WeekUod Paasdrukte viel tegen Radio Muellnk GERRITSEN E LH QZ1 Purs! I ZUINIGE i LITERS A houdt huid Philips TV titzianf798,- Doe het zelf! f 15,- Vakantieoord gesloten door gebrek aan financiën KLOKKEN 10e landelijke kleur teken en opstelwedstrijd Spit, Spierpijn Nieuwe weg open voor verkeer 'Duintreffers' Ophokplicht voor postduiven in Noord-Holland BP-WARMTE Bel 02267-2428 A. ten Bruggencate Agenda Doktersdiensten NIET EEN BRIL, MAAR DE JUISTE BRIL DONDERDAG 14 APRIL 1966 41e JAARGANG No. 14 Verschijnt te Bergen, Bergen aan Zee, Schoorl, Schoorldam, Groet, Camperduin, Petten en de Egmonden Binnenkort 1ste en 2de programma kijken via WIERINGEN. Zorg dat uw TV-toestel in orde is incl. 15 meter kabel Ook voor uw RADIO en TV SCHOORL smetteloos zuiver BERCjBN Prins Hendrikkade 11 Broek op Langendijk Schoorlse Gemeenschap Mr. Opticiën D. W. PASTOOR, Bergen dit nummer bestaat uit 4 pagina ..DE DUINSTREEK" Redaktie en administratie Dry. Volkers en Leegwater (T.h. C. Oldenburg) Laanweg 35 - Schoorl Telefoon (02209) 268 - 223 Giro 55 28 67 Bankrelatie Alg. Bank Nederland n.v., Bergen Coöp. Raiffeisenbank, Schoorl en Bergen Abonnementsprijs 6,85 per jaar; 1,75 p. kwartaal Advertentieprijs 15 cent per mm. Contracten speciale tarieven De Paasdrukte is beneden ver wachtingen gebleven. Zo heeft men aan de balie van de VVV bijzonder weinig Duitsers geteld. Nu is dit iets te geflatteerd want deze categorie van vreemdelingen heeft de gewoon te om zo mogelijk vooruit te reser veren. Wel werden bijzonder veel Fransen aan de balie geholpen zodat het zo nu en dan op een invasie leek. Er werd op de eerste Paasdag dan vrijwel ook alleen maar Frans gesproken. Het waren niet alleen Fransen maar allerlei nationaliteiten zelfs vanuit Israël. De VVV in Amsterdam stuurde nog verschillende gasten naar Ber gen door die daar ter plaatse 10,- reseveringskosten betalen. Hiervan waren er verschillenden die niet meer de moed konden opbrengen om door te reizen, nog geen 40 kilom. in het donker over voor hen onbe kende wegen. Men liet in deze ge vallen liever de bon onbenut om dan maar ergens onderweg neer te strij ken. Misschien zou plaatsing van kleine advertenties in Duitse bladen, voorafgaande aan 1 mei en Pinkste ren, zich direct bij de VVV te ver voegen een oplossing kunnen zijn. Met de VVV's aan de kuststrook zou gezamelijk wel wat te bereiken zijn. Het opzoeken van de logeerbedden door de VVV aangewezen leverde voor velen ook vaak grote moeilijk heden op. Men komt dodelijk ver moeid aan en moet dan nog eens in het donker door Bergens doolhof het betreffende adres opzoeken hetgeen voor vele vreemdelingen uit eigen land, zelfs bij daglicht vaak een pro bleem vormt. Een prachtige taak is hiervoor de padvinders en verken ners weggelegd. Zij zouden, na voor af een plattegrond en hotel- en pensionlijst te hebben doorgesnuf feld tijdens hun troepavonden, hier grote diensten kunnen bewijzen. Een hele vrome wens blijft het aanzien van het strand in Bergen aan Zee. Het strandbezoek was op Paaszaterdag bijzonder groot, juist door vreemdelingen. 'De Parel van de Noordzeekust' werd hier op stra lende wijze getoond. Helaas bleken de parels te bestaan uit betonblok ken van twee bij drie meter, stukken beton van opgeblazen bunkers die men toen had ondergraven en nu weer bloot zijn gekomen en stukken zwart en vies veen die eveneens door wegspoelen en duinverzakkingen vrij zijn komen te liggen. Tussen deze 'parels' zo tart het noodlot, werden talrijke film- en fo to-opnamen gemaakt die straks bij de kennissen thuis een indrukwekkend beeld geven van das wunderbare schone Strand für die Hollandische Küste. Een schonere wens is dat, de frisse lucht een trekpleister blijft boven puin, brandhout en veen. E.H. 2de programma inbouwen alle merken T.V. vanaf 80,- catalogusprijs 998.