De ABN gaat verhuizen! R Leerlingen Mary Koekenbier exposeren Vrijwilligers gehuldigd: Je kimt ze niet missen.geen dag” .H. Waterstanden Petten HOOG Het bridgekampioenschap van de Duinstreek! OnieVW’s in beweging (2) - a De natuur in beeld Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwartier t Sjoelclub Uniek kerst concert in Bergen Milieugroep Bergen Hoe moeten we nou leven? Bridgecentrum Bergen Gemeenteraad of -onraad? Berger Bridge Club f"] 3 I! 1 IsKi 1 y ik WOENSDAG 12 DECEMBER 1990 DE DUINSTREEK PAGINA 11 ES ril 221 ij cm NAP ft :n DE BOER SUPERMARKTEN, HET ADRES VOOR UW KERSTMENU I2J99Q Ingezonden brief -cm NAP -ï -ï Jfc .3 HO# y. •m en LAAG dag en datum tijd tijd 13 december Donderdag 14 december Vrijdag 15 december Zaterdag 16 december Zondag 17 december NM Maandag 18 december Dinsdag ten 19 december Woensdag en van faf- 64.5% chei- >ten 45.6% 41.4% 37.8% 120 9 Mary Koekenbier geeft aanwijzingen. 112 Redactie Weekblad „De Duinstreek” i De komende serie natuurobservaties in „De Duinstreek" wordt door de auteur zelf geïllustreerd. 9 De tijdelijke huisvesting op de parkeer plaats aan het Plein. <on, '2e :apel ergro- aap et het Ige- ?n Jan 'an lingen; roten Dorps- irift eente- 50.9% 50.4% 49.9% 48.3% 1.15 13.35 2.15 14.25 2.55 15.09 3.39 15.55 4.13 16.29 4.49 17.06 5.25 17.34 84 65 84 73 84 80 84 85 83 91 84 95 83 97 9.24 21.55 10.25 22.45 11.15 23.56 11.45 0.35 12.15 0.55 12.44 1.30 13.20 64 75 61 78 60 83 64 68 68 67 71 66 73 60.29% 56.43% 55.14% 53.86% 50.00% 45.00% 45.00% 52.14% 48.71% 46.14% 61.31% 56.25% 55.00% 54.76% 57.50% 56.07% 55.00% 51.79% 51.07% 132 130 123 114 114 111 106 103- 95 92 137 133 131 129 121 118 111 111 108 103 ien Schel- De hele groep poseerde voor De Duin streek. MH )0UW 61.3% 58.0% 57.4% 52.4% 50.9% 50.6% 47.9% 47.6% 47.6% 47.3% 45.8% 44.9% 44.4% 43.8% 53.3% 49.7% 48.9% lang nde ens- e van ■f- 61.45% 57.02% 56.12% 52.88% 51.45% j: 56.3% Aliffi Doombos-Wil Goedegebuu- 55.6% 54.2%. PERSBERICHT De Boer Supermarkten komt deze week met een speciale kerstkrant die een kwalitatieve weergave biedt van datgene wat De Boer haar klanten met kerst te bieden heeft. Kerstkrant is eigenlijk geen juiste benaming. Zelfs kerstfolder schiet teveel door naar het gewone. De „Kerstkrant” van De Boer heeft namelijk het karakter van een menukaart. Een toepasselijke verschijningsvorm overigens, want kerstklanten van De Boer kiezen hun menu voor thuis. Dat het kerstmenu geen alledaagse kost vertegenwoordigt spreekt voor zich. Er wordt door de konsument meer dan ooit aandacht, tijd en geld aan het menu besteed. Zowel in de oriëntatie als in de bereiding daarvan. De menu’s zelf worden met smaak makende foto's geïllustreerd. De menu’s worden stuk voor stuk toege licht. De eenvoudige bereidingswijze verzekert een perfekt resultaat. De ingrediënten zijn alle bij De Boer voorradig. Alles, van voorgerecht tot nagerecht komt aan de orde en ook bij een goed glas wijn staat De Boer ruimschoots stil. Alles is bijzonder, niets is extreem! BERGEN Op zondag 2 december jl. is voor de tweede keer gestreden om de Duinstreek-bokaal die de winnaar van het bridgekampioenschap van de Duinstreek een jaar lang mag houden. De bokaal-houder was het team van Kees Mosch uit Warmenhuizen dat dit keer met twee teams was vertegen woordigd. Daar men zeker wist dat een van de twee