Voetbalvereniging ,Schoorl' vierde haar 50-jarig bestaan avant-garde kosmetika schoonheid begint ónder de huid hamol international Tentoonstelling sterrenkunde beauty-care Enorme belangstelling bij receptie en feestavond 'Duintreffers'-nieuws Gevonden voorwerpen NOVIB-nieuws II Gratis abonnement Dorpshuis Bibliotheek Algemeen Welzijn De voetbalvereniging 'Schoorl' heeft afgelopen zaterdag op sfeervolle wijze het feit herdacht dat zij een halve eeuw geleden werd opgericht. 's Morgens werd een krans gelegd bij het graf van een der oud-voorzitters, de heer Visser, in aanwezigheid van mevrouw Visser en haar dochter. In aanwezigheid van het voltallige bestuur herdacht voorzitter Oostinga in de heer Visser allen die de vereniging waren ontvallen. De heer Visser was een schoolvoorbeeld van enorme clubliefde en zelfwerkzaamheid. In de middaguren werd een alles zins geslaagde receptie in De Roode Leeuw gehouden. Een grote rij van sprekers had zich opgegeven, de ju bilerende vereniging ontving een groot aantal cadeaux, enveloppen met in houd en uit handen van bur gemeester Stronkhorst kreeg men de felbegeerde vergunning voor de bouw van de cantine. Een collecte bij de burgerij had liefst 2000 gul den opgeleverd. Als ceremoniemeester fungeerde Jo de Leeuw, erelid van de vereni ging die zijn taak voortreffelijk ver vulde. Als eerste sprak de burgemeester die de vereniging van harte geluk wenste met deze mijlpaal, hij vond de leeftijd van 50 jaar voor een ver eniging respectabel. Al te goed weet ik, aldus de heer Stronkhorst, hoe moeilijk het is iemand voor een ver eniging te krijgen en deze mijlpaal bewijst verder welke belangrijke plaats de sportbeoefening in onze samenleving inneemt. Het is een goe de zaak dat uw vereniging zorgt voor een stuk vrijetijdsbesteding voor de jeugd. Hierna overhandigde de bur gemeester aan de heer Oostinga de goedkeuring tot de bouw van de can tine die geheel door en voor de le den zal worden gebouwd. Namens het gemeentebestuur bood de bur gemeester een klok aan. De heer C. van Zoonen, oud lid der vereniging en thans woonachtig in de Wieringermeer voerde het woord namens de KNVB en bood een wim pel aan die voortaan elke zondag op het voetbalveld zal wapperen. De heer van Zoonen zei met weemoed aan de dertiger jaren terug te den ken toen hij zijn entree in SW maakte. Hij haalde tal van oude her inneringen op: hoe hij voor de voet ballerij was gecharterd door Jan Snor (de heer J. Beeldman), hoe men voetbalde op de zandvlakte, dat alles op de fiets ging en dat de voetbal lers van nu toch wel in de watten worden gelegd waar ze prinsheerlijk per auto's naar de uitwedstrijden worden vervoerd. Overigens neemt de liefhebberij voor het edele voet balspel nog steeds toe, de afdeling Noord-Holland telt thans 50.000 le den en er zijn maar liefst 200 elf tallen meer in de competitie dan vorig jaar. Over de cantine zei de heer van Zoonen dat men er een tehuis voor de leden van moest maken maar geen horecabedrijf. Hou het wel netjes, en schenk geen alco hol. Deze mening werd krachtig on derstreept door de heer de Leeuw die ook vond dat de cantine geen drankhol moest worden, daar zijn de cafe's voor. Want sport en drank zijn onverenigbaar. De heer G. de Boer voerde namens verschillende verenigingen en instel lingen het woord, namens de toneel verenigingen, de ijsclub en de Raif- feisenbank. Hij wenste de vereniging sterkte toe in deze competitie en zei dat er aan het 'Runnen' van een verenigingen veel, soms indankbtar, werk was verbonden. Hij bood een cheque van f500,aan voor de in richting van de cantine. Ook voerden enkele oprichters van de vereniging het woord, n.l. de he ren Kuijper en Leeuwenkamp