Arie Wittebrood 40 jaar hooisteker GERRITSEN tentoonstelling Nieuws over Dorpshuis Doktersdiensten Kristal met zilver Heeft u al een lot gekocht voor het Dorpshuis te Schoorl? verschijnt te Bergen, Bergen aan Zee, Schoorl, Schoorldam, Groet, Camperduin, Petten en Egmond Schoolreisjes en ouderavond Van Reenenschool Niet een bril, maar de JUISTE bril Mr. Opticien D. W. PASTOOR, Bergen ZOMER A. CAKIRIAN Het speciale huis voor Perzische tapijten Nederlandsche Roode Kruis EN MAAR WACHTEN Geslaagde jeugdvoorstelling Supermarkt, bar en snackbar in Aagtdorp De rommelmarkt op 22 juli WAT KUNT U NU DOEN EN WAT ZULLEN WIJ DOEN AGENDA BERGEN BRUINT SNÉL Correspondent met vakantie V.v. Duinranders DONDERDAG 11 JULI 1968 42e JAARGANG nr. 26 4 PAGINA'S weekblad DE DUINSTREEK REDAKTIE EN ADMINISTRATIE DRY. VOLKERS EN LEEGWATER (v.h. C. Oldenburg) Laanweg 35 - Schoorl Telefoon (02209) 268 en 223 Giro 55 28 67 Bankrelatie Alg. Bank Nederland n.v., Bergen Coöp. Raiffelsenbank, Schoorl en Bergen Ned. Middenstandsbank, Alkmaar Abonnementsprijs 7,50 per jaar; 2,- per kwartaal Post; per jaar 12,-; per kwartaal 3,15 Advertentieprijs: 16 cent per mm. Contracten speciale tarieven In een klein huisje dat in alle een voud sluimerend tussen het groen vanaf de Oud-Burgerweg een schil derachtige compositie vormt met zijn omgeving, woont het echtpaar Wittebrood. Door de achterdeur komt men via een keukentje vroeger klompen- hok de woonkamer binnen. Wel moet de bezoeker indien groot van gestalte bij het binnenkomen even buigen om niet het hoofd te stoten tegen de lage zoldering. Aan tafel zittend en kijkend door het lage venster over het nog onge schonden gedeelte van de oud-bur gerpolder denk je onwillekeurig aan de op stapel staande plannen die de stedebouwkundigen voor de Heer lijkheid Bergen hebben ontworpen en na verloop van tijd zullen worden uitgevoerd. Maar zover is het nog niet, zegt Arie Wittebrood, die 42 jaar, in dit hon derdvijftig jaar oude huisje woont en 1 juli j.l. zijn veertig jarig jubi leum als hooisteker vierde wat niet ongemerkt voorbij is gegaan, want burgemeester L. J. de Ruiter, wet houder A. H. Zonjee, gemeentese cretaris W. de Vries en de wnd. se cretaris W. Schotten kwamen hem en zijn vrouw die dag persoonlijk feliciteren. De heer Wittebrood is een geboren Bergenaar, die 17 februari 1893 het levenslicht zag in een huisje aan de Loudelsweg, dat onlangs met de grond gelijk gemaakt is en waarop een nieuwe groentezaak verrees. Enkele jaren later verhuisde hij naar Sanegeest, groeide op in die mooie polder en moest na zijn schooljaren al heel gauw meehelpen aan de versteviging van het gezins inkomen. Hij werkte bij Hoogen- straaten te Alkmaar, werd stoker op de steenfabriek aan de Kogendijk, trouwde op zijn 24ste jaar met de dienstbode van Kobus Holenberg, ploeterde de crisisjaren door, kreeg een vaste betrekking bij de zusters Urselinen, waar hij 26 jaar op de boerderij werkte en werd in 1928 door de gemeente Bergen als hooi steker aangesteld tegen een jaar salaris van 150,-. Vanaf dat tijdstip sjouwde Arie met het peilijzer over zijn schouders, naast zijn oudere collega Jan Hoog land langs de boerderijen, waar zij consciëntieus de temperatuur van het hooi peilden. Wees de thermo meter een te hoge temperatuur aan of zagen de hooistekers, dat de bla ren op de verf kwamen of boter die smolt in de kast van de boerin dan moest door spitten en omzetten van het hooi de slang er bij en brand worden voorkomen. Met de jaren kreeg Wittebrood een 'scherpe neus' voor dit vak want hij ruikt hooibroei. Drie dagen per week trek- de hooistekers er op uit. Maandags door Sanegeest en langs Koedijk, dinsdag het Woud en de Berger- meer, en woensdags de Kogendijk langs Alkmaar en de Bergerweg. De boerin is altijd