White Stones en LSW scheiden zich af inde hoofdklasse I i I Aangereden huisdieren Havenzangers en Henny Huisman bij Wastora Vorige week geen katten gepla Sana Sauna is verbouwd Scorebord met c de ve die dt te grille die nc A F Illlllll Hoofdklasse Vermist: Gevonden Uitblinker ALKMAAR - Gezien het spel van de laatste tijd zat het er al een beetje aan te komen. Het Egmondse Rolff heeft in de inter regionale zaalvoetbalklasse zijn eerste nederlaag moeten incas seren. Uitgerekend AV Jan III, de gehavende streekgenoot, slaagde erin de Egmonders hun eerste echte tegenslag toe te dienen: 3-1. Rolff-coach Hans van der Idsert bekeek het, zoals altijd, reëel: „Die eerste nederlaag kwam elke week naderbij, ja. En ik moet zeggen, dat de overwinning voor AV Jan volkomen ver diend was. Maar het zegt al genoeg dat zij ook zeker niet groots speelden. Het liep bij ons de laatste tijd al wat minder. Tegen Swagerman maak je dan nog een erg gemakkelijke klapper, maar het kan natuurlijk niet goed blijven gaan.” ALKMAAR - Vorige week was de stichting nog enthou siast: 5 katten geplaatst. Deze week is het huilen geblazen, de stichting zit weer overvol. Hoe kan dat nu, zult u denken. Vorige week vijf katten weg en nu overvol. De afgelopen week zijn er katten van stichting Zwerfdier teruggekomen. We gens omstandigheden bij de mensen, omdat het niet meer ging en de mensen niet de moeite wilden nemen om er iets meer aan te doen dan sim pel terugbrengen. Tevens zijn er katten opgenomen die op straat zijn gevonden en die echt aan het eind van hun La tijn waren. Programma X^X’XwXwXwX zwarte, gesteriliseerde poes van IV2' Pt Afgebeeld i REGIONIEUWS -REGIONIEUWS <S Humpie zoekt een eigenaar waar zij een geheel eigen leven kan leiden. AV Jan III-Rolff 3-1 (1-0), Marco Robijn 1-0, Ron de Waard 2-0, Edwin de Waard (strafschop) 2-1, Marco Ro bijn 3-1. Hovocubo-Bupro Hout 4-4 (0-2), 10 10 10 10 10 10 10 7 5 5 4 4 4 3 3 3 4 3 3 17 14 13 11 11 10 9 8 38-21 28- 15 31-24 30-26 29- 35 27-29 30- 33 21-23 10 10 10 10 8 7 6 7 6 6 5 5 4 4 1 1 0 4 2 2 1 3 3 3 1 1 0 1 0 2 1 4 2 3 0 3 3 3 0 1 2 4 4 5 5 6 5 6 6 8 8 6 5 5 6 19 17 15 15 13 12 11 10 10 9 6 4 3 40-19 51-22 31-20 29-21 40- 32 41- 32 31-36 39-40 29-34 34-54 29-40 19-44 21-40 19-25 33-35 26-32 25-39 ii ii 12 11 '8 7 >7 5 Fia Fia Fia Fia Op Op Op Op Op Foi Fot Op To) Hoi Ma Ma Mit. Mit Op Op' Div Opi Hyi Sul Opi Citr Rei re) al bij het begin op het appèl. Uit gerekend zonder de ex-international, die immer waakt voor de speldiscipli- ne, en mèt naast Mark van der Kort in de persoon van de Amsterdammer Marco Robijn een tweede publiekspe- ler, grepen de Alkmaarders echter weer eens de volle winst. Geen won der dat coach Flip Stapper tevreden was over zijn ploeg. „Maar dat geldt De slepende blessures van Peter Klaver mag als een half excuus gel den voor de Egmonders. Tegen AV Jan hield Rolffs gevaarlijkste man het een kwartier vol. Van der Idsert: „Na tuurlijk is dat belangrijk. Zeker als anderen, van wie je het dan verwacht, het niet oppikken. Peter Buis was ook niet in zijn grootste vorm, terwijl ik hem in het Noordhollands team de sterren van de hemel zag spelen. We mogen in feite nog blij zijn, dat Erwin van Twuyver op dreef was. Die staat