weekblad Noordhollands Kamerkoor met Frans programma Adrie Plomp kandidaat wethouder Schoorl MARINE-LOOK jLper Bergen is een tennisdorp Grote belangstelling voor Tennispark „De Bedriegertjes F I SURSUM CORDA :N! DflNNETEKIE e? ÏIÜÈX H viscose. I - I1 ALLES M METER ’De Molenkrocht’ legde de grondslag! Regenmantelsv.a. 199.- Jacks v.a. 149.- i' Rondleiding Expositie kleurtekeningen Bus naar 8 mei manifestatie Open huis op de Willem Alexanderschool Sta eens even stil. Inspraakmiddag in ’De Marke’ Lezingen rond Werk van Vineent van Gogh Concert in Ruïnekerk Noppen, stippen en strepen in katoen, fSHHÉF tricot <4-- I 05^ - 66e JAARGANG - NUMMER 13 WOENSDAG 28 MAART 1990 aar jkheden Len MÉÉR METERS MODE Kamerplanten Natuur- en kunstmest WEEKBLAD ,,DE DUINSTREEK Verschijnt huis-aan-huis te Bergen, Bergen aan Zee Schoorldam, Schoorl en Groet Camperduin, Egmond aan den Hoef Egmond-Binnen Egmond aan Zee en Warmenhuizen Oplage: 14.200 exemplaren REDAKTIE ,,DE DUINSTREEK” TUINCENTRUM Schoorl - 02209-2512 J. Oldenburglaan 11, Bergen, tel. 02208-96549 I Burg Zaden Tuinbeplanting Diervoeders Tuingereedschap Verhuur hogedrukreiniger enz. B? Periode Jan Donders Dr. S. Jelgersma beantwoordt vragen op VW -vergadering Warmenhuizen - De schilder ij1 tekenclub „Tjeerd Sötemann” uit armenhuizen organiseert de 5e en e april lezingen over het leven en erk van Vincent van Gogh. NT 11 NEDERLANDSCHE HJaWs tapijt unie Aanbiedingen geldig t/m 7 april 1990. BERGEN - Bergen beschikt over een flinke tennisbaan van de TC Bergen. Binnen enkele weken zal daar een klein tennispark van De Bedriegertjes bij gekomen. Wellicht dit jaar wordt een aanvang gemaakt met de bouw van een overdekte tennishal... maar direct na afloop van de eerste wereldoorlog werd de grond slag voor tennisminded Bergen gelegd in het ’beroemde’ tennis park De Molenkrocht. Een van de oudste tennisparken van Ne derland! En dat park met grote tradities is thans in andere handen overgegaan. De Molenkrocht is begonnen aan de vierde periode van zijn bestaan! Jan Donders is de nieuwe eigenaar. Thé Lau gaat het met z’n vrouw Anneke Bogtman wat rustiger aandoen. Nieuwe voor/aarskoffektie.- 'S Hoveniersbedrijf Arborea T de duinstreek Uitgave van: B.V. Noorderpers Hoorn >f de kin- Thé Lau met Anneke Bogtman naast het nieuwe tennisechtpaar Donders. Plomp maakte eerder deel uit van de MH. •inger*® l LEO HORN r school, lat soms schreven verk hebt het ver- eb ik een spgedane reguliere i gedaan dat ik iets de (lage- i zijn om geduid is ndien be- iedereen bepalend ser u dan Alkmaar, Huigbrouwerstr. 14. Bergen, Molenstr. 16. Heerhugowaard, Stationsweg 29. Heiloo, Raadhuisweg 11. niet naar erk hebt, treauser is beslist I te laten financie- en je nog nvragen. /en staat bank zijn rring en/ voordat n de po- t. Stationsstraat 1, Bergen - Tel. 02208-97220 Fax 02208-95448 Advertentieprijs 53 ct. per mm Kontrakten speciale tarieven Korr. Postbus 189, 1860 AD Bergen BERGEN - Vandaag, woensdag 28 maart, zal het Noordhollands Kamer koor o.l.v. Klaas Venneker, een con cert verzorgen met medewerking van het Noordhollands Philharmonisch Orkest. Dit concert vindt plaats in de Petrus en Pauluskerk. Op het pro gramma staan drie werken van Franse componisten, nl. 1 lezers, ken heb- vorden i romen encentn lultaatoi loduul ie de eeri n gehaa! a Groni Leerling! ,n de voo! in, krijgt rond-, en Burg’ Burg- rwijzen# artikel f de S.P-® -113391 en He* Helder noodvoorziening is natuurlijk deze zomer wel aanwezig. Voor de officiële opening zijn de leden van „De 144” uitgenodigd. In die club zijn alle spor ten vertegenwoordigd. De lijst toont een indrukwekkend