Bouwfonds Ned. Gemeente kwam bijeen in Bergen Humanistisch in Bergen Verbond a,p an /{Kickt Be Prtnkljoebe PORT® <:~Y)flode - ow 1969 Koffie vooraf en huisje toe BINGOAVOND VAN DE DRUMBAND SCHOORL' lente en zomer VROUWEN WERELD GEBEDSDAG HET ADRES IN SCHOORL Niet een bril, maar de JUISTE bril Mr. Opticien D. W. PASTOOR, Bergen Instituut voor natuurbeschermings educatie afdeling Bergen Padvindersgroep ,Jan van Scorel' Alkmaars Bejaardenorkest bij 'Oudtburgh' Smullen in de kop van Noordholland' Restaurant ,De Boerderij' Rijksweg 1, Zijpersluis voor Jm PAARDRIJDEN VAKANTIE VOOR BEJAARDEN NEGENLANDENTOCHT MET DAF EN CARAVAN DOOR BULGARIJE Ed Dekker (30) rijp voor Artistieke Staalkaart Jos van Leeuwen (27) symfoieëert op de naam BACH KATH. VROUWENGILDE Gevonden voorwerpen Schoorl Burgerlijke Stand Schoorl DUINTREFFERS- NIEUWS v.v.SCHOORL' Burgerlijke Stand AANWEZIG: E. Mol (51), secretaris van het BNG; J. M. Brouwers (47) plaatselijk secretaris van het BNG., L. Vester (35) van de Directie en toezicht te Haarlem en de Presidente juffrouw M. van Doeland (25) van het BNG-kantoor te Alkmaar, tel. 20812. Wethouder H. N. Zonjee en Direc teur van Gemeentewerken J. P. Blauw waren verhinderd. Vóór de opening schonk de heer Brouwers vanuit de Afdelingskas een rondje koffie aan wel een kleine honderd aanwezigen; en later bleef de heer Mol ook niet achter om na mens het bestuur van het BNG een tweede ronde te schenken. Hij opende de bijeenkomst en hield een gedegen inleiding over woning wetwoningen en het ontstaan in de tweede helft van 1968 van het 'Mul- tiplan', nadat de heren Burgemeester en Blauw in Soesterberg het tegen overgestelde van de Madurodam- stijl gedeeltelijk op ware schaal te bezichtigingen BNG-woningen had den gezien. In opdracht van het Gemeentebe stuur werd deze avond belegd om aan belanghebbende woningzoeken den en Bouwfondsspaarders in de gelegenheid te stellen optie te laten verlenen op 30 Multiplanwoningen. Het Gemeentebestuur komt waarde ring en dank toe door goedkope grond ter beschikking te stellen, waardoor hogere Rijksbijdragen kunnen worden verleend. Op de STICHTINGSKOSTEN of bouwkapitaal zoals: grondkosten; kosten bouwvergunning, aannemer, Bouwfonds, 5°/o notaris royalties, onvoorziene kosten en BTW. De ei genhuisbouwers kunnen bij het BNG geld lenen maximaal voor 30 jaar en opzegbaar door het Bouwfonds met twee rentetypen: 7)4%, dat iedere 5 jaar herzien kan worden of 7V2°/o, dat niet kan worden ver. hoogd. Annuïteiten zijn toegestaan van jaarlijks geldblijvende sommen van renten plus aflossingen. Ver disconteerd is daarbij storm- en brandverzekering en een gratis over- lijdensrisico van 100,- per jaar. Het is een lening waarbij aflossingen weer kunnen worden opgenomen voor herstel. Vóór 1 april, tevens valutadatum, ontvangt men jaarlijks een saldo biljet met een afgerond financieel overzicht naar de toestand per 31 december van het afgelopen jaar. Weliswaar wordt de Rijksbijdrage pas uitbetaald in het tweede jaar van de bewoning, maar ook hierbij is weer het BNG bereid de Rijks bijdrage voor te schieten. De hy potheekverstrekking van het BNG vereist geen notariskosten, hetwelk Op zaterdag j.l. organiseerde de drumband ,Schoorl' haar bingoavond Tijdens deze avond werd de uitslag bekend gemaakt van de klontjes- kerk. Ondanks