- 59 cm serie 66/67 INRUIL TOT 400,- Complete antenne met Wisa matr. en coax kabel 100, Bij aankoop van een Converter ƒ98,-, 2de program ma antenne voor Div. inruil T.V.'s vanaf 100,- met garantie LAANWEG 32 - SCHOORL - TELEFOON 721 nog niet noodzakelijk is, zou de doorstroming buiten Bergen waar schijnlijk nog sterker zijn geweest. De nieuwe weg heeft in ieder geval reeds duidelijk zijn nut bewezen. Men heeft zoveel mogelijk getracht aan de wielrijders de grootst moge lijke veiligheid te verlenen bij het oversteken en invoegen op de voor alle verkeer bestemde voorrangsweg. Vooral op de hoek Bergerweg-Ko- ninginneweg heeft men herhaalde wijzigingen aangebracht om het rij- wielverkeer noodgedwongen wat ingewikkeld maar het veiligst de weg over te laten steken. Men is hierin volkomen geslaagd. Uit kijken en het LEZEN van de verkeersbor den blijft een vereiste. Een prachti ge oplossing is bovendien het feit dat men het gedeelte tussen Van Peltlaan en Bergerweg geheel en uitsluitend heeft gereserveerd voor wielrijders. De nieuwe verkeersweg die in wezen Koninginneweg heet, langs enkele gedeelten ook nog een rijwielpad. De mogelijkheid om deze aan beide zij den van de weg geheel door te trek ken is niet alleen mogelijk maar voor de verkeersveiligheid bijzonder wenselijk voor de toekomst. Hopen- lijk zijn de hiervoor benodigde gel den spoedig beschikbaar. BIBLIOTHEEK IN WORDING De vestiging van de algemene lees zaal en bibliotheek zal nu binnen af zienbare tijd worden gerealiseerd. De firma Beeldman is bezig om de voormalige kruidenierswinkel v. de firma Jonkers te verbouwen. De vroegere winkel is geheel uitgebro ken terwijl bovendien het plaatsje achter de winkel er eveneens bij aangetrokken wordt. KLAVERJASCLUB 'DE OUDE PRINS' 1 Visser-Glorie 5941 3 2 v. d. Bogaarde-Bakker 5647 3 3 Termölen-Schekkerman jr. 5580 2 4 Stam-Krom, Schoorl 5264 5 Noordbergen-Scholten 5196 2 6 Familie De Boer 5116 3 7 Hageman-v. Alfen 5050 3 8 Voorhorst-Penders 4978 3 9 Bakker-Brakenhoff 4826 1 10 v. d. Grijspaarde sr. De Beer 4824 2 Marsenprijs: Voorhorst-Pendes 3 Poedelprijs: Glorie-De Goede 2938 KLAVERJASDRIVE NIC. JONK Zaterdagavond 2 april had de laat ste klaverjasdrive van dit seizoen plaats bij N. Jonk in café 'De Band'. Tevens werd de seizoenprijs voor de laatste maal verspeeld. Er waren 32 koppels. De eerste ronde verliep vlot en er waren al direct prijzen te winnen. Na deze ronde werd de film vertoond van de Sint Nicolaasdrive. Het was een prachtige film in kleu ren en ieder die zich op deze film terug vond, dacht ongemerkt met leedwezen aan die avond terug. Het duurt weer zo lang. De volgende 2e ronde vond ook alweer prijswinnaars en zo ging de lawine van prijzen maar door. Na veel gereken kwamen dan de hoofdprijswinnaars en de winners van deze avond uit de bus. Met een toepasselijk woord reikte de leider aan het koppel Jonker-Klos de trofees uit, waarin hij zijn vreug de kenbaar maakte dat één der tro fees in Schoorl bleef en de andere heel naar Den Helder ging. Het heeft tot de laatste ronde gespannen voor deze winnaars bekend waren. Vervolgens ging het dek van het billard en wat we te zien kregen aan prijzen was onvoorstelbaar. Een keur van mooie prijzen, de een nog mooier als de ander. Het was een streling voor het oog. Daar ieder van de 64 deelnemers een