aantal namen. Bovenaan staat Z.K.H. Prins Bern- hard in verband met de ruitersport. Maar ook Fanny Blankers-Koen, Wil lem Breukink, Johan Cruijff, Atje Keulen-Deelstra, Peter Post, Betty Stöve en Hans van Swol krijgen een uitnodiging om naar Bergen te komen. MH BERGEN - De IVN, afdeling Noord-Kennemerland, organiseert op zondag 1 april haar maandelijkse rondleiding in Bergen N-H. Men vertrekt om 11.00 uur bij het beeld van Roland Holst, tegenover het Dorpshuis (achter de Ruïnekerk) naar het Berger bos en het Noordhollands duinreservaat of de Staatsbossen. De deelname is gratis. Voor inlichtingen kunt u bellen 02208-13763. Het IVN- informatiecentrum in Bergen aan Zee is iedere zondagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur geopend. Het „Stabat Mater” van Francis Poulenc is een werk voor sopraan-so- lo, vijfstemmig gemengd koor en sym fonieorkest en wordt algemeen be schouwd als Poulencs beste religieuze werk. Het stelt hoge eisen aan de capa citeiten van de koorleden en w wordt daarom niet vaak uitgevoerd. Het concert zal op bijzondere wijze worden geopend met de voor a capel- lakoor geschreven motetten van Mau rice Duruflé. Deze motetten zijn geba seerd op gregoriaanse thema’s. De toe gangsprijs voor dit concert, dat om 20.15 uur begint, bedraagt 18,- en voor CJP/65+ 16,-. De Molenkrocht is thans begonnen aan z’n vierde periode. De periode Donders. Half december 1989 werd de koop gesloten. Jan Donders is dan wel geen geboren, maar wel een getogen Bergenaar. Hij kwam hier toen hij an derhalf jaar was en woonde naast de baan. „Wij hadden een eigen poortje dat toegang gaf tot de baan”, zegt Jan Donders, die de laatste weken druk bezig is met een flinke opknapbeurt aan De Molenkrocht. „Ik heb mijn he le leven naar tennis gekeken en aan tennis gedaan. Als er dikwijls een spe ler was zonder partner riepen ze mij en vanaf m’n twaalfde speelde ik volsla gen partijen mee.” Omdat hij uit een onderwijsfamilie komt zou Jan ook in dat vak gaan studeren en aanvankelijk volgde hij ook een lerarenopleiding in Amsterdam. Die werd later omgezet in een tennislerarenopleiding bij de KNLTB. Toch volgde hij ook nog een studie rechten maar Jan Donders gooide zich later toch helemaal op de tennissport. Bij de tennisvereniging Groetincke in Groet is hij tennisleraar en ook op de baan van Coen Roos geeft hij lessen. Thans heeft hij zijn eigen park, een oude wens die nu verwezen lijkt werd. De belangstelling voor De Molenkrocht is zoals elk jaar opti maal. Tennis is hard op weg om volks sport nummer één te worden. BERGEN - Vanwege het feit dat het bestuur van de VW Ber gen zich ernstig zorgen maakt over de recente kuStafslag heeft men voor de voorjaarsvergade ring van donderdag 29 maart een deskundige uitgenodigd. Het is de geologe, mevrouw dr. S. Jel gersma uit Bergen aan Zee die zich bereid heeft verklaard vra gen aangaande de kustafslag en de zandsuppletie te beantwoor den. Zoals bekend zal de voorge nomen strandophoging geduren de een deel van het seizoen 1990 het strandleven in sterke mate beïnvloeden. Naast deskundige op het ge bied van de kustvorming is me vrouw Jelgersma oud-voorzitter van de VW Bergen aan Zee en derhalve ook van het toerisme terdege op de hoogte. De WV-vergadering voor le den en belangstellenden is in „De Rustende Jager” en begint om 20.15 uur. SCHOORL - Gemeentebelangen Schoorl heeft Adrie Plomp voorgedra gen als wethouder voor de komende vier jaar. En dat is een grote verras sing omdat over het algemeen werd verwacht dat lijsttrekker Theo Voogt deel zou gaan uitmaken van het nieu we college. Voogt is evenwel werk zaam bij het