„DE DUINSTREEK Banketbakkerij Ter Biirg V.V.V. „Noord KennemerlancT PUROL in huis 1 C. OLDENBURG V. V. V. „Groet-Camperduin" Filmavond Succes St Nicolaas Actie ADVERTEERT IN DIT BLAD Allerhande HET ADRES VOOR ST. NICOLAAS GEBAK Fa. Jn. Hoogland Zn. Tweede Blad Vrijdag 2 december 1960 Bovengenoemde vereniging hield woensdag j.l. haar najaars vergadering in Honky Tonk. De voorzitter, de heer M. W. v. d. Garde, kon een vijfendertig tal leden van de ongeveer 300 le den tellende vereniging welkom heten. Mogelijk is dit een bewijs, dat het de leden naar den vleze gaat en dat zij daarom het bestuur bij wijze van dankbaarheid op deze wijze belonen door geen belang stelling te tonen voor het vele werk dat elk seizoen weer verzet moet worden. Misschien is het ook geweest om de vele klachten, die mevrouw Rouk.ens van de zijde der gasten te horen had gekregen, op deze manier te ontwijken. Deze klachten betroffen dan meestal de min of meer deplora bele toestand betreffende de meu bilering van het gehuurde. Hierbij kwam dan ook nog, dat men het bij het betrekken van het ge huurde in een andere toestand aantrof dan op het moment van huren, een tijdstip, dat gewoon lijk al maanden vroeger ligt! In het openingwoord van de voorzitter kon men ook beluiste ren, dat er in Schoorl toch wel eens iets gebeuren moest. Een be ter wegennet was dan één van de vele punten. Uit de mededelingen bleek, dat de heer Belonje door de ANWB benoemd was tot consul. Thans was een commissie benoemd, die tot taak heeft te controleren of datgene wat in de verhuur en pensionlijst wordt aangeboden, inderdaad aanwezig is. In deze commissie hebben zitting geno men de heer en mevr. Schuijt en de heer en mevrouw Knijnsberg. Mogelijk, indien er nog iemand voor deze functie gevonden kan worden, zal de commissie met een vijfde uitgebreid worden. De begroting, die op een be drag van 11.050,— sluitend was, leverde weinig op- of aan merkingen op. Wel vond de heer Blom de uitgaaf aan reclame laag, ten opzichte van de ontvangsten aan contributie en subsidie. De heer v. d. Garde noemde echter nog enkele posten op, die betrek king op reclame hadden en meen de voorts, dat men moest roeien met de riemen die men had. Bovendien heeft men niet te klagen over aanvragen en bezet ting. Na de algehele goedkeuring van de begroting werd door de informatrice verslag uitgebracht. Hieruit bleek dat dit jaar schrifte lijk 3933 tegen 3888 in 1959 aan vragen behandeld waren. Mon deling 2286—1989 in 1959. Tele fonisch 1083-1034 in 1959. To taal dus 7302 (1960) tegen 6911 (1959). Uit Duitsland kwamen 721, Engeland 11, Frankrijk 4, België 5 en nog enkele andere landen met enkele aanvragen, in totaal 758 tegen 577 in 1959. De be stuursverkiezing liet het bestuur ongewijzigd. De heer Jonkers en Joh. de Leeuw werden beiden herkozen met resp. 32 en 28 stem men. Uit de verslagen van de commis sies van kinderspelen en attracties voor de ouderen bleken deze een goed aantal deelnemers ge trokken te hebben. 