Zilveren Oranje Nassau voor C Dalenberg weekblad Jaarlijkse gymwedstrijden van Olympia GERRITSEN Het litteken KLOKKEN SCHOORLSE RUILBEURS Gratis huid-analyse SCHUIT-CONIJN H.S.V. 'VISLUST' Wij lazen Niet een bril, maar de JUISTE bril Mr. Opticiën D. W. PASTOOR, Bergen in De Duinstreek van 21 mei 1937 Schoorl's Gemengd Koor voert Schöpfung uit door Maartje Zeldenrijk i Bond van Plattelandsvrouwen Midget golf nieuws TWEEDE BLAD WOENSDAG 22 MEI 1968 Tijdens een druk bezochte receptie in 'Carpe Diem' heeft burgemeester Bergh zaterdagmiddag de versier selen in zilver uitgereikt, behorende bij de Orde van Oranje Nassau, aan de heer C. Dalenberg. Tien jaar ge leden, bij zijn 40-jarig jubileum werd de heer Dalenberg reeds bron zen ridder. De burgemeester wenste de familie Meedendorp geluk met het 50-jarig bestaan van haar bedrijf en de hr. Dalenberg met een even zo lange onafgebroken staat van dienst. Door het feit dat beide ouders en een broer van de heer Meedendorp zijn overleden werd meer het accent gelegd op het feit dat de heer Da- De zaak met de betere merken w.o.CHANEL LANCöME - Dr. DE HOOG AIJER - ORLANDE etc. ELIZABETH ARDEN die destijds de heer Dalenberg had den aangenomen. Dankzij Cor en mijn ouders, aldus de heer Mee dendorp, kunnen we werken in een sfeer die aangenaam en menselijk is gebleven. Vervolgens las de heer Meedendorp enkele dingen voor die zijn vader gezegd zou hebben, als hij in leven was gebleven: Op 18 mei 1918 was de heer Dalenberg bij de heer Mee- dendorup sr. komen vragen of hij in de kwekerij mocht helpen en voor het eerst trad hij in functie op 22 mei van dat jaar. Met toewijding en ijver heeft de heer Dalenberg steeds zijn werk verricht en de klan ten mochten hem graag. De heer Meedendorp memoreerde dat de heer Dalenberg jarenlang pro deo voor de VVV Groet-Camper- duin de tuintjes in het kader van de toen gehouden tuinwedstrijden had beoordeeld. Het leven hangt toch van toevallig heden aan elkaar zei de heer Mee- lenberg 50 jaar bij de familie Mee- dendoru werkte dan op het bestaan van een halve eeuw van de boom kwekerij. Burgemeester Bergh schetste de ju- bilaris als een bescheiden mens, al- tijd aan het werk en nooit, zo zei de heer Bergh 'gedrapeerd onder een hark', want u werkt daarmee. In deze tijd waarin veel personeelsver loop voorkomt is deze trouw en ver bondenheid aan hetzelfde bedrijf een unicum en die trouw is bij u inge boren. Ook de gemeenschap waar deert de heer Dalenberg en dit kwam tot uiting in het feit dat het H.M. de Koningin had behaagd de heer Dalenberg het zilver uit te reiken. En terwijl de lampen van de foto grafen flitsten, speldde de burge meester de versierselen op de revers van de ontroerde heer Dalenberg. De heer H. Meedendorp sprak zijn trouwe werknemer toe en bracht een postume hulde aan zijn ouders Zondag 26 mei a.s, is er weer Ruil beurs voor een ieder die komen wil en die wat te ruilen heeft. Komt allen want dit is de laatste Ruilbeurs van dit seizoen en dus ook de laatste kans voorlopig om uw verzameling te completeren. Tevens zou uw aller opkomst een fijn mentaal steuntje zijn voor het Ruilbeurs-comité dat al hun werk dan beloont ziet en vol goede moed aan het volgende seizoen kan be ginnen. Ook deze keer weer een kleine expositie en wel een beschei den collectie koperslagwerk door onze plaatsgenoot de heer Smit uit Schoorldam, terwijl de heer C. Mul u zal laten zien hoe van tijdschrif ten e.d. in verschillende fazen van bewerking een boek ontstaat. Nogmaals dus komt allen zondag middag van 13.00-17.00 uur in ho tel-restaurant 'Duinoord' te Groet. dendorp verder. Tijdens de Franse