un ck Dorpen IIH vuur der vrijheid C.C.D. achterhaalt clandestiene koeien L STADSNIEUWS Demoneneiland' u-cMAtMe, K Vreemde bewaarplaatsen voor zwart vlees De Alkmaarse C.C.D. beschikt te genwoordig:, tot grote schrik van de verschillende swarte handelaren, over een auto waarmede van tQd tot tüd Noordholland ^afgestroopt" wordt teneinde de zwarte onregelmatighe den aan het daglicht te brengen. Dezer dagen Is men er op uit ge trokken om de slagers eens aan de tand te voelen en hlerbU hebben de controleurs grote successen geboekt. Het begon al in Langedyk. By de slager de V. werd huiszoeking ge daan met als resultaat, dat men de overblijfselen vond van een kalf. een rund en een varken, die alle drie op onoirbarc wjjzc om hals waren ge bracht met de bedoeling de stoffe lijke resten zonder bon aan de man of de vrouw te brengen. Het kalf was afkomstig van de wed. B. aan de Langedijk. het rund kwam van slager J. uit Oudkarspcl en het var ken was geleverd dooro de veehouder P. F. uit Heiloo. De leverancier van het rund, slager J. uit Oudkarspcl, had zich In deze zaak op nog andere wijze verdienstelijk gemaakt. Hij had de dieren geslacht en dat bracht hem ln het gevang want hoewel tegen de andere betrokkenen proces-verbaal is opgemaakt en by De V. al het clan destiene vlees in beslag werd geno men, sloot men J. op in 't Huis van Bewaring te Alkmaar. Ook in Bovenkarspel „Het gaat goed", dachten de «w» troleurs en zij zetten hun speurtocht voort in Bovenkarspel. Daar werd bij de slager K. een halve koe in beslag genomen, die door de snode vlees leverancier verborgen was onder de bedstee. Het kwam vast te staan, dat er nog een helft geweest was (natuurlijk) en dat K. deze helft verkocht had aan een collega te Grootebroek. Voorts bleek tijdens het verhoor nog dat K. in de tijd van Januari tot heden in totaal drie koebeesten naar de zwarte markt had gebracht Bovendien had hij en dat bracht ook hem in het Huis van Bewaring de dieren eigen handig geslacht. Dc mannen van de T.C.D. lieten er geen gras over groei en en gingen op zoek naar de twee eerder geslachte dieren, waarvan er MOTORENNEN drie MAAL winnaar! De Alkmaarsc motorenner D. de Geus, die dit seizoen voor het eerst ln de 500 c.c. klasse rijdt, heeft de prachtige prestatie geleverd drie maal achtereen te winnen. Hij werd nl. Zaterdag in Aalsmeer eerste, 2e Pinksterdag in Rijswijk en 3e Pink sterdag in Alkmaar. Proficiat!! godfried romans vooft i)e K.a.B. Op Vrijdag 30 Mei zal Godfried Bomans de auteur van Pa Pinkel man in Het Gulden Vlies spreken voor de leden van de K.A\3. directie hcis van bewaring Met Ingang van 16 Mei 1947 1s tot directeur van het Huis van Be waring alhier, benoemd de heer A. van der Helm. commies ter directie bij het H. v. B. te Utrecht. De heer Schröder. die tot nu toe als wnd. directeur van het Huis van Bewaring optrad, is overgeplaatst naar de strafgevangenis te Hoorn. NOG EENMAAL SNIP E^r SN AI' In verband met het feit" dat op 'beide Pinksterdagen honderden voor de Snip en Snap Cabaret-Revue „Cheerio" moesten worden teleurge •teld, wordt Zondag 1 Juni 's avonds 8 uur nog een herhaling hiervan ge geven. Zoals bekend staat het geheel on der leiding van René Sleeswijk. Ho! lands meest bekende revue-producer, met medewerking van: Willy Wal den. Piet Muysolaar. als Snip Snap, Berrie Kicvits. Gerard Wal den. Clara Bettina. Minny Bracke. Peter Storck en met Cas Rus aan de vleugel. DE heer J. c. rei vers in het huwelijk getreden Het doet ons zeer veel genoegen te kunnen melden, dat vandaag in het huwelijk is getreden