V 12 antwoordt niet Ifr „Dl Drie AhUws 3k jp/^""'2 Slagerij L. C. RISKANTER EGM0ND AAN ZEE J KERSTFEESTVIERING PLATTELANDSVROUWEN Gemeenteraadsvergadering Yt VEEC/i Grote afslag Rund- en Varkensvlees DOORREGEN LAPPENf 1.35 MAGERE LAPPEN f 1.65 )03m€tcca l/R^ANDERHOOC J. BLOMBERGEN - BERGEN in de Raad van Bestuur vertegen woordigd door Burgemeester Jochems. Bouwkas Noord Ned. Gemeenten Tot deze Bouwkas is ook onze gemeente toegetreden er er heb ben zich reeds elf spaarders ge meld terwijl er aan spaargeld on geveer f 9000.werd gestort. Aan vijf spaarders is een rijks- bouwpremie verleend, zodat de bouw dezer woningen binnenkort zal kunnen beginnen. oo Tot zover de jaarrede van Mr. Jochems. Nog twee evenementen verdienenafzonderlijke vermelding. Ten eerste de benoeming van de weg gelegen langs de gemeente woningen aan de Voorweg, voor zover niet liggende aan deze weg. Het voorstel van B. en W. was de naam „Oosterwegmaar op voorstel van Mevr. Jansen besloot de Raad tot de naam „Frederiks- laan", naar de raadhuisbode Fre- derik Gutker. Burgemeester sloot zich hierbij gaarne aan. Het tweede evenement was het afscheid dat Mr. Jochems nam van de heer van Wijk. Hij roemde diens werkkracht en inzicht en sprak woorden van dank voor de door hem persoonlijk ondervonden steun, terwijl hij ook uit naam van de gehele Raad en alle aan wezigen hem dank bracht voor al hetgeen hij voor de Gemeente heeft gedaan. Met een hartelijk applaus werden deze zeer waar derende woorden onderstreept. Op Woensdagavond 22 Dec. kwamen de Plattelandsvrouwen van Schoorl en Groet tesamen in de zaal van de heer Nic. Schuyt, om het Kerstfeest te vieren. De presidente, Mevr. Arpeau, heette de aanwezigen welkom en be dankte de dames die de zaal zo keurig hadden versierd. Daarna moest zij helaas de nagedachtenis herdenken van twee leden, die aan de vereniging door de dood waren ontvallen, waarop een stilte van één minuut in acht werd ge nomen. Daarna deelde zij mede, dat door de attentie van een grote fabriek de dames zouden worden getracteerd op een Parijs gebak. (Vreugde Na het gezamenlijk zingen van „Stille Nacht", sprak Mevrouw Heringa het Kerstwoord uit. Zij bracht haar toespraak in verband met de woorden van Koningin Juliana uit Haar gepubliceerde brieven zoalsmenselijke saam horigheid houdt niet op aan de landsgrenzen en Doen wij wel genoeg voor anderen die diepe indruk op spreekster hadden ge maakt. Na samenzang van het lied „Nuzyt wellecome", droeg Mevr. Arpeau het Kerstverhaal voor. Dit verhaal handelde over een vader en zoon die naar Canada emi greerden en daar door hard werken tot grote welstand kwamen. Na het overlijden van de moeder ont stond onenigheid tussen vader en zoon, die eindigde met het vertrek van de laatste met medeneming van een gedeelte van het bezit van de vader. Na jarenlange af wezigheid voelden beiden spijt van hun gedrag jegens elkaar en ging de vader op zoek naar de zoon, echter zonder resultaat. Deze liet toen overal oproepen aanplakken om zijn zoon te bewegen naar huis terug te keren en toen de voort vluchtige dit las, ging hij weer op weg naar zijn vaderlijk huis en arriveerde daar op Kerstavond. De dames Stam-Greeuw, H. v. Esseveld-Roukens en Mantel de clameerden daarna enige gedichten. Daarna kwam als hoogtepunt van de avond de opvoering van „Twaalf met de Postwagen van Andersen. De twaalf maanden van het jaar werden door twaalf dames voorgesteld. Een ernstige nacht waker met lantaarn werd kostelijk vertolkt door Mevr. de Leeuw, die elk der maanden door de poort geleidde en geduldig aanhoorde wat ieder voor haar vertrek had te vertellen. Gezien de korte tijd van voorbereiding en de moeite die de dames zich hadden getroost dit tot stand te brengen was het langdurig en hartelijk applaus zeker verdiend. Met het samen zingen van „Ere zij God" en een slotwoord, werd deze geslaagde Kerstavond be sloten. VERLOTING ST. NIC.