trouwens het hele jaar al sterk te kee pen. Nee, het wordt nu tijd om de puntjes weer eens op de i te zetten.” Moest Rolff het dus al snel zonder Klaver doen, bij AV Jan III ontbrak Een ieder die een huisdier mist of heeft gevonden of een ieder die over de bovenvermelde lijst nadere infor matie wenst of kan verschaffen kan zich telefonisch in verbinding stellen met Joke Buis, 072-615198 of met Janny Kuiper, 155623. Gelieve niet voor 10.00 uur en tussen 17.00 en 19.00 uur te bellen. Als u dier weer terecht is zou u dan zo vriendelijk .willen zijn om dit even aan ons door te geven. Als u de lijst t/m 28 nov. wilt beluisteren, dan kunt u de radio vrij dagmorgen afstemmen op de 93.5 FM en wel op radio Duckdalf om 10.00 uur. Zondagmorgen om 10.00 uur wordt de lijst nog eens gelezen op ra dio Centraal op de 104.8 FM. ALKMAAR - De dierenambulance van de stichting Dierenvriend werd de afgelopen weken weer met een hele rits aangereden dieren geconfron teerd. Mensen die informatie wensen omtrent deze dieren kunnen bellen naar 072-155033. Op 10-11 Vanaf P.C. Hooftstraat, poes, zwart met wit in oren en bruin 'vlekje boven linkeroog, crème befje en kruis, bruine vlooienband met stukje touw, 6 maanden. Ritno. 1696. Op 11-11 Vanaf Vlietwaard, poes geheel zwart, 3 maanden. Verblijft bij vinder. Op 12-11 Vanaf Stationsweg, poes cyper (grijs/zwart met rode gloed), witte kin, bruine vlooienband, ouder dan een jaar. Ritno. 1684 op 6-11. Op 12-11 Vanaf Donaustraat, kater grijs met witte nek, witte bef en op buik iets wit, witte sokken aan poten. Verblijft bij vinder sinds 9-11. Op 13-11 Vanaf Dommelstraat bij sporthal, poes zwart met op buik flin ke witte vlek, vier witte voetjes, witte vlooienband met grijze streep in mid den. Ritno. 1703. Op 14-11 Vanaf Meeuwenlaan (Sint Pancras), poes muisgrijs met wit bef je, loopt al ruim 1 maand in tuin van vinder. Op 15-11 Variaf Frieseweg t.h. hout handel, kater, cyper (bruin/zwart) met witte neus streep, witte bef uit lopend in punt, witte hangbuik, voor poten witte voetjes, achterpoten witte sokjes. Ritno. 1712. Op 15-11 Vanaf Wielingenweg, ka ter muisgrijs, crème-kleurige vlooien band, kale plekken op rug en achter band, liep al 5 weken in De Mare. Verblijft bij vinder. Op 18-11 Vanaf Cataloniëstraat, ka ter zwart, met op linkemeusgat wit vlekje, witte kin, witte bef en witte buik, voorpoten witte sokjes, linker achterpoot geheel wit, 8-9 maan den. Verblijft bij vinder. Op 18-11 Vanaf Dorpsstraat (Oud- karspel), poes zwart, wit befje em witte teentjes, bruine vlooienband. Verblijft bij vinder sinds 15-11. Op 18-11 Vanaf Zwinstraat, kater geheel zwart, 6 maanden. Verblijft bij vinder sinds 10-11. Op 20-11 Vanaf Fazantstraat, poes cyper (bruin/zwart) met wit befje en wit puntje aan staart, vier witte sok jes, vrij jong. Verblijft bij vinder sinds 15-11. Op 21-11 Vanaf Koelmalaan, poes geheel zwart. Ritno. 1730. Op 21-11 Vanaf gnaarmanslaan/ hoek Scharloo, poes muisgrijs, met witte streep tussen ogen, witte bef en witte buik, vier witte sokjes, IV2 a 2 jaar oud. Ritno. 