Bonte avond in Klein Zwitserland Ronnie Bejaardentocht W esterkimme" o&óóurantiët\~, Ballonwedstrijd kust-V.V.V/s aan de beóte poiióvoorwaarden o&óóurantiekantoor Korver Burrie TWEEDE BLAD DONDERDAG 17 JUNI 1965 TH. VELDMAN GEEN 'PAARDEHEMD' MAAR 'PAARDEHEMEL' Wij lazen SCHOORL Burgerlijke stand PETTEN BERGEN BURGERLIJKE STAND In het bejaardentehuis Klein Zwitserland' vond jl. zaterdagavond een bonte avond plaats onder au spiciën van de afdeling Schoorl van de Bond van Staatspensionering. De heer Lensing sprak namens de bond een welkomstwoord uit, tot de in woners, de nieuwe directie van het tehuis, en de directies en bestuurs leden van ,Westerkimme' en ,Sint Jan ter Duin'. Hierna was het woord en de daad aan het gezelschap van de heer Moot uit Burgervlotbrug. Vorig jaar hadden wij voor de eerste maal de gelegenheid om kennis te maken met deze muziekgroep uit de Zijpe En ook toen al trof ons het enthou siasme waarmee de leider en de leden van de groep een avond we ten te verzorgen. Vooral in deze tijd van passief 'kassie-kijken' is het verheugend te kunnen constateren dat er nog jongelui kunnen worden gevonden die actief hun vrije tijd besteden. De groep van de hr. Moot treed dikwijls op voor bejaarden tehuizen in de kop van Noordhol land en ze doen dit geheel belan geloos. Zij hebben zich tot taak ge steld om de bejaarden eens wat verstrooing te brengen en zij doen dit op uitstekende wijze. De heer Moot, de spil waar alles om draait, zei dat men vanavond geen grote artiesten zou zien optre den maar ook, dat volgens hem mu ziek en zang het mooiste is wat men zijn medemens kan aanbieden. Het groepje bestaat uit 7 perso nen, en wel 4 gitaristen, 2 accorde onisten terwijl de heer Moot zelf met vaardige hand de viool bespeelt Begonnen werd met de Jordaan- wals en de wals Donauwellen ter wijl kunstfluiter Dick Vos uit War- menhuizen veel succes had met zijn versie van het bekende Droomland De 2 vocalisten van het gezelschap zongen Bye bye love en de Koe- koekswals, terwijl Dick Vos het schone verhaal over het dode paard voordroeg. Alle instrumenten wer den bepeeld bij La petite marche en het lm Proter bluhn weider die Baüme terwijl de heer Moot tussen de bedrijven door een paar verhaal tjes vertelde. Een ervan vindt u in onze rubriek 'Skorlse flitse'. Na de pauze trad Dick Vos weer op als kunstfluiter met het beken de Schenkt man sich Rosen in Tirol. De 2 dochtertjes van de nieuwe bedrijfsleider, van Klein Zwitser land, de heer Strik zongen Harle- kino en Brandend Zand, terwijl de avond werd besloten met een pot pourri van bekende melodieën die door een ieder werd meegezongen. De heer Strik dankte de Bond van Staatspensionering en de leden van het muziekgezelschap hartelijk voor het genomen initiatief en hun op treden, terwijl de 82-jarige heer Doeschoten namens de bewoners van het tehuis, een attentie aan bood. Vrijdag 11 juni is een heerlijk dagje geweest voor de bewoners van het bejaardentehuis 'Westerkimme'. 's Morgens 8-30 verscheen de tou ringcar van de N.H.A.D.O. uit Ber gen, met als chauffeur de aan al len bekende Wim Wittebrood en precies 9 uur werd een aanvang ge maakt van de autotocht, georgani seerd door de directie van 'Wester kimme'. Als eerste aanlegplaats was ge- plaind het Havengebouw te Amster dam, waar, bij een prachtig uitzicht vanaf de 12e verdieping een kopje koffie werd aangeboden. Vandaar ging de tocht verder door 't Gooi via Hilversum over Soest en Soest- dijk naar Utrecht, waar vanaf de Rijnkade een