Jazz session m het Theatercafé een van doelwit van aktie Hekwerk Heras Provadja aanwezige muzikanten kunnen dan met de musici van de Ronald Snijders Wie geeft Shoutie gezellige kerst? Crawford heeft in hoofdklasse nog snot Bezinningstijd nodig voor Bupro Advents- en Kampioenschap van Alkmaar 1 Bgfgg sM Aangereden huisdieren kerstzang Scorebord ALKMAAR - De spelers van Bupro Hout moeten zich tijdens de kerstdagen maar eens uitgebreid gaan bezinnen over hun activiteiten in de zaal. De Alkmaarse ploeg gaat het nieuwe jaar in ieder geval als de hekkesluiter van de interregionale zaal- voetbalklasse in. En als de formatie van coach Freek Franken zo onzorgvuldig te werk blijft gaan als in het duel met Succes (5-6), dan is er bitter weinig uitzicht op verbetering van die benarde situatie. Het laatste treffen voor de winterstop van vrijwel een volle maand had voor Bupro Hout een aardig opstekertje kunnen worden. Het Volendamse Succes is nu niet bepaald een hoog vlieger. De geroutineerde Volendammers spelen het spelletje hoofdzakelijk om de attractieve acties. Op het hoogste niveau levert een dergelijk naïeve instelling niet al teveel meer op. Het is echter nog altijd rendabel, als de tegenstander de kunste naars ruim baan verschaft. En dat deed Bupro - hoe onbegrij pelijk dat voor een staartploeg ook oogde. ALKMAAR - Een goede maand geleden werd een enorm magere poezedame ge vonden. Ze lag ergens in een Huiswaardse tuin. Ze was he lemaal nat en kon amper lo pen. Het was maar goed dat ze werd gevonden, want als ze niet op dat moment was ge vonden, was ze zeker dood ge gaan. Het arme dier was totaal vermagerd en kon zichzelf he lemaal niet meer redden. De vinder nam het dier mee naar huis en gaf het een heerlijk hap eten, wat er gretig in ging. Hoofdklasse ALKMAAR - Vanaf 13 ja nuari start het platform Men sen zonder betaald werk met een nieuw cursusaanbod. Ongeveer drie jaar geleden is het platform begonnen met het organiseren van vrije- tijdscursussen voor mensen met een uitkering. Zoals wel bekend wordt deze groepering steeds groter in onze samenle ving. Het platform Mensen zonder betaald werk, onder wiens paraplu de werkgroep cursussen valt, komt op voor de belangen van deze groep mensen in Alkmaar. De kosten van de cursussen zijn zo laag mogelijk gehouden. Als u voor een van deze cursussen inte resse heeft, kunt u zich opge ven bij Willy Auditor, telefoon 072-154920. 9 ibo (vrijdag): de Boer 3-2, Leo Paleari 3-3, Ted Bupro Hout-Succes 5-6 (2-1). Mar cel Kolster 1-0, Wim Buurmeester 2- 0, Jaap Braan 2-1, Kees Schilder 2-2, Jaap Braan 2-3, Marcel Kolster 3-3, Hans Manuputty 4-3 en 5-3, Jaap Braan 5-4, Fruk Tuip (strafschop) 5-5, Klaas Tuip 5-6. Gat van Nederland-AV Jan 111 6-5 (2-2). Jan Zwarthoed 1-0 en 2-0, Mark 14 13 14 14 14 14 13 14 om 10.00 uur wordt de lijst voorgele zen op radio Centraal op de 104.5 FM. 12 12 13 8 4 6 4 6 4 0 20 50-24 2 16 33-17 3 16 42-35 Band in sessionverband hun muzikale verhaal aan het publiek vertellen. 