onderwijs, kon met ver vroegd pensioen maar kreeg tot vlak voor de verkiezingen te horen dat zijn plaats op de Petrusschool in Groet niet zou worden opgevuld. Voogt: „Op 20 maart is nagenoeg ze ker geworden dat ik niet boventallig word. Dat betekent dat er geen baan vrij komt, omdat het schooltje nog steeds groeiende is. Ik heb steeds ge zegd, dat ik een eventueel wethouder schap zou aanvaarden wanneer ik vrij zou komen van het onderwijs. Een combinatie van onderwijzer en wet houder is niet te doen.” Voor Theo Voogt is het een teleurstelling. „Ik had het heel graag gedaan.” Voogt blijft echter „blij” bij het onderwijs en wordt voorzitter van de fraktie Ge meentebelangen. De kiesvereniging verraste vorige week woensdag vriend en vijand met de verdubbeling van het aantal zetels. De fraktie komt nu in de gemeenteraad met zes raadsleden. Het leveren van een wethouder is dus een logisch gevolg hiervan. Adrie Plomp stond vijfde op de kan didatenlijst van Gemeentebelangen. Hij is Amsterdammer van geboorte en woont 23 jaar in Schoorl. Plomp (49) werkt bij het ECN in Petten. Bestuurlijk heeft hij zijn sporen in Schoorl verdiend. Hij was bestuurslid van De Oorsprong, van Algemeen Welzijn. Is voorzitter van de tennis vereniging in Groet en bekleedt de- Water-i wil stud slij kliert ekomst s uitvoert ig Grond sunde, Uitvoert jcursussi psoplei® op het? ten, asfal ehoren I BERGEN De kleurtekeningen die op de „verkiezingsmarkt” gemaakt zijn aan de kraam van Bergens Belang hangen vanaf aanstaande vrijdag avond 19.00 uur in het dorpshuis. Er waren vier eerste prijzen, namelijk voor Marjolijn Stomps, Tim Siegen- beek van Heukelom, Olaf Duinmaier en Job Grondhout. Een eervolle ver melding ging naar Michiel Duinmaier. De tekeningen blijven daar een week hangen. schaatste heel het dorp en speelde een echt draaiorgel op de bevroren baan, met hete chocolademelk en ouder wetse koeken en kinderen achter een krukje. Die eerste Bogtman-periode werd gevolgd door de periode Van Limburg Stirum. Anneke, de dochter was de éérste vrouw die tennislessen gaf in Nederland. Zij slaagde voor die bevoegdheid en trouwde de graaf van Limburg Stirum. De baan werd omge bouwd tot een gravelbaan en tussen de lessen door kreeg Anneke van Lim burg Stirum-Bogtman twee kinderen. Want haar leven bestond uit tennis. Die tweede periode duurde tot 1949. Toen vond het tweede huwelijk van Anneke Bogtman plaats met Thé Lau uit Schoorl. En dat luidde de derde periode in. De periode Lau. Er werden competities georganiseerd, er kwam een badgastentoernooi en het tennis park De Molenkrocht kwam vaak in de landelijke publiciteit. Belangrijke namen van spelers kan men terugvin den bij de uitslagen: Jany Roland Holst, Herman Gorter, Adema van Scheltema, Ketjen en Hughan zijn al lemaal mensen die vóór de tweede we reldoorlog aldaar gespeeld hebben. Gedurende de oorlog 40-45 werden er Duitsers gesignaleerd, die daar hun paarden stalden. Ook na de oorlog hebben veel bekende mensen gebruik gemaakt van het inmiddels ingebouw de tennispark. Door de omringende huizen lag het park in de luwte en dat was voor velen zeer aantrekkelijk. Cees Berkhouwer speelde er, maar ook Boris Spasky is een naam die Thé Lau zo te binnen schiet. In 1958 werd het 40-jarig jubileum groots gevierd. De familie woonde op de Bremhoeve, het oergezellige meer dan honderd jaar oude huis waar Thé Lau en Anneke nu nog wonen. De derde baan werd in. 1965 aangelegd en daarmee kreeg het park zijn definitieve vorm. Verdere uitbreiding is niet mogelijk. - „Quatre motets sur un thème grégo- rien” van Maurice Duruflé; - „Stabat Mater” van Francis Pou lenc