boottocht langs de oude wallen met zijn kelders, waar bij vele bruggen werden gepasseerd ondernomen, en waarbij door de ex plicateur vele bezienswaardigheden werden opgemerkt en toegelicht. Aangepast aan UW persoonlijke behoeften en daarbij in de eerste plaats gelet op vindt u bij het BETROUWBARE en DESKUNDIGE SCHOORL, Voorweg 54a Telefoon (02209) 265 ALKMAAR, Dr. Schaepmanplein 2 Telefoon (02200) 1 84 07 Vanaf Utrecht ging de terugtocht via Breukelen, waar aan een ieder een consumptie werd aangeboden, naar Amstelveen, waar een heerlijk diner als sluitstuk van de dag werd genuttigd in restaurant 'De Roemer'. Toen iedereen weer in de bus had plaatsgenomen om de reis te be ëindigen, werd door één der be jaarden woorden van dank gebracht aan de directie van Westerkimme voor het organiseren van dit reisje, aan de meisjes voor hun hulp en aan de chauffeur voor de prettige manier waarop hij had gereden. En zo kwamen allen om precies 9 uur weer in Schoorl terug, waarna een ieder voldaan weer zijn eigen ka mer ging opzoeken. perfect distincti Oldenburglaan 3. Bergen Telefoon 27 78 Zeer tot onze spijt werd het ver slag van het 35-jarig bestaan van het kampeerterrein 'De Paardehe- mel' in De Duinstreek van 10 juni j.l. ongecorrigeerd geplaatst. Daar door zijn er enkele storende fouten blijven zitten, waarvoor wij vanaf deze plaats de fam. Kos onze ex cuses aanbieden. RED. De gezamenlijke kust-VVV's orga niseerden op 12 juni een ballonnen wedstrijd bij Camperduin. De be langstelling hierovor was zeer groot. De ijverige commissieleden hadden 300 ballonnen opgeblazen die alle maal in no time uitverkocht waren. Het loslaten der balonnen ge schiedde achter de rotonde langs het strand. Om precies 7 uur werd DUINSTREEK door de heer Wisse van de rijks politie het sein gegeven en het was een fantastisch gezicht toen de grote wolk gekleurde balonnen statig in oostelijke richting wegdreef. Alle deelnemende kinderen werden na afloop door de WV Groet-Cam- perduin een versnapering aangebo den terwijl voor de eigenaren van de ballonnen die het verst worden gevonden fraaie prijzen beschikbaar zijn gesteld. Het evenement werd muzikaal op- gelusterd door de drumband van de verkennersgroep 'St. Lambertus' uit Bergen. in De Duinstreek van van 15 juni 1934 dat de Schoorlse VVV haar 25-jarig bestaan herdacht; dat dit gevierd werd met een duin wandeling en een lunch in hotel van de Garde dat de gemeentesecretaris bij die ge- gelegenheid een voorzittershamer aanbood; dat in Bergen een woonhuis te huur was. Huur ƒ3,50 per week; dat er op de boom- en bloemkweke rij Carpe Diem fijne slingerho ning te koop was; dat bij J. den Broeder te Bergen een costuum te koop was voor ƒ12,50. OVER DE MAAND MEI 1963 GEBOREN TE SCHOORL Wilhelmina Paulina Maria, dochter van A. de Waard en J. A. Druijven. Hugo Jacobus Mattheus, zoon van M. J. Hopman en J. E. de Waard. Elisabeth Maartje, dochter van C. Marees en N. M. Eriks. Margaretha Johanna, dochter van J. Pronk en J. M. Neefjes. Tjerk Gerrit zoon v. J. Spriensma en G. Wierenga. GEBOREN TE ALKMAAR Jeroen Jacobus, zoon van P. C. M. Kaandorp en A. Molenaar. GEHUWD Jacob Klok en Neltje J. Mol. Os wald J. Vierbergen, wonende te Hoorn en Aaltje Jonker. Willem Metzelaar, wonende te Wieringer- waard en Maria M. de Jong. OVERLEDEN TE SCHOORL Gerrit Hoogvorst, e/v M. G. Hoog- vorst, 69 jaar. Lambertus A. Hum- meling e/v G. M. Schulz, 62 jaar Leendert Kok w/v D. de Jager, 83 jaar. OVERLEDEN TE BUSSUM Grietje van Etten, w/v P. Jonker 85 