Halve Abrikozen (abrikozenpulp) RcilZCblilv kilo l?s Bruine Bonen kant en klaar1/1 blik ^5 y Tomatenpuree Goudfazant _3 blikjes 8 Gedroogde Appeltjes«op.79 Nootmuskaat 58 Rijstpudding Rode Bessen 288 Kastpapiers49 Gerookt Vet Spek s 98 Potgrond Gebraden Gehakt Macaroni Appelmoes Kapucijners 49 lever Sinaasappelsap Lncif ers Mentos Knaekebröd 69 Abrikozenjam 44 Sperziebonen Frnittella AH-Bleekmiddel Doperwten-fijn Druivensap 79 Appelsap 61 Snijbonen 49 Soepballetjes aardbeien NIEUWE SERIE Is 2„ 88 Tomatensoep Haring in tomatensaus Leverkaas Rolpens Dropmenagerie-Z 39 Bessengelei Witte Peper Witte Bloem Spinazie er Kiss Repen3^ 4S Wafelrepen_i4 69 Kauwgum Wrigley ^5pakjes Tutti Frutti 250 gram rrmmen Califomische 250 gram Roomboter«og™ l?4 Palmoliezeep 4 stukken 69 Schuurpoeder grote bus Luncheon Meat"1 69 Hoe? De laagste prijzen kun je niet nóg lager maken. Tenzij.... je durft vooruit te lopen op de komst van 50.000 nieuwe klanten (om het financieel mogelijk te makenl. Dat is wat Albert Heijn doet... Ziehier... nog méér prijsverlagingen! 99 39 l!5 Doe ook mee! Kom naar Rioja 1962 tafelwijnfles ï?9 Meer aandacht voor juni als vakantiemaand ■^^d!T^aart Huishoudkoffie_gram l?9 i siam Rijst pak 98 i Zware Repen FlanpuddingXkorn itr 19 Loop der bevolking Y.Y. SCHOORL Schoorlse schaakclub OOK DÉZE PRIJZEN GINGEN OMLAAG! 500 26 Geldig t/m ...EN OOK DEZE l/l BUIK BURGERLIJKE STAND BERGEN PETTEN Wij willen 50.000 nieuwe klan innen! Smul-klaar blik 420 gram grote zak 100 gram gram kant en klaar1/1 blik ïf 100 gram 1/1 blik Ryvita blik 0.54 Itr. pak rol _pak h.h. I. -pot flacon 500 CC. -1/1 blik rood of wit grote fles -grote fles 1/1 blik Hollandse 5 smaken rol .1/1 blik met balletjes 1/1 blik blik 100 gram Linthorst rood h.h.I. (825 GRAM) gemalen busje 25 gram KÏLOpak 1/1 blik 4- ürü droogkokend^ N(J 2 paVc 500 grJ hazelnoot en 'm'aas/hazelnoot Albert Heijn van 22 februari tot 1 maart 1965 Geboren Gerardus Adranus Johannes, zn. van Gerardus A. Zonneveld en Geertruida M. Groot, Castricum. Divera Anna, dochter v. Wilhelmus N. Vlaar, en Dieuwertje C. Kager. Jan Jacoblaan 11. Ondertrouwd Franciscus Marie Oudhoff, 28 jaar, musicus, St. Antoniusstraat 23 en Geertruida Petronella Buur, 23 jaar verpleegster, Molenkrochtlaan 13. Franciskus Elise Marius Lotz, 29 jaar, kantoorbediende, Geleen, Ol- terdissenstraat 6 en Maria Divera Bakker, 23 jaar, verkoopster, Not- weg 30. Johannes Arnoldus Schol ten. 75 iaar, zonder beroep, Renkum Oosterbeek Parkflat de Valken- burchtflat 87 en Stephanie Mulder 62 jaar. zonder beroep, Oude Ber- gerweg 63. Gehuwd Reinier Johannes Maria Kleverlaan en Tekla Dekker, Oudorp Raadhuis straat 19. Anthonius Johannes Huij- bers en Eva Marjan Beussen, Alk maar, Druivenlaan 51. Overleden Geen Verhuizingen binnen de gemeente over de maand januari 1965 Maart je Nagelhout, van Prinsesse- laan 16 naar Elkshove 1. Lobina M. Hendriks, wed. M. Veldman, van Dorpsstraat 44 naar Elkshove 1. Cornells van der Zei, met vrouw, van Oudburgerweg 10 naar Elks hove 1. Lubbertus van Oene, van Pr. Hendriklaan 14 naar Kleine Dorpsstraat 7. Catharina M. A. Ho nig, met kind, van Voert 20 naar Pr. Bernhardlaan 41. Cornelis Lou- rens Filee, met vrouw, van Oude Bergerweg 1 naar Dorpsstraat 94a Cornelis Hof, veehouder, van He renweg 22 naar Ruïnelaan 13. Cor nelia Liefhebber, van Jan Olden- burglaan 11 naar Breelaan 56 Maarten Jïmmink, vertegenwoordi ger, met vrouw en 3 kinderen, van Hoflaan 20 naar Zuurvensweg 6. Jo- hann Bernard Koster, koopman he- renconfectie, van