prijs mocht uitzoeken, willen wij volstaan met de hoogste en de laagste op te noemen. No. 1 waren dan W. Se- venhysen-Stolk met 6049 punten en laatste mevrouw Roos-C. Minkema met 3333 punten. Tijdens de prijs uitreiking vroeg de heer Zoon het woord en reikte aan de leider een keurige fruitmand uit. Al met al was het een avond om nimmer te ver geten en velen toonde spijt dat deze mooie avonden weer tot het verle den behoorden. Het was al licht toen de laatste naar huis gingen. georganiseerd door de onderwijscommissie van de Stichting Nationale Commis sie tegen het Alcoholisme 1966 Rest het bestuur van de afdeling Schoorl van de Ando dank te bren gen aan het onderwijzend personeel van de drie scholen voor hun leiding gevende zorgen aan de wedstrijd be steed. Het is een stille klacht tegen de welvaart en hoogconjuctuur dat een vakantieoord waar dagelijks 64 kin deren van een ongestoorde vakantie kunnen genieten, wegens het ontbre ken van de nodige financiële mid delen niet in gebruik kan worden genomen. Bijna 21/2 jaar lanS- vanaf begin 1964 staat dit gbouw met zijn open luchtspeelplaats en een speciale ser re te verarmen in de alles verwoes tende zeelucht. Het is het kolonie huis 'Jong Nederland' aan de Ver- speyckweg waarvan de deuren ge sloten blijven voor lachende kinde- ren. Aanvankelijk beweerde men dat men niet de beschikking had over goede deskundige krachten maar dat is onjuist gebleken omdat men voor dit werk gelukkig nog vele meisjes waaronder vele gediplomeerden kan krijgen. De eigenlijke oorzaak zijn de grote financiële zorgen die het klinkt onwaarschijnlijk de schuld zijn van de huidige hoogconjuctuur. Door de stijging van de lonen en de ho gere exploitatiekosten moet de ver- pleegprijs minstens 10,- per dag bedragen. Het vakantieoord dat 64 kinderen kan opnemen maakt het rekensommetje wel heel eenvoudig. Het Genootschap heeft verschillen de plaatselijke afdelingen die hun ui terste best doen om de nodige fi nancien bijeen te brengen. Daarnaast ontvangt men een subsidie van het rijk, Provincie en de gemeenten waarvan een kind is opgenomen, de ziekenfondsen en de ouders van het kind. Maar dit alles is niet voldoen de het benodigde bedrag bijeen te brengen die een goede exploitatie en verzorging met zich brengt. De subsidiëring bleef sterk achter bij de snelle ontwikkelingen, terwijl verschillende straatcollecten door gebrek aan collectrices of door een regendag en andere ongunstige fac toren, vaak een grote tegenvaller bleken te zijn. Dit in tegenstelling met vroeger jaren toen een straat collecte de basis vormde voor een sluitende exploitatie. Men meent vaak ten onrechte dat er in de huidige welvaartsstaat geen kinderen zijn die in een koloniehuis dienen te worden opgenomen. De be kende bleekneusjes en ondervoede kinderen bestaan immers niet meer? Toch zijn deze beweringen geheel onjuist. Wel is het karakter van het koloniehuis gewijzigd en gaat het niet meer om zwakke ziekelijke kin deren. Waar het nu om gaat zijn hoofdzakelijk kinderen met een zwakke gezondheid, kinderen die na een ziekte moeten aansterken of kin deren die in hun normale geestelij ke ontwikkeling worden bedreigd door talloze invloeden van de moder ne tijd. t De schoolarts komt deze kindefen dagelijks in zijn praktijk tegen. De ze honderden kinderen moeten een heerlijk verblijf buiten, ver van stof en stadsverkeer, in een ongedwon gen omgeving, missen. Hopelijk zal het gebouw weer spoedig zijn prach tige diensten gaan bewijzen. en reumatische pijnen wrijft U eveneens weg met Zonder enig uiterlijk vertoon is de