels/mineralen 3.1% suikers 0.7% lecithine 12.2% vocht Sojabrood is rijk aan de vitamines A, B, B6, C, Den E en bevat een grote hoeveelheid linolzuur. Bent u konditiebewust bezig met uw leven? Begin dan voortaan de dag met volkoren- sojabrood! (met sojagries-45) De nieuwe traktatie aan de ontbijttafel heet ,,Tarwe-Vruchtenbol". Deze heerlijke broodsoort is samengesteld uit geplette tarwe en tarwe-zemelen, zongerijpte krenten en rozijnen, verse hazelnoten en bigarreaux, maar vooral SOJAGRIES-45, dat is getoaste soja. En vooral dit maakt de tarwe- vruchtenbol werkelijk bijzonder. Naast de aanwezige vitamines A, B, B6, C, D en E wordt door SOJAGRIES-45 een grote hoeveelheid onverzadigde vetzuren (linolzuur) aan de tarwebol toegevoegd. Géén gram dierlijke-, slechts plantaardige vetten worden gebruikt om de hoge kwaliteit van dit „bijna gebak" te bereiken. Dit kan een zorgje minder zijn. U kuntweer smullen. En niet alleen tijdens de broodmaaltijd. Tussendoor blijkt een kopje koffie en een plak lichtbeboterdevruchtenboleen heerlijke traktatie te zijn voor konditie-bewuste trimmers en voor alle anderen, die met overleg willen „snoepen".

Contact met de Egmonden | 1979 | | pagina 5