met de egmonden Plan Slot II goedgekeurd De bouw gaat in april beginnen js. hungkwan li II® Opening NELIS BALTUS Welke dame Chinees Nieuwjaar contact 13 FEBRUARI 1980 - NUMMER 1441 Uitgave: Drukkerij Belleman B.V. Egmonderstraatweg 5 1934 AA Egmond aan de Hoef Telefoon 02206-1201 Burg. Eymaplein 2 1931 GC Egmond aan Zee Telefoon 02206-1789 Advertentie-tarief losse plaatsingen 30 ct. per mm Rij kontrakt belangrijke reduktie. Redactie en foto's: Gerard Belleman Layout en montage: Jan de Raadt Jaap Eeltink Na een zeer lange lijdensweg is Plan Slot II te Egmond aan de Hoef goedgekeurd. Dit verheugende bericht is bij het gemeente bestuur binnengekomen, nadat het gewijzigde plan wederom ter goedkeuring aan GS was ingestuurd. De bouw zal op 1 april beginnen. Burgemeester Kingma was met de goedkeuring zeer in zijn schik, hoewel er in zijn enthousiasme wel enige gematigdheid was, aangezien men het aantal woningwetwoningen gaarne hoger had gezien. Maar zoals het plan er nu uitziet, was het het meest haalbare in de onderhandelingen met de bouwexploitant "Wilma" en anderzijds hield het de mogelijkheid in van goedkeuring. De raad heeft zich er onlangs over gebogen en nam het plan ook aan, aangezien anders nog meer uitstel zou dreigen. Er wordt gebouwd en daar is men zeer blij mee, het had beter gekund maar 100% je zin krijgen is er meestal niet bij. In ieder geval geeft het aantal huizen van 210 ook veel doorstromingsmogelijkheden en dat geeft voor de woningzoekenden, behalve het contingent woningwetwoningen en de goed kopere premiekoopwoningen ook weer meer kansen, temeer daar er naar gestreefd wordt zoveel mogelijk aan Egmonders te verkopen. Soorten woningen Er komen totaal 210 woningen, waarvan er 34 in de woningwetsfeer worden gebouwd. Van deze woningen zijn er 25 normale eengezins woningen en 9 kleine voor bejaarden of onvolledige gezinnen. In de premie A sector worden er 48 gebouwd. Deze zijn niet duurder dan 130.000,—. In de premie B sector verrijzen 58 woningen, dit zijn huizen tot 160.000,—, terwijl er voor deze sector 10 kavels beschikbaar zijn voor zelfbouwers, die dus ook voor de subsidie in aanmerking komen, mits ze de bouwprijs van 160.000,— niet overschrijden. In de vrije sector worden 50 geschakelde woningen gebouwd terwijl er tien kavels beschikbaar zijn voor zelfbouwers. Gemeentelijke voorlichting In het volgende "Contact" zal het gemeente bestuur nadere mededelingen doen over de verdeling van deze woningen, waarbij tevens wordt ingegaan op de lijst van gegadigden, die zich reeds in een eerder stadium hebben opgegeven. Bovendien zullen er voorlichtings avonden worden gegeven, waarover tevens mededelingen zullen worden gedaan. De hierbij afgedrukte plankaart geeft een overzicht van de ligging der te bouwen huizen. Bovenaan ziet u de twee bestaande waterpartijen langs de Prinses Beatrixlaan. De huizen daaronder is vrije sector bouw evenals helemaal onderaan rechts. De schuine blokken rechts. De schuine blokken rechts zijn woningwetwoningen. De blokken op het middenge deelte van de tekening van links naar rechts en rond om de school zijn nagenoeg allen premie A en B wo ningen. Linksonder, rondom het Slotpark, komt een aantal vrijstaande vrije woningen. Het blokje links van de school zijn bejaarden woningen. Inmiddels is ook de aanleg van het Slotpark begon nen. Het werk wordt uitgevoerd door de Gebr. Min. van de geheel vernieuwde zaak van Zie de groteadvertentie op pagina 7 RESTAURANT ITALIANO Wella fetosra Pompplein 3 - Egmond aan Zee Telefoon 1701. ..Gezellig uit eten in een sfeervolle omgeving". die veel van kinderen houdt, wil regelmatig op ons dochter tje van zeven passen tegen een behoorlijke vergoeding? Wij wonen tijdelijk enige maanden in Egmond aan Zee. Drukke werkzaamheden dwin gen ons zo nu en dan 's-avonds afwezig te zijn. Soms ook tij dens de weekends, eind maart begin april zijn we zelfs een week weg. WIE HELPT Telefoon 4323. (R-17A) CHINEES INDISCH RESTAURANT SLOTWEG 3 5 EGMOND AAN DE HOEF Proeft u onze Chinese Oliebollen eens I Wij begroeten u graag als onze gast op 15,16 en 17 februari a.s. Een feestelijk uitstekend diner Prinses Beatrixlaan >nin9en/ men Het in aanleg zijnde Slotpark Bij de tekening

Contact met de Egmonden | 1980 | | pagina 1