Neem óók TWIN prettig rollen, lekker roken! püwm H. K. FINKENSIEPER mmm Lang gesneden - goed gemengd - 50 gram f 1,25 v.v. Duinranders v.v. Schoorl v.v. 'Berdos' Duintreffersnieuws Klaverjasdrive 'De Band' Anneke weer in de opnamestudio Warenhuis en Ijzerhandel Trix electr. treinen 39,75 Nooitgedagt werkbank 140,00 285,00 Nauta schaatsen 8,75 17,50 Davos sleden 16,75 18,75 Tornado weegschalen 10,50 18,75 Melitta koffiefilter 13,95 15,95 Philips strijkijzers 29,95 49,00 Brabantia trapkrukje. 33,50 Beaumont geldkisten 18,80 Electr. bakoven69,50 Lagostina pannen 36,50 41,90 Tornado snelkookpannen 54,50 59,50 Stalen Noren 39,50 68,50 Tornado droogrek 37,50 Tufton slaapkamer kleedjes 10,70 14,25 Boodschappen wagens 34,50 39,50 Electr. boormachines 59,50 89,50 Vogelhuisjes 12,50 25,00 Porceleinen serviezen Sola VRIJ ENTREE - ZELFKEUZE iVlET BEDIENING Liefde op het eerste gezicht Moderne specie is het halve werk x De veelzijdige Jan Blaazer Laat uw tijdschriften niet rondslingeren maar laat ze inbinden C. MUL - Heereweg 14 - Schoorl l Uitslagen van de zondag gespeelde wedostrijden Duinranders 2-Zeevogels 2 2-1 Duinranders 3-Flamingo's 2 1-3 Jun.: Duinranders-Schoorl 3-8 Alkm. Victrix z-Duinranders a 10-0 Asp. Programma zondag 20 november Alkm. Victrix3-Duinranders 2, 12 uur Duinranders 3-St. Adelbert 4, 2.30 uur Duinranders 4-Berdos 3, 12.15 uur Duinranders 4-Berdos 7, 12.15 uur Asp.: Duinranders-Egmondia, 11 uur Saenden 1-Schoorl 1, 2.30 uur Schoorl 2-Kolp. Boijs 2, 2.30 uur Berdos 5-Schoorl 3, 2.30 uur Jun. Schoorl-USVU 2, 12.00 uur Alcm. Victrix b-Schoorl a, 10.00 uur Schoorl b-DTS c, 10.00 uur Opstelling junioren: Th. Schotvanger, K. Koel, S. Brede- wout, J. Ivangh, S. Duin, H. Hooi veld, F. Half, W. Nieuwland, G. Mun- tinga, K. Medema, M. Snip. Leeider K. Vissers. Res. O. Nolf Aspiranten a: J. v. d. Brink, G. Waal, J. de Vet, J. Vriesman, B. Butter, J. Ens, A. IJssels, K. Ivangh, R. Maij, Jb. Me- reboer, T. v. d. Brink. Rees. J. Rotteveel. Vertrek 9 uur vanaf de Paardemarkt met auto. Leider P. Ivangh. Aspiranten b: H. Hooier, K. Sevenhuijsen, R. Ba- kelaar, W. J. Sevenhuijsen, H. Hooi veld, J. Yong, P. Roos, H. Koeman, R. Zander, H. Nijboer, P. Heijstek. Rees. E. Nieuwkoop, P. Wiegman. Leider C. Waal. Uitslagen van 13 november Berdos 2-WFC 6 7-2; Jeugd Berdos- HSV 4-5; Limmen 3-Berdos 4 8-1; Bavo 4-Berdos 5 8-0; Jun. Vitesse 3- Berdos 1 0-5; Go Ahead 2-Berdos 2 0-20; Berdos 3-AFC 6 1-1; Asp. Ber dos a-Bergen a 0-2. Programma zaterdag 19 nov.: Asp. Berdos b-Vitesse i, 3.15 uur, terrein a. Foresters d-Berdos c, 2 uur. Programma zondag 20 november St. Adelbert 1-Berdos 1, 2.30 uur. Berdos 2-Alkm. Boijs 4, 2.30 uur. Jeugd Berdos-De Ryp, 12.45 uur Berdos 4-AFC 7, 12 uur. Berdos 5-Schoorl 3, 2.30 uur Flamingo's 4-Berdos 6, 12 uur. Duinranders 4-Berdos 7, 12.15 uur Jun. Berdos 1-Alkm. Boijs 4, 11 uur Bergen 2-Berdos 2, 12 uur Egmondia a-Berdos a, 12 uur. Voor de welpen zijn er ook wed strijden vastgesteld let dus goed op de berichten in de kastjes, want