Warmenhuizen-teams zou gaan winnen, maar niet welke, heetten de teams Warmenhuizen A of Warmenhuizen 1. Maar er was ook voor concurrentie gezorgd. Deze kwam uit Bergen (captain Mike Beij- er), Haarlem (captain Frits Vieleers) en Heiloo (captain Ben Mak). Het was een grote verrassing, zeker voor de Warmenhuizers, dat het team van Ben Mak zo goed op dreef was dat het bijna alle onderlinge wedstrijden, en dat BERGEN - Binnenkort start „De Duinstreek” met een serie korte arti kelen over de natuur in onze con treien. Naast de regelmatige bijdragen van boswachter Frans Nieuwenhui zen zullen ook de komende artikelen aandacht vragen voor het vele dat bos en duin, strand en weiland te bieden hebben. BERGEN - Een bijzonder leuke vorm van met elkaar bezig zijn is het sjoelen. Wie heeft het in het grijze verleden in de huiselijke kring niet meegemaakt? Tegenwoordig wordt er ook veel gestreden in clubverband buiten de deur. Stichting Welzijn Ou deren zoekt wat oudere kandidaten die in het dorpshuis willen meedoen om een start te maken. Een zestal kan didaten heeft zich inmiddels gemeld, maar dat is nog te weinig. De stichting roept iedereen op zich te melden bij Jan Dubbeldam, tel. 97496. Wanneer men met een redelijk aantal mensen is, kan men met elkaar overleggen over tijden, kosten etc. en Jacqueline Ham komt uit Egmond aan Zee. Uit Bergen komen Gerda Bruin, Riet Kluft, Gwen Marriot, Bets de Waal en Riet Busker. Er zullen totaal 36 werkstukken te bezichtigen zijn. Ook zondag is de ex positie geopend van 12.00 tot 17.00 uur. burgemeester kon haar ook medede len dat vanaf deze maand alle gemeen telijke diensten zijn overgestapt op de koffie via haar winkel uit de Ontwik kelingslanden. De heer Beeldman van de Vrijwilli ge Brandweer. De man met de witte helm, die bij elke brand een leidingge vende positie inneemt en dat ook al vele jaren doet. Hans van Kralingen. Tot slot van de rij vrijwilligers kreeg ook Hans van Kralingen de waardering namens de gemeenschap uitgesproken door de burgemeester. Hij is steeds de stuwen de eh bindende kracht geweest bij de Vrijwillige Reddingsbrigade. Jonge mensen die zich volledig inzetten en beslist niet te missen zijn op het strand tijdens de zomermaanden. Het gezel schap bleef nog enige tijd bij elkaar in het gemeentehuis waar ze op de be kende gezellige manier onthaald wer den met een drankje en een hapje. en nu weer bezig is met de plannen voor het nieuwe, grote zwembad op het terrein van de Ijsclub. Rietje Verburgh, die veel werk doet bij de plaatselijke UW en onder meer al 18 jaar de organisatie van „Tafeltje Dekje” m handen heeft. Tegenwoor dig gaat het daarbij om vijftig maaltij den per dag die door vrij willigers wor den rondgebracht. Ook is zij sterk be trokken bij de commissie 60-plus rei zen. Mevrouw Molenkamp. Zij doet een ziekenbezoek voor het Kath. Maat- schapp. Centrum en maakt zich ver dienstelijk voor de inzameling van kleding voor Polen. Mevrouw Smit. Doet veel vrijwilli gerswerk voor de Zonnebloem, waar voor ze ook werkt in het bezoeken van zieken en eenzame mensen. Mevrouw Prins. Deze mevrouw knipt alle documentatie bij elkaar over het leven in Bergen. Rubriceert dat en bergt het in mappen op in de plaatselijke bibliotheek. De heer Benjamin. De technische man achter de schermen bij Bergoa, radio-omroep voor zieken- en bejaar