het geringe aantal belang stellenden, er waren ongeveer 60 man is deze bingoavond in alle op zichten volkomen geslaagd. De uitslag van de klontjeskerk werd om ongeveer half tien bekend ge maakt. De uitslag luidde: Er waren 2863 klontjes in de kerk verwerkt. De eerste prijs werd gewonnen door Mevrouw Kos te Groet (2865); De tweede prijs E. v. Eekeren te Oudesluis (2873); De derde prijs werd gewonnen door de heer Grootheden te Amsterdam (2830). De winnaars onze gelukwensen, onze kas werd door deze aktie een bedrag van 203,- rijker, allen die hieraan meewerkten onze hartelijke dank. De bingoavond had een bijzonder plezierig verloop, ook al door een 40-tal prijzen welke verloot werden. Het was dan ook ruim half een des nachts toen de laatste bingoprijzen werden gespeeld. Ook door deze bingo werd de kas gespekt met bijna 100,- en een welkome aanvulling voor de in de toekomst noodzakelij ke uitgaven. Maar het bestuur spreekt haar teleurstelling uit over het feit dat slechts zo weinig ouders van de leden aanwezig waren. Wij hadden juist van die kant wat meer belangstelling verwacht, te meer daar deze avonden toch geor ganiseerd worden om het de vereni ging mogelijk te maken dit werk ook voor hun kinderen te doen. Het lijkt ons dat nog veel mensen moeite hebben om de knop van de kijkkast om te draaien en daardoor de indruk wekken dat de interesse voor de vereniging waar hun kinde ren opzitten finaal ontbreekt. Dit verwijt treft natuurlijk niet de ou ders die er wel waren. Maar desondanks deze misschien ietwat onplezierige conclusie van ons, hopen wij in de toekomst bij de te houden avonden ook deze mensen te mogen begroeten. Wij spreken on ze dank uit aan het burgemeesters gezin dat op een unieke manier blijk heeft gegeven ook de drumband een goed hart toe te dragen. Ook onze dank aan De Viersprong te Schoorl, de ACA te Alkmaar- Schoorl, slagerij G. de Ruijter te Groet en schildersbedrijf Of man voor de prijzen welke deze midden standers voor deze avond beschik baar hebben gesteld. Mede door deze bijdragen is deze avond ook weer in alle opzichten volledig geslaagd. H. met een eigen lening wel het geval is. De gemeente staat garant voor de lening. Na een korte pauze gaf de heer Ves ter een korte uiteenzetting van de Bouwbeschrijving, vlot en leuk en ter zaken dienende beantwoordde hij diverse gestelde vragen. Tot slot van de avond de controle van de namens de gemeente uitgeno digde belanghebbende, waarna de optie werd verleend aan de meest urgente en langst ingeschrevene ur gente gevallen, waarbij reeds eerder aangesloten spaarders bij het BNG de voorkeur hadden. Rond 30 genodigden waren niet op komen dagen en 30 anderen worden na deze optie de gelukkige eigenaar van een prima BNG-woning; het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten dat nu al bijna 25 jaar bestaat en reeds tegen de 50.000 woningen heeft gebouwd door het hele land. op woensdag 26 maart a.s., 's avonds om 8 uur in 'Het Gulden Vlies te Alkmaar Kaarten: 3 incl. koffie complet MODEHUIS HEILOO Kennemerstraatweg 127 Tel. (02200) 31815 Op zondagmorgen, 9 maart a.s. spreekt in café-restaurant 'De Oude Prins', nabij de Ruïne, Prof. Garmt Stuiveling. Misschien is deze aankondiging vol doende om een aantal belangstellen den in het humanisme en het Hu manistisch Verbond te