GERRITSEN Dinie wordt een dame NIET EEN BRIL, MAAR DE «JUISTE BRIL Kristal met zilver Nieuwe brandweerauto overgedragen Schoorlse brandweer nu beschikking over hypermodern materiaal TWEEDE BLAD DONDERDAG 26 JANUARI 1967 Mr. Opticiën D. W. PASTOOR, Bergen Evert Doeve gaf boeiende lezing voor KJVO en Ando 'De Laatste Eer' hield een algemene ledenvergadering Bergen Populaire zangavond in 'Elkshove' Contact-avond van de C.H.U. ZUIVERE HUID PUROL en PUROL-poeder Damclub 'Bergen' Adresboek voor Bergen ƒ3,50 Bergen-Cocksdorp 13-0 'Hollands Glorie' op Westfriese Flora DE DUINSTREEK aangemeten door HOFLAAN 2, TELEF. 2202 Leverancier van alle ziekenfondsen UITSLUITEND SPECIALISTISCHE BEHANDELING Brillen op ziekenfondsrecept van uw oogarts, worden in de snelste tijd geleverd. Voor de Schoorlse bestrijders van de beruchte Rode Haan was het j.l. vrijdagavond een vreug devol moment; toen werd hen door burgemeester Bergh de nieuwe brandweerauto in ge bruik gegeven. De auto stond op de Paardemarkt opgesteld en velen maakten van de gelegenheid gebruik de nieuwe aan winst te bekijken. Zoals ook later door verschillenden werd opgemerkt, de wagen bezit een fraaie moderne lijn. En wat belang rijker is men kan alle soorten bran den blussen met dit voertuig waar voor de vorige gemeenteraad 35 mil le voteerde. Er bevindt zich in de auto een reservoir dat een 1200 liter water kan bevatten dat in nevelvorm kan worden verspoten via drie slan gen met een gezamenlijke lengte van 210 meter. Daarnaast bevindt zich een schuimblusinstallatie aan boord van deze gigant waarmee autobran- den kunnen worden geblust. De aan hangwagen tenslotte bevat een sys teem waarbij onder lage druk water kan worden verspoten dat men uit de waterleiding of uit open water haalt. Hiermee kunnen grote bran den worden bestreden. Nadat men de auto had bezichtigd, begaf men zich naar de gezellige zaal van 'De Rustende Jager' waar een feestelijke ontvangst was bereid. Ve len gaven hier acte de présence, de heer Veres, van de districtsinspectie de heren Doesschot en Gaardhuis, die de wagen bouwden en talrijke deputaties van zusterverenigingen uit de omgeving. Naast burgemeester Bergh en wet houder Muelink waren ook verschil lende raadsleden aanwezig. De burgemeester opende de rij van sprekers door op te merken dat Schoorl een brandweerkorps bezit waarop men trots kan zijn. Het is plezierig voor de burgerij, aldus de heer Bergh dat de brandweer voor zijn taak berekend is en dat er on der de leden een goede sfeer heerst. De heer Doesschot uit Alkmaar, die na de burgemeester het woord ver kreeg zei blij te zijn geweest toen hij van de Schoorlse Brandweercom mandant de heer Blom, opdracht had gekregen de wagen te bouwen. Het is een wagen in de z.g. nieuwe lijn hetgeen voor de bouwer bepaalde risico's kan meebrengen. Maar de heer Blom heeft de betreffende schetsontwerpen ten voordele gewij zigd waar hij dit nodig achtte en de heer Doesschot dacht dan ook wel dat de auto alle toets der kritiek zou kunnen doorstaan. Als blijk van waardering voor het verstrekken van de opdracht bood de heer Doesschot een envelop met inhoud en enkele foto's van de auto aan. Hierna droeg de burgemeester de wagen symbolisch aan de brandweer over. Hij zei te hopen dat er weinig gebruik van behoefde te worden ge maakt, maar mocht het nodig zijn, dan bent u paraat. De heer Blom zei in zijn dankwoord dat de samenwerking tussen de brandweer en het gemeentebestuur uitstekend is, iets waar het elders nog al eens aan schort. In het kort schetste hij de ontwikkelingen die tot de aanschaf van deze auto had den plaatsgevonden en zei te hopen dat er van bestuurlijke zijde zal worden doorgegaan met het uitreiken van gelden voor de brandweer. Hier door moge het deze gegeven