Grandioze Bejaardenavond Raadsvergadering Schoorl BEA wint het pleit TWEEDE BLAD VRIJDAG 24 APRIL 1964 Wij lazen 32 Kollekte „SAKOR" Burgerlijke Stand BERGEN Op 16 april j.l. vond in „De Rus tende Jager" een avond voor de Schoorlse bejaarden plaats die een groot succes is geweest. Niet alleen namen enkele plaatselijke arties ten een groot gedeelte van het pro gramma voor hun rekening daar was ook heil fanfarekorps De Vriendschap" dat na enige tijd van rust, voor de eerste keer in het openbaar optrad. De heer Goettsch, de voorzitter van de Schoorlse Gemeenschap heette de talrijke aanwezigen van harte welkom en verklaarde dat de avond op initiatief van de heer Jo de Leeuw was georganiseerd en spreker zegde de heer de Leeuw hiervoor namens de Schoorlse Ge meenschap hartelijk dank. Vervolgens speelde de Boerenka- pel of zo U wilt het fanfarekorps „De Vriendschap" enkele werken waaruit bleek dat de kapel onder leiding van de Zaanse dirigent de heer Luyting, weer op de goede weg is. Men speelde een tweetal marsen, een wals, een polka en een suite die liefst uit vijf delen be stond. Het geheel maakte een goede indruk en stond op een hoog mu zikaal niveau. Zoals bekend herdacht Jo de Leeuw dezer dagen het feit dat hij 30 jaar geleden zijn eerste schre den zette op de ladder van de kunst met een kleine K. Door ver schillende mensen werd de jubila ris toegesproken en burgemeester Bergh was degene die de rij van sprekers opende. De heer Bergh zei onder meer dat de heer de Leeuw van nature een groot gevoel voor humor bezit en dat hij deze humor over zijn medemens kan uitdragen: De humor zei de burgemeester, is de zwemgordel op de stroom des levens en wij kunnen hier niet bui ten. Onder het Westfries costuum van de jubilaris klopt een warm hart zei de heer Bergh, en hij staat altijd klaar om iedereen in het dorp te helpen. Over „De Vriend schap" zei de burgemeester, dat deze eigenlijk op een te hoog mu zikaal niveau staat am „Bóeren- kapel'' genoemd te worden. We hebben het aan de heer de Leeuw te danken, zei hij dat ons dorp weer een muziekvereniging bezit, want wat, vroeg de burgemeester, is een dorp zonder dat? U neemt een heel bijzondere plaats in Schoorl in len ik dank U heel har telijk voor alles wat U voor ons heef gegdaan. Ik hoop, zo besloot de burgemeester, dat het U gege ven mag zijn nog vele jaren in goede gezondheid te mogen door brengen. Een kennelijk ontroerde Jo de Leeuw dankte de heer Bergh har telijk voor zijn lovende woorden. Hij merkte op dat er van de heden daagse schooljeugd ontzettend veel wordt geëist, de kinderien maken een 14-urige werkdag en dan blijft er weinig tijd voor afleiding over. En afleiding heeft de jeugd nodig, trouwens dat hebben wij -allemaal, zei de heer de Leeuw. Men moet meer aan cultuur doen, men raast tegenwoordig veel te veel achter dat stomme geld aan. We hebben nu een prachtig korps en „De Vriendschap" is niet dood, hij leeft, zo besloot Jo de Leeuw zijn kern achtig toespraakje. Hierna sprak de heer Goettsch. „Uw hart gaat uit naar alles wat Schoorl aangaat", zo sprak de voor zitter van de Schoorlse Gemeen schap tot de jubilaris, terwijl hij hem een attentie aanbood. Ook vele collega's van de heer de Leeuw voerden het woord. Daar was dan eerst de heer Sijpheer uit Bergen, de heer Schuyt van 't Langedijker Cabaret Gezelschap, de heer Nico Akkerman namens het Theaterbureau waaraan de heer de Leeuw is verbonden en de heer Wurkum die reeds lang met Jo de Leeuw samenwerkt. Allen spraken prijzende woorden en boden atten ties aan. Zelfs de oud-dirigent van „De Vriendschap" de 83-jarige heer Meyns was uit de Zaanstreek over gekomen om zijn gelukwensen aan te biedjen. Nadat tot slot de heer Ens na mens „De Vriendschap" en me vrouw Doorn namens „Westerkim- me" hun goede wensen en