-ACTIE 1954 De volgende Lot No's en prijzen zijn nog niet ingeleverd en afgehaald, verzoeke dit als nog ten spoedigste te doen. lstc Verloting 1954 Prijs No. 47, Lot No. 1369. 2de Verloting 1954 Prijs No. Lot No. Prijs No. Lot No. 10 160 68 2514 48 1793 85 381 3de Verloting 1954 Prijs No. Lot No. Prijs No. Lot No. 6 2393 43 2696 14 4181 75 7484 21 4347 77 1460 32 7742 85 6342 34 1065 67 4664 41 6677 106 142 De gemeenteraad kwam vorige week Maandagavond in voltallige zitting voor het laatst in dit jaar bijeen, onder voorzitterschap van burgemeester Niele. Veel overredingskracht had de voorzitter niet nodig om de raad belangrijke besluiten te doen nemen. Zo werd met algemene stemmen besloten toe te treden tot de gemeenschappelijke regeling inzake het centraal ziekenhuis te Alkmaar. Wel kwam naar voren, dat Alkmaar zich onder de schone schijn van medezeggenschap van een te zware last wist te ver lossen. De heer Snoeks vond het typisch, dat men nu nooit meer weet waar de gemeente aan toe is. Burgemeester Niele wees er op, dat Alkmaar maar een kleine stad is, die dit niet aan kan. De regeling, dat de gemeenten in het tekort bijdragen per verpleegdag, nadat Alkmaar 20 °/0 van het tekort voor haar rekening geno men heeft, achtte hij billijk. Weth. Zwart achtte het een sociale taak hieraan mede te werken. Tot nu toe moest Alkmaar bloeden voor de buiten-gemeenten, waar de meeste patiënten vandaan komen. Ook de toetreding tot de Stichting Geestelijke Volksgezond heid ondervond weinig tegen kanting. Wel moest de voorzitter erkennen, dat hij zelf niet goed wist, wat voor voordeel er voor de gemeente aan verbonden is. Door de voor- en nazorg voor geesteszieken kan de gemeente in ieder geval daarop uitsparen. De voorzitter was van het voordeel overtuigd, omdat verschillende tegenstanders van aansluiting, na de toelichting op een vergadering in Alkmaar, van standpunt ver anderd waren. Mr. Biersteker informeerde naar de kosten. Evenals bij het centraal ziekenhuis, was dit volgens de voorzitter niet bij voorbaat te zeggen. Het zou echter neerkomen op een kwartje per inwoner. Ook aan dit voorstel gaf de raad vlot zijn fiat. Een splinternieuwe leges-ver ordening ging al even vlot onder de hamer door. Zo ook een rekening-courant-overeenkomst en een kasgeldlening met de Bank voor Nederlandse Gemeenten, om in 1955 ook weer over de nodige vlottende middelen te kunnen be schikken. Als onderwijzeres aan de open bare lagere school werd met algemene stemmen benoemd mej. Hogenbirk uit Hilversum. De ambtenaren kregen hun6°/0 vanaf 1 October jl. plus een nieuwe ziektekosten-regeling en vacantie-toeslag. Voor afbraak werden 4 huisjes gekocht van de Fam. van den Bergh uit Utrecht voor f 750. per stuk en 1 van Mevr. van der Meer-Kok uit Den Helder voor f 1000.Deze laatste aankoop geschiedde, om achter 't gemeente huis een brandweerkazerne te kunnen bouwen. Mr. Biersteker had deze liever op het Emmaplein gezien. De voorzitter lichtte echter toe, dat naast het gemeentehuis een politiebureau komt en daar achter dan de brandweerkazerne, waardoor men een ideale combi natie verkrijgt. De Schoolstraat wordt dan tevens ter plaatse ver breed zodat met een en ander diverse belangen gediend worden. Zonder B. en W. te verwijten, dat zij er nu pas mee