Cs Avond van Egmond groots evenement VERENIGINGSNIEUWS Evenementen 1980 iBSSffill Evenementen Egmond-Binnen AGENDA ff B* fliillia:»! "CONTACT MET DE EGMONDEN' 6 AUGUSTUS 1980 NUMMER 1466 Voor de annalen schrijven we deze regels, om ze vast te leggen voor de later gelezen historie van Egmond, dat het dorp wielertoppers heeft gekend, die duizenden toeschouwers trokken uil de wijde omgeving. Het is een week geleden, maar het "Contact" wordt elke dinsdagmiddag gedrukt en dat hield in, dat we vorige week niets konden brengen van het wielercriterium, waarbij Egmond aan Zee een belangrijk onderdeel vormde. Henk Sterk had zich met zijn Prof Wielerpromotie Nederland sterk gemaakt voor een thuis wedstrijd. waaraan hijzelf dan wel niet meedeed, maar overigens wel het heft in handen had. Het was dus wel een thuiswedstrijd, die hem de nodige spanningen zal hebben ge kost maar het was niet voor niets. Naar schatting zijn er 20 - 25.000 duizend toeschouwers geweest, die al dan niet betalend voor de omlijsting rond het parcours zorg den. Het straatbeeld zag er dan ook bijzonder gezellig uit. Het wieler- circus ontmoette nergens langs het parcours een lege plek. De vele bewoners langs de route zaten eerste rang en hadden hier en daar een groot deel van het meubilair naar buiten gesjouwd, om het spektakel op hun gemak gade te kunnen slaan. Konden zij zich van een frisse dronk voorzien vanuit hun huizen, de vele duizenden langs de lijn hadden die kans op vele verkoop punten langs de weg, die opgesteld in daartoe geplaatste containers het publiek van een pilsje voor zagen, al was dat dan in een plastic bekertje, of uit een blikje, waarvan er na afloop duizenden langs de wegen verspreid lagen. Maar dot lijkt niet te voorkomen. Jopie, Jopie De grootste kennis van de dui zenden toeschouwers bleek Joop Zoetemelk, die in zijn gele shirt vanzelfsprekend meer in het oog sprong. Hij had de last van de overwinning in de Tour de France mee te sjouwen, overigens dui delijk met de opdracht hier ande ren te laten winnen. Maar zijn aanwezigheid alleen al was voorde vele enthousiastelingen de moeite waard. Het lag dan ook voor de hand, dat zijn naam voortdurend langs de route werd gescandeerd, alsof de andere vedetten minder te be tekenen hadden. Maar hier reden de sterksten op de smalle bandjes door Egmonds straten en dat op zich was al het aankijken waard. Bovendien kwam daarbij, dat de Tour de France nog naklonk in veler oren en dat Nederland daar het beste wegsleepte wat er was te behalen. Dit hield overigens wel in, dat de prijs die voor de renners op tafel moest worden gelegd nage noeg verdubbeld werd maar het kwam er uit. Egmondia in de kassa Voor het binnenkomen van de entreegelden zorgde de voetbal vereniging Egmondia. Alle ver kooppunten werden door de leden van deze vereniging oezet. Was het al moeilijk voor de bemanning om onderscheid te maken tussen hen die aan de route wonen en hen die er niets te zoeken hadden dan alleen de wielercourses, door hun inzet wisten zij voor hun voetbal vereniging, die dan niets met wielrennen