doen beslui ten deze bijeenkomst te bezoeken. Dat zijn de 'kenners', die de spreker en de geestverwantschap al eens ge proefd hebben. Als we dan ook nog het onderwerp noemen: Zonder Humanisme geen toekomst', dan zullen zeker weer ve le anderen nieuwsgierig genoeg wor den om te zorgen er bij te zijn. Toch willen we hier nog enkele an dere aspecten vermelden van wat nu eigenlijk de humanistische visie is, al kunnen we natuurlijk niet van te voren zeggen hoe de spreker zijn onderwerp behandeld. Dit is nl. één der kenmerken van het humanisme, dat het geen dogmatische, leerstel lige regels heeft. Het humanisme verkondigt de mening dat de waar heid steeds opnieuw gezocht, onder zocht, vastgesteld moet worden. Het inzicht in de samenhang van allerlei verschijnselen groeit, is in beweging, in wording. En dat wel in het bij zonder in onze tijd en onze wereld. Juist in onze huidige bestaanswereld is een humanistische zienswijze uiterst belangrijk. De techniek heeft de afstanden in de wereld vrijwel opgeheven. Men kan in korte tijd overal komen. Bovendien komt de wereld iedere avond bij iedereen die dat wil, in de huiskamer. Er is geen isolement meer. Dat be tekent de mogelijkheid van een ont moeting over alle grenzen heen, maar ook de noodzaak daarvan. We reldburger van morgen kunnen geen vreemden voor elkaar blijven. Ze moeten elkaar tegemoet treden, ze hebben tenslotte elkaar nodig. Er zal een ontmoeting van allerlei mensen plaatsvinden. Een ontmoe ting echter op voorwaarde van eer- biediging van de ander, dus met relativering van het eigen standpunt Die voorwaarde is typisch een stuk humanisme. En omgekeerd voldoet het humanisme beter dan welke an dere levensbeschouwing ook, aan die voorwaarde. Maar daarover kunt u zondagmorgen meer horen. (Zie advertentie). Talloze herdenkingsmonumenten worden er door ons opgericht, waar de groten dezer aarde (of zij die er zich voor houden) symbolische bloe menhulde komen brengen. En toch is er maar één waardevol herden kingsmonument, dat standvastig in alle tijden zich hoog verheft boven alle kleinmenselijkheid. Het is het Kruis van Christus, dat wij persoon lijk en dagelijks mogen naderen, om daar in stille bezinning over de liefde en de macht van onze Heer, de kracht te putten, onze moeilijk heden te overwinnen. Op de Wereld-gebedsdag willen mil joenen vrouwen over de ganse we reld deze persoonlijke bezinning te zamen beleven. Dit is geen symbo lische handeling maar de samenbun deling van het meest werkelijke ver langen om uiting te geven aan diepe dankbaarheid, dat zij mogen leven in de wetenschap dat hun lot ligt in in de liefdevolle en almachtige han den van Christus. De liturgie is dit jaar samengesteld door vrouwen uit Afrika en heeft als onderwerp: 'Samen naar Chris tus toegroeien'. Gij kunt u op 7 maart voegen bij het miljoenenleger van vrouwen door de volgende bijeenkomst bij te wonen: te Bergen vrijdagavond 8 uur in de Geref. Kerk en te Schoorl in de Ned. Herv. Kerk 's avonds kwart voor acht. v '.V 'ij** 5p>^P§0êP^§0ê>X)§0êP-^80ê^>X>S0ê>^>S0È>^S0È>^>§0êP-^>S0ê>^§0êP-^>S0êp-^0êP aangemeten door CONTACTLENSSPECIALIST HOFLAAN 2 - TELEFOON 2202 Leverancier van alle ziekenfondsen Uitsluitend specialistische behandeling Brillen op recept van uw oogarts, worden snel geleverd Het Instituut voor