VEEMKLONTEN aft het stttotd Uu Uatve eeuw wifs Meid Prima witte Servetten Boekhandel OideUutg. AANBESTEDING GEMEENTE BERGEN (Nh.) INENTING EN HERINENTING TEGEN POKKEN SCH00RL EGMOND AAN ZEE Burgerlijke Stand Gemeente Bergen (Nh») H. M. Koningin Wilhelmina der Nederlanden EGMOND AAN DEN HOEF Burgemeester en Wethouders van Bergen (Nh.) brengen ter open bare kennis, dat op Dinsdag 13 Juli 1948 te 15.30 uur in het Gemeentewijkgebouw, gelegenheid zal worden gegeven tot kosteloze inenting en herinenting tegen pokken. Het trouwboekje der ouders of de geboortebewijzen der kinderen dienen te worden medegebracht. Burgemeester en Wethouders van Bergen (Nh.) Dr. W. HUYGENS, Burgemeester W. DE VRIES, Secretaris. (Hoorn) sl. C. van Mens (Zaan dam) en C. Buys (Zaandam), 6-4, 6-3. G. Buers (Alkmaar) en A. Jansen sl. G. Cijs en E. Melching (Alkmaar), 6-2,6-3. H. K. Finken- sieper en B. Verolme sl. M. de Haas (Alkmaar) en F. Toonen (Alkmaar), 6-3, 6-4. Halve eindstrijdenL. Radema en J. Boersma sl. J. Haasbroek en P. Koster, 6-3, 7-5. G. Buers en A. Jansen sl. H. K. Finken- sieper en B. Verolme. 15-13,3-6, 6-3. FinaleL. Radema en J. Boersma sl. G. Boers en A. Jansen, 6-2, 6-2. Gemengd-dubbelspel kwart finales: Mej. H. Tasche (Alk maar) en J. Haasbroek (Alkmaar) sl. mej. G. Datema (Alkmaar) en E. Melching (Alkmaar), 5-7, 6-3, 8-6, De heer en mevr. C. W. Boonen sl. mej. E. Kraft van Ermel en G. Buers (Alkmaar), 6-2, 6-4. Mej. M. Eyken (Hoorn) en J. Boersma (Hoorn) sl. Mej. A. de Haan en G. A. Timmer, man, 6-4, 6-3. Mej. R. Ver burg en W. de Haan sl. mej. S. de Koning (Alkmaar) en E. Toonen (Alkmaar), 8-6. 6-8, 6-4. Halve eindstrijden: Mej. H. Tasche en J. Haasbroek sl. de heer en Mevr. Boonen, 6-3, 6-4- Mej. M. Eyken en J, Boersma sl. mej. R. Verburg en W. de Haan, 6-3, 6-0. Finale: Mej. M. Eyken en J. Boersma sl. mej. H. Tasche en J. Haasbroek, 6-3, 6-4. Dames-enkelspel halve eind strijden Mej. A. de Rie (Alk maar) sl. mej. R. Driessen (Alk maar), 2-6, 8-6, 6-0.- Mej. A. Kroone (Hoorn) sl. mej. G. Da tema (Alkmaar), 6-3, 6-1. Finale: Mej. A. Kroone sl. mej. A. de Rie, 4-6, 6-1, 6-1. Dames-dubbelspel halve eind strijden Mej. A. Kroone (Hoorn) en mej. H. de Vries (Hoorn) sl. mej. H. Tasche (Alkmaar) en mej. C. Kersemakers (Alkmaar), 6-2, 6-0. Mej. A. de Haan en Mevr. Boonen sl. mej. G. Da tema (Alkmaar) en mej, A. Kraft van Ermel, 6-2, 6-2. Finale: Mej. A. Kroone en Mej. H. de Vries sl. mej. A. de Haan en Mevr. Boonen, 7-5, 6-1. OUDEN VAN DAGEN De volgende week zal bij „De Duinstreek" weer een formulier worden afgegeven, waarop men kan invullen wie met het reisje mee wil gaan. Bovendien vindt men daarop gelegenheid in te vullen, wat men voor dit mooie doel wil afstaan. En de commissie hoopt dat het ook dit jaar wederom veel zal zijn, wat men kan missen. Het is inderdaad waar, dat zo vaak een beroep op uw edel moedigheid wordt gedaan, maar men zal het zeker met het comité eens zijn: De ouden van dagen- tocht moet in 1948 weer een succes zijn. Onze oudjes moeten weten dat hun uitgaansdagje van harte wordt gegund. Helpt allen mee. Waar de reis heen gaat, vertellen wij nog niet. We zullen daar binnenkort meer van laten horen. De a.s. „GROETER ORANJEFEESTEN" Een paar weken geleden is 'n nieuwe Oranjecommissiebenoemd, om op waardige wijze de 31ste Augustus te vieren ter gelegen heid van het 50-jarig Regerings jubileum van H.M. de Koningin. Dit is tevens het 50-jarig bestaan der Oranjecommissie, en daarom een dubbele reden om feest te vieren. De commissie doet dan ook