zijn de rode haan tijdig te temmen. De heer Veres, hoofd brandweerin spectie zei dat hier in Schoorl een goed samenspel is tussen gemeente en brandweer. De ontwikkelingen van de techniek, het verkeer, de toe name van de bevolking en de uitge breide huizenbouw eist van de brandweer dat zij zich nog meer dan vroeger moet inspannen. De heer Ve res vestigde de aandacht op de da mes van de brandweerlieden die dikwijls alleen zijn omdat hun echt genoot zijn vrije tijd voor een groot deel aan de brandweer moet geven. Hij zei tot slot er van overtuigd te zijn dat als er brand komt, de Schoorlse brandweer haar beste beentje zal voorzetten. De heer Blauw, commandant van de Berger Brandweer was de enige van de verenigingen uit de omgeving die enkele woorden sprak. Hij wenste de buren geluk met hun nieuwe aan winst en verklaarde dat de wagen een nieuwe lijn had, geen mini- maar een maximumlij n. De heer Veres merkte in tweede in stantie op dat deze wagen de twee de in zijn soort was in dit district na Haarlem. De burgemeester zei in dit verband dat Schoorl toch wel een vooruit strevende gemeente is. Want wij wa ren na Valkenburg de tweede ge meente die de logeerbelasting instel de en nu zijn we na Haarlem de tweede gemeente die een dergelijke auto van een moderne lijn bezit. In ben benieuwd, aldus de heer Bergh, naar onze derde primeur. Het koor van de Berger Brandweer zong hierna onder leiding van me vrouw Moree-Dol en met medewer king van mevrouw Houber enkele populaire melodietjes, waarbij bleek dat het optreden van mevrouw Hou ber vooral bij enkele niet meer zo heel jonge heren zeer in de smaak viel. Een negental brandweerlieden wer den vervolgens onderscheiden na mens het Hoofdbestuur van de Ne- Nederlandse Vereniging van Brand weercommandanten. De heer Bergh speldde de onder scheidingen op en overhandigde de daarbij behorende oorkondes en draagbatons. De heer J. Hoogvorst die 25 jaar in dienst was bij de Schoorlse Brandweer kreeg het zil veren kruis, terwijl de volgende he ren deze onderscheiding in brons kregen uitgereikt: A. Hoogvorst, R. de Rover, A. Kroon, P. Rezelman, Jb. Koeten, S. Obdam, Jb. Hof, A. Ruis en W. van 't Hof. Ook de heer Jb. Ory die met de heer De Rover de brandweer om gezondheidsrede nen moest verlaten kreeg een onder scheiding. Drie leden namen af scheid omdat zij wegens overschrij den van de leeftijdgrens een streep onder hun carrière als brandweer man moesten zetten. Het waren de heren Kroon, Hof en Van 't Hof. De heer Blom sprak de onderschei- de heren van zijn korps toe en overhandigde de dames een fraai boeket bloemen. Bij een onderlinge wedstrijd die met klein verschil door de ploeg uit Schoorl was gewonnen had de heer Van 't Hof een vaantje beschikbaar gesteld dat de burgemeester uit reikte aan de bevelvoerder de heer S. Obdam. Ook het tweede optreden van de Berger brandweerlieden was een groot succes terwijl ook de heer Jo de Leeuw zijn medewerking aan het feest verleende door het houden van enkele Westfriese voordrachten. Nadat het officiële gedeelte door de burgemeester met enkele welgekozen woorden was gesloten bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. De begrafenisvereniging 'De Laatste Eer' hield vorige week woensdag een algemene ledenvergadering in de zaal van 'De Rustende Jager'. De belangstelling van de leden was ver beneden peil, van de in totaal 978 leden waren er slechts een tien tal komen opdagen. Bij de ingekomen stukken bleek dat ook bij een begrafenisvereniging de kosten omhoog zijn gegaan, voor de auto's die bij een teraardebestelling of een crematie nodig zijn, moet in het vervolg 10,- meer worden be taald. Uit het jaarverslag van de secreta ris-penningmeester, de heer Seven- huysen bleek dat het aantal crema ties