Natuurbescher- mingsedukatie afdeling Bergen hield onlangs haar jaarlijkse algemene le denvergadering, die zoals gebruike lijk ook deze keer weer door een flink aantal leden en belangstellen den werd bezocht. De voorzitter, de heer Tamis, memo reerde het in 1968 verrichte werk. Het officiële deel van de vergadering was snel achter de rug, waarna een druk gebruik werd gemaakt van de rondvraag. De afdeling organiseerde in 1968 een flink aantal wandelingen. De op komst was goed: vele honderden personen, voornamelijk toeristen, namen enthousiast aan deze tochten deel. In 1969 zal aan dit onderwerp nog meer aandacht worden besteed. De afdeling streeft naar een inten sief kontakt met de schoolgaande jeugd. Een zaak die de grootste pri oriteit krijgt is het besturen van de mogelijk om te komen tot het in stellen van een natuurpad. Het be stuur hoopt deze zaak in 1969 te kunnen opronden tot een voorstel aan de volgende ledenvergadering. Het nieuwe jaar is voor onze pad vindersgroep 'Jan van Scorel' goed begonnen. Op de eerste woensdag van 1969 startte onze welpengroep (8-11 jarigen) hun aktiviteiten. En de groei zit er alweer in. Nu hebben we opnieuw goede be richten. Ook onze verkennersgroep gaat beginnen, op zaterdag 8 maart, om half vier in ons honk, Voorweg 7. En ze beginnen meteen maar goed! Hopman Jan Brouwer en twee vaandrigs staan dan klaar om de nieuwe verkenners op te vangen nee, aan het werk te zetten! Verkenners (jongens van 11 tot 16 jaar) worden n.l, niet te samen ge bracht in de wat knusse sfeer van een 'nest', zoals de jongere 'welpen' maar spelen hun padvinder zijn in de geest van pionieren van verken nen van de wereld en van hun eigen mogelijkheden, van 'scouting'. Zo zal de nieuw begonnen verkenner, als hij deze eerste keer, samen met de hopman en zijn assitenten zijn vrije zaterdagmiddag heeft doorgebracht, misschien wel minder eten dan ge woonlijk. Ze gaan deze eerste ken nismaking nl. een één pans-maaltijd klaarmaken! Bestek (lepel, vork en mes) meenemen Verkenners-aktiviteiten zijn er im mers allemaal op gericht dat de jongens overal raad weten te schaf fen dat ze zichzelf en anderen kun nen helpen, hun handen en hun verstand gebruiken, aktief en cre atief zijn. Daarbij worden natuurlijk spel en ontspanning niet vergeten. Ze leren in de vrije natuur verke ren, zich er thuis voelen en haar eerbiedigen. Ze leren zich er te red den en zich te schikken naar de mo gelijkheden. Het worden echte kam peerders. En als mooiste bloem in hun woudlopersleven ontdekken ze hechte vriendschap. Met dit alles kan begonnen worden op zaterdag 8 maart, half vier, Voorweg 7. Iedere jongen (11-16 jaar) die zin heeft mag komen kijken, nee, me teen maar meedoen! Namens de P.C. de secretaris, W. Koeman Nadere inlichtingen over het ver- kennerswerk kunt u krijgen bij Hopman J. Brouwer, Heereweg 167, telefoon 477). Het Alkmaars Bejaardenorkest on der leiding van de heer H. I. J. Ho- geman gaf op dinsdag 25 februari j.l. een concert voor de patiënten van het Verpleegtehuis 'Oudtburgh' te Bergen. Mejuffrouw E. Greydanus verleende voorts haar medewerking met zang. Omdat het programma een tamelijk bekend repertoire bevatte, viel de uitvoering in de smaak. De patiënten genoten o.a. van ,Eine kleine Nachtmusik' van Mozart, de wals uit de 'Czardasfurstin, de Ka lief van Bagdad' van Boileieu. Mej. Greydanus zong bijzonder goed het Zonnelied van Cath. van Rennes, het Vogellied van Van Tetterode, de Nacht van Frans Abt en Natid en Jonkheid van Kreipel. Na afloop van het geslaagde optre den waren er bloemen voor de da mes en sigaren voor de heren, die aangeboden werden door Zr. Jor- daan. Het bekende oude café 'Vislust', ge legen aan het N.H.