ff Gemeenteraad Bergen GERRITSEN Wasautomaten J. M. Wittebrood en Co. STIJLGROEP KLOKKEN met centrifugegang VcüïlSlf I 598,- Naam hotel' moet beschermd worden UTB- pluimconferentie Bergen Beverwijk Agenda Doktersdiensten Vertrokken DONDERDAG 1 SEPTEMBER 1966 41e JAARGANG No. 33 Verschijnt te Bergen, Bergen aan Zee, Schoorl, Schoorldam, Groet, Camperduin, Petten en de Egmonden DAMCLUB .BERGEN' HET N.H. PHILH. ORKEST GAF CONCERT IN RK. KERK BERGEN WINNAAR WISSEL- i BEKER ,DE BERGENAAR" BERGENS HARMONIE VERDIENDE MEER BELANGSTELLING VOLKSDANSCURSUS Burgerlijke siand STOKVIS VERLAAGT PRIJS VAN SOLEX MET iVU'U PIANO'S, VLEUGELS ENZ. OP 'INTERTONE' GRONINGEN jpni Schoorlse Gemeenschap BIBLIOTHEEK ALGEMEEN WELZIJN NOORDHOLLANDS KUNSTCENTRUM WeeMtod dit nummer bestaat uit 6 pagina's ..DE DUINSTREEK Redaktie en administratie Dry. Volkers en Leegwater (v.h. C. Oldenburg) Laanweg 35 - Schoorl Telefoon (02209) 268 - 223 Giro 55 28 67 Bankrelatie A'.'* TJi.ik -der'nr.d n vDer en Coöp ïtaiffeiscnbanls, S.i tn Bergen Abonnementsprijs 6,85 per jaar; 1,75 p. kwartaal Advertentieprijs 15 cent per mm. Contracten speciale tarieven De voornaamste agendapunten van de zakelijke agenda die gisteravond door de gemeenteraad Bergen wer den behandeld zijn ten eerste het aangaan van een gemeenschappelijke regeling inzake stichting en exploi tatie van een regionaal woonwagen kamp voor zestig wagens, dat ont worpen wordt door de architecten J. Peterse en P. van Lierop te Oss en kan worden gebouwd in de gemeen te Oudorp. De begroting wijst aan dat het aan leggen van zo'n kamp een investe ring vraagt van f 2.080.000,Daar bij is rekening gehouden, dat bij het kamp zullen moeten worden ge bouwd een 6-klassige school, een centrumgebouw, een woning voor het kamphoofd, slaapboxen achter elke wagenstandplaats, een stenen berging met toilet. Ook zal er een sportterrein dienen aanwezig te zijn. Aan staangeld zal f 3,— per week en per wagen kunnen worden ontvan gen. Met een eenmalige rijkssubsidie van f240.000,en een rijkssubsidie van f20.220,— zal dit per inwoner van de betrokken gemeenten op 30 cent per jaar komen. Aankoop kunstwerk Matthieu Wiegman. Bij besluit van 30 september 1964 werd een extra crediet beschikbaar gesteld voor de aankoop van een aantal kunstwerken van enkele Ber gense kunstenaars, die toen de 75- jarige leeftijd hadden bereikt. Nu op 31 mei jl. de heer Matthieu Wiegman tachtig jaar is geworden, acht het gemeentebestuur dit een goede gelegenheid om een kunstwerk van zijn hand aan de gemeentelijke collectie toe te voegen. B. en W. stel len voor de aankoop van zijn Schil derij „Job", een extra crediet tot een bedrag van f2.500,— beschikbaar te stellen. Nieuwe straatnamen. Ten behoeve van de naamgeving aan enkele nieuwe wegen in de woonwijk, bestemd voor het perso neel van Euratom stellen B. en W. voor: 1. de weg lopende van de hoek Duinweg-nieuwe landweg af in oostelijke richting, vormende de verbindingsweg van de vier noordelijk gelegen „Nessen", de naam Schumanlaan; 2. de weg vormende de verbinding van de vier zuidelijk gelegen Nessen" met de Landweg de naam Churchillaan; 3. De vier noordelijk gelegen .Nes sen' (gezien van west naar oost Guardini-Nes,' Dawson-Nes, Mansholt-Nes, Rougemont-Nes. De vier zuidelijk gelegen „Nes sen" (van west naar oost) Stre seman-Nes, Spaak-Nes, Hallstein -Nes, Joseph Bech-Nes. De tussen de vorenstaande groe pen gelegen ,Nes", Monnet-Nes. Bestrijding gladheid Tegen het einde van het vorig jaar werd een volautomatische zand- en zoutstrooier aangeschaft, waarmede gedurende de winter zeer gunstige ervaringen zijn opgedaan. De nicest in het oog springende voordelen wa