toeneemt. Verder bleek dat 15 leden en 20 niet-leden in het afgelo pen jaar ter aarde zijn gesteld. Uit de uitvoerige rekening en ver antwoording van de penningmeester kwam naar voren dat men beschikt over een batig saldo van ruim 800. De financiële commissie had de boeken in de beste orde bevonden, in deze commissie zag de heer J. Koopman zich benoemd. Bij de bestuursverkiezing werd de heer J. Vriendjes herkozen, terwijl de heer J. W. Damiaans zich niet herkiesbaar had gesteld. Deze vond dat het tijd werd dat hij plaats maakte voor een jongere kracht. De heer Damiaans is lid van de vereni ging geweest vanaf 1923 en bestuurs lid vanaf 1939. De heer E. Breen werd in het bestuur gekozen, de functies zullen nog onderling wor den verdeeld. De heer Sevenhuysen lichte vervol gens het bestuursvoorstel tot contri butieverhoging toe dat conform werd vastgesteld. De Jaarcontributie wordt met ingang van 1 januari 1967 met de volgende bedragen verhoogd: volwassenen (boven 16 jaar) be talen i.p.v. 3,12 nu 4,16 en voor leden onder de zestien jaar zjjn deze bedragen i.pv. 1,04 nu 1,56 geworden. Bij de rondvraag werden vragen over de in aanbouw zijnde aula op de begraafplaats gesteld en zei men te hopen dat de gemeente de bouw van de aula spoedig zal kunnen vol tooien. De scheidende voorzitter werd dank gebracht voor al datgene wat hij voor de vereniging had gedaan. Hem werd een doos sigaren aange boden, terwijl zijn echtgenote zal worden verrast met een bloemetje. De KJVO en Ando afdeling Bergen opende zaterdagavond j.l. in de voor zaal van hotel 'Russenweg', de 2de helft van het winterseizoen met een interessante culturele avond. Het bestuur had namelijk de cine ast en bioloog de heer Evert Doeve uitgenodigd die aan de hand van bijzonder fraaie filmopnamen een boeiende lezing hield over het intie me leven van de koolmees en de staartmees. Voorts vertoonde hij het groeiproces van kikkerei tot kikkervisje en een geheel aparte documentaire film over het broodbakken in een door takken bossen verhitte oven ergens bij een 63-jarige boerin, waarschijnlijk de laatste vrouw die deze traditie tot 1964 heeft volgehouden. Elke film die door de heer Doeve De Commissie van Tijdsbesteding van Elkshove organiseerde een po pulaire zangavond die door het Ber gens Brandweermannenkoor onder leiding van mevrouw Corry Moree- Dol, met medewerking van mevrouw M. Hauber-Brugman, zo'n bijzonder vrolijke werd, dat de bejaarden ge ïnspireerd door dit enthousiasme waarmee dit programma gegeven werd, meeleefden en meezongen met het ritme van de avond. Bergens Brandweermannenkoor dat de laatste jaren, door het zingen van hun populaire liedjes een ge liefde gast is geworden in de be jaardentehuizen uit de omgeving, zong haar programma met een aan stekelijk enthousiasme dat overging op de bejaarden, die meedeinden op de bekende melodieën. Mevrouw M. Hauber-Brugman wist door het brengen van gezellige lied jes de geestdrift onder de bejaarden nog felier aan te wakkeren en oogst te daarmee bijzonder veel bijval. Op zulke avonden is de eetzaal van Elkshove te klein, want de auto- dienst van de UVV afdeling Bergen had vijftien bewoners van het be jaardencomplex 'Oldenhove' die ook wel eens een tijdsbestedings- werd vertoond kreeg van hem een prettige ter zake kundige inleiding. Spreker merkte op dat het verfilmen van het interieur van 'n nestkastje waarin zich het driftige leven van het meezenpaar afspeelt tot aan het uitvliegen van de jongen toe, hem voor vele problemen gesteld heeft en hij na veel geduld zes jaren ex perimenteren er in geslaagd is deze film aan de natuurliefhebber te kun nen vertonen. Ook de bouw van het nest door een staartmezenpaar, de verzorging van hun jongen, dat op ingenieuze wijze door de heer