-kanaal ten noor den van Schoorldam, op ca. 10 km afstand van Alkmaar en Schagen, werd enkele jaren geleden door het jonge echtpaar J. C. Rietveld omge doopt in 'Bar, café, en wegrestaurant ,De Fuik'. Door de gewijzigde aan pak kwam dit bedrijf sindsdien in grote mate onder de aandacht van het uitgaande publiek. Onlangs besloot de heer Rietveld zijn bedrijf nogmaals een metamor phose te doen ondergaan, door dit in te richten tot een specialiteittenres- taurant, waar de gasten uitzonderlijk goede gerechten tegen bepaald rede lijke prijzen kunnen worden voor geschoteld. Om dit mogelijk te maken associ eerde hij zich dezer dagen met de chef-kok G. J. Haak uit Bergen, wiens capaciteiten zeer veel lezers bekend zullen zijn uit hoofde van zijn culinaire prestaties als chef- de-Cuisine van 'De Deyselhof', het befaamde specialiteiten restaurant te Landsmeer, waar hij sedert de ope ning in 1966 tot onlangs de scepter zwaaide. Na zijn opleiding, o.a. in de 'Rotisserie De Boerderij' in Am sterdam was hij geruime tijd werk zaam bij de Holland-Amerika Lijn, waardoor hij bekend kwam te staan als brenger van sausen, die lang heugen. De bediening en ontvangst van de gasten zal worden toevertrouwd aan de jonge echtgenote van deze Chef- GOED ONDERRICHT IN HET JA 6-daagse reis naar Boppard aan de Rijn in Duitsland voor bejaarden. Deze reis is geheel afgestemd op deelname door oudere personen geen lange vermoeiende dagen, geen hotel met veel trappen, wel een gezellig ruim zittende bus met verstelbare stoelen, een chauffeur die de route wel kan dromen en er veel van weet te vertellen, terwijl een verzorgster mee gaat om als er moeilijkheden zijn onderweg, behulpzaam te kun nen zijn. Men hoopt voor deelname zoveel mogelijk groepjes te kunnen boeken die bekenden van elkaar zijn zodat de bus geen lange ophaalroute heeft te maken. De vertrektijden zijn niet vroeg ge steld evenals de thuiskomst niet te laat is. De prijs is geheel inclusief vanaf lunch eerste dag tot en met af scheidsdiner op de laatste dag 155 per persoon. Voor inlichtingen of aanmelding deelname even een berichtje naar: C. Kapitein, Noord 47, Schagen, tel. (02240) 2421; of Jan Rasch, v. Hengelstraat 54, Hippolytushoef, tel. (02279) 604; of Huize 'Westerkimme' te Schoorl, telefoon 523. Op de eerste zaterdag van maart in het Kunstenaarscentrum was de ak- tieve sekretaris van K66 voor over de 100 kunstlievenden de inleider van de éénmans-expositie van 35 kreaties van Ed Dekker uit Alkmaar Ed Dekker, pas een jaar werkend lid van het Kunstenaarscentrum te Ber gen, is tevens leraar in kunstge schiedenis en tekenen aan het Petrus Canisius Lyceum te Alkmaar. Jos van Leeuwen, ook uit Alkmaar, voerde een aan zijn kunstbroeder op gedragen speciaal gecomponeerde symfonie op de naam BACH uit, geheten: 'Natura Artis Magistra' of wat voor ons Duinstrekers betekent: 'De Natuur is de Leermeesteres van de Kunst', uitgevoerd door 't kwar