heeft te maken maar wel alles met sport, een aardig ruggesteuntje voor hun kas bijeen te garen. Van elke ingevangen tientje ontving Egmondia een gul den. Huldiging van de toppers Voordat de fietsen van de ren ners hun doffe ratel over de Egmondse straatstenen lieten ho ren. vond er eerst een huldiging plaats van de Tourwinnaar Joop Zoetemelk en zijn colega's. dié gezeten en later toch staand op een wagen, werden toegesproken door burgemeester Kingma. Ook was hier miss Egmond Corina Blok in functie want aan haar kwam de eer toe, om de bloemetjes uit te reiken en dat ging vergezeld van de traditionele kus. zonder welke een renner niet goed schijnt te kunnen functioneren. Met dit opkickertje beklommen ze even later hun karretje om prompt los te breken na het startschot van burgemeester Kingma. De course was begonnen om twee uur later te eindigen met als eerste Henk Lubberding, die er overigens nog wel moeite voor moest doen, want ondanks de opzet van de Raleighploeg, dat deze wedstrijd in ieder geval achter de zegekar van hun informatie gebon den moest worden, vonden de anderen, dat zij met die afspraak niets hadden te maken. De Daf- groep lanceerde Langerijs om o;a. de leidersprijs te pakken maar de Raleighploeg pakte hem terug. Toen ging Kneteman er vandoor, die verschillende ronden alleen voor het peleton uit raasde en bij het publiek veel bijval oogstte. Zoetemelk leek door deze dema- rages wat op de achtergrond te raken, maar door een klein groepje gesteund haalde hij de Kneet weer terug. Afwisselend lieten zij nu een van hun mensen ontsnappen, niet te ver, want het moest leuk blijven. Het leek een beetje op een kat en muisspelletje, dat gespeeld werd tussen soms felle uitvallen van de andere ploegen door. Maar het werd er wel leuk door. De wedstrijd kreeg een afwisse lend karakter en de uitslag was nog lang onzeker. Maar waarschijnlijk was die voor Lubberding al zeker, in ieder geval kreeg hij tenslotte alle kans om uit te breken en dat gebeurde toen er nog enkele ronden moesten worden gereden. Hij werd dan ook onbetwist winnaar. Toch dulden de andere ploegen niet dat hun alles afgesnoept werd, en zo kon het gebeuren, dat Theo Smit de tweede positie wist in te nemen en Roelof Groen de derde en die hadden niets met Peter Post te maken. Dit drietal mocht de huldi- Gymnastiekvereniging "Aehilles" Maandag 11 augustus a.s. gaat onze vereniging weer van start. Sommige leden zullen worden doorgeschoven naar een volgend of ander lesuur; dit wordt hur meegedeeld op de eerste lesdatum. Nieuwe leden, vooral meis jes vanaf 15 jaar. zijn van harte welkom (tel. 2829 of 2530) .Tot ziens! Het bestuur 10 Jaar Sporthalcup Egmond Op woensdag 6 en 13 en vrijdag 8 en 15 augustus wordt, dit jaar voor de 10e maal het zaalvoetbaltournooi om de sporthalcup georganiseerd. Op de le drie avonden worden de voorwedstrij den gehouden voor één plaats in de finale op vrijdag 15 augustus. Op de lijst van deelnemende verenigingen o.a. Scagha (Schagen)Hovocubo (Hoorn), Wilbret Sport (Alkmaar). Rolff (Alk maar), White Stones (Egmond a.d. Hoef) pas gepromoveerd naar de hoofd klasse en de winnaar van de Hartland- beke 1979. Derp United (Egmond aan Zeet. De indeling is als volgt: woensdag 6 aug.: Wilbret Sport - Karrewiel Boys - Scagha en Inside; vrijdag 8 aug.: Crawford - Rolff - Hovocubo en Derp United; woensdag 13 aug.: AV Jan III- Bupro Hout - White Stones en HZV De Viersprong: vrijdag 15 aug. finale avond. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. terwijl de finale-avond om 19.30 uur een aanvang neemt. Zaalvoetbalvereniging Sprenkeling Boys PROGRAMMA: maandag 11 aug. Veilinghal B: Ferp. Mobile - Sprenkelingboys 9.40 woendag 13 aug. sporthal Castricum: Vcndex Sport - Sprenk. Girls 7.40 woensdag 13 aug. Veilinghal A: NOC '75 2 - Sprenk.B. 37.00 Vital 2 - Sprenk.B. 2 9.40 dinsdag 19 aug. sporthal De Meent: Wilbret Sport 4 - Sprenk.B. 2 9.50 woensdag 20 aug. Veilinghal A: Asjes - Sprenkeling Boys 8.20 donderdag 21 aug. Veilinghal B: Karrewiel.B. 5 - Sprenk.B. 3 7.40 maandag 25 aug. sporthal De Meent: Tel. Stars - Sprenk.Girls 9.40 maandag 25 aug. veilinghal A: Reflex 2 - Sprenk.E. 3 10.20 dinsdag 26 aug. sporthal De Meent: Plubos - Sprenkelingboys8.20 woensdag 27 aug. sporthal üe Horst: Vlieg Bregman 3 - Sprenk.b. 2 7.00 donderdag 28 aug. sporthal Egmond: Sprenk. Girls - SVW 2 7.40 St. Adelbert PROGRAMMA ZONDAG 10 AUG. Adelbert - Kuiping boys 13.15 uur. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het Holl T terrein v. w. het daar te houden toernooi. De volgende nummers van het vlot bruggen staan nog open 754 wit. 82 wit, 80 wit, 688 wit, 340 wit. 644 groen. 807 groen. 624 groen, 689 groen. 60 groen. De prijzen zijn af te halen bij C. Steeman, Esdoornlaan 10. Egmond-Binnen. TRAINING JUNIOREN De training voor de A. B en C-juni- oien begint weer op maandag 11 aug. Voorlopig zal er getraind worden in de duinen onder leiding van un/.e nieuwe trainer de hr. J.D. Breyaen. In de maand augustus wordt er drie maal per week getraind, n.1. maan dag, w oensdag en vrijdag. Het sche ma is als volgt: 18.30-19.30 uur C- junioren; 19.30-20.30 uur B-junioren en 20.30-21.30 uur A-junioren. In alle gevallen wordt vertrokken vanaf de Kwekerij. Denk er aan trim- of sportschoenen mee te ne men en geen voetbalschoenen. Weet je niet in welke groep je voor het nieuwe seizoen bent ingedeeld, kijk dan in het kastje bij P. Kramer. Hierin vind je de indeling van alle junioren. Damesafdeling De damesafdeling van de V.V. st. Adelbert maakt zich op voor het ko mende voetbalseizoen. Gestart zal werden met twee dames- en een njrisjesteHm. Door omstandigheden is het ledenbestand behoorlijk uit gedund. Zodoende kunnen we enkele dames- en meisjesleden opnemen in onze vereniging. Voor verdere in lichtingen Dhr. Steeman, Esdoorn- laan 1'J, tel. 2265 of mevr. R. Schutte tel. 1364. Het damesbestuu.r Oud papier Zaterdag 9 augustus, 2e zaterdag van de maand, staat de container weer op het Kerkplein. De volgende mede werkers worden verzocht aanwezig te zijn: 10.00 uur René Admiraal, Paul Verdwaald, Theo Swart, Vin cent Verdwaald. 