met deze een dringend beroep op allen, burgers zowel als gasten, zakenmensen en caféhouders: steunt ons werk zoveel mogelijk, tekent veel op de lijst die U een dezer dagen zal worden aan geboden. Wij hebben een flink programma in elkaar gezet, maar veel zal afhangen van uw financiële medewerking Namens de Commissie, N. J. Venneker, Secretaris. UITSLAG STEMMING In de gemeente Schoorl werden de volgende stemmen uitgebracht Kath. Volkspartij 503 Partij v. d. Arbeid 1019 Anti-Revolutionnaire Partij 117 Comm. Partij Nederland 332 Chr. Hist. Unie 62 Volkspartij voor V. en D. 321 Staatk. Ger. Partij 11 Onafh. Nat. Gr. 11 Lijst Weiter 19 Middenst. Partij 9 Er zijn ongeveer 900 stemmen uitgebracht door hier vertoevende zomergasten, zodat van de plaat selijke verhoudingen niets valt te zeggen, wat ook wel bleek door de geringe belangstelling bij de telling. „Door Weer en Wind" organiseert MIDZOMER WANDELTOCHTEN De wandelsportvereniging „Door Weer en Wind" organiseerde Zaterdag en Zondag te Schoorl nationale wandeltochten over af standen van 20, 30 en 50 km, onder auspiciën v. d. afd NHWB v. d. Nederl. Wandelsportbond. Er was heel wat belangstelling voor deze sportdagen, Zaterdag middag startten er 125 deel nemers, waaronder Adola, de personeelclub van de fa. Eck- mann te Alkmaar, de Politie- sportvereniging te Velzen, de jeugdvereniging te Anna-Paulowna en In Tempo van Kolhorn. Het parcours liep door de duinen van Schoorl en Bergen en bood de deelnemers ruimschoots gelegen heid om te genieten van het natuurschoon, waaraan deze streek zo rijk is. Alle deelnemers bereikten voor 7 uur, het vast gestelde sluitingsuur, de finish en waren enthousiast over de mooie tocht, 's Avonds organi seerde DWW een feestavond in „De Rode Leeuw", - waar door enkele leden een klucht in 3 be drijven werd opgevoerd„Het Vlekje". Met accordeonmuziek en mandolinespel met zang werd voor de Muzikale omlijsting ge zorgd. De heer P. de Jong, Alg. Leider, richtte zich in zijn wel komstwoord in het bijzonder tot het Gemeentebestuur van Schoorl, de VVV-besturen van Schoorl, Bergen en Egmond en tot de afd. Bergen van het Ned. Rode Kruis en sprak zijn erkentelijkheid uit voor de medewerking, die men van alle zijden had mogen onder vinden. Zondag was het weer vroeg dagom 9 uur vond de start plaats voor de afstand van 50 km, 30 km en 20 km, waar voor plm 300 stonden ingeschreven. Er verschenen aan de start HVZ van Alkmaar, Jeep 1945 uit Alk maar, 2e groep In Tempo uit Kolhorn, UDI en De Eenhoorn uit Hoorn en 3 groepen uit Apeldoorn, t.w. Vrijbuiters I en II en Trekvogels. 50 deelnemers liepen de 50 km, 200 de 30 km en de rest 20 km. Alles kwam op tijd binnen en allen gingen met een fraaie medaille, de groepen bovendien nog met een groeps- medaille, weer huistoe met de prettigste herinneringen aan het mooie duinlandschap. Het waren voor de wandelaars onvergetelijke tochten geweest. GESLAAGD Onze vroegere plaatsgenoot de heer G. Minkema, thans te Sant poort, Natuurbad „Velserend", annex café-restaurant onder di rectie Y. Minkema Zonen, slaagde dezer dagen te Utrecht voor het examen vakbekwaam heid Caféhouders, afgenomen door de Stichting Vakonderwijs Horeca bedrijven. VOETBAL De adspiranten van de V.V, Schoorl wisten op de Zondag j.l. te Alkmaar gehouden adspiranten- dag door twee overwinningen (5—0 en 1—0 zich als eerste van hun groep te plaatsen, waardoor zij in het bezit kwamen van een serie adspirantenspeldjes. Bravo jongens! GOED NIEUWS voor de oorlogsslachtoffers Van het eerste