nieuwe verkeersweg die de rond weg vormt tussen Alkmaar en Schoorl eind vorige week in gebruik genomen. Vrijdag voor Pasen kon de weg als voorlopig gereed, worden opge leverd. De afwerking kan om tech nische redenen eerst over een jaar geschieden. Reeds met Pasen, vooral de twee de Paasdag is gebleken dat de nieu we verkeersweg die vanaf Berger- weg aansluiting geeft op de Duinweg een aanmerkelijke ontlasting bete kent voor de dorpskom van Bergen. Als op de Duinweg1, 'aanwijzings- borden 'richting Alkmaar' zouden worden geplaatst, hetgeen zeker nu CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 1966 Zaterdag 16 april a.s. is het dan weer zover, n.l de clubkampioen schappen van de tafeltennisvereni ging 'Duintreffers'. Dit is derdemaal in deze vereniging. De onderlinge wedstrijden zijn in vier afdelingen gesplitst, n.l. dames, heren, junioren-meisjes en -jongens. Bij de dames zal de strijd hoofdza kelijk geleverd worden tussen de da mes mevr. R. Delis-Stokman, Annie Ory en Tineke Kalk. Bij de heren zijn de favorieten de spelers van het le team, n.l. J. Delis P. Hof en N. Kaag. De hr. N. Kaag zal het niet gemakkelijk krijgen, daar hij zijn titel van vorig jaar te verdedigen heeft. Ongetwijfeld een zware opgaaf voor de heer Kaag. Bij de meisjes zal de strijd zich toe spitsen bij de speelsters Anneke Meijer en Marian Stoop. Tenslotte belanden we bij de ju nioren-jongens. Hoogstwaarschijnlijk zal de hoofdfiguur wel bestaan uit de jeugdige Frits Tamis, maar Johan van Assem zal het hem misschien nog moeilijk kunnen maken. De wedstrijden beginnen om 1 uur zowel voor de junioren als voor de semoren. De finales zullen om plm. 8 uur des avonds plaatshebben. (De heer R Dekker heeft zich bereid ver klaard na de finales de prijzen uit te reiken.) Daarna zal er een gezel lige avond zijn, voor de junioren tot een uur of 10 en voor de senioren tot iets later. Het bestuur hoopt, dat er sportief gestreden zal worden en dat de le den er een gezellige dag van zullen maken, dit ter bevordering van de geest in de vereniging. Verder hoopt liet bestuur, dat diverse ouders, vrienden en kennissen de dag en de avond zullen komen opvrolijken. Tenslotte wenst het bestuur alle leden veel succes toe bij deze onder linge kamp. De afdeling Schoorl van de Alg. Drankbestrijders Organisatie (Ando) organiseerde, evenals vorige jaren deze wedstrijd. Door de leerlingen van de lagere scholen in onze ge meente is onder leiding van de on derwijskrachten deelgenomen aan bovengenoemde wedstrijd. no commissie uit de leden van de pMoHri» keurHe de ingekomen werk- utuUkpr, Ook nu is weer door alle 1 oprliorten van de O.L.S. te Schoorl. iln t s 'Rt. Petrus' te Catriip en de OT s te Droet meisies zowel als jon- «rpns hun vrii will iep taak vervuld. TTpt door de laffere klassen kleuren •uori de "oorbeelden werd zeer se rieus eedaan. De groteren was ge vraagd een eigen tekening te ma ken in verband met bet 10-iariff ju bileum van devo schoolwedstriiden. trpt was voor de commissie mogeliik uit iedere klas een goed ontwerp de nriis toe te kennen. Dit geldt eveneens voor de opstel len Doordat de leerlingen van de c;t ■Petrussebool geen opstellen inle verden. wend een le en een 2e prijs toegekend b" de tekeningen. T-Tet anti-aikobol sprak vele leer lingen aan in de opstellen t.ot uit drukking gebracht, ook in de teke ningen domineerde dit gegeven. De werkstukken van de le prijswinnaars zijn opgezonden naar de Onderwiis- eowmlssie te Utrecht om mee te dingen naar een landelijke nriis. Misschien zün er weer ffelukkiffen on onze drie lagere scholen evenals vooreaande jaren. Hieronder volffen de winnaars: OT.S te Schoorl. klas 1: kleuren. 