kwamen aandragen, ja zelfs met grote in stemming hechtte de raad zijn goedkeuring aan een suppletoire begroting van f 160.000.voor 14 huizen, die reeds gebouwd zijn Ff/Y MAAI DRtN&r Z/(H NAAR, DF - NEB, H'J T£T SLH'JNT /£T$ ontzettends rf HEBBEN 8£C££rI). JA ÖAT/s PETER f fs M'J Al Q'j TEnaJ/.J GflnFfs r r Hf EFT INAARSCH'JM'JK Tf MAHfN NET D/f I/-/J -Zit a ££a/ VR/£/VT )-Y NON j,A\ J'JN VRIENDEN TRACHTEN TEVERGEEFS om HfM 4R/V HFT PRA TEN rf\ TR'JGEN OVER 2'JN R£/S MET LANGZAAM NERSTfir PETER i^ DOOP GOEDE VfRZOR "i fT-, TTüv tui-r N/trMHD weer war wj sneern */eeer... we aeesen waaa oe v-12 '::&EDR£&D Ha AR DE 2e is daar éao Merea Diep uerwAw dl/s a'/er.. - NEE'V.. 'K KAN [NERKELJK HERIN NEREN en^van f 3800.voor de nieuwe, electrisch verlichte klok op de Ned. Herv. kerk, die men reeds lang kon aanschouwen en waar voor men alle lof had. Reuze ge zellig was het enige commentaar! Voor de heren Zwart, Dekker, Vos en Bas stelde de gemeente zich weer gaarne garant voor rente en aflossing van leningen voor woningbouw. Van de heer Jac. Schol werd een claim over genomen voor woningbouw. Natuurlijk ontbraken ook nu diverse grond-transacties weer niet. Van de Gebr. Heere werd een stuk grond overgenomen aan de Oosterbergstraat voor f 3.- per m2. Met de vereniging Ziekenzorg te Amsterdam werd grond geruild bij het koloniehuis Huis ter Duin, zodat de gemeente achter het Troelstra-Oord een binnen-Bou- levard kan aanleggen, waarmede men intussen f ook al druk bezig is. Van de heer P. Zwart werd een stuk grond overgenomen aan de Zuiderstraat voor totaal f 1.-, hetgeen men „nooit te duur' vond. Vlot stond de gemeente echter ook weer met evenveel genoegen diverse bouwterreinen af aan bouwlustigen. Zo verkreeg de heer A. Wijker een terrein van 530 m2 aan de Julianastraat voor f 8.- per m2, de heer P. Zwart 7702 aan de in aanleg zijnde, nieuwe binnen-Boulevard, even eens voor f 8.- per m2. Voor dezelfde prijs veroverden de heren Vos en Dekker een terrein van resp. 159 m2 en van 170 m2 aan de Emmastraat. Minder vlot verliep de verkoop van een terrein van 5252 aan de Trompstraat, aan Ds. Roobol. Mr. Biersteker wilde hier, rond de Herv. kerk, toch wat ruimte houden. Er komt ook al een pastorie bij de kerk. Verder een verenigingsgebouw en even verder een gymnastieklokaal. De vreem deling kwam hier z.i. niet om naar bebouwing te kijken. Men moet oppassen voor verstedelij king. Het dorp moet een dorp blijven. Volgens de voorzitter kon men zich niet teveel aan de vreemdeling storen. De vreemdeling zou ook willen, dat alle oude krotten blijven staan, want die zijn zo schilder achtig! Maar dé' vreemdeling houdt geen spreekuur voor de mensen, die om een betere woning komen. Wethouder Zwart liet ook het sentiment meespreken. Meer dan 30 jaar heeft dominé Roobol de Egmondse gemeente gediend. Hij wil nu graag dicht bij de kerk blijven wonen in het centrum van het dorp. Mr. Biersteker meende, dat men de persoon er buiten moet laten. Daar hij echter wel aanvoelde, dat zijn stem, die eens roependen in de woestijn was, besloot hij verder maar te zwijgen! Dominé Roobol kreeg de begeerde grond De heer Krab wilde gaarne de prijs weten, die in de hitte der debatten niet was genoemd. Voor de civiele prijs van f 3.