dit is zeer belangrijk, er komen wel eens wijzigingen voor. Zondag a.s. een belangrijke dag. Wij sluiten dan de eerste helft van de competitie af voor het le elftal met een overwinning? Het zal niet meevallen, maar eerste elftallers be zorg uw supporters een prettige zon dag en natuurlijk rekenen wij er op dat vele supporters aanwezig zullen zijn om de jongens te steunen in de zware opgave. Veel succes. De uitslag van dc laatste klaver- jasdrive is als volgt: 1. Het koppel T. Delis-B. Rietveld 5311 punten. 2. Het koppel A. de Wit-A. Kaan dorp met 5277 punten. 3. Het koppel J. Meijer-J. Delis met 5069 punten. 4. Het koppel J. Stam-P. Timmer met 4970 punten. 5. Het koppel Joh. Delis-K. Delis met 4744 punten. Troostprijs de heer en mevr. May 3827 punten. Marsenprijs A. de Wit- A. Kaandorp met 3 marsen. Deze avond heerste er in café Slij- kerman een opgewekte stemming, hetgeen kwam door het feit dat de heer A. Bekker in eigen persoon zijn prijs voor de sterkste dame, over de 5 hoogste van de 8 te houden drive's s pontaan aanbood in de vorm van een prachtige elektrische klok. Het „Duintrefferbestuur" is de heer Bek ker zeer dankbaar voor deze geste. Bovenstaande moet voor alle kaart- liefhebbers een stimulans zijn om zich ook in de strijd te werpen om een van de mooie prijzen in de wacht te slepen, die voor iedere drive be schikbaar zijn. Dit kan U doen op vrijdag 18 november in café Slijker- man te Catrijp om 8 uur. Met de start van 28 koppels is de klaverjasdrive van 5 november in café „De Band" te Schoorldam, als van ouds, vlot en gezellig verlopen. Ondanks het feit, dat de match- punten onder het getal van vorige keer bleven, zijn de 28 prijzen op een sportieve en gezellige wijze bestre den. De koplopers van de le match kwam pas aan de 9e en 10e prijs te pas, doch blijft aan de kop met 10691 punten. Als we de punten van de 2e match hier af tellen komen de da- mese L. Dekker en T. Wiering op de 2e plaats. De inschrijving voor de competitie is nu gesloten, hetgeen niet weg neemt dat men buiten de competitie om, evengoed de volgende keer voor de drive van 3 december '66 (de eer ste zaterdag van de maand) de mooie prijzen welke door de Sint beschik baar gesteld worden, kan trachten te winnen (zie advertentie van 3 dec. in De Duinstreek). Tevens kan worden vermeld dat op veler verzoek, buiten de compe titie, zaterdag 17 december een zg.n. kerstdrive wordt georganiseerd (zie advertentie in De Duinstreek van 15 december a.s.) Nu de moederlijke zorgen van An neke Grönloh over haar zoontje Ste ven wat minder tijd van haar eisen (hij praat al bijna zegt ze trots), is zij weer regelmatig in Hilversum te zien. Enige tijd geleden was Anneke weer present in de Phonogram-stu dio, ge-hoofdtelefoond tussen tech nici en musici alsof zij nog nooit van een baby gehoord had. Vele honder den meters tape - wat zal Anneke's nieuwe single zijn? i BERGEN-Nh. JAN OLDENBURGLAAN 17-19 - TELEFOON (02208) 2152 Soms halen vakmensen hun ken- ner's-neus op voor moderne hulp