denhuizen. Bergoa zorgt ervoor dat er een schakel is tussen de samenleving en de mensen die in verzorgingshuizen en verpleeghuizen moeten verblijven. Mevr. H. Roozendaal van de Stichting Graag Gedaan, die de contacten on derhoudt voor de mensen die gebruik maken van de vrijwilligersdiensten van Graag Gedaan. De burgemeester aar gas lijk BERGEN Op dinsdag 18 de cember zal in de Petrus Paulus- kerk te Bergen een uniek kerst concert worden gegeven. Aan de ze speciale gebeurtenis werken mee: het uit 260 leden bestaand Groot Rotterdams Koor, de alom bekende bariton Marco Bakker, Bergens Harmonie o.l.v. Henk Mosch, het Rotterdams Sympho- nie-orkest Musica, de sopraan Thea v.d. Riet, de tenor Robert Kops en het combo Theo Kops. Het geheel staat onder leiding van dirigent Fred Huyskes. De organisatie van dit kerst concert heeft gezorgd voor een zeer gevarieerd programma met veel afwisseling. De prachtige akoestiek van de Petrus Pau- luskerk en het groot aantal mede werkenden zorgen voor een unie ke avond, die begint om 20.15 uur. Kaarten a 15,- zijn ver krijgbaar bij: VVV Bergen, Plein 1, Bergen; Hotel Marijke, Dorps straat 23, Bergen. Er zijn slechts enkele kaarten beschikbaar. Snel reageren is wenselijk. Sta af en toe te beven want alles wat we kopen het worden grote grote hopen afval wat niet verwerkt kan worden afval wat wel verwerkt kan worden we weten het niet meer! Nu wij willen u deze keer graag geven advies en dat kost u niets wij wijzen u zo goed mogelijk de weg aan u om er wat aan te doen zeg tot 15 december dan op de markt daar kunt u ons vinden de Milieu Groep Bergen. richtte zich tot onderstaande perso nen: Cees Zee, oud-voorzitter van de Al gemene Nederlandse Bond van Oude ren in Bergen. Actief lid van de Com missie 60-plus reizen, lid van de Cen trale Commissie Bejaardenzorg, pen ningmeester Stichting Welzijn Oude ren en distributeur van het blad „Schakels”. De heer Walewijn. De man van Vei lig Verkeer Nederland afdeling Ber gen, die bij alle acties voor Veilig Ver keer betrokken is en speciaal acties richt op de schoolgaande jeugd. Cees Bos. Onmisbare man bij de af deling Bergen van het Rode Kruis. Strandpost bemannen, opbouwen en afbreken, zwemmen voor gehandicap ten en nog veel andere taken voor het Rode Kruis neemt hij als vrijwilliger op zich. GESLOTEN Vanwege de verhuizing is het ABN- kantoor op donderdag 13 december de gehele dag gesloten voor bankzaken. BERGEN Het ABN-kantoor aan de Jan Oldenburglaan 14 verhuist met ingang van 14 december naar een tij delijke huisvesting aan het Plein 30. Op de parkeerplaats achter het huidi ge kantoor is een nieuw, tijdelijk kan toor gebouwd. Al geruime tijd bestonden er plan nen om het ABN-kantoor aan de Jan Oldenburglaan af te breken en op de zelfde plaats een nieuw kantoor te bouwen. Het kantoor voldeed niet meer aan de eisen die de ABN aan haar dienstverlening stelt. Door de fusie met de AMRO Bank zijn deze plannen gewijzigd. Voorlopig verhuist de ABN nu naar een tijdelijk kantoor aan het Plein 30. Later zal de ABN verhuizen naar het gebouw aan het Plein, waar nu ook de AMRO Bank gevestigd is. Het huidige ABN-kantoor wodt afge broken. Heer Houter. Actief lid bij de Refor matorische gemeente, altijd werk zaam in sociale funkties bij de diaco nie, gezinsverzorging, maatschappe lijk werk en de kruisvereniging. Niet één jaar maar tientallen van jaren! Mevrouw Hetem. Zij is de stuwende kracht en de blijvende kracht achter de Wereldwinkel en alles wat daarmee te maken heeft. Via haar inzet is een grote afzetmarkt opgebouwd in Ber gen en Schoorl. Zij doet zelf de inkoop en brengt als mensen iets niet kunnen halen zelfs de boodschappen thuis. De ten in het nieuwe kantoor terecht. Het nieuwe adres is Plein 30, 1861 JZ Ber gen. Het telefoonnummer blijft onge wijzigd 02208-96044. 