ren sneller en over een grotere breedte strooien met minder perso neel, terwijl de auto waarop de strooier staat, steeds rechts kan blij ven rijden, één en ander met als gevolg een kostenbesparing op het strooimateriaal en op arbeidsloon, alsmede een grotere verkeersveilig heid. Teneinde de snelheidsbestrij- ding in de gemeente in de komende winters op grotere schaal snel en effectief te doen zijn, stellen B. en W. voor thans tot aanschaf van een tweedestrooier over te gaan. waar van de kosten worden geraamd op f 9.480 r- De voor het laden van deze strooiers nodige mechanische transportband werd in de vorige winter geleend van een aannemersbedrijf. Aange zien dit op bezwaren stuit, vooral omdat dit bedrijf tijdens een zachte winter de band herhaaldelijk zelf in gebruik heeft, moet nu tegelij kertijd een transportband worden aangeschaft, waarvan de kosten die nen te worden geraamd op f 3.025, Oefenterrein bereden politie. De directeur van Rijksgebouwen dienst heeft B. en W. verzocht ten behoeve van een gebruik als oefen terrein voor paarden van de bere den groep van de Rijkspolitie te mogen huren een perceel grond ter oppervlakte van 4900 vierkante me ter, gelegen achter de ten westen van het groepsbureau van de bere den groep der Rijkspolitie aanwe zige bebouwing aan de Kerkedijk. A.s. maandag 5 september opent de damclub „Bergen" haar speelseizoen met een jaarvergadering in het ver enigingsgebouw St. Jan aan de Dorpsstraat. Maandag 12 september begint de onderlinge competitie. Op deze avond zijn nieuwe leden van harte welkom. Ook kan men zich als lid opgeven aan de adressen: J. de Moor Middenpad 12, W. van Hattum, Oude Bergerweg 1 en de secretaris de heer C. Tromp, Kogendijk 46, Tuindorp. keuze uit pl.m. 90 stuks Groot was de belangstelling voor het concert dat vrijdagavond 26 aug. j.l. door het Noord-Hollands Phil- harmonisch orkest gegeven werd in de r.k. kerk, met als solist de 16- jarige Christian Bor, die onlangs met de eveneens jeugdige soliste Emmy Verhey. met veel succes deel nam aan het Tsaikowsky-concert te Moskou. Velen waren dan ook voor namelijk gekomen de jeugdige violist eens van nabij te zien en te horen. Voor de pauze speelde het orkest de ouverture Coriolan en de Sym fonie no. 4 in Bes gr. t. van Ludwig van Beethoven. Onder leiding van dirigent Henri Arends, was dit con cert, in dit akoestisch kerkgebouw een muzikale belevenis, dat door het talrijke publiek met een langdurig applaus - al waren verschillende bezoekers na het adagio wel een beetje te vroeg met hun applaus - werd beloond. Na de pauze speelde Christian Bor virtuoos en met overgave het viool concert van Max Bruch, hoewel in het vorige concert dat op 5 juli j.l. eveneens in het kerkgebouw werd gegeven, waarin Emmy Verhey met het N. H. Ph. orkest optrad ons meer boeide met haar voortreffelijke ver tolking van het vioolconcert in A. Gr. t. van Wolfgang Amadeus Mo zart. BERGEN - TELEFOON 2204 BREELAAN 29 Zondag jl. organiseerde de Ber ger Sportvereniging op haar goed verzorgde sportterreinen aan de Oud Burgerweg hoek Kerkedijk, haar toernooi om de wisselbeker „De Ber- genaar". Ideale weersomstandigheden maak ten deze dag tot een sportief voet balfestijn. Fel is er gestreden door de zes deelnemende voetbalclubs t. w. ODIZ (Beverwijk), Vrone, Nw.