J2.an.ta in da duinan Reacties op gemeentebeleid Schoorl lukka koninpinnadag in Gekooid Clo-Clo-Clo setpapier van de drumband boekhouder mmmmm U.V.V. afd. Bergen N.H. organiseert bazar NED. HERVORMDE GEMEENTE VAN SCHOORL, GROET EN CAMP. R.K. PAROCHIE VAN DE H. JOANNES DE DOOPER v.v. SCHOORL Kinderbescherming Het is nu volop voorjaar in het Schoorlse duinterrein. Je merkt het aan het langdurig jodelen van de wulp, u weet wel die vogel met de naar beneden gebogen snavel; waar van er elk jaar weer enkele paren in het duin broeden. En aah de wilde eenden, waarvan de mannetjes zodra zij een wijfje in de gaten krijgen, haar dan ook medogenloos achtervolgen, tot zij tenslotte bevrijd van haar belagers, het nest weer opzoekt en op de eier- schat gaat zitten. En aan de hout duif, waarvan de doffer het niet kan laten om zelfs gedurende de nacht zijn verliefde roep te laten weerklinken. Maar het zijn heus niet alleen deze dieren, waaraan je kunt merken dat het met de winter definitief gedaan is. Luistert u maar eens naar het schorre gekraai van de fazantenhaan, en het daar op volgende "gemopper". En wat te zeggen van de hevige ruzies, die de hanen onderling plegen te hebben? Het woord ruzie is hier niet hele maal op zijn plaats; wij kunnen be ter spreken van ware veldslagen. U kunt ze tot op enkele meters be naderen, zonder dat het gevaar be staat dat ze u zien. Eij biotoop-ge- vecht noemen wij dit; m.a.w. een felle strijd om een bepaald plekje in het terrein. Maar stil Daar is de boomleeuwerik! En hier, aan het schelpenpad dat van de "Bere- kuil" naar Groot "loopt", hoor je hem iedere dag. Uitbundig is zijn zang, je begrijpt niet waar zo'n klein diertje (die wij overigens nog steeds niet kunnen ontdekken) dit schitterend geluid vandaan weet te halen. Een ieder heeft wel een voorkeur voor een bepaalde vogelzang; de meeste houden het niet ten onrech te op de nachtegaal, de ander op merel en zanglijster. Maar ik houd het meest van de grote lijster, die al vroeg in het voorjaar zijn ietwat melancholieke en verdragende zang laat horen, en de hier boven aan gehaalde boomleeuwerik. De zang van de laatste is zó mooi, dat het met geen pen valt te beschrijven. En ik waag mij daar niet aan, het wordt dan vaak een belachelijke zaak. Deze boomleeuwerik verschilt van de meer bekende veldleeuwerik, door een wat kleiner formaat. Ook de staart is wat korter en het dier tje heeft een opvallende lichte wenkbrauwstreep. De zang is ech ter veel melodieuzer, en als u het eenmaal hebt gehoord, dan vergeet u het nooit meer. Wij wandelen weer verder in de richting Groet, langs het klein tasjeskruid en de vroegeling, die nu overal in bloei staan. Hele wegkanten zijn er mo menteel wit van, en hier en daar kleurt het lila van het ooievaars- beje (u weet wel de echte wilde garanium). Wie voelt er iets voor een kleine rustpauze? Enigszins in de hoogte staath ier in de S bocht een fijne bank, van waaraf wij een geweldig uitzicht hebben over het machtige natuurreservaat. Links voor ons zien wij een gedeelte van het zelf ge graven duinmeer, waarop dit mo ment kuif- en bergeenden zwem men. Deze laatste doen mij altijd denken aan ganzen, geweldige gro te en prachtig gekleurde dieren die, maar dat wist u natuurlijk al, in konijnenholen nestelen. Richten wij de blik meer naar rechts, dan zien wij honderden stormmeeuwen zich al weer klaarmaken, om hun plaats in te nemen in de grote kolonie, die daar gevestigd is. Wist u overi gens, dat Schoorl een van de groot ste zo niet dé grootste kolonie van Nederland bezit? Vanaf deze bank kunnen wij in juni, wanneer er jongen zijn, de grote bedrijvigheid gadeslaan. Iedereen moet dit eens gezien hebben, al dient u er wel bij te bedenken, dat deze bank slechts plaats biedt aan vijf of hooguit zes personen. Dus geen gedrang a.u.b. U weet toch ook dat het natuur reservaat gesloten is voor het pu bliek? En dat is