10.00-11.00 uur T. v. d Reep. I1.00-U 00 uur K. v. d. Voort. 12.00 - 13.00 uur D. Tromp. 13.00-14.00 uur CL Melker. Dames- en Jeugdbestuur ZEIiVOGELSNIEUS Zaterdag 9 augustus AFC 34 1 - Zeevgels 1 18.30 uur AFC34 2 - Zeevogels 2 18.30 uur Ouders van de A-junioren, waar blijft uw reaktie? het bestuur P.S. De training voor de A-junioren en overige senioren begint op dins dag 12 augustus van 20.15 - 21.15 uur waarna een korte bespreking. De v-s wedstrijden voor de lagere seni oren beginnen op zondag 17 augus tus Zorg dat u minstens lx getraind heeft voor u aan de wedstrijden deelneemt. De w.secr. II. Imming VISCLUB DE EGMONDEN Zondagmorgen 10 augustus gaan we weer onze tweekamp vissen tegen Bij Nacht en Ontij in de Slotgracht. Hel is een witviswedstrijd om het hoogste gewicht, die gevist wordt v. 08.30-10.30 uur. Voor maden wordt gezorgd. Komt allen op tijd. Voor de eerste 10 van iedere club zijn weer prachtige prijzen te winnen. Daar- naas vissen we om de wisselbeker. Prijsuitreiking na afloop in het „Rode Hert", waar ook weer onze spannende verloting wordt gehou den. We rekenen weer op een grote opkomst van beide verenigingen. Als het weer dan ook nog wil mee werken. kan deze wedstrijd weer sla gen. Kijk de lijntjes, snoertjes, haak jes en dobbertjes goed na. Niet te zwaar vissen. En vergeet niet uw emmertjes en lok voer mee te nemen. Namens hel bestuur, de secretaris 4. Hopman. Egmonds Luchtpost De wedvlucht Bergerace was een zeer zware vlucht. Er moest 920 km afgelegd worden. De lossing was op 25 juli te 16.00 uur. De eerste duif was van jeugdlid J. Pepping 1-6, snelheid van per uur. C. N. J. Groot 2-4-8-9-11. Comb. Spitten 5-10. N. W. Groot 7. J. Kap^j 12-13. A. Prins 14. Uitslag Soigni^ volgende week. De Egmondse Luchtpost was sterk vertegenwoordigd bij de nationale wedvlucht te München. Met 9 lederu en 17 duiven werd aan de vlucht fl deelgenomen, een afstand van plm. 688 km uit een vreemde hoek. Eerste duif was van Hopman. P. A Hopman 1-6. Comb. Dekker 2-5. Kaper 3-7. Pepping 4-8. Van de vereniging proficiat, ga zo door. Inkorven voor St. Dezier donderdag 7 augustus van 18.00-20.00 uur. Jonge duiven zaterdag 9 augustus 20.00 uur.Dordrecht oud plus jong van 18.00-20.00 uur. Zegt het voort. Het bestuur B.C. DE HANEBALKEN Volgende week start het badminton- seizoen 80-81. Op dinsdag 12 augus tus wordt de trainingsgroep ver wacht en op donderdag 14 augustus de rekreatiespelers. Ook voor de jeugd begint donderdag 14 augustus het badmintonseizoen. Dinsdag 26 augustus is er een be langrijke ingelaste ledenvergadering, die plaatsvindt in „De Schulp", aanv. 20.00 uur. Ieder lid wordt dringend verzocht om hierbij aanwezig te zijn. Egmondia nieuws 10 aug. Beverwijk 2 Egm. 2,12.00 uur; Beverwijk 1 - Egm. 1, 14.30 uur; 13 aug. K.G.B. 1 - Egm. 1,19.00 uur; K.G.B. 2 - Egm. 2, 19.00 uur. De A-junioren worden weer ver wacht op de training Elke dinsdag en vrijdag om 19.00 uur verzamelen op het voetbalveld, sportschoenen meenemen De lijst met namen van de junioren hangt in het kastje P V DE TOEKOMST 2 augustus wedvlucht vanuit St. Quentin 321 km snelheid, le duif 975 m.p.in. P. Schutte 1; J. Zentveld 2-6-26; G. Kooy 3-7-19-24-34-35-44; P. Swart 4-18-43-48; A Waluen 5-11; Terv.