J2.ente in de duinen van -3 Voorjaarsvergadering VVV Groet-Camperduine.o. weekblad Pu rol hpu(i!.huid Het litteken #4 Gratis huid-analyse V.V. 'Schoorl' Klaverjasdrive 'De Band' Schoorldam SCHUIT-CONIJN I. smetteloos zuiver Clubkampioenschappen a.s. zaterdag in de sporthal van de tafeltennisvereniging Duintreffers door Maartje Zeldenrijk Uw kinderen hebben uren plezier van hun ingebonden jeugdbladen Klaverjasdrive Duintreffers Ongemerkt is de lente weer terug in de Schoorlse duinen. Je voelt het, sommigen in hun botten, anderen hebben een vreemd gevoel in de maagstreek, weer anderen staan ver woed in hun tuintje te spitten, ter wijl de dames alles wat los en vast zit tijdelijk in de tuin plaatsen om zodoende beter de kamer te kunnen behangen. U kunt echter het meest van de lente genieten, als u de duinen eens intrekt, het is nu de mooiste tijd voor een wandeling. Loopt u b.v. de Schoorlse Zeeweg eens af en gaat u dan eens ter hoog te van het natuur-reservaat aan de kant van de weg zitten ('grieze lige' insecten zijn er deze tijd van het jaar niet zo veel). Of wat nog beter is, neemt u eens plaats op één van de vele nieuwe banken die het Staatsbosbeheer daar en ook el ders heeft geplaatst. Sluit dan uw ogen, vergeet de schoonmaak en andere voorjaars-perikelen en heb op dat moment alleen oor voor de veldleeuwerik, die tiereliert dat het een lieve lust is. Ook zijn neefje de boomleeuwerik mogen wij niet ver geten, zijn prachtige zang 'li-li-li-li' is overal te horen. De wulpen maken zich klaar om de eerste grote peer vormige eieren te leggen. Hun roep: 'wuliep-wuliep' is niet van de lucht. Ook hun gejodel is karakteristiek en wij kunnen het vooral bij zonnig weer de gehele dag horen. De man netjes van de wilde eend pronken met het prachtigste groen wat je maar bedenken kunt, op hun kop en maken een soort geluid, alsof je met een ijzer voorwerp over de tan den van een kam strijkt. De wijfjes zitten inmiddels goed verscholen tussen de vegetatie op de kostbare eierschat. Wanneer zij de polder intrekken om te fourage- ren, dekken zij de eieren zo goed toe dat ze nauwelijks zijn te vinden. Ook de fazante-haan is nu prachtig getekend, vooral zijn bloedrode kop. Hij heeft het deze tijd van het jaar niet gemakkelijk, zijn biotoop ver dedigt hij tegen elke andere fa zante-haan en het gaat er dan fel toe. Tijdens deze gevechten kun je ze tot op enkele meters benaderen, want zij hebben alleen maar oog voor elkaar. Ook de kievit is weer in de duinen terug, zijn balts-vlucht is al van verre te zien. De eieren zijn evenals die van de wulp moeilijk te vinden. De houtduif, of beter ge zegd de doffer, stijgt pijlsnel om hoog; op een bepaalde hoogte aan gekomen houdt hij in, klappert een paar maal met zijn vleugels, alsof hij wil applaudiseren voor deze heerlijke dag, en glijdt in een snelle vlucht weer naar beneden. Achter ons in de bossen, broedt de ransuil op zijn haast kogelronde eieren. Vlak naast ons 'slaat' de vink. Het is hier heerlijk, zoiets moet eens de grote componist Beethoven gevoeld hebben, toen hij zijn 6e symfonie en zijn Frühling sonate schreef. En toch zijn het niet alleen de vogels waar aan je kunt zien, dat de winter voorbij is. Tussen het rendiermos scharrelt een wolfspin rond, hij is wat stijf na die 4 a 5 maanden ge dwongen stilzitten. Een grote hom mel is naarstig op zoek, naar één of ander hol, meestal een muizengat, voor het leggen van haar eieren. Het is de bevruchte koningin van de aardhommel, die ontwaakt is uit haar winterslaap. Zij legt in maart zo'n 100 eieren en daar ontstaat het gehele hommelvolk weer uit. De wind 'aait' zachtjes over het veld, een wolk stuifmeel dwarrelt omhoog. Het is afkomstig van de kraaiheide. Deze heide-soort bloeit n.l. in het voorjaar. De meeldraden steken ver boven het plantje uit en staan