1500 kinderen en 200 ouderen plus 800 deelne mers aan in totaal vier puzzel- tochten bleken deze attracties op hun waarde geschat te hebben. Een volgend punt vroeg aan de leden suggesties t.a.v. de te hou den evenementen voor het ko mende jaar. Burg. Bergh die met de pauze was binnengekomen suggereerde een ballonnenwed strijd, De heer Sleking onder steunde dit. Vervolgens werden nog ge noemd een autocross, windhon- denrennen, een demonstratie met rijpaarden, modeshow e.d. zodat het bestuur zich nog deze winter kan beraden. Wel deelde voorzitter v. d. Garde t.a.v. deze suggesties mede dat enkele genoemde veel te duur waren. De rondvraag was leven dig genoeg. De heer Blom stelde het probleem zomerhuisjes aan de orde. Hij wees hierbij op de vele bungalowparken aan de kust en meende dat als men de eisen iets hoger ging stellen aan de huisjes op de terreinen hier, dat dan het probleem overwintering ge schrapt kon worden. De heer Koelewaard, pas terug van een Orkava-vergadering, deelde mede dat tijdens deze ver gadering ook Schoorl in de schijnwerper had gestaan. Op deze vergadering was men van oordeel geweest dat de aanleg van bungalowkampen een te gro te investering zou eisen. Men ging er hier van uit dat de be staande kampeerterreinen voor dit doel te klein waren. Tussen de strandexploitanten te Camperduin en de S.R.B. bo tert het beslist niet. Althans de heer Mol deed ten aanzien hier van een vraag of het mogelijk was dat leden van de S.R.B. van het verpachte gedeelte afgestuurd konden worden zoals deze zomer was geschied. Een langdurige discussie kon ten slotte zijn sa menvatting vinden in het feit dat op de verpachte gedeelten een gediplomeerd badmeester aanwe zig was doch dat hiermede, indien door de exploitanten soepelheid betracht zou worden, beslist een goede samenwerking mogelijk was, net zo goed als dat het geval is op Schoorl aan Zee. De heer v. d. Kamer informeer de naar de nieuwe weg, althans naar de aanleg hiervan. Al het geld, besteedt aan de bestaande Duinweg, noemde spreker wegge gooid. Burg. Bergh deed in het kort één en ander uit de doeken, mededelingen die we al menig maal voor onze lezers neerschre ven en waarover nog menig woord te schrijven zou zijn, ware het niet dat het steeds weer op hetzelfde neerkomt. Binnenkort zal waarschijnlijk het definitieve plan, dat thans in voorbereiding is, aan de openbaarheid prijsge geven worden. Met een dankwoord aan allen voor de belangstelling, sloot de heer v. d. Garde deze najaarsver gadering. HS' m en p'in we9' DAMPO Maandagavond hield V.V.V. Groet-Camperduin haar najaars vergadering in café Meereboer te Groet. De belangstelling van de zijde van de leden was bijzonder groot. Voor een groot gedeelte was hier het belangrijkste punt van de agenda punt zes, de ver kiezing van een nieuwe secreta ris, in verband met de overplaat sing van de heer Grevelt naar Amsterdam. Om ongeveer kwart over acht kon de voorzitter in zijn openings woord drieenzestig leden welkom heten, waaronder als gast burge meester Bergh en enkele ereleden. In zijn verdere betoog constateer de spreker dat het voorbije sei zoen, ondanks de vele regen, een goed seizoen was geweest. Ge lukkig, aldus spreker, heeft men nog weinig hinder van de riole ringswerken ondervonden. Spre ker hoopte dat dit ook het ko mende seizoen het geval zou zijn. Met deze woorden verklaarde hij de vergadering voor geopend en kon de heer Grevelt zijn uit gebreide notulering van de laatst gehouden vergadering voorlezen, waarvoor hij een open doekje van de aanwezigen in ontvangst mocht nemen. Uit de mededelingen bleek, dat de V.V.V. een aanslag in de in komstenbelasting had ontvangen met terugwerkende kracht van vijf jaar. Er zal een bezwaar schrift ingediend worden, alhoe wel er weinig hoop is, dat dit enig resultaat zal hebben, gezien het feit dat andere V.V.V.'s hierop ook een afwijzende beschikking in ontvangst hadden mogen ne men. Verheugend noemde de heer Sleking het, dat de steenfabriek te Schoorldam een andere zand- afgraving was