Opening dependance LTS te Bergen GERRITSEN <sto Dampo weekblad BUonciiiieneii «Hf Kristal met zilver Kerstnummer van de „Open Deur" Plak een sprookje op uw kerst- en nieuwjaarskaart Niet een bril, maar de JUISTE bril Mr. Opticiën D. W. PASTOOR, Bergen TWEEDE BLAD DONDERDAG 12 DECEMBER Seizoen 1968 viel ondanks slechte vakantiespreiding mee Bezettingsgraad gemeubileerde huizen in augustus75% Verdere activiteiten Propaganda Samenwerking met VVV-Bergen hersteld Het kantoor Het bestuur 'ERICA' SCHOORL SIMCA1301 1501 Maak een proefrit bij: C. RIJKE n.v. voor hypotheken v Feestavond van de voetbaljeugd van v.v. Schoorl Konijnen- en pluimveevereniging 'De Duinstreek' St. Nicolaas te 'Oudtburgh' Duintreffers-nieuws Burgerlijke Stand Vele scholen in Nederland kampen met een chronisch gebrek aan ruim te en zo ook de Lagere Technische School aan de Bergerweg te Alk maar. Ofschoon er wel plannen be staan om een nieuwe school te ves tigen aan de Oostkant van Alkmaar kan verwezenlijking hiervan nog wel een jaar of vijf duren en daar om zocht men naar een noodoplos sing. En deze heeft men in Bergen gevonden en wel in het confectie- atelier Arp aan de Achterweg. Na de zomervakantie is een gedeel te van het atelier in gebruik ge nomen en met de volle medewer king van de eigenaar, de heer Grondsma en door het enthousiasme van directie en leraren is men er in geslaagd een onderwijsinrichting te creeëren die aan alle eisen voldoet. Een goede Nederlandse gewoonte is, om als men ergens nieuw komt, dat men zijn buren eens uitnodigt voor een kopje koffie. Het bestuur van de Vereniging Technische School voor Alkmaar en omstreken heeft zich deze goede stelregel tot de zijne gemaakt en zo werden uitnodigingen gestuurd aan alle omwonenden om op zaterdag 7 december eens een kijkje te komen nemen. Men had ook het Gemeentebestuur en de Dienst Gemeentewerken uit genodigd en hiervan gaven de wet houders Zon jee, Versteegh en de heer Van Zoonen acte de presence. Tegen tien uur werden de belang stellenden verwelkomd in de gezel lig ingerichte -cantine waar de kof fie al klaar stond. De secretaris van de Vereniging, de heer J. J. Met heette iedereen van harte welkom en gaf vervolgens het woord aan de heer H. J. Hoenselaar, directeur der school te Alkmaar. Deze vroeg de omwonenden van de dependance begrip voor het feit dat hun tot dus verre rustige buurt wat rumoer be treft wel iets was veranderd sinds de komst van de leerlingen der school. Hij wees op het feit dat de taak der onderwijskrachten steeds moeilijker wordt waar men thans naast de ouders een groot deel van de tijd besteed aan de opvoeding der kinderen. De heer Hoenselaar toonde zich bij zonder verheugd over het feit dat men in Bergen onderdak had ge vonden en hij prees het werk van de leraren die hier hun taak ver richten. De leerlingen, die in Bergen les krijgen komen zo van de lagere school en worden geplaatst in de zg. brugklas. Ze krijgen dit eerste jaar geen vakgericht onderwijs maar na dit brugjaar wordt bepaald welk vak voor hen het best geschikt is. De heer Kramer die hier met de leraren Braaksma en Scheringa de dagelijkse leiding heeft, heeft noch tijd, noch kosten en moeite gespaard om de school op het huidige hoge peil te brengen. Voorts prees de heer Hoenselaar het Berger Gemeentebestuur voor de vlotte en royale medewerking en de eigenaar, de heer Grondsma die zich van het begin af zeer enthou siast en behulpzaam heeft getoond. De directeur riep de omwonenden op om, als er moeilijkheden zouden zijn, niet te schromen dit aan de leraren door te geven. Hierna werden de aanwezigen door de leraren rondgeleid. Het