geschen ken hadden aangeboden begon het programma. De heer S. Gutker uit Camper duin ontpopte zich als een decla mator van de eerste orde en droeg „De lijfspreuk van de generaal" voor, voorwaar een schoon stuk proza. De heer Van Wurkum ver toonde enkele goocheltrucjes ter wijl Alf. Leysen jr. met begelei ding van zijn gitaar enkele liedjes zong. Ook mej. Greta Pool ver leende medewerking aan het pro gramma door het zingen van het lied „Lasz imein Herz nicht wei- nen." Het gedeelte voor de pauze werd door Jo de Leeuw in hoogst eigen persoon besloten met zijn op treden als Westfries boeremanne- tje. De heer Gutker bleek ook zowaar het Wesfries dialect tot in de per fectie te beheersen en zong en ver telde de historie van „die krenge van migge.". De Schoorlse Nina en Frederik ofwel mej. Pool en de heer Alf. Leysen jr. bezongen o.a. het man netje in de maan terwijl Ad. Wur kum in een optredien-zonder-woor- den de aanwezigen verbaasde met zijn geraffineerde trucs. Ook Jo de Leeuw kwam nog een keer terug en nu als Saar, het Westfriese boe- rewaifie dat over de onderdeur hangend alle voorbijgangers lekker over de ruttel haalt. Nadat „De Vriendschap" nog en kele nummers had geblazen dankte de heer de Leeuw allen die aan het welslagen van de avond hadden medegewerkt, in het bijzonder ac cordeonist Schut en pianist Boots- ma. Nadat hij een ieder opwekte om steun te geven aan de Schoorl se Gemeenschap werd de geslaagde avond door de heer Goettsch met enkele woorden gesloten. TAFELTENNISVERENIGING „DE DUINTREFFERS" Onlangs werden in het vereni gingsgebouw te Catrijp de jaarlijk se clubkampioenschappen gehouden van de tafeltennisver. „De Duin treffers". Eerst kwamen de junio ren aan de beurt. Vooral tijdens de finales van de jongens en meis jes werd fel gestreden. De kam pioenen van 1963 hebben zich fel verweerd; vooral Jan Nanne vond in Frans Dekker een zware tegen stander. Bij de junioren waren de uitslagen als volgt: Jongens: 1. J. Nanne, 2. F. Dek ker; 3. M. Meyer. Meisjes: 1. Anneke Meyer; 2. Marian Stoop; 3. Greetje Delis. Bij de dames zorgde mej. Tiny Delis voor een verrassing door in de finale mevr. Delis-Stokman te verslaan. De uitslagen waren hier bij: 1. mej. T. Delis; 2. mevr. Delis- Stokman; 3. mej. G. Tamis. Ook bij de heren werd fel ge streden vooral om de derde plaats. De heren N. Kaag, S. van Wonde ren, A. de Vries en B. Hageman zorgden voor spannende wedstrij den, maar uiteindelijk bleek A. de Vries de sterkste en ging met de derde plaats strijken. De 2e plaats was voor P. Hof en de eerste plaats was voor J. Delis. In de avonduren werden tijdens een gezellig samenzijn de prijzen uitgereikt waarbij het jammer was dat niet alle leden aanwezig wa ren want het leek wel een bruiloft. Tot slot een woord van dank aan de koster die de hele dag voor de Duintreffers in aktie is" geweest en ook aan de heer Stokman uit Lan- gedijk die tijdens de wedstrijden als secretaris optrad. DE DUINSTREEK in „De Duinstreek" van 25 april 1930, dat men te Schoorldam druk bezig was met het persen van gasbui zen; als deze buizen in de wegen zul len zijn gelegd ieder perceel van gas kan worden voorzien; er in het bovenaangehaalde num mer uitgebreide aanwijzingen wa ren opgenomen voor het juiste gebruik van gas voor huishoude lijke doeleinden; de heren Kroon, Leysen en Meyer zich beschikbaar stelden de gas leidingen aan te leggen en de be nodigde apparaten te leveren; de Schoorlse Rijwielpadvereniging van het Staatsbosbeheer de toe zegging had gekregen om haar rijwielpad, waar nodig, over de Rijksgronden aan te leggen. De Gemeenteraad van Schoorl kwam vorige week ten raadhuize bijeen om een negental punten tellende agenda te behandelen. De heer Sleking bleek verhinderd te zijn de vergadering bij te wonen. Na het welkomstwoord van bur