toegewezen. Dat er gedurende de zomermaanden weer gebruik zou worden ge maakt van de oude afgraving, on der het motief dat het dan voor de afgraving in Schoorl te druk zou zijn, vond spreker vreemd. Groet heeft immers die drukte in dezelfde mate. Spreker drong er bij de leden op aan mede te blijven werken aan de opbouw van de statistiek, waaruit was gebleken dat hieruit cijfers van bijzondere waarde konden worden gedistilleerd. In 1961 zal de V.V.V. 35 jaar bestaan en in verband hiermede deed spreker een beroep op de aanwezigen om, zo dit gevierd moet worden, plaats te nemen in een commissie, indien dit ge vraagd zou worden. Verheugend vond spreker het, dat in de duinen, althans de hoofdwegen voorzien zullen wor den van naamaanduidingen. Ten slotte kreeg mevr. Gutker een open doekje voor het feit, dat zij praktisch geheel alleen de twee duizend V.V.V.-loten had weten te plaatsen. Uit het verslag van de bureau houdster, mevr. de Graaf-Knoef, bleek dat het aantal aanvragen 4022 tegen 3865 in 1959 bedroeg. Het aantal buitenlandse aanvra gen bedroeg 810 tegen 612 in 1959. De heer Kos jr gaf een gede- taileerd verslag van de reklame- tocht. Uit de verslagen van de diverse commissies bleek dat de verschillende attracties met suc ces verlopen waren. In dit ver band werd dank gebracht aan de caféhouders voor de medewer king. De schatgraverijen waren, ge zien het feit dat het juist op die zondagen behaaglijk strandweer was, een succes geweest, zo ook de duinwandelingen, behalve in de aanvang van het seizoen. De excursies naar de hoog ovens bleken eveneens een grote belangstelling verworven te heb ben, terwijl tenslotte gewag werd gemaakt van de intocht van Sin terklaas en het Sint Maartenfeest. Eerstgenoemde bleek beter geor ganiseerd dan de voorgaande ja ren. Alvorens de verkiezing van de secretaris een aanvang nam gaf de heer Sleking een korte toe lichting op de volgorde, waarin zij gesteld werden. Door het be stuur werden drie kandidaten naar voren gebracht, te weten de heren Th. Vegter, K. v. d. Brink en de heer Vis. De eerste stem ming leverde met resp. 27, 22 en 13 stemmen geen meerderheid op, zodat een tweede vrije stemming moest plaats vinden, die met resp. 28, 25 en 9 stemmen evenmin een meerderheid opleverde. Vervol gens ging men over tot een derde stemming tussen de heren Th. Vegter en K. v. d. Brink, waaruit tenslotte de heer Th. Vegter met 35 stemmen als secretaris geko zen werd. De heer v. d. Brink verwierf 28 stemmen. De agenda vermeldde, dat de heer Koelewaard eveneens aan de beurt van aftreden was, doch deze stelde zich herkiesbaar. Ter elfder ure werd uit de vergade ring de heer v. d. Brink kandi daat gesteld en met 35 stemmen gekozen. De heer Koelewaard wenste de pas benoemde geluk met de benoeming. In een kort woord van de heer Sleking werd de afgetreden secretaris dank ge bracht voor het vele en accurate werk door hem verricht. De heer Grevelt dankte de leden voor het in hem gestelde vertrouwen en hoopte dat de pasbenoemde se cretaris dezelfde medewerking zou mogen ondervinden. In de rondvraag was het in de eerste plaats de heer Vegter, die de aanwezigen dank bracht voor het in hem gestelde vertrouwen. De heer Druiven informeerde naar de verlichting van het Groe- ter kerkje, dat somtijds slechts en kele uren of nog minder verlicht was. De heer Van 't Hof infor meerde naar de mogelijkheid om van de Kerkbrink een parkeer gelegenheid te maken. De voor zitter kon echter mededelen, dat de gemeente plannen had om van het