Het vuur der vrijheid „Dan ga ik naar de haaien" A.s. schoonzoon verraadt zijn schoonmoeder RADIO Demoneneiland" Alcmaria 3, het 5e kampioenselftal Economische rechter „Geitenvlees is tod» niet op de bon?" aldus de veehandelaar Ja- cobus van D. te Egmond Binnen, toen hij zich Woensdagmorgen voor de Bijzondere politierechter te Alkmaar te verantwoorden had wegens het slachten van vier gei ten zonder vergunnhè?. ..Ik wist heus niet dat Je daar een vergunning voor nodig hebt." De Officier van Justitie vond. dat verdachte ep ondanks zijn schijnbare onwetendheid vreemde practiJken op na hield, daar hij het vlees voor schapenvlees ver- kocht voor een zacht prijsje en het vet voor niet minder dan f 10 Per kg. ..Verdachte moet dus wel een be hoorlijke winst gemaakt hebben. Ik reoitireer daarom een boete van f200 of 2 maanden hechtenis", aldus mr. IVe'Unga. Verdachte schrok hier danig van en berwoer ,.Tk' -heb er hoegenaamd nooit een bent aan verdiend Bovendien wis de Winter voor ons erg slecht Als ik nou Iiog f200.— moet betalen ga ik l.Oe- snaal naar de haaien." Do politierechter Het zich echter door dit voor verd. onprettige vooruitzicht piet van de wijs brengen en ve -oor deelde hem tot f150.of 1 maand. DE KINDEREN MOETEN IN BAD. „Ik heb zes kindèren. meneer, en de gevende Is op komst. Ik heb toch zeep nodig om ze schoon te houden?" klaag de de hulsmoeder Afra V* te W.. dié gich Woensdagmorgen voor de bijz. politierechter geroepen zag in verband tnet de voor' de hulshouding bijzonder 'frote hoeveelheden zachte zeep. die Ze zwart gekocht had. Deze vrouw gtaat In het dorp bekend als iemand, Waar Je altijd zeep „kan krijgen" en Zo had zij ook aan haar vriendin M. C. V. d. L. 6 stukken zeep zonder bon Verkocht. ..'t Is heus niet waar, edelachtbare, Ik had haar de stukken alleen maar keieend van m'n eigen bonnen en toen Ze ze niet terug kon geven 'heb ik èr shampo en sodawater voor terug kckregem" De koopster had echter wel degelijk verklaard, dat de zeep ge kocht was. De politierechter achtte dit punt niet bewezen en veroordeel de deze huismoeder voor het eerste .feit tot f60.of 24 dagen met ver beurdverklaring van de inbeslaggeno- men zeep. Klagend over de zes kinderen 'en de zestig gulden verliet verd. de zittings taai „EEN KRAP PAKKIE". ..BIJ C. en A. in Amsterdam, edel- DE BROODVOORZIENING IN GEVAAR. Er wordt van bakkerszijde een ern stig beroep gedaan op het publiek. De raeelvoorraad bij dè bakkers Is gering. Om te voorkomen, dat deze nog meer verminderen, zonder dat deze aangevuld kunnen worden, dient het publiek geltyktydig met de ont vangst van het brood de bonnen over te geven. Zender deze medewerking zou de regering btv toe kunnen overgaan, het broodrantsoen ie verminderen. BVRGERLIJKE STAND ALKMAAR ft—5—'47. Geboren: Wilhelmus J. J., z. v. Cornelis Buts en E. A. Kuiper; Mar- kia A., d. v. Adriaan Schoen en A. Swam. Gehuwd: G. Knuist en Anna C. Verbeek: Jan Pol en Maria A. Bram- mer; Chrlstiaan H. Verstappen en Geertruida de Rooij; Petrus J. van Westerop en Johanna de Groot; Char les L. Langenacker en Trijntje van Bouten; Anthoni C. Joor en Marga- retha J. Molenaar: Cornelis Ploeger «n Catharina M- Heidemann; Gozen Bijl en Johanna J. van Ingen. Overleden: Adrianus Hugens, cud 65 jaar. te Alkmaar Woensdagmiddag voor de bijz. politierechter vol, „daar heb ik het gekocht, op punten. Maar ik was om geld verlegen en daarom heb ik het een paar weken later in Enkhuizen weer verkocht." „Eigenaardig, dat u toen plotseling geen geld meer had, maar pas nog dat costuum gekocht had. Waar hebt u het bij C. en