den geheelen dag voor liet public RUS3 DANST Ruilen Teneinde tot de noodzakelijke bi werking van de administratie t komen, zullen de kantoren van d leden van de Alkmaarsche Vereeni ging voor den Geld- en Effecten handel op Woensdag 24 October Donderdag 25 October Woensdag 31 October Donderdag 1 November GESLOTEN ZIJN DE RUSTENDE JAGER, Bergen TOB TOCH NIET LANGERI RADIOBODE Woningruil: Mooi modern huis te Heiloo, Kenuemerstraatweg, aangeb. v. een niet te kl. woning te AIk- maar. Br. ond. nr. O 571, bur. van dit blad. Aangeboden: woning, 2 kamers, keuken en 3 slaapkamers, 5 min. van station, te ruilen v. midden standswoning in of in de onm. omgeving v. Alkmaar. Br. ond. nr. D 765. Gevr. door ge^ens. onderwijzer twee vrije kamers en keuken. Br. ond. nr. D 616. Aangeboden: benedenhuis op de Baansingel in ruil voor woning N. P. Laan- of Stationskwartier. Br. ond. nr, D 791. Mooie bovenwoning met pak huis, centr., stad, te ruilen voor vrij huis m. kamer en suite, 2 a 3 slaapk., schuur en tuin te Alkmaar. Br. ond. nr. E 129, bur. van dit blad. Aangeb.: woning in Alkmaar voor nette woning omg. Scha- gen. Br. no. 242, N.V. Coster, Voordam 9, Alkmaar. Aangeb.: mooi vrij huis, 2 km. van Alkmaar, richt. St. Pancras, voor huis in de stad. Br. nr D 648, Agent DVA, St. Pancras. Te koop aangeboden: Pauweveeren. C. Swaag, Ber- gerweg 163 b.d. Groeneweg. Lichte damesregenjas, Big-Ben, mt. 42-44. Moderne wieg met bedje. 2 nieuwe inmaakpotten. Linden- laan 56. I.z.g.st. staande stoomketel, 1/2 atmosfeer. Geschikt v. kl. be drijf of centr. verwarming. Fa. F. Erich Zn., Van Teijlingen- straat 2, Alkmaar. Twee Malht. leeuwtjs, prijs f75,ook te ruilen. Schouten, Gr. Nieuwland 54. Een beste studie-accordeon, 4 rijen, 127 bassen, ook gen. te rui len voor goed herencostuum, mt. 48. Tevens in ruil aangeb. dames- sch., mt. 38, v. 39 of 40. De Bets, Drebbelstraat 28. Een moderne vilthoed. School straat 4, Alkmaar. Z.g.a.n. kl. zw. vilthoedje. Br. E 113, bur. DVA. Een viool m. kast. Te bevr. bij De Rott. Bankver., Lange- straat; tussen 12.30-1 uur. Prijs f 75.—. Een pr. collectie studieboeken, o.a.: Frans, Duits, Engels, Belas tingwezen, Boekhouding, Diction- naires, enz. Adr.: Westerweg C 111, Heiloo. (Zondag 2-5 u.j. Geen opkopers. Een flinke kachel (Salaman der). Te bevr. Steijnstraat 92, Alkmaar. Miesjesfiets met luchtbanden, In zeer goede staat, f 65,Wes terweg 34. Kinderled., 2 bedjes, 2 kussen tjes v. wieg en wagen, 2 lak. pl. 2 sl, 2 wol pl 1 z.g. deken v. wagen, wol baby cap. en 2 pr. zeeml. schoentjes met sokjes, 2 woll. slob br. wol blasertje en gebr. wollen jasje, 1 schortje 3 witten jong.hemdjes k. m., wol len trui, 5 pr. sp. kousen Ift 2-4 j., wol d. onderjurk gr. mt., 1 pr. steunzolen, 1 pr. sch. pl. 1 pr. kl. mt. 27-28, ruilen voor bovenkleren, schapenwol en sch. v. 2 j. v. 11 en 7 j. Ferd. Bol straat 12. Een ontbjjtlaken, 6 vingerd., nw.. o. kw., voor kamermat of klein karpet, event. met bijbe taling. Pilkes, Visscherslaan 19. Een electr. hanglamp voor een paar konijntjes. Emmastraat 29. Een pr. z.g.a.n. br. kindermol, mt. 26 voor 27 of 28. J. v. Scorel- kade 41, Alkmaar. Een gewone mt. werkbr. voor schapenwol. Zevenhuizenlaan L 58, Heiloo. Een p. zw. herensch. mt. 42-43 voor jongensoverjasje, lft. 10 j., of tegen aanmaakhout. Van Veg- ten, Baansingel. Z.g.a.n. tol. sch., hoog hakje, mt. 37, tennisch., mt. 40, tegen schapenwol: event. ook te koop. Payglop 3. Gesp. schapenwol tegen goede ACtetas. Noordlaan 26, Bergen. Een mooie wit wollen