thans onooglijke Kerkbrinkje een mooi plantsoen te maken. De heer C. Hoogvorst vroeg een betere toegangsweg naar de strandpaviljoens. De enorme drukte maakt het soms onmogelijk de vier zaken aan het einde van het tegelpad te bereiken. De heer Sleking meende thans te kunnen mededelen, dat wat dit betreft, op vrij korte termijn iets gaat gebeu ren. Naar aanleiding van een af wijzende beschikking betreffende een aanvraag tot toetreding van een bedrijf, elders gevestigd, vroeg de heer G. Minkema de re den van deze weigering. De heer Sleking verklaarde, dat het bestuur van mening was, dat een V.V.V. die de plaatselijke belangen behartigt, dit niet moet en kan doen voor leden uit 'n ge meente, waarin ook een V.V.V. gevestigd is. Een ander geval noemde spreker het, als de zaak in de gemeente gevestigd is en de belanghebbende buiten de ge meente woonachtig is. In zo'n ge val is toetreding mogelijk. De heer Kleverlaan maakte zich zorgen over de voortgang der rioleringswerkzaamheden. Hij meende dat met deze voortgang Groet het komende seizoen onbe reikbaar zou zijn en wenste dat het bestuur alles in het werk zou stellen, een snelle voortgang te bewerkstelligen. De heer Duin Wz. had gelezen over de nieuwe weg en zijn in- of uitvalswegen. Deze uitvalswegen bevinden zich, aldus spreker, in een erbarmelijke staat. Hoe moet men Groet straks bereiken? Spre ker noemde het een groot schan daal. dat Schoorl nog dergelijke rotwegen heeft. De verharding van de Oor- sprongweg ter vervanging van de Heereweg noemde spreker een verbetering en hij zag deze gaar ne door de duinen doorgetrok ken tot Camperduin. De heer Sleking was dankbaar voor deze suggestie, doch wan neer dit zou geschieden, zou het met de rust gedaan zijn. Spreker vond een nieuwe weg met uit valswegen als de meest accepta bele. Burgemeester Bergh trachtte in dit verband bij de aanwezigen enig begrip te verkrijgen voor de problemen waar tegenover de ge meente zich, wat betreft de weg, geplaatst ziet. De gemeente, aldus spreker, vormt een onderdeel van het gro te geheel betreffende het recre atieprobleem. We moeten zuinig omspringen met gebied wat voor recreatie bestemd is en daarom is het moeilijk het duin meer toe gankelijk te maken dan het al is. Daarbij zij gevoegd, dat niet al leen de gemeente, doch ook de gehele streek bezig is met een uit breidingsplan. Alhoewel hierover reeds talloze besprekingen zijn gevoerd, is het thans zo, dat we het eindgesprek met meer ver trouwen tegemoet gaan. De mede werking om het strand tussen Hargen en Camperduin van een betere accommodatie te voorzien, is verkregen. De wegen spelen hierin een grote rol. Hierdoor ontstaat een conflictsituatie, als men uitgaat van de gedachte wat zwaarder moet wegen: ,,het be houd van het natuurschoon of consessies aan het verkeer". Mogelijk zullen offers gebracht moeten worden. De weg waar al zo vaak over gesproken is, vormt een onder deel van een plan voor de gehele streek. Op korte termijn zullen we plannen moeten maken om de we gen te verwerkelijken en Camper duin veilig te stellen. Het zijn echter miljoenenobjecten, die ja ren zullen vergen, aldus de bur gemeester van Schoorl. De heer Sleking was spreker dankbaar voor deze uitleg en aangezien deze vergadering reeds in de dinsdag was overgegaan, dankte hij tevens de aanwezigen voor de juiste wijze, waarop zij deze avond tot een waar verga dergenot hadden gemaakt. Om tenslotte onze lezers niets te onthouden, moeten wij nog mededeling doen van de aange boden begroting, die