- per m 2 bleek dominé eigenaar te zijn geworden. Het lek in de waterleiding (be groting) werd hierna met spoed gedicht. Het offer bleek niet groot. Vanaf 1 Januari zal men voor zijn abonnementsgeld van f 3.50 per kwartaal niet meer 10 m' cadeau krijgen, maar 6. Men zal dus hoogstens 4 m3 per kwartaal meer moeten betalen, zulks a raison van f 0.30. De heer Dekker was hier niet tegen. Hij wenste echter een lans te breken voor de huiseigenaren, die het water betalen moeten en op hun huurder kunnen verhalen. Dat wordt nu alweer moeilijker. Hij stelde voor dat de gemeente met de huurders zou afrekenen. Zichtbaar geschrokken memo reerde de voorzitter, dat over deze kwestie nog niet zolang ge leden al heel wat woorden zijn verspild. De zaak is toen, wat men noemt, uitgevochten. Gelukkig voor hem, had de raad blijkbaar geen zin, deze oude koe nu weer uit de sloot te halen. Met de ver zuchting van de heer Dekker, dat B. en W. het toch nog maar eens bekijken moesten, kwam de tariefs verhoging tot stand. Bij de afvoer van het water, bleek zich dezelfde moeilijkheid voor te doen. De rioolbelasting moest verlengd worden en de heer Dekker was daar niet tegen. Geef de keizer, wat des keizers is, zo was zijn opinie, maar verhaal die belasting weer niet op de arme huiseigenaar. De belasting hangt af van het waterverbruik en komt dus na afloop van het jaar. In middels is de huurder, op wie de eigenaar verhalen moet, misschien alweer verhuisd of overleden en de huiseigenaar zit met de brokken. Ook hier wilden B. en W. echter van geen wijken weten. Blijkbaar hadden zij meer houvast aan de eigenaar als aan de huurder. Ook hier kraaide hun haan koning. Sijmen, de huiseigenaar, moet be talen Zonder zich een moment te bedenken schonk de raad ver volgens aan de woningbouwver eniging de somma van f 220.000. Voor de bouw van 15 woningen aan de Wilhelminastraat en de Piet Heinstraat. Tot slot boden B. en W. de nieuwe begroting voor 1955 aan, die men het volgend jaar wel eens zal bekijken. De heer Stam informeerde bij de rondvraag, waar de nieuwe school blijft. De planologische dienst bleek hier het zwarte schaap of misschien wel de boeman. Ondanks goedkeuring van de minister maakte deze dienst be zwaar tegen de plaats, zodat nog steeds geen goedkeuring van Ged. Staten verkregen was. Voorts herinnerde de heer Stam aan de afspraak de stroomprijs te ver lagen, zodra het mogelijk is. Zover was 't nog niet. De heer Dekker vroeg of de eigenaar van een afgekeurde woning bouwvolume krijgt. Dit bleek het geval, blijkens diverse voorbeelden. Hierna sloot de voorz. met de beste wensen voor „oud en nieuw". FEUILLETON 19 Door: PIKE NORTON WILL'S De beide inspecteurs bogen zich nieuwsgierig over de gevan genen. „Geen bekenden van mij", zei hoofdinspecteur Dubois beslist. „Geen bekenden van mij", zei ook Verberne. „Nou zei Peter wat ongeduldig wordend. „Duw ze in een cel of laat ze vrij, maar ik heb er genoeg van." Inspecteur Dubois wenkte enkele agenten en gaf zijn bevelen. Dan vroeg hij de anderen hem te volgen en ze gingen weer naar binnen. Op zijn kamer moest Peter verslag uitbrengen. Daarna werd Milly uitgenodigd om haar verhaal te doen. Het meisje glimlachte tegen de beide inspecteurs, ging even verzitten en begon toen haar relaas. „Het is een lang verhaal, maar ik zal alleen de belangrijkste punten opsommen. Ik was van plan een reportage te maken van hetgeen er zich in de Amsterdamse onderwereld afspeelde, speciaal over die dingen, waarbij de vrouw was betrokken. Ik nam daarom met Peter contact op om mij in kennis te brengen met verschillende figuren uit die omgeving." Ze bloosde even, maar terwijl haar handje in die van Peter gleed, vervolgde ze: Peter was zo verstandig, te proberen mij er van af te brengen maar ik was eigenwijs en wil de toch doorzetten. Op een avond ging ik die achterbuurten in en ontmoette in „De Drie Ankers" een zekere Gerhard Ver- duynen, een romanschrijver, die