blok woningen dat reeds de kaphoogte had be reikt woei de driekleur. Dit feit werd in de zaal van de heer Clausing voor de arbeiders fees telijk herdacht. Het woord werd o. a. gevoerd door de heer C. Wijker, technisch adviseur van de Woningbouw-vereniging en de heer K. Wijker, namens het be stuur van de woningbouw-ver eniging. De heer P. Zwart sprak namens de werknemers en sprak er zijn voldoening over uit, dat hier in deze omgeving de ge woonte van het z. g. pannenbier nog bestond. Op andere plaatsen, waar spreker ook gewerkt had, liet men dit feit, ondanks dat de arbeiders de vlag plantten, onge merkt voorbij gaan. Verder machtigde het bestuur van de woningbouw-vereniging ons mede te delen, dat de oorlogs slachtoffers, van wie hun huisje tijdens de bezetting is afgebroken, daar een huisje kant en klaar kunnen uitzoeken. Een geheel blok zal daarvoor worden aangewezen. Met hun inschrijving van het Grootboek zullen zij in overleg met het bestuur van de woning bouw-vereniging daar een huis kunnen kopen. Dit is vooral be langrijk, omdat niet alle bewoners van het verwoeste West-eind in verband met het gewijzigde straten plan, op de oude plaats een huis terug kunnen krijgen. Nadere inlichtingen zijn te be komen bij het bestuur van de woningbouw-vereniging. MOTORRACES in de duinen Om het kampioenschap van Noordholland Op Zaterdag 17 Juli zullen in Egmond aan Zee in de duinen ten Noorden van het dorp motor races om het kampioenschap van Noordholland worden gehouden. Volgens deskundigen zijn de duinen bij Egmond aan Zee bij uitstek geschikt voor deze duin race. Het circuit is ongeveer 2 km lang en vindt zijn weerga niet in het land. De vele natuurlijke terrassen bieden aan duizenden een schitterende gelegenheid om de rijders gade te slaan. Aan de start zullen verschijnen juniores en senioren 125- 250 c.c. en 350- 500 c.c. Er is reeds een voorlopig programma opgesteld, dat er als volgt uitziet. 12 uur start voor de juniores en 14.45 uur voor de seniores. De officiële starttijden zullen Donderdags voor voor de race worden bekend gemaakt. Er is ruime gelegenheid voor stalling van rijwielen, motoren en auto's voor de bezoekers. Egmond aan Zee knoopt er meteen een feestweek aan vast. Des avonds van dezelfde dag wordt een groot lunapark geopend, dat op het Pompplein zal worden opgebouwd. HET SCHOOLFEEST van de O. L. SCHOOL Dank zij de medewerking van vele ouders en belangstellenden, die het hunne er toe hebben bij gedragen om de grote verloting ten bate van het schoolfeest te doen slagen, kunnen de reisjes volgens het vastgestelde plan door gaan. De kleintjes zullen Vrijdag a.s. een uitstapje maken naar IJmuiden en vervolgens een be zoek brengen aan de Ruïne van Brederode. Natuurlijk ontbreekt een bezoek aan de speeltuin niet. De overige klassen zullen in twee groepen een bezoek brengen aan Schiphol. Des middags staat het Muiderslot en Muiderberg op het programma. Deze uitstapjes zullen later in de maand Juli plaats heb ben. De penningmeester van de schoolfeesten bracht nog een bij zonder woord van dank aan de milde gevers van de prijzen voor de verloting. Bridgeclub „DE EGMONDEN" Uitslag onderlinge wedstrijd. A Groep 1. Hopman—de Goede 55 2. HopmanKoper 48 3. Gebr. v. d. Molen 48 4. Hopman—Modder 45 5. Gebr. Dekker 39,5 6. KloesGouda 36,5 7. Hopman—Ruiter 35,5 8. Hopman—Verver 28,5 B Groep 1. Huibers—de Raadt 45,5 2. Fam. Smit 42,5 3. Kareis—de Waard 41,5 4. V. Winsum—Jonker 38,5 5. Liefting Kleij 36,5 6. Fam. Aten 33 7. DekkerSmit 31 8. Mevr. Dekker—R. Dekker 29,5 9. Admiraal—de Raadt 26 OPENBARE VERKOPING Notaris Knook te Bergen heeft in de Vergulde Valk de volgende percelen publiek verkocht. 