die een humoristische duik in het ver leden namen. Vervolgens sprak de heer Duinmeijer als oud-lid waarna het bestuur zich naar buiten begaf waar hen door de drumband een serenade werd gebracht. De heer P. Bakelaar voerde het woord namens de jeugdcommissie en een deputatie van de voetballende jeugd bood een wandbord en een klok aan. De heer de Jong sprak namens Go Ahead en de heer Schermer namens de tweede elftalspelers van het jaar 1920. De heer Maree bood een foto aan van het huidige eerste elftal en er werd door de heer de Leeuw een brief voorgelezen van de heer Kaag man die in de beginperiode de ver eniging de eerste schreden leerde zetten op het glibberige pad der spelregels. De heer Wardenaar sprak namens de VVV Schoorl en wees op de pret tige samenwerking, terwijl de heer Ouweltjes in een speech vol beeld spraak een spaarpot met inhoud aan bood. En dan was er het duo van Teulin- gen/Muskee dat de opzienbarende mededeling deed dat er liefst 2000 gulden was opgehaald onder de bur gerij. De voorzitter werd er stil van, de heer Meijer zegde toe gratis verf voor de cantine ter beschikking te stellen terwijl Jo de Leeuw op de hem eigen kernachtige wijze ver klaarde dat alle elftallen nu toch wel verplicht waren flink van leer te gaan trekken. De andere Schoorlse voetbalvereni ging Duinranders werd vertegen woordigd door de heer Jonker, die vond dat deze dag goed op poten was gezet en dat de organisatoren hieraan heel wat werk zouden heb ben gehad. De heer de Leeuw hoopte dat het nog eens een keer tot fusie van de beide verenigingen zou ko men, één grote plaatselijke voet balclub zag hij als een ideaal voor de toekomst. Voorzitter Oostinga vond, toen de lijst van sprekers dan eindelijk was afgewerkt, geen woorden genoeg om iedereen te danken voor zijn milde gaven en welgemeende wensen. De bouwvergunning voor de cantine is er, de burgerij leeft met ons mee en u heeft, aldus de voorzitter, ons allemaal overladen met weldaden. Op ons rust de zware taak alles waar te maken door het behalen van goede resultaten in de competitie, 's Avonds daverde De Roode Leeuw van het feestgedruis dat tot in de kleine uurtjes voortduurde. Er werd muziek gemaakt, er werd toneel ge speeld en er werden enkele mensen lid van verdienste gemaakt. Dat was de heer Stoel, de man die bijna 40 jaar lang de kaartjes aan de ingang verkocht. In weer en wind staat hij aan de poort en al die jaren voor 'noppus'. Het lid van verdienste heeft hij dan ook tenvolle verdient. Wij hopen dat we hem nog vele jaren aan de poort zien. Stoel en de vv Schoorl horen bij elkaar. Verder waren het de heren A. Bek- ker als consul, Van Twuyver, de vas te grensrechter van het eerste elf tal, A. Mooij, trainer, W. Verhagen de jeugdleider en H. Mooij bestuurs lid. Tot ereldi werd gemaakt de se cretaris de heer de Witte, die de wens te kennen gaf er mee op te houden, als er een opvolger was gevonden. Waarderende woorden werden ge sproken tot de heer Mul, samenstel ler van het clubblad 'Schot' en tot mevrouw Mooij, de 'moeder' van de vereniging, die een plant kregen aangeboden. Ook wij kregen een jubileumnum mer van 'Schot'. Verrijkt met vele foto's, dit is een boekje wat de moei te waard is goed te bewaren. We vinden er vele oude foto's in. Een niet te onderschatten steunpilaar voor de vereniging is dit maandblad en hoewel wij weten dat er veel werk aan verbonden is, hopen we dat 'Schot' nog veel jaren de bin ding in de vereniging helpt tot stand komen. Ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan is het klubblad verrijkt met vele oude en unieke foto's. Ieder lid, oud lid en dona teur die dit boekje nog niet in zijn bezit heeft kan dit gratis bestellen bij: C. Mul, Teugelaan 11, Schoorl (Aagtdorp). En zo vierde de vereniging op een grootse wijze haar gouden feest. Een enorm aantal cadeaux, waar onder veel voetballen, telegrammen, brieven, enveloppen met inhoud van particulieren en andere verenigingen kwamen binnen en als men, uitge- feest, de balans opmaakt zal het positieve resultaat blijken. Ook van onze kant wensen wij de voetbal vereniging geluk en hopen vooral dat het eerste elftal voor degradatie zal worden behoed door het beha len van betere resultaten. Dat men hier echter soms weinig aan kan doen bewijst wel de uitslag van ons aller Feijenoord tegen Ut Arad waardoor onze Rotterdammers uit de cupstrijd werden gewipt door een clubje waarvan men eerder nog niet had gehoord. Maar dat is weer een heel ander verhaal De uitslagen van 't afgelopen week end zijn als volgt: Dames Duintreffers 1-Reactie 1 8-2. Heren: St. Victor 1-Duintreffers 1 7-3; Duintreffers 2-Spoetnik 2 1-9. Junioren meisjes: Dito 1-Duintref- fers 1 4-6. Junioren jongens: Dito 2-Duintref- fers 1 10-0. De dames van onze plaatselijke ver eniging kwamen tegen het sterke Reactie tot een prachtige prestatie; door deze Alkmaarse dames met 8-2 te verslaan. Proficiat Gre, Joke en Gre. De heren hadden het zwaar tegen resp. St. Victor uit Obdam en Spoetnik uit Warmenhuizen, maar de verschillen waren niet zo groot als de uitslag doet vermelden. Dat biedt ongetwijfeld weer perspectief voor de toekomst. De junioren zijn ook gestart, de dames begonnen met een keurige 6-4 winst en de jongens die voor het eerst in de Hoofdklas uit komen, moesten hun meerdere er kennen in Dito. De wedstrijden voor het komende weekend zijn: Junioren dames: Spoetnik 1-Duin- treffers 1 om 3.00 uur. Junioren jongens: Duintreffers 1- Befair 1 om 3.00 uur. Seninoren dames: zijn vrij. Senioren heren Duintreffers 1-West Frisia 2 om 7.00 uur. DOV 2-Duintreffers 2 om 7.00 uur. mi Rayon Schoorl: Schildpad, ongeveer 15 cm groot, met kruis op de rug, zwarte damesportemonnee met knip sluiting inhoudende geld en sleutels, kinderbril licht montuur, 2 bonte ganzen, suéde jasje, zwarte dames portemonnee met knipsluiting met enig geld, stalen trekkabel, plastic zakje inhoud diverse munten, da mesportemonnee inhoudende geld, foto's e.d., broche. Rayon Groet: Zwarte knipportemon- nee met inhoud, 2 huissleutels aan ring nr. 8060. De afdeling Alkmaar van de Neder landse vereniging voor Weer- en Sterrenkunde mag worden gezien als een bloeiende afdeling in het rijkge schakeerde Alkmaarse verenigings leven. Ondanks de televisie, die on middellijk als de grote boosdoener wordt gedoodverfd wanneer vereni gingen een kwijnend bestaan leiden of bij gebrek aan belangstelling li- kwideren, presteert deze afdeling het nog steeds de zaal vo te klrijgen bij haar, doorgaans maandelijkse, voor drachten. Een voor de toekomst hoopvol ver schijnsel daarbij is, dat meer dan de helft van de belangstellenden tot de categorie 'jongeren' moet worden ge rekend. Een tendens, waaraan de ho ge vlucht, zowel letterlijk als figuur lijk, van de ruimtevaart en de daar door gewekte belangstelling, niet vreemd is. Daar de activiteiten van de heren amateur-sterrenkundigen nooit expliciet op 'de buitenwereld' gericht waren, zag het bestuur in het feit dat de afdeling deze maand pre cies 25 jaar bestaat een goede aan leiding de 'public relations' eens wat op te vijzelen. En daarom zal op vrijdag 9 en za terdag 10 oktober een naar het zich laat aanzien even uitgebreide als in teressante, sterrenkunde en ruimte vaart-tentoonstelling worden gehou den in het Verenigingsgebouw, Heul 11 te Alkmaar. Het ligt in de bedoeling vele (ama teur) astronomische hulpmiddelen en prestaties