1731. Op 21-11 Vanaf Cataloniëstraat, ka ter zwart, witte snorharen, grote wit- Hans Manuputty 0-1 en 0-2, Marcel Beerthuizen 1-2, Edwin de Ridder 2- 2, Marcel Beerthuizen 3-2 en 4-2, Marcel Kolster 4-3 en 4-4. Handsome Eight-De Zaak 3-5 (2- 2), Willem Roker 1-0, Rolf Huese 1-1, Sytze Kijlstra 1-2, Erno Brouwer 2-2, Rolf Huese 2-3, Sytze Kijlstra 2-4, Jan van Veen 3-4, Frank Brouwer 3-5. Hink Tegel-LSVV/Hink 1-6 (1-2), René.Duys 1-0, Jan Brink 1-1, John Kraakman 1-2, Koos Deken 1-3, Theo Kruyer 1-4 en 1-5, Jan Kunst 1-6. Joy Funadama-Lios 2-3 (1-1), Sjaak Vrenegoor 1-0, Gerard Nieu wenhuis 1-1, Ruud Oosterveer 1-2 en 1-3, Jos Jonker 2-3. De Boer Tenten-AFC/Hooge Huys 3-3 (1-3), Wim Zwart 1-0, Theo Vonk 1-1, Kees van Nus 1-2, René Tromp 1-3, Jos Klaver 2-3 en 3-3. HSV-HZV De Viersprong 2-1 (1-0), Edward Geesken 1-0, Rob Kooyman 1-1, Jan Zoon 2-1. Crwaford-White Stones 3-3 (3-0), Mart Kosters 1-0, Toni Numan 2-0, Wim Robert 3-0, Kees Klijbroek 3-1, via een dierenarts opgenomen. Tom my was bij de dierenarts gebracht omdat hij ontzettend aggressief was jaar. Humpie kon het niet vinden met en moest maar naar de poezenhemel, zijn eigenaar. Zij bleef hem steeds woedend aan„blazen”, zo erg dat de eigenaar op een gegeven moment niet meer zijn eigen huis in durfde. Dus kwam ook Humpie via een dierenarts bij stichting Zwerfdier terecht. Hum pie zoekt een eigenaar, waar zij een heel eigen leventje kan leiden. Kinde ren en andere katten vindt ze niet ge slaagd. Humpie wil alleen aange haald worden wanneer het haar uit komt. Heeft u interesse in één van de kat ten, en heeft u zeer goed nagedacht voordat u besloot een kat te nemen dan kunt u kontakt opnemen met Martha Kruijer, tel. 072-612482 b.g.g. Joke Buis, tel. 072-615198. Ook kunt licht-beige vlooienband. (Ameland- straat). poes of kater: ong. 3 mnd. oud, hele maal zwart, bruine vlooienband. (Ruusbroekhof). poes of kater: volwassen, muisgrijs, vrij slank, beige vlooienband. (Wie lingenweg). poes of kater: ong. 5 mnd. oud, zwart. (Swinkstraat). poes of kater: ong. 8 mnd. oud, zwart, witte bef, iets aan de poten, ■bruine vlooienband. (Oudkarspel). poes of kater: volwassen, zwart, wit te bef, poten, buik, snuit, snotharen. (Kataloniëstraat) poes of kater: volwassen, zwart, wit te sokje, bef, bles, neus, vrij schuw, bruine vlooienband. (Rekerhout). kater: ong. IV2 jaar, zwart/grijs/ bruin cypers, witte sokjes, bef. (Hens- broek). kater: ong. 9 mnd., zwart, iets wit op borst, vrij lang haar. (Wartelstraat). poes: oud, zwart/grijs cypers, witte bef en sokjes. (Schermerhorn). te bef, witte buik, voorpoten witte voetjes, achterpoten witte sokjes, 3 maanden. Verblijft bij vinder sinds 14-11. Op 21-11 Vanaf Heilooërweg, poes wit/zwart, boven ieder oog zwart/ grijs vlekje, bovenrug 4 zwart/cyper- se vlekken, witte buik, staart zwart/ cypers, voorpoten wit met zwart vlek je, achterpoten wit met twee vlekjes op hiel, 3 jaar. Ritno. 1732. Op 21-11 Vanaf Ploegstraat, poes, cyper grijs/rood schildpad, witte kin, witte bef en witte buik en wit in staart, voorpoten witte teentjes, ach terpoten witte voetjes, 1 jaar. Rit no. 1734. Op 23-11 Vanaf Zeglis, kater cyper (zwart/bruin) met witte kin,' witte bef, witte streep over buik, voorpoten witte tenen, linkerachterpoot witte sok, rechterachterpoot rechts witte streep. Ritno. 