zoals ieder zal begrijpen, niet aan het slot van de avond viel, doch die uw verslaggever met de slaap in de ogen over het hoofd heeft gezien. Deze begroting over het jaar 1961 sloot op een bedrag van 6460, en werd, nadat de penningmees ter een korte toelichting op enkele punten had gegeven, onder dank zegging aanvaard. Vrijdagavond vond in hotel „De Rode Leeuw" een film- en propaganda-avond plaats, welke georganiseerd werd door de Ne derlandse vereniging tot afschaf fing van alcoholhoudende dran ken. Des middags was er reeds voor de jeugd een voorstelling gege ven, welke evenals de avond, als goed geslaagd beschouwd mag worden. Mevr. Bant opende deze avond met een bijzonder woord van wel kom aan de aanwezigen en sprak er haar verheugenis over uit, dat de opkomst, ondanks het zeer slechte weer, bijzonder goed was. Als hoofdfilm werd vertoond „Meisjes achter tralies", terwijl het voorprogramma een tekenfilm en een propagandafilm liet zien. In de pauze werd een kort pro- pagandawoord tot de aanwezigen gesproken. Hierin besprak spre ker het probleem van de alcoho list en de weg, die hiertoe geleid had. Opvoeding, milieu en omge ving spelen hierin een grote rol. Waarom in Nederland nog altijd 40.000 drankzuchtigen? Spreker meende, dat velen hiertoe kwa men door de misleidende en ge raffineerde reclame voor het drankgebruik. Met de stijging van het drankverbruik, vindt ook een toename van de alcoholisten plaats. Drankbestrijding, aldus spreker is een harde noodzaak in een tijd die nuchterheid eist. Aan het einde van deze avond dankte mevr. Bant de spreker en de aanwezigen voor hun belang stelling. Op de nationale jubileumten toonstelling van konijnen, cavia's, hoenders en sierduiven te Am sterdam, behaalden de leden van de Kon. fokver. „De Duinstreek"- de navolgende resultaten: vlaam- se reuzen C. Brommer le ZG en le GG, K. de Vet 2 x GG, C. M. Jonker 2e GG en 2 x GG. Bij de witte weners behaalde mej. S. Muskee 1 x G en bij de Tans behaalde zij een le ZG. Bij de rexen behaalde P. Vegter 1 x le ZG en als beste A. Hoog vorst, die bij de rexen 1 ZZG en ook bij de blauw marters een 1 ZZG wist te behalen, welke laatste tevens de beste marter der tentoonstelling was; proficiat. UITSLAG VERLOTING, ge houden op Zaterdag 26 nov. Belkmerweg b 113 - Burgerbrug Luxe Damesballpoints met geparfumeerde Stift Prijs f 2.50 BOEKHANDEL Ingezonden mededeling alm 18 8^1 wrijven met (Ingezonden mededeling) Bij brand- en snijwonden, Pijnlijke kloven, Ruwe handen, Schrale huid. Lot no. Artikel Prijs no. 14 bon Schoenreparatie 48 63 doos Theelepeltjes 17 81 doos Zeep 28 120 fles Vruchtenwijn 166 Keukendoekset 85 245 blik Speculaas 77 247 Dassenhanger 83 561 bon Bloemen 617 Vaas 59 626 blikje Thee 68 714 doos Sigaretten 69 726 doos Sigaretten 29 740 Fietstas 46 756 plastic-Emmer 54 782 blik Cacao 80 1060 bon Fruit 26 1086 Soepkommen 74 1122 blik Koffie 63 1145 2 Theedoeken 76 1154 Déjeuner 81 1181 blik Speculaas 13 1191 Kaas 8 1241 Ontbijtlaken 67 1257 fles Lotion 86 1307 fles Eau de Cologne 24 1328 Fietspomp 37 1358 fles Vruchtenwijn 21 1366 doos Sigaren 60 1459 doos Zakdoeken 36 1476 Linnenuitzet 1559 Fluitketel 61 1582 Herensjawl 9 1684 doos Zeep 66 1904 Baddoekset 62 1926 doos Chocolade 22 1987 doos Zeep 7 1992 bon Fruit 56 1997 Kaas 53 2020 Keukenuitrusting 2 2035 Baddoekset 31 2096 bon Pantoffels 19 2185 doos Chocolade 32 2190 Kaas 33 2217 electr. Koffiemolen 4 2247 fles Eau de Cologne 16 2260 Fotoalbum 49 2301 bon Bloemen 64 2404 Kaas 87 2411 