gebouw telt 2 theorielokalen en een werk lokaal en verder een cantine, toilet ten en dergelijke. In het voorste ge deelte was een expositie ingericht van werkstukjes die de leerlingen hadden vervaardigd. Hierbij vielen de originaliteit en het vakmanschap op van deze jongens die, hoewel toch nog maar enkele maanden op school, reeds veel is bijgebracht. Met veel interesse volgden de aanwezigen de explicaties van de leraren en de gebruikte gereedschappen en mate rialen. Want er wordt in dit brug jaar niet alleen algemeen vormend onderwijs gegeven maar ook leren de jongens omgaan met gereedschap pen en grondstoffen van velerlei allure. En hieruit blijkt dat de slo gan, dat iedereen die niet geschikt is voor een ULO of HBS, maar naar de Technische School moet gaan, volkomen misplaatst is. Er wordt hier gedegen onderwijs gegeven en men brengt de jongens alle elemen taire kennis bij die ze straks bij de gerichte vakopleiding nodig heb ben. De gezamenlijke kerken van Schoorl hebben besloten in de week vóór Kerstmis het kerstnummer van de „Open Deur" (een interkerkelijk blad) huis aan huis te verspreiden. Als in de komende week een mede inwoner van Schoorl, Groet of van Camperduin U dit keurig verzorgde kerstblad komt brengen, weet U, dat dit het gevolg is van een actie uitgaande van alle kerken. Wij ho pen, dat u in dit blad iets zult aan treffen, dat u boeit. De gezamenlijke kerken te Schoorl. BIJ VERKOUDHEDEN Decemberdagen, gezellige dagen, met uitbundige winkeletalages, met ex tra sfeer en warmte in de huiska mers. En met de uitloop naar oud en nieuw. Dagen van goede wen sen, van groeten, van véél corres pondentie. Weken en dagen, die de PTT handen vol werk geven, want de „pieken" rondom de feestdagen zijn niet mis. Er zijn in ons land tienduizenden kinderen, die deze goede dagen van het jaar niet in het eigen gezin beleven. Ze hebben soms geen eigen gezin, hebben het nooit gekend. Of ze kunnen er - om welke reden dan ook - niet of nog niet terugkeren. Het zijn de jongens en meisjes in de kindertehuizen, in de jeugddor pen, in de groepen van de pavil joens. Voor hen - al realiseren ze zich dat niet en dat hoeft ook niet - zijn er de kinderpostzegels, de wens en groetkaarten, die U toch koopt? Decemberdagen zijn drukke dagen, iedereen h^eft dan veel aan het hoofd. Zorgt U er s.v.p. wel voor, dat het kopen van kinderzegels en kaarten U niet door het hoofd gaat? Familieleden, vrienden, relaties in binnen- en buitenland zullen een Nederlandse kinderkaart met een Nederlandse kinderpostzegel bijzon der op prijs stellen. En - nogmaals - U schrijft toch, U bent toch van plan kaarten of kaart jes (de kleine formaten zijn er ook) te kopen? Er zijn dit jaar bijzonder artistieke kaarten, er is in de col lectie steevast een kaart van Uw keuze. Miljoenen wensen op papier gaan straks ons land en de wereld door. Wanneer ze gemarkeerd wor den door een kinderpostzegel hebben ze een dubbele betekenis, Op de Kerstpost en de Nieuwjaars- post horen kinderpostzegels! Comité voor kinderzegels Schoorl. aangemeten door CONTACTLENSSPECIALIST IIOFLAAN 2 - TELEFOON 2202 Leverancier van alle ziekenfondsen Uitsluitend specialistische behandeling Brillen op recept van uw oogarts, worden snel geleverd V.V.V. Bergen aan Zee JAARVERSLAG Uit het jaarverslag van de VVV- Bergen aan Zee blijkt dat het be stuur met grote bezorgdheid de maand augustus 1968 tegemoet had gezien: Door een bijzonder slechte vakantiespreiding tussen Nederland en Nordrhein-Westphalen vielen de school- en bouwvakvakanties samen in de maand juli. De Federaties van VVV's had op verzoek van de VVV- Bergen aan Zee hiervoor telegra fische de aandacht van de Minister gevraagd, terwijl tevens de ANVV op alle mogelijke wijzen heeft ge poogd voor 1969 een betere sprei ding te bewerkstelligen. 