een plaats te geven zoals verschillende typen astronomische kijkers, talrijke foto's (merendeels door de leden zelf gemaakt), wand- vullende maankaarten, een planeta rium, maan- en aardglobes, opstel lingen voor het testen van zelf gesle pen telescoopspiegels, astronomische klokken, schaalmodellen van Mercu ry-, Gemini- en Apollocapsules, kort om: voor ieder die iets wil zien van de astronomie het neusje van de zalm. Trouwens ook voor diegenen die iets willen weten of horen van alle ge- exposeerde objecten wordt een des kundige, doch voor ieder begrijpe lijke uieleg gegeven, terwijl er bij de 'ruimtevaart stand' een continu- verslag van de historische maan- vlucht van Apollo 11 zal weerklin ken. Een bezoek meer dan waard dachten wij zo. subcutan VAKKUNDIGE VOORLICHTING WORDT GRAAG GEGEVEN DOOR ONZE DEPOSITAIR DROGISTERIJ-PARFUMERIE GR0ENEVEID JAN OLDENBURGLAAN 15 BERGEN N.H. SCHOORL Eigenlijk is de laat ste letter van NOVIB niet goed meer.. Doch omdat de NOVIB een stichting is kan de naam niet ver anderd worden. Maar de B moet een S worden. In de bijna vijftien jaar dat de NOVIB bestaat hebben zich de opvattingen over hulpverle ning aan arme landen gewijzigd. Oorspronkelijk was er een soort van hulpverlening die wel iets van de ouderwetse liefdadigheid had, een manier om uit onze overschotten weg te schenken wat misschien daar - in de arme landen - nog gebruikt kon worden. Maar al spoedig bleek dat er een doeltreffender manier van helpen was. Wat heeft men aan melkpoeder als er nauwelijks water is? Wat doet men met rijstebloem of iets dergelijks als niemand weet hoe het klaargemaakt kan worden? Wat moet je met een landbouwtrek ker als je moeilijk aan benzine kan komen, of als je niet aan onderde len kan komen om kapotte te ver vangen? Hulp en bijstand moet in onderling overleg geboden worden. De 'begunstigde' moet kunnen mee praten. Vandaar dat men tegenwoor dig spreekt van ontwikkelingssa menwerking. NOVIB NOVIS: Nederlandse Or ganisatie voor Internationale Samen werking. Wie mee wil helpen - want ook is Schoorl is een NOVIB-comité Teun voelde zich dadelijk op zijn gemak. Grevenberg leek een man van tegen de vijftig, met lichtgrijzend haar aan de slapen. Het enige wat Teun niet helemaal kon rijmen, waren de diepe groeven in zijn voorhoofd. Net of de man jarenlang in zorgen had gezeten. Maar Grevenberg bleek een gezellige prater te zijn. Teun vertelde van de smederij en van het werk dat hij deed. Over zijn vader, die raadslid was en over zijn beide broers, waarvan de jongste nog in militaire dienst vertoefde. En van zijn zusje. „Lien is ongeveer zo oud als Anneke," voegde hij er aan toe. „Misschien iets jonger." „Ik ben twintig." „Lien is negentien, maar ze is erg flink en ziet er ouder uit." „Dus jij bent de oudste?" informeerde Els. Teun knikte. „Ja, te zijner tijd zal ik vader wel opvolgen in de zaak. Dat is zo de traditie in onze familie. De smederij ging al tijd over op de oudste zoon." „En wat moeten je broers dan, Teun?" vroeg Anneke. „O, die kopen te zijner tijd misschien wel een eigen zaak. Bij mijn vader thuis waren ook vier broers. Vader nam de zaak over van grootvader, En m'n ooms zitten verspreid in het land. Eén heeft een smederij onder Winterswijk, de ander is hele maal overgestapt op tractoren en is dealer nabij Gouda. En m'n oom Piet is uit het vak gegaan. Die heeft nu een rijwielzaak in Hoorn. In Noord-Holland. M'n broer Elmert is de specialist voor de tractoren en landbouwwerktuigen. Die zal vroeg of laat el ders in het dorp wel voor zichzelf beginnen, veronderstel ik. Zelf ga ik veel op karwei in de nieuwbouw. Ook buiten het dorp." De gesprekken waren prettig. Teun rookte zijn sigaretje, af