op lange stelen. De kraaihei de is in het algemeen twee-huizig d.w.z. mannelijke en vrouwelijke bloemen zitten op verschillende struiken. Ook komen er een-huizi- ge planten voor. De bloempjes zijn maar klein en halen het niet, wat grootte betreft, bij de dopheide. Ze zijn echter prachtig purper van kleur. Ook de beide leden van de ranonkel-familie, speenkruid en bos- anemoon staan in bloei. Deze beide planten komen echter alleen aan de voorkant der duinen voor, onder het loofhout. Zij moeten wel vroeg in het jaar bloeien, want zodra de bomen in het blad komen, is het met hen gedaan, immers, zij zouden dan veel te weinig licht krijgen. Voor diegenen die ze niet kennen: de bosanemoon is wit, terwijl 't speen kruid gele kroonbladeren heeft. Bei de bloemen zijn aan de voorkant. Ook de kruisbloemigen zijn present in de vorm van het klein tasjeskruid en de vroegeling. Het is vooral deze laatste die enorm opvalt; hele weg kanten zijn geheel wit van de dui zenden bloeiende plantjes. Het eenvoudige madeliefje en het klein-hoefblad bloeien ook al, de laatste is geen echte duinplant. Zij behoren tot de compositieten of sa- mengesteld-bloemigen. Ieder bloempje dat wij zien, is in werkelijkheid een groep afzonder lijke bloempjes met een stamper en meeldraden. Ja, de duinen in Schoorl zijn uniek. Vele mensen denken dat het dorre duinen zijn, vanwege het ontbreken van kalk. In deze 'dorre' duinen zijn 274 soorten bomen, strui ken en planten gevonden. Over dorre duinen gesproken! Tenslotte wil ik mij richten tot die genen, die ons terrein haast nooit betreden. Gaat u nu ook eens kijken en luisteren naar al dat moois. De duinen zijn nu nog alleen van ons. Straks in juni wordt het al weer drukker. Of loopt u eens een pijl wandeling, er zijn er 10. Op iedere route zijn mooie banken geplaatst, waarop het goed rusten is. En u weet het, het vogelkoor houdt u ge zelschap. Helemaal gratis! FR. NIEUWENHUIZEN De V.V.V. Groet-Camperduin hield vorige week vrijdag haar voorjaars vergadering in het restaurant van de heer Kavelaar te Camperduin. De voorzitter, de heer Sleking kon een dertigtal leden welkom heten. De voorzitter wees op de ontwikke lingen nabij Hargen aan Zee en zei te hopen dat de nodige voorzienin gen voor het seizoen 1969 zullen zijn getroffen. De notulen werden onder dankzeg ging aan de samensteller goedge keurd waarna de heer Sleking bij het punt mededelingen verklaarde dat hij nog geen verbetering zag voor wat betreft de subsidieregeling. Er is over de fusie van beide VW's een vergadering geweest maar deze heeft weinig nieuwe gezichtspunten opgeleverd. Het uitbreidingsplan Camperduin zal zo zei de heer Sleking verder, 350 huizen bevatten, terwijl het zich laat aanzien dat de maand augustus dit jaar slechter verhuurd zal blijken te zijn dan in voorgaande jaren. De aanvragen voor die maand liggen nu al 30 procent lager dan vorig jaar om deze tijd. De WV heeft om extra de aandacht op de augus tusmaand te vestigen, geadverteerd. De strandvervuiling zal door werk studenten ter hand worden geno men en de resultaten hiervan zullen moeten worden afgewacht. De heer Sleking attendeerde op het feit dat vooral Duitsers in de wintermaanden TWEEDE BLAD DONDERDAG 4 APRIL DE DUINSTREEK nog wel eens logies zochten en wees zijn leden op de mogelijkheid in de ze om door het verschaffen van on derdak aan deze mensen ook in de winter iets te verdienen. Het informatiebureau zal van half juli tot half augustus 's avonds van 7 tot 8 uur worden opengesteld. Het jaarverslag en de rekening en verantwoording werden goedgekeurd en de heer Gutker kreeg een com pliment voor zijn accurate beheer van de kasmiddelen. Het zomerprogramma biedt weer de traditionele evenementen. Heeft men vorig jaar Neptunus de opening van het badseizoen laten verrichten, dit jaar zal een