14 14 14 14 12 12 13 12 12 13 12 12 13 5 3 5 3 5 2 4 3 4 3 4 3 4 2 4 0 2 3 0 25 46-22 2 21 42-24 2 20 59-31 4 17 34-26 5 16 57-44 8 8 is ie Marmag Hovocubo Veerhuys Succes Swagerman Gat v. Ned. AVJan III Placom Bupro Het platform Mensen zonder '■'VT LSVV/Hink met 5-0. Crawford nam daardoor de tweede plaats over en het heeft nog snode plannen. Coach Pane Beentjes: „Ja kijk, als de krant meldt, dat het om de titel wel zal gaan tussen White Stones en LSW is dat voor ons natuurlijk een extra motivatie. Dat heb ik voor de wedstrijd wel even ge bruikt.” „We hebben wat geluk gehad. In de eerste helft schoten ze twee keer op de paal. Maar goed, mogen wij die maz zel ook eens hebben? Daarna hebben we het gewoon op eigen kracht afge maakt. Met een werkelijk grandioze Mart Kosters, met een goed keepende John Molenaar en met een scorende Toni Numan. In de laatste twaalf mi nuten hebben we LSW volledig weg gespeeld.” Na de komende rustperiode belooft het mede door de klapper van Craw ford extra leuk te worden in de bo venste regionen. Het nuchtere LSW zal zich ongetwijfeld herstellen van de forse tik. Vooralsnog moeten de Langedijkers Crawford echter boven zich dulden. De Beentjes-ploeg ruikt kansen, nu koploper White Stones het met de week moeilijker krijgt. Vroeg in de week behaalden de Egmonders hun derde achtereenvolgende zege met één doelpunt verschil op een zeer bescheiden tegenstander (AFC/Hooge Huys): 1-2. Net onder de top drie tobben de ploegen enigszins met hun vorm. Nieuweling De Zaak moest de laatste twee wedstrijden van het jaar een paar toontjes lager zingen. De ploeg van coach Ed Bakker sleepte zeer moeizaam een puntje weg bij hekke sluiter De Boer Tenten (4-4). Ook Joy Funadama is van slag. De trotse Ca- stricummers van weleer zijn tegen woordig onherkenbaar als een stel letje karaktervolle zwoegers. De on eindige goedheid van Handsome Eight bezorgde Joy nog een punt: 2-2. Handsome’s Jan van Veen miste een strafschop op speler Aad Hollenberg en ook man-meer-situaties waren aan de kwistige Heilooënaren niet be steed. Met zo’n remise kan het kwak kelende Joy nauwelijks tevreden zijn. Coach Aad van Duivenvoorde: „Nee, we spelen tegenwoordig honderd pro cent karaktervoetbal. Iets anders hebben we op dit moment gewoon niet. Handsome Eight voetbalde be ter. Hun 2-0 voorsprong was niet meer dan terecht. Alleen, bij ons wordt de vechtlust nooit minder. Tja, dan kan het wel eens harder worden. En daardoor verloren ze bij Handso me Eight hun hoofd. Gaan ze zo door als in de eerste helft, dan hebben we geen kans.” Het bescheiden HSV sloeg niet voor de eerste keer dit seizoen op het juiste moment toe. De ploeg van coach Hans Spaans kan tegen toppers akelig kansloos zijn, maar de confrontaties met lotgenoten blijven de Heilooëna ren punten opleveren. Mèt AZ-speler Fons van Haastrecht won HSV met 6- 3 van Lios. Spaans: „Van Haastrecht deed mee, omdat-ie bij AZ zo’n beetje de winterstop ingaat. Dan mag-ie. Maar je moet niet gelijk denken, dat we daarom hebben gewonnen. De ploeg draaide gewoon weer eens goed en Edward Geesken scoort inmiddels weer aan de lopende band.” Debutant Lios heeft in het prille begin van de competitie nog eens een riante derde plaats bezet. Inmiddels 7 14 50-42 5 13 37-37 7 13 45-45 8 11 37-51 8 11 47-74 6 10 37-47 5 20-46 4 28-50 Programma: Interregionale 7 0 5 3 6 1 5 1 5 1 2 6 1 3 0 4 10 Dragtsma 4-3, Kees Silven 5-3, Job Dragtsma 5-4, Klaas Schilder 6-4, Ron de Waard 6-5. Placom-Rolff 0-4 (0-2). André Vree- ker 0-1, Peter Groot 0-2, Gerton in ’t Veld 0-3, Peter Buis 