mij beloofde te helpen. Ik kwam vaker in dat café en ontdekte, dat er cocaïne verhandeld werd. Ik hield dit eerst voor me, maar later vertelde ik aanGerhard, wat ik ontdekt had. Hij schrok daar erg van en waarschuwde mij, dat deze kennis voor mij wel eens fataal zou kunnen zijn. Ik lachte hem toen uit, maar later bleek, dat hij het bij het rechte eind had. Ik had al eerder kennis gemaakt met een Griek, Perpagos, die naar Gerhard fluisterde erg goed op de hoogte was van hetgeen er zich in die obscure gelegenheden afspeelde. Ik meende dat hij me wel verder zou kunnen helpen. Ik wist wel, dat hij niet te vertrouwen was, maar rekende op de steun van Gerhard, die al deze lieden goed scheen te kennen. Op een avond, waren we weer met een heel groepje en toen gebeurde het. Ik had koffie gedronken en voelde me hoe langer hoe slaperiger worden. Wat er daarna gebeurde weet ik niet, maar ik werd wakker aan boord van een schip. Dat meende ik op te kunnen maken uit het schommelen. Mijn kajuit was verduisterd en ik verloor alle begrip van tijd. Af en toe kwam een matroos wat eten brengen, maar die was zo gesloten als een graf. Hoe lang die reis geduurd heeft weet ik niet. Op een nacht ik zag natuurlijk pas dat het nacht was toen ik buiten de kajuit kwam werd ik van het schip naar de wal geroeid. Ik werd toen naar het hotel gebracht en daar weer opgesloten. Enkele dagen later kwamen er twee mannen, die mij gelastten hen te volgen. Toen kwam Peter naar boven en de rest is al bekend. Ze zweeg en Peter drukte even haar hand. „Nu is het, geloof ik, mijn beurt", zei inspecteur Verberne. „Van Peter zul je alles nog wel in extenso horen, maar ik zal alleen het stukje vertellen vanaf het moment, dat Peter uit Am sterdam vertrokken was. Nadat ik de brief gelezen had, welke Peter voor zijn vertrek naar Marseille aan mij geschreven had, kreeg ik bericht dat Gerhard Verduynen gevonden was. Helaas werd hij bij zijn vlucht aangeschoten. Hij moest in een zieken huis opgenomen worden en zijn toestand was meer dan ernstig. Ik kon dus niets meer van hem te weten komen. Enkele uren later is hij overleden „Is hij nu dood?" vroeg ze met trillende stem. „Ja", zei de in specteur. „Maar jij weet niet, dat hij ook tot de bende behoor de. Ook hij had schuld aan jouw ontvoering. Milly zuchtte. „Dat had ik niet gedacht," zei ze kleintjes. „Ik vond hem wel aardig." „Na de dood van Verduynen wist ik dus niets meer, dan hetgeen Peter mij geschreven had. Ik waagde echter een gok. Ik onderwierp Li, de Chinees weer aan een verhoor en vertelde hem, dat Verduynen gedood was tijdens zijn ontvluchtingspo ging en dat hij mij verteld had over „Au Coin Bleu in Mar seille, de naam en de plaats had Peter me geschreven waar het spel verder gespeeld zou worden door de enige vrij-gebleven, Stratos. Ik had geluk. Li viel door de mand en vertelde alles. Ik nam toen meteen het lijnvliegtuig naar Parijs en daarvandaan de exprestrein naar Marseille. Ik was nog geen half uur hier, toen Peter doodleuk binnen kwam stappen met het bericht, dat hij de hoofddader gevat en het meisje bevrijd had. Hij zweeg even en voegde er aan toe. „De rest moet ik aan mijn franse collega overlaten. Ik heb hier verder geen zeggen schap in. Hij alleen kan het bevel geven tot een inval in „Au Coin Bleu". Ik denk net als Peter dat daar wel het een en ander te vinden zal zijn." Inspecteur Dubois knikte. „Ik zal persoonlijk die inval leiden.' sprak hij. „Gaan jullie soms mee?" Verberne was daartoe on middellijk bereid maar Peter en Milly keken elkaar eens aan. „Ik heb er onderhand schoon genoeg