'Alhoewel nog niet helemaal ideaal, mogen wij toch stellen, dat de situatie voor 1969 aanmerkelijk is verbeterd', aldus het jaarverslag van secretaris J. Meurs. 'Ondanks onze slechte verwachtin gen is de bezettingsgraad toch nog weer meegevallen, zoals moge blij ken uit ondervolgend staat van het gemeubileerd verhuur.': Dit jaar werd tot volle tevredenheid gewerkt met de eigen kleurenfolder alsmede met de gezamenlijke folder (van de beide VVV's) met inlegvel voor hotels, pensions en logies-ont- bijt. Eind december 1967 werd de folder aan alle, de VVV bekende adressen toegezonden, hetgeen goe de resultaten heeft afgeworpen. Naast technische veranderingen voor 1969 zal de folder worden voorzien van een nieuwe kleurenfoto op de voorpagina en tevens van een jaar tal. Eveneens zullen er weer extra (5000 st.) losse inlegvellen worden gebruikt. Het doet het bestuur veel genoe gen te kunnen mededelen, dat de samenwerking met VVV-Bergen is hersteld en dat over diverse belangrijke zaken overeenstem ming werd bereikt, o.m. de lo- gies-informatiedienst (L.I.D.) en het gezamenlijk adres aan de ge meenteraad inzake brandveilig heid-vergunningenstelsel. Over andere zaken werd zeer regelmatig een prettig contact onderhouden. Het bestuur wil ook gaarne memo reren de steun en de zeer prettige samenwerking met het bestuur van de Vereniging 'Nieuw Bergen' in zake het Plan voor Bergen aan Zee. De algemene ledenvergaderingen (2) van de VVV Bergen en van 'Nieuw Bergen' (1) werden door twee be stuursleden bijgewoond. Op het VVV-kantoor aan het Van der Wijckplein werd door de heer W. A. M. Worm, bijgestaan door enkele informatrices, weer veel werk verzet, waarvoor het bestuur in het jaarverslag zijn grote waar dering uitspreekt. In totaal werden 1380 gasten elders ondergebracht, waaronder 773 in Bergen, 455 in Hei- loo, 86 in Schoorl, 34 in Alkmaar en 21 in Egmond aan de Hoef. Het aantal bezoeken aan de balie was het grootst in de maand april, n.l. 25'/a%; het aantal personen dat om informaties kwam, bedroeg 14361 Hiervan waren 55%> Duitsers, 38% Nederlanders, 2% Engelsen, 1% Fransen, 1% Scandinaviërs, 1% Zwitsers en 1% 'Anderen' (o.w. Amerikanen, Oostenrijkers, Itali anen, Belgen en Luxemburgers). Men heeft het op het bureau alle maal goed bijgehouden, per maand en per nationaliteit. Omwille van privé-redenen was de heer J. G. Schilpzand genoodzaakt zijn funktie van penningmeester met ingang van 1 september j.l. neer te leggen en te bedanken als bestuurs lid. Zijn functie werd voorlopig overgenomen door de heer W. Bison jr., zodat het bestuur aan het einde van het verslagjaar als volgt was samengesteld: D. Rasch, voorzitter, J. Meurs, secretaris, W. Bison jr., wnd. penningmeester, H. v. d. Smis sen, vice-voorzitter en G. C. Buizer, lid. Volgens rooster zijn de heren Rasch en Buizer aftredend, doch beide heren stellen zich herkies baar, teneinde een continuering van dit bestuur te waarborgen. Het bestuur wenst de door het uittreden van de heer Schilp zand opengevallen plaats niet aan te vullen. (Wij menen hierin te moeten lezen, dat de heer Bison de penningen niet blijvend gaat beheren. Of bedoelt het bestuur juist het tegendeel? In dat geval zou een officiële verkie zing o.i. toch wel vereist zijn). DE DUINSTREEK Ook hier heeft Sint Nicolaas op ge zellige wijze zijn naamdag gevierd. In het ene gedeelte van de gezellig ingerichte conversatiezaal zaten de bewoners 'op leeftijd', terwijl de jongere garde (directie met kinderen en helpsters) in het woongedeelte hun plaatsen kregen toegewezen en allen genoten van de keurig gedekte tafels met de nodige versnaperingen. Na een kop koffie werd direct be gonnen met het uitdelen van de kostbare cadeaus aan de bejaarden wat wel een bijzondere attraktie was. Daarna kwamen de jongeren aan de beurt waar verschillende pakjes werden uitgedeeld met de nodige onontbeerlijke rijmpjes wat natuurlijk veel hilariteit veroor zaakte. Aan het eind van de middag, die inmiddels avond was geworden dankte de oudste mannelijke bewo ner het echtpaar De Light en hun staf voor alle goede zorgen en de degelijke cadeaus. In zijn dankwoord herdacht hij nog even de velen (8 personen) die in het bijna afgelopen jaar zijn heenge gaan. Hierna zocht ieder weer z'n eigen kamer op met onder de arm, evenals in vroeger jaren, hun prijs jes. Voor allen, maar ook vooral voor de nieuw ingekomen bewoners was het een prettige verrassing, die erg op prijs werd gesteld. SCHOORL'S AUTOMOBIEI BEDRIJF Duinweg 24 Schoorl, tel. (02209) 724 echte gezinsbank Y,!$T' op billijke voorwaarden (o.m. vrije aflossing van 2 -10% per jaar en geen afsluitprovisie) - eerst eens informeren bij de n s Scheiding' in het haar, vouw in de broek, schoenen gepoetst. Zo kon men afgelopen vrijdagavond de jongste jeugd van de v.v, Schoorl bewonderen. Ze werden in het „Zee paard" ontvangen door mevr. en de heer Smit plus staf, die hun in sa menwerking met de jeugdcommissie een verlaat Sinterklaascadeau aan boden. Dat Sint nog niet uitgeput was, bleek uit de perfecte organi satie en de prima sfeer. De onge veer 45 jongens werden verdeeld in 7 groepen, waarna elke groep een bepaalde opdracht moest volbren gen. Enige opdrachten: beroepen uitbeel den, geluiden raden, tekeningen ra den, sjoelen en uiteraard tafelvoet bal, waarbij zelfs de vurigste pings laars helaas (of gelukkig?) niet aan bod kwamen. Na de pauze toen iedereen zich kon laven aan een flesje, werd er een spannende film vertoond, wat mocht blijken uit de opmerkingen en de hoorbare stilte. Nadat de held met paard en al het water inzwom (het Zeepaard?) en de gemene cowboys het nakijken hadden kwam ook hier aan een einde. De held uit de film werd door de heer Smit vergeleken met een goed voetballer. Waarom, dat weten alleen de jongens die de film hebben gezien. Toen tenslotte de heer Bakelaar de prijzen uitdeelde aan de winnende ploeg en hij evenals de voorzitter „het Zeepaard" hartelijk dank zeg de, was deze avond, die geweldig geslaagd was, ten einde. De belangstelling voor de duinwan delingen was dit jaar, mede veroor zaakt door slecht weer, beduidend geringer dan andere jaren. In totaal waren er slechts 143 deelnemers. Ook dit jaar belastte de commissie Zomerfeesten zich met de vele werk zaamheden, verbonden aan de orga nisatie van de diverse festiviteiten. Mede door steun van de gemeente konden er drie vuurwerken worden afgestoken, terwijl door de gemeente tevens enkele zomeravondconcerten werden georganiseerd in de mobiele muziektent op het Van der Wijck plein, hetgeen een welkomen aan vulling bleek te zijn op de recreatie 'aan Zee'. Het comité Parnassiapark heeft ook dit jaar, met steun van de gemeente veel weten te bereiken in het Par nassiapark. Er werden enkele speel- werktuigen geplaatst, hetgeen de al gehele aantrekkelijkheid van 'tpark zeer bleek te verhogen. Evenals in 1967 wijdde de burge meester een 'hearing' aan het Plan Bergen aan Zee n.l. op 24 april in Hotel 'Nassau-Bergen', waarbij die per op detailkwesties kon worden ingegaan. Het bestuur lanceerde hier het initiatief om suggesties en idee- en van