1Een huis met schuur en erf, gelegen aan de Zuiderstraat 4, groot 98 c.a., verhuurd voor f 3,75 per week. Koper werd de heer Ph. Zwart te Egmond aan Zee voor de maximum toegelaten prijs van f 2200. 2. Een huis met schuur en erf De eigenaardige zwart-bruine kluiten, die men ter hoogte van Bergen aan zee op het strand aantreft, hebben mij een vraag doen stellen. Het is een vraag naar het ontstaan van deze vreemde donkere substantie, die als een typisch zwarte vlek ligt op ons zo schone, heldere strand. Hoe komt het dat daar plotseling een bijna rotsachtig geheel soms wel een meter boven het zand uit steekt? Op deze vraag moest ik het antwoord schuldig blijven. Gelijk vele strandbezoekers tastte ook ik in het duister omtrent deze grillig gevormde lagen. Het is mij nu echter gebleken, dat er voor dit zo vreemd uit ziende verschijnsel een vrij een voudige verklaring is te geven. Een uiteenzetting hierover, die de lezers van uw blad wellicht zal interesseren, ontleen ik aan aan de Schinkelstraat 2, groot 1 are 7 c.a., verhuurd voor f 3,50 per week. Dit perceel werd ge kocht door de heer C. Visser te Egmond aan Zee eveneens voor de maximum toegelaten prijs van f 2200. 3. Een huis met winkel, schuur en erf aan de Ankerstraat 2, groot 1 are. Koper voor dit per ceel werd de heer Ph. Zwart te Egmond aan Zee voor f 1840. De maximum toegelaten prijs voor dit perceel was f 2200. De huuropbrengst van dit perceel is f 3,50 per week. B.P.V.-kampeerhuisjes De B.P.V.-kampeerhuisjes langs de duinrand trekken belangstelling. In de afgelopen week is het voltallige bestuur van de N.V.V. een kijkje komen nemen om voor eigen doeleinden eventueel, de bouw en inrichting der huisjes te bezichtigen. Aan de huisjes zullen nog enige verbeteringen worden aangebracht om tegemoet te komen aan de bewoonbaarheid bij langdurig guur weer. GESLAAGD Onze plaatsgenoot M. Porte- gies slaagde dezer dagen voor het propadeutisch examen aan de Technische Hogeschool te Delft, voor de afd. werktuigkunde. Faber, die in zijn Geologie van Nederland deel I en II (blz. 142- 143) het volgende schrijft: „Bij rijzing van de grondwater spiegel kunnen duinpannen in meertjes herschapen worden, met een moerasvegetatie. Er kan zich moerasveen vormen, dat later weer door nieuwe duinen kan worden overstoven. Zulke veen lagen komen soms (door wind- werking) aan het strand bloot, o.a. bij Kijkduin en bij Bergen." Zoals U ziet is deze verklaring heus niet zo ingewikkeld. Het is anders wel een wonderlijk idee, dat de plek, waar nu de woelige branding heerst, in vroeger tijden een rustige duinpan met zacht ruisend riet is geweest. BERGEN van 28 Juni tot en met 4 Juli 1948 GEBORENAnna Catharina, d. v. Petrus Simon Kuilboer en Maria Stet. ONDERTROUWD: Jan Pot en Gerar- dina Maria van Regteren Altena. Cornelis Andries Riesmeijer en Adriana Elisabeth Essen. SCHOORL van 16 tot en met 30 Juni 1948 GEBOREN: Ferdinand J., z.v. B. van der Ploeg en C. Roozendaal. ONDERTROUWD: A. Mooi] en P. Tiessen. GEHUWD: W. Minkema en M. Wildeboer. J. Groenendijk en S. Rossen. Vriesman en P. Modder. EGMOND AAN ZEE Burgemeester en Wethouders van Bergen (Nh.) zijn voornemens op resp. Dinsdag 20 Juli a.s. des v. m. 11 uur en Vrijdag 23 Juli a.s. des v. m. 11 uur in het openbaar aan te besteden ten raad- huize aldaar: le, Het bouwen van een RODE-KRLHS-KAZERNE aan het brandspuitenhuis en het verbouwen van de zolder van het genoemde spuitenhuis tot bovenwoning op een perceel, gelegen aan de Karei de Grotelaan te Bergen (Nh.), kadastraal bekend, Sectie C. no. 1408. 