revolutie moesten verschillende mensen het land verlaten want het vrijheid, gelijkheid en broederschap gold niet voor allen Fransen. Een dochter uit één van deze Franse families huwde met een Meedendorp en uit dit huwelijk werd de stich ter van het bedrijf geboren. Deze kwam in 1910 uit Groningen naar 'Holland' het in die tijd be loofde land en is jarenlang chef van de kwekerij geweest waar het huidige bedrijf uit voortgekomen is. In die jaren waren Schoorl en Groet nog rustige dorpjes, de Achterweg was een zandweggetje en de spe lende jeugd moest alleen letten op een paard en wagen die af en toe passeerden. Men ging per fiets 'op de klus' heel de provincie in de rondte en sinds die tijd heeft 'Cor' met hart en ziel zijn taak vervuld. Maar niet alleen de materiële maar ook de menselijke verhoudingen hebben het mogelijk gemaakt dat Cor zo lang bij ons is gebleven. Hij was één van ons, zon der meer. En het is, ook in de cri sisjaren nooit in de gedachten van de familie opgekomen om de heer Dalenberg door gebrek aan werk naar huis te sturen, ergens in ons geweten, zei de heer Meedendorp, was het gevoel dat dat niet mocht. En eigenlijk hadden we beiden één baas en dat was ons geweten dat gevoed werd door de bijbel. Onder applaus van de talrijke aan wezigen bood de heer Meedendorp vervolgens een grootbeeld t.v.-to- stel aan, geheel compleet met pro grammablad en kijkgeld. De heer Van Vuuren memoreerde in zijn speechje dat de jubilaris 18 jaar in zijn tuin had gewerkt en bood een fraaie 17e eeuwse tekening aan van het Groeter Kerkje. Een broer van de heer Dalenberg las een zelf gemaakt gedicht voor en zo kwam een einde aan het offi ciële gedeelte van deze, voor de fa milie Dalenberg, zo grote dag. Men bleef nog geruime tijd tussen de talrijke cadeaux, bloemen en fruitmanden bijeen. Zoals gezegd was de belangstelling groot en de hele middag was het een komen en gaan van mensen die de fam. Dalenberg feliciteren. On der hen bevond zich ook dr. Van Hesteren uit Warmenhuizen wiens tuin jarenlang door de heer Dalen berg is onderhouden. Verder vestigen wij er tot slot de aandacht op dat de heer Dalenberg behoort tot de oprichters van Schoorl's Gemengd Koor. DE DUINSTREEK D.A. DROGISTERIJ Stationsstraat 11, tel. 2205 Op de j.l. zaterdag gehouden leden vergadering zijn de volgende wed strijden vastgesteld: I. 9 juni: Hargervaart 2. 23 juni: Zijdewind 3. 7 juli: Langereis 4. 4 aug.: Kerkmeer 5. 25 aug.: 't Veld 6. 15 sept.: Heerhugowaard 7. 6 okt.: Hargervaart Tevens zal er op le pinksterdag 2 juni een vrije wedstrijd worden ge houden. Hieraan kan zowel door leden als niet-leden worden deel genomen, het inschrijfgeld bedraagt 2,De vertrektijd is om 6 uur 's morgens vanaf de brug te Schoorl- dam. WANDELING VOLGENS PIJLEN TE AAGTDORP Begin- en eindpunt: Waterleiding- weg. Blauwe pijl: duur 1 uur; bruine pijl: duur 2V2 uur rode pijl: duur 4 uur. WANDELINGEN VOLGENS PIJLEN TE SCHOORL Begin- en eindpunt: Klim weg (alleen de rode pijl eindigt in Schoorl aan Zee) Gele pijl: duur 1 uur door Staringbos witte pijl: duur 2V2 uur langs Duivelsbos blauwe pijl' duur Si/a uur langs Ganzenveld; bruine pijl: duur Va uur rondwan deling; rode pijl: duur 2 uur naar Schoorl aan Zee WANDELING VOLGENS PIJLEN TE GROET Begin- en eindpunt: Kerkbrink Rode pijl: duur l1/* uur WANDELING VOLGENS PIJLEN TE CATRIJP Beginpunt: Vier trappen, eindpunt Bobbeleweg. Witte pijl: duur 1 uur. aangemeten door HOFLAAN 2 - TEL. 2202 - Leverancier van alle ziekenfondsen Uitsluitend specialistische behandeling Brillen op recept van uw oogarts, worden snel geleverd dat door de Minister van Landbouw en