jaar. DE LOOP DER BEVOLKING INGEKOMEN Johan Schot van Alkmaar naar On derweg 3. Simon P- de Wit en ge zin van Bergen-Nh. naar Duinweg 24. Helena Kraan w/v G. Tabak en zoon van Beverwijk naar Heereweg 120. Arnoldus P. Strik en gezin van Heiloo-Nh. naar Duinweg 30. Roe- lofina L. van Eek Poppe e/v R. R. Lenderink van Brielle naar Munni- kenweg 19. Johannes J. Oosterbaan en echtg. van Heiloo-Nh. naar Ta lingstraat 7. Barendina Haufelaar w/v E. Gorsseling van Zd. en Nrd. Schermer nr. Munnikenweg 23. Ge rard S. Tang en gezin van Purmer- end naar Munnikenweg 7. Vera P. G. Giachino van Bergen-Nh. naar Plevierweg 24. Martin Marees en echtg. van Alkmaar naar J. A. Ra- deckerweg 1. Rene R. Lenderink van Den Helder naar Hunnikenweg 19. Pietje E. Kraan w/v J. Möls v. St. Pancras naar Bickerslaan 14. Dieter W. Klage en echtg. van Vitry sur Seine (Frankrijk) naar Taling straat 8. Roman H. J- Keiler en ge zin van Kirrlach (Duitsland) naar Plevierweg 26. Bodo Bathe en echtg. van Wulfsen (Duitsland) nr. Talingstraat 12. Arnold J. Wijnveldt en echtg. van Langedijk naar Hee reweg 66. Arijaantje de Graaf w/v H. B. L. Drevers van Warmenhui- zen naar Heereweg 66. VERTROKKEN Antonius J. Daniëls en gezin van Wagenmakersweg 19 naar Eibergen. Arie de Man en gezin van Achter pad 12 naar Bergen-Nh. Aaltje Jon ker e/v O. J- Vierbergen van Oost grasdijk 3 naar Hoorn. Laurens Snip van Heereweg 237 naar Nieu we Niedorp. Cornells J. Metzelaar en gezin van Duinweg 24 naar Den Helder. Gerard J. W. de Rover van Hoogenolenweg 1 naar Amsterdam. Barbara E. M. Dapper van Laanweg 41 naar Sassenheim. Dirk de Graaf van Heereweg 231 naar Wieringer- waard. Hendrikus A. van Veen van Staatsduinen 1 naar Haarlem. FEUILLETON door MAARTJE ZELDENRIJK 19 „O, Ronnie, dat is ontzettend lief van je. Weet je, dat we je de vorige maand op de t.v. gezien hebben? Toen je in Osnabruck zong? Wat was dat mooi, Ronnie, en je zag er zo prachtig uit in dat costuum." Hij moest even nadenken: wat hij daar gezongen? O ja, Lucia di Lammermoor. Hij wist het nauwelijks meer. „Zong ik niet vals?" vroeg hij lachend. Ze schude haar hoofd, hem ernstig aankijkend. „Ronnie, wat kun jij prachtig zingen! We hebben er allemaal van ge noten. Vader houdt helemaal niet van opera's, maar hij is de hele avond blijven kijken en luisteren. Om jou te kunnen zien en horen. Je was fantastisch. En wat had je een applaus he? En we zagen, dat je bloemen kreeg Hij bleef tot de laatste bus en beloofde de volgende dag terug te komen. In zijn hotelkamer schoot hem eenklaps dokter Schellenboom in Bern in de gedachten. Morgen eens informeren, dacht hij, wie er indertijd aan te pas zijn ge weest. Ergens moet er een ziektegeschiedenis zijn. In een of ander ziekenhuis. De dag daarop sprak hij met mevrouw Vet in de keuken, zodat Aagje het niet kon horen. Hij hoorde de vrouw uit. „Kijk, mevrouw, ik heb een kennis in Zwitserland'antwoord de hij, toen ze alles verteld had, wat op het ongeval en de behandeling daarna betrekking had. „Als hij nu alle bijzon derheden omtrent Aagje's geval ter inzage krijgt, kan hij be oordelen, of er een mogelijkheid bestaat om het nog eens te proberen. Ik bedoel: met een operatie.'' De vrouw was niet erg enthousiast: „Van alles is al ge probeerd, Ronnie. Op lest hebben mij man en ik gezegd: En nu is het afgelopen, voor we in Aagje uiteindelijk een menselijk wrak overhouden. Na iedere operatie zagen we haar achteruit gaan. Dat wilden we niet. Begin er maar niet meer aan, Ronnie. Ze is er tegenwoordig