de heer J. C. Reuvers, vroeger wnd. hoofdredac teur van de Vrij.» Alkmaarder, en wel met Mej. T. Hoekmeyer. Wij wensen het jonge paar veel ge luk op hun gezamenlijk levenspad! een uit Enkhuizen en een uit Boven karspel afkomstig was. Ook deze twee werden opgespoord, zodat de zege volkomen was. Tegen alle be trokkenen. ook tegen de kopers van het vlees en het vet, werd proces verbaal opgemaakt. En in Wieringen Ook het (vroegere) eiland Wierin gen bleek niet vies te zijn van een zwart stukje vlees en de leverancier voor dc clandestien etende bevolking was hier slager R., die een halve koe bijna voor de consumptie gereed had, toen hij door de C.C.D.-ers werd overvallen. Toen de man de contro leurs per motor aan zag komen nam hij met zyn knecht de benen hetgeen de opsporingsambtenaren niet belet te om een onderzoek in te stellen. De halve koe werd gevonden op de vliering van het huis, verborgen on der enige matrassen (eet smakelijk, koper) terwijl de knecht er naast was gekropen om een wakend oogje op het kostelijke vlees te houden. Ook deze buit werd in beslag geno men en tegen de daders werd pro ces-verbaal opgemaakt. Al het in beslag genomen vlees werd naar het abattoir te Alkmaar vervoerd. cheerio - vrije alkmaarder Het was Zondag tijdens de voorstelling van de Snip- en Snap-revue „Cheerio" In het Gulden Vlies. Een schets over grenscorrectie eindigde in een daverende apotheose, waarbij de hoofdrolspeler uitriep: „Van morgen af lees ik de Vrije Alkmaarder". Met een luid applaus betuig de de stampvolle zaal haar instemming. DE BRAND IN DE AUTOBUS Enkele dagen geleden publiceerden wij een bericht over een paniek in de bus AlkmaarWarmenhuizen, die de 60-jarige mw. RaatSchoorl uit Koedijk het leven gekost heeft. Naar aanleiding van dit berichtje ontvin gen wij enige opmerkingen van de chauffeur die het gebeuren in een ietwat ander daglicht stelt Toen er in de bus brandmelding gemaakt werd, werd de chauffeur uit de bus ge drukt door de passagiers, onder wie een paniekstemming heerste. Zijn been was toen van het rempedaal af gedrukt waarmee al zoverre geremd was, dat de bus nog maar heel lang zaam doorreed. De chauffeur heeft toen, lopende naast de bus, de pas sagiers er één voor één uitgeholpen. Het ongeluk met mw. Raat had toen echter al plaats gevonden. Uit het reeds gepubliceerde bericht zou men concluderen, dat de chauffeur hier enige schuld droeg. Dit is hier echter geenszins het geval, hetgeen wij hier gaarne rechtzetten. AGENDA. Vrijdar 30 Mei. Gulden Vlies 8 uur: Godfried Bomans voor de K.A R BIOSCOPEN*, tot en met Donderdag. A.B.T.: Land zonder wet. (14 jaar). Cinema: Hoe groen was mijn dal (14 jaar). Harmonie: Het teken van Zorro (14 jaar». Victoria: Elephant Boy jaar). (14 KOEDIJK Gouden bruiloft Koedijk zal 30 Mei a.s. een gouden bruiloft vieren en wel die van het echtpaar Mulder—Pel. De jubila ris is een bekende figuur in onze ge meente. Van vele sociale instellingen was htf bestuurslid, n.1. van Witte Kruis, Laatste Eer, Ziekenfonds, Zie- kenhuis-verpleging en Kinderuitzen ding, van welke laatste hij nog be stuurder is. Voorts Was Mulder jaren lang gemeenteraadslid en lid. van het burgerlijk armbestuur; van de coöperatieve gedachte is Mulder een voorvechter. Het zal Maarten en Adriana Mulder de 30 ste Mei niet aan belangstelling ontbreken HEILOO Een stille Pinksteren In tegenstelling tot de drukte die in Egmond en Bergen gedurende de beide Pinksterdagen heerste, was het in Heiloo bijzonder stil, zo stil als het zelfs voor de oorlog nog nooit geweest is. Ligt hier misschien