0-4. Stand hoofdklasse: Wh. Stones Crawford LSW Joy De Zaak 14 11 3 9 3 8 4 7 3 7 2 4 13 38-37 4 13 32-36 6 12 29-29 5 11 37-40 5 11 31-42 6 11 43-45 6 10 34-39 8 22-33 7 37-51 Bruin 3-4, Jos Klaver 4-4. Berdos-Viersprong 6-4 (3-3). Jan Hylkema 0-1, Frank de Waard (eigen doel) 1-1, Harry Hüting 1-2, Kees Kraakman 2-2, Rob Kooyman 2-3, Kees Kraakman 3-3, 4-3, Rob Kooy man 4-4, Ben Olmberg 5-4, Frans Nieuwenhuizen 6-4. Crawford-LSW 5-0 (0-0). Patrick Haanraads 1-0, Toni Numan 2-0, 3-0, 4-0, 5-0. de bovenvermelde lijst nadere infor matie wenst of kan verschaffen kan zich telefonisch in verbinding stellen met Joke Buis 072-615198 of Janny Kuiper 155623. Gelieve niet voor 10.00 uur en tussen 17.00 en 19.00 uur te bellen. Als uw dier weer terug is, wilt u dan zo vriendelijk zijn om dit even aan ons door te geven. Als u de lijst t/m 19 dec. wilt beluisteren, dan kunt u de radio afstemmen op vrij dagmorgen 10.00 uur op radio Duck- dalf op de 93.5 FM. Zondagmorgen ALKMAAR - Op zaterdag 28 de cember is er weer een jazz-session in het Theatercafé aan het Verdron- kenoord 12 te Alkmaar, aanvang: 20.00 uur en de toegang is gratis. Deze jazz-session staat zoals ge woonlijk onder leiding van de jazz- mellofoonnist Charlie Nanlohy en wordt door de topformatie de Ronald Snijders Band geopend. Ronald Snijders heeft in 1973 al eens de persprijs gewonnen op het Laren jazzfestival met een fantasti sche dwarsfluitsolo. Hierna heeft hij met verscheidene eigen groepen gespeeld en ook een tijdlang deel uitgemaakt van het Wil lem Breuker Collectief. Hij speelt voornamelijk jazzmuziek, doorweekt met Caribische invloeden, (tot 1970 woonde Ronald Snijders in Paramari bo). Ook zijn er funkaspecten in zijn muziek terug te vinden. Met de Ro nald Snijders Band speelt hij swin gende kreatieve totaaljazz, door hem zelf gecomponeerd en gearrangeerd. De groep bestaat uit: Ronald Snijders - dwarsfluit syn thesizer; Lesly Joseph - contrabas; Clark Snijders - drums; Robbie Gilles - percussie; Michelle Samson - gitaar. Na de inleidende set van de Ronald Snijders Band is er een jazzsession, de Na deze maaltijd werd het schar minkel overgebracht naar het katte nopvangcentrum van stichting Zwerfdier. Het dier jammerde dagen lang heel klagelijk om een bak voed sel. Ze kreeg bij de stichting daarom dan ook de naam Shoutie. Shoutie kon nauwelijks lopen toen ze werd gevonden. Na een uitgebreid onder zoek bij de dierenarts bleek ze ooit te zijn aangereden en daarbij haar bek ken te hebben gebroken. Shoutie loopt nu nog steeds niet zo als het eigenlijk zou moeten, maar daar is niets meer aan te doen, dat komt door dat ongeval. Ze heeft er zelf in ieder geval geen last van. Shoutie is inmiddels niet meer zo ma gertjes als toen ze bij stichting Zwerf dier kwam, ze is al aardig wat aange komen en ze schreeuwt niet meer zo van de honger. Ons aller Shout blijkt nog een vrij jonge dame, ze is beslist niet ouder dan twee jaar. Of ze geste riliseerd is, is niet bekend. Ze is nu nog wel wat te zwak om te steriliseren en zal eerst nog iets meer moeten aan sterken, maar hierover hoeft de nieu we verzorger van Shoutie zich geen zorgen te maken, de stichting maakt over sterilisatie wel een afspraak met Shout’s nieuwe eigenaar(es). De vin der van Shout had thuis nog een paar