- Niedorp, Uitgeest en Bergen om de wisselbeker die bijna dertig jaar ge leden door de redaktie „De Schager Courant" voor dit toernooi werd uit geloofd en nu voor een jaar ein delijk eens in de trofeeënkast van de B.S.V. mag pronken. Na een spannende finale tussen Bergen en Nieuwe Niedorp, die in een gelijk spel (1-1) eindigde, werd Bergen uiteindelijk winnaar door strafschoppen en mocht Bergen, na een sportieve rede door zijn voorzit ter de heer D. H. Klaasen, uit zijn handen de prachtige beker in ont vangst nemen. Voorts reikte hij de tweede prijs uit aan Nieuwe Niedorp, ODIZ ein digde op de derde plaats, vierde werd Uitgeest, vijfde Beemster en de zes de plaats was voor Vrone. De vorige week gaf Bergens Har monie onder bezielende leiding van dirigent C. Schrijvershof, voor een gering aantal bezoekers een bijzon der goed zomeravondconcert in de muziektuin aan de Hoflaan. Ondanks de geringe belangstelling - er waren ruim twintig bezoekers - presenteerde het korps op serieuze wijze een goed programma. Welis waar was het wat kil en viel er wat regen, maar de oorzaak ervan ligt wel hierin, dat de muziektuin te ver verwijderd ligt van het dorpscen trum. Zodra zo'n zomeravondconcert ge geven zou worden b.v. in het Maes- dammerhof, zouden de badgasten wandelend in het dorp, luisterend tot de ontdekking komen, dat er dicht in de buurt geconcerteerd werd en onwillekeurig gaan kijken en luis teren. Om aan de uitvoering van de mu zieknummers niets te kort te doen, willen we enkele noemen die boven de anderen uitkwamen nl. de ouverture Nicolette, waarin de fijne zuivere trompetsolo van de heer A. J. Delis scherp de aandacht trok. La Szarina van Canne-Mol kreeg door haar luchtig dansende rithme een knappe interpretatie en de me lodieuze Stephen Foresters Songs waren een zuiver staaltje van muzi kaal samenspel, waarin de juichende klarinetten domineerden. Donderdag 1 september a.s. begint in het gymnastieklokaal van de Mid delbare Meisjesschool een wekelijk se danscursus onder leiding van Frits Meijer. In verband met de grote belang stelling, die deze volksdanscursus trekt, zal er naast de beginnerscursus ook een cursus voor gevorderden worden gegeven. De cursisten zullen tijdens de lessen niet alleen kennis maken met de Nederlandse volks dans, maar ook met buitenlandse dansen o.a. uit Griekenland, Joego Slavië, Israel enz. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot het Volksdanscentrum Ber gen, adres: Adema van Scheltema- weg 9, Bergen. der gemeente Bergen van 22 augustus tot 29 augustus 1966 GEBOREN Henricus Adrianus Johannes, zoon van Wilhelmus N. Vlaar en D. C. Kager, Jan Jacoblaan 11. Yvonne Alexandra Antoinette, d.v. Johannes W. de Jongh en A. M. Bosman, Zwanebloemweg 32. Rob, zoon van Anne van der Heide, en N. Louwe, Matth. Wiegmanweg 2. ONDERTROUWD Karei ten Have, administrateur, Zuidlaan 20 en Gerritdina J. Rikke- rink boekhoudster, Noordwijk. Joseph Max Arthur Burer, maga- zijnchef Amsterdam en Bernarda A. A. Min, zonder beroep, Natteweg 3. Bernhard L. W. Grooteman, keur meester, Hengelo en Guurtruida H. M. de Waard, telefoniste, Loudels- weg 13. GEHUWD Flamarion den Boef, eletromonteur Wormerveer en Dorethea de Graaff secretaresse, Jan Jacoblaan 7. Nw. adres: Wormerveer. Geuchien de Jong, adj. boekhouder, Den Helder en Antonia G. de Groot typiste Emmalaan 2. Nieuw adres: Alkmaar. OVERLEDEN Wilhelmina Luttikhuizen, oud 83 j., religieuse, Lijtweg 51. Marijtje Boon w/v R. de Boer, oud 88 jaar, Elkshove 1. Jacobus J. Schoonenwolf, oud 73 j., e/v L. W. Visser, Eikenlaan 16. Hallis Ilerisoy, oud 35 jaar, e/v Fat- ma, Breelaan 16. R.S. Stokvis deelt mede, dat de Solex bromfiets met ingang van 1 september 1966. 