Jampothouder 20 2416 Afdruiprek 78 2434 doos Sigaren 2503 Kaas 70 2515 Voorraadbus 84 2561 bon Kip 10 2615 doos Zakdoeken 45 2648 Herenset 30 2830 Fietstas 12 2860 bus Cacao 44 2979 nest Schalen 40 3054 Compötschaal 65 3166 Levensmiddelenpakket 5 3422 door Postpapier 23 3479 2 Theedoeken 39 3544 bon Fruit 79 3588 Baddoekset 51 3617 doos Sigaren 82 3621 Wekker 25 3624 Herensjawl 50 3882 plastic-Afwasbak 71 3919 fles Vruchtenwijn 42 4301 doos Sigaretten 47 4314 Ontbijtset 6 4322 6 Eierdopjes 52 5020 doos Sigaretten 15 5274 bon Fruit 73 5342 doos Zakdoeken 57 5385 Pijnenburger Koek 55 5474 Koffieperculator 38 5499 Wollen Deken 3 5515 Melkkan 27 5536 Fototoestel met Tas 88 5564 Bloempot 14 5627 bon Schoenreparatie 34 5753 blik Koffie 11 5755 doos Zakdoeken 72 5874 doos Zeep 58 5898 Melkbekers 43 5968 doos Sigaren 35 De prijzen zijn tegen afgifte van het lot verkrijgbaar bij [de heer P. Slijkerman te Catrijp. SCHOORLSE BRIDGECLUB Op 27 november werd in Hotel „De Roode Leeuw" te Schoorl, een open Bridgedrive gehouden (Wilddrive), wel ke door een groot aantal Bridgeliefheb- bers werd bezocht. Er werd gespeeld in 9 lijnen, resp. 8 en 10 koppels per lijn, totaal 76 koppels. De uitslag in de diverse lijnen, van de eerste 3 plaatsen zijn als volgt LIJN A 1 punten 1 DudokDe Wit 53)4 2 Fam. Slotboom. Alkmaar 51'/2 3 KollisSombroek, Bergen 44J4 LIJN A 2 punten 1 J. SwaanM. Dekker, Egmond 51)4 2 AppelRademaker, Burgerbr. 49)4 3 Fam. Onrust 48 LIJN B 1 punten 1 Visserv. Loon, Heiloo 50 2 Fam. v. d. Linden. Egmond 44)4 3 J. KosJ. Zyp, Z-Scharwoude 43 4 Fam. Beemster, Hoorn 43 (Na loting) LIJN B 2 punten 1 Mevr. SwaanMevr. Dekker, Egmond 48 2 S. KramerIM. Zyp, Z-Scharwoude 46)4 3 Boontjesv. d. Vlies, Burgerbrug 44 )4 LIJN C 1 punten 1 J. LichthartP. Lichthart, Warmenhuizen 46 2 Fam. Oosterman, Bergen 45 J4 3 Fam. Polak, Bergen 45Yt (Na loting) LIJN C 2 punten 1 J. SchoenmakerA. Hink, Z-Scharwoude 47)4 2 EriksPartner, Petten 47 3 Fam. de Lange, Heiloo 45)4 LIJN D punten 1 Nieuwland jrRoos, Schoorl 70)4 2 De JongBurgering 62)4 3 Fam. Geldermans, Egmond 62)4 LIJN E punten 1 Mevr. BrandsmaMej. Beeldman. Bergen 53 2 Fam. Koster, Heiloo 49)4 3 Mevr. JagerRoekei 48)4 LIJN F r punten 1 Mevr. TimmermansHeystek, Schoorl 67 2 Fam. de Vries, Bergen 61 )4 3 P. EnsM. Ens, Schoorl 58 In lijn D werd door de heren Nieuw landRoos, het grootste aantal punten behaald, van deze gehele drive. Proficiat heren SCHOORLSE BRIDGECLUB uitslag van maandag 28 november LIJN A punten 1 BekkerBeeldman 63 2 HaasbroekHalf 61 3 Mevr. ArpeauGoet 60 4 De JongBurgering 60 5 Mevr. BoumanBirnie 57)4 6 Mej. Lyrev. Twuyver 56 7 MoschHalf Jr 55J4 8 ModderHummeling 47)4 9 Fam. Kuyper 41)4 10 Nieuwland jrRoos 38 LIJN B punten 1 Fam. Thomassen 66 2 Mevr. Klinkenberg Mevr. Timmerman 59 3 P. EnsM. Ens 57 4 v. d. OortDe Wit 54 5 Mevr. RavenNieuwland 53)4 6 Mej. HaringLensing 53 7 DapperWit 52 8 HoutkoperWezel 50 9 v. d. LaanMolenaar 49 10 Mevr. TimmermansHeystek 43)4 ONS WEEKEND KOEKJE 75 cent per 250 gram Here weg 38 - Telefoon 322 iiiiiiimiiiiimüiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiimiiiiiHiiiiiiiimiii „Wij bieden ons aan voor machinaal onderhoud van uw GREPPELS Gaarne vroegtijdig bericht waardoor wij u op tijd van dienst kunnen zijn" TELEFOON K 2268-236 IIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIHIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Laanweg 35 - Schoorl lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllt

De Duinstreek | 1960 | | pagina 5