1. Kobes-Tiggeler 58.57% 2. dms. v.d. Brink-Verboom 47.71% 46.43% 43.86% Uislagen 7 december A-groep 1J. Beers-P. Blauw 2 G. de Boer-R. Korff 3 R. Sterken-H. Pippel 4 A.Berends-R. Mulder 5. L.Kuys-C. Bleeker 6. F. Ïeemster-M. Beijer 7. R. fchram-J. P. Ory 8. J. tbfsté-A. Smalbil 9. T. Lmgedijk-I. Korff 10. H. Etema-J. v. Wees 11. K. Croot-K. Mosch 12. T. erM. v.d. Geest 13.1. Kcjss-C. de Boer 14. M- Ebfsté-K. Smit B-groep 1Jopi: Beekers-Jaap van ’t Hof 2Gomy Poldner-Gerrit Semé 59.3% 3. JoséBeijer-Lida v.d. Bogaere AUj, T' re 5. Beren Marja Geels 6. Ati<Seldenthuis-Jan Spaamer 7RJli J aski-Ria Versteegh 8. Piek en Tineke Krom 9. Jouis Klaver-Herman v. Daien ■j r> It 4 '- 1 11 joke Kroon-Peter Schaap Tetwisse BERGEN - „Waar zouden we zijn in <nze maatschappij zonder vrijwilli gers”? Dat vroeg burgemeester J. Rit- sema zich af bij de opening van een jijzondere bijeenkomst in de centrale lal van het gemeentehuis, jongstleden vrijdagmiddag. Deze vrijdag 7 decem ber was uitgeroepen tot „de dag van de vrijwilligers” en wel in nationaal ver band. Overal in den lande werd deze dag aandacht geschonken aan datgene wat Vrijwilligers voor de samenleving doen.En ook aan de vrijwilliger zelf. „Wij gaan elk jaar een aantal vrij willigers die veel gedaan hebben in de samenleving op de „dag-van-de-vrij- willige:” in het zonnetje zetten”, al dus de jurgemeester, „en ik denk dan echt nik alléén aan de Vrijwillige Brandweer. Maar ook aan al die ande re menski die iets doen voor anderen” Deze éérste dag van de vrijwilliger werden in totaal veertien mensen in het zometje gezet. De eerste zeven personei kregen een toespraakje van de wethouder van Welzijn, mevrouw Annie Irans, een prachtig kunstboek met wek van de Bergense kunstenaar Karei Colnot en een bos bloemen. De tweedegroep kreeg eveneens een per soonlij!: woord van de burgemeester met het boek en de bloemen. Achter eenvolgens werden de navolgende perstoen voor het voetlicht gevraagd: D< heer Hakkesteegt, die zich ver- dieistelijk heeft gemaakt voor het voortbestaan van zwembad „De Beek”, het tennispark in de Nessen Onze medewerker Henk Jellema - vanouds bekend als „dauwtrapper” in de Bergense dreven - zal de serie na tuurobservaties voor zijn rekening ne men. Hij zal de bijgehorende illustra ties zelf verzorgen. We hopen met de nieuwe rubriek het aanbod van ons blad te vergroten. Het spreekt vanzelf dat Henk Jellema voortgaat met de publicatie van zijn historisch getinte bijdragen. BERGEN Belangstellenden heb- benvanaf zaterdag tot volgende week woeisdag de tijd om het werk in ogen- schaiw te nemen dat onder leiding van Vlary Koekenbier tot stand is ge- konrn. Zaterdagmiddag om drie uur gaa de wethouder van Welzijn, me- vroiw Annie Frans deze bijzondere expositie openen. Iedereen is daarbij wel :om. Di eerste expositie in het geheel vernieuwde Ontmoetingscentrum T. en C, dat zelf