tet bestaande uit: Adelheid Faber- Zwolle met dwarsfluit, Jozefien Me- lief met viool, Maaike Bonnet met cello en Jos van Leeuwen himself met slagwerk. In de radio-uitzending 'De Artistieke Staalkaart' op zaterdag 8 maart om 19.35 uur op Hilversum I van aktu- aliteiten op kunstgebied onder re- daktie van Rutger Schouten (58) kunt u het een en ander beluisteren. Wie van sacrasme houdt in kunst expressie hale hier zijn hart op Wie naar de kust van Bulgarije gaat, heeft daar niet alleen overal intieme stranden, maar door een heuvelach tig, bebost achterland is er gelegen heid wandelingen te maken, terwijl bovendien de fraaie parken langs de kust uitnodigen tot verpozen. Behalve Varna zijn vooral Zlatni Pyassasti (Gouden strand) en Zlatni Bryag (Zonnestrand) bekend en veel bezocht, vooral door Westduitsers, maar ook door Duitsers uit de DDR. Steeds meer Nederlanders komen naar deze kusten: Touristen zijn zeer welkom door het brengen van de viezen en het wordt hun heel ge makkelijk gemaakt, want een va kantie met volledig pension in een eerste klas hotel kost voor 15 dagen nog geen 500,waarbij de vlieg reis is inbegrepen. Talrijke campings liggen langs de kust: in het gehele land zijn 100 ter reinen, waarvan de meeste goed zijn ingericht. Ten noorden en ten zuiden van de genoemde badplaatsen liggen dorpen waar duizenden Bulgaarse kinderen hun vakantie in kampen doorbren gen. Hier staan kamphuizen en zo merhuisjes en alles is volmaakt Bul gaars; hier geen vreemdelingen, geen grote hotels. Na een verblijf van vier dagen, waarbij we in de gelegenheid waren een gesprek te voeren met studenten waarvan slechts één een moderne taal sprak, en met een echtpaar uit West-Duitsland, waarvan de man 'n Bulgaar was, die in Berlijn had ge studeerd en daar met een Duitse was getrouwd. Hij ging zijn dorp nog eens opzoeken, waar in de strijd te gen de Turken bijna allen waren vermoord. Deze Turkse overheer sing van vijf eeuwen heeft overal zijn sporen achtergelaten: moskeeën Turkse gewoonten en niet te verge ten vernielingen, terwijl monumen ten nog herinneren aan de strijd van Russen en Bulgaren tegen het Turkse rijk. Ook belijden nog 12% de godsdienst van de Islam. De of ficiële kerk is orthodox katholiek, evenals in Roemenië. Van Varna ging de reis naar Sofia. Vrij dicht bij Varna ligt de Pobiti Kamuni, het versteende Woud, een typische formatie van massa's ste nen zuilen. Op deze route ligt ook Shuman, waar een prachtige moskee is te vinden in de oude stad; het nieuwe Shumen heeft veel industrie en is modern van bouw. Niet ver daarvandaan ligt de rots van Madara, waarin een ruiterstand beeld is uitgehouwen, dat vermoe delijk uit de achtste eeuw dateert. Ons einddoel voor die dag was Tar- novo, de oude hoofdstad van het Tweede Bulgaarse Rijk. Hier ligt een fraaie camping, waarvan we de kampleider leerden kennen, die een kunstzinnig man bleek te zijn, maar daarover later. B. SCHUIL Woensdag 12 maart lezing met dia's verzorgd door het reisbureau 'De Magneet' in 'Het Witte Huis', Ruïnelaan, Bergen. Aanvang 8 uur. Groep Schoorl, Sportlaan 5 Kinderdriewieler; linker dames handschoen, bovenzijde geblokt, bin nenzijde zwart; zwarte regenbroek; kettinkje met sleutels; bruine por- temonnaie; rode portemonnaie, ma- rokkaans leder; bruine plastic kin- derwant. Rayon