zo'n beetje over heen. Ze heeft liefhebberijen en jij verwent haar van tijd tot tijd. Ze is gelukkig met haar t.v. en als jij er geweest bent, teert ze weer weken op de herinneringen, terwijl iedere kaart, die jij haar zendt, een nieuwe zonnestraal in haar leven is. Mede dank zij jou komt ze verder niets tekort." Ze lachte hem vriendelijk toe. „Jij bent bij haar nummer één geworden in haar leven, Ronnie." „Hoe oud is Aagje nu?' „Bijna zevenentwintig." Hij zuchtte. „Ik wou wel, dat ik wat meer voor haar kon doen.' Ze legde even haar hand op zijn schouder. „Je doet al meer dan genoeg voor haar. Voor zover ze gelukkig kan zijn, is ze dat. Vooral, als jij hier bent. Het grootste geschenk, dat je haar kunt geven, is je komst. Dan vergeet ze verder alles." 's Middags bezocht hij de huisarts en vertelde, dat hij in samenwerking met dokter Schellenboom in Bern pogingen in het werk wilde stellen om te onderzoeken, of er geen nieuwe mogelijkheden waren om de verlamming bij Aagje Vet weg te nemen De man schreef een kort briefje en ver wees hem naar het ziekenhuis in Purmerend. „Daar is ze een paar keer geopereerd", zei hij. „Men heeft daar wel de nodige bijzonderheden.' In het ziekenhuis begon Ronnie opnieuw, vertelde van de chirurg in Bern. „Deze dokter, die ik persoonlijk ken, wil op de hoogte gesteld worden met alle bijzonderheden om trent het geval Aagje Vet, begrijpt u? Daarna pas kan hij zich een oordeel vormen omtrent het feit, of er nu even tueel nieuwe mogelijkheden zijn voor dit meisje. De arts, die Ronnie te woord stond, was bereid zijn mede werking te verlenen. Natuurlijk, de kleinste mogelijkheid moet uitgebuit worden. Maar Bern ik ken dat ziekenhuis. Het is een particuliere instelling en zeer exclusief, weet u dat? Een behandeling van bijvoorbeeld een paar maanden kan een kapitaaltje kosten." Ronnie glimlachte even. „Geld speelt in deze een onder geschikte rol. Wilt u alle hierop betrekking hebbende beschei den naar Bern zenden? De kosten zijn voor mijn rekening. Nog diezelfde dag zocht Ronnie telefonisch kontakt met dokter Schellenboom. In de middag hoorde hij zijn stem, stel de zich voor en vertelde, dat de papieren betreffende het meisje, wier wervelkolom beschadigd was, opgezonden zou den worden. Hij kreeg ten antwoord, dat ze bestudeerd wor den, zodra ze ontvangen werden. „Geef me je adres met een weekje hoor je van me. Positief of negatief. Tegen Aagje sprak hij met geen woord over zijn plannen. Als het een teleurstelling is, zakt ze opnieuw in de put en dat kan natuurlijk niet. Ik moet eerst zekerheid hebben. Dan pas kan ik er over spreken en maatregelen nemen. Een week was Ronnie in Nederland. Op de achtste dag na zijn terugkeer, toen hij uit de Beemster -terugkwam en zijn kamersleutel wilde pakken, werd hem verteld, dat iemand op hem zat te wachten. „We mogen niet zeggen, wie ver klaarde de receptioniste verlegen. „Dus een vrouw", antwoordde hij. „Zwart? Gedistingeerd? Ongeveer mijn lengte?' „We mochten niets zeggen, meneer. Maar als u bezwaar hebt, kunnen we haar natuurlijk laten verwijderen." Yolanda is er, dacht hij, terwijl hij naar boven liep. Hij maakte nooit gebruik van liften. Ik had het kunnen ver wachten. In zijn kamer gekomen, zag hij haar zitten. Maar ze sprong bij zijn komst meteen overeind. Hij zag de angst in haar ogen. „Ronnie wat heb je ons verschrikkelijk in ongerust heid gelaten om er zo maar vandoor te gaan. Dat was niet aardig, Ronnie- Goddank, dat ik je weer gevonden heb. Waar om deed