honden en katten dat kon Shout niet deren, ze ging heerlijk liggen slapen tussen de poten van een van de hon den. Shoutie zal het hoogstwaar schijnlijk dus geen probleem vinden als ze in een nieuw tehuis komt waar nog andere dieren wonen. Shoutie is zwart met wit van kleur en enorm lief en gezellig. Wilt u Shoutie graag een mooie kerst en een gelukkig nieuw jaar bieden, dan kunt u hierover kon- takt opnemen met Martha Kruyer, tel. 072-612482, b.g.g. Joke Buis 615198. De vergoeding voor Shoutie bedraagt 57,50, dit is inclusief een volledige inenting tegen katte- en niesziekte, een officieel dierenpas poort en de eventuele toekomstige sterilisatie. echter niet achter verschuilen. Het gaat om een juiste begripsvorming rond de positie van de hekwerkleve- rancier”, aldus de woordvoerder. ALKMAAR - De mensen van de dierenambulance van de Stichting Dierenvriend werden de afgelopen week weer met de nodige aangereden huisdieren geconfronteerd. Mensen die meer informatie wensen omtrent deze dieren kunnen bellen naar 072- 155771 en 155033. Op 9-12 vanaf Friesebrug/Wagen- Weg, poes cyper (donker) met witte neus, wit tussen ogen en witte kin, witte bef en buik, witte poten, bruine vlooienband, scheurtje in linkeroor. Ritno. 1791. Op 9-12 vanaf Oude- gracht, kater (ongecastr.) zwart, met een paar witte haartjes op bef, vrij jong. Verblijft bij vinder. Op 9-12 vanaf Rijnstraat, kater (ongescastr.) cyper (rood), wit befje, wit puntje aan staart. Verblijft bij vinder. Op 9-12 vanaf Arcadialaan/Rhijnvis Feith- laan, poes schildpad/lapjes (vaalrood cypers/zwart gevlekt), met witte neus en zwarte oren, witte nek en bef, wit te buik, overwegend zwarte staart, gemeleerde poten, witte vlooienband. Ritno. 1794. Op 12-12 vanaf Pette- 'nerstraat, poes zwart 1 Va jaar, ka le plek achter op rug. Ritno. 1799. Op H-12 vanaf J. v. Scorelpark (Schoorl), poes zwart, bruine punt ®an staart, witte nageltjes aan poten, 10 jaar, ritno. 1803. Verblijft bij dierenarts. Wilt u geen kat, maar de stichting wel financieel steunen, dan kunt u uw gift of donatie storten op ons giro nummer 2616489 t.n.v. stichting Zwerfdier, Hornwaard 22, 1824 SE Alkmaar. Uw bijdrage, hoe groot of klein dan ook, is altijd van harte wel kom. HEERHUGOWAARD/LEIDEN - In de nacht van 8 op 9 december jl. is een gedeelte van het hekwerk rond de vestiging van Heras in Leiden (ook in Heerhugowaard heeft dit bedrijf een vestiging) omgetrokken. De restanten zijn behangen met spandoeken uit protest tegen de vermeende bijdrage van Heras aan het hekwerk rond de vliegbasis te Woensdrecht. De verant woordelijkheid van de aktie is op geëist door de aktiegroep „Bonk” Vermiste en gevonden huisdieren van 9 t/m 15 dec. Vermist: Kater: gecastr., ong. II/2 jr., zwart, witte bef snuit, met zwarte neusspie- gel en snorretje, witte bef, ring aan einde v.d. staart, buik, wit aan de po ten, vrij dik (Lekerwaard). Kater: ge castr., IVh jr., rood cypers, witte bef en staartpunt (Papiermolen Oudorp). Kater: ongecastr., 8 mnd., cypers, geen wit, geel bandje met koker, wordt vermist sinds augustus (Goud- zeelt Zuid-Scharwoude). Kater: ge castr., 21/2 jr., zwart, voor witte tenen, achter sokjes, witte buik, Vi witte neus (H.H.Waard). Kater: gecastr., rood cypers, witte bef, borst, buik, onder kin