- Dekker 8; P. Laan 9-27-38-40-49-51; J. Apeldoorn 10-14; J. Liefting 12; H. Zentveld 13-15-25-36-47-50-53; P. Schilder 16-17; J. Bakker 20-39-42; E. Zwart 21-41-45; A. Kuulman 22- 29: A. .Admiraal 23-33; C. H. Diemer 28 32; A. Merkuur 30-37; F. Sent- veld 31-46; G. Tervoort 52. Midfand kampioenen. 1 G. Tervoort 2 A. Admiraal 3 C. H. Diemeer Uitesse kampioenen1 C.H. Diemeer 2 C. Apeldoorn 3 H. Zentveld Eind kampioenen: 1 J. Bakker met z 'n Jan de Witten 2 J. Zentveld 3 A. Merkuur. Generaal Oud. 1 G. Tervoort 2 C. H. Diemeer 3 J. Zentveld De Egmond op z'n kop trofee is ge ronnen door P. Schutte SCHAATSTOP KOMT VOET BALLEN IN EGMOND-BINNEN Alhoewel de weersomstandigheden zich er niet direct voor lenen om aan het komende schaatsseizoen te den ken. is de nationale schaatstop toch bereid gevonden om in Egmond-Bin- nen in aktie te komen. Wielrennen staat momenteel hoog op de score- lijst van de sportliefhebbers, maar een aangename onderbreking tussen al dit wielergeweld doet zich op za terdag 23 augustus om 7.00 uur 's avond voor op het sportcomplex de Kwekerij in Egmond-Binnen. Onze Nederlandse schaatstop treedt dan aan, weliswaar niet op de gladde ij zers maar voor een pittig partijtje voetbal tegen een selektie van spe lers en supporters van de v.v. Adel bert. Dit alles' komt voort uit de jaarlijkse Adelbertveiling en de op brengst van dit evenement is be stemd voor de nieuwe akkommoda- tie van onze voetbalvereniging. Meer niews betreffende dit gebeuren leest u in 't Contact van de komende weken. GAARTHUIS SUPERCUP TOURNOOI De finale-avond van dit badgasteen- zaalvoetbaltournooi heeft bij de se nioren voor een zeer volle de Schulp een nieuwe overwinnaar opgeleverd. Het team van camping Schuit bleek in een boeiende wedstrijd net iets sterker dan camping Mooyeveld 8-7 Gaarthuis speelde zijn beste wed strijd tegen Boendermaker, die wel heel zwak uitkwam, het won met 22 -3. Gaarthuis werd hier tweede en Mooyeveld derde. Bij de veteranen was Gaarthuis al winnaar met 9-8 maar moest hen in de eindstand toch voor laten gaan. Bij de junioren werd Gaarthuis win naar. het won met 8-5 van Boender maker. die hier derde werd. Schuit won met 9-1 van Mooyeveld en kwam hierdoor op een tweede plaats Bij de pupillen won Mooyeveld niet alleen met 23-0 van Schuit, het won ook in hun afdeling met uitstekend spel. Gaarthuis bezette hier een 2e plaats. Het was weer een goed bezet en sportief met uitstekend voetbal ver lopen tournooi. Het rad van avontuur draaide zeer goed, vele mooie prijzen gingen weg. Na het tournooi reikte Cor Gaarthuis de prijzen uit en dankte de organisa tor voor zijn vele werk. Tot in de kleine uurtjes werd dit tournooi uit gedanst met muziek van de "herry- schoppers". Ab Boendermaker Z.V.V. EGMOND STARS Op 18 augustus a.s. start de competi tie voor Egmond Stars. Ook dit jaar wordt weer met 2 teams deelgeno men, wat mogelijk gemaakt wordt door sponsor Willem's Dranken