maar goed ook, de vogels vinden hier de rust die zij beslist nodig hebben. Alleen op de ze manier kunnen zij in alle rust hun eieren omzetten in jongen. Toch zijn er mensen die wel eens een kijkje in dit terrein willen nemen, maar waarom eigenlijk? Vanaf de weg kunt u alles gemakkelijk be kijken, en bovendien worden er in juni rondleidingen gehouden, zodat u ook de jonge meeuwen uit de eieren kunt zien kruipen. Maar kom, het weer laat niet toe dat wij te lang op de bank kunnen zitten. Verder gaat het dus weer; richting Vier Trappen. Hier aan de duinrand vinden wij n.l. de bosanemoon al volop in bloei, en daar willen we nog even bij stil blijven staan. Het is altijd weereen feestelijk gezicht, om die honder den anemonen als witte sterretjes op de groene bosbodem te mogen aanschouwen. De bloempjes openen zich in de vroege morgenuren, ter wijl zij zich in de namiddag weer sluiten. Ook bij de bosanemoon is bestuiving noodzakelijk. Het won derlijke is nu, dat er om deze tijd van het jaar nog niet zoveel insek- ten zijn, bovendien heeft dit plantje die paar insekten ook niet veel te bieden; alleen maar stuifmeel, nec tar ontbreekt. De bloempjes zijn derhalve aangewezen op bestuiving door de wind. Meer zuidwaarts vin den we nog zo'n vroege bloeier, n.l. het speenkruid. Vanuit de verte lij ken zij wel wat op paardenbloemen, maar van dichtbij is het verschil enorm. Deze planten behoren even als de bosanemonen tot de ranon- kelachtigen, waar ook de meer be kende boterbloem toe behoort. Het is met deze vroeg bloeiende planten helemaal een wonderlijke zaak; zij groeien n.l. op de bosbodem, waar gedurende de zomer weinig licht op valt, uiteraard door de aanwezige bomen met hun weelde aan blad. Zij moeten dus in e enkort tijds bestek uitkomen, bloeien én zaad vormen, vóór de bomen in het blad komen, want als dat het geval is, dan kunnen zij wel inpakken. Het mocht het voorjaar eens koud zijn zijn echter overjarige planten, en mocht het voorjaar eens koud zijn geweest, geen nood uit de vle zige dikke wortelstok ontspruit wel weer een nieuwe bloemstengel met, na een tijdje, alles er op en eraan. Het speenkruid is bovendien in het bezit van rimpelige wortelknolletjes die we bij het uitgraven gemakke lijk kunnen ontdekken. In deze wortelknolletjes zit het reserve- voedsel dat wordt benut voor het opgroeien van het jonge plantje. Van dit speenkruid zou nog veel meer te vertellen zijn, b.v. over die knolletjes die in de oksels van het hij tenminste geen zaad heeft kunen blad worden gevormd, en die, als nen vormen, weer dienst doen tot de vermenigvuldiging van de plant. Maar wij stoppen er maar mee, al zijn wij het er over eens dat deze twee planten de moeite waard zijn om ze wat nader te leren kennen. Wij wandelen weer verder, richting Klimweg. Op het fietspad blijven we nog even staan: Vier machtige merelkelen orgelen er een sympho- nie, zó wonderlijk mooi, dat ons doet besluiten nog even te blijven luisteren. Zij worden daarbij onder steund door één zanglijster, drie houtduiven en twee roodborstjes. Deze vormen één volmaakt geheel, niet één dissonant is er te bespeu ren, hetgeen bij een vogelkoor nooit het geval is. Het is een heerlijk be sluit van een interessante wande ling, die iedere bewoner van Schoorl eens moet maken. Wij zijn in dit opzicht bevoorrecht; enkele meters achter ons huis liggen honderden ha natuurterrein, om door u ont dekt te worden. Maak daar toch gebruik van! U zult er geen spijt van hebben! Fr. Nieuwenhuizen maatregel art. 25, lid 3 Woningwet Aan het College van Burgemeester en Wethouders van Schoorl Duinweg 35 Schoorl Edelachtbare heren, alhoewel er bij ons geen twijfel bestaat over Ued. bevoegdheden inzake de maatregel tot verwijdering van een aantal op particuliere erven geplaatste zomerhuisjes bestaat er bij ons toch wel enige behoefte Ued. te verzoeken enige temporisering toe te passen bij de