A. gekocht?" „Bij Brcnnikmeyer, edelachtbare." „En u, Augustinus K?" „Ik had mijn costuum ook gewoon In Amsterdam gekocht, maar het was me te klein en daarom heb ik het in Enkhuizen weer verkocht, gelijk met Schr." „Wie koopt er nu een costuum te klein?" repliceerde de politierechter ongelovig. Ook de officier van Justitie hechtté aan de verklaringen der beide „Zwart handelaars" geen geloof, temeer daar ^ij al vele malen in Enkhuizen ge signaleerd zijn en al diverese veroor delingen op hun haam hadden staan. De beide fantasten werden tot 1 maand voorw. met een proeftijd van 2 jaar en verbeurdverklaring van de in beslag genomen costuums veroor deeld.- Dat komt er van als men te krappe costuums koopt achtbare, heus waar," hield Dirk Schr. Schoolfeest op komst HEILOO De openbare lagere school zal ook dit jaar weer voor haar leer lingen een schoolfeest organiseren, waarvoor reeds nu door oudercommis sie en dames en heren leerkrachten de nodige voorbereidingen worden ge troffen. En al is dit op zichzelf niets bijzon ders schoolfeesten kunnen gelukkig weer gehouden worden toch is er iets dat vermelding verdient De openbare school viert n.1. met dit feest een Jubileum. Het was volgens onze zegsman, de.heer Greeuw Sr„ bij de Heiloërs beter bekend als opa Greeuw in het jaar 1907, toen de school van Kcilco (toen de enige school in de rnfcn 2000 zielen tellende gemeente), voor het eerst haar schoolfeest vierde en met de leerlingen er op uit trok. Kan er een boottocht op het program? Het spreekt vanzelf, dat dit feit in 1947 feestelijk herdacht moet worden. Als het enigszins kan zal er een boot tocht worden gemaakt met alle leer lingen der school, opgeluisterd door de vrolijke tonèn van Eensgezindheid en als gast een bekende Heilooër, die, wij reeds .eerder noemden. Er is echter voor deze tocht (pLm. 360 kinderen) geld, veel geld nodig. Wanneer in. de loop der volgende week u Üe lijst voor dit feest zal worden aangeboden, tast dan zo diep mogelijk ln uw portemonnaie en be denkt, dat dit feest, een feest voor de schoolgaande jeugd, luisterrijk ge vierd moet worden. Bijzonder Gerechtshof Verboden liefde... „Hy staat gewoon te liegen, ik ben er niet eens bij geweest", aldus onderbrak. Antje Mulder te Alkmaar gezamenlijk met haar broer A. J. Mulder op h'et beklaagdenbankje ge zeten, de getuigenverklaring die P. Mays Vrijdagmorgen in haar zaak en in die van haar broer voor het Bijz. Hof aflegde. Antje was ten laste gelegd, tesa- men met haar broer in Dec. '43 bij de Feldgendarmerie de fam. Bos te Heiloo, die in het bezit van een ra diotoestel was, verraden te hebben. Getuige Mays, destijds tolk bij de Ortskommandantur, hield vol dat Antje bij deze aangifte, die welis waar van haar broer uitging, aan wezig was geweest en zeer fel op getreden was. Verontwaardigde verdachten Ter zitting verloochende Antje de ze „psychologische trek" niet zo als de proc.-fiscaal het later in zijn requisitoir uitdrukte en het zelfs als bewijs voor haar schuld beschouwde zij had telkens, moeite het fel rode mondje dicht (e houden en uitte door verontwaardigde gebaren haar misnoegen over de getuigenverkla ringen, hierin ijverig door haar broer bijgestaan. Deze nam het voor zijn zuster op en verklaarde als getuige onder ede dat Antje onschuldig was. „Ik kwam haar op weg naar de Ortskommandeur tegen; zij moest er heen voor een woningkwestie en we afin samen gegaan. Maar mijn zuster is niet bij mijn verraad aan wezig geweest. Ze wist er zelfs niets van. De proc.