blij als ze komen. Na de controle krijgen ze vaak kof fie met koek of een sigaar. De boer zelf denkt er even gemakkelijk over, die bekijkt de zaak nogal van de nuchtere kant en ziet in sommige gevallen niet graag, dat zijn hooi wordt omgezet. Hij betaalt jaarlijks de rekening voor zijn brandverze kering. Arie Wittebrood is sinds 7 november van het vorig jaar 50 jaar getrouwd geweest. Van die 50 jaar heeft hij veertig jaar met het peilijzer ge werkt. Als hij tegen een boer zegt dat het hooi omgezet moet worden en hij bemerkt dat hij daar niet veel voor voelt, dan blijft hij net zolang plakken dat het uiteindelijk wel moet gebeuren. Hij kende geen pardon en daarvoor hebben de boeren respect. Als de hooitijd al lang voorbij is en de boer vertrouwt zijn hooi niet dan komen ze hem halen. Zij hebben vertrouwen in hem. Niet één keer is er bij de Bergense boeren brand door hooibroei ontstaan, dit gevaar wist hij altijd met behulp van zijn reukorgaan te keren. De brandver zekeringen mogen hem wel dank baar zijn. JAN TIMMER Met een vlot gebracht vrolijk pro gramma (met als hoofdschotel de musical 'De hoed van Kokieko') na men de leerlingen van de 6e klas op een drukbezochte feestelijke ouder avond afscheid van de school. Na mens de kinderen werd meester Si mons een kijker aangeboden, terwijl mevrouw Simons bloemen kreeg. Wegens zijn benoeming tot leraar AVO aan de LTS te Alkmaar werd op deze avond tevens afscheid ge nomen van meester Braaksma. Als blijk van waardering voor zijn werk "han de Van Reenenschool mocht hij van leerlingen, ouders en personeel een filmscherm in ontvangst nemen. Ook mevrouw Braaksma werd in de hulde betrokken; haar werden enke le boekettten aangeboden. De opvol ger van de heer Braaksma, de heer J. Kooy, die reeds op deze avond aanwezig was, werd hartelijk wel kom geheten. Hetzelfde programma werd ook op gevoerd voor de leerlingen van de andere klassen. Er werd zichtbaar en hoorbaar genoten! Het schoolgetuigschrift werd uitge reikt aan: Yolanda Biskanter, Ineke Blokker, Linda Boogerman, Ellen Eriks, Tanja Kouwenhoven, Joke Mak, Anne Nout, Noa Swaanswijk, Elly Vonk, Jantien Voorthuyzen, Nelly van Weelden, Els Zweep, Wim van Beelen, Jens Bommezij, Cor Burgering, Rob van Dongen, Bert Druiven, Lex van der Ham, Klaas Hendriks, Lex Kout, Herman Nor- deman, Theo de Pee, Simon de Reus Jan Verburg, Klaas de Vet, Rudi Vrees, John Water, Jorn Zeiler en Erik Zwakman. De 5e klassers maakten in de af gelopen week een excursie naar de papierfabrieken van Van Gelder; de 6e klassers bezochten het museum aan de Oude Prinsweg. Evenals vorig jaar had het onder wijzend personeel weer een wandel- puzzeltocht uitgeschreven. Door de leerlingen van de 5e en 6e klas sen werd hieraan met veel animo deelgenomen. aangemeten door HOFLAAN 2 - TEL. 2202 - Leverancier van alle ziekenfondsen Uitsluitend specialistische behandeling Brillen op recept van uw oogarts, worden snel geleverd Lichtende wolkenrijen Aan blauwende lucht, Klepperende vogelscharen In sierlijke vlucht. Zomer! nu is het zomer, Het feest der natuur! Ik voel er iets trillen In 't diepst van gemoed, Dat uitgaat naar bloeiende weide, Naar tsjilpende vogels, Naar 't blatende vee, De bijtjes zij zoemen er Luchtigjes mee. Hoezee, ik wil zingen nu, Vrolijk en blij, Een loflied op 't stralende zomergetij. Maartje N. Zwaan Alle schoolreisjes zijn dit jaar weer bijzonder geslaagd. De le en 2e klas gingen naar Artis waar weer van alles viel te bele ven. 