ander evenement wor den gehouden. Uit de vergadering kwam n.l. de suggestie naar voren de opening van het badseizoen door een 'Oliebaron' te laten verrichten. De plannen hiervoor zullen nog na der worden uitgewerkt. Bij de rondvraag werd aandacht ge vraagd voor het gevaar dat de hui dige werkzaamheden te Hargen aan Zee voor de kinderen opleveren. Men wees op het feit dat bij vorige zandafgravingen op het gevaar voor instorten van de zandheuvels door midden van borden werd geatten deerd maar dat er bij de aanleg van de nieuwe weg hier helemaal niets aan werd gedaan om de kinderen te waarschuwen. De heer Kavelaar vertelde dat men over twee weken al denkt het eerste gedeelte van de nieuwe weg te kun nen asfalteren, terwijl mevr. Tuin ook voor Camperduin graag een snelheidsbeperking tot 50 km zag in gevoerd. De vakantiespreiding vormde ook een onderwerp van discussie maar de VVV kan hier weinig ter verbete ring doen. Het struikelblok hierbij vormen de scholen en hun examens. Op komende vergaderingen van de Federatie en de ANVV zal dit pro bleem weer aan de orde komen. De heer G. Minkema klaagde over de lage elektriciteitsspanning te Camperduin, vooral in het hoog seizoen ontstaat hierdoor een on houdbare situatie. Verder werd ge vraagd naar een zebrapad over de Heereweg nabij de Munnikénweg te Camperduin en werd als laatste punt de fusie van beide VW's aan de orde gesteld. Deze kwestie maakte vele tongen los en er bleken zowel voor- als tegen standers voor een eventuele fuse ring te zijn. Men was eerst van plan door een stemming de mening van de leden in deze te peilen maar zag hier maar van af. De voorzitter zag persoonlijk nog niet veel in een samengaan vooral omdat dit weinig financiële voorde len zou opleveren. Het in stand hou den van bijvoorbeeld 2 informatie bureaus is duurder dan men denkt terwijl er verder bij samenwerking in groter verband, dus bij een regio- VVV een staf van leidinggevend en administratief personeel moet wor den benoemd met alle kosten van dien. De heer Sleking wees erop dat er met de zustervereniging te Schoorl een goede samenwerking bestaat hoewel het er nog niet van gekomen is om samen één gids voor de ge hele gemeente uit te geven. Dus alleen om ideële redenen zou men tot fusie kunnen komen en de leden van beide VW's zouden op dit punt een beslissing moeten ne men. De fusie zal er wel van komen, aldus de heer Sleking maar hij achtte daarvoor nu de tijd nog niet rijp. Nadat nog was gewezen op de nieu we naam voor de in aanleg zijnde badplaats n.l. 'Noordzeebad Groet' in plaatsvan 'Hargen aan Zee' werd om even half elf de vlot verlopen voorjaarsvergadering gesloten. De zaak met de betere merken w.o. LANCÖME - Dr. DE HOOG AIJER - ORLANE etc. ELIZABETH ARDEN Over de door de voorzitter aange kondigde t.v.-uitzending zij nog me degedeeld voor diegenen die nog niet over het tweede net beschik ken, dat men daar zaterdag ook aandacht heeft besteed aan de ont wikkelingen rond het Noordzeebad Groet. Wel viel het ons op dat in deze uitzending van AVRO's regio vizier 't woord 'Noordzeebad Groet' geen enkele keer werd gebruikt maar dat men vasthield aan de oude benaming Hargen aan Zee. Maar misschien was ten tijde van de op name deze naam nog geen gemeen goed. We zagen het centrum van Schoorl in vogelvlucht, het oude, huidige en nieuwe raadhuis, terwijl burgemeester Bergh vragen beant woordde van mevr. Bremer. Programma zondag 7 april Meervogels 3 - Schoorl 2, 2.30 uur Limmen 4 - Schoorl 3, 12 uur Zeevogels 4 - Schoorl 4, 2.30 uur Jun.: Alcmaria 3 - Schoorl, 12 uur Zaterdag 6 april Asp.RKAFC h - Schoorl b, 3 uur Welpen: Egmondia b - Schoorl a Egmondia e - Schoorl b A.s. zaterdagavond, 6 april is weer de eerste zaterdag van de maand, dus weer klaverjasdrive in 'De Band' Schooorldam (zie advertentie in dit nummer). Het