Doeve werd verfilmd, is een knap staaltje van filmkunst. Aan het einde van de avond dankte de heer B. Schuil, de heer Doeve voor de interessante filmavond. avond van Elkshove wilde bijwonen daar naar toegereden, zodat de zaal eivol was en de rest van de be zoekers met het zitten in de achter liggende biljartzaal genoegen moes ten nemen. Aan het einde van de avond dankte mevrouw T. van Kampen-Bosma, bestuurslid van de Commissie Be jaardenzorg, alle mewerkenden voor het slagen van deze ontspannings avond en reikte aan mevrouw C. Moree-Dol en mevrouw H. Hauber- Brugman geschenken uit. De Christelijk Historische Unie be haalde bijna 300 stemmen in Bergen en een 70-tal in Schoorl bij de laatste verkiezingen voor de Provinciale Staten. Zonder enige afbreuk te doen aan het plaatselijk opgaan in een Protestants Christelijke groepering voor de gemeenteraden uit de CHU bovengenoemde kiezers gelegenheid geven hun invloed ook binnen Unie- verband te laten gelden. Eventuele voorstellen en vervangers kunnen naar voren gebracht en vraagstuk ken besproken worden. CH-stemmrs, zowel mannelijk als vrouwelijk en alle belangstellenden uit Bergen, Schoorl en omgeving worden uitgenodigd voor een con tactavond op maandag 30 januari om 8 uur in het hotel 'Russenweg', Bree- laan 26 in Bergen, waar de inlei dingen gehouden zullen worden door gep. vice-admiraal L. E. H. Reeser uit Alkmaar en de heer J. K. Smit uit Castricum. In de onderlinge wedstrijden van de Berger damclub blijft de spanning voortduren. Niet minder dan vijf gegadigden voor de bovenste plaats verdringen zich achter koploper W. van Hattum, die met 14 gespeelde partijen 20 punten in de wacht sleep te. Daarna volgt J. de Rover, die na een spannende partij tegen J. Blieken- daal remise speelde en daardoor niet gelijk kon komen met van Hattum 14-19 punten. P. Beukers en D. Buisman die bei den door uitstekend spel hun par tijen wonnen resp. van N. Veld en J de Moor vormen met de twee kop lopers een kwartet dat niets voor elkaar onder doet. Beiden behaalden 18 punten uit 13 gespeelde partijen. De andere volgen met: E. Stam 12- 15 pt., P. Boots 14-15 pt., P. Mienes 13-14 pt., J. Stam 13-12 pt., H. Krui- zinga 10-13 pt., J. Bliekendaal 13-12 pt, C. Tromp 14-11 pt., G. Roosloot 13-9 pt., J. de Moor 14-9 pt., Eike lenboom 5-2 pt., N. Veld 15-2 pt. FA. VOLKERS LEEGWATER Schoorl, tel. (02209) 268 In een eenzijdige wedstrijd waarin alleen maar een aanvallend Bergen met zijn schietgrage voorhoede, het doelgebied van de Cocksdorpers be laagde en keeper J. P. van der Stolk dertien maal de bal uit het net moest halen ondanks zijn vele prima reddingen is deze wedstrijd voor de onpartijdige bezoeker een span- ningloze ontmoeting geweest. Geen moment zijn de gasten uit Texel ge vaarlijk geweest voor het doel van L. v. d. Berg, waar de verdedigers het op hun sloffies af konden. Van de dertien doelpunten scoorde H. Vonk 5, midvoor K. v. d. Berg 3, F. de Graan 2 en C. Briefjies, P. v. Exter en S. Smit de resterende doel punten. Bloemenverkoop met veilingklok 'Hollands Glorie' is dit keer het mot to van de Westfriese Flora die van 21 tot 26 februari weer tienduizenden bezoekers naar de verwarmde vei linghallen in Bovenkarspel zal doen stromen. Deze unieke bloemenweelde van 100.000 tulpen, narcissen, hyacinten crocussen kondigt elk jaar - temid den van het kille, kale winterse landschap - met een carnaval van kleuren de naderende lente aan. Zwierig ordenend arrangeur is we derom G. J. Kiersch uit Noordwijk aan Zee. 