beige, poten rood/wit ge vlekt (Oudkarspel). Poes: volwassen, zwart/grijs cypers, 3 witte poten, vrij hoog op de poten, heeft nog litteken van sterilisatie (Trylerstraat). Poes: ong. 5 mnd., donker schildpad, zwar te snoet en randen om ogen (Schoen- makerstraat). Poes: 2 jr., zwart, paar witte haren tussen de achterpoten, bruine vl.band met koker (Kooltuin). Gevonden Kater: ong. 5 mnd., zwart, paar witte haren op bef, loopt er al ruim een maand (Oude Gracht). Kater: vol wassen, ongecastr., vaal licht rood cy pers, iets wit op bef, kin (Oudorp). Poes of kater: volwassen, rood cypers, licht bruine vl.band (Muiderwaard). Poes of kater: volwassen, zwart, witte bef (Muiderwaard). Hond: crè mekleurig, glad kortharig, staande oren, lange staart, klein (’t Zeglis). Eenieder die een huisdier mist of heeft gevonden of eenieder die over ALKMAAR - Het Hervormd kerk koor Alkmaar nodigt u uit mee te doen aan advents- en kerstzang op zondagmiddag 22 december a.s. in de Kapelkerk aan de Laat in Alkmaar,- aanvang 15.00 uur. Het programma bestaat in hoofdzaak uit samenzang van bekende liederen, waarvan de tekst op het programma wordt afge drukt, afgewisseld door koorzang on der leiding van Hanneke Abrahamse en orgelspel door Frank van Wijk. De Kapelkerk is verwarmd en de ontsto ken kaarsenkronen waarborgen een sfeervolle zangmiddag. ai rf leidster mevrouw Kooy, duur van de cursus: 15 lessen, iedere maandag van 14.00-16.00 uur. De kosten van deze cursus bedragen 37.50 inclusief ma terialen, bij het begin van de cursus te voldoen i.v.m. het bestellen van klei etc. In deze lessen zullen verschillende technieken van kleibewe'rking wor den aangegeven, waardoor men kan komen tot óf de opbouw van vazen, potten en schalen, dan wel tot het ma ken van uiteenlopende soorten fanta- sievormen. Deze vormen worden door middel van oxydes ingekleurd en daarna overdekt, met een mat of glan zend transparant glazuur. De lessen dragen na de eerste aanloopweken een individueel karakter en er is dus volop gelegenheid voor toepassing naar eigen fantasie. Als gereedschap pen graag meenemen: aardappel schilmesje, een plankje en een plastic zak. Engels voor gevorderden Aanvang 16 januari, plaats: De Eenhoorn, (Verdronkenoord 44), be geleidster Francis Bulwer, duur van de cursus: 10 lessen, donderdag van 09.30-11.30 uur. De kosten van deze kursus bedragen ƒ10.- (en eventueel lesmateriaal). Deze cursus voor gevorderden wil zeggen, er wordt eni ge kennis van de Engelse taal ver7 Heras Hekwerk reageerde veront waardigd. „In Nederland beslist niet de hekwerkfabrikant of ergens wel of geen hek wordt geplaatst. Ons land hanteert een vergunningenstelsel voor de plaatsing van hekken dat stoelt op een democratische besluit vorming bij de lokale overheid. Wij betreuren het ten zeerste dat op deze manier de uitvoerende funktie van een hekwerkleverancier in een ver keerd daglicht wordt gesteld”. Overi gens blijkt Heras Hekwerk niet te zijn ingeschakeld voor de hekken rond Woensdrecht. „Wij willen ons daar wacht en biedt de mogelijkheid de spreekvaardigheid in deze taal te ver beteren. Eenvoudige computerbeginselen A Aanvang 14 januari, plaats: De Eenhoorn (Verdronkenoord 44) bege leider Nick Meliste, duur van de cur sus: 10 lessen, dinsdags van 09.30- 11.30 uur. Totale kosten cursus: 16.'