's-Middags werd een bezoek ge bracht aan de speeltuin in Egmond. De 3e en 4e klas gingen verder van huis. Eerst naar Madurodam, daar na naar Rotterdam om een rond vaart te maken door de havens. Ten slotte nog naar de dierentuin Blij- dorp. De 5e klas is 2 dagen naar Texel geweest, In de jeugdherberg 'Pano rama' werd de nacht doorgebracht. De 6e klas ging eveneens 2 dagen op reis. In Aalsmeer werd de bloe men veiling bezocht en een rond vaart gemaakt. Van hier ging het naar een natuurbad in Bilthoven en naar het automuseum in Driebergen. In de jeugdherberg 'Eikelkamp' te Eist (U) werd overnacht. De 2e dag stond er kerseneten in de Betuwe op het programma, een bezoek aan de Grebbeberg en Ouwehands die renpark in Rhenen. Langestraat 12, Alkmaar Hedendaags, oud en antiek GESLAAGD Geslaagd in Den Haag voor Akte Lager Onderwijs Tekenen, Nienke van Kampen te Bergen. De collecte ten behoeve van het Nederlandsche Roode Kruis heeft opgebracht: Bergen ƒ3.522,70; Schoorl ƒ532,-; Koedijk ƒ351,14 en Warmenhuizen 182,50. Het leek alsof er zaterdagmorgen 6 juli j.l. omstreeks half elf terwijl de regen overvloedig uit de hemel gutste iets aan de hand was in de Jan Oldenburglaan, want een chauf feur van de NHADO liet met regel matige tussenpozen een donker cla xongeluid over het Plein en zijn om geving klinken. Naderbij komend zag ik een verkeersopstopping en kreeg ik pas door wat hiervan de oorzaak was. Voor de bus, die richting Breelaan naar het Plein moest, stond een Duitse wagen, die zo maar klakke loos was neergezet. Als je die chauf feur hoorde toeteren, dan zou je gaan denken dat hij dat obstakel eventjes van de weg wilde blazen door die korte felle stoten, hij kon onmogelijk met zijn bus de draai naar links maken, maar ook het verkeer van de andere kant kon niet de Oldenburglaan in want twee on beheerde luxe wagens stonden rus tig geparkeerd langs de openlucht- eethoek, zodat een tweede bus van dezelfde onderneming plus nog en kele wagens, geduldig stonden te wachten tot onze Duitse gast wie weet waar de man zat zo goed zou willen zijn even zijn gezicht te laten zien, om dit verkeersprobleem op te lossen. En al die auto's maar wachten. Ondertussen werd Pluvius zo gast vrij en royaal dat hij het water met bakken uit de lucht gooide, terwijl de belangstelling van de mensen langs de weg steeds groter werd en zij evenals de chauffeurs onder hun regenschermen een afwachtende houding aannamen. Politie was er niet, zij hadden mis schien dit gevalletje wel kunnen oplossen maar wel stond het hoofd der politie naar dit stilstaand ver keer te kijken, doch een baas zon der personeel moet machteloos toe zien.totdat eindelijk de Duitser ten tonele verscheen, die zich haas tig naar zijn wagen spoedde en een keiharde verwensing naar zijn hoofd geslingerd kreeg van de buschauf feur, die hij lachend waarschijn lijk niet begrijpend en wuivend van zich afschudde en snel ver dween. Het verkeer kwam weer in beweging en toen eenmaal de rij auto's naar het centrum reden kon het verkeer van de andere kant ook op gang komen, doch ze moesten wel links van de weg rijden, want de eige naars van die twee wagens bij de patatkraam zaten vermoedelijk wel ergens gezellig een kop koffie te drinken. Wat een Duitser al niet teweeg kan brengen, want nu ver stoorde hij het tijdschema van de dienstregeling van de bus en overal bij de bushaltes staan de busreizi gers maar te wachten. JAN TIMMER De WV-Bergen organiseerde voor het eerst in het seizoen, één van haar zomer-evenementen in het openluchttheater voor de jeugdige zomergasten. Het VVV-bestuur had daarvoor het Theatercentrum 'Carla Flink' uit Den Haag op eigen risico naar Bergen laten komen. Dit theatercentrum, dat verschil lende populaire t.v.