de bevolking te coördineren, teneinde hieruit een plan voor Ber gen aan Zee te schetsen, zoals d e b e w o ne r s dit zien en wensen. In nauwe samenwerking met de Ver eniging 'Nieuw Bergen' en met de onontbeerlijke steun van één der le den van VVV-Bergen aan Zee, de heer G. Kliphuis, heeft men een plan kunnen pousseren, dat reeds eerder in de pers is besproken. In een informele vergadering van de gemeenteraad heeft men een nadere toelichting hierop mogen geven. Naast bovenstaand contact met de gemeente heeft het bestuur van de VVV-Bergen aan Zee, diverse malen schriftelijk en een enkele maal mon deling de aandacht mogen vragen voor diverse voorzieningen 'aan Zee' Ook met de Bouw Exploitatiemaat schappij (B.E.M.) is een enkele maal contact geweest over diverse zaken. In het jaarverslag spreekt het be stuur woorden van lof over de zeer verbeterde situatie op het strand. Het bestuur heeft adhesie betuigd met de actie van het comité 'Weg met die weg', n.l. de aftakking van Rijksweg 9 door het Heilooër Bos. Op 30 november en 1 december was onze jaarlijkse tentoonstelling die in alle opzichten geslaagd mag heten. Daarom danken wij allen die op de één of andere manier hun mede werking of steun hebben gegeven. De fam. Van 't Hof zijn wij ook zeer dankbaar voor de gezellige en vlotte medewerking. De jeugd was goed vertegenwoordigd enkelen hebben zich reeds als lid gemeld, maar er zijn er meer die dieren fokken en nog geen lid zijn, kom jongens en meisjes wees niet bang en geef je op, dan zitten jullie dieren 't vol gende jaar ook in de kooien te pron ken en in clubverband kan je er veel van leren. Succes en tot ziens op de vergaderingen. Zaterdag 14 december 1968 om 20 uur organiseert onze vereniging een klaverjasdrive wat wij heel gezellig hopen te doen, daar er vele attrac ties zijn en een prima leider aange trokken hebben, dus tot zaterdag avond 8 uur bij Van 't Hof te Groet. Op zijn vele reizen door Nederland kon St. Nicolaas met zijn Zwarte Pieten natuurlijk het Verpleegte huis en Reactiveringsinrichting 'Oudtburgh' in Bergen niet over slaan. Op 3 december j.l. maakte hij zijn opwachting en werd 's mid dags op hartelijke wijze door de di rectie ontvangen. De patiënten wa ren vol verwachting en lieten dat vooral blijken door spontaan mee zingen van de bekende Sinterklaas liedjes. Op iedere afdeling van het verpleegtehuis verscheen St. Nico laas in vol ornaat en gaf zijn ge schenken met uitbundig plezier aan de patiënten. Hij had voor iedere patient een goed woord en deelde links en rechts zijn bekende kwink slagen uit tot zichtbaar genoegen niet alleen van de patiënten maar ook van het verplegend personeel. Na een verblijf van enige uren ver trok St. Nicolaas met zijn gevolg hartelijk uitgewuifd door de vele aanwezigen. Des avonds volgde er een Sinter klaasfeest voor het personeel, waar bij het keukenpersoneel had gezorgd voor een hartige hap, die zeer op prijs werd gesteld. De verschillende personeelsafdelingen moesten voor de Sint verschijnen en mochten hun cadeaus met toepasselijke rijmen in pntvangst nemen. De geneesheer directeur dr. L. Daalder bedankte aan het slot van de geslaagde avond degenen die tot het succes hadden bijgedragen. Uitslag verloting: 1 Fiets 1709 2 Klok 1765 3 Mixer 822 4 Lederen omslag auto papieren 1524 5 Badmintonrackets 1718 6 Fles Martini 683 7 Lederen portemonnaie 868 8 Sigaren 1378 9 Fles Spaanse wijn 1486 10 Fles druivensap 1997 11 Cornedbeaf 720 12 Knakworst 1982 13 Cocktailfruit 514 14 Speerwerpspel 602 15 Notenkraker 944 16 Tschambafii 623 17 Spiegel en borstel 722 18 Gymschoenen 1387 19 Vaasje 1215 20 Blikje zalm 