1738. HEERHUGOWAARD - Sana Sauna aan de Deimoslaan te Heerhugowaard is verbouwd. Het badgedeelte is groter gewor den en het zwembad is overdekt zodat men meer mensen kan ont vangen. In verband met de ver bouwing heeft men een speciale sauna-week, van 16 t/m 21 de cember, met vele aantrekkelijke aanbiedingen. Hiervoor kunt u de advertentie elders in dit blad raadplegen. De laatste woorden met betrekking tot de interregionale klasse dienen gewijd te zijn aan de vloer van de Alkmaarse sporthal De Meent. Als één van de velen veroordeelde Rolff- coach Van der Idsert de ondergrond, als zijnde „veel te glad”. De uitwer king van de nieuwe lakbehandeling kan in de ogen van de meeste zaal- voetballers en -coaches geen genade vinden. Het is bedenkelijk, dat men met het puur noodzakelijke onder houd van een dergelijke hal kennelijk niet al te deskundig omspringt. De Meent is immers ook de thuishal voor het Gouden Hoef-toernooi, het be langrijkste zaalvoetbalevenement van Noord-Holland. Vooralsnog lijkt een extra investering in speciale kunstgrasschoenen tegen het eind van het jaar geen overbodige luxe voor Noordhollands zaalvoetbal-elite. Nu de hoofdklasse-competitie half weg is lijkt het al tamelijk zeker dat White Stones en LSW/Hink, uitgere kend de twee oude interregionale klassers, onderling de titel gaan be twisten. Joy Funadama moest het duo vorige week al loslaten door een 2-0 nederlaag tegen LSVV/Hink en de Castricummers geraakten helemaal op het tweede plan door het verras- /J O O -1 z~ 4- z~ T J -2' af alleen maar verder leek weg te kunnen zakken. Aad van Duivenvoorde, de coach van Joy, sprak van „een diepe inzin king”. „We hebben het in het begin geprobeerd. We hebben ze gelijk vast gezet. Maar naarmate doelpunten langer uitbleven zag je bij ons heel duidelijk dat niemand momenteel zijn normale niveau haalt.” Lios, rea listischer dan voorgaande weken, ALKMAAR - Op zaterdag 30 no vember a.s. is het volop feest oij Was tora in Alkmaar. Vanaf 11.30 uur zul len de suksesvolle Havenzangers een optreden verzorgen, gevolgd door het signeren van hun elpées. Ook Sin terklaas zal deze dag, vanaf 13.00 uur aanwezig zijn en bovendien op 4 de cember vanaf 14.00 uur. De bekende televisie-presentator „Henny Huis man” zal tussen 14.00 en 16.00 uur een show presenteren in de vorm van een quiz. Hij zal het Wastora-publiek vragen stellen, waaraan leuke prijzen verbonden zijn. In deze show. Zal ook de soundmixer-artiest „Lee Towers’’ optreden. Naast alle artiesten is er ge durende de gehele dag een leuke Phi lips klanten wedstrijd, die gepresen teerd zal worden door de Noordhol- landse zanger Han Wellerdieck. kat wilt dan Tommy of Humpie. Vermiste en gevonden huisdieren van 18 t/m 24 nov.: poes: IV2 jaar, rood cypers, geen wit. (Ilpenwaard), poes: 1 jaar, zwart/bruin'cypers, wit te bef, iets wit aan de voeten, licht bruin leren bandje. (HHWaard). poes: 4 jaar, rood, cypers, witte bef en voeten, heeft korstjes op de rug, is vrij klein. (Bakkerstraat). poes: P/2 jaar, zwart, witte sokjes, borst, kin en buik. (Urkstraat). poes: 1 jaar, muisgrijs, zwart vlekje in oog. (HHWaard). poes: 1 jaar, zwart, witte buik, bef, bles, iets aan staartpunt. (Venne- waard). kater: gekastr., 3 jaar, rood cypers, licht op de borst, is vrij schuw. (Mars- kramerstraat). kater: gekastr., 12 jaar, zwart/grijs cypers, bruine ondervacht, iets wit op bef en tenen, kale plek op voorpoot, heeft een wrat op de rug en tussen de oren. (Oudorp). kater: 4 mnd., zwart, witte bef, bles, buik en sokjes. (Kogendijk Bergen). kater: gekastr., 3 jaar, zwart, witte voeten, snuit, borst, kale plek in nek, witte vlooienband. (HHWaard). kater: 7 mnd., hoofdzakelijk wit met rode vlekken, cyperse staart, rode neus. (Gaffelstraat). kater: gekastr., 2 jaar, cyper, geen wit, vrij groot. (Lindenlaan). hond: teef, Schotse Colly, tatoua- genr., EDV 376. (Oudorp). hond: reu, Duitse herder. (Hoorn), konijn: wit met zwarte vlekken, zwarte oren. (Postiljonstraat). poes of kater: ong. 4 mnd. oud, zwart, witte snuit, bef, buik, poten, f ziek van, maar aan de andere kant kon hij opnieuw blij zijn met de stij gende vorm van zijn ploeg. „Craw ford is momenteel in een bloedvorm,” zei hij zelfs. „We zijn weer helemaal terug. Ons enige probleem is dat we niet constant kunnen verdedigen. Daarom gaven we het toch nog weg. Maar ik zeg: als wij 4-2 maken, klapt White Stones helemaal in elkaar. Nee, in deze vorm hoeven we echt voor nie mand bang te zijn.” LSW/Hink liep een punt op de lijstaanvoerder in door andermaal fors uit te halen: 6-1 tegen dorpsge noot Hink Tegel. Halverwege hebben de Langedijkers maar liefst elf doel punten meer gemaakt dan White Sto nes. Dat lijkt momenteel het grote verschil tussen de twee: LSW speelt, ondanks zijn verleden in de interre gionale klasse, opener. Coach Aad Brink: „En dat blijven we doen. In de directe confrontatie met White Sto nes zllen wij zeker meer risico nemen. We spelen al jaren in de top van de hoofdklasse, dus waarom zouden we het veranderen? Nee, wij gaan liever een keer de boot in dan dat we een rotavond hebben met saai voetbal.” De beladen strijd tussen Handsome Eight en De Zaak, twee ploegen boor devol veldvoetbalspelers van Alcma- ria, werd op een originele wijze opge klopt tot een ware happening. Het spelpeil bleef niet acher bij het sfeer volle randgebeuren. In het leuke duel trok het degelijke De Zaak van coach Ed Bakker met 3-5 aan het langste eind. De winnende coach: „Natuur lijk willen we absoluut niet verliezen èn we wisten wat we aan Handsome Eight hadden. Kijk, ze kunnen best wel leuk zaalvoetballen, maar ze heb ben weinig geduld, hè. Als het even niet lukt gaan ze al weer lopen met die bal en vooral korte één-tweetjes door het centrum maken. Nou, niets is makkelijk te verdedigen. Daarom hebben wij constant rust gebracht. Af en toe hebben we die bal wel een mi nuut rondgespeeld. Want we wisten, sénde 2-3. veriies tegen Lms. dat voor- .^^^jPP^^edstrijd zou al alleen deek «S te En dat ligt ons niet.” Het triomferende De Zaak had in Dick de Boer zijn absolute uitblinker. De kleine alleskunner is in de zaal in middels van onschatbare waarde. Reeds in het kampioensjaar in de eer ste klasse startte zijn ontwikkeling Tegenslag voor Rolff hing al in de lucht „Ik miste,” keek Van der Idsert ver der terug, „bij bepaalde spelers ge woon de wil om te winnen. Kijk, als je beoogt om mee te draaien in de top, moet je, hoe matig je ook speelt, die kans op de gelijkmaker, als je hem hebt, vlak voor tijd ook grijpen. Je kan