GEMEENTE EGMOND Bouw woningen plan Slot II - 48 premie woningen A - 58 premie woningen B - 50 vrije sector-woningen -10 bungalows -10 bouwterreinen voor zelfbouwers SSllesr X Vervolg KORT NIEUWS 'CONTACT MET DE EGMONDEN" l 3 12 MAART 1980 - NUMMER 1445 Burgemeester en Wethouders van de gemeente Egmond maken bekend dal binnen afzienbare tijd door Wilma Den Haag bv. een begin zal worden gemaakt met de bebouwing van het plan Slot II (omgeving Hoeverweg en Beatrixiaan) Dit bouwplan omvat o.m. de bouw van: Daar de toewijzing van de woningen met instemming van ons college moet plaats vinden, zuilen er twee informa tieavonden worden gehouden. Deze zijn vastgesteld op maandag 24 maart en vrij dag 28 maart a.s. en zullen worden gehouden in de z.g. glazenzaal van het Dorps huis te Egmond aan den Hoef. Een ieder die daarvoor belangstelling heeft nodigen wij uit deze bijeen komst en te bezoeken. Van 19.00 tot 21.30 uur kunt u dan nader worden geïnformeerd door vertegenwoordigers van Wilma Den Haag bv. en van de gemeente. Omstreeks 26 maart a.s. zal er in "Contact met de Egmonden" een oproep worden geplaatst om zich als gegadigde voor een woning te melden. Aan diegenen zal dan een vragenlijst en brochure met diverse technische ge gevens van de te bouwen woningen worden toegezonden. Aan de hand van de binnen gekomen gegevens zal de toewijzing van de woningen plaats vinden. Egmond aan den Hoef, 11 maart 1980 Burgemeester en Wethouders van Egmond. J. Kingma, burgemeester Th. P. Broersen, secretaris r J \-7/W i»n!tg 2i|n<h Slotpark De hierbij afgedrukte plankaart geeft een overzicht van de ligging der te bouwen huizen. Bovenaan ziet u de twee bestaande waterpartijen langs de Prinses Beatrixiaan. De huizen daaronder is vrije sector bouw evenals helemaal onderaan rechts. De schuine blokken rechts. De schuine blokken rechts zijn woningwetwoningen. De blokken op het middenge deelte van de tekening van links naar rechts en rond om de school zijn nagenoeg allen premie A en B wo ningen. Linksonder, rondom het Slotpark, komt een aantal vrijstaande vrije woningen. Het blokje links van de school zijn bejaardenwoningen. In het Slotpark te Egmond aan de Hoef komt een grote vijver, waarvoor massa's zand en klei worden weggegra- ven tot een diepte van twee a drie meter. Aan de steile kanten rondom het gat is duidelijk de samenstelling van de grondlagen te zien. Eeuwen geleden moet op deze plaats het zeewater hebben gestroomd, want de dikke iaag blauw/grijs zeeklei wijst daar onweerlegbaar op. Graafwerkzaamheden hebben altijd een onweerstaan bare aantrekkingskracht op bodemonderzoekers. Ook hier was dat het geval, maar voor zover ons bekend hebben hun nasporingen geen resultaten opgeleverd, ondanks dat de plaats in de onmiddellijke nabijheid ligt van het voormalige Slot op den Hoef. ".V> i« i V**"» r..-•»• 4a :mj,. \f - s Slot II wordt bouwrijp gemaakt. Grote laders met gigantische wielen daveren er rond en verplaatsen grote hoeveelheden zand van het ene punt naar het andere, daarbij diepe sporen trekkend in de zachte bodem. Op deze plek, die in de onmiddellijke nabijheid ligt van het aan te leggen Slotpark, zullen ruim tweehonderd huizen worden gebouwd. '"'fe vrijdag: 19.00-20.00 uur Aris Brandaris 20.00-02.00 uur Peter van Holland zaterdag: 12.00-16.00 uur Adje Patatje en Peter van Holland 10.00-11.00 uur Peter van Holland 11.00-12.00 uur Aris Brandaris 12.00-13.00 u. verzoeken Adje Patatje 13.00-14.00 uur Peter van Holland 15.00-16.00 uur Adje Patatje 21.00-22.00 uur Peter van Holland 22.00 uur "tot we zullen wel zien" met Ab van Egmond. van pagina 1 DAT het FNV haar leden assistentie verleend bij de invulling van de aangiftebiljetten inkomstenbelasting. In Egmond-Binnen is de zitting al geweest. In Egmond aan Zee kan het nog op 17 maart van 19.00-21.00 uur in het kantoor van de woningbouwvereni ging, Eisenhowerstraat 74a en te Eg mond aan de Hoef op 20 maart van 19.00- 21.00 uur in het dorpshuis; DAT de home-trainwedstrijden door de Egmondse café's razen. Was het afgelopen maandag in de Harvi-bar. volgende week maandag is café St. Adelbert van Cees Mooij te Egmond- Binnen het strijdtoneel. Als ze op tijd binnenkomen, zullen we tussenstanden vermelden. DAT de glascontainer op het Agnes- terrein in Egmond aan Zee onmisbaar is geworden. De bevolking in Egmond is milieubewust en heeft gehoor gegeven aan de oproep van de gemeente, de container staal er nu drie weken en zit gelukkig vol met glas.

Contact met de Egmonden | 1980 | | pagina 3