niet een taak voor de VVV om de aan dacht op het vele natuurschoon, dat toch ook in ons dorp te vinden is„ te vestigen? Het zou ongetwijfeld ook de middenstand en pensionhou ders ten goede komen! Spannende dual-meet tussen HAV en DOVES H.A.V. heeft Zondag jJ. de Dual- meet voor Dames en Meisjes te Den Helder gewonnen. Dat de strijd bij zonder spannend was, blijkt wel uit het feit dat t.m. het voorlaatste nummer de stand precies gelijk was. hoewel de Doves meisjes sterker wa ren dan hun Helderse vriendinnen, gaf de uitgesproken meerderheid der H.A.V. dames juist de doorslag. Goede prestaties werden bjj de da mes verricht door Mej. J. Strijbis met kogelstoten 9.20 M.: bij de meis jes B: Arj. Couwenhoven op ver springen 4.75 M.; bg de meisjes A J. Jonker op Discuswerpen 27.24 en hf. Klerk met» kogelstoten 10.31 M. Vooral dit laatste resultaat zegt nog al iets, wanneer men bedenkt, dat Nel vorig jaar het Ned. kampioen schap won met een worp van 9.44% M.! Er zit dus wel vooruitgang ln. De uitslagen waren: Meisjes B: 60 M: 1. A. Couwenhoven D. 8.9 sec.; 2. B. Brand D. 8.9 sec; 3. D. Hendrikse H. 9.5 sec. Verspringen: 1. A. Couwenhoven D. 4.57 m.; 2. B. Brand D. 4.31 m.; 3. E. Diedenhoven H. 4 m. Estafette 4 x 60 m.: 1. H.A.V. 36 sec.; 2. D.O.V.E.S. 39.8 sec. Meisjes A: 80 M: 1. T. de Bont H. 10.8 sec.; 2. L. v. d. Pol D. 11.5 sec.; 3. N Kareis D. 11.5 sec. Verspringen: 1. L. Oly H. 4.45 m.; 2. L. v .d. Pol D. 4.39 m.; 3. T. de Bont H. 4.36 m. Hoogspringen1. L. v. d. Pol D. 1.30 m.; 2. T. de Graaf D. 1.30 m.; 3. T. de Bont H. 1.25 m. Discuswerpen: 1. I. Jonker D. 27.24 m.; 2. L. Koning H. Kogelstoten: 1. N. Klerk D. 10.31 m.; 2. D. Waterduiker D. 9.41; 3. L. Oly H. 8.78 m. Estafette 4 x 80 m.: 1. D.O.V.E.S. 47.1 sec; 2. H.A.V. 47.3 sec. Dames: 100 m 1. H. v. Straten H. 13.1 sec.; 2. R. Zomer H. 13.2 sec.; 3. M. Gaemers H. 13.4 sec. Verspringen 1. M. Gaemers H. 4.67 m.; 2. B. v. d. Braak H. 4.46 m.; 3. G. Stoltj esBoogaard H. 4.44 m. Hoogspringen 1. R. Zomer H. 1.35 m.; 2. C. Bot H. 1.30 m.; 3. L. Boon H. 1.25 m. Discuswerpen 1. T. PortegiesDe Beurs H. 30.05 M; 2. J. Strijbis D. 25.47 m.; 3. N. Couwenhoven D. 24.80 m. Kogelstoten 1. J. Strijbis D. 9.20 m.; 2. T. PortegiesDe Beurs H. 8.29 m.; 3. A. Broek D. 8.08 m. Estafette 4 x 100 meter: 1. H.A.V. 55.3 sec.; 2. D.O.V.E.S. 61.1 sec. Totaal 145 136 De spannende geschiedenis van BILL en GEORGE, twee dappere Amerikanen AANGIFTE ULO HEILOO Aangifte van U.L.O.- leerlingen' kan geschieden op 28 Mei en 4 Juni, 's middags van 25 uur in het schoolgebouw aan het Slemp- pad. Het trouwboekje dient meege nomen te worden bij de aangifte. Bergen gaat bouwen Bergen zal In de naaste toekomst overgaan tot het bouwen van 25 klei ne één- of tweekamerwoningen, die bestemd zullen zyn voor de ouden gkjte kurxe- k wolkek m .waarboven km&kcw vjrveu.- leekt jansftdeeer ste txe hen ontdekt min opmeer hierop voorêerem) .sta^n mageopoe en pa.vev. ieder. reeds met een automatisch wapen achter. een geoptnd raampje. en daar. duikt de eeaste 0m> hen al op de staart snq.vuor priemt om hen heen Aas MARTENS EEN PLOT SELINGE ZWENKING MAAVCrfj KR'JGT GEORGE DEN JAJ» f GOED Of CE KORREI- OU DERDOMSZWAKTE In het Fnidsen is perceel nummer 20, zijnde een pakhuis, dat al enige jaren oud was .tengevolge van al gehele verzwakking ineengestort. Slechts de voorpui is blijven staan, maar dat ook zo lang niet meer du ren omdat gemeentewerken er een gevaar in zien. van dagen. De huisjes zullen op het terrein aan de Renbaan en Berken laan verrijzen. De eigenaar, oud-bur gemeester Van