super, die weer een duit in het zakje doet om de vereniging te kunnen la ten voetballen. Het eerste team komt weer uit in de afdelingshoofdklasse en het tweede team in de 2e klasse, nadat het in de vorige competitie is gepromoveerd, zodat het er dit jaar hord aan zal moeten trekken. Ook is levens een feestjaar voor Egmond Stars omdat het in februari 1981 10 jaar geleden is dat zij als eerste da- meszaalvoetbalvereniging van het rayon Alkiraar e.o. is opgericht, onder de VPm ..Stargirls". Wij ho pen o.l.v. trainer Wil Zwart nog en kele jaren mee te kunnen draaien zodat nog meer dames de smaak kunnen proeven van het zaalvoetbal. Eenieder geïnteresseerd is kan zich opgei^P'bi.i E. Schol, Egmonder- straatweg 62 Egmond aan de Hoef, tel. 3159 Zaterdag 9 augustus tussen 14.00 -15.30 uur Viswedstrijd voor kin deren van 6 -14 jaar, bij het gemaal aan het Vennewater. Deelname gratis. Bridgeclub Egmond B gemiddeld 54. 1 mevr. Zwaan - Gouda 71; 2 Fam. Veringa 67,5; 3 Fam. v. Duijn 63; 4 de Waard - Wittebrood 57,5; 5 mevr. Huiberts de Goede 57: 6 Castricum - Duin- meijer54,5; 7 Fam. v. Hoorn45,5; 8 Dms Hoogland - v. Eisen 45,5; 9 Dms Bakker - v. Stralen 42,5; 10 Dms Goedel - Damstra 36. A gemiddeld 54. 1 de Vrij - Zwart 70,5; 2 Fam. Vos 64; 3 Fam. de Roos 59,5; 4 Bakker - Wouters 58; 5 Fam. v.d. Linden 50,5; 6 Dms de Waard - Wittebrood 48,5; 7 Apeldoorn - Kareis 48,5; 8 Horio - Nieuwenhui- zen 48; 9 Tromp - Huiberts 47,5; 10 Moureau - Rosing 45. Gedurende de augustusmaand ie dere dinsdag vrij bridgen. Leden betalen f 2,--, niet leden f 3,~. De eerste plaats wordt beloond met een prijs. Slot II is al veel in het nieuws geweest. Meestal gingen de ver halen over de stagnatie die weer was ontstaan bij het totstand komen van het bouwplan, maar daar hoeven we het gelukkig nu niet over te hebben. Het plan komt er, de werkzaamheden zijn begon nen en we kunnen alleen nog maar hopen op een voorspoedige vol tooiing. Minder voorspoedig ging het met Daan v.d. Kuip, die evenals zovele jongens het bouwterrein gebruiken als crossterrein met een bromfiets of een fiets. En als je in je enthousiasme meteen nog even een plas kan meepikken, dan kan dat de lol alleen maar verhogpn en dat dacht Daan ook, hoewel hij beoordeelde de diepte van het water verkeerd en dat kwam hem duur te staan, maar hij treurde er niet om. Met behulp van zijn vriend zag hij tenslotte kans om weer op her droge te komen. Zijn laarzen waren weliswaar volgelopen, maar als je die omkeert, dan is dat leed ook weer geleden, vond hij. Of er bij hem thuis ook zo over werd gedacht, weten we niet, maar we hadden graag aan het spelletje mee willen doen. ging van miss Egmond in ont vangst nemen en die van burge meester Kingma. Voor de trekker van de avond vonden om vijf uur de amateur wedstrijden plaats, gevolgd door de dikke bandenrace. Voor de onderdelen was reeds veel belang stelling. maar die kwam pas goed opdagen toen in de loop van de avond de vedetten op de weg kwamen. Bij de amateurs werd Engel Hopman, bekend in Eg mond. in een sterk rennersveld derde. Hij belooft nog