Visserij aan de gemeente Schoorl toestemming was verleend tot het doen aanleggen van een rijwielpad op staatsgrond; dat tijdens de gehouden verkoping in opbod van het pension 'Duin rand' dit gebouw is ingezet op 3.450,—; dat een retour Camperduin-Alk maar bij de Eerste Schoorlse Autobusdienst van de heer Jb. de Jong negentig cent kosste. Op woensdag 1 mei en maandag 13 mei hield de Gymvereniging 'Olympia' haar jaarlijkse onderlinge wedstrijden. Aan deze wedstrijden zijn drie wisselbekers verbonden. De beker van de woensdagmiddag werd voor de tweede keer gewon nen door Guus je Roos. Op de maan dag voor de derde keer door Robert May en tevens voor de eerste keer door Regina Greeuw die beiden de zelfde punten hadden en die van de dames en heren ging naar mevr. G. Hof-Greeuw dat tevens ook haar derde keer werd. Een diploma werd gewonnen door: Woensdagmiddag, jongens 3-4 uur: le graad 1. Jaap de Graaf; 2 Jacoba Bootsma 3. Marino Damiaans. Op dinsdag 11 juni 1968 zal Schoorls Gemengd Koor zijn jaarlijks con cert geven in de Toeristenkerk. Uit gevoerd wordt die Schöpfung van Joseph Haydn, een stuk vol feeste lijke koormuziek en aria's over de schepping der wereld. Dankzij o.a. de verhoogde gemeente lijke subsidie kan een keur van so listen en het Noordhollands Philhar- monisch Orkest ook dit jaar mede werking verlenen: Marion Schmitz, sopraan Jan Waayer, tenor Hubert Waber, bas zingen de solistenpartijen, terwijl mevrouw Knop-Kleymeer het cla- vecimbel zal bespelen. Onder leiding van de dirigent KL Venneker werkt het koor op het ogenblik hard om een zo perfekt en bezield mogelijke uitvoering van die Schöpfung te kunnen geven. Men rekent erop, dat vele muziek liefhebbers uit Schoorl en wijde om geving en ook vele toeristen de kerk zullen vullen. Een volle kerk inspi reert de medewerkenden en een groot aantal bezoekers is ook finan cieel beslist noodzakelijk. Om de kosten te dekken za, weer een aan trekkelijke verloting worden gehou den. Kaarten kan men nu reeds bestel len bij de koorleden en bij de heer I. C. VAN DAM Heereweg 167, tel. 477. Ook aan de zaal zijn op dinsdag 11 juni kaarten verkrijgbaar. Want in Southampton kunt u moeilijk verschijnen, want daar hebt u nog een vonnis van drie maanden tegoed. Ik zal maar niet zeggen, waarvoor. En in Rio zal men U graag eens nader aan de tand voelen over een vechtpartij met dodelijke afloop van een paar brazilaanse zeelieden na een nachtelijke zwelg partij in één der kroegen aldaar. Zal ik verder maar zwijgen? Ook maar niets in de herinnering terughalen over uw beide huwelijken? Of zullen we eens lekker genieten over uw avon tuurtje in Hillegersberg, waar u een lelijke misrekening maakte en u na een flink pak slaag op straat werd gegooid, gehuld in slechts één kledingstuk, waarover u in allerijl uw overjas heen trok, toen er mensen aankwamen? Houdt u er alstublieft mee op meneer De Vlak. U zoudt het liefst vandaag net zo lang op m'n gemoed werken, dat ik me van pure ellende aan uw borst wierp om daar uit te huilen, weldadig getroost en geliefkoosd door de humane kapitein De Vlak. Om, een volgende keer terug te komen met de bedoeling me opnieuw te troosten. Enzovoort, enzovoort. Net zo lang, tot u me zo ver zoudt hebben, als uw plan. was!' Ze schudde haar hoofd. 'Staakt u uw pogingen, meneer, ze hebben geen enkele zin en zullen geen enkele stap bereiken tot het doel, dat u voor ogen zweeft. Is dat duidelijk?' De man schudde zijn hoofd. 'U taxeert me werkelijk verkeerd mevrouw. Ik ben alleen maar begaan met uw lot als gescheiden alleenstaande vrouw. Waarom zoekt u overal kwaad achter?' Map haalde haar schouders op. 