is ook de laatste drive voor de competitie, welke uitslag op de 1ste zaterdagavond in mei wordt bekend gemaakt, waarna uitreiking van de hoofdprijzen voor de winnaars van de competitie 1967-1968 met de vele andere prijzen. Hoe de kansen zijn voor de compe titie-spelers wil ik u nu niet schrij ven om de spanning te verhogen, doch het verschil in de koplopers is niet zo groot, zodat er nog weinig te voorspellen valt. De inschrijving staat open voor kla ver jasspelers buiten de competitie dus iedereen is van harte welkom, D.A. DROGISTERIJ Stationsstraat 11, tel. 2205 en er zal weer gestreden worden om de mooie prijzen door de fam. Jonk beschikbaar gesteld (ook eieren). De wedstrijdleider: W. SCHUTTE Clubkampioenschappen van de ta feltennisvereniging 'Duintreffers' die worden gehouden op zaterdag 6 april in de sporthal te Catrijp, aanvan 3 uur. Op 28 maart j.l. vierde de Schoorlse Tafeltennisvereniging 'De Duintref fers' haar 5-jarig bestaan in beslo ten kring. Deze vereniging telt mo menteel 40 leden waarvan de helft jeugdleden en dit biedt perspectief voor de toekomst. Niemand had verwacht dat deze tak van sport in Buiten de tunnel splitsten vrachtwagens en gewone auto's zich op verschillende banen, zodat ze weer snel verder kon. Een pracht uitvinding, moesten ze in Nederland ook maar doen. De weg naar Gent was eentonig en vervelend. En slecht. Af en toe moest ze afremmen, omdat ze anders vreesde het stuur niet te kunnen houden. Maar een eindje voorbij Sint Nicolaas werd hij weer beter. Iets over tweeën reed ze Gent binnen. Ik heb nog helemaal geen honger, dacht ze. Ik rijd eerst nog een poosje door. Ik heb nog helemaal geen honger, dacht ze. Ik rijd eerst nog een poosje door. Nog steeds heb ik een kwartier winst en na Gent dus een klein uurtje, omdat ik veertig minuten uitgetrokken heb voor een maaltijd. Als ik ergens langs de weg iets zie, dat me lijkt, stop ik daar wel. Binnen tien minuten was ze op weg naar Kortrijk en even voorbij dit stadje zag ze een behoorlijk restaurant, waar ze stopte. Voor de wagen ook beter, dat ze nu even pauzeerde. Je kon niet het onderste uit de kan halen. Ze bestelde een eenvoudig diner en stak in afwachting een sigaret op. Tjonge, ze was toch wel stijf geworden van het aldoor in dezelfde houding zitten. Morgen, of overmorgen, als ze weer naar huis reed, deed ze het kalmer aan. Het eten was vrij goed en naar Nederlandse begrippen niet overdadig duur. Ze betaalde en zat weldra achter het stuur. Nu kreeg ze Rijssel. Daarna zou ze wel spoedig de Franse douane krijgen. Die heren bleken lastiger dan hun Belgische collega's Had madame iets aan te geven? Nee, dat had madame niet. Oh non? Maar hij wilde toch wel even in de wagen kijken. Als madame zo goed wilde zijn? Madame was zo goed en maakte van de gelegenheid gebruik om zich wat te verfrissen. Doch toen de man in haar tasje begon te rommelen, riep ze: 'Hélala, que cherchez vous?' De man grinnikte even en klapte het tasje dicht. Hij keek nog even rond de wagen en haalde zijn schouders op. 'C'est bien, madame. Et bon voyage.' Terwijl ze weer achter het stuur plaats nam en startte, keek ze de douanier nog eens aan. Leuke lui hier, dacht ze. In dit tempo doorgaande kan ik bij de Spaanse grens rekenen op visitatie, maar zover hoef ik gelukkig niet. Op naar Arras. De wegen werden steeds smaller en slechter. Gelukkig was hier betrekkelijk weinig verkeer. Het landschap boeide haar en als de situatie het toeliet, keek ze links en rechts om er zoveel mogelijk van te genieten. In Arras reed ze nog langs puinhopen, die ze ook al in Douai had gezien. De Fransen waren zeker niet zo vlug in het opruimen. Arras was overigens niet veel bizonders. Amient bleek veel weg te hebben van Leiden, vond ze. Mooie oude gebouwen, die gerestaureerd bleken, dus ook wel oorlogsschade