2lV2% in prijs ver laagd wordt. Deze prijsverlaging geschiedt in het kader van de Euromarkt-verwe- zenlijking, waardoor een betere ar beidsverdeling op productiegebied tot stand is gekomen, resulterend in een lagere verkoopprijs. De Solex is daarmee op het ogenblik de goed koopste bromfiets op de Nederland se markt geworden. woorden voor logiesbedrijven, die een zekere intieme behaaglijkheid uit stralen. ANWWB wendt zich tot de regering. De ANWWB heeft zich dezer da gen gewend tot de Staatssecretaris van Economische Zaken met het ver zoek te streve-ü naar een wettelijke bescherming van het begrip „hotel". Aanleiding hiertoe was de medede ling van het Bedrijfschap Horeca aan de Staatssecretaris geen verordening te zullen maken, waardoor de naam „hotel" wordt beschermd en de ho tels in klassen worden ingedeeld^ Dit negatieve antwoord heeft de ANWB enigszins teleurgesteld, om dat de Bond ervan overtuigd is, dat er in de boezem van genoemd be drijf sschap ook andere inzichten en wensen leven. Dit bleek reeds in 1963, toen de ANWB zich tot de Regering wendde met eenzelfde ver zoek als thans de Staatssecretaris heeft bereikt. De ANWB acht het in het be lang van ons land en van het vreem delingenverkeer, dat men hier, even als in het buitenland, de potentiële hotelgasten een juist beeld geeft van de door hen gezochte accomodatie. Vandaar dat de ANWB de mening handhaaft, dat aan bedrijven die het predikaat „Hotel" voeren, ook van over heidswege te formuleren mini mumeisen dienen te worden gesteld. In tegenstelling met Horeca acht de ANWB het in het geheel geen bezwaar en ziet daarin ook wel in de laatste plaats een discriminatie, wanneer de kleinere logiesverstrek- kende inrichtingen de naam „hotel" niet langer zouden mogen voeren. Deze kleine bedrijven vervullen na melijk een erkend nuttige functie en zullen, omdat ze door tallozen bewust worden gezocht van een eventuele naamsverandering geen na-, maar veeleer voordelen onder vinden. Dit zou in onze tijd van mo tels en auberges waarschijnlijk wel eens wat nader dienen te worden be studeerd. Onzè eigen taal bezit nog Ook dit jaar staat er tijdens de Pluimveetentoonstelling „Ornitho- philia" in Utrecht een bijeenkomst met pluimveehouders en in de pluim veehouderij belangstellenden op het programma. Op donderdag 29 september houdt U. T.-DELFIA namelijk haar jaar lijkse pluimveeconferentie. UTD is deze keer eens afgeweken van het gebruikelijke patroon van dergelijke voorlichtingsbijeenkomsten. Aan de orde wordt gesteld het actuele on derwerp Integratie in de pluimvee houderij". Vertegenwoordigers van een achttal schakels in de keten van producent naar consument (fokkerij, broederij, centrale opfok, pluimvee houder, eierhandel, winkelbedrijf, consument en organisaties) zullen hun mening geven over deze vorm van samenwerking in de legkippen- houderij. De inleiders zullen allemaal een minuut of zes spreken over enkele belangrijke zaken in hun sector, die op de integratie betrekking hebben. Er is door deze nieuwe opzet een bijzonder levendig element in de con ferentie gekomen, dat bovendien veel kan bijdragen tot zuiver begrip omtrent het waarom van de inte gratie. Een forum zal vragen beantwoor den, die zowel de integratie in de legkippenhouderij als die in de slachtkuikenmesterij betreffen. Aan het slot wordt een kleuren film vertoond, een boeiende film over het mesten van slachtkuikens in de Verenigde Staten. Deze film werd voor dit doel welwillend in bruik leen afgestaan door Eli Lilly Inter national Corporation, Londen. De conferentie wordt gehouden in het gebouw voor kunsten en weten schappen, Mariaplaats, Utrecht van 's middags 1.30 tot 5 uur. Bezoekers kunnen 's morgens vóór en 's mid dags na de conferentie ^Ornithophi- lia" bezoeken. Ten gerieve van hen, die deze gelegenheid te baat willen nemen en niet over een vervoermid del beschikken, wordt voor een auto busverbinding gezorgd van het ten toonstellingsterrein naar het gebouw voor kunsten en wetenschappen en terug. Lezers van dit blad kunnen, zolang de voorraad strekt, op aanvraag een gratis toegangsbewijs krijgen bij de n.v. Mengvoeder U. T.