Hoflaan 14 naar Hoflaan 7 Adriaan van Steenis, machinist, met vrouw en 2 kinde ren, van Zwarteweg 9 naar Zwarte- weg 1. Doris Groeneveld, timmer man, met vrouw en 1 kind van Kerkedijk 27s naar Doorntjes 62s. VERTROKKEN PERSONEN uit de gemeente Bergen-Nh. over de maand januari 1965 José Marie van Dijk, verkoopster, van Tuindorpweg 18 naar Alkmaar. Annemerie Erdelmann, e/v C. Koe man, kinderverzorgster, van Leo Gestelweg 5 naar Alkmaar. Johan na Maria Noort, hulp in de huish. van Molenkrochtlaan 13 n. Utrecht. Pieter Lucas Kroonenburg, van Kruisweg 23 naar Amsterdam. Jo hannes Liborius, zuivelarbeider, van Dorpsstraat 69 naar Berkhout. Jo hannes M. A. Baas, met vrouw, van Dorpsstraat 68 naar Alkmaar. Bou- dewjjn A. Mulder, kelner, van Dorpsstraat 46 naar Schiedam. Jo hannes N. M. Binnewijzend, van Dorpsstraat 29 naar Oudenbosch. Wilhelmina M. Feijen, e/v A. C. v. Wickeren en kind van Dorpsstraat 15 naar Alkmaar. Albertus P. Gillis sen, procuratiehouder, met vrouw, van Ruïnelaan 2a naar Hoofddorp. Anna O. G. M. Damhuis, e/v A. C. van der Veen, van Lijtweg 21 nr. Kruisstraat 6. Alexander van der Velde, bankbediende, met vrouw en 4 kinderen van Lijtweg 20 naar Suriname. Hendrik Jan van der Hoef, ass. uitvoerder, met vrouw en 2 kinderen, van Doorntjes 27 naar Engeland. Reindert Mulder arbeider van Doorntjes 16 naar Alkmaar. Trijntje Moné, w/v J. IJzenbrand van Boendermakershof naar Am sterdam. Gerardus B. A. N. Beijers- bergen, dir. brandstoffenhandel, met vrouw van Jan Oldenburglaan 26s naar Alkmaar. Johannes de Wit, metaalbewerker, van Emmalaan 40 naar Alkmaar. Elsje Stoker, dienst bode, van Elkshove naar Alkmaar. Neeltje Prins, van van Reenenpark 23 naar Den Helder. Neline van 't Sant, e/v van P. H. Thoes, v. Oude Prinsweg 17 nr. Alkmaar, Hendrika A. J. Bakker, e/v H. Beekhuis, van Komlaan 21 naar Geldrop. Duifje Dekker, dienstbode, van Kerkelaan 9 naar Velsen. Roswitha U. Schnei der, van Kastanjelaan 4 naar Am sterdam. Klazina C. G. de Morée, bibliotecaresse, van Breelaan 72 nr. Zwijndrecht. Geertruida M. Witte verpleegster van Breelaan 39 naar Amersfoort. Geertruida C. L. Min, e/v F. Lansen, van Zuurvensweg 26 naar Velsen. Jan van Wijk, musi cus van Natteweg 88s naar Schoorl. Dina Grootveld, dienstbode, van Natteweg 9 naar Alkmaar. Gertrud M. Eisenring, e/v R. K. Windrich, met 2 kinderen van Verspyckweg 3c naar U.S.A. Johanna F. Schaap, e/v A. J. J. van der Rest, van Kerk straat 1 naar Engeland met 1 kind. Dieneke Stroomer, van van Hasselt- weg 7 naar Amsterdam. Peter J. Jansen, van Elzenlaan 26 naar Am sterdam. Maarten M. Huberts, van Sluislaan 3 naar Amsterdam. Jan Bunschoten, radiotelegrafist, met vrouw en 1 kind van Nesdijk 3 nr. Duitsland. Eveline van Laer. e/v H. C. van Kleffens. van Eeuwigelaan 45 naar Amsterdam. Annette J. Bouthoorn, dienstbode, van Eeuwi gelaan 1 naar Alkmaar. Sylvia M. Montgomery van Buerweg 43 naar 's-Gravenhage. Programma zaterdag 6 maart Jun. 2: Schoorl-BOL 2, aanvang 3 uur Programma zondag 7 maart D.T.S. 3-Schoorl 2. aanvang 10 uur Hugo Boys 4-Schoorl 3, 12 uur Jun. 1: Alkm. Boys 4-Schoorl, aanvang 2.30 uur Jun. 1: W. de Maree, H. Zuidema, KL Mereboer, P. Medendorp, B. de Boer, KL Half, D. Greeuw, C. Oud, C. Duineveld. R. Bakker, J. G. de Boorder. Reserve: P. A. Hooiveld, W. Half Vertrek: 1.30 uur per brommer. Leider: J. IJssels Jun. 2: La Pierre, B. Minkema, S. Bredewout, W. Nieuwland, H. Vol kers, R. Bakker, Kl. Medema, S. Duin, W- Half, C. Hooiveld, P. A. Hooiveld. Reserve: P. Medendorp Wie