-fiscaal, mr. Köhne, vond het echter zeer vreemd dat Antje niet naar de boodschap van haar broer bjj de Ortskommandantur, een toch wel zeer beruchte Instelling, ge ïnformeerd had. Hij achtte het ten laste gelegde in haar zaak bewezen, maar eiste met het oog op haar minderjarige kind, slechts een ge vangenisstraf van 1 jaar voorwaar delijk. „Verboden liefde" De aanleiding tot het verraad van Mulder was een liefdesverhouding, die hy met de dochter van de familie Bos had. De ouders van het meisje" wensten tot het huwelijk geen toe stemming te geven. „Negen maanden lang zijn we sa men systematisch gesard en getart door de ouders van m'n a.s. vrouw, edelachtbare", aldus de met welspre kendheid optredende verdachte. „Ze werd In Heiloo voor hoer uitgeschol den en haar vader keek haar 't eten uit de mond. Dat moest wel tot waanzinnigheid leiden en in die toe stand heb ik het ^eit gepleegd". Verd. was zich blijkbaar van de emst van het verraad, dat toch tot een 15 maanden lange gevangenis straf van de heer Bos leidde, niet bewust. Met beschouwingen, die van een advocaat gelijk, trachtte hy voor zijn zaak te pleiten. Ook voor zijn lidmaatschap N.S.K.K. vond hij al lerlei excuses en deed zich hevig anti-Duits voor. „Buitengewoon ongunstig" vond de proc.-fisc. mr. Köhner de in druk die Mulder maakte. De éis" luidde 6 jaar. Mr. Dr. C. Berkhouwer hield een kort, geestig pleidooi, waarin hy voor Albert clementie vroeg en voor Antje vrijspraak, daar hij haar schuld niet bewezen achtte. Uitspraak 30 Mei a.s. ALKMAARSE VERRADER VOOR HET HOF „De S.S. is een pracht ln: stelling". Met deze lofuiting ondersteunde de Alkhiaarder Geert van Schaagen de 17-jarige enthousiasteling E. Reijst ia zijn nat. socialistische overtuigin gen en bij diens vertrek naar het Oostfront gaf hy „de lieve jofgen" zoals hij hem Vrijdagmiddag voor het Bijz. Hof noemde een polshorloge als 99 Da spannende geschiedenis van BILL en GEORGE, twee dappere Amerikanen ner WL... HR MOKMl-HOOFD Zti EX HQCT&- Toa wtncH Af KOEPT: ■VECHT EUIMQ- a&ndenken mee. „Ja edelachtbare, in de oorlog weet je nooit wat er ge beurt", lichtte verd., die een hooe hartige en brutale houding aannam, toe. Inderdaad is de Jeugdige S.S.-er. niet meer teruggekeerd. »Mej. P.f destijds vertaalster bij de Feldgendarmerie, was getuige van het verraad van Van Schaagen en Kusch van Mw. Bing, een bewoon ster van de Houttil, die regelmatig een aantal Joden in haar huis ont ving om naar de Engelse zender te luisteren. Volgens get ging het Ini tiatief van v. Schaagen uit en waa Kusch niet van de namen der Joden op de hoogte. „Daar is niets van waar. Ik ben zo maar meegegaan en K. heeft dé aangifte bij de Feldgendarmerie ge daan", ontkende S. Jodenhuizen: oude rommel. Vreemd was het echter, dat S. week later bij dé Feldgendarnuüt ging informeren waarom de in middels door get. P. gewaarschuwde Joden niet gearresteerd waren... Ook in de overige punten van de ten laste legging trachtte v. S. zich op bijna belachelijke wijze vrij te spreken. Zo zouden de jodenhuizen, die onder zijn leiding leeggehaald werden, alleen maar wat „oude rom mel en flessen" bevat hebben en het speldje dat hy gedurende de oorlog droeg was van de N.S.V., wat zoveel inhield als een instelling „voor moe der en kind". By razzia's In de Magdalenstraat gaf v. S. de Duitsers aanwyzlngen met behulp van enige papleren, waarna de razzia opnieuw begonnen werd. Leugenachtige verdediging. „Nee edelachtbare", probeerde S. „IjgakJiIer onderuit te komen. „Ik ging ggalleen maar even naar de kapper, werd aangehouden en liet m'n Aus- weise zien". Het onlogische, van zyn verdedi ging wie immers gaat tijdens raz zia's haar de kapper zag verd. niet in. Het merendeel van de getui genverklaringen beschouwde S. een voudig als gelogen. „U was nogal warm in de oorlog", concludeerde de president, prof. v. Hamel, d&arby een ten huize Van verd. gevonden enorme verzameling van speldjes en onderscheidingen to nend, waarvan het Ryksbureau voor Oorlogsdocumentatie zou watertan den. De proc.