Reenen, verleent hiervoor alle medewerking. Aan vankelijk bestond het plan om een gebouw op te trekken in de geest van Huize Westerlicht in Alkmaar. Men wil echter de oudjes meer vrij laten cn zal daarom overgaan tot het bouwen van kleine woningen. De ouden van dagen, die woningruimte zullen vrijmaken komen het eerst in aanmerking, zodat er twee partijen mee gebaat zullen zijn, die op woon ruimte wachten en de ouden van da gen zelf. Ook Bergen werkt aan de wederopbouw! Restauratie Ned. Herv. kerk te Bergen In verband met het feit, dat de herstelwerkzaamheden aan de Ned. Herv. Kerk te Bergen het bedrag der raming overschrijden, terwijl te vens is gebleken, dat deze moeten worden uitgebreid, zullen de kosten ongeveer f 17.60 meer belopen dan aanvankelijk begroot. Aangezien het Ryk bereid is hier van 40% voor zyn rekening te ne men en de gemeente 36%, stellen Ged. staten en Prov. staten voor ook het subsidie van de Provincie met 15% te verhogen. Een en ander tot een maximum van f 264. ne. OUDORP RAADSVERGADERING Op Donderdag 29 Mei a.s. zal de gemeenteraad 's avonds om 8 uur vergaderen ten gemeentehuize. Op de agenda komt o.m. het voorstel tot wijziging van de gemeentebegro ting 1946 en 1947 voor. Een nieuwe brug bij Schermerhorn Tot het eind van 1944 lag over de westelijke ringvaart van de Beem- ster, ongeveer 300 m. ten Noorden van de brug in de provinciale weg AlkmaarSchermerhornAvenhorn in het verlengde van de Dorpsweg van Schermerhorn, een houten brug. In de hongerwinter 19441945 werd ten behoeve van de voedsel- transporten de dek-constructie van de brug verwijderd. Het gemeentebestuur van Scher merhorn acht herbouw thans nood zakelijk en heeft een plan ontworpen voor een nieuwe brug in beton op een hoger niveau. De kosten daar van zullen bedragen ca. f28.000. Ged. Staten stellen aan Prov. Sta ten voor hiervoor epn bedrag van f 18.000 uit te trekken, zodat ge meente en Waterschap De Beemster, die de brug samen onderhielden, ieder f 5000 voor hun rekening moe moeten nemen. HEERHUGOWAARD OVER DIENSTPLICHT, ZUIVEL EN TELLERS Van de 46 voor de keuring opge roepen dienstplichtigen, jaarklasse 1947 .dezer gemeente, zijn 9 perso nen voor goed ongeschikt verklaard, 1947, dezer gemeente, zijn 9 perso- Als we nagaan, dat dit cijfer de z.g. gezonde plattelandsjeugd betreft vragen we ons af hoe het er in de steden uit moet zien, waar de om standigheden gedurende de laatste oorlogsjaren voor de opgroeiende jeugd nog zoveel ongunstiger zijn ge weest. Naar men ons mededeelde is het perceel, waarop zich voorheen de ge bouwen van de speculatieve zuivelfa briek Uithoorn bevonden, eigendom der familie De Kadt, die in de oor log naar Engeland is uitgeweken en daar thans een zuivelbedrijf exploi teert, door onderhandse verkoop overgegaan aan de heer S. Dekkers alhier. De 28e Mei zijn de 40 „tellers" met hun pakketten de gemeente in- gezwermd. Daar 't toegezonden ma teriaal betrekkelijk schaars was, is de tellers verzocht direct na het be ëindigen eventueel overgeschoten ma teriaal in te leveren, om, indien dit nodig is anderen bij te kunnen springen. VRUCHTBAAR JAAR HEERHUGOWAARD Dit jaar vond reeds op 23 Mei de honderste geboorteaangifte in deze gemeente plaats. Het vorig jaar geschiedde dit op de vijfde Juli. NED. HERV. GEMEENTE HEERHUGOWAARD Bij plaats gevonden stemming voor 5 leden van het College van notabelen der N. H. Gemeente werden gekozen bij eerste stemming Mevrouw Visser-Rensen en de heer N. Koelemeij Herkozen werden de heren D. P. Dirkmaat en Jc. Blokker. Een herstemming dient plaats