niet kan spelen dan gaarne af- bericht sturen. Schoorl pupillen a- RKAFC c Aanvang 2.00 uur W. Mooi; R. Leen; J. Vet; F. Boots- ma; J. H. Vriesman; A. IJssels, R. Hooier; T, Teuwisse: H. Hooier; J. Rotteveel. Reserve: K. Purmer. RKAFC j-Schoorl b aanvang 2.15 uur, vertrek 1.15 uur per fiets. P. Roos; F. Hilgevoord; H. Koeman; J. Jong: R. Selhorst; J. W. Seven- huizen. K. Butte; R. Koelewijn; K. Sevenhuizen; E. J. v. Nieuwkoop; H. Hooiveld. S.V.A. - SCHOORL 2-1 Schoorl heeft zondag in een on fortuinlijke wedstrijd het hoofd moeten buigen voor SVA. Beide elftallen zijn volledig en er ontspint zich direct een vinnig duel. Beide ploegen beseffen wat er op het spel staat. Vanaf het begin zit de spanning er in. Beide doelen zijn om beurten in gevaar. Als er onge veer een kwartier is gespeeld komt uit een hoekschop de eerst goal voor SVA. Schreiner is uit positie, heeft zich on de bal verkeken en de bin- nenspeler van SVA kopt over hem heen in het doel. Er was echter zon der twijfel een buitenspelluchtje aan. Schoorl komt nu verwoed op zetten en neemt het spel in han den. Niets lukt echter. Lat en palen staan SVA ten dienste. Hartman Kok alleen voor de keeper, laat de ze kans voorbijgaan. Als B. van Twuyver eenmaal is doorgebroken, grijpt de spil van SVA hem aan het tricot, dat deze stunt niet kan hebben en aan flarden gaat. Scheidsrechter laat doorspelen en weg is ook deze kans. Vol spanning komt de rust. De tweede helft een steeds meer aanvallend Schoorl [maar het zit niet mee. Ook SVA wordt gevaar lijk, maar in laatste instatntie ver staan beide doelverdedigers hun vak. Het is duidelijk, dat hier de gelukkigste gaat winnen. En dat is dan SVA, dat door de rechtsbinnen 2 minuten voor het einde op 2-1 komt. Jammer voor de harde wer kers van Schoorl. 'n Gelijkspel had volgens ons de juiste verhouding beter weergegeven. Maandag 1 maart bezocht Schoorl de schaakclub Schaaklust II te An- dijk. U zult zich deze eerste maart se dag 's avonds nog wel herinneren een harde noord-ooster wind, lichte sneeuw en temperatuur iets onder nul. Dan naar Andijk naar club gebouw 'De Meiboom'. Wat een te genstellingen toch; een boom was er niet te zien en mei was het ook lang niet. Het was een oud gebouw, verdeelt in diverse zaaltjes en met grote kachels probeerde men 't er warm te krijgen. Maar we hebben er prettig geschaakt (trouwens we schaken al tijd prettig, maar niet altijd lekker/ en als we weer eens in Andijk zou den komen, dan zouden we, zo ver telde men ons, in een nieuw modern clubgebouw ontvangen worden, want dat was al bijna voltooid. Een andere tegenstelling was dat Schaaklust 2 kans op promotie maakt n.l. als Bergen een keer zou ver liezen en wij, daarom gaat het niet altijd lekker, een kans op degreda- tie. Dit is zo gebleven, Schoorl ver loor van Schaaklust 2 met 6-4. De gedetailleerde uitslag was K. SchenkH. Diderich Mi-Va J. de KroonR.Bakker 1-0 K. KooimanF. Schoen 1-6 A. N. C. StokkermansP. de Boer %-y 2 P. DijkstraM. Slot 0-1 A. SwartJ. de Boer MS-1/2 H. KuiperP. Brouwer H-V« K. TensenJ. Verkoren 0-1 J. BrouwerC. de Jager 1-0 W. ZwagermanK. Eikelenboom 1-0 Schoorl heeft nog een wedstrijd te spelen en wel op 26 maart tegen K.T. V. 2 in Enkhuizen. Indien KTV tot dan nog het zelfde aantal pun ten heeft als nu, dan zal daar deze wedstrijd beslissend zijn voor al of niet degraderen. Mogelijk is dan ook no ff een beslissingswedstrijd, als beide clubs gelijk zouden eindigen DE AFDELING GYMNASTIEK SPORTVERENIGING PETTEN GAF EERSTE UITVOERING Het was voor voorzitter de heer H. Raat een prettige taak om een welkomstwoord te richten tot een stampvolle zaal van 'Het Wapen van Petten' Hij moest echter een min der prettige mededeling doen. En kele leden w.o. de beste crack de heer J. Blaauboer waren gebles seerd of verbleven in het zieken huis. Er was echter een oplossing gevonden, de heer Koeman wilde de plaats van Blaauwboer innemen. Spreker schetste de groei van de afdeling gymnastiek. Door de fusie met de s.v. 