uitvoering van Ued.s besluit. Wanneer Ued.s College het aanzien van ons dorp wenst te verbeteren dan kunnen wij dit slechts toejuichen maar hebben er tevens behoefte aan u te vragen of u zelf overtuigd is van de juistheid om plotseling en op korte ter mijn een klein facet van het aanzien, overigens zonder enig voorbericht of waarschuwing en tot groot ongerief voor de betrokkenen, aan te pakken. Gegeven de omstandigheid dat het hier een zo gegroeide situatie is en het merendeel der huisjes reeds jaren, ja, soms tientallen jaren, in gebruik is, hetgeen steeds werd gedoogd, komt het ons toch als niet onredelijk voor wanneer wij u verzoeken de uitvoeringsmaatregelen enige tijd op te schorten. Aan ons verzoek ligt mede ten grondslag dat velen voor een deel hunner inkomsten op het gebruik der huisjes zijn aangewezen en bovendien nog in moeilijkheden zullen geraken door verplichtingen welke zij zijn aangegaan met betrekking tot de verhuur aan zomergasten. In een tijd waarin begrippen als 'Schaalvergroting' en 'Welvaart' zo gaarne worden gehanteerd zou het onnodig moeten zijn een dergelijke maatregel te treffen en bewijst slechts de betrekkelijke waarde ervan wanneer men gene gen of genoodzaakt is van vorenbedoelde onderkomens gebruik te maken. Een en ander impliceert dat ook juist weer de minder gegoeden slachtoffer van deze maatregel zullen worden, welke meer zou hebben aangesproken wanneer naast het bevel tot verwijdering alternatief wegen waren gewezen tot wel door u te accepteren bouw van zomerverblijven, zo mogelijk met een gunstige financieringsregeling. Dat in de zomer de huisjes voor het merendeel in het groen schuil gaan moge voor Ued.s nog een overweging zijn de uitvoering van de maatregel althans tot b.v. het najaar op te schorten. Met inachtname van de verschuldigde eerbied tekent het bestuur F. A. Sleking, voorz. S. Gutker, penn.m. C. Marees, secr. Geacht College. Wij bewonderen uw streven om te waken voor het aanzien van de ge meente Schoorl. Wij bewonderen ook uw moed om in het kader daarvan de soms al vele jaren getolereerde clandestiene huisjes en andere op trekken te lijf te gaan. Bestuur en leden van D '66 afdeling Schoorl kunnen echter weinig bewondering opbrengen voor de wijze waarop uw College thans deze zaak aanpakt. Deze aanpak heeft geleid tot aller lei onprettige, wraakzuchtige en sfeer vertroebelende geruchtenvor ming. Ook u is bekend dat daarbij herhaal delijk de opstallen van de 'Schoorlse Pilaren', de gang van zaken rond het winkelcentrum Hargen aan Zee als mede de voorschriften inzake de re creatie-terreinen worden genoemd. Wij willen niet op deze geruchten vorming ingaan. Wij noemen deze slechts omdat hieruit blijkt dat een goed contact en een samenspraak met de burgerij gevaar lopen. Deze burgerij vraagt zich bijv. af waarom nog niet met de bouw van het dorps huis is begonnen en hoe lang het zwembad op zich zal laten wachten. U weet dat de financiering een groot probleem is en uw College heeft dat ook wel eens in het openbaar mee gedeeld. De geruchtenvorming en de vragen naar het dorpshuis en het zwembad tonen echter aan dat u er met mededelingen in raadsvergade ringen niet bent, terwijl het van een weinig slagvaardig beleid getuigt als het College gaat afwachten tot het - op vragen van een gemeenteraads lid - zijn antwoord kan spuien. Der halve verzoekt D '66 uw College di rect: 1. een duidelijke uiteenzetting van uw beleid inzake de clandestiene zo merhuisjes. D '66 vraagt zich met name af of de betrokenen wel op de meest tactische en democratische wijze benaderd zijn en of het College - zo vlak voor het toeristenseizoen - de consequenties van zijn beleid heeft gerealiseerd. 