van; - „Requiem” van Gabriel Fauré. Het Noordhollands Kamerkoor heeft grote affiniteit met deze laat-ro- mantische en impressionistische werken, zodat deze avond een beleve nis kan worden voor liefhebbers van bijzondere koormuziek. Het prachtige, verstilde „Requiem” van Fauré, behoort tot de meest uitge voerde koorwerken van deze eeuw en zal in de goede akoestiek van de Petrus en Pauluskerk geheel tot zijn recht ko men, zeker niet in de laatste plaats door de medewerking van de solisten Ellen Schuring, sopraan; Peter Kooij, bas-bariton en Kees Bornewasser, or- gel. REGIO - Zoals bij velen bekend is organiseert de 8 mei-beweging ook dit jaar een manifestatie. Deze wordt ge houden op zaterdag 12 mei in de IJs- selhal in Zwolle. Het motto is: „Deze wereld omgekeerd”. Tijdens deze ma- nifesatie staat de verhouding tussen de derde wereld en (onze) eerste we reld centraal. Evenals vorig jaar wordt u de mogelijkheid geboden per touringcar de manifestatie te bezoe ken. De kosten bedragen - bij voldoen de deelname - 20,- per persoon. U kunt zich tot uiterlijk 11 april opgeven bij: Wilma Opdam 02209-2953, Jos Frumau 02209-1895 of Wim Wever 02209-3530. In volgorde van binnen komst wordt u genoteerd, vol is vol. U krijgt een bevestiging met nadere ge gevens, ook de toegangsbewijzen wor den verzorgd. Voor meer informatie kunt u bovenstaande tel, nrs. bellen. BERGEN - De lente is. nu ook offi cieel begonnen. De natuur leek al we ken daarvoor in lentestemming. Maar niet alleen de natuur, ook de kinderen van de Willem Alexanderschool wa ren dat. De afgelopen weken hebben zij op alle mogelijke wijzen het thema „lente” uitgewerkt. De resultaten van die werkzaamheden zullen op 29 maart vanaf 7 uur in de school beke ken kunnen worden. Een kleine voor stelling is ingericht en een kleine quiz- speurtocht uitgezet. Ouders en andere belangstellenden worden van harte uitgenodigd om die avond even de school binnen te lopen. Koffie, thee, limonade mét iets lekkers staan klaar. Een nieuwe lente én een nieuwe ge luid. SCHOORL - Op vrijdagavond 30 maart en 6 april wordt in Schoorl (centrum) van 19.30 tot 20.00 uur een ’stille wake’ gehouden voor vrede, ge rechtigheid en heelheid van de schep ping. De Stuurgroep Conciliair Proces van de kerken in Bergen/Schoorl vraagt hiermee in deze tijd van bezin ning voor Pasen uw aandacht voor problemen dichtbij en veraf. Er zal een folder worden uitgedeeld waarin alle Schoorlaars concrete suggesties kunnen vinden over hoe men zelf, in eigen omgeving, vrede, recht en een goed milieu kan bevorderen. Een ieder die zich bij de groep wil aansluiten is van harte welkom. Voor meer informatje: dhr. W. We ver, tel. 3530; mw. L. Maarleveld, tel. 2297. lijk zonde, maar stel je voor dat het terrein voor woningbouw was wegge- :n klein, ge- gaan. Dan zou er geen boom meer heb- 1. ben gestaan En wij gaan nu snej in_ planten. Wat dat betreft zijn we blij met een adviseur als Luuk Blom die voorheen bij de gemeente Bergen de zorg voor het groen heeft gehad. Als we twee jaar verder zijn, zullen de mensen versteld staan over het gehele aanzicht van het tennispark. Maar het moet even tijd hebben. Er zijn trou wens veel aanmeldingen uit die hele wijk om te komen tennissen. Dat zegt genoeg!” Cor de Buy en ook beide zoons leggen de nadruk op de recrea tieve functie van het nieuwe tennis park. Geen wedstrijden of publieks- aantrekkende toernooien. Maar zes kunstgrasbanen in een rustige woon wijk. Met veel nieuwe aanplant daar omheen. Er komt op eigen terrein een parkeerterrein, dus ook geen auto’s langs de straat. „We gaan zelfs geen competitiewed strijden spelen”, zegt