nog niet eens officieel geopend is. Het gebouw is zo goed als klaai, maar aan de directe omgeving moetnog het nodige gebeuren. Een ex- posité van het werk van de leerlingen van kary Koekenbier mag daar tussen doorWant het is een bijzondere expo sitie. Wary Koekenbier heeft een aan tal grlepen van leerlingen, ouderen en jongëpn, mannelijke en vrouwelijke liefhebbers van de schilderkunst. Er ijn leerlingen die een jaar gele den n)g niet wisten dat ze „iets” op papiej zouden kunnen zetten. Mensen die neg nooit een schilderkwast in hun handt-1 hebben gehad of het moest een witkwast zijn. Onder de inspirerende leidin van Mary Koekenbier, bekend in denele regio maar ook van pro gramma’s voor televisie in de midda- gurenjwerkt zij met haar leerlingen de schilcarkunst stap voor stap door. Toch igt er grote nadruk op zelfstan- dighed, maar een paar snelle hulpgre- pen van Mary zelf zijn af en toe wel eens nodig om een leerling op het juis te spoor te zetten. Haar leerlingen komen overal van daan. lier onder volgen de namen van de woeisdagmiddaggroep, waarvan ook iedereen met een werkstuk tot en met 19 cecember aanwezig zal zijn: Ineke Baberij uit Schoorl, Heleen Peiger, Tjetty v.d. Laan, Gwen Bos en Marian Vortman uit Heiloo. Uit St. Pancras tornt elke week Annie Zee man naai het T. en O.-gebouw. Puck van Raale komt uit Heerhugowaard 48.5% 10.'lansBolten-EdwinBolten 43.5% lliokeKroon-PeterSchaap 39.7% 12 Marjan Borgstede-Dieuwertje Ta wisse 39.9% 13 Marijke Bakker-Mijndert Menso- nies 35.0% Cgroep: Hennie Vermeulen-Frans Ttiery 61.6% Jan en Ed van der Riet 54.6% I. Ans Kniest-TruusHoogland 54.4% I. Coby Vos-Jaap Adrichem 53.7% j. Elbert en Ada van den Burg 51.4% 5. Corinne van Zijl-Karin Erken- bsch 7Roos Welage-Piet de Dood 8. José Woldendorp-Theo ieilstra 9Greet Zutt-Ans Rietkerk .0. Anneke Kaijer-John Wittebrood L1Dick Stammis-Riet van Balen 12. Paula Wagenaar-Joop Rëinds Bridgecentrum Bergen speelt elke vrijdagavond haar clubcompetitie in Hctel Marijke. Nieuwe leden kunnen ziéi aanmelden bij mw. A. Seldent- huS, tel. 02208-94435. wiewater deert die water keert AlklTlClCir (Uit de verstrekte gegevens kunnen geen rechten worden ontleend) REGIO - In ons artikel van 5 decem ber jl. over bovengenoemd onderwerp bespraken we hoe de huidige Streek- WV Alkmaar en omstreken hard cr weg is naar een nieuwe vorm. Deze vorm is enkele jaren geleden aangege ven door de provinciale overheid als een voorwaarde om de subsidie van de provincie te kunnen blijven ontvan gen. Gesteund door praktisch alle 18 aangesloten VW’s - waaronder de 7 in de gemeenten Egmond, Bergen en Schoorl - is een commisie onder lei ding van Egmonds burgemeester E. Brommet bezig geweest een aantal plannen te ontwikkelen. Onlangs zijn deze in de openbaarheid gebracht. In de toekomst zal de Streek-VW, indien een betrokken VW-bestuur dit wenst, de lokale VW’s ondersteunen en begeleiden. Marketing en promotie, alsmede productontwikkeling worden professioneel aangepakt. Men wil toe naar meer verantwoorde en aantrek kelijke evenementen, naar een goede classificatie van de aangeboden ac commodatie en naar de ontwikkeling van een goede toeristische infrastruc tuur. Logische zaken die door indivi duele VW’s nooit voldoende kunnen worden aangepakt. Bovendien - en dat is heel belangrijk - moet het gebied rond Alkmaar als één