2e. Het plaatsen van een Zweedse Barak (deel a van een desbe treffend bestek) en inrichten daarvan tot kantoorgebouw op een perceel gelegen aan de Karei de Grotelaan te Bergen (Nh.) Kadas traal bekend Sectie C no 1408. Zowel voor onderdeel 1 als 2 zijn bestek en tekening elk a f 5,— per stel zo lang de voorraad strekt verkrijgbaar bij het Bureau Gemeentewerken Karei de Grotelaan 11 te Bergen Nh. Geen restitutie. Een historisch overzicht van de regeringsperiode van samengesteld aan de hand van authentieke gegevens door FRANK VAN FALCKENOORT HOOFDSTUK 1. INLEIDING. Ongeveer 55 jaar geleden bracht een nederlandse jongedame een bezoek aan Engeland. Haar gastheer vroeg haar bij het ver trek, wat haar het meest was opgevallen in Groot-Brittanië. Het naïeve antwoord was desgevraagd: „De engelse vrouw Ze wist niet, dat deze zo bekoorlijk kon zijn, want zij had gedacht, dat ze allen waren als haar engelse gouvernante. „Inderdaad", merkte de gastheer op, „ik heb altijd wel ver moed, dat de engelse gouvernantes geen reclame voor ons in het buitenland zijn." De nederlandse jongedame van 55 jaar geleden is onze tegen woordige Koningin Wilhelmina en Haar gastheer was de toen malige Prins van Wales, de vader van de tegenwoordige koning van Engeland. Bovenstaand voorval tekent de jeugd van onze Koningin ten voeten uit. Men heeft veelal een verkeerde voorstelling van vorstenkinderen. Men ziet in zijn gedachtengang een koning of een koningin, vaak zittend op een rijk met goud en edelstenen versierde troon, zoals in de sprookjes en fabels wordt voor gesteld. Zo denken ook heden ten dage nog vele mensen onder ons ten opzichte van ons vorstenhuis. Het paleis te 's Graven- hage, een ongenaakbaar gebouw met spiegelvloeren, lakeien, een grote troonzaal en daarin de Koningin, gekleed in een hermelijnen mantel, met een kroon op Haar hoofd', de scepter in de hand en zittende op die troon uit de verhalen van 1001-nacht. Laat ik hen niet langer in die waan laten. Zeker, een sprook jesachtige troonzaal is er in het Koninküjk paleis aan het Noordeinde in onze hofstad en zeker bezit onze Koningin een kroon, een scepter en een statiegewaad. Maar al dit genoemde wordt alleen gebruikt bij hoogtijdagen, zoals de gouden koets alleen gebruikt wordt bij huwelijk, eens in het jaar bij de opening der Staten-Generaal: de derde Dinsdag van September, de zoge naamde Prinsendag, enz. De Koningin zelf, en natuurlijk evenzo onze Prinses Juliana met Haar Man en Dochtertjes, zijn gewone mensen, net als wij. Voor de bewoners van de afgelegen gedeelten van ons land bestaat er uiteraard niet veel gelegenheid om ons Vorstelijk gezin anders te zien dan op foto's, afgebeeld in illustraties, tijdschriften en dagbladen. De Hofstad ligt nu eenmaal niet naast de deur en al is ons vaderland betrekkelijk klein, slechts een miniem gedeelte van de nederlanders komt wel eens in 's Gravenhage. En zo men al eens op een dag naar deze stad zou gaan, dan zou het zeer toevallig zijn, als men juist dan onze Koningin zou zien. Immers, een deel van het jaar vertoeft onze Vorstin met Haar gevolg op Haar buitenverblijf even buiten de stad: het Huis ten Bosch, en bovendien is Zij vaak in de warme zomermaanden op Haar zomerresidentie Het Loo bij Apeldoorn, terwijl Zij 's win ters gewoonlijk een maand in Amsterdam verblijf houdt. Het is