Cor du Buy. „Het gaat echt om de recreatieve kan ten van de tennissport. Er zullen ook mogelijkheden komen voor ouderen die deze mooie sport willen léren. Mijn zoon geeft al jaren les en kan met alle leerlingen goed overweg.” Voor het nieuwe tennispark „De Bedriegertjes” is geen inschrijfgeld vereist. Als con tributie voor een heel seizoen van 1 mei tot en met 15 oktober wordt een 'bedrag van ƒ170,- gevraagd. Maar jóngeren tot en met 16 jaar betalen 120,- voor een heel seizoen. Alleen het clubgebouw kan nog niet geopend worden, want de bouw daarvan kost meer tijd. Tegen het einde van het jaar hoopt men klaar te zijn, maar een BERGEN - Aanstaande dinsdag middag wordt in De Marke te Bergen een inspraakmiddag georganiseerd door de plaatselijke afdeling van de ANBO in samenwerking met de ge meente. Aan de orde zal komen de nieuwe nota ’Met beleid ouder wor den”, die ook voor de mensen die ge bruik maken van de ouderenhuisves ting belangrijk is. Belangenbeharti ging is een van de taken die de ANBO zich heeft gesteld, waarbij uitgegaan wordt van het standpunt dat deze ou- deren-organisatie opkomt voor alle ouderen in de samenleving. Ook alle bewoners van De Marke en van de aanleunwoningen in Saenehof en klkshove hebben het uittreksel en de samenvatting van de nota kunnen be studeren. De ANBO hoopt een groot aantal suggesties te krijgen over wat de ouderen zelf willen. Op donderdag a april wordt de laatste inspraakmo gelijkheid georganiseerd in het ge- oouw T. en O. aan de Kogendijk. - vnT avonclen zijn mede bedoeld als orbereiding op een bezoek aan het Am ^museum Vincent van Gogh te msterdam en het Kröller Müller Mu- m op de Hoge Veluwe. Beide lezin- knn zXen worden gehouden door de Hsthistorica G. Lucassen-Zwaard. o0i?Sen1 van Buiten de vereniging zijn bil nv'Ttik°rn en kunnen zich opgeven n L ;M,osch. tel. 02269-1992. Wacht u te lang, want vol is vol. en T aanvang is ’s avonds om half acht de p Plaats is het bekende clublokaal Dn L.a'!rnaschool, ingang Posthoorn. Kosten zijn 10.- per 2 avonden. BERGEN - De Werkgroep Ber gen Hedendaagse Muziek organi seert op vrijdag 30 maart om 20.15 uur in de Ruïnekerk een concert. Er zal een optreden van het Clarinet and String Quartet zijn. De bezetting is als volgt: Mi chel Marang, klarinet. Mon driaan Kwartet: Jan-Erik van Regteren Altena, le viool; Edwin Blankenstein, 2e viool; Prunella Pacey, altviool; Eduard van Reg teren Altena, cello. Programma: Paul Termos, strijkkwartet; Morton Feldman, clarinet and string quartet. En tree ƒ10,-; CJP/65+ ƒ5,- per concert. Kaarten’s avonds aan de zaal of bij het KCB, Plein 7, tel. 02208-94195. (Advertentie) le Klant wint auto Let u de komende dagen even op? Deze week is het 1 april en zal iedereen proberen u iets op de mouw te spelden. Dat hoort nu eenmaal bij 1 april. Een leuke gewoonte maar tegelijkertijd ook jammer, want wanneer er op 1 april écht iets gebeurt, gelooft niemand het. Zoals iedereen weet begint het jaar in de tapijtbranche op 1 april. Om het grote succes van het afgelopen jaar te vieren, heeft de NTU daar om een bijzondere aktie bedacht: 'Onze eerste klant op 1 april krijgt een auto cadeau.En omdat het feest is, hebben we voor al onze klanten die geen zin hebben om de hele nacht in de kou te zitten wachten, een prachtige troostprijs: Joker, een strakke bouclé in vier moderne kleuren voor de huis- en slaapka mer. Normaal 89,-, maar alleen deze week 59,- per meter. KANAALKADE31b-ALKMAAR TELEFOON 072-155260 dagelijks even z’n neus laat zien op het terrein van de voormalige Bedrieger tjes. Regelmatig vergezeld door beide zoons, Cor jr. en de tennisleraar Mi