gemeester Bergh werden de notu len vastgesteld en de ingekomen stukken onder de loupe genomen. Er waren verzoeken om subsi die binnengekomen van de Stich ting Kath. Militair Vormingscen trum te Voorburg, de Centrale van Kath. Mil. Tehuizen te Utrecht en van de Ned. Ver. tot bescherming van voetgangers. Op grond van de slechte financiële positie van de gemeente en tevens uit overweging dat met deze aanvragen geen plaat selijke belangen werden gediend stelden B. en W. de raad voor, de aanvragen af te wijzen, hetgeen conform geschiedde. Hierna kwam ten tweede male het voorstel van B. en W. aan de orde om het ter rein aan de Hargervaart te ver pachten aan de heer Lindeman te Beverwijk. Na stemming bleek dat het aan tal voor- en tegenstanders weder om gelijk was, zodat zoals de Ge meentewet in deze voorschrijft, het voorstel werd geacht door de raad te zijn afgewezen. De heer Koele- waard stelde vervolgens voor de heer Rezelman te Groet het betref fende terrein te verhuren en dit voorstel werd na stemming aange nomen. Voorts werd na enige dis cussie accoord gegaan met het voor stel tot verhuur van een stuk ge meentelijk grasland gelegen in de Hargerpolder aan de heer J. N. Kroon. Ook de door de burg. Peeck- stichting aan het Gemeentebestuur gevraagde garantstelling voor een bedrag van ƒ400.000,veroorzaakte enige discussie. De heer Dorré ver klaarde nogal geschrokken te zijn van het bedrag dat zoals hij zei, neerkomt op ƒ20.000,per kamer. In „Cobouw" had hij gelezen dat de verbouwing voor ƒ198.000 was aanbesteed en hij vroeg zich af, waar de andere 2 ton dan wel wa ren gebleven. De burgemeester antwoordde hem dat men er met dit bedrag nog niet is. U heeft dit kunnen zien bij de bouw van het ziekenhuis te Alkmaar, zei hij, hiervan bedroe gen de kosten 20 miljoen terwijl het gebouw voor ongeveer 5 mil joen was aanbesteed. De inventaris moet er ook nog bij, zei de heer Bergh, die vervolgens een lijst liet aanrukken waarop de verschillen de bedragen gespecificeerd ston den aangegeven. Hieruit bleek dat „Westerkimme" ook van een lift- installatie zal worden voorzien. De heer Dekker vroeg vervolgens wat de gemeente toelegt op de beide bejaardentehuizen terwijl de heer de Leeuw het voorstel van B. en W. om garant te staan voor het bedrag van harte toejuichte. Bij de uitbreiding van Westerkimme komt er misschien ook weer wat woon ruimte vrij, merkte hij op. De heer Koelewaard vond het ge hele plan tot uitbreiding eigenlijk geen goede oplossing. Hij zag graag een commissie in het leven geroe pen die de mogelijkheid zou onder zoeken om te komen tot de realise ring van een bejaardencentrum met particuliere woningen en een verzorgingsflat. Dit moet ook in Schoorl mogelijk zijn, zei de heer Koelewaard. De burgemeester was het per soonlijk wel met hem eens. De meeste ouderen hebben „drempel vrees" en de stap van het eigen huisje naar het bejaardenhuis is meestal een zware zei hij. Het zou volgens de heer Bergh goed zijn dit met een tussenstation in de vorm van de particuliere huisjes te doen. Hij beloofde zich met de ze kwestie te zullen bezighouden. Hierna ging de raad accoord met het voorstel ot vaststelling van 2 suppletoire begrotingen waarop de rondvraag volgde. De heer Dekker vroeg de burge meester of hij de Bogaerswoning die binnenkort gereed komt offi cieel zou willen openen. Zoals be kend staat dit huisje aan het eind van de Voorweg schuin tegenover het P.E.N. gebouwtje. De burgemeester verklaarde zich bereid de officiële opening te ver richten waarna de heer de Leeuw het Gemeentebestuur dankte voor de fraaie bloemenhulde die hij had ontvangen ter gelegenheid van zijn 30-jarig jubileum als kleinkunste naar. Verder pleitte hij voor het aanbrengen van een goede verlich ting in Schoorldam die nu alleen nabij de kruising