hadden ondervonden. Op de vlakke weg naar Rouen reed ze weer met volle snel heid. Ik ben nog steeds een klein half uurtje voor op mijn schema. Als ik dit zo houd, kan ik tussen half zeven en half acht in Le Havre zijn. Het valt dus toch nog tegen. Bij Rouen moest ze via een breed verkeersplein naar links en daar zag ze eindelijk het bord 'Le Havre'. Zo, nog vijfen vijftig kilometer. Wat een afstanden. Van Purmerend af was het tegen de zeshonderd kilometer. Je verrekent je altijd op zulke afstanden. Hoe dichter ze bij de havenstad kwam, des te drukker werd het. Ze passeerde dorpen en kleine stadjes en kon soms niet harder rijden dan veertig, omdat men in deze streken schijn baar nergens haast had. Als ze in de verte een voerman naast zijn hoge franse wagen zag sjokken, gaf ze meteen al een sig naal, want ze wist, dat ze maar uiterst langzaam aan de kant gingen. Waarom reed iedereen hier midden op de weg? Tegen half zeven bereikten ze de eerste huizen van de voor stad, grauw en verveloos. Op straat speelden haveloos geklede kinderen en mannen en vrouwen, al even slecht gekleed, ston den voor hun huizen met elkaar te praten en naar het verkeer te kijken. Hier was niet veel te bemerken van de welvaart. Bij het begin van de eigenlijke stad zat ze midden in een file Op de trambaan drufde ze niet in te halen, hoewel ze nog geen tram gezien. Nu ja, ik ben er. Ik ben vlak bij m'n schat. Zal die straks even grote ogen opzetten als ik met m'n wagen bij z'n schip stop! Zul je z'n verraste gezicht zien. Ik hoor hem al zeggen: 'Nee, maar, Map, helemaal uit Holland gekomen voor m'n verjaardag? Meid, dat is even geweldig! Kom gauw mee naar de officiersmess, want je zult wel dorst hebben Bij een kruispunt, waar ze moest wachten voor de stoplichten vroeg ze aan een motorrijder die naast haar stond, in haar schoolfrans zo goed en zo kwaad als het kon de weg naar de haven. De man probeerde het haar zo duidelijk mogelijk uit te leggen, maar Map begreep hem maar half. Woorden als 1' eglise haut en rue troisieéme bleven in haar hangen. Gelukkig zag ze na enkele minuten een hele hoge kerktoren. Hier moest ze linksaf. Aan het eind van de straat zag ze een bord, dat naar de havens wees. Op goed geluk reed ze verder, tot ze een water bereikte en in de verte wat grotere schepen zag liggen. Ergens daar tussen moest de Argonaut liggen, dacht ze met kloppend hart. Een torenklok sloeg zeven uur. Langzaam zocht Map naar de hoge aanlegkade der zeeboten, maar na wat rond rijden bleek ze aan de overkant te moeten zijn. Hoe kom ik daar? Ze vroeg het opnieuw, ditmaal aan een politieagent, die heel behulpzaam was. Toen het niet wilde vlotten en Map zich ver ontschuldigde: 'Je suis une hollandaise, monsieur', knikte de man en vroeg op een gegeven ogenblik: 'Sprechen Sie vielleicht Deutsch?' Map's gezicht klaarde op. 'Jawohl, jedenfalls besser.' Heel rustig, zoekend naar woorden, beduidde de agent, dat ze terug moest rijden, eerste straat links, steeds langs het water, dan bij een kromming naar rechts, naar de brug. Die over en dan weer naar beneden, eerste straat linkt, die helemaal uitrijden en dan schuin links naar de kades, waar de zeeschepen allemaal lagen. Map bedankte vriendelijk en draaide om. Na enig zoeken zag ze de brug over de binnenhaven, reed naar beneden en sloeg links af. Door al dat gezoek was het toch later geworden dan de bedoeling was. Nu ja, maakten ze er een leuke avond van. Ze hadden nu de tijd, al wilde hij de hele dag doorfeesten. Ze zou wel meedoen, veel te blij, dat ze nu toch op zijn ver jaardag bij hem was. Vlak bij de oprit naar de eigenlijke havenkade, stopte ze. Er kwamen enkele zeelieden aan, die nogal druk waren en de hele breedte van de kade nodig schenen te hebben. Niet helemaal meer brandschoon, was Map's conclusie. Ze zette