-fiscaal eiste tegen dezè „zeer ongunstige nat. socialist, die zich zeer verraderiyk heeft gedra gen", 'n gevangenisstraf van 12 jaar. Mr. Dr. C. Berkhouwer voerde in deze zaak de verdediging. Uitspraak 39 Mei a.s. UITZENDINGEN DINSDAG 20 MEI Hilversum JL Nieuws 7, 8, 13, 18, 20 en 23 uur. 10.50 Kleutertje luister 11.30 J^ty Cantor; 12.00 verv.; 13.15 Staf muziek; 14.20 Sextet; 15.15 Ra dio-matinee; 16.40 .Voor de jeugd; 19.45 Departementen spreken; 20.15 Bonte Dinsdsgavondtrein; 21.30 Con tact; 22.15 Buitenlands overzicht Hilversum II. Nieuws 7, 8, 13, 19, 20 en 22.30 uur. 9.00 Lichbaken; 11.05 Van en over zigeuners; 14.00 Werken van Franck en.Ravel; 15.00 Voor de vrouw; 16.00 De zonnebloem 16.30 Ne schooltyd; 18.30 R.V.U. 20.20 Radiofonisch festival; 21.25 Theo Oloff, viool Ria Groot, piano. Op 2 Juni zal te Bazel het 11de internationale congres van militaire artsen en pharmaceuten gehouden worden. 450 officieren van gezond heid uit 34 landen zullen het i%>n|;Tes bywonen. De Sovjet Unie heeft een uitnodiging voor het zenden van een delegatie afgewezen. Naar hei Engels van CLIARE ROBlNSON Peralta was Stone Hall en de een (lertoouten kamer binnengetreden net een grove manier van kamc- aadschap, waaronder 'n soort wrok chool, tegen Iemand, die zyn meer- ere ln manieren en stand was. Fant Peralta hield evenmin van la rei a als deze Spaanse edelman yn onwelkome, ongemanierde gast kon uitstaan. Garcia wilde liefst zo spoedig mo- geiyk van het gezelschap van de pi raat bevryd zyn, om verschillende redenen. In de eerste plaats had hy *fln knecht Valdes een wenk gege ven, toen hy diens diensten niet meer nodig had. Dit betekende: Ca en probeer het nieuws uit te vinden, omtrent het schieten van vandaag en over wat de schout doet. De man die de kleine herberg by Ennys Cove hield, waar Sir Giles Ajax achter gelaten had, was c#i bondgenoot van Valdes, een onbetrouwbare En gelsman, die verschillende zakerf aan de hand had, die het daglicht niet konden zien. Kreel - zo heette hy kende het rinkelen van Spaans geld en verkocht berichten, die hy van de smokkelaars op zee gekre gen had. Valdes kon ieder ogenblik van zyn boodschap terug komen. Garcia gaf er de voorkeur aan het nieuws te horen zonder gehinderd te worden door Felipe's tegenwoordigheid. De zon zonk achter het moerasl&nd. Zo dra het geheel donker was, wilde Garcia uitgaan om in de kloof nog eens naar zyn dolk te gaan zoeken. Hy had bedacht waar die moest ge vallen zyn. Ieder uur scheen het ge vaar, dal de dolk gevonden zou worden, groter en werd zyn besluit om te zoeken tot hy hem gevonden had, vaster. De schout kon nog wel eens naar de kloof gaan of zyn luitenant stu ren. Als die hier kwam, zou hy ge noodzaakt zyn Peralta van het be staan van zgn schuilplaats, de ge heime kamer naast de schoorsteen, op de hoogte te brengen en die zou dan zeker op een of andere manier voordeel uit dat bericht weten te slaan. Garcia was opgestaan en begon de kamer op en neer te lopen. Het duurde een hele tijd voor Peralta zich bewoog uit zyn gemakkeiyke houding. Felipc heel goed, dat zyn gastheer hem wilde weg hebben daarom maakte hy Juist helemaal geen haast. Ten slotte stond hy op, klopte de as uit zyn pyp op de kant van de tafel