zelfs Zeggen dat we met een man- meer-situatie een cadeautje kregen, maar dat moet je dan wel accepteren. Goed, de slotfase was chaotisch. Toch denk ik, dat een ploeg als Kras Boys in die omstandigheden wèl de beheer sing had gehad om een, weliswaar on verdiend, punt te pakken.” Arthur Kastanje in vogelvlucht. De balartiest was opnieuw belangrijk voor White Stones door zijn late gelijkmaker. Rechts Crawfords Fred Admiraal. (Foto Kees Blokker) Placom Gat v. Ned. Succes Bupro Stand hoofdklasse Wh. Stones 11 LSW Crawford Joy De Zaak Viersprong 11 Lios 11 Berdos 11 Hink Tegel 11 HSV 11 Hands. Eight 11 AFC 11 Boer Tenten 11 tot een betrouwbare verdediger, die met zijn fantastische pegel en puike conditie ook (ver) over de middenlijn uit de voeten kan. Ed Bakker: „Ik vind het heel vreemd, dat Dick niet eens bij de selectie van 18-23 jaar staat”. Daarmee is niets teveel ge zegd. Het is een raadsel, waarom de in topvorm verkerende hoofdklasser Dick de Boer voorrang moet verlenen aan meerdere eersteklasse-spelers van, ondermeer, aan de selectie-com- missies geliëerde clubs. Handsome Eight houdt AFC en De Boer Tenten nog altijd op redelijke afstand achter zich, maar de nederla gen beginnen coach Peter Koch van zelfsprekend de keel uit te hangen. „Het is bij ons”, mopperde Koch, „al tijd hetzelfde verhaal. Ook tegen De Zaak beginnen we goed, we komen op 1-0 en nog geen tien seconden later is het alweer gelijk. Gewoon door per soonlijke fouten lopen we te makke lijk tegengoals op. Daar valt op een gegeven moment niet tegen op te bok sen. Terwijl het toch goed zat met Jan van Veen als laatste man op Leo Pa- leari. Maar door die makkelijke te gengoals hebben we nooit een tijdje in een lekkere positie kunnen zitten. Kijk, als je een voorsprong tegen De Zaak kunt vasthouden, moeten ze ko men en dat ligt ze niet. Nu konden ze de hele wedstrijd hun spelletje spe len”. Stand interregionale klasse: Kras Boys Rolff Scagha Hovocubo Swagerman 10 AV Jan III Marmag Veerhuys met rug tegen de muur De stichting probeert deze oude uitgehongerde dibbissen weer op te knappen. Ook heeft de stichting Zwerfdier nog een wachtlijst van vele 'mensen die ai vanaf februari zitten te wachten. Het is dus echt hopeloos bij de stichting. Wij staan letterlijk met de rug tegen de muur. Voorlopig zijn wij dan ook genoodzaakt de deuren gesloten te houden. Alleen in echt uit zonderlijke gevallen neemt de stich ting nog katten op. Wij houden ons eerst bezig met het afwerken van de wachtlijst en het herplaatsen van de katten. Deze week willen wij dan twee kat ten presenteren. Als eerste hebben we Tommy. Tommy is een cyperse, geca streerde kater van 3 jaar. Deze kat is De dierenarts vond dat overbodig en probeerde de eigenaar nog op een an der besluit te brengen, maar deze wil de niet luisteren. En zo kwam Tommy bij de stichting terecht en wat blijkt: Tommy is gewoon ontzettend lief. Hij geeft koppies, vindt het niet erg als je hem oppakt, houdt waarschijnlijk niet zo van andere katten, maar kan zich aanpassen. Vindt kinderen ook niet zo erg. Misschien is dat een vorm van aggressie? Als tweede hebben we Humpie. Een 0 1 2 3 3 3 2 4 3 4 2 5 niet alleen die winst op Rolff. Er zat de laatste tijd al een