zodoende heus niet zo vreemd en zo erg niet, dat het merendeel van onze bevolking noch de Koningin, noch de Prinses of de Prins ooit in levende lijve heeft aanschouwd. En evenzo is het begrijpelijk, dat het grootste deel van ons volk niet heel veel bizonderheden weet van onze Koningin, die, zo God wil, over enkele weken Haar vijftigjarig regeringsjubileum zal mogen vieren. Wat men in de dagbladen leest, zijn meestal oppervlakkige gebeurtenissen, die men al spoedig vergeten is. De ouderen onder ons zij, die van dezelfde generatie zijn als onze Koningin zullen ongetwijfeld nog wel vage herinne ringen hebben aan de negentiger jaren, toen, in 1890, Koning Willem III overleed, achterlatende een tienjarige Dochter, toen nog Prinses Wilhelmina, en Zijn Gemalin, Koningin Emma. Ook zal men zich dan nog wel het jaar 1898 herinneren, het kronings jaar van onze Koningin. Maar wat weten wij, jongeren, daarvan? Wat weten wij van de verloving en het huwelijk van Haar met Hertog Hendrik van Mecklenburg-Schwerin? De geboorte —na lange jaren van angstige spanning van onze Prinses Juliana? Nee, eigenlijk wetenwij toch bitter weinig-van ons. Vorsten huis. En het daarom, dat ik meende, mede in verband met de komende jubileumfeesten in September a.s. goed te doen al deze dingen weer eens in de herinnering terug te roepen. In de loop der jaren heb ik veel bizonderheden kunnen verzamelen over onze Koningin en Haar Gezin. Door mijn werkzaamheden had ik voorheen vele malen de gelegenheid Haar te zien en te ont moeten. Laat mij daarvan iets moge meedelen aan U, lezeressen en lezers van dit blad. Want juist in deze bange tijd is de liefde voor ons Vorstenhuis, die ons volk iedere keer vleer opnieuw tot uiting brengt, de beste waarborg voor onze zelfstandigheid in staatkundig opzicht. De liefde voor ons Oranjehuis is juist door de vijf donkere jaren der bezetting gelukkig weer zeer groot geworden. Door ons Vorstenhuis voelen wij ons, onverschillig rang en stand, politiek of godsdienst, één volk: het nederlandse volk. Mocht door dit en de volgende artikelen Uw genegenheid voor ons Vorstenhuis groter en warmer zijn geworden, dan heb ik mijn doel, met het schrijven van deze memoires beoogt bereikt. HOOFDSTUK 2. 1880. De 31e Augustus van het jaar 1880 stuurden de Staten-Gene raal het officiële bericht de wereld in, dat Koningin Emma het leven geschonken had aan een Dochter. Bij velen ligt nog de geboorte van Prinses Beatrix, de eerste ling van het Kroonprinselijke Gezin, in het geheugen. Wij kun nen ons dus enigszins voorstellen, wat dit betekende voor het volk, dat dag in dag uit in spanning wachtte. Men moet echter niet vergeten, dat de technische mogelijk heden in 1880 nog bij lange na niet de perfectie bevatten als in onze tijd. Nu wist in enkele minuten tijds de hek wereld, dat er in Nederland een prinses geboren was. Maar niet alzo in 1880. Radio, de grote, onzichtbare band, die bijvoorbeeld Hil versum verbindt met iedere huiskamer in Europa, waar een ont vangsttoestel staat, kende mn in die dagen immrs nog niet. GEBORENCornelia Maria, d. v. Sjoerd Dijkstra en Engelina J. de Graaff. Anneke, d. v. Dirk de Jong en Cor nelia Zwart. Hendrina, d. v. Johan P, Cuypers en Hendrina Wit. ONDERTROUWD: Jacob Groen en Jansje Stam. GETROUWD: Klaas Stam en Fijtje Zwart. Jacob van der Bult en Geertje Pe- tronella Zwart. OVERLEDENWilhelmina Dekker, oud 71 jaar. Leentje Fraaijman, oud 92 jaar. Laanweg C 164 Schoorl J. F. T. van Heemskerck Veeckens Jr.

De Duinstreek | 1948 | | pagina 2