1. Corina Verhagen: 2. Edwin de Beurs Klas 2: kleuren: 1. Ris Manooii2. Marian Jonker. Klas 3. kleuren: 1 Tneke Waal: 2. Marion Koeten. Klas 4: nnstel: 1. Ellen Leen: 2. Martiena Kuiis. Klas 5 tekeningen: Rene Sel- horst: opstel Alice Belonie. Klas b tekening Gerda Koel; opstel Hessel Ber^h. T g gt Petrus te Catrnp. Klas l kleuren: 1. -Tos Opdam: 2._ Carolien Wit. Klas 2. kleuren: 1. T.ucia Krimp. 2. Siaak Beemsterboer. Klas 3, teke ning: Annemieke van Wichen (geen 2de prijs toegekend). Klas 4, teke- ning: 1. Trudie Beemsterboer: 2. T. Beemsterboer: 2. Betty Bol Klas 5. tekening- 1. Peter Wever: 2. Marer. Stam. Klas 6. tekening: 1 Clazma Meereboer: 2. Theo M~ereboer. OLS te Groet, klas 1, kleuren: 1. Henk Hofman: 2. Fred Geneuglijk. Klas 2: tekeningen: 1. Annemieke Kliek; 2. Jaap van der Oort. Klas 3: tekenine: 1. Peter Rezelman: 2. W. Sevenhuizen. Klas 4, tekening: 1. Ineke Hisken: 2. Rob Ivangh. Klas 5 tekening: Hermien Hoogvorst; op stel Hanny Voetee. Klas 6: tekening Luc ten Klooster; opstel: Dineke Nottelman. Ter voorkoming van door postdui ven aan te richten schade aan land en tuinbouwgewassen heeft, even als in voorgaande jaren het geval was, overleg plaatsgevonden tussen de Nederlandse Postduivenhouders Organisatie, de Rijkslandbouwconsu- lenten, de Gewestelijke Raad voor Noord-Holland van het Landbouw schap en de directie Faunabeheer van het Mnisterie van Landbouw en Visserij. Het resultaat van dit overleg is dat voorlopig van 12 april tot en met 25 mei 1966 in Noord-Holland iedere dag de postduiven door de postduivenhouders worden opge- hokt tot des namiddags 5.30 uur. Ook des zaterdags en des zondags bestaat deze ophokplicht. De postduiven mogen wel deelnemen aan de wedvluchten en africhtingen, doch na aankomst moeten zij wor den opgehokt tot 5.30 uur nam. Postduiven, die zich tijdens deze periode en voor het aangegeven uur toch op het veld bevinden lopen 'n zeer grote kans ten offer te vallen aan de maatregelen, die noodzakelij kerwijs getroffen zullen worden ter bestrijding van wilde en verwilderde duiven. In dit verband moge er op worden gewezen dat op wilde en verwilderde duiven zal worden gejaagd, terwijl er voorts rekening mee moet worden gehouden dat ook nog wel eens ge bruik wordt gemaakt van vergif. In het belang van de postduiven houders en van de landbouwers dringen de Nederlandse Postduiven houders Organisatie en de Geweste lijke Raad voor Noord-Holland van het Landbouwschap er met de mees- klem op aan zich strikt aan bo vengenoemde afspraak te houden, hetgeen derhalve betekent dat land bouwers zich na 5.30 uur n.m. zullen dienen te onthouden van een be strijding der duiven, terwijl voorts in geen geval mag worden geschoten on overvliegende postduiven, terwijl de postduivenhouders zich strikt moeten houden aan de ophoktijden. De landbouwers gelieven bij bete kenende schade aan hun gewas, ver oorzaakt door duiven, dit direct te melden aan de heer C. Schoen, amb tenaar van de buitendienst van de Directie Faunabeheer, Geversweg 2a Castricum (tel. 02518-2485). Ditters van Loudelsweg 24 naar Gen- dringen. Elisabeth M. Driessen, van Loudelsweg 24 naar Limmen. Rosa J. van der Heijden e/v T. G. van d. Meer van Loudelsweg 24 naar Rijs wijk. Maria A. Krusse van Loudels weg 24 naar Tubbergen.Cecillia E. Jongma van Loudelsweg 24 naar Leeuwarderdeel. Divera R. M. Ligt- hart van Loudelsweg 24 naar Hoog- karspel. Anna E. Meinders van Lou delsweg 24 naar Denekamp. Eliza beth G. Miedema van Loudelsweg 24 naar Workum. Bernardina M. Oudejans van Loudelsweg 24 naar Spanbroek. Petronella J. S. Schaap van Loudelsweg 24 naar Ursem. Lamberta J. T. van Vlisteren van Loudelsweg 24 naar Wieringermeer. Agnes B. M. Volker van Loudelsw. 