'Hollands Glorie' zal zich op de Flo ra niet alleen in bloemen manifeste ren, maar ook in zijn vee en zuivel zijn vermaarde Delfts Blauw, zijn Leerdams kristal en zijn andere za ken die de Glorie van Holland tot over alle werelddelen uitdragen. Een apart evenement wordt de ver koop van bosjes tulpen door middel van de veilingklok. Op de plaats van de handelaren zullen nu de be zoekers zelf mogen zitten en op de knop drukken. Een deel van de op brengst van deze verkoop, zal wor den afgestaan aan het Roode Kruis. De laatste jaren trok de Westfriese. Flora gemiddeld 75.000 bezoekers. doot B. I TEN WESEPE Was de vrede in Velp wel zo ongeveer getekend, al wilde Van Hollewaard niet ruiterlijk erkennen, dat Emiel Vercoutere hem geweldig meeviel, toen hij hem had ontmoet en een paar dagen te logeren had gehad. Tenslotte had hij zijn dochter dikwijls genoeg gewaarschuwd. Als ze dan toch met alle geweld die Belg wilde trouwen, welaanhij was dan van de verantwoording af. In Arnhem was Dinie langzaam weer zichzelf geworden, dank zij de hartelijke toewijding van Florrie ten Hage en haar broer. Terwijl ook mevrouw ten Hage alles deed wat mogelijk was om het meisje op te monteren. Toen Florrie haar verteld had, dat ze geduld moest hebben, want dat het best weer in orde zou komen met Bart Boogstra, berustte ze. Het is helemaal mijn eigen schuld, was haar conclusie. Ik had kunnen weten, dat een jongen als Bart zoiets niet zou slikken. Enfin, er is niets meer aan te doen. Het beste is maar, dat ik weer aan het werk ga. Zo hard mogelijk studeren en verder nergens meer aan denken. Na een week in het gezin Ten Hage vertoefd te hebben, bracht Florrie het meisje zondagsmorgens naar Wageningen. 'Tot zaterdagavond, dan kom ik je weer ophalen. De week einden ben jij bij ons. Wat willen wij en daar kom je niet onder uit, Dinie.' Het meisje glimlachte mat. De toegewijde genegenheid van de laatste dagen had haar wel goed gedaan. Ze was er nu een beetje overheen. Ik moet me vertrouwd proberen te maken met de ge dachte, dat Bart niet meer in mijn leven zal zijn. Dat is voorbij. Hij laat niets meer van zich horen Maandags wierp ze zich vol ijver op haar werk. Ze ging weer regelmatig de colleges lopen en probeerde verder te werken aan haar scriptie. Weliswaar had ze een flink bedrag van Ina van Hollewaard gekregen, eigenlijk had ze het helemaal niet willen hebben, doch ze kon immers dit geld zo goed gebruiken? Met haar toelage kon ze zodoende weer maanden vooruit en hoefde ze ook niet op een paar centen te kijken, als ze nieuwe kleren moest aanschaffen. Nergens meer aan denken, dat is het beste. Alleen maar leren. Florrie zelf bleek het dwars te zitten, dat Bart niets meer van Dinie wilde weten. Ze had Dirk er over gesproken en ge vraagd, of hij niet een goed woordje voor Dinie kon doen. Doch Dirk had geweigerd. 'Dat heeft zo weinig zin, Florrie. Ik ken mijn broer. Als ik hem probeer te overtuigen van zijn ongelijk, bereik ik misschien precies het tegenovergestelde en dan zijn we nog verder van huis. Stil laten betijen voorlopig, dat is het beste. Zo terloops zeg ik wel eens tegen hem wat over Dinie. Daarmee houd ik het warm. Meer kan ik toch niet doen.' Zelf kwam Florrie ten Hage steeds duidelijker tot de slot som, dat ze van de rustige Dirk Boogstra ging houden. Na de escapade met de verwisseling der beide meisjes, reed Dirk een paar maal per week naar de woning van Florrie, die maar enkele honderden meters van 'Rijnstate' afstond. Soms maakten ze een wandeling, maar doorgaans gingen ze een eindje rijden in zijn wagen. Een enkelemaal bezochten ze een gelegenheid waar gedanst werd. Om 's avonds weer terug te rijden, Florrie tegen hem aan geleund, hij met zijn arm om haar heen. Op een warme nazomeravond toen ze wegreden in de rich ting Dieren, zei Florrie 'Ina en Emiel gaan zich volgende week verloven. Je zult ook wel een kaartje krijgen.' 'Dat zal een heel feest worden', veronderstelde Dirk. Florrie schudde haar hoofd. 