2. een open en eerlijke voorlichting over die zaken die tot geruchtenvor ming hebben geleid. D '66 doet uw College de suggestie hiervoor een openbare contactavond met de bur gerij te beleggen. Bestuur D '66. Edelachtbare heren. Het bestuur van de P.v.d.A. afde ling Schoorl, heeft met zorg kennis genomen van de maatregelen die het gemeentebestuur van Schoorl heeft getroffen tegen de clandestiene bou werij in onze gemeente. Wij zijn met u eens dat besluiten, die door de gemeenteraad worden aan genomen, ook uitgevoerd dienen te worden. Gezien het feit echter dat in het ver leden, mede door het lankmoedige optreden van vorige colleges, deze raadsbesluiten nogal eens worden gesaboteerd, hebben wij er begrip voor dat dorpsgenoten onder deze voorrechten proberen uit te komen. Hecht men waarde aan een mooi dorp, dan is medewerking van ieder noodzakelijk. Er zijn echter een aan tal dingen gegroeid die haast ge woonterecht gekregen hebben. Wij zouden het college willen advi seren voor deze zomer dispensatie te verlenen, zodat reeds aangegane verplichtingen kunnen worden nage komen. Verder in een rondschrijven te vermelden dat vóór 1970 een op lossing dient te worden gevonden en dat verhuur in de betreffende on derkomens voor 1970 onmogelijk is. In genoemd rondschrijven dan te vens vermelden onder welke voor schriften wél gebouwd mag worden, waarbij wij u verzoeken de moge lijkheden te bezien of deze voor schriften niet verzacht kunnen wor den. Wij kunnen met de beste wil niet inzien waarom b.v. houtbouw niet verantwoord zou zijn. Wij zouden het College willen ver zoeken door de dienst gemeentewer ken een 5-tal modellen van zomer woningen te laten uitwerken en deze bouwtekeningen gratis ter beschik king te stellen van de bewoners. Voor uw medewerking in deze, zou den de inwoners van Schoorl u zeer erkentelijk zijn. Namens het bestuur van de P.v.d.A. afdeling Schoorl: J. Bos (secretaris). Een extra vrije dag, waarvan de meesten van ons eergister konden genieten, brengt iedereen weer an ders door. De tuinliefhebber geeft zijn tuintje een fikse beurt, de auto liefhebber maakt met vrouw en kroost een tochtje terwijl er ook lie den zijn die maanden van te voren hun plannen voor deze dag moeten maken. En dit zijn dan de leden van de verschillende Oranjeverenigingen in ons land die het dan toch maar weer presteren om de burgerij een dag met tal van attracties voor te schotelen. Schoorl maakt hierop ge lukkig geen uitzondering, dat zal u wel gebleken zijn als u het program ma van de Schoorlse Oranjevereni ging heeft bekeken. Zoals de laatste jaren de gewoonte is begon men al vroeg en wel muzikaal. Het fanfare korps en de drumband maakten rondgangen door Schoorl en Groet, en voor het huis van burgemeester Stronkhorst brachten de schoolkin deren een aubade. De nationale drie kleur werd gehesen, maar deze werd na de aubade weer neergehaald door leden die het blijkbaar niet eens zijn met het beleid van onze nieuwe burgemeester. Jammer dat men op deze manier en op deze feestelijke dag op deze wijze moest protesteren, er zijn toch nog wel andere manie ren, dachten wij. Enfin, de heren zijn door de politie gegrepen en gevankelijk weggevoerd, zoals dat heet. Om 10 uur begon de filmvoorstelling voor de bejaarden in het Doopsge zind Broederschapshuis en op de zelfde tijd werd gestart met de klas sementsproeven voor automobilis ten op het parkeerterrein achter Schoorls winkelcentrum. De fa. Gebr. de Winter had enkele auto's beschikbaar gesteld en a rai- son van 3,50 kon men zijn vaardig heid beproeven. Er waren 2 banen uitgezet, in de eerste moest men sla lomrijden en in de tweede 'in z'n achteruit' bochten maken. Dit evene ment duurde de hele dag en om kwart voor zeven 's avonds werd de finale gehouden. Na een spannende finale tussen 6 coureurs kreeg de heer J. Bakker met 101 punten de hoofdprijs, zijnde een Kodak-autoset. De andere prijswinnaars waren de heren de Jong, Eikelenboom, Tuin Smit en Rietveld. De kinderen werden op verschillende manieren bezig gehouden. Er wa ren filmvoorstellingen en een kin dermiddag in de sporthal. En