van", bekende Peter en Milly voegde er aan toe „Mij ook liever niet gezien. De in specteurs grijnsden begrijpend. Milly bloosde en Peter keek de beide mannen onnozel aan. Inspecteur Verberne floot plagend „Parlez-moi d'amour", toen hij de kamer verliet. „Stik" zei Peter hartgrondig en nijdig keek hij de mannen na. Zacht zoemde de motor van de auto, die Peter brutaalweg weer had meegenomen. „Als de franse staat er aanmerkingen op maakt, dat ik rijd in een door haar in beslag genomen auto, dan zal ik. ze wel eens eventjes vertellen, hoe ik er over denk, dat ze in een stad als Marseille dergelijke praktijken tolereren als in „Au Coin Bleu" plaatsvinden," zei hij snoevend. „O ja?" vroeg Milly zonder veel overtuiging. Zij reden een eind buiten de stad en dan sloeg Peter een zijweg in, die naar hij ver moedde naar de kust voerde. Gedurende de rit zat Peter op hete kolen. Hij wilde Milly iets heel belangrijks zeggen, maar anders niet voor een kleintje vervaard, stond hij nu toch wel voor een taak, die hem onge lofelijk zwaar toescheen. Hij volgde verstrooid het gesprek, dat het meisje naast hem losjes voerde. Ineens stootte ze hem aan. „Je luistert helemaal niet." zei ze beschuldigend. Eneh Wat zei ik ook weer? Ehach, ik zei niets, maar ik wou zeggen Hij stokte en keek Milly hulpeloos aan. „Wou je zeggen, dat het zo'n heerlijke avond is?" vroeg het meisje terwijl er spot lichtjes in haar ogen blonken. Als antwoord remde Peter plotseling af. „We gaan eens aan het strand kijken," zei hij. Hij nam Milly's arm en zwijgend wandelden zij onder de prachtige sterrenhemel en het was vol komen windstil. „Echt een romantische avond," merkte Milly op. „Ja, romantisch, dat is het woord," dacht Peter. „Verdraaid ieder komt er van onder de indruk. Iedereen krijgt dan inspi ratie om hetgeen hij zeggen wil zo poëtisch en zo lyrisch moge lijk te zeggen. Maar ik voel niets!" Hij zuchtte eens diep. Milly keek op. „Is er iets? vroeg ze. Peter haalde diep adem. „Ja, zei hij. „Ik wil je iets vragen, maar ik weet niet hoe ik dat moet doen. Het is erg moeilijk weet je?" „Ja", zei Milly. ,Als je iets zeggen moet en je weet niet hoe je dat moet doen, dan wordt dat erg lastig. Weet je wat je doet?" „Nou?" vroeg Peter aarzelend. Hij vertrouwde haar be hulpzaamheid niet erg. „Je denkt er eerst eens goed over na en begint dan te spreken." Dat was teveel voor Peter. Hij trok het meisje met een ruk naar zich toe. „Millyfluisterde hij. „Plaaggeest, die je bent! Ik wil je alleen maar zeggen, dat ik zoveel van je houd enHij zweeg, maar de kus die op haar lippen werd ge drukt, vertelde meer dan welke woorden ook. „Peterantwoordde het meisje. „OhPeterZe vlijde zich tegen hem aan en uitte een diepe zucht. „Ach jon gen, wat heb ik hier naar verlangd. Wat ben ik dom geweest... „Stil" zei Peter, zich diep naar haar overbuigend. „Daar spre ken we nu niet over. Houd je werkelijk van me? Zij kusten elkaar weer en er opende zich een verrukking, die voorlopig niet zou eindigen. EINDE. wereld van STATIONSSTRAAT 17 - BERGEN RUNDVLEES PER l/2 KG. RIBf 1.75 ROLLADE vanaf f 1.70 LENDEf 1.80 ROSBIEFf 1.85 BIEFSTUKf 2.20 HAASf 2.35 GEHAKTf 1.35 POULETf 1.35 SCHOUDER CARBONADE f 1.60 DOORREGEN LAPPENf160 METWORSTf 1.25 LEVERWORSTf 0.70 BLOEDWORSTf 0.70 RAUWE ROOKWORST 100 gr. f 0.30 ROLLADES daags van te voren be stellen. GEHAKT halfom half f 1,25 per 1/2 kg 150 gram PEKELVLEES f 0.50 Als extra reclame t 100 gram SCHOUDER HAM f 0.48 Varkens KLUIVEN, 40 ct. per 500 gr. zijn verkrijgbaar bij Schoonheids-Instituut Stationsstraat 1, Telefoon 2495

De Duinstreek | 1954 | | pagina 6