baby cape met bijbeh. mutsje en sok jes voor wol. Groenelaan 24tx Heiloo. l Een p. damessch. mt. 38 voor idem zw. of br. mt. 381/2. pl hak. Te bevr. Chattillon, Hoog straat 19. Een pr. zw. hogen sch., i.g.st., int. 42, voor 1 pr. br. lage sch. met lederen zool mt. 42. J. Stoa- ger, K. de Grotelaaa 29, Bergen. Een paar avondschoentjes (kl mt.) tegen meisjessch., mt. 37 of 38. Kennemerstraatweg A 139 Heiloo. Een p. hoge schoentjes, mt. 29 v. 31. Tevens te koop meisjesman tel, lft. 8 j.. kinderkousen en een fletszitje. Hekelstraat 24. Wit meisjesmantel, w. blazer, kort jasje, wollen truitje voor schoenen mt. 40, lage hak of schapenwol. Westerweg 143. Een mahonieh. fototoestel 13 X 18, met 4 lenzen, voor merk Ra diotoestel. Dijk 23a. Een jongenswiuterjas, o. kw., 2 paar schoenen lft. 12-13 j., 1 buikband o. kw., bij H. H. van Truijen, Groot-Schermer. Zgwielcarrièr, 26 X 2. tegen achterwiel 28 bij 1 3/4 bij 15/8. D. Groet, Lindenlaan 98, A'maar. Nieuwe vooroorl. bretels voor sokophouders, tevens nw. jon gensplusfours, slank model, 15 J., voor lap stof, Mient 7. Driedelig kapokmatras met kus sens tegen nieuwe 2-pers. lakens. Dorpsstraat 62, Bergen. Pr. br. kindersch. mt. 30 voor 32. schoutenstraat 10. Gebreid wollen jongenstrui, lft. 5 j., voor een wollen meisjes jurkje, lft. 2 j. Torenbeek, Re gulierslaan, Alkmaar. Pr. jongenssch. mt. 38 yoor mt.. 40, pr. meisjessch. mt. 32 voor mt. 34 of wollen trainingsbroek, lft" 10 j. J. Mochmeier, Jul. van Stolberglaan 5. Een dam. bontmuts v. gesp. schapenwol. P. Stekelbos, Hens br.weg G 214, Heerhugowaard. Een prima 2-pers. geel ledikant m. stromatrassen v. prima divan- bed. Staringhstraat 2a boven. Een pr. prima voetbalsch., mt/ 38, v. idem mt. 40. Gevr.: matr.- muts v. zeeverkenner. Nieuw- poortslaan 100. Prima Radio-toestel 1939, voor goed rijwiel m. prima banden (onverschillig dames of heren). J. Muijs, Middenweg, Heer- hugowaard. Ter ruiling aangeb.: schapen wol tegen z.g.a.n. jongenssch., mt. 33. Br. ond. nr. D 557, bur. van dit blad. Woll. overall voor pluche ta felkleed. Masereeuw, Popelmans laan 21. Lage jongenssch., mt. 36, tegen hoge, mt. 37 of 30. J. Leegwater, Kanaalweg, Heiloo. Een paar jongenssch., ijzersterk, mt. 38, z.g.a.n. v. damessch., mt. 36. Russenplein 8, Bergen. Een paar nw. herenrub.laar zen, mt. 44., v. t p. nw. dames sch., mt. 37. Karei de Gr.iaan 56, Bergen. Meisjesfiets m. goede banden voor 1 paar buiten- en binnen banden. Stuartstraat 17. Een radio-toestel, zonder luid- spr., beh. spelend, voor linnen kast. Overhemd v. herenhoed (mt. 54). Bergerweg 93, Alkmaar. Een meisjesmanteltje, lft. 4-5 j., tegen jongensjasje, lft. 2 j. Moet in goede st. zijn. J. Mol- levanger. Ooievaarstraat 25. Een l-pers. ledikant m. spi raal en bed voor een i.g.st.z. haard of haardkachel. Desgew. met bijbetalen. G. Kuijs, Dorps straat 21, Bergen. Nw. zw. Crêpe georgette m. wit gebord. japon, mt. 42. een gebl. zijde japon. mt. 42, en een donk.- bl. zijde japon, mt. 42, alles z.g.a.n. v. wintermantel of japon Hoogland, Paternosterstraat 4A, na 6 uur. Een p. damessch. m. h. hak, mt. 38, v. wandelsch., mt. 38, kin dersch., mt. 34, v. 36. Bruinvis straat 37. Een jongenswinterjas, z,ga.n., lft. 16 j. v. idem lft. 18 j. Te koop aangeb. tweedjas, 16 jaar. Bruinvisstraat 35. Een herencostuum, o. kw., v. herensch., mt. 44. Westerlicht, kamer 333. Een p. werksch., mt. 42, voor jongenssch., mt. 35. Zeglis 110. Een pr. z.g.a.n. damessch., mt. 40, v. 31/2 m. stof of jurk, lft. 15 j K. R. Bus, St. Pancras 