dan niet te vergeten de gekostumeerde kinderoptocht. Ook hier verleende fanfarekorps en drumband mede werking, de leden van de drumband bleken te zijn uitgerust met nieuwe trommels, de meisjes hadden nieuwe rokjes gekregen en nieuwe pluimen op de petten. De jury had haar kritisch oog langs de kinderen laten gaan en burge meester Stronkhorst reikte de prij zen uit. Deze zei een diep respect te Op woensdag 7 mei a.s. van 10.00- 22.00 uur is er een bazar van de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers afd. Bergen N.H. in het Verenigingsge bouw van de Gereformeerde kerk, ingang Emmalaan. Attracties: boekenstands, verlotin gen, zeer mooie handwerken, baby kleertjes, grabbelton en nog véél meer! De opbrengst van deze bazar zal worden bestemd voor een blinden geleidehond en voor ons bejaarden- werk. Komt u eens kijken met vrien den en kennissen? HERVORMDE GEMEENTE RUÏNEKERK Ruinekerk geen dienst, zie Ger. Kerk GEREFORMEERDE KERK 10 uur: Ds. ter Steege Gez. dienst Geref.-Hervormd PAROCHIE PETRUS EN PAULUS Zaterdag 19 uur Eucharistieviering als op zondag. Zondag: 8.15 uur - 9.30 uur hoogmis 11.00 uur en 12.15 Uur EUROPESE PAROCHIE VAN ST. BENEDICTUS Prins Hendriklaan 31 Zaterdag 19.15 uur: Eucharistie viering als op zondag. Zondag: 8.00 uur - 9.00 uur hoogmis 10.15 uur Europese dienst met preek in het Frans en Duits - 11.30 uur SCHOORL Schoorl, 10 uur: Ds. van Kooten Zaterdag 19 uur Eucharistieviering als op zondag. Zondag: 8.00 - 9.30 en 11 uur en 19 uur Avondmis ALKMAAR DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.00 uur: Ds. A. J. van der Sluis REM. GEREF. GEMEENTE 10.30 uur: Ds. J. G. van Royen LUTHERSE GEMEENTE Oudegracht 147 10.15 uur: Ds. Herrmann Als u deze bovenstaande zin heeft ontcijferd zijn de leden van de Drumband waarschijnlijk op weg naar u toe, om haar koopwaar aan de man of de vrouw te brengen. Want uit eerdere publikaties heeft u kunnen lezen dat er hard achter de schermen is gewerkt om met onze Drumband Schoorl goed voor de dag te komen. Maar de leden hebben met lede ogen moeten toezien hoe de penningmees ter door de uitgaven aan de nieuwe rokken, uniformen en trommels ten laatste zijn nagels bezeerde op de bodem van de clubkas. En omdat de uitgaven nu eenmaal groter bleken te zijn dan de inkom sten gaan de leden van de Drum band proberen de penningmeester wat extra inkomsten te verschaffen, door middel van een verkoopactie vanclosetpapier! En omdat dit papier in geen enkel gezin zal ont breken, hebben de leden de hoop op dit verbruiksvoorwerp gericht. Op 3 mei te beginnen zal de Drum band Schoorl haar actie beginnen en zal een ieder in de gelegenheid wor den gesteld om closetpapier te ko pen van de Drumband. Wij verwachten dat u deze jonge mensen die zich op deze manier voor hun vereniging willen inzetten niet zult teleurstellen. Koop met gulle hand, leg eventueel een voorraad aan voor de komende jaren. De Drumband biedt kleurig closet papier aan in plastic verpakking, 2 grote rollen voor slechts 1,00, ja u leest het goed, voor één gulden. De kans om èn het Drumbandkorps te steunen èn zo'n koopje te krijgen mag men eenvoudig niet voorbij la ten gaan. Wij gaan zelfs nog verder. Drie pakken van 2 rollen voor 2,50, ongelooflijk. Ook kunt u telefonisch van deze aanbieding profiteren u kunt bestel len onder nummer 719, 301 en 777. En omdat op geen enkele manier schade mag worden toegebracht aan de winkeliers zijn de plaatselijke verkopers van toiletpapier van onze actie op de hoogte gebracht en ook zij hopen dat deze verkoopactie vol ledig zal slagen. Dan is dachten wij nu de daad aan u. Steun deze sympathieke actie en koop. Met hartelijke dank bij voor baat. hebben voor de drumband die ge stadig groeit zodat men de band nu heeft gesplitst in een tamboerkorps en een jeugddrumband. De prijzen voor de best verklede kinderen vielen ten deel aan: Groet, individuelen: 1. Spaarvarken (Ate Kooge) 2. Gelaarsde kat (Marcel v. d. Kamp) 3. De beer (Rob Melk) 4. Vogelverschrikker (Erica Smit) 5. Bruidje (Madeleine Snip) 6. Chinees (Ingrid Quaadvliet) 7. Oma (Erwin Jansen) 8. Ruimtevaarder (Jos. Druiven) 9. Vrouwtje Bezemsteel (Simone Minkema. Groepen: 1. en 3. De Fabeltjeskrant 2. Pias en nar 4. Verpleegsters. 