en toe de hand van het meisje op zijn arm voelend. Maar op een gegeven ogenblik vroeg Grevenberg: „Teun, een vraag op de man af. Weten je ouders dat je vanavond hier bent?" „Jazeker, meneer. Ze weten trouwens al enkele weken dat ik zo'n beetje omging met Anneke." „En hebben ze geen bezwaren?" Teun keek de oudere man verwonderd aan. „Waarom zouden ze? Vader heeft wel zoveel vertrouwen in me om te weten dat ik niet met de eerste de beste thuis zal komen." Hij draaide zich naar het meisje en voegde er lachend aan toe: „Zo te zien kan ik met Anneke wel voor de dag komen, niet?" Het meisje lachte verlegen. „Jij zult het wel 't beste weten." Om tien uur meende Teun dat het tijd werd om op te stappen. Hij kwam overeind, zich verontschuldigend: „Morgen is het weer vroeg dag. Mag ik nog eens een keer komen?" Hij keek beur telings de heer des huizes en Enlsje aan. „Daar heb ik niet over te beslissen," zei de laatste, maar op een toon van: Ik heb geen bezwaren. Grevenberg dacht na. „Natuurlijk mag je terugkomen. Tenmin ste, als Anneke het goed vindt." Hij keek zijn jongste doch ter lachend aan. „Al was het elke avond," antwoordde ze eerlijk. Teun knikte dankbaar. „We zullen niet te hard van stapel lo pen, Anneke." Hij draaide zich naar Elsje. „Wanneer komt het jullie het beste uit, Elsje?" „Vraag je dat aan mij?" vroeg ze verbaasd. „Natuurlijk. Jij bent de oudste dochter, dus zo'n beetje de vrouw des huizes die beslist. Zeg jij het dus maar." Het verwarde haar blijkbaar. „Nou, ehdinsdags- en vrij dagsavonds? Is dat goed, vader?" „Ik vind het uitstekend. Als het Teun tenminste schikt?" Anneke voegde er aan toe. „En je mag best ook op zondag ko men, hoor. Maar niet te vroeg, want zondagsmorgens luieren we allemaal." „Anneke toch!" riep Elsje bestraffend. Teun lachte vrolijk. „Dat doen wij ook wel eens, hoor. Maar ik kom vast niet voor de middag. Weet je wat, Annekeik kom je zondagmiddag halen. Kun je met mijn ouders kennis maken. Is dat goed, meneer?" Grevenberg knikte. „Verwen jij Anneke maar een beetje, Teun." Bij de deur greep Teun de hand van Elsje. „Dank je, Els, voor de heerlijke koffie. Enne voor de medewerking Dit zal ik nooit vergeten. Als ik eens wat voor je doen kan hoef je maar te knikken. Op mij kun je rekenen." Hij zag dat ze een kleur kreeg. Onwillig trok ze haar hand terug. ,,'t Is goed," antwoordde ze zacht. „EnAnneke laat je wel uit." In de hal trok hij het meisje naar zich toe en kuste haar. „Leuke avond, hè?" „Reuze, Teun. Wat heerlijk, hè? Dat vader het ook goed vindt. Van ons." „Kind, we gaan er een reuze leuke tijd van maken. Reken maar. Tot zondagmiddag. Half drie kom ik je halen. HOOFDSTUK 10 Maart was in het land en Annekes verjaardag werd rustig ge vierd. In overleg met haar vader en zuster had hij voor haar een fiets gekocht, waarover het meisje opgetogen was. Spontaan vloog ze Teun om de hals en bedankte hem. „Zoietszoiets heb ik nog nooit gehad. Mag ik 'm even proberen? Een paar mi nuutjes." „Doe je jas aan, Anneke!" waarschuwde Els die stond te kij ken. „Het is guur buiten." Gedrieën stonden ze in de deuropening te kijken, terwijl Anneke een ererondje maakte, haar gezicht een en al blijdschap. Na dat de fiets zorgvuldig weggezet was in het schuurtje, bewon derde Teun de andere geschenken: een doos bonbons, een boek en een paraplu. „Weet je van wie ik het boek heb?" Teun wist het, maar veinsde onkunde. „Van je vader en moeder. Leuk hè? Hoe weten ze dat ik van lezen houd? Maar boeken zijn zo duur en Elsje vindt het zonde van het geld." „Niet altijd," weerlegde haar zuster. „Maar er kunnen zich om standigheden voordoen, dat het geld beter besteed moet wor den." Teun knikte