177, achter Vroegop. Br. damessch., mt. 38, lage hak, voor damessch., mt. 40-41. Kieft, Achterweg 158. St. Pancras. Schapenwol v. gebr. buiten band. 28 x 11/2, J. Visser, Not- weg l8s, Bergen. Een goede naaimachine tegen vloerkleed of l-pers. ledikant m. matras. Meijerink, Leliestraat 8. Een prima box voor wollen damesjapon, mt. 42. K. Pover, Uitenboschstraat 54. Beste rubberlaarzen, mt. 42, v. 43. Herensch., mt. 40-41, v. Jon genssch., mt. 39, of damessch., mt. 39, m. pl. hak. Benedenweg 53, St. Pancras. Een babypop v. damesparapluie; 2 weckglazen v. koffiepot. Ferd. Bolstraat 18. Een paar nieuwe damessch., mt. 38, v. mt. 37; 2 paar kinder sch., mt. 20 en 24, v. mt. 29 en 31. C. H. Jonker, slagerij, Rus tenburg. Een litsjumeaux bedsprei v. 2 mtr. donkerbl. zijde of kant of lapje stof v. zomer japon (donk.). Rippingstraat 5. Een goed o. kw. herencostuum v. jongenspak. 14 j. Druiven- laan 23. Twee-persoons ledikant, een 1- pers. idem en kinderledikant, veren bed, matrassen enz. 21 springbak, le kw., v. mans-ond.- goed en sokken. C. v. d. HiLst, Metiusstraat 3. Biedt zich aan: Chauffeur-monteur v. h. op vee transport, bekend met diesel motoren. D. Barendsen, Spiegel straat 7a, Zutphen. Jongeman, 24 jr., voor tijdelijke kele handelsdiploma's. Goede alg. admin. werkkring. M.u.l.o. en en- ontwikkeling. Br. nr. D 003, bur. van dit blad. Jongeman, met einddiploma RHBS-B, 5 j., voor schrijfwee k aan huis. Br. ond. nr. E 103, DVA. Een banketbakkersjongen, Lft. 16 J. Br. E 104, bur. DVA. Landarbeider, liefst i. d. bouw. bek. met aardappelselectie. Goede woning moet disp. zijn, liefst om trek Alkmaar. Br. nr. E 123, bur. DVA. Burgermeisje, 28 j., als huls houdster bij heer met 1 of 2 kind. Spoed gewenst. Br. aan het bur. van dit blad ond. nr. D 303. Voor expeditiewerk, J. Brands- ma, Boekelermeer. B 134, Heiloo. Chauffeur-monteur. Br. letter K, De Haan's Boekhandel. Ber gen (N.H.). Jongeman als bediende om het vak te leren, in zaak in galan- teriën. kramerijen enz. of waren huis; gaarne nadere besprekin gen. Br. bur. DVA ond. nr. D 8')7 Gevraagd Keurig meisje v. de dag. Mevr. Schiphorst. Kennemerstraat 38. Jong beschaafd meisje als hulp in de huish. en gezelschap Tnj dame met zoontje van 2 jaar. Br. ond. nr. 004, DVA. Mevr. Herman, Westerweg 67, vraagt net dagmeisje. Goed loon. Aanmelden na 7 uur. Een flinke Expeditiejongen, niet ben. 18 j., voor spoedige indiensttreding. Fa. A. Visser, Sliksteeg 6. Alkmaar. Flink dagmeisje; Zaterdagmid dag en Zond. vrij, of alleen v. d. morgenuren of flinke werk ster. Adres: Mevr. Spruit, Wil- helminalaan 5. Alkmaar. Een flinke jongen, 15-20 j-, v. smidswerk. Aanra. Keuke, Ach terstraat 34. Aankomend rijwielhersteller. 'St. Annastraat 41. Meisjes, lft. 15 a 16 j., voor alle afdelingen. Stoomwasserij „De Valk", Noorderkade 68. Meisje voor kantoorwerkzaam- heden. Gopla, Laat 69, Alkmaar. Eerlijke, heldere dienstbode In gezin van 2 personen. Zelfst. kunn. werken en goed kunn. koken. Goed loon; veel vrij. Mevr. v. Driel, Ceintuurbaan 227, Amsterdam. Tel. 90989. Een net meisje of werkster. J. Veenis, Raadhuisweg, Heiloo. Bij heer met zoontje op boer derij op mooi dorp een nette juffrouw voor de huish., lft. 28 tot pl.m. 36 j., P.G., uit boeren- of middenstand. Br. ond. nr. D 582, bur. v. d. blad Nette meisjes Puddingfabriek „Victrix", Fa. B. G. Godijn, Han delskade 57, Alkmaar. Een huishoudster bij man alleen. S. Baken, Spoorlaan 169, Schagen. De wederopgerichte gymn.ver te Barsingerhorn vraagt direc teur voor alle afd. (8). Br. aan j. P. Molenaar. A 11. Bars.horn. Ringer's Chocoladefabriek vr facturisten (m. of vr.) voor dir. indiensttreding. Zo spoedig mogelijk een net meisje v. d. en n. Goede kost en goed loon Om de 14 dag. een weekend vrij en 2 avonden p. w Mevr. de Lange, Jac. Perklaan 3, Heemstede. Een net dagmeisje in kl. gezio. Mevr. Kleen, Paternosterstr. 