de wagen een eindje opzij. Ze hoeven me niet te zien, dacht Map, want een vrouw is voor dergelijke zeelieden in de regel niet veilig. Ze maar even laten voorbijgaan. Ze stak een sigaret op en tuurde in de schemering naar de mannen. De motor van de wagen lag nu stil. Ze hoorde hen zingen. Die hadden vast al aardig wat op. Kijk nou, er waren ook vrouwen bij. Ja, nu hoorde ze ook de hoge schelle stemmen. Map trok aan haar sigaret en zag de mannen de hoge kade afdalen, ondersteund door de vrouwen. Vier vrouwen en vier mannen. Opeens ging er een trilling door haar heen. Haar hand begon te beven. Als bij instinct zocht ze steun aan het stuur en tuurde door de door dode vliegen bevuilde ruiten. Nee, dat kon toch nietdat bestond toch niet Het achttal kwam steeds dichterbij. Op een tiental meters van haar wagen vandaan zag ze de mannen passeren. De sigaret viel uit haar bevende hand. Dat.dat.Ze keek de zwaai ende en lallende mannen na en hoorde de felle lach van één der vrouwen, ze stond even stil en legde haar armen om de hals van een der mannen, die ze naar zich toetrok en lang kuste. 'Vive le second! C'est son fête aujourd' hui!' Langzaam zakte Map's hooft op het stuur. Want in één der zwaaiende mannen had ze Wiechert herkent. In zijn uniform als eerste stuurman. En als er nog reden tot twijfel overgeble ven was, had de schelle stem van de franse slet haar die laatste hoop wel de bodem ingeslagen. Terwijl de vrouw Wiechert kuste, had ze het uitgeroepen: 'Leve de stuurman, die vandaag jarig is!' C. MUL, gedipl. boekbinder - Teugelaan 11 - Schoorl (Aagtdorp) Schoorl een kans van slagen zou hebben, maar door een grote inzet van enige personen is toch gebleken dat tafeltennis in Schoorl bestaans mogelijkheden heeft. Proficiat, voor deze jonge vereniging en veel succes in de toekomst. Zaterdag 6 april worden de jaar lijkse clubkampioenschappen ge houden voor zowel junioren als se nioren. Aanvang 3 uur voor de ju nioren en 5 uur voor de senioren. De finales zijn plm. 8 uur 's avonds het bestuur van de tafeltennisver eniging zou het zeer op prijs stellen als de ouders en kennissen van hun aanwezigheid blijk geven. De strijd zal hevig zijn daar de ju nioren weinig in kracht verschillen. Kanshebbers voor de titels zijn bij de junioren meisjes o.a.: Anneke Meijland, Joke v. d. Ploeg, Greet je Borst, Ineke v. d. Ploeg en Joke Kooyman. Bij de jongens o.a.: Jan v. Langen, Frans Mink, deze twee jongens zijn opgenomen in de selectie van de af deling N.H.N.K. en krijgen in Alk maar de zogenaamde B-training voor junioren met een goede aanleg voor tafeltennis, naast deze twee jongens zijn er nog enige kansheb bers o.a. Paul Meijland, Siem van Langen, Joop Louter en Sander de Wit. Bij de dames-senioren o.a. Mej. T. Delis, Mej. R. Mink, Mevr. Delis- Stokman, Mej. A. Ory en Mej. G. Delis. Bij de heren: J. Delis, J. de Kroon, P. Hof, N. Kaag. Wij wensen de leden van de T.T.V. 'Duintreffers' veel succes met deze kampioenschappen. De uitslag van de laatste klaverjas drive is als volgt: 1 De hr. en mevr. Delis 5649 2 A. Kaandorp-A. de Wit 5263 3 H. de Ron-D. Dol 5241 4 K. Delis-J. de Ron 5158 5 K. Glorie-G. Delis jr. 5128 Marsenprijs: De hr. en mevr. Delis 4 Troostprijs: M. Aksulair - Joh. van Assem 3087 De volgende en laatste Duintrefers- drive van dit seizoen is op vrijdag 5 april in café Slijkerman, aanvang 8 uur. De stand in de klaverjascompetitie is als volgt: 1 A. de Wit 5 26.243 2 A. Kaandorp 5 25.763 3 Mevr. Delis-Stokman 5 25.164 4 P. Berkhout 5 25.047 5 P. May 5 24.811 6 J. Delis 5 24.519 7 G. Delis 5 24.011 8 Mevr. May 5 23.896 9 Mevr. Berkhout 5 23.810 10 Mevr. Berkhout-Delis 5 23.810 De grote paasdrive van vrijdag a.s. zal de beslissing moeten brengen wie zich kampioen van de 'Duin- treffersdrives' mag noemen.

De Duinstreek | 1968 | | pagina 21