je het? We hebben in doodsangst gezeten, toen we niets meer van je hoorden." Hij keek haar onderzoekend aan. „Je ziet, dat ik niets man keer. Hoe ben je achter mijn hoteladres gekomen?" „O, heel eenvoudig. Via dat meisje in de Beemster.' „Ben je er geweest?" Hij fronste zijn wenkbrauwen. „Ik heb gebeld. De winkel op de hoek heeft telefoon. Wat doet het er overigens toe. Waarom ben je vorige week zo onverwacht weggegaan?" bekende weg, Yo. Je weet het. Ik heb verteld, hoe ik er voor stond. Ik wou blijven, die ik was. Ik wilde mezelf niet vergeten en een daad plegen, waarvan ik voor de rest van mijn leven spijt zou hebben. Noem het een vlucht." Hij knikte enkele malen. „Ja, zo kan ik het noemen, want het was een vlucht. Je hebt een demoon in me wakker geroepen en ik slaagde er die morgen net nog in hem te bedwingen, maar ik wist met zekerheid, dat dit me misschien maar één keer zou gelukken Hij stond op en liep naar het raam, naar beneden turend in het donker. „Bovendien wilde ik mijn gemoedrust terug hebben. Dat kon ik niet in jouw nabijheid. Hier kom ik tot rust. Zelfs hier, midden in de drukke we reldstad, op deze kamer, is tenminste rust. En die heb ik nodig. Wil ik straks weer kunnen zingen." „Waarom heb je me dan niet geschreven? Wat moest ik er van denken? De gekste dingen heb ik in mijn hoofd gehaald. Ik hoopte, dat je in Wassenaar zou zijn." „Daar heb ik niet eens aan gedacht. Nu, je ziet, dat me niets overkomen is. Bedankt voor je belangstelling Ze zat in een stoel, de handen in de schoot, hem onafge broken aankijkend. „Erg vriendelijk ben je niet, he? Ik ben zeker niet welkom?" Hij draaide zich om en deed een paar passen naar haar toe. „Sorry, Yo, ik wil niet onbeschoft zijn. Je hebt teveel voor'me gedaan. Zal ik een kamer voor je bespreken? Wil je wat drinken?" Ze schudde haar hoofd. „Waarom ga ie niet mee naar Was senaar?' He zuchtte. „Laat me alsjeblieft mijn rust houden hier. Ga terug naar Sancta Luz. En geniet van de zomer. Jij en Bep." „We zijn al twee dagen terug. Daar was een oorzaak voor." „Waarom? Heb je met de rest soms ook ruzie gehad?" „Ik heb ze dezelfde morgen in de auto gezet met bestem ming Nederland. We ik hoopte, dat je terug zoudt komen en dan zou je alles gevonden hebben, zoals het ieder jaar was; jij en ik en Bep. Meer niet. Misschien had je wel ge lijk. Misschien heb je steeds gelijk gehad.' Ze kwam over eind. „Ik bewonder je wilskracht, nu, Ronnie, vooral je zelf beheersing. En als je als je me nu vraagt, krijg je een ander antwoord. Hij keek haar verrast aan. „Bedoel je, dat Ze knikte. „Ik denk, dat ik niet meer buiten je kan. Ik weet het nu, nu ik al je die dagen gemist heb. Alsjeblieft Ronnie je mag me helemaal hebben, als je wilt Lange tijd keek hij haar aan en zijn adem kwam fluitend uit zijn mond. Een diepe zucht volgde, toen schudde hij zijn hoofd. „Nee, ik kan het niet meer. Die morgen is er iets gebroken, denk ik. Laten we het in 's hemelsnaam maar zo houden, als het altijd geweest is. Je had gelijk. Ik denk, dat een huwelijk tussen ons op de duur zou mislukken. Ik durf het risico met jou niet meer aan. Ik zou het mezelf eeuwig verwijten, als het net zo zou gaan als de eerste keer. Dat mag niet. Je hebt teveel meegemaakt in je leven „Maar als ik je nu garandeer begon ze, doch hij viel Théophile N. H. Krijnen van Frede- rikslaan 21 naar Alkmaar. Nelly M. van Nieuwkuijk e/v P. C. M. Ypma van Munnikenweg 19 naar Bergen- Nh. Maria M. de Jong e/v W. Met zelaar van Heereweg 11 naar Wie- ringerwaard. M. C. DE BEURS OPENDE PRACHTIGE SUPERMARKT AAN HET PLEIN 1945 Dat de middenstand van Petten iets aandurft en met zijn tijd mee gaat, heeft A. C. de Beurs bewezen door net voor het seizoen een prachtige supermarkt te openen die kan wedijveren met de modernste zaken in de grote steden. 