-sterren enga geert, presenteerde die middag een gevarieerd circusprogramma onder de titel 'Kluk Kluk en zijn vrienden'. Dit gezelschap heeft de ruim dui zend kinderen en ouders een paar prettige uren bezorgd die de grauwe cementen zitplaatsen in dit natuur- theater door hun zomerse gekleurde kleding, bedekten met een bont ge kleurd stukje mozaiek. Met enthousiasme hebben de kin deren gereageerd op de schelmen streken van Kluk Kluk (Herbert Joeks), en met aandacht de balans- act aan de trapeze door pepita, de evoluties op de rollende kogel, door Stanley gevolgd, terwijl na de pauze een 5-tal kinderen door Kluk Kluk in een leuke wedstrijd in het boog schieten werden betrokken, waar voor zij een kleine verrassing kre gen. Het was een geslaagde kinder voorstelling. Na een korte tijd van voorbereiding kon vrijdagmorgen j.l. een tentoon stelling worden geopend in de Jan Hogervorstschool aan de Maesdam- merlaan, een tentoonstelling die de titel draagt 'Tramparade' waar al lerlei documentair materiaal aan de hand van foto's, nagebootste tram locs met rijtuigen enz. is bijeenge bracht en een beeld geven van, op welke wijze de mens zich voorheen per tram verplaatste van de ene stad naar de andere. Bij de ingang van dit trammuseum dat elke dag van 10-12.30 uur en van 14-17 uur voor de bezoekers is te bezichtigen, is een Henschel-lo comotief geplaatst, die bijzonder de aandacht trekt van de vreemdeling. De voorzitter van de tentoonstel lingscommissie, de heer D. Lui ting heette de genodigden w.o. burge meester L. J. de Ruiter, verschillen de raadsleden en gemeenteambte naren allen hartelijk welkom, daarna gaf hij het woord aan wet houder F. Verstegen, die de expo sitie 'Tramparade' officieel opende. De wethouder bracht het allereerst dank aan de heer Luiting voor het grote aandeel dat hij heeft gehad in het organiseren van deze tentoon stelling. Voorts merkte hij op dat aan deze expositie grote waarde moet worden toegekend, als trek pleister in een toeristische gemeente. Dergelijke initiatieven, zoals dit tramwegmuseum en een manege, brengen een nieuwe dimensie in het toerisme in Bergen. Spreker bracht dank aan de heer S. Selleger die tij dens de tentoonstellingsdagen, films over 'Bello' zal vertonen. Prof. H. J. J. Duparc die eveneens tot de genodigden behoorde, vond een toelichting op de expositie over bodig, maar er is één ding dat wel toelichting vraagt en dat is: waar om er mensen zijn die allerlei dingen verzamelen op het gebied van spoor- en tramwezen en spoortjes repareren of opnieuw opbouwen. Deze hobby is niet zo kinderachtig als het lijkt. Het is boeiend hoeveel oude dingen nog te voorschijn komen. Spreker hoopte dat iedereen de expositie in teressant zal vinden. Tenslotte sprak de voorzitter van we Tramwegstichting, de heer F. C. Wieder, die er op wees dat deze stichting ongeveer 2.000 leden telt en pas op 11 augustus 1965 is op gericht. Feitelijk zijn we 10 jaar te laat begonnen. Wij willen graag zoveel mogelijk de locomotieven en rijtui gen laten rijden, wij hebben de be schikking over een honderdtal, al dus de heer Wieder. Daarna knipte mevrouw Wieder het lint door en was de tentoonstelling definitief geopend. Zoals u reeds enkele weken hebt kunnen merken, loopt de verlotings- aktie ten bate van het Dorpshuis op volle toeren. De verlotingscom missie heeft er dagen en weken voorbereidend werk tegen aan ge gooid en een zo goed mogelijk plan de campagne opgesteld. Deze mensen hebben er reeds hon derden uren aan gespandeerd om tot een zo goed mogelijk resultaat te komen. Die resultaten blijken thans hier en daar bijzonder goed, er zijn winkels die reeds over de 100 loten hebben verkocht, en kampeerterreinhouders die er honderden geplaatst hebben. Maar.... er zijn er ook velen die er weinig of geen moeite voor over hebben om de loten kwijt te gera ken. En het is heus niet zo dat er in de ene winkel of op een bepaald terrein een bepaald publiek zit wat wel loten wil kopen en op een an dere plaats mensen komen die dit niet zouden willen. Nee, het zit erin dat de een er moeite voor doet, en de ander niet. En