Damweg-Rijks- weg is aangelegd. De heer Pastoor vertelde hierna iets van zijn ervaringen als lid van de woningcommissie. Hij was getroffen door de ver schillende urgente gevallen die op de woninglijst voorkomen; het wo ningprobleem wordt voor vele mensen een obcessie zei hij. Uit deze ellende komen veel zenuwzie ken voor en dit laten wij als volk toch maar toe. Jaar na jaar gaan mensen geestelijk ten gronde die tot krankzinnigheid toe worden ge tergd. En wij doen niets, ondanks het feit dat we beschikken over geld len bouwcapaciteit. Ik geloof, zo besloot de heer Pastoor, dat er nog te veel mensen zijn die zich niet bewust zijn van de werkelijke ellende die er op dit gebied heerst. De heer Eecen merkte op dat de heer Pastoor niets nieuws had ver teld, terwijl de burgemeester het met de spreker eens was dat de huidige woningnood een verschrik kelijke ellende met zich meebrengt. Het is een nogal ingewikkelde ma terie zei de heer Bergh maar ik ben ergens bereid te zeggen dat wij er als volk niet in zijn geslaagd de woningnood de kop in te druk ken en het ziet er niet naar uit dat die in de komende jaren zal zijn geschied. Wij mogen ons in Schoorl gelukkig prijzen ging de heer Bergh verder dat we in het uitbrei- termijn over 28 woningen kunnen aingsplan „Groetinke" op redelijke beschikken. We zullen bekijken of herhaling hiervan niet tot de mo gelijkheden behoort en we zullen doen wat we kunnen zo besloot de heer Bergh. Verder niets meer aan de orde zijnde werd deze vlot verlopen raadsvergadering reeds om even half negen door de voorzitter ge sloten. FEUILLETON door Henk van Heeswijk Ze knikte blozend. „Ja, Joop, ik vind het beroerd voor jou, maar inderdaad is er een ander. Ik heb trouwens al m'n ontslag genomen. Tegen 1 februari. Dat is voor ons beiden het beste." En De Bie kon dat niet ontken nen. Maandagsavonds reden Maas en Bea naar de boerderij van zijn vader. Bea stapte alleen uit en betrad de boerderij- Grada zag haar het eerst en riep uit: „Hoi ,juf!" Ze lachte, streek haar even ,over de haren en begroette de andere huisgenoten. Zijp bood haar da delijk een stoel en zei: „Daar doet de juf goed aan om ons eens op te zoeken. Moeder is zo verschrikke lijk nieuwsgierig geworden door al de lof, die onze Graadje over U heeft verkondigd." „Meneer, mevrouw, ik heb iemand meegebracht, die ik graag wilde voorstellen. Kan dat?" „Wel ja, waarom niiet? Wie is het?" „M'n verloofde „Wel verdraaid, daar heeft me de juf ook nog een man op de kop getikt. Dat is mooi. eerst palmt ze alle kinderen in, en nu ook nog een man. Welja, laat binnenkomen, hoe meer zielen hoe meer vreugd." Bea liep naar de deur en opende die. Even later stapte Maasjan voor het eerst na maanden de ouder lijke woning weer binnen- Bea pakte zijn arm en nam hem mee naar het midden van het vertrek. „Mevrouw meneer Zijp, als u beiden het goed vinden, willen uw zoon en ik trouwen." „Wel alle.." riep vader Zijp verbluft uit, maar zijn vrouw was om de tafel heen gelopen en nam de jon gen, die een hoofd groter was dan zijn, in de armen Bea liet hem los en ging een stap opzij. Ze zag glim lachend toe, hoe de moeder haar zoon zoende en aan haar hart drukte. „Mien jongen toch zei ze enkel, terwijl de tranen over haar wangen begonnen te glij den. Na een paar minuten maakte Maas zich los en liep naar zijn vader. Hij stak zijn hand uit en zei: „Vader, ik heb verkeerd gedaan. De vader stond op en drukte de jongen stevig de bevende hand terwijl hij hem op de schouders klopte. „Ik ook, m'n jongen, ik eveneens. We hebben het alle bei verkeerd aangepakt.Ik ben blij dat je er weer bent.. Machtig blij Moeder, haal es wat lekkers voor de dag. We maken er een feestavond van. En u, juf frouw van Laar „Voor u heet ik Bea, meneer Zijp viel Bea hem zacht in de rede. „Goed, Bea