wat voor de toekomst Files Tot ver in de omgeving stonden de auto's geparkeerd, die op ge geven moment maar ergens langs de weg naar Egmond maar waren blijven staan, omdat het dorp toch geen ruimte meer bood. Zijn er normaal steeds files vanuit Eg mond aan Zee te "bewonderen", deze keer waren de rollen omge- draad. De auto's stonden tot in Egmond aan de Hoef geparkeerd, zodat velen nog een plezierige wandeling hadden te maken. Het was tenslotete bijzonder goed weer. Egmond aan Zee WOENSDAG 6 AUGUSTUS: 10e ZAALVOETBALTOURNOOI om de Sporthalcup. Sportcentrum Egmond, Watertorenweg, tel. 2196. Deelname van de beste zaal voetbalclubs van Noord-holland. Aanvang 19.00 uur. Entree: volwassenen/1,50; kinderen/0,50. VRIJDAG 8 AUGUSTUS: 10e ZAALVOETBALTOURNOOI om de Sporthalcup, Sportcentrum Egmond. Watertorenweg, tel. 2196. Deelname van de beste zaal voetbalclubs van Noord-Holland. Aanvang 19 00 uur. Entrée: volwassenen 1,50; kinderen 0,50. ZATERDAG 9 AUGUSTUS: VVV-BOERENKAPEL CALLANTSOOG. Rondgang en optreden in de Voorstraat ep op het Pompplein. Aanvang 20 00 uur. Toegang gratis. BADGASTEN VOLLEYBALTOURNOOI, georganiseerd door volley balvereniging "Rapide" en Sportcentrum Egmond. Aanvang 19.00 uur. Inschrijven bij C. A. Heeres, Meeuwenlaan 17, tel. 2693 of J. Kuipers. Meeuwenlaan 3. tel. 2910. Inschrijving 25, - per team Entrée: toeschouwers 1,50 volwassenen p.p.: kinderen 0.50 KIENAVOND, georganiseerd door zaalvoetbalvereniging "Derp United". Aanvang 20.30 uur in het restaurant van speeltuin "De Egmonden", Sportlaan 2, tel. 1495. Vrij entrée. DINSDAG 12 AUGUSTUS: VVV-THEATER AMSTERDAM, openlucht straattheater-optreden met een programma van vrolijke en luchtige toneelvoorstellingen. Aanvang: middagoptredens ca. 14.00 uur en de avondoptredens ca. 19.30 uur op het Pompplein. Toegang gratis. WOENSDAG 13 AUGUSTUS: 10e ZAALVOETBALTOURNOOI om de Sporthalcup, Sportcentrum Egmond, Watertorenweg, tel. 2196. Deelname van de beste zaal voetbalclubs van Noord-Holland. Aanvang 19.00 uur. Entrée: volwassenen 1,50; kinderen 0,50. Voor regelmatig wekelijks terugkerende evenementen, o.a. in café's en andere etablissementen, verwijzen wij u naar de advertenties in dit blad. mm v<m-v^wm-. 1 Hf! WEEKENDDIENST ARTSEN 9 - 10 augustus: dokter Zuiderveld, telefoon 1252. WEEKENDDIENST WIJKVERPLEEGSTERS 9 - 10 aug.: Zuster A. v. Staveren, Ma- rienstein 9, Heiloo. tel. 072-334326. Adressen wij k verpleegsters Egmond aan Zee: zr. R. Sybrand, Pr. Hendrikstraat 20, tel. 1620, spreek uur dagelijks 13-14 uur; Egtnond-Binnen: zr A. M. de Klerk, Herenweg 45a. tel. 1444, spreek uur dagelijks 12.30-13.30 uur; Egmond aan de Hoef: zr. M. Stoffels, Spaak Nes 1-b, Bergen NH. telefoon 02208-5802. Spreekuur dagelijks van 12.30-13.30 uur. Diëtiste spreekuur: elke 2e donderdag van de maand van lo.30-U.00 uur in het wijkgebouw aan de Wilhelmina straat te Egmond aan Zee. Kruisvereniging De Egmonden. secre tariaat: Voorstraat 58, Egmond aan Zee, telefoon 1.46. Gezins/Bejaardenverzorging in de Egmonden Wilhelminastraat 14, tel. 02206-1671, Egmond aan