toch winkeliers maar vooral ook kampeerterreinhou ders, het is ook voor u van het grootste belang, dat dit gebouw er komt. Via dit gebouw kunnen de gasten in Schoorl een avond uit, naar evenementen die er mogen zijn. Willen wij gasten in Schoorl blijven trekken, dan zullen wij Schoorl ook aantrekkelijk moeten maken voor de toerist en dit is een van de juiste middelen om Schoorl aantrekkelijk te houden. U moet toch begrijpen dat dit ook en juist voor u zeer be langrijk is. Tal van mensen die met het vreem delingenverkeer niets uit te staan hebben, besteden honderden uren vrije tijd aan de realisering van het dorpshuis, gratis en met inzet van hun gehele persoon, mag dan de middenstand en de kampeerterrein houder achter blijven Nee dat zult u niet willen, daarom deze oproep aan u allen. Zet er uw schouder even onder, en als u het zelf niet kunt, schakel dan één van uw gasten in, na een praatje zullen zij u graag helpen. Winkeliers instrueer uw personeel en laat geen kans voorbij gaan. Wij zullen u dankbaar zijn en wat in de toekomst belangrijk is, deze mensen zullen ook in de toekomst de moed en het vertrouwen hebben om ook andere grote projecten in Schoorl van de grond te halen. Zet u ze nu in hun hemd, dan gaat ook voor hen de aardigheid er af, nee mensen sa men moet dit niet geringe karwei ge klaard worden. Het actie-comite heeft de komen de weken nog gebrek aan wat me dewerkers, welke vereniging kan nog wat mensen afvaardigen om te helpen, door vakanties is ons schema niet af en toe vol bezet. Er zijn nog verenigingen die wel aandringen op de bouw van het dorpshuis, maar nog weinig of niets met hun leden hebben ge daan om mee te helpen, kom op mensen ook jullie horen erbij. Medewerkers kunnen opgegeven worden aan de secretaris, de heer C. Kater, Slotlaan 29, tel. 604 of bij R. Dekker, Meidoornplantsoen 77, telefoon 994 en bij de heer v. d. Helm, Boksdoornweg 12, tel. 719. Vorige week is de supermarkt van de heer Stadegaard aan de Omloop te Aagtdorp officieel door burge meester Bergh geopend. Het heeft nogal wat voeten in de aarde gehad voordat de plannen van de jonge en ondernemende zakenman konden worden gerealiseerd, er is aan de winkel een speciale raadsvergade ring besteed. Hierover hebben wij U destijds niet kunnen informeren om dat men 'vergeten' was de pers uit te nodigen. De heer Stadegaard, voorheen inko per bij Vroom en Dreesman te Haar lem heeft het aangedurfd om ver buiten een dorpskern zijn winkel te situeren. Hij houdt hierbij blijk baar de toekomst in het oog, want er komt in de toekomst een weg langs zijn zaak te lopen. En daarbij heeft hij nog genoeg klandizie aan de mensen die op de campings ver blijven in de onmiddellijke omge ving van zijn zaak. Of eigenlijk zijn het zaken, want naast een super markt waar men voor vlees, drogis terijartikelen, banket en kruide niersartikelen terecht kan, treft men in het bedrijf ook een bar en een snackbar aan. Aan de bar kunnen 16 mensen een plaatsje vinden en een luifel van riet vormt een afscheiding tussen het restaurant en de bar. Men kan in het restaurant bijkomen van het boodschappen doen in ruime fau teuils. Een groot terras ligt op het westen en hier kan men genieten van een uitzicht op de fraaie natuur van Schoorl. De aannemer Desaunois uit Groote broek heeft kans gezien het gehele pand van ruim 1.000 m2 in tien we ken uit de grond te stampen en de heer Stadegaard is dan ook vol lof VOOR BERGEN: J. J. A. A. HODDE Van Reenenpark 2, telef. 