dan maar- Ik weet eigenlijk een veel betere naam: drommelse meid, die je bent.je bent in staat om het hele dorp in te palmen. Zoals jij is er geen tweede op de hele wereld „Zo denk ik er ook over" beaamde Maas en keek zijn aanstaande vrouw lachend aan. Het middernachtelijk uur sloeg, toen Maas zijn ver loofde thuisbracht. In de wagen nam hij haar nog eens in zijn armen en kuste haar keer op keer. „Wil je wel geloven, dat ik er haast niet gen|oeg van kan krijgen." Ze lachte en streek hem over zijn wang. „Je zult nog gelegenheid genoeg krijgen, dwaze jongen.." Hij ging rechtop zitten en keek haar aan- „Weet je eigenlijk wel, Bea, dat je me helemaal nog niet verteld hebt, dab je ook van mij houdt?" „Goeie, heb ik dat vergeten?" antwoordde Bea kwasi verwonderd. „Gek, dat een mens zulke belangrijke dingen helemaal door het hoofd gaan, hè?" Ze boog zich wat dichter naar hem toe en kuste zijn kin. „Maar is het eigenlijk nog wel nodig om dat in woorden uit te drukken?" „Je kunt het ook met een zoen zeggen, liefste Ze schoof tegen hem aan en drukte zacht haar lippen op zijn mond. „Is dit voldoende bewijs, lieve jongen?" „Het is een bezegeling, Bea. Een belofte. Een belofte voor altijd-" „Ja", fluisterde ze, „wij samen. voor altijd." Zacht beantwoordde hij haar kus. Op een van de eerste februaridagen maakte een emi grantenschip zich los van de kade. Enkele honderden mensen vertrekken naar een nieuw onbekend vader land. Ze staan aan de railing en groeten de vele ver wanten en familieleden, die daar op de wal staan en met zakdoeken wuiven. Ergens staan ook twee jongemensen: Bea en Maas, pas enkele dagen getrouwd. De reis naar hun nieuwe vaderland wordt tevens de huwelijksreis. En op de wal staat de hele school. Met twee grote bussen zijn meester De Bie en juffrouw de Munk naar de havenstad gereden. Met hun kinderen. Dat had Sangelaar zo beslist. En wie kon daartegen bezwaar hebben? Kijk - Bea wijst naar de wal - daar staat ook Miep van Schagen- Het gaat langzaam aan beter met haar man, doch hij zal zeker nog wel een jaar moeten liggen. En daar, naast haar, de oude meester Hoogeboom. Leunend op een stok. Hij is gepensioneerd. En hij is er tevreden mee, Nu kan hij nog wat genieten van zijn leven. En daar - bij de auto - burgemeester Tesselaar en zijn vrouw Geesje. En ginds het voltallige school bestuur. In hun midden Sangelaar.Een sportieve ver liezer. denkt Bea geroerd. En ze krijgt op dit ogen blik een groot respect voor de man, die met een zak doek staat te zwaaien. goeie Han. Langzaam maak! hel grote schip zich los van de wal. En terwijl Bea en Maas wuiven naar de familie Zijp en naar de vele andere bekenden uit Elshoven - zijn er eigenlijk nog wel mensen in het dorp geble ven? - is meester De Bie opeens druk bezig met zijn kinderen. Bea vergeet te wuiven en ziet, dat hij ze netjes op een rijtje zet. Wat gaat hij nu doen? Een liedje met hen zingen? Maar dat hoor je toch niet bij al dat lawaai. Maar nee, het is heel iets anders- De kinderen heb ben hun handen op de rug en - ziet Bea het goed? Ze hebben allemaal wat in hun handen- Opeens. op een teken van meester de Bie, steken een aantal kinderen grote velen karton in de hoogte. Op ieder vel staat een letter en samen vormen ze woor den en die woorden vormen een zin. Bea en Maas lezen de zin en dan kan Bea haar tranen niet meer bedwin gen. Het waren toch immers ook haar kinderen, van wie ze allemaal heeft gehouden? Zonder onderscheid? Maas legt beschermend zijn arm om haar heen en dan prevelt hij de zinj op de kartonnen vellen, die de kinderen nog steeds in de hoogte houden: Veel geluk in uw nieuwe vaderland! „Kom," zegt Maas zacht, „wees even nog flink. Straks kun je uithuilen. Denk om de mensen op de wal.." Bea knikt en veegt vlug haar tranen weg- Dan lacht ze weer en