stijgende lijn in ons spel. We hebben voorin natuurlijk jongens met weinig zaalvoetbalerva- ring op dit niveau. Vooral Mark van der Kort had daar last van, maar hij komt er steeds beter in.” De getructe Robijn werd voor het eerst aan het thuispubliek geshowd. Het werd een succes: naast zijn twee belangrijke treffers bleven twee weergaloze acties in de hectische slot fase makkelijk in de herinnering van de liefhebber hangen. Stapper: „Ik had Robijn er gelijk al bij willen heb ben, maar hij had het druk met veld- voetbal (AFC Amsterdam - red.). Bo vendien is-ie het hele seizoen al licht geblesseerd. Nu houd ik hem erbij, ook als Job terugkomt. Tot nu toe heb ik altijd met twee wissels gespeeld, maar dan begin ik gewoon met drie man op de bank.” In de Amsterdamse pers circuleren al berichten als zou Robijn naar het profvoetbal lonken. Een eigenzinnig mannetje dus, maar dat maakt het er voor het publiek alleen maar leuker op. Met Van der Kort of Robijn aan de bal gebeurt er altijd wel iets. Is een coach daar qua systeem gélukkig mee? „Ach,” weet Stapper, „je moet je indekken. We spelen nu zo’n beetje als die Volendammers. Die twee voor aanvoerder Job Dragtsma (liesblessu- houden de verdedigers van de tegen- 1--xi nu partij altijd wel bezig. En ze weten dat er twee verdedigers achter ze staan. Daar hebben ze dus weinig om kijken naar. Als het om verdedigen gaat zijn er nog dingetjes, die ze moe ten Ieren, maar dat komt vanzelf wel.” Hekkesluiter Bupro Hout heeft de opgaande lijn eveneens te pakken. Na de eerste overwinning op Placom (4- Interregionale klasse (vrijdag): Bu pro Hout-Scagha (Hoornse Vaart, 20.25 uur), Rolff-Marmag (Egmond, 20.15), Veerhuys-Gat van Nederland, Kras Boys-Placom, Succes-Hovocu- Hoofdklasse (vrijdag): AFC!Hoogt Huys-Berdos (maandag), Lios-Hink Tegel (De Meent, 21.15 uur), De Zaak- HSV (Hoornse Vaart, 21.15), Vier- sprong-Crawford (Vennewater, 20.25), White Stones-De Boer Tenten (Egmond, 21.15), LSVV/Hink-Hand- some Eight (Geestmefambacht, 20.30). De stichting Zwerfdier profiteerde kien. Coach Flip Schut: „We hebben het rustig afgewacht. In het begin hebben we natuurlijk geluk gehad. We bleven overeind en daar door groeiden we, met een sterke Dirk Hylkema op doel, in de wedstrijd.” Het bescheiden Lios hielp zodoende mee aan de afscheiding van White Stones en LSW/Hink. De Egmondse koploper had het andermaal lastig in het spectaculaire treffen met het her rijzende Crawford. In de eerste helft werden de dorpsbewoners wegge speeld (3-0), maar vlak voor tijd kwam alles nog redelijk goed voor White Stones (3-3). Crawfords coach Pane Beentjes was daar natuurlijk 1) volgde een verdienstelijk 4-4 ge lijkspel bij Hovocubo. Coack Freek Franken: „Ja, we zijn op de weg te rug. We hebben er de laatste weken dan ook alles aan gedaan. Een goede sfeer gecreëerd, van waaruit we ver der zijn gaan werken. En natuurlijk is het ook lekker dat we weer compleet zijn. We hebben er in het begin ook last van gehad, dat we steeds met een andere ploeg speelden. Nu hebben we Jan Jong weer in de goal, dat scheelt sowieso al heel wat. Daarnaast vallen we gewoon op bepaalde zekerheden terug: verdedigend spelen we 1-2-1, aanvallend 2-2.”

De Duinstreek | 1985 | | pagina 36