geheel worden gepresenteerd. Onze streek moet een begrip worden, zowel in eigen land als in het 'buitenland. Elk dorp kan daar nog een apart aspect aan toevoegen. In ons artikel merkten we op dat ook hier het befaamde kostenplaatje een rol speelt. De VW’s moeten zelf meer aan de streek bijdragen. Van de pro vincie wordt een hogere bijdrage ge vraagd, terwijl ook de gemeenten en het bedrijfsleven (o.a. horeca-onder- nemingen) om meer steun gevraagd zullen worden. De veranderingen moeten doorgaan omdat stilstand in het toerisme ook achteruitgang bete kent. En die achteruitgang (nu al 7% per jaar in deze streken) wil niemand, ook de overheid niet! Evenals dat nu het geval is, zal de Streek-VW ook in 1991 weer op tal van reisbeurzen present zijn. Ook de Egmondse, Bergense en Schoorlse WV’s zijn daar vertegenwoordigd. Het Streek-programma bevat o.a. be- Uw verslaggever belicht in de Duin streek van vorige week uitgebreid, hoe teleurstellend de meerderheid van de Bergense gemeenteraad het toerisme, de VW en de volkshuisvesting in onze gemeente behandelt. Onder meer werd een motie van de VVD om de subsidie aan de VVV te verhogen, met drie tegen twaalf stemmen verworpen. Er zijn, wellicht door plaatsgebrek, enkele andere zaken uit de jongste be grotingsbehandeling echter onbelicht gebleven, die voor de lezers van de Duinstreek toch van groot belang zijn. Wij noemen enkele punten: 1. Hoewel de gemeente Bergen over „spaarpotjes”, reserveringen en,,pijn loze” bezuinigingsmogelijkheden be schikt tot een totaal van minstens f 413.000.-, heeft de meerderheid van de Raad besloten tal van belastingen en heffingen te verhogen met in totaal f 469.440-, ofwel gemiddeld f 78,24 extra per Bergens gezin per jaar. Dit alles om een begrotingstekort te dek ken. De WD-fractie acht de verho ging van de reinigingsrechten en de rioolretributie onvermijdelijk, maar de verhoging van de overige belastin gen is overbodig. Het college en de meerderheid van de Raad weigert op tal van uitgaven te bezuinigen. Zo wordt bijvoorbeeld zelfs - ondanks de reserves van het organisatiebureau Berenschot - het ambtenaren-appa- raat uitgebreid met drie personen. Kortom: een forse, maar volstrekt ont erechte belastingverhoging. 2. Zowel bij het negeren van het belang van het toerisme als bij deze onterech te belastingverhogingen speelt vooral het machtsdenken van de collegepar tijen PvdA, CDA en Liberaal Bergen een rol. Hoewel zij gezamenlijk nog niet de helft van de Bergense bevol king vertegenwoordigen, bepalen zij tevoren onderling hun standpunten en trekken zich niets aan van de overige raadsfracties. 3. Kwalijker is nog, dat deze drie colle ge partijen zich ook niets aantrekken van de mening van de Bergense bevol king, zoals bij recente hoorzittingen is gebleken. Hoewel een recent opinie onderzoek ondubbelzinnig aantoont, dat een grote meerderheid van de Ber gense bevolking het Berger Bos wenst te behouden zijn in de nu vastgestelde gemeentebegroting géén onderhouds kosten voor het bos meer opgenomen... CDA, PvdA en Liberaal Bergen heb ben de beslissing tot afstoting van het bos dus kennelijk al genomen, en zul len dat standpunt ongetwijfeld met hun meerderheid doordrukken. Het lijkt een goede zaak, wanneer de inwoners van Bergen zich deze opstel ling van CDA, PvdA en Liberaal Ber gen goed in het geheugen prenten. We