uit, slurpte de rest wyn uit de karaf en wendde zich tot Garcia. Tegeiyk merkte hy op, dat diens gordel leeg was. Hy herinnerde zich, dat Juan de dolk hog by zich gehad had in de verlaten boerderij in de buurt van de Tamar. Dolk verloren, of niet by je ge stoken? vroeg hy zorgeloos. Naar een dwaas geworpen en zelf zo dwaas om te missen. Ik ga direct zoeken in de Dunloe kloof. Ik heb hem naar Sir Giles Treluce ge worpen en als lk hem getroffen had, zou de „Flower of Cornwall' nooit José's schip achterna gegaan zyn. Hy was te paard en had byna het eind van de kloof bereikt aan de zeezyde. (Wordt vervolgd) De talrijke toeschouwers bij de wed strijd Alcmaria 3W.Frisia 3 aan schouwden een wedstrijd, waarvan men nu bepaald niet zou zeggen, dat er kampioenspretendenten aan het v'^-k waren. Ondanks een overwegend veidoverzicht gedurende de. gehele wedstrijd scoorden de Alcmarianei slechts driemaal, terwijl de enkele W -Frisia-aanvallen mede door goed ingrijpen van doelman Afink, geen enkel succes opleverden. De eerste aanvallen van de thuisclub brachten dc a-doelman (die overigens niet over geluk te klagen had, daar paal en lat hem zeker vijfmaal tè hulp kwamen) al in actie. Het was dan Savonije,die na een half uur spelen scoorde, nadat vele kansen, onbenut waren gebleven. Ver in de 2e helft was het Schermer, die voor open doel niet faalde (2^—0).ter wijl vlak daarna Brouwer het geluk eens mede had en de W. F.-doelman ten derde male passeerde. Het einde tracht verheugde Alcmarianen, d:e Alkmaar's oudste club bet vijfde kam pioenschap bezzorgden en met been zoals trainer Mijndars zelde in de grote K.N.V B. staan. Het i3 slecht# een kwestie ven willen om ook het andere been er in te trekken! Volkomen verdiende 2 overwinning van da Alkm. Boys. Lest, best, zo. dachten waarschijnl ijk de Boys over hun laatste compe titie-wedstrijd tegen HV.C. En Inderd aad was dit een van de beste wed strijden die wy dit seizoen van de Boys hebben gezizén. Zij speelden in een enigszins gewijzigde opstelling: Untied nam de plaats in van de mid denvoor, Appel verving Vermeulen op de linksbuitenplaats en Bronwer zagen wy inplaats van Admiraal in de hjlfllni# Aanvallen bléék goeae tactiek. Voor de rust ontketenden de Boys 'n sterk offensief, waarbij het goede plaatsen (hoewel enkele malen te kort» opviel. Aanvankelijk kregen we Alkmaarse Bedrijfs Voetbalverenigingen De volgende verenigingen zullen nog aan de Zomeravondcompetitie worden toegevoegd n.1.: fa. Damman in afd. A; Spoorvogels en St. Willibrordusstichting in afd B. Het programma voor de week van 19 tot 24 Mei komt er nu als volgt uit té zien: Afdeling A: Maandag Gem. Licht- bédryvenP.RA. (Sportpark); Sla gersBrandweer (Randers); Woens dag Gem. PlantsoenenV.V.R. (Sp> park)Vrijdag Landbouwhuis—fa. Damman (Randers). Afdeling B: Maandag B.H.B. R.A.S.A., Alkmaar; Dinsdag fa. Huls kampMelkboeren, Alkmaar; W'dag St. Willibrordus—Spoorvogels, Heiloo Donderdag fa. StoelH.W.H., Alk maar. Alle wedstrijden beginnen om 7 u. Wy delen voorts nog mede, dat het bestuur als volgt is samengesteld: G. Hartland (Landbouwhuis, voorz.; C. Neef (Stoel's Bouwmaterialenbe- drgf), Vermeerstraat 16, secr.; N. Sch- jV.V.R.), penningm. Alkmaarse renners in actief Hemelvaartsdag heeft Jan Pronk te Utrecht zgn baanseizoen goed in gezet Hy toonde zich veruit de sterkste in da twee manches voor stayers over 25 en 50 km en liet Reuter, Remkes, van Amsterdam, de Best en Lamherichts in deze volg orde achter zich. Dezelfde dag werd J. Hennink zesde in de ronde van Alphen, waar Piet de Vries uit Vlaardingen winnaar werd. Leo