chel. Er wordt hard gewerkt, niet al leen aan het verwijderen van het oude en geheel aftandse speeltuingebouw- tje, maar ook moesten'enkele bomen meer dan tweehonderdvijftig aanmel- het loodje leggen. „Dat blijft natuur dingen. Op of voor 15 mei aanstaande - kunnen de eerste balletjes geslagen worden. Bergen heeft er een ”_L_, zellig en recreatief tennispark bijge kregen. „Het heeft dan wel lang geduurd en niemand is over één nacht ijs gegaan maar eindelijk is het dan zover dat we nu kunnen vaststellen dat er op of voor 15 mei getennist kan worden”, aldus een verheugde Cor de Buy, die bijna Cor du Buy met aan elke kant een zoon. Blij dat het eindelijk zover is! door de duinen. Een object van het Provinciaal Waterleidingbedrijf uit 1932 dat veel opwinding veroorzaakte onder de bevolking. Coen Bogtman zat ook in de politiek, werd zelfs geduren- -o - —s'- vven behoorde ten in Bergen wisten al snel De Molen- tot de oprichters van Bergens Belang krnchf TP FirHon TTr» r»r»L- <4 O i r\ -I r- l r-z 1 - xxx Ac/j-v; ciuiucio VVdö 11CL LUbllPt LCll- kwamen in die dagen uit de ’hogere nispark toch vol leven, ’s winters Het Molenkrocht Tennispark be hoort tot de oudste tennisparken van het land. De eerste baan van cl. r„l. -o- werd gelegd door de legendarisch de baan kwam te staan en zo werd De Molenkrocht langzaam maar zeker ook bekend als ijsbaan. „We gaan schaatsen op het baantje van Bogt man” was in die dagen net zo in, als dat men thans naar De Meent in Alk maar gaat. Bij de gehele ontwikkeling had De Molenkrocht een groot aan deel. Het eerste officiële jeugdtoer- nooi bijvoorbeeld wérd in Bergen georganiseerd. Het eerste van het land wel te verstaan. Coen Bogtman was een groot na tuurliefhebber en uit zeer oude kran tenberichten blijkt dat hij een van de zelfde functie bij De Blinkerd. Het raadswerk is Adrie Plomp eveneens niet vreemd. Zijn echtgenote Lineke fraktie Gemeentebelangen. BERGEN - Hoeveel tennisliefheb bers er in Bergen en omgeving zijn blijkt wel uit de lijst aanmeldingen voor het nieuwe tennispark „De Be driegertjes” op het terrein van de voormalige speeltuin. Stonden er al bijna honderd adressen genoteerd, verleden week is dat opgelopen tot dingen. Op of voor 15 mei aanstaande standen’. Als het winter werd lag de tennisbaan stil, maar al snel zorgde de dit park heer Bogtman ervoor dat er water op Coen Bogtman, telg uit een bekend en oud Bergens geslacht. Lawntennis was tijdens die eerste wereldoorlog nog niet zo’n algemeen begrip en het getuigde dan ook van thans bewezen vooruitziende blik, van die actieve oo heer Bogtman. Coen’s vader woonde van de tennissport in Noord-Holland en bezat ’t Witte Huis. Zijn naam was had De Molenkrocht een groot Albert. Coen was een artistieke man. d""1 - nooi bijvoorbeeld wérd in Bergen Hi] hield er een pension op na dat ---TT - - - ’Holland’ heette, maar hij schilderde liever. Deze bohémien schonk Bergen een tennispark waar het ook vandaag de dag goed tennissen is. Er waren vajI u meer Bogtmannen artistiek begaafd, mensen is geweest die zich zeer verzet Daar was Laurens, de zanger, die had hebben tegen ’de Chinese muur’ dwars weer een broer die bekend werd om C - zijn glazenierskunst en van Coen Bogtman zijn in Bergen nog tal van schilderijen onder de mensen. Tennis was in die dagen een sport voor de wcluz. betere kringen. Maar ook de badgas- de enige tijd wethouder krocht te vinden. En ook de badgasten in 1915! Zomers was het rustige ten- Bel voor geheel vrijblijvende offerte 02269-3050 Westfriesedijk 104 - Krabbendam VOOR AL UW SIERSTRAATWERK en originele tuinaanleg :f|

De Duinstreek | 1990 | | pagina 1