middelen. Smalend wordt dan ge sproken over weer zo'n nieuw pro- dukt, dat dan op het gezicht maar di rect wordt afgekeurd. Het heeft dan niet dié bijzondere kwaliteiten van het oude-vertrouwde! Hoe werd er door velen, enige ja ren geleden, gemopperd op het ge bruik van de vele soorten plastics voor allerlei artikelen, die we ge wend waren van hout, bakeliet of metaal. Gewend waren...., want dat was het. We wisten wat we aan hout hadden, aan bakeliet en aan metaal. Een nieuw produkt brengt zelden 'liefde op het eerste gezicht'. Maar er zijn uitzonderingen. En Ze zullen er wel moeten zijn, willen we in het huidige welvarende en ra zendsnelle tempo blijven voortwer- ken en leven. In de wereld van de bouw worden herhaaldelijk nieuwe werkwijzen en nieuwe produkten geintrodiceerd. Misschien kan daar ook de nieuwe specie voor alle tegelwerk: Super- cermicol, liefde op het eerste gezicht brengen. Dit moderne kleefcement wordt geleverd door de N.V. Koninklijke Sphinx-Céramique te Maastricht, die wereldfaam heeft gekregen met haar tegels, aardewerk en porceleinen produkten en sanitair. Het Supercermicol heeft enige be langrijke en niet te onderschatten voordelen boven de gebruikelijke ce- mentspecie. Het is zeer eenvoudig te berreidenhet maakt regels en steunlijsten overbodig, want het te gelwerk zal niet verschuiven; de tegels behoeven niet te worden be vochtigd; het is bijzonder practisch wat regelen en bijwerken makkelijk mogelijk maakt en het geeft in to taal een aanzienlijk hoger arbeids rendement. Sneller werken door vakkundige handen met de mogelijkheid van correctie, dat is modern en bij de tijd blijven. Het Wetenschappelijk en Technisch Centrum voor het Bouwbedrijf te Parijs probeerde Su percermicol uit de de mannen van de research waren enthousiast. N:, Met de nieuwe specie snel betegeld. Jan Blaazer is een veelzijdig man. Deze populaire artiest staat al ja renlang in het voetlicht van het to neel, waarop hij van alles heeft ge daan. Zijn grote populariteit heeft Jan Blaaser te danken aan Potsch en Perlemoer en aan zijn tv-show 'Jan en Alleman'. Wij noemen verder nog enige be kende werkzaamheden welken Jan Blaazer's faam hebben verspreid Om wat concreets te noemen uit zijn lange carrière: bij het volksto neel van Jan Nooy; in kluchten bij Johan Kaart; in een revue met Hen- riëtte Davids; acteur bij toneelgroep Centrum; cabaret in het Saint Ger main dés Prés van Tom 'Dorus' Manders op het Rembrandtsplein in de hoofdstad; op de teevee acteur in dramatische produkties, als quis- master en in zijn eigen show' Jan en alleman'; enige tijd directeur van een toneelgeschap; schrijver van eni ge stukken gewijd aan de kooplieden Potasch en Perlemoer, waarin hij ook een hoofdrol naast acteur Bos kamp heeft gespeeld. Een indrukwekkende lijst van kwaliteiten, die alle voornamelijk op het toneel of voor de camera's wer den zichtbaar gemaakt voor het gro te publiek. ZOALS DONALD DUCK EN SJORS EN UW VAKLITERATUUR Graag na 6 uur.

De Duinstreek | 1966 | | pagina 10