'U bent onverbeterlijk. Het lijkt me beter dit gesprek te staken. Het zal u duidelijk zijn, hoe ik over u denkt. Dank u wel voor uw sympathie, zullen we maar zeggen. Nog koffie? En wilt u blijven meeëten? Wij in Noordholland zijn bizonder gastvrij. Dat is ons met de pap lepel ingegoten, ziet u?' De man kwam overeind. 'Onder de gegeven omstandigheden prefereer ik ditmaal een restaurant.' 'Zo u wilt. Ik jaag u zelfs niet eens weg. Ik kan u een paar uitstekende restaurants aanbevelen rond het Tramplein. Of nabij de Kaasmarkt.' In de gang deed hij nog een laatste poging, toen ze hem in zijn jas geholpen had. 'Dat deed ik ook altijd bij mijn vader, toen hij oud werd', zei ze fijntjes. 'Als u om welke reden dan ook mijn hulp of advies nodig mocht hebben, u weet mijn adres. Ik ben altijd tot uw dienst. Al zou het jaren duren.' Map knikte. 'Dank u wel, meneer De Vlak. Overigens, zolang zal dat niet meer duren, dacht ik. U zult onderhand wel aan uw pensioen toe zijn, niet?' Hij slikte een lelijk woord in en ging zonder te groeten de straat op. Voor het eerst na haar scheiding lachte Map schate rend, met haar rug tegen de buitendeur geleund. 'En doe komt nooit weerom Nog eenmaal reed ze in haar Dafje naar 's-Gravendeel en constateerde daar binnen tien minuten, dat Doris met haar bezoek verlegen zat. Ze wil me het liefst zo gauw mogelijk kwijt. Die is opgestookt door de anderen. Daarvoor heb ik haar dus al die keren getroost en opgebeurd, als ze in de put zat. Inwendig woedend, viel Map ineens uit: 'Als ik het goed begrijp, heb je liever niet een gescheiden vrouw over de vloer?' j Doris kreeg een kleur. 'Ik wou, dat je het kon begrijpen. Aart komt volgende week thuis en dan gaat hij leren voor tweede. Ik moet aan onze reputatie denken. Persoonlijk heb ik natuur lijk niets tegen je Map kwam overeind. 'Okee, Doris, je hebt gelijk. Houd die reputatie van je maar goed hoog, hoor. Tijdens de reizen van je man zal kapitein De Vlak je af en toe wel een handje helpen. Tegen de tijd, dat je man als tweede gaat varen, kun je hem tegemoet zien.' Doris begreep haar niet, of wilde er niet op ontwoorden. Ze zei alleen: 'Het is allemaal zo ellendig, Map. Als je maar niet gescheiden was. Er bestond toch wel een andere oplossing?' J Map keek haar medelijdend aan. 'Kind, als jij maar een derde meemaakt, van wat ik heb moeten doorstaan, nam je het eerste vliegtuig en vloog je naar huis. Om nooit meer terug te keren. Doe mijn groeten aan Aart. Hij zal het nog ver brengen in zijn carriëre. Dank zij jouw roerende zorgen voor zijn reputatie.' Ze lachte hard. Doris werd wit van woede. Met bevende handen opende ze de deur en beet de vrouw toe: D'r uit jijjijI Maar Map was al op de gang en haar lach schaterde door het trappenhuis. Vanaf dat ogenblik had Map geen enkele binding met haar vroegere kennissen en rederijrelaties. Eens per drie maanden werd er een bedrag gestort op haar giro, met vermelding: 'Voor de opvoeding van Gerdientje Lakeman'. Doch het interresseerde haar niet en als de betalingen uitgebleven waren, zou ze er niet eens tegen geprotesteerd hebben. HOOFDSTUK 12 Gerdientje was vier jaar oud, toen Map haar voor de eerste keer naar de kleuterschool bracht. Thuis realiseerde ze zich, dat ze nu op een andere manier gebonden was. Elke dag de kleine meid brengen en halen. Maar overdag geen Gerdientje met haar kraaiestemmetje. Ik krijg het stil. Nu ze alle banden had doorgesneden met haar oude kennissen kring, kwam ze weer vaker in de Beemster. Voornamelijk in het ouderlijk huis. Want op de Jisperweg was ze niet bepaald welkom bij de vrouw des huizes. Trui keek haar iedere keer wantrouwend aan. Eén keer had ze zich zelfs verstout om te zeggen: 'Ik snap niet, wat je hier nog komt doen. Nu je ge scheiden bent, behoor je niet eens meer tot onze familie.' Map had haar stekels opgezet. 