1. Batavier (Harm Hilgevoort) 2. Zeerover (Edwin Beurs) 3. Vlinder (Miranda Hazebelt) 4. Harlekyn (Christiaan Verhage) 5. Danser (Frank Nieuwenhuizen) 6. Hongaarse (Brigitte Pronk) Paren: 1. Neptunus Groepen: 2. Alfabet 1. Beatles 3. Chineesjes 2. Honig soepen 4. Clowntjes 3. Hans en Grietje Om 2 uur begonnen onder grote be langstelling de hordenrennen voor paarden en pony's op het sportpark. De dieren moesten verschillende horden nemen die op bepaalde af standen aan de buitenzijde langs het voetbalveld waren geplaatst. De or ganisatie van dit evenement was in handen van de heer Roozing c.s. en er waren verschillende spannende races, waarbij men soms pas op de streep werd gepasseerd. Jammer was het dat enkele kinderen van hun pony's vielen, maar de verwondingen vielen nogal mee. De prijzen die bestonden uit bekers en geldbedragen werden voor de ponyruiters uitgereikt door de heer Roozing en voor de junioren en seni oren door burgemeester Stronkhorst. De prijzen waren als volgt: Ponyruiters/amazones 1. Anneke Timmerman 2. Peter Blankendaal 3. Iet Schol 4. Theo Leeuwenkamp Junioren: 1. J. de Lange 2. Ina Zijdewind 3. Rob Leeuwenkamp Senioren: 1. Mevr. de Vries 2. de heer van Muyen 3. de heer Nieuwbuurt 4. de heer Roozing Om half acht begon de voetbalwed strijd tussen de Schoorlse Midden stand en de Brandweer die eindigde in een 2-0 overwinning voor de be strijders van de Rode Haan. De eerste helft verliep doelpuntloos, maar na de rust scoorde Ofman voor de brandweer uit een voorzet van Smit. De tweede goal werd per on geluk door een achterspeler van de Middenstand zelf gemaakt. En ook al ging een onzer redacteuren op zijn hoofd staan, de zakenmensen vermochten geen wijziging meer in de uitslag te brengen. En toen spoedde een ieder zich ver kleumd naar het immense vreugde vuur dat direct na de wedstrijd werd ontstoken. Hier werd geconcerteerd door de Vriendschap en trad 'das Alphorn Trio und Fahnen Schwingër Aeber- hard' op, die een enorm succes had den. Honderden mensen keken be wonderend naar de Zwitserse dans groep die in origineel kostuum was gekleed. En terwijl het vreugdevuur hoog op laaide, de kapel speelde en kinderen vertwijfeld naar hun ouders en om gekeerd zochten, kwam een eind aan deze Koninginnedag. Een groot succes, deze dag, niet al leen zat alles organisatorisch goed in elkaar, maar het traditionele Oranjezonnetje liet weinig of geen verstek gaan. Programma zondag 4 mei: Schoorl 3 - Flamingo's 4 12.00 u. Schoorl 4 - Victoria-0 5 2.00 u. Aspiranten: St. Adelbert a - Schoorl a 12.00 u. Alkm. Boys k - Schoorl b 10.00 u. Te koop aangeboden Dr. v. Peltlaan 62 Bergen: Een eiken 2-persoons ledikant met Auping matras, een grote spiegel (ouderwets), een bank met kastje, een goede Philips stofzuiger (draaitop), een grote linnenkast (eikenhout), een uittrektafel, een 1-persoons opklapbed met ombouw, een zo goed als nieuwe gashaard. Thans te bevragen Elkshove 25 De nationale collecte kinderbescher ming, Sakor, bracht in Schoorl 640,00 op. Een woord van dank aan alle gevers en geefsters en speciaal aan de dames die weer zo bereidwil lig waren met de bus rond te gaan! Aangeboden: JONGE HONDJES Gratis af te halen. De Meur, Kerkedijk 48, Bergen N.H. Importeur-exporteur van goederen uit het Verre treding- Amsterc*am> zoekt voor spoedige in dienst- Voor de debiteuren-administratie. Geboden wordt een goed salaris en reis kosten worden vergoed. Eventuele mondelinge afspraken kunnen gemaakt worden met de heer Blauwen, Ribesplantsoen 19 te Schoorl

De Duinstreek | 1969 | | pagina 2