24 naar Losser. Johanna M. R. Vreeswijk van Loudelsweg 24 naar Weerselo. Gerrit H. Nikkels, eco noom, met vrouw van Buerweg 21 naar 's-Gravenhage. Niesje Pronk, w/v P. de Boer van Waldeck Pyr- montlaan 10 naar Schagen. Charles E. Long. boormeester, van Buerweg 50 naar Utrecht. Marybelle Largent e/v C. E. Long van Buerweg 50 naar USA. Leonardus T. Aardenburg zwembadexploitant mét vrouw en 1 kind van Bergerweg 100 naar Os- tadel. 120 Alkmaar. M. Huisman, v. Geestweg 30 naar Grootebroek. An- tonia M. T. Reus van Loudelsweg 20 naar Grootebroek. Antonia A. Commandeur van Loudelsweg 20 nr. Texel. Gezina Jantina Heerdt w/v G. Keijser van Ruinelaan 13 naar Wie- ringerwaard. Udo Derk Vink, insp. Bouwfonds Ned. Gem. met vrouw en 1 kind van Kruisweg 16 naar Egmond aan Zee. Jan Arkenhcut bedrijfsleider, met vrouw en 2 kin deren van Zeeweg 35 naar Zierik- zee. Hendrika C. M. Berendsen van St. Antoniusstraat 56 naar Bergh. W. A. C. Bolkestein van Guurtjeslaan 10 naar Utrecht. Trijntje J. ter Hei de, receptioniste van Breelaan 16 n. Alkmaar. Maaike van Herwijnen; van Herenweg 25 naar Italië. VERTROKKEN PERSONEN UIT DE GEMEENTE BERGEN over de maand maart 1966 Jacob G. Renaud, vlieger KLM, m. vrouw van Eeuwigelaan 34 naai Afrika. Elisabeth C. Komen, religi- euse van Loudelsweg 20 naar Ke nya. Antonius M. A. Kappen, verko per van Notweg 36 naar Breda. Engelbertus A. Beke, steenhouwer, met vrouw en 2 kinderen van Ka- naaldijk 23 naar Alkmaar. Albertus P. Vrasdonk, constr. bankwerker, V. Karei de Grootelaan 29 naar Alk maar, met vrouw. Adolf A. Bouvy, jurist, met vrouw en 2 kinderen van Noordlaan 56 naar Gorssel. Huber- tus G. M. Horbch priester, van Lou delsweg 34 naar Amersfoort. Johan nes T. Alblas, van Maesdammerlaan 7 naar Alkmaar. Tom Kürten, on derwijzer, met vrouw van Natteweg 8s naar Beemster. Johanna J. Kal- denbach van Noordlaan 54 naar Schoorl. Martha M. Jong e/v A. v. d. Berg van Dorpsstraat 69 naar Oosthuizen. Andreas A. M. Tros, van St. Adelbertuslaan 14 naar Horst. Bernardine E. M. Haarman, van Loudelsweg 24 naar Losser. Martin A. Gonzalez, tegelzetter van Prins Hendriklaan 14 naar Heiloo. Vincent E. F. Nout van Pinksterbloemweg 17 naar Utrecht. Dirk van den Born brood- en banketbakker, met vrouw en 2 kinderen van Jacob Kalffweg 2 naar Ede. Trijntje Heering, huis houdster- van Jaap Weijandweg 39a naar Enkhuizen. Hermanna Bakker, dienstbode van Breelaan 53 naar Weststellingwerf. Jan A. Hoogkamer onderwijzer, met vrouw van Patijn- weg 8 naar Alkmaar. Elisabeth J. M. WARMTE I BP WARMTE DOET AL 10 JAAR NIET MEE AAN l DE KOSTENSTIJGING, I VOOR F 1.- KOOPT U I NU NET ZOVEEL ALS IN 1955. WARMTE ZATERDAG 16 APRIL Openbare klaverjasdrive, uitgaan de van de Konijnenfokver. 'De Duinstreek' in De Rustende Ja ger. Aanvang 20.00 uur. DINSDAG 19 APRIL Avond met films en dia's door de heer F. A. Sleking. Vertoond zul len worden films over het Koning- innefeest 1964 en 1965, Bevrijdings dag alsmede een film over Joego slavië. VOOR BERGEN B. A. LUIF Nieuwe Bergerwag 1 Telefoon 3130 VOOR SCHOORL Mej. B. R. BRUST Heereweg 272, telefoon 288 aangemeten door HOFLAAN 2, TELEF. 2202 Leverancier van alle ziekenfondsen UITSLUITEND SPECIALISTISCHE BEHANDELING Brillen op ziekenfondsrecept van uw oogarts, worden in de snelste tijd geleverd.

De Duinstreek | 1966 | | pagina 1