de Booy en Jan Ottenbras beproefden met succes hun geluk in de Ronde van Hillegom, waar resp. de 2e en 5e plaats hun deel was. Jan Otten bras kree. tevens de prestatie- prijs, nadat uy door een lekke band achterstand had opgelopen en zeer goed reed. Zondag was de oogst niet zo groot de wedstrijden in het Olympisch Sta dion gingen n.1. niet door. Verder had Jan Ottenbras in de Ronde van Be verwijk met pech te kampen en Jan Hennink werd na een goede ifred- stryd door een abuis van de jury niet in de uitslag opgenomen. na de rust een ander beeld te zien. Er werd meer verdedigend gespeeld en dit -was wel de oorzaak dat er enkele gevaarlijke momenten voor Kramers heiligdom ontstonden. Ge lukkig weken de Boys later van deze tactiek af eii konden hun voorsprong (rust 21) geleidelijk opvoeren. Het eerste kwartier kenmerkte zich door een strijd zonder gevaarlijke momenten voor de doelen, doch bij een scrimmage kreeg de HVC-mid- vcor een opgelegde kans, die hij dank baar benutte. (O—l). De Boys lieten het er niet bij zit ten en na een serie corners wist de hoogopspringende Goudsblom met een Roozen-kopbal gelijk te maken, ter wijl na een half uur Appel enkele HVC-verdediger? passeerde, doch hard t'-cen de lat schóót. De terugsprin gende bal werd door Untied over de lijn gewerkt. Na de rust duurde het een kwar- tier, voordat Untied zich vrij kon spe len -en voor het derde doelpunt zorg de, waarna de Boys zich in de ver dediging terugtrokken en Kramer voortdurend moest ingrijpen. Goed samenspel van Untied en Goudsblom leverde niettemin het ierde doelpunt! op. doch enkele minuten later werd het 42, toen de HVC-spil na een cor ner kon scoren. Untied zorgde ten slotte via een buitenspel-d^ voor de eindstand 52, in de la. seconden gevolgd door nog een bui tenspelgoal, die werd afgekeurd. -O— Forester kampioen van 2 D De laatste wedstryden van de Fóresters tegen Vitesse 2 en gister tegen USVU 2 zgn niet gemakkelijk geweest, maar het gelijke spel tegen de Ultgeesters was toch voldoende óm hét kampioenschap binnen te ha len! Het Is een prestatie, die er zgn mag, wanneer men in aanmerking neemt, dat de club nog slechts één jaar in de competitie uitkomt. Dat de bevolking van Heiloo dit wist te waarderen, bleek toen men de sym- ke kampioenen met muziek vatt .Eensgezindheid" feestelijk Inhaalde. In de Rustende Jager werden de jóngens gehuldigd en kregen zy bloe men aangeboden. Na een prima ver zorgd diner bleef men nog lange tijd gezellig bijeen. U Randers W.S.V. 0—2 De strgd tussen Randers en WSV stond op behooriyk peil met een iets sterker WSV. Randers had verschil lende keren pech, toen paal en lat de WSV-doelman te hulp kwamen, doch aan de. andere kant leverde de R-doelman Blom goed werk. Vyf minuten voor rust namen de gasten de leiding. In de tweede helft kreeg Bakker de kans van de dag, doch vond de W-doelman op z'n plaats. Toen W. tenslotte de stand tot 2—0 opvoerde, kreeg hy wel Iets meer, dan verdiend was. Alcmaria 3 en Fóresters kampioen ZONDAG 18 MEI 1947. 1 C St Bavo—St Victor 02 BerkhoutMeervogels 0—2 1 D VZV—ZAP 0—0 Geel Zwart—Zeemacht 42 Res 1(3 Schagen 2—Uitgeest 2 2—0 Alcmaria 3Westfrisit 3 30 2 D USVU 2—Fóresters 1 1—1 KW £-ADO 2 1—1 Vitesse 2HSV 2 2-1 2 G Bergen 2Alcmaria 4 l—l RKAFC 3—Berdos 2 4—3 Kolp. Boys 1RKAFC 2 2-0 3 D USVU 3—Fóresters 3 1—1 HSV 3—Limmen 3 0—II 3 E SVW 2—Alcmaria 5 2—5 Koedijk 2—Alkm. Boys 5 2—9 Hugo Boys 2—Schoorl 2 1— Kolp. Boys 2—RKAFC 4 2—0 4 E Alcmaria 6SVA 4 SSV 1—SVA 3 3 4 F Randers 3- DTS Berdos 3-Vrone 3 2~J Alkm. Boys 6—Alkmaar 4 4-0

De Vrije Alkmaarder | 1947 | | pagina 2