wuift, naar de steeds kleiner wordende mensen en mensjes. EINDE KOLENDAMPVERGIFTIGING Dinsdagmorgen j.l. is er ten huize van de heer G. Kuiper te Camper duin kolendampvergiftiging gecon stateerd. Toen de heer des huizes zich 's morgens om 5 uur naar zijn dagelijkse arbeid wilde begeven be merkte hij dat zijn vrouw en doch ters niet in orde waren. Hij ver trouwde de zaak niet en waar schuwde dr. Brust die vaststelde dat het hier een geval van kolen dampvergiftiging betrof. De dames zijn in het Centraal Ziekenhuis op genomen waar zij enige dagen ter observatie zullen blijven. Met meer dan gewone aandrang wordt Uw aandacht gevraagd voor het zo uiterst noodzakelijke en zeer omvangrijke werk der kinderbe scherming! Het is onze mening dat ook U niet zonder meer voorbij kunt gaan aan de problemen, waarvoor de verenigingen en instellingen voor kinderbescherming zich gesteld zien Problemen, die het „wel en wee" raken van ruim 40.000 kinderen, voor wie de band tussen hen en hun ouders dreigde verbroken te worden, of zelfs verbroken werd. Wij zijn van gevoelen dat het lot van deze ruim 40.000 kinderen U niet onberoerd zal laten. Dat U zich zult afvragen: „wat willen die ver enigingen en instellingen voor kin derbescherming doen om deze dui zenden kinderen te behoeden voor de grootste tragiek, ..aarmede hun jonge levens worden bedreigd?" Zij willen voorkomen dat deze duizenden kinderen volledig „het kind van de rekening" worden! Zij trachten te komen tot herstel van de meest natuurlijke band: die van vader/moeder en het kind! De band die het kind dat veilige ge voel geeft van geborgenheid' De band die onmisbaar is voor het le ven naar hun bestemming: „naar dat plekje van de maatschappij, waar zij krachtens gaven van het hoofd en hand recht op hebben!" Deze verenigingen en instellin gen, behorend tot de leden van de Nationale Federatie voor Kinderbe scherming, hebben zich verenigd in de Stichting „SAKOR" (Samenwer kende Kinderbescherming Organi saties). De Stichting SAKOR stelt zich tot doel te komen tot fondsen- verwerving ten behoeve van vol ledige ontplooiing van alle takken die behoren tot het werk der kin derbescherming. Zeker, op ruime subsidie van overheidswege mag worden gere kend. Subsidiëring noodzaakt echter de ontvangers om uit te zien naar de verwerving van „eigen middelen", zonder welke voortzetting van het werk uitermate moeilijk wordt! Een niet geringe opgave voor de Sakor-partners, die zich verant woordelijk weten voor het levens geluk van ruim 40.000 kinderen! Van harte hopen wij, dat wij U mogen begroeten als „medebescher mer", als „medewerker" aan de Nationale kollekte Kinderbescher ming- die gehouden wordt in de week van 27 april t.e.m. 2 mei a s. Geboren: van 6 tot 13 april Ellen Marijke, d.v. P. Waiboer en D. G. Kok, Breda. Marco, z.v. J. J. Pauw en G. Wijnhoud, Egmond Binnen. Hermina Theodora Mar r., d.v. A. M. de Waard en C. Q. Seig- nette, Egmond Binnen. Jan, z.v. G. N. J. Sevenhuijsen en G. Wagenaar te Warmenhuizen. Eduard Johan nes, z.v. J. Kuiper en C. W. M. Beukers, Jaap Weijandweg 3a. Marjolein Helena Elisabeth, d.v. E. C. Kuperus en C. Teerenstra Alk maar. Joris, z.v. A. P. W. M. van de Ven en M. T. Zonjee, Oranje laan 7 Ondertrouwd: Krijn Riemens 26 jaar, chauffeur, Anna Paulowna en Dieuwke Spoel- stra, 21 jaar, zonder beroep, Beem- sterlaan 2. Dirk Swaan, 27 jaar monteur, Ber gen, Not weg 23 en Dieuwertje Bleeker, 23 jaar, - ider beroep, Notweg 23. Gehuwd: Wilhelmus H. Haenraets en Hannie Schuursma, Breelaan 114. Willem Moerebek en Geertruida A. V. M. de Ruijter, Meerweg 25. Overleden: Hans Ligtenstein, 45 jaar, leraar, Van Borselenlaan 8; Nicolaas A. Danenberg, 64 jaar, tuinman, Lou- delsweg 101; Simon Timmerman, 76 jaar, zonder beroep, Dorpsstraat 83.

De Duinstreek | 1964 | | pagina 5