zullen de Bergenaren er overigens te gen de volgende raadsverkiezingen graag aan herinneren. RAADSFRACTIE VAN DE WD IN BERGEN 225 WP 198 WP 166 WP 163 WP 148 WP uitslagbepaling (twaalftal) toe, er is ook een aparte stand per deelnemend viertal te ma ken. 1. v. Diepen-Schaffer, Heiloo 89 WP; 2. Kuys/Oldenburger-Vlierop/ Schuurman, W’huizen 1 75 WP: 3. Sterken/Pippel-Berendse/Schram, Bergen 75 WP; 4. Dolmans-Mak, Hei loo 69 WP; 5. Mosch/v. Diepen-de Nijs/Groot, W’huizen A 68 WP; 6. Kuijt-Slob, Heiloo 67 WP; 7. Oldcn- burger/Meense-v. Lierop/Schuur- mans, W’huizen 1 66 WP; 8. Oldenbur- ger/Groot-Mosch/Tesselaar, W’hui zen 1 57 WP; 9. Oldenburger/Schip- per-Stam/v. Soest, W’huizen A56 WP; 10. Sprey/Slisser-Baas-Vieleers, Haarlem 55 WP; 11. Beijer/Hink-De Jong/Beemster, Bergen 54 WP; 12. Landsmeer/Kuiper-Verstraeten/v. Reinswoud, Haarlem 49 WP; 13. Hooff/Kottman-Lammers/Giessen, Haarlem 44 WP; 14. Groot/Smit-Tes- selaar/Tesselaar, W’huizen A 42 WP. waren er twaalf, wist te winnen. Met grote voorsprong werd het team Hei loo winnaar van de felbegeerde Duin streek-bokaal. Het winnende team van Heiloo bestond uit: fam. Van Diepen, fam. Schaffer, fam. Mak, fam. Dolmans, fam. Kuijt en fam. Slob. Na afloop werd lang en uitvoerig gefeest na dit plezierig en succesvol verlopen kampioenschap. De complete uitslag is als volgt: 1. team Heiloo 2. team Warmenhuizen 1 3. team Warmenhuizen A 4. team Bergen 5. team Haarlem De methode van i laat niet alléén een uitslag per team De uitslagen van maandag 3-12 A-Iijn 1. dms. van Balen-Ruiter 2. dms.v.d. Berg-Resink 3. Duin-Krijgsman 4. Schotten-schroor 5mw. Indri-da Ascencao B-lijn 1. dms. Rietveld-Rosenmöller 62.20% 2. dms. Bakker-Blokker 3. mw. Schrama-Claus 4. dms. Bloothoofd-Vet 5. mw. Vrasdonk-Santing C-lijn 1. Banninck-v. Duykeren 2. fam. Haasdijk 3. mw. v. Wonderen-eTan 4. fam. Brugman 5. fam. Hendriks Vrijdag 7-12 A-lijn - gemiddelde 1. fam. Groenewoud 2. mw. Marquering-Kooy 3. Constant-Duin 4. Hoogvorst-IJssels 5. mw. Hoogkamer-van Balen 6. Bobeldijk-Ero 7. Kuys-v.d. Klundert 7. Germann-Straathof 9. da Ascencao-Jong 10. Indri-Mulder B-lijn - gemiddelde 1. Blauw-Molenaar 2. Damsma-Brouwer 3. Fam. Kollis 4. dms. Indri-Blankendaal 4. mw. Nolf-Beeldman 6. fam. Koster 7. dms. Evers-Liefting 8. dms. Vrasdonk-Blokker 9. mw. Krijgsman-Valkering 10. DeGraan-Jaski C-Iijn 1. Kobes-Tiggeler 3. fam. Kleuver 4. mw. v. Balen-Ravesloot 5. dms. deLange-v. Wonderen 6. fam. Dapper 7. mw. Brandwijk-Claus 8. mw. Kreupeling-Santing 45.71% 9. dms. Willig-Mendes da Costa 10. fam. Schlötz 11. dms. Kuijs-v.d. Klundert 43.57% D-lijn 1. dms. Kleinhuis- Meulendijks 2. mw. Gerritsen-v.d. Ham 3. fam. v.d. Velden 4. Lassing-Morsch 5. fam. Potharst Zondagmiddag brigden in de Rus tende Jager. Aanmelden bij Irma Vrasdonk 02208-94585 of aan de zaal tot 13.30 uur. ■i zoeken aan de vakantiebeurzen te Mi laan, Utrecht, Stuttgart in januari, Hamburg en Madrid in februari, Ber- OP lijn, Essen en Göteborg in maart, Keu len in september en Londen in decem ber. Diverse Nederlandse beurzen worden eveneens bezocht. Naast beursbezoek worden tal van promo- tie-activiteiten uitgevoerd: onze VW’s blijven in beweging, nu en in de toekomst! papiej zouden kunnen zetten. Mensen ^3 - I. 1-Ti i i 1 handgi hebben gehad of het moest een leidin 'S: f

De Duinstreek | 1990 | | pagina 11