- incl. lesmateriaal. Wat is een computer, wat is het nut. van computers, wat kan je met een’1 huiscomputer doen, enz.? Wilt u hier- iets meer over weten, dan kan deze_ a cursus u hierbij helpen. U hoeft voor deze cursus geen hogere beroepsop leiding te hebben, interesse is vol doende. Vervolgcursus eenvoudige computer- beginselen B Aanvang 14 januari: plaats De Een hoorn, begeleider Nick Meliste, duur van de cursus 10 lessen, dinsdags van 9.30-11.30 uur (al gelang naar het aantal cursisten). Totale kosten euf-" sus 17.50 (inch lesmateriaal). Deze cursus sluit aan bij de al eerder gegé- ven cursus eenvoudige computerbe ginselen A en is dus in principe bé- doeld voor diegene die de „A-cursus” gevolgd hebben en/of op andere wijze al enige kennis op dit gebied hebben. Voor bezitters van microcomputers het advies: neem deze mee! Coach Franken was naderhand dan ook uiterst reëel. In eerste aanleg haalde hij de in de slotfase voor zijn ploeg ongelukkige arbitrage niet aan. In de slotminuten werd de Alkmaarse doelman Jan Jong zwaar bestraft met twee minuten en een strafschop te gen. Ogenschijnlijk wierp de zwaar lijvige goalie zich reglementair voor de voeten van Succes-verdediger Klaas Tuip. De zeven-metertrap van Fruk Tuip was goed voor de Volen damse gelijkmaker, waarna de gasten de man-meer-situatie nog één keer goed uitspeelden middels de winnen de treffer van Klaas Tuip: 5-6. Frankens realiteitszin deed hem echter terugkijken naar alles, wat daarvóór al fout was gegaan. „Af en toe weet ik het echt niet meer. Voor de wedstrijd hadden we alles weer pre cies doorgenomen. Ik had ze gewezen op die typische sleepbeweging van die Volendammers. Worden ze in de eer ste tien minuten al drie keer op zo’n manier uitgespeeld... Ik heb me druk gemaakt op de bank. Heb het meer dan eens gezegd: jongens, het gaat tam, ga er in ieder geval tegenaan staan.” „Nou, dan krijg je vlak voor de wissel al een onnodige tegentref fer. Later, pakweg tien minuten voor tijd, heb je dan toch die 5-3 voor sprong. Vijf goals en d’r zaten nog mooie bij ook. Dan heeft het toch niet aan de voorste mensen gelegen. Vijf goals moet genoeg zijn. Maar nee hoor, wij laten Succes in de laatste minuten vrolijk voetballen.” „Na tuurlijk”, foeterde Franken, „moet Bupro meer degradatievoetbal spe len. Het is misschien een cliché, maar met zo’n voorsprong moet die bal in de laatste minuten bij wijze van spre ken constant die tribune in. En er moet in ieder geval fel verdedigd wor den. Maar dat is al weken mijn ver haal. Praat ik nou buitenlands of zijn ze Oostindisch doof? Na Succes zeg ik, dat sommigen niet echt met het spelletje bezig zijn, zoals dat hoort, als je staat waar wij staan.” Franken heeft nu een maand voor zich om bij te komen. „Ik zal er in die maand veel over denken. Kijk, er is nog niets verloren. Placom staat dichtbij, Swagerman blijft verliezen en zelfs AV Jan III staat maar op drie punten. We houden het positief, maar er moeten natuurlijk wel spijkers met koppen geslagen worden. Voorin draait het goed, achterin zijn we in de eerste competitie-helft op mentaliteit en ook wel inzicht tekort gekomen. Daar moet aan gewerkt worden.” Met AV Jan III, de tweede Alk maarse ploeg, gaat het ook bepaald niet goed. De mannen van