te vinden voor het 5e lid tus sen de heren M. Blaauw en Jc. Schoen. In memoriam P. Overtoom HEERHUGOWAARD In de slech te jaren, waarin de tuinder vocht om zijn bestaan en ook de grotere bedrijven niet dan een karig stuk brood aan de aarde konden ontwor stelen, trok Piet van de vaderlijke hoeve aan de Veenhuizer Midden weg en ving een fietsenreparatie aan in een schuurtje van een bekende aan de Middenweg. Hij hield vol en wist langzamerhanvan het zaakje een zaak te maken, die zijn bekro ning vond in de koop van een pand in het centrum der gemeente. Daar nog deze zomer zijn huwelijk zou plaats vinden, werd het pand tevens tot woonhuis ingericht. Een bazalt- hoopje op de Hondenweg vernietigde al deze menselijke plannen. De ath letische figuur in de bruine leren jas, bij ieder in de Waard welbe kend, werd van zijn motorfiets tegen de weg geslingerd. Eer dagenlange strijd van het sterke lichaam tegen de steeds nader aanrukkende dood volgde. Piet, die altijd een manier wist te vinden om iemand, die in de modder zat, er uit te helpen, moest hier het onderspit delven. We wen sen deze rusteloze, onverschrokken geest een „rust in vrede" toe. Aanbesteding woninobouw HEERHUGOWAARD Maandag morgen vond in café Rus de aanbe steding plaats voor het bouwen van zes dubbele woningen, ten verzoeke van het gemeentebestuur. De hoog ste inschrijver was de fa. G. Groot te Den Helder (f 206.000.- laagsto inschrijver J. Doodeman, Hensbroe- kerweg, Heerhugow. voor f 155.700.- De begroting bedroeg f 137.000, de gunning werd aangehouden. DE TRAGISCHE GESCHIEDENIS van een Dc' volksteller doet zijn ronde, be laden met een in deze dagen van slecht krantenpapier, baldadige hoe veelheid lustig in de wind flappe rende bundels formulieren en regis ters. Hij is een wandelende regen boog gelijk en ergert zich blauw, ter wijl het de voorbijgangers groen en geel voor de ogen wordt van de schit terende kleuren van Neerlands telformuliercn. Met iedere rookwolk, afkomstig van zijn extra rantsoentje, stijgt uit zijn mond een smeekbede omhoog om alsjeblieft toqh geen regen. Hij vreest n.1. de kleurechtheid der formulieren. Stel dat ze eens doorliepenMoet zo'n tijdelijk aanwezige juffrouw dan een rose formulier met oranje en gele vlekken of met groenwitte en beige vlekken hebben? Intussen doet hij echter zoals het een goed voiksteller betaamt: hij gaat tellend zijn gang, gelyk een tel ganger. Hij past goed op zijn tellen en zorgt, dat hrj de tel niet kwijt raakt. „Móge meester" klinkt een voor- bijgangersgroet. „Honderdzesenzeuventig". „Ha collega!" zwaait een op zyn nieuwe bandjes voorbijpeddelend me de volksteller. „Tweeëntachtig"... groettelt onze teller. Naar hei Engels van CLIARE ROBINSON Vaak werden de Engelse aanvoer ders in het nauw gebracht .meerma len leek het of het met een van hen en zijn schip gedaan zou zijn; maar telkens weer daagde kloeke en kwie ke zeilers tot hun ontzet op. Inmiddels beet de Hertog van Par- ma van ongeduld op zijn nagels en trok zich de haren uit het hoofd, want hij wachtte nog maar steeds vergeefs, dat de Armada 't Kanaal voor hem zou schoonvegen en hem en zjjn 5000 man convoyeren naar de kust van Kent. Toen de fatale week ten slotte ten einde spoedde, ankerde Medina Si- donia met een gehavende vloot en een gedemoraliseerde, angstige be manning voor Calais. Nauwelijks een mijl achter hem kwam een Engelse vloot opzetten. Het scheen Kapitein Stone, dat maanden inplaats van dagen hem scheidde van het ogenblik, dat hij de kust van Cornwall achter zich had gelaten. Terwijl hij naar de Spaanse