-DELFIA te Maarssen. Op de komende muziekinstru- mentenbeurs „Intertone" nemen piano's en vleugels een belang rijke plaats in. Het woord piano als begrip voor het daarmee be doelde muziekinstrument is in De Bond is het dan ook niet eens met de opvatting van de Hore ca, dat er voor de kleinere hotels geen passend alternatief zou zjjn te vinden en verklaart zich gaarne be reid het bedrijfschap terzake enige suggesties aan de hand te doen. zuiver scheerwol feite niet juist. De juiste bena ming - historisch gezien - is: „pianino'. Onze zuiderburen ko men dichter bij de waarheid, wanneer zij spreken over het klavier, zijnde de verzamelnaam voor die snaarinstrumenten wel ke met gebruikmaking van toet sen worden bespeeld. De piano of pianino is een kamer klavier, evenals de vleugel; bij de piano liggen de snaren in een verti caal vlak, bij de vleugel, waarvan de omvang groter en het timbre vol ler is dan bij de piano, lopen de snaren horizontaal. De uitvinding van het kamerklavier wordt toege schreven aan Bartolomeo Cristofori; van hem is bekend, dat hij omstreeks het jaar 1700 een demonstratie met dit instrument gaf. Regelmatig wer den verbeteringen aan het kamerkla vier aangebracht: daarmede werd de constructie ingewikkelder, wat de speelmogelijkheid en klank aanmer kelijk ten goede kwam. Nederland behoort thans tot een van de grote piano fabricerende lan den ter wereld. Duizenden piano's worden door Nederland geëxpor teerd. Wanneer men daarbij bedenkt dat een piano toch minstens een ge middelde levensduur heeft van 50 jaar, zou men zich kunnen afvragen waar al die piano's blijven. Vele tientallen jaren produceren allerlei landen maar piano's en de produktie stijgt nog steeds. De piano blijft ver reweg het meest bespeelde instru ment, zelfs in een land als Amerika, waar muziek onder „de massa" is gebracht. De wereld-produktie loopt nu te gen de 500.000 per jaar, waarvan Duitsland met 15 fabrieken er onge veer 30.000 maakt, Engeland, even eens met 15 fabrieken ongeveer een 20.000. Het is misschien interessant in dit verband te weten, dat van de Europese fabrieken een Nederlands bedrijf het grootste aantal produ ceert nl. ongeveer 8000. Vanzelfspre kend is dit bedrijf ook op de Jaar beurs vertegenwoordigd en wel met piano's die de verjonging van de mu ziekwereld demonstreren: piano's met een klankbodem, die geen enkel nadeel meer ondervindt van centrale verwarming en met mechanismen die geen hinder meer hebben van de vocht of droogte, piano's die zo licht zijn dat ze door twee meisjes kun nen worden gedragen, piano's waar van het klavier bij het transport wordt ingeklapt zodat de fabriek er 64 in één auto kan laden voor een transport door Europa of 64 in een container, die in Amerika bij een pianomagazijn wordt afgeleverd. Ook bij andere instrumenten zijn vele vernieuwingen te zien. De Jaar beurs heeft daarom gemeend, dat de ontwikkeling in de muziekinstru mentenwereld ge-toon-d moest wor den bij de viering van het Gouden jubileum Vanaf 9 september Iedere vrijdagmiddag van half vier tot half vijf uitlening van boeken in het Oude Raadhuis. V.V.V. SCHOORL De dopheide en struikheide bloeit in de duinen. Maak nu 'n fiets tocht of een wandeling door het duingebied. Kunstenaars centrum Bergen Lucebert, recente schilderijen. 