Groet, Reigerweg 17 Negatief. de-Cuisine, die tot onlangs werk zaam was in de 'Bistro Chez Albert' in Bergen. Het nachtverblijf zal, als voorheen, door het echtpaar Rietveld worden uitgeoefend, waartoe de keuken van het dagverblijf met een wat een voudige doch zéér aantrekkelijke spijskaart, ter beschikking zal staan. De aan het bedrijf verbonden bar zal op het normale sluitingsuur wor den gesloten, zodat de gehele nacht in een gezellige rustige sfeer zal kunnen worden gegeten. Het streven van beide jonge ener gieke paren zal gericht zijn op het brengen van zeer goed verzorgde schotels, tegen zo laag mogelijke prijzen, en wel in een prettige sfeer en met een zeer persoonlijke wijze van bediening. De wijnkaart verraadt een gedegen wijnkennis en vermeldt een ver scheidenheid in oorsprong voor uit eenlopende beurs en smaak. De nodige veranderingen zijn vrij wel doorgevoerd en de officiële ope ning zal op maandag 31 maart a.s. plaatsvinden, waarvan de aankondi gingen in dit blad zullen verschij nen. GEBOREN: Michael, zoon van J. Leen en C. G. Buter, Laanweg 56. Bart J., zoon van J. H. Koers en E. Post, Meeuwenlaan 21. Reinald J. C. zoon van J. van Wonderen en U. B. M. Melchers, Voorweg 70. Joost C. H., zoon van L. J. Burgering en G. J. Dekker, Hagedoornweg 12. Ma- rijna E., dochter van E. J. M. van der Laan en J. M. Klitsie, Hults- plantsoen 42. Mariska, dochter van C. Greeuw en E. H. 't Hart, Achter weg 7. OVERLEDEN: Jacob Kuijper, 65 jr., e.v. T. Keete, Petronella W. Klaas- sen van Oorschot, 90 jaar. Heereweg 132-Tel. 02209-976 De uitslagen van het afgelopen weekend zijn als volgt Servita I - Duintreffers I 5-5 Duintreffers II - Dito VII 6-4 Junioren jongens Duintreffers I - De Brug I 5-5 Het tweede heren team behaalde weer een keurige overwinning op Dito. Het eerste heren team speelde zich naar een verdienstelijk gelijkspel, Steenman en Delis wonnen 2 partij en Hof 1 partij. De junioren jongens speelde zich voortreffelijk naar een gelijkspel. De wedstrijden voor het komende weekend zijn: Heren: Tetak I - Duintreffers I Duintreffers II - Spirit VI, 19.00 uur Junioren zijn vrij. Programma 8 maart Asp.: Jong Holland a - Schoorl a, aanvang 3.00 uur Programma 9 maart Schoorl 3 - Duinranders 3, 12 uur Schoorl 4 - Vrone 4, 10 uur Jun.: Schoorl - Berdos, 12 uur Asp.: Schoorl b - Hogy Boys c, 2 uur van 24 februari tot 3 maart GEBOREN: Janet, dochter van S. J. Kalkman en H. J. Hoogeveen. Fre- derika Cornelia Theodora, dochter van J. Waagmeester en M. G. Duin, Keine Dorpsstraat lis. ONDERTROUWD: Freddy Vis, 22 jaar, Nassaulaan 8 en Arianne K. Allijn, 20 jaar, Nassaulaan 10. GEHUWD: Joannes Kuijs, 20 jaar, Tuindorpweg 3 en Agnes M. Din- gerdis, 17 jaar, Oosterweg 39. Wil helm M. Cornelisse, 24 jaar, Am sterdam en Carolina J. W. Rhemrev 21 jaar, Spoorlaantje 16. Johan van Alfen, 20 jaar, Tuindorpweg 14 en Yvonne B. K. Beussen, 19 jaar, Lou- delsweg 103. OVERLEDENMartha I. Prozybilla geh. met E. Hodges, 68 jaar, Nesdijk 89a. Eitje Schermer, 89 jaar, wed. van G. Bom, Elkshove 1. Cornelis Molenaar, 82 jaar, geh. met T. Claij Prins Hendriklaan 38. Nelly Schoen maker, 48 jaar, geh. met H. Bruin, Schapenlaan 23. Cornelis J. Schuur man, 80 jaar, geh. met C. L. de Rover Breelaan 53. Jan Breebaard, 96 jaar Jan Apeldoornweg 10.

De Duinstreek | 1969 | | pagina 2