1900 21 Knakworst 607 22 Borstel 1345 23 Borstel 1442 24 Vinoliazeep 1258 25 Blikje ananas 1050 26 Blikje leverpastij 777 27 Gymschoenen 879 28 Gymschoenen 1835 29 Gymschoenen 1567 30 Gymschoenen 763 De prijzen zijn af te halen bij Van 't Hof, Heereweg 269, Groet. Uitslagen van de twee competitie wedstrijden van zaterdag j.l. mogen er weer zijn Duintreffers I - D.S.S. IV 8-2 Duintreffers II - Flamingo's II 7-3 In het eerste team bleef T. Steen man en J. Delis ongeslagen en P. Hof die voor J. de Kroon inviel won 2 partijen en het dubbelspel ging verloren. In het tweede team wonnen N. Kaag A. de Vries en P. Hof ieder twee partijen en het dubbel werd ook gewonnen mede door dit resultaat plaatsten dit team zich ook voor de promotie klasse 4 en het eerste team had zich al geplaatst in de promo tieklasse 3. Het komende weekeinde ligt de competitie stil, want zondag 15 de cember worden de open Langedijker Kampioenschappen gehouden. 25 leden van de Schoorlse tafeltennis vereniging nemen hieraan deel en gaan proberen enige goede resulta ten te boeken. Wij wensen deze le den veel succes toe en hopen dat ze de andere 275 deelnemers aan het tournooi goed partij zullen geven. ZONDAG 15 DECEMBER BERGEN HERVORMDE GEMEENTE RUÏNEKERK Ruïnekerk: 10.15 uur: Ds. Visser De Schakel: 10.15 uur Jeugdkerk, ds. ter Steege GEREFORMEERDE KERK 10.00 uur: Ds. J. Sap H. Avondmaal 19.00 uur: Ds. J. Sap LEGER DES HEILS (Dorpshuis) 10 uur: Samenkomst PAROCHIE PETRUS EN PAULUS Zaterdag 19.00 uur Eucharistie viering als op zondag Zondag: 8.15 uur - 9.30 uur hoogmis 11.00 uur en 12.15 uur SCHOORL R.K. PAROCHIE VAN DE H. JOANNES DE DOOPER Zaterdag 19.00 uur Eucharistie viering als op zondag Zondag: 8.00 - 9.30 en 11 uur en 19 uur Avondmis. De diensten worden gehouden in de parochiekerk NED. HERVORMDE GEMEENTE VAN SCHOORL, GROET EN CAMP Groet, 10 uur: Ds. H. A. Schepers, Den Helder Groet, 11 uur: Zondagsschool voor Schoorl en Groet ALKMAAR DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10 uur: Ds. A. J. van der Sluis EVANG. LUTHERSE GEMEENTE 10.15 uur: Ds. Herrmann REMONSTRANTSE KERK 10.30 uur: Ds. J. Breukink Hoestdrank in tabletvorm.95ct van 25 november tot 2 december GEBOREN: Bob, zoon van N. de Moor en C. Kip, Heiloo. ONDERTROUWD: Ger. W. Camp- hijnder, 25 jaar, Pinksterbloemweg 20 en Adriana C. Prins, 23 jaar, Jan Oldenburglaan 31. Albertus J. P- Willemse, 28 jaar, Haarlem en Mar- garetha C. Schouten, 21 jaar, Ker- kedijk 108. Jacob van der Leij, 28 jaar, Pr. Hendriklaan 8 en Marianna W. I. de Groot, 26 jaar, Alkmaar. Anthonius J. M. Oud, 24 jaar, W. Reijersweg 16 en Elisabeth W. M. Resoonk, W. Reijersweg 16. Bart van Herwijnen, 23 jaar, Herenweg 25 en Jacoba Verburg, 21 jaar, Meerweg 3- Hermanus A. Hoesbergen, 26 jaar, Haarlem en Else Trap, 21 jaar, Oranjelaan 25. Johannes B. H. M. Moeskops 23 jaar, Oude Bergerweg 77 en Queri Weijmar Schultz, 22 jaar Alkmaar. Wilhelm M. Cornelisse, 24 jaar, Amsterdam en Carolina J. Rhemrev, 21 jaar, Spoorlaan 16. GEHUWD: Jan Dijkstra, 25 jaar, O. Bergerweg 34 en Maria A. M. Don ders, Alkmaar. Andreas P. de Groot 27 jaar, P. Boendermakerweg 47 en Henny S. Talens, Amsterdam. Wilhelmus C. Beemsterboer, 26 jaar, Graadt van Roggenweg 3 en Geertr. M. P. van Kampen, 27 jaar, Dorps straat 1. Willem Floor, 25 jaar, Ei kenlaan 7, Loosdrecht en Marianne B. J. Bos, 25 jaar, F. Kamstraweg 13. Cornelis J. Pijper, 23 jaar, Doorn tjes 46 en Willy Schermer, 22 jaar, Alkmaar. Johannes Snel, 25 jaar, Kruisweg 44 en Marianna Német, 24 jaar, Amsterdam. OVERLEDEN: Cornelia van der Le den echtg. van M. van Staveren, te Uitgeest.

De Duinstreek | 1968 | | pagina 5