3 september - 23 september 1966 dagelijks van 10.30-12.30 en 14-17 uur, zondags van 14-17 uur VOOR BERGEN J. LUGTEN Hoflaan 6 telefoon 2700 VOOR SCHOORL Mej. B. R. BRUST Heereweg 272, telefoon 288 over de maand juli 1966 Annie Roos van Eikenlaan 20 naar Amsterdam, 2e Constantijn Huijgen- straat 6011; Hendrica Horsthuis van Loudelsweg 20 n. Beverwijk, Waal straat 105; Eleonora de Graaf van Loudelsweg 20 naar Texel De Cocks- dorp, Vuurtorenweg 3; Dieuwertje Mes, van Kastanjelaan 9 naar Ven huizen, Hemweg 3; Jan Winter, met vrouw van Beukenlaan 5 naar Ne- derhorst den Berg Overmeerseweg 85; Trijntje Ruiter e.v. H. Steenman, van Prins Bernhardlaan 31 naar Luxemburg; Ruggero Rapparini van Plein la naar Schoorl, Reigerweg 32. Cornelia Mooij van Loudelsweg 24 naar Zaandijk, Tuinstraat 3; Eva W. Pronk van Loudelsweg 24 naar Me- demblik, Oostersingel 10; Margare- tha Bijman van Loudelsweg 24 naar Uitgeest, Groot Dorregeest 7; Vero nica Elderhorst van Loudelsweg 24 naar Zoerterwoude Noordbuurtseweg 29; Afra van Diepen van Loudelsweg 24 naar Oostzaan Haal 141; Cornelia de Jong van Loudelsweg 24 naar Venhuizen, Meeweg 3; Afra Beers van Loudelsweg 24 naar Nibbixwoud Zwaagdijk 184; Alida Schilder van Loudelsweg 24 naar Obdam, Ver- laatsweg 20; Johanna van den Brink van Loudelsweg 24 naar Weerdsin- gel Oostzijde 61Antonia Hoogen- bosch van Loudelsweg 24 naar Scha- gen Laan 5; Alida van Wijk van.Lou delsweg 24 naar Jutphaas, Nerder- eindseweg 48; Catharina Eggen van Loudelsweg 24 naar Gouda, Merlijn- straat 44; Maria Groot van Loudels weg 24 naar Zd. en Nrd. Schermer, Zuidervaart C 36; Johanna Rijnierse, van Loudelsweg 24 naar Haarl.meer, Sparrenlaan 34; Tilly de Rijk, van Dr. van Peltlaan 49s naar Amster dam, Sarphatiepark 79; Casper Pie- ters, van Nassaulaan 11 naar Alk maar, Maertenshof 11; Catharina G. Groot van Loudelsweg 24 naar Ha renkarspel Kerkstraat 18; Anna Vis ser van St. van Surcklaan 3 naar Andijk, Sorghvlietlaan 50. Johanna Raasveld van Loudelsweg 24 naar Amsterdam, van Baerlestraat 24 I; Alida van Diepen van Zuurvensweg 33 naar Velsen Schoolstraat 19; Ella Kampfraath e.v. van der Giessen v. Fazantenlaan 5 naar Suriname. Tina van Heulen van Berkenlaan 22 naar Langendijk, Noord-Scharwoude, Mo lenkade 13; Helena Hekker van Lou delsweg 24 naar Amsterdam, John Mothleyhof 8 hs; Klaas Schuijt van Stationsstraat 11a naar Heiloo, Ken- nemerstraatweg 314; Hendrik Wege ner en gez. van Eeuwigelaan 41 n. Rheden, Elecom., Pieperslaan 3; Jo hanna Burger, van Elzenlaan 2 naar Hoorn, Groote Noord 124; Annoldus Voost van Kanaaldijk 25 naar Alk maar, Middenstraat 15; Jantje Rid der van Dorpsstraat 57 naar Gouda, Burgvlietkade 76; Garcia Jose Gomez van Prins Hendriklaan 14 naar Hei loo, Kennemerstraatweg 234; Yalcin Ourak van Russenweg 8 naar Rot terdam, Cath. Beersmansstraat 76a; Willem Dijs met vrouw van Merel hof 24 naar Alkmaar, Kinheimstraat 39; Truida Bakker van Elkshove 1 naar Nijkerk, Wallerstraat 6; Johan na Noort e.v. J. K. Steffens, van Burg. Lovinklaan 1 naar Ter Appel, Valkhof 11; Maria Kos, e.v. J. W. Kaandorp van Dorpsstraat 50 naar Limmen Dusseldorperweg 67; Mar leen van Wesemael van Duinweg 5 naar Clinge Nieuw Namen, Zorg- dijk 9; Pieter Hopman van Kerkeïaan 20 naar Hillegom, Hoofdstraat 80; Lambertus Kos en gez. van LijtWég 12s naar Alkmaar, Hoeverkade25 Johanna M. Bleeker van Loudelsweg 20 naar Alkmaar. Langestraat 101; Wilhelmus Baas van Dorpsstraat 68 naar Wieringermeer, Kreileroord, Vlasstraat 24; Gerard Ackes en gez. van Van de Wijckplein 7a naar Alk maar, Lievenshof 34; Roberto Bor- sato van Jac. Kalffweg 14 naar Alk maar, Spoorstraat 26; Natalino Fer rari van Jac. Kalffweg 14 naar Alk maar, Spoorstraat 26; Maria Dekker van Molenstraat 6 naar Zuid-Schar- woude. Dorpsstraat 304; Jozef Vras- donk van Kleine Dorpsstraat 1 naar Nibbixwoud, Oosterwijzend 18.

De Duinstreek | 1966 | | pagina 1