coach Flip Stapper staan na het 6-5 verlies bij Gat van Nederland nog maar net bo ven de rode streep. Hoewel AV Jan III vorige week tegen Marmag al onder de maat bleef, wil Flip Stapper wei nig weten van een mindere periode. „Ach, kijk nou weer naar die wed strijd tegen ’t Gat. Wij maken het spel, zetten ze volledig vast. Maar we krijgen weer van die schlemielige goals tegen. Nee, het ligt momenteel niet aan ons spel. Alleen de afronding kan beter.” Het Heilooër Crawford zorgde voor de grootste verrassing in de Alkmaar se hoofdklasse. De Heilooënaren ver pulverden het immer produktieve klasse Swagerman-AV Jan lil, (maandag), Rolff-Marmag, (Egmond, 19.35 uur), Succes-Hovocubo, Kras Boys-Placom (woensdag). Hoofdklasse: geen programma. Stand interregionale klasse: Kras Boys Rolff Scagha (betaald) werk start cursus Kleibewerking keramiek Aanvang 13 januari, plaats: De Eenhoorn, (Verdronkenoord 44) bege- HSV-Lios 6-3 (1-2). Edward Gees ken 1-0, Gerry Hofkamp 1-1, Gerard Nieuwenhuis 1-2, Edward Geesken 2- 2, Harry Schouten 3-2, Fons van Haa strecht 4-2, Paul Stokman 5-2, Rits Baron 5-3, Edward Geesken 6-3. Handsome Eight-Joy Funadama 2- 2 (2-0). Ab van Beek 1-0, Jan van Veen 2-0, Ben Lute 2-1, Aad Hollenberg 2- De Boer Tenten-De Zaak 4-4 (3-2). jl-u Stef Dekker 1-0, Dick de Boer 1-1, Ri- van der Kort 2-1, Ron de Waard 2-2, kus Vlaar 2-1, Stef Dekker 3-1, Dick Theo Mooyer 3-2, Kees Silven 4-2, Job de Boer 3-2, Leo Paleari 3-3, Ted zijn de Alkmaarders afgedaald naar de onderste regionen, hoewel AFC en Boer Tenten daarin al duidelijk afge scheiden staan. Niettemin is coach Flip Schut er niet meer gerust op: „We zitten in een diep dal. Ze zijn veel teveel op de aanval gericht. Ik zal ze toch op de verdediging moeten wij zen, want anders zie ik er geen veran dering in komen.” In Schoorl werd een goede traditie in ere gehouden. De immer positief ingestelde ploegen van Berdos en HZV De Viersprong sierden hun on derlinge duel zoals altijd met veel doelpunten op. Enigszins verrassend trof Berdos het meest doel: 6-4. Daar door is Viersprong even uit beeld voor de vierde promotieplaats. Het moet onderhand betwijfeld worden, of de nooit gas terugnemende Heilooënaren nog kunnen aanklampen bij de dege lijker opponenten. Het spelletje van de ploeg van coach Ton de Zeeuw blijft echter, evenals dat van Berdos, lof verdienen. Viersprong Hink Tegel Berdos Lios HSV Hands. Eight AFC Boer Tenten ALKMAAR - Op tweede kerstdag organiseert het nieuwe voetbalmaga- zine Regio Sport het open kampioen schap van Alkmaar voor veldvoctbal- clubs. Aan dit kampioenschap, dat in sporthal De Hoornse Vaart zal wor den georganiseerd, wordt deelgeno men door de sterkste verenigingen van Alkmaar en Omstreken. De volgende clubs zullen met hun sterkste selecties deelnemen: AZ’67, AFC ’34, Alcmaria Victrix, Alkmaar se Boys, Go Ahead, Jong Holland,’ SVW’27, Limmen en een team van Regio Sport met diverse attractieve spelers van andere verenigingen. Het toernooi start om half tien en de fina le vindt plaats rondom vijf uur ’s mid dags. Er zal gestreden worden om de café Stapper-wisselbokaal. Crawford-verdediger Fred Admiraal (links) haalt verwoestend uit. Hij walste met zijn ploeg over LSVV/Hink heen: 5-0. (Foto Kees Blokker).

De Duinstreek | 1985 | | pagina 45