schepen stond te kyken, seinde Dra- ke hem aan boord van het admiraal schip. Ofschoon ze zij aan zij gestre den hadden, had hy de rode admi raal ln geen dagen gesproken. Deze scheen buitengewoon in zijn humeur. Vannacht, riep Drake hem toe, - zullen we ze van hun ankerplaatsen jagen. En de vloot, die je daar voor je ziet, zal nooit weer by elkaar ko men. De duisternis nam hand over hand toe, terwijl Drake en Stone by elkaar stonden op de „Revenge". Plotseling doemde uit de nevel een schip op, nog een en nog een, tot er acht in linie lagen. Terwy'I zij naar de Ar- made dreven, barstte laaiende vlam men uit hun dekken en patrijspoor ten en zo, als vurige ovens, voortge dragen door wind en getij kwamen ze met fatale zekerheid op de Span jaarden af. Het was de laatste, de beslissende stoot De Hertog van Medina Sidonia gaf last om de an kers te kappen en hij en zjjn schepen vluchtten de Noordzee in, met de En gelse vloot op de hielen. De „Onoverwinnelijke Vloot" had haar roem en moed achtergelaten in de zee-engten van het Kanaal. Drake leidde de vervolging op de „Reven ge" met de „Flower of Cornwall" naast zich, totdat de Hertog met het treurig overschot van zijn prachtige Armada door de Ierse wateren een goed heenkomen zocht naar Spanje. Toen pas keerde Kapitein Stone huiswaarts, wetend, dat Engeland veilig en de taak, die het aan zijn zeelieden had toevertrouwd, vol bracht was. Hoofdstuk XXX. OP DE KAAP Het was een geschiedenis, waard om naverteld te worden van ge slacht tot geslacht. En zij is verteld op honderd ver schillende manieren van die dag af tot de dag van vandaag. Maar is zy ooit verhaald aan een gretiger-luis- terend gehoor en op een eenvoudi ger, ontroerender wyze, dan op die Septembermorgen in het groot jaar 1588? (Wordt vervólgd) De onderwyzers leren het volk tellen, De onderwijzers tellen 't volk, De onderwijzers zijn nog steeds niet in tel. (Onderwijzer.) Hij belt aan bij een huis, deelt met gulle hand als een goede Sinterklaas formulieren, registers en gele, rose, witte, oranje, groene en beige tel- modellen uit, naarstig doortellend, negen en tachentig, negentig.... Drieennegentig, vierennegentig, vijfennegentigknerpen zyn schre den door het grint, zes en negentig zwiept het hekje dicht, achtennegen tig, negenennegentigde weg ophonderd Stoor hem niethij telt! „Mëheer, mag ikke dat sigaren bandje? (U weet wel van zyn extra rantsoen. „Honderdzes, honderdzeuven", grauwt het en mumme (tellend ver volgt hij zijn weg. Nu komt hij bij een open stuk. Honderdelf, honderdtwaalf, hon derddertien sloffen zijn schreden. Honderdveertienhonderd.vy f tien steeds langzamer hon... derd...zes... en geluidloos zakt hij aan de kant van de weg ineen. Dood stil ligt hij daar Het van oudsbekende en probate middel tegen slaaploosheid heeft ook hier zijn uitwerking niet gemist. De man heeft zich zelf in slaap geteld. Een steen kan ook meetellen, vooral als de volksteller er met zyn hoofd tegen aanslaat. Ijlings toeschietend, voorbijgangers leggen vliegensvlug in water gedrenkte woningomslagen aan, het mag echter niet meer baten. Hy verwisselt het tijdelijke met het eeuwige. Op zyn grafsteen zal komen te staan: Hij had van 't tellen geen ge win, Hij telde zich uit...... en de eeuwigheid in! Als ze nu maar niet vergeten hem van de einduitkomst af te trekken... want anders is de hele telling waar- deloos. BENOEMING BENNINGBROEK De heer P. Schoenmaker, 2e ambtenaar ter secretarie te Ursem, is benoemd als le ambtenaar ln gelyke functie te Benningbroek.

De Vrije Alkmaarder | 1947 | | pagina 2