'Als je graag hebt, dat ik hier voortaan wegblijf, zeg het me dan nu, meteen in mijn gezicht, wil je?' Trui had de dreiging in die stem bemerkt. En ze wist ,dat Bram een zwak had voor de vroegere vrouw van zijn broer. Waarom, snapte ze niet best. Zo knap was Map ook niet. Zelf won ze het toch zeker met stukken? Dus had ze onverschillig haar schouders opgehaald. 'O, je komt maar, als je er zin in hebt. We zijn niks eenkennig.' Doch Map wilde de gezinsrust niet verstoren, omdat ze wel begreep, dat er botsingen zouden ontstaan, want Bram wilde geen kwaad horen van Map en Trui was jaloers. Het huwelijk ging tamelijk goed, dus alles moest in het werk gesteld worden om het jonge paar niet in die rust te storen. Als ze kwam was het met verjaardagen. Thuis was het ook stiller. Cor was getrouwd en beheerde nu het bedrijf van zijn schoonvader in Wervershoof. Annie trouwde een half jaar later, betrok met Freek de boerderij- tuinderij van haar man, omdat de oudjes de voorkeur gaven aan een klein huisje onder Jisp. Alleen Gerrit was nu nog thuis en die scharrelde, tot ieders verbazing, met een kaspter uit Amsterdam. Wat dat moest worden, als ze eenmaal ge trouwd waren, kon je wel raden. Beppie's handen stonden toch zeker helemaal verkeerd voor de tuin? Of wilde Gerrit ook al wat anders? Dit was een zorgenprobleem voor moeder Ruizenaar, die oud begon te worden. Een keer zei ze tot haar oudste dochter: 'Als jij nou nog-es hertrouwde met een flinke tuinderszoon, dan zou dat een oplossing wezen.' Waarop Map rustig antwoordde: 'Zet dat maar uit 't hoofd. Ik heb voor mijn hele leven genoeg van mannen.' 'Ja maar, je kunt de rest van je leven toch niet alleen blijven? Je bent nog zo jong.' 'Ik ben niet alleen. Ik heb Gerdientje. Ik heb een paar centen en veel heb ik niet nodig. Ik rooi het wel.' Bram en Trui waren twee jaar getrouwd, toen de vrouw opnieuw in het kraambed kwam. Ditmaal ging het niet zo vlot als de eerste maal. Trui werd naar het ziekenhuis gebracht, waar ze een moeilijke bevalling had. Opnieuw was het een dochter en hoewel ze zware uren had moeten doormaken, was het Trui onverschillig. 'Wat geeft dat? We kunnen voor lopig nog jaren vooruit, hoor, en dan zal er ook wel eens een zoon tussen zitten.' Trui bleef drie weken in het ziekenhuis en werd toen thuis gebracht. Maar het wilde niet erg met haar. Ze was spoedig moe, huilde af en toe, tot schrik van Bram, die ondanks alles zo goed zorgde voor zijn vrouw als maar mogelijk was. De dokter kwam opnieuw en adviseerde: Veel rusten. Ze heeft met de laatste bevalling een knauw gehad. Ze komt er weel weer bovenop. Een kwestie van tijd. Maar de eens zo robuuste, flinke Trui bleef sukkelen en ging zienderogen achteruit. Bram nam een vrouw in huis en Map ontfermde zich over Alie, die al begon te lopen. Ze had de box nog op zolder staan, die ze naar beneden haalde. Gerdientje wist zelf de weg van huis naar school en omgekeerd, lette op het verkeer, zodat Map zich hierover geen zorgen maakte. En de beide nichtjes konden al heel gauw uitstekend met elkaar overweg. Gerdientje bemoederde op haar manier de anderhalf jaar oude Alie die het zich rustig liet welgevallen, 's Avonds bracht ze de beide kleuters naar de kamer en kustte ze zonder onderscheid even hartelijk, maar trok ook haar wenkbrauwen op, als ze nog één keer op de slaapkamer moest komen, als ze al te lang luidrustig bleven. Een paar maal in de week reed Map in haar Dafje met de beide kinderen naar de Jisperweg om te informeren naar de toestand van Trui. Meestal gaf Bram hetzelfde commentaar. 