begrijpend. Geleidelijk aan was hij wat meer te weten gekomen. Dat het pensioentje van Grevenberg niet be paald voldoende was, om het gezin behoorlijk te onderhouden. Er werd' dus bijgewerkt. Waarschijnlijk door de beide meisjes, naaiwerk voor derden. Misschien voor een atelier of een fa briek. Hij wist het niet, en noch Anneke, noch Elsje had er tot nog toe over gesproken. Hij was niet nieuwsgierig, Als ze het niet wilden weten, dat ze er bijverdienden, hem kon het niets schelen. Van die praatjes, die er in het dorp rondgingen, dat ze 's avonds gedrieën met een berg poppen zaten te spelen, geloofde hij geen woord. Dat deden normale mensen niet en zowel Gre venberg als zijn beide dochters waren normale mensen als ieder een. Dat had hij in die keren dat hij overhuis was geweest dui delijk gemerkt. Overigens, zijn vader en moeder waren eenparig in hun lof over zijn keuze. Moeder verzekerde dat Anneke een lief, hartelijk meisje was, terwijl vader gezegd had, die eerste morgen, nadat Anne ke de zondag te voren op bezoek was ge weest: „Ik heb bewondering voor je smaak, Teun. Neem haar maar eens vaker mee." Tot nog toe was Tiemen Hofmeer nooit thuis geweest, als Teun en Anneke een paar uurtjes thuis doorbrachten, hetzij op zon dagmiddag dan wel op een door de weekse avond. En op de zondagen dat Tiemen met verlof was, verbleef Teun doorgaans de zondagmiddagen in het Boshuis, om dan 's avonds een eindje met Anneke rond te rijden want al gauw wist hij: ze is dol op autorijden, dus maakte hij nog al eens een ritje met haar naast zich in de wagen. - kan zich aanmelden bij W. Koe man, telefoon 1467. C. Mul, telefoon 2111, en de redactie van 'De Duin streek' telefoon 1268. SCHOORL Enkele weken geleden heeft er in dit blad een stukje ge staan over de naamgeving van het Dorpshuis Schoorl. Hopende dat er al zeer veel originele namen zijn uit gebroed door de Schoorlaars kunnen wij thans mededelen dat de prijs voor de inzender (ster), die de meest originele naam inzend zal bestaan uit 1 abonnement voor alle festivitei ten die gedurende het le jaar in het Dorpshuis zullen worden gehouden. Dit abonnement zal geldig zijn voor 2 personen. Een belangrijk argu ment om u nogmaals te bezinnen op de vraag: Hoe gaat het Dorps huis heten? Tot 1 november kunt u met uw vondst alleen schriftelijk terecht bij C. H. Wilbers, Sleedoornweg 4, Schoorl, waarna een deskundige jury de winnaar uit de stapel inzendingen zal trachten te distilleren. SCHOORL Uitlening der boeken elke vrijdagmiddag van 15.30-16.30 uur in het Oude Raadhuis te Schoorl. BERGEN HERV. GEMEENTE 10.15 uur: Ruïnekerk, Ds. Walstra. 10.15 uur: Het Kompas, jeugdkapel. 19.00 uur: Avondmaalsviering. GEREFORMEERDE KERK 10.00 uur: Ds. W. Diepersloot te IJmuiden. 19.00 uur: Ds. G. M. W. Steen te Nieuwendam. PAROCHIE PETRUS EN PAULUS Zaterdag 19 uur Eucharistieviering als op zondag. Zondag 8.15 - 9.30 - 11.00 11.00 uur: H. Mis met ritmische be geleiding. EUROPESE PAROCHIE VAN ST. BENEDICTUS Prins Hendriklaan 31 Zaterdag 19.15 uur: Eucharistie viering als op zondag. Zondag: 8.00 uur - 9.00 uur hoogmis, 10.15 uur Europese dienst met preek in het Frans en Duits - 11.30 uur. LEGER DES HEILS, Dorpshuis 10.00 uur: Samenkomst. SCHOORL NED. HERVORMDE GEMEENTE VAN SCHOORL, GROET EN CAMP. 10.00 uur, Schoorl: Ds. W. Ph. E. van Kooten. R.K. PAROCHIE VAN DE H. JOANNES DE DOOPER Zaterdag 19 uur Eucharistieviering als op zondag. Zondag: 8.00 - 9.30 - 11.00 en 19.00 uur. ALKMAAR DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.00 uur: Ds. Van der Sluis sr. (Broe derschapsdag met koffie en brood maaltijd). REMONSTRANTSE GEMEENTE 10.30 uur: Ds. M. A. Bosman-Hui - zinga..

De Duinstreek | 1970 | | pagina 5