5 Jaar terug besloot slager De Beurs om een zelfbedieningspand te bouwen. Het was zoals hij zelf zei meer een experiment. Al spoedig bleek dit nieuwe pand in een be hoefte te voorzien. Maar de toe stand was niet ideaal. Het was te klein en bovendien had de zaak geen aanzien. De voorpui was veel te bekrompen en de slagerij én de zelfbediening waren eigenlijk twee verschillende zaken. Thans is hier radikaal verande ring in gekomen. Slagerij en zelf bediening zijn nu één pand ge worden en/bovendien heeft men de bijkeuken <*i het magazijn er bij getrokken. Dit was echter nog niet voldoende daarom is er over de gehele breed te aan de achterkant nogmaals 7 5 meter aangebouwd. De oppervlakte van het pand is thans 160 m2, ter wijl men eerder over 75 m2 de be schikking had. Petten kan trots zijn op deze prachtige nieuwe aanwinst voor 't dorp. Men zal straks in staat zijn om de nieuwe uitbreiding zonder meer op te vangen. Ook voor deze nieuwe bevolking zal het prettig winkelen zijn in Petten. Die mo derne levensmiddelenbedrijven staan er borg voor. ZOMERCOMMISSIE ALWEER ACTIEF De zomercommissie heeft haar tweede strandfeest alweer georga niseerd. Met de Pinkster was er een grote deelname bij het schat graven en zondag j.l. had deze com missie voor de kinderen alweer een feest op stapel staan. Nu moesten de kinderen zandhopen maken bij de vloedlijn. Het ging er nu maar om hoelang deze zandhopen stand hielden bij het opkomen van de vloed. Ook nu was er weer een grote deelname en een nog grotera belangstelling. De prijswinnaars mochten een aardige prijs in ontvangst nemen en werden natuurlijk getrakteerd, evenals alle deelnemers. Gezien het goede weer kan de commissie op een geslaagd evenement terug zien. Hij ging zitten en stak een sigaret op. „Vraag niet naar de haar met gebiedende stem in de rede. van 1 tot 8 juni 1965 GEBOREN: Nicolaas Eric, zoon van D. J. Duin, aannemer en A. S. Groenewoud, Stroomerlaan 15. Daniël Isaac Lambertus Jacobus zn. van J. N. Bakker en J. Blommestijn Bergerweg 175. Boukje, dochter van D. Spoelstra en W. Bouma, Kanaal dijk 87. ONDERTROUWD: Louis van dei- Klein, 24 jaar, militair, Leeuwarden en Thecle C. Kuin, 23 jaar, laboran te, Kerkedijk 20. Jan Doets, 24 jr. kantoorbediende, Bergen-Nh. en S. van der Meijden, 20 jaar, Reigers laan 1. Gerrit W. Hoogvorst en Gerritje E. Swaan, Schoorl, Hogenolweg 14. Wouterus A. Blokhuis en Louise C. Wijnberg, Adama van Scheltema- weg 7. OVERLEDEN: Elisabeth Nieuwen- huis, echtgenote van P. Sneek, 74 jaar, Dorpsstraat 13. Allegonda Pe- tronella Mulder, echtgenote van H. M. Vial, 71 jaar, Vondelstraat 68. van 8 tot 14 juni 1965 GEBOREN: Jan Philip, zoon van J S. Nieuwland, en A. Hart, Koedijk. Rene, zoon van M. Hofman, techn. directeur en M. de Ruiter, Nassau- laan 18. Erwin John Michel, zoon van R. A. F. Selbach en M. Huls- hoff, Jan Oldenburglaan 30s. Robertus Wilhelmus Antonius, zoon van G. Kos, chauffeur en A. E. Quax, Kleine Dorpsstraat 23. ONDERTROUWD Geen GEHUWD Marco E. Eelman en Constatina E. D. M. Massar, Kerkelaan 14. Franciscus Noordhoff en Anna M. Loos, Ogentroostweg 2. OVERLEDEN: Arend A. Wit, 64 j. gehuwd met A. Schaak, Nassaulaan 14.

De Duinstreek | 1965 | | pagina 5