'Petten' was het nu een grote vereniging geworden van 250 leden, waardoor men nu financieel veel sterker kwam te staan. Hier door was het weer mogelijk om een trainer aan te stellen. Mej. A. v. d. Kolk had deze taak op zich genomen en verzorgde in Petten haar eerste uitvoering. Er was moed voor nodig om (de vereniging bestaat pas 4 maanden) thans al voor het voet licht te treden. Het is haar echter wel toevertrouwd. Op rustige en onopvallende wijze heeft zij in Pet ten een goede uitvoering verzorgd. Het grote aantal aanwezigen heeft kunnen penieten vaa dit nonstop- programma van 19 nummers. Voor de pauze waren de kleuters, meisjes en jongens 1 en 2 aan de beurt. Vooral de kleuterklas 'n py- ama' stal de harten der aanwezi gen. Daarna kregen we brug jon gens 1, vlagoefening meisjes 1, klas sikaal balk meisjes 2 en gymnasten kolder jongens 2. Allemaal oefenin gen die het aanzien ten volle waard waren. De 'Williams' zorgden voor prettige muziek en mej. A. Blaau boer en de heren W. Bouwes en H. Rast kwamen met een leuke schets. De aanwezigen zagen in het tweede gedeelte een flinke dames- en heren nloeg goede oefeningen maken. De heren moesten kastspringen en de den prima oefeningen op de hoog- brug. De dames werkten aan de brug ongelijk en voerden oefeningen uit op de lange mat. De oefeningen 'In balans' waaraan dames en heren meewerkten was zeer goed. De springoefeningen van de dames was een waardig besluit van deze pri ma uitvoering. Voorzitter Raat richtte dankwoor den aan de hospes, mei. v. d. Kolk en de fam. Vries die zijn grote vrachtauto beschikbaar had gesteld voor verkleedruimte. Hij hoopte dat men volgende week in Burgerbrug, waar de vereniging weer een uit voering zal verzorgen, op een zelf de belangstelling zou mogen reke nen. De Stichting Recreatie zal dit jaar een belangrijke uitbreiding geven aan haar activiteiten gericht op het onderstrepen van de voordelen van juni als vakantiemaand. Bij de voorbereiding en uitvoe ring van de campagne zijn de toe ristische organisaties en het be drijfsleven nauw betrokken. Het ministerie van Economische Zaken heeft naar aanleiding van het door de S.E.R. uitgebrachte ad vies inzake het bevorderen van va kantiespreiding belangrijke steun bij het totstand komen van deze aktie verleend. In de campagne worden zeven voordelen van juni als vakantie maand naar voren gebracht ,t.w. 1 meer kans op zon; 2 gemakkelijker onderdak en vaak goedkoper; 3 langere dagen 4 minder vakantieverkeer op de weg 5 met zo vol, gezelliger 6 natuur mooier 7 minder kans op regen. HET WITTE KERKJE VAN HEILOO IN DE STEIGERS Nabij de Willibrordusput (De eeuwen zijn hier blijven leven) Aan blanke muur en steen gestut, Is zij door steigerwerk omgeven. Daar sta ik met aandacht naar te kijken, Het oude in moderne tijd Hier wordt de zondag nog gewijd, En doet men stoer van daden blijken Ik schaam mij, dat ik nooit van binnen Dit schone Godshuis heb betreên Met Schoorl en Bergen te beginnen, Gaat naar Heiloo mijn denken heen Jan Visser

De Duinstreek | 1965 | | pagina 2