8A. Net meisjttfev. d. morgenuren m. kost of werkster 14 2 dg. p. week. Macl. Pontstraat 9. Net meisje v. halve dg. in ger.. van 2 pers. L. Emanuel, Ver- dronkenoord 42. Een flinke dienstbode (intern). Mevr. Hennink, Boterstraat 10. Alkmaar. Modehuis van Keulen vraagt coupeuse, in staat zelfst. te wer ken en leiding te geven. Tevens enige flinke naaisters. Aanmel den 'smlddags 2-4 u. Houttll 68, Alkmaar. Een meisje v. d. morgenuren of werkster. Mevr. Christiaanse, Font. Verschuirstraat 5. Nette verkoopsters. Pers. aan bieding gewenst. Kunsthandel Heusevelt", Langestraat 76-78, hoek v. d. Boschstraat. Een leerling-monteur, N.V. A.T.O. Van Gend de Loos, Ged. Nieuwesloot 29, Alkmaar. Nette winkeljuffrouw. Banket bakkerij Van Schagen, Hout- til 5. Mnl. of vr. aank. kantoor bediende; goed handschr., kennis v. machineschr. strekt tot aan- bev. Enige kantoorervaring ge wenst. Goed salaris. Br. ond. nr. D 569, v. d, blad. Een huishoudster in kl. gezin bij B. Boot, Rustenburg. Ursem. DE .99 99' lederen Zaterdag en Zondag. met Uw boekhouding of belasting, doch laat HOOGLAND'S ADMINISTRATIEBUKEA REEKERSTRAAT 23 ALKMAg het voor U in orde brengen. Van overheidswege ontvingen wij de toezegging binnenkort weder te mogen verschijnen. A. V. R. O.-leden Geeft U nog heden op als abonné op Uw oude vertrouwde radiogids. Het kan bij de Gewestelijke Be stuurders of rechtstreeks aan A.V. R. O. Keizersgr. 107 A'datn Prijs L 5.per halfjaar. Stortingen op Het roO o n n beroemde gironummer -L O \J \J \J vwismna MILITAIR GEZAG. Verordening van den I'ilitalrea Commissaris *n de Provii cie Noord-Holland .van "29 Sepember 1945, No. 9, tot trekking van de Verordening did. 30 Juli 1945, No. 6 (V< ordening contact mat voormalige Militaire bezette» macht) van den voormaligen Militairen Commissaris VM het district Alkmaar. De Militaire Commissaris in de Provincie Noord-Hol land, mede utoefenende de bevoegdheden, toegekend au het Militair Gezag in het vorengenoemde gedeelte van hi in bijzonderen staat van beleg verkerende grondgebie van het Rijk in Europa; Overwegende, dat zich in het voormalige distrifl AlkmaarHoorn geen leden der voormalige Militaire be zettende macht meer ophouden en dat derhalve de veror dening van den voomaligen Militairen Commissaris voa het district AlkmaarHoorn van 30 Juli 1945, No. 6, dient te worden ingetrokken; Gelet op de desbetreffende bepalingen van het Besluit op den bijzonderen staat van beleg; Stelt vast de volgende VERORDENING. Art. 1. De verordenig van den voormaligen Militairen Commissaris voor het district AlkmaarHoorn van 30 Juli 1945, No. 6, wordt ingetrokken. Art. 2. Deze verordening geldt voor het geheele voor malige district AlkmaarHoorn. Art. 3. Zij zal worden bekend gemaakt door aanplakkin? aan de pui van alle gemeentehuizen in dit district en door plaatsing ln „De Vrije Alkmaarder" en in de „Vrij' Hoornsch Courant" en treedt in werking terstond na haar afkondiging. Gegeven te Amsterdam, den 29en September 1945. De Militaire Commissaris in Provincie Noord-Holland, De Luitenant-Kolonel Prof. Dr. M. BOKHORST.

De Vrije Alkmaarder | 1945 | | pagina 4