Zee. Spreekuur dagelijks van 8.30-9.38 u. Openbare bibliotheek Egmond aan Zee: Zuiderstraat 14: maandagavond 18.30-20.00 u., woens dagmorgen 10.30-11.30 uur, woens dagavond 18.30-20 00 uur vrijdag middag 16.00-17 30 uur, vrijdagavond 18.30-20.00 uur; Egmond a.d. Hoef, Herenweg 196: dinsdag 19.00-20.00 uur. woensdag 10.00-11.30 uur. donderdag 15.45-17.00 en 19.00-20.00 uur Egmond-Binnen, Kerkplein 1: maan dagavond 19.00-20.00 uur; dinsdag ochtend 10.00-11.00 uur; woensdag middag 14.00-16.00 uur en donder dagavond 19.00-20.00 uur. Rooms-Kath. Kerk Wilhelminastraat 12, Egmond aan Zee Eucharistie vieringen tot 3 aug.: zater dag 19.00 en 20.00uur (Duitse mis)zon dag 9.30. 11.00 en 19.30 uur (Duitse mis) Ned. Herv. Gemeente zondag 10 aug., 10.00 uur: Egmond- Binnen. voorg. ds W. M. M. Moonen. Gereformeerde Kerk Egmond aan Zee zondag 10 aug.: 10.00 uur gezamenlijke dienst in Hervormde kerk; 7.00 uur ds G. J. Brinkman. Oud-Katholieke kerk Voorstraat 112. Egmond aan Zee zondag 10 aug.: 8.00 uur vroegmis: 10.00 uur hoogmis. Hervormde Gemeente Egmond aan Zee zondag 10 aug.: 10.00 uur ds L. J. Prins, gezamenlijke dienst. R.K. Zangkoor Egmond aan de Hoef zondag 10 aug.: 9.30 uur Spotzcnmesse (Mozart); King all glorious (Vail). Sociaal werk in de Egmonden Mevr. K. B. v.d. Enden, Huisweid 16, Egmond -Binnen, tel. 02206-1935. Spreekuur: Egmond aan Zee, wijk gebouw. le en 3e woensdag in de maand van 14.00-14.30 uur; Egmond a.d. Hoef: dorpshuis, le en 3e donderdag in de maand van 10.00- 10.30 uur; Egmond-Binnen: wijkgebouw, le en 3e vrijdag in de maand van 14.00-14.30 u. Bioscoop "Cinema 1000" Zie advertentie op pagina 2. Bouwbureau Egmond Geopend elke le en 3e donderdag van de maand om 8.00 uur. SPORTCENTRUM EGMOND Telefoon 02206-2196 donderdag 7 aug. t/m woensdag 13 aug.: ZWEMBAD: donderdag: vrij zwemmen 7-8, 8.30- 10.30, 12-15.30 en 18-21 uur: Stichting Dienstver!. 11-12 uur; vrijdag: vrij zwemmen 7-8, 8.30-10.30. 12-14.30 en 18-20 uur; ouder dan 24 jaar 20.10-21.10 uur; Stichting Dienst- verl. 11-12 en 15-16 uur; zaterdag: vrij zwemmen 11-16 uur; ANIB 16-17 uur; zondag: vrij zwemmen 8.30-12 uur; maandag: vrij zwemmen 7-8.8.30-10.30 en 18-20 uur; ouder dan 24 jaar 20-21 uur; bejaarden Egmond 11-12 uur; dinsdag: vrij zwemmen 7-10.30 en 18- 20.30 uur; Stichting Dienstverl. 11-12 uur; woensdag: vrij zwemmen 7-8, 13-15.30 en 17.30-20 uur; ouder dan 24 jaar 20- 21 uur; Stichting Dienstverl. 11-12 u. SPORTHAL: donderdag: zaalvoetbal 19-23 uur: vrijdag: sporthalcuptournooi 19-23uur: zaterdag: zaalvoetbal 10-18 uur; volley- baltournooi Rapide 19-23 uur; zondag: zaalvoetbal camping Heiloo; 9-11 uur; zaalvoetbaltournooi Nebig Cruyff 11-16 uur: maandag: zaalvoetbal 18-23 uur; dinsdag: Gem. Pers. Ver 17.45-18.45; zaalvoetbal 19-23 uur; woensdag: sporthalcuptournooi 19-23 EVENEMENTEN: vrijdag- en woensdagavond wordt voor de 10e maal het sporthalcuptournooi gespeeld. Aanvang 19.00 uur. A.s. zaterdag weer het bekende bad- gastentournooi dat deze keer ook weer wordt georganiseerd door Ra pide.

Contact met de Egmonden | 1980 | | pagina 6