2027 VOOR SCHOORL F. H. RISSELADA Dr. Heringlaan 18, telefoon 360 Wij willen graag deze rommelmarkt tot een groot succes maken, moge lijk zelfs een jaarlijks attractief eve nement. Waarbij de baten steeds ten goede zullen komen van één der verenigingen of doelstellingen in on ze gemeente. Maar om dit tot een succes te maken is dat ook uw hulp heel hard nodig. Wij vragen u, stelt u de goederen beschikbaar die verkocht kunnen worden, bijvoorbeeld: kleden, vazen gramofoonplaten, boeken, beelden, gereedschappen, enz. enz., wij zullen ze graag komen afhalen. Wij zullen zorgen dat de spullen verkocht worden, dat de organisatie hiervoor vlot verloopt, dat de op brengst op de juiste plaats komt. De opbrengst is thans bestemd voor de 'Aktie Kerkverwarming'. Geeft u even een telefoontje naar één van de volgende nummers: 719, 918, 382, 272, 386, 872 of 266 of een berichtje aan: H. v. d. Helm, Boks doornweg 12, Schoorl, tel. 719. Bij voorbaat dank voor uw mede werking. Y over zijn aannemer en de onder aannemers. De heer Admiraal die de architect is van het project dat 4 ton heeft gekost, heeft door het gebruik van veel natuurlijke bouw stoffen zoals ruwe steen, hout en riet een ongedwongen en levendige sfeer gecreëerd. Dat de heer Stadegaard met zijn tijd meegaat blijkt wel uit het feit dat hij in zijn supermarkt waar men ook speelgoed, lectuur en dranken kan krijgen, het Amerikaanse beta lingssysteem heeft ingevoerd. Als de klant na het boodschappendoen bij de kassa komt hoeft hij alleen maar het geld in het bakje te leggen. De gekochte artikelen en het wissel geld komen weer bij de klant terug, een tijdwinst van 80 procent. Resumerend kan worden gesteld dat Aagtdorp een winkel heeft gekre gen waar men trots op kan zijn. Niet aleeen op de fraaie bouwstijl maar ook op de grote sortering ar tikelen en de billijke prijzen. Us BESCHERMT Onze Schoorlse correspondent, de heer K. Roos gaat vandaag met va kantie en komt op 5 augustus weer terug. Wil iedereen die in die tijd iets in de krant wil hebben, con tact met de redaktie opnemen? Wij denken hierbij vooral aan de eve nementencommissies van de WV's die wellicht van te voren een aan kondiging en na die tijd een ver slagje in de Duinstreek willen heb ben. EVENEMENTEN TE BERGEN Zondag 14 juli, 20.00 uur: Zwarte Schuur: Dansgroep Pauline de Groot. Kaarten 4,00 bij de VVV of aan de kassa. Maandag 15 juli, 19.15 uur: Wandelpuzzeltocht; start en in schrijven 0,75 per persoon bij de VW. Woensdag 17 juli, 14.00 uur: Openluchttheater: Pipo. Kaarten 1,50 bij de VVV of aan de kassa. 21.00 uur: Noordhollands Kunstcentrum: Dansgroep Pauline de Groot. Kaarten bij de VVV of het Kunst centrum 4,00. Donderdag 18 juli, 19.30 uur: Duinwandeling onder leiding (IVN). Kaarten 0,75 bij de VVV duinkaart verplicht. 21.00 uur Noordhollands Kunstcentrum: Dansgroep Pauline de Groot. Kaarten 4,- bij de VVV of het Kunstcentrum. Iedere donderdag, 19.30 uur: Duinwandelingen: Onder leiding van de hr. A. Tamis van het In stituut voor Natuurbescherming- Edukatie (IVN) kan worden deel genomen aan een duinwandeling. Opgave voor deelname bij de VVV a 0,50 plus 'n geldige duin- kaart. Vertrekpunt: 'De dikke boom' bij de Ruïnekerk. Zondag j.l. is op het Duinranders- terrein 'n pupillentoernooi gehou den, waaraan werd deelgenomen door 200 jongens en hun leiders. De perfecte organisatie van het toernooi was in handen van de jeugdleiders Johan, Kees en Ton Delis. Om elf uur werd, onder de goed leidende scheidsrechters, gestart met de wedstrijden. Tot half vijf is er fel en sportief gestreden om de prijzen. Nadat voorzitter A. Jonker de orga nisatoren, de scheidsrechters Jan de Wit en Jan Kossen, leiders en vooral de jongens voor het sportieve spel had bedankt, vond de prijsuitrei king plaats. Uitslagen: GROEP A 1. Duinranders; 2. Nw. Niedorp; 3. St. Adelbert; 4. SSV; 5. Hugo Boys; 6. VZV. Groep B: 1. St. Adelbert; 2. VZV; 3. Nw. Nie dorp; 4. Duinranders; 5. Hugo Boys; 6. SSV. Groep C: 1. St. Adelbert; 2. Duinranders; 3. Nw. Niedorp; 4. SSV.

De Duinstreek | 1968 | | pagina 1