'Nee, Ina wil het heel intiem houden. De naaste familieleden en wat kennissen. Ook al om haar vader, zie je? Die is het er nog steeds niet helemaal mee eens.' 'Wat heeft hij toch tegen die man? Ik vind Emiel heel ge schikt.' 'Persoonlijke rancune van de prof. Hij heeft, jaren geleden eens een lezing gehouden in Antwerpen. Ze hebben hem uitge floten, sindsdien kan geen Belg bij hem meer iets goeds doen.' 'Tamelijk kinderachtig.' 'We hebben allemaal wel een 'Feheler', veronderstel ik.' Hij draaide zich lachend naar haar toe. 'Ik ook?' 'Wat dacht je, dat jij soms volmaakt bent?' 'Er zijn toch ook volmaakte vrouwen! Ik heb er zelfs één in dienst: Greet. De volmaakte secretaresse.' 'Je moet er alvast maar rekening mee houden, Dirk, dat je haar volgend jaar kwijt bent. Ze schijnen het goed met elkaar te kunnen vinden en Piet zei gisteren: Als Greet geen bezwaar heeft, gaan we volgend voorjaar trouwen.' Hij keek verrast op. 'Zo, zo? En dat kind zegt nooit wat tegen me. In het begin was ze als de dood voor mannen.' Ze knikte. 'Ik weet het. Ze heeft me de historie van haar zuster verteld. Apropos, Annie Kalsman heeft ook omgang met een man: een weduwnaar. Hij komt bij haar thuis al over de vloer. Piet zegt, dat het een keurige man is.' 'Dus dat is stel nummer twee en stel nummer drie', consta teerde Dirk. 'We mogen wel oppassen, dat wij niet overschieten, Florrie.' 'Denk je?' Ze lachte hardop. Hij remde af en draaide een stille laan in, die dood bleek te lopen op een stoppelveld. Daar stopte hij en draaide zich naar Florrie toe. 'Wat denk jij ervan, meisje.... ik ben misschien niet zo'n uitgelaten aanbidder als mijn broer, maar ik wil je dit wel zeggen ik houd van je, Florrie. Ik zou graag willen, dat je te zijner tijd mijn vrouw werd. Je kent me nu zo'n beetje he? Onze zaak loopt uitstekend en een huizenprobleem is er niet. Op 'Rijnstate' is volop ruimte.' Ze had geweten, dat hij het eens zou zeggen. En ze was blij met zijn rustige liefde voor haar. Zelf hield ze van deze kalme jongeman en vond het heerlijk als hij bij haar was. Ze wist, dat ze gelukkig met hem zou worden. 'Als.... als ik ja zeg, Dirk, wanneer wil je dan trouwen?' 'Ik dacht, volgend voorjaar. We zouden ons dan deze maand of begin oktober kunnen verloven.' Ze legde haar hoofd op zijn schouders. 'Goed, Dirk, dat doen we. Je zult wel gemerkt hebben, dat ik ook veel om je geef. Ik houd van je.geef me eens een kus. Heb je dan niet gemerkt, dat ik al lang van je houdt, mijn rus tige, lieve vent?' Hij trok haar naar zich toe en geruime tijd lagen ze zo naast elkaar. Opeens zei ze: 'Van die jeugdige overmoed, waar je het laatst over had door de telefoon, merk ik anders niet veel, Dirk.' Hij knipoogde lachend. 'Misschien komt dat nog wel, jonge juffrouw. Je bent nog niet met me getrouwd.' Waarop Florrie begon te blozen en haar gezicht verborg. De volgende morgen zei Dirk aan het ontbijt tegen zijn broer: 'Florrie ten Hage en ik zijn het eens met elkaar. Over drie we ken verloven we ons. Er komen alleen maar wat familieleden en Piet en Greet. Ina en Greet zullen we ook maar uitnodigen. En dan jij.' Bart keek hem schaapachtig aan. 'Zo maar ineens? Enfin, je bent zesentwintig. Gefelicteerd. Jullie passen bij elkaar.' Dirk keek hem onderzoekend aan. Meende hij dat nu, of zei hij het met een pebaalde bedoeling? Sinds die historie met Ina van Hollewaard en Dinie kon hij van Bart geen hoogte meer krijgen. Zo levenslustig als hij anders was, zo stil en terugge trokken bleek hij sindsdien. HOOFDSTUK 25 'MAAR ZE HEBBEN ELKAAR WEER Het feest op 'De Wijde Blik' was in volle gang, toen Florrie, die met Dirk danste, opeens rondkeek en tegen haar partner zei: 'Zeg, waar is je broer eigenlijk gebleven? Ik mis hem al een poosje.'

De Duinstreek | 1967 | | pagina 5