'Het gaat. Maar als je me nu vraagt: zie je wat vooruitgang, dan zeg ik nee.' 'Wat zegt de dokter?' Tweede graad: 1. Wino Heeman; 2. Carl Robertus 3. Jan de Boorder Meisjes 4-5 uur: le graad: 1. Joke Koeten; 2. Rita Tesselaar 3. Mieke Haarkamp; 3. Els Beukers 2de graad 2. Irma Honig; 3. Yvonne Stam 3de graad: 1. Marja Wagenaar; 1. Tineke Koop man; 1. Gerda Krap 2. Katy Bregman Meisjes 5-6 uur, le graad: 1. Guusje Roos; 2. Marian Jonker 3. Cora de Graaf 2e graad: 1. Maria Nieuwpoort; 2. Jannie Borger 3. Ivonne Krap 3de graad: 1. Marion Buisman 2. Anja Koopman 3. Annemieke Vegter Maandag 13 mei: Jongens: le graad: 1. Theo Leeuwenkamp 2. Peter Rezelman 2. Frans Mooy 2de graad: 1. Marco Koorn; 2. Cor Hoogvorst 2. Kees Marees 2. Winfred Sevenhysen lste graad: 1. Robert May; 2. Piet Roos 3. Jan Vet Meisjes, lste graad: 1. Regina Greeuw 2. Marlies Bootsma 3. Marion Koeten 2e graad: 1. Cokky Mooy; 1. Nelly Kooy 2. Janet Zuidema; 3. Maartje Vriendjes le graad: 1. Elly Hoogvorst 2. Ineke Kooge 3. Gerie Nieuwland 2de graad: 2. Tineke Kooge 3. Anita Merkens Dames, le graad: 1. G. Hof-Greeuw; 2. A. Bijl 2. N. Klok-Mol 2e graad: 1. B. Stoel-Kuiper 2. W. Sevenhuysen 3. G. Nierkens Op de avond van 15 mei j.l. organi seerde de Ned. Bond v. Plaatelands- Vrouwen, afdeling Schoorl-Groet 'n bijeenkomst voor haar leden in de 'Zwarte Schuur' van de Volkshoge school te Bergen. Ondanks plensbuien was de op komst zeer bevredigend. Voor deze avond was een zgn. ééndagsbestuur samengesteld uit de leden. Na een openingswoord van mevr. Van Ooyen-Fameling werd geza menlijk het Bondslied gezongen. Vervolgens gaf mej. Geertsema van de Volkshogeschool een beknopte uiteenzetting van het ontstaan en de taak van het Volkshogeschool- werk in het algemeen. Het doel, vormingswerk voor volwassenen op allerlei gebied kan zeer verhelde rend en verrijkend werken voor de de mens zowel individueel als alge meen. De eerste Volkshogeschool werd in 1844 in Denemarken opge richt en vond pas in 1931 hier in Nederland navolging. Het idee dat de mens meer in zich heeft dan er vaak uitkomt, wint steeds meer veld en deze school geeft door middel van cursussen op allerlei gebied en internationaal gelegenheid elkaar te leren kennen en ook allerlei volke ren nader tot elkaar te brengen. Mej. Geertsema vond een aandach tig gehoor en verschillende dames gaven zich op als lid van de Volks hogeschool. Hierna pauze waarin men koffie met cake kreeg aangeboden en de weef getouwen kon bezichtigen. Na deze onderbreking was het de heer Leo Rommerts uit Castricum die met gitaarbegeleiding volkslied jes ten gehore bracht. Aubades enz. uit diverse landen werden vertolkt waaraan ook de humor niet ontbrak. Een stukje levensvreugde waarvan intens werd genoten. Al met al een geslaagde avond. De Midget Golfclub 'De Duinrand' heeft op 21 april aan het tournooi in Beekbergen met heel redelijk succes deelgenomen. Verder speelt ze in de competitie mee en heeft de wedstrijden in Appelscha, Medemblik en Sneek reeds achter de rug. Aanstaande zaterdag 25 mei begin nen de competitie-wedstrijden in Schoorl om 1 uur op de Midget Golf baan 'De Duinrand'. Daar komen dan de teams van Ap pelscha, Sneek, Medemblik 2, Heer hugowaard en Schoorl tegen elkaar uit. Ook heeft 'De Duinrand' al 2 vriendschappelijke wedstrijden te gen Medemblik en Heerhugowaard gespeeld. Al met al rolt het balletje dus best in en voor 'De Duinrand' uit Schoorl.

De Duinstreek | 1968 | | pagina 5