Prof Piccard en... heel gaat diep duiken hoog vliegen DE ELFSTEDENTOCHT VAN JIMMY BROWN Dag en nacht wordt gewerkt aan de 50ste jubileum-jaarbeurs Avontuur in Venezuela Hij hoopt tot 40.000 meier te komen De Franse bioloog de la Fosse, die aan het aanstaande diepzee-onderzoek van professor Piccard zal deelnemen, heeff enkele mededelingen gedaan over de aard der wetenschappelijke onderzoekingen, welke verricht zullen worden. "De la Fosse, die reeds jarenlang „de celvermenigvuldiging" bestudeert zal in prof. Piccard's duikboot op grote diepten de uitwerking van kosmische stralen op cellen nagaan. Prof. Pic card is van mening, dat op 5000 meter diepte de kosmische stralen elke vier seconden worden waargenomen. De expeditie van prof. Piccard. die dezer dagen zou beginnen, is verscho ven tot de eerste dagen van Septem ber. Hij zal voor het eerst duiken in de buurt van de Kaapverdische eilan den tot een diepte van 1000 meter. Daarna zal hij in de Golf van Gui- nea zes of zeven maal duiken tot op diepten van 500(1 en 6000 meter, waar bij hij 36 tot 48 uur onderblijft. De la Fosse heeft ook een nieuwe stratosfeertocht van prof. Piccard aan gekondigd, die enige wetenschappelij ke gegevens wenst te verifiëren, wel ke hij verkreeg bij vorige opstijgingen Deze tocht heeft bovendien een sportief karakter. Hef toestel waarmee men opstijgt, bestaat nit meerdere bal lonnen en twee schuitjes. Het kleinste schuitje," waarin de la Fosse tal plaats nemen. wordt op grote hoogte als pa rachute neergelaten. Hij zal dan met behulp van geperfectioneerde weten schappelijke apparaten de verschillen de reacties kunnen controleren en door middel van een zender zijn indrukken over deze buitengewone daling kun nen vertellen! Prof. Piccardi die een hoogte van 35009 tot 40000 meter hoopt te berei ken, is van plan dit-experiment einde September in de Verenigde Staten te herhalen. UW GEZIN' KOMT TEKORT door iedere cent die U te veel betaalt. De meeste za kenlieden zullen U niet over vragen, maar er zfyn helaas nog uitzonderingen. In ruim 5000 gevallen bereikten de Plaatselijke Pryzencommis- sies. door minnelijke schik king, dat kopers ca. 50.000. die zij teveel betaald had den, terug kregen. 66. De brave Jimmy, die van de prins geen- kwaad wist en die alleen uit ballorigheid omdat hg Sietske uit het oog was verloren er mee was op gehouden, stond gewoon op zijn be nen te trillen. De tranén stonden hem in de ogen en toen hrj zag hoe boos Sietske wel op hem was, hoe haar lieve ogen bliksemden, hoe er een - klank van staal was gekomen in haar anders zo kirrend stemmetje. Waar had hij deze gramschap aan te dan ken. Hij keek haar aan als een St. Bernard, die een pak slaag verdiend had en zonk toen deemoedig op de knieën. Maar daarmee was hg bij Sietske aan een verkeerd adres. Te gen zulke .grappen verzette zich haar resoluut Fries karaktertje. „Nee, Jimmy, nee, riep zij'uit. „Geen kon- kelefoessies (een typisch Fries woord voor tederheid). Daarvoor hebben we nu geen tyd, Rijden moet je, schaats- rijden en hard ook". Nacht over het Westfriese land Doch de schoonheid is even groot Onze werkzaamheden waren er oor zaak van. dat we" West-Friesland in het midden van de nacht doorkruis ten. De wind, die de hele dag krach tig had geblazen, was tegen de avond gaan liggen. W5rm en opgewonden waren we een zaal uitgewandeld, had den onze fiets genomen en begonnen onze fietstocht, die ten minste een uur zou duren. Slechte stemming Min of meer gemelijk gingen onze benen op en neer. terwijl we ons be klaagden niet in bet bezit te zün van een moderner vervoermiddel, dat je gemakkelijker naar de plaats van be stemming brengt. Af en toe passeerden we nog een enkele fietser. Des te verder we ech ter kwamen, des*e rustiger werd het om ons De maan steed hoger en hoger. Aan de horizon zaten enkele wolkenban ken. Over het veld lag een zeer lichte nevel. Langzaam aan verdween onze wre vel. Op een brug over het kanaal stonden we een poosje stil. Lichte rim peltjes deden het gezicht van de in het water weerspiegelende maanop een in een lachspiegel vertrokken ge laat lijken. Onze ogen gaan open In de verte klinken een ogenblik de rauwe stemmen van late feestgan gers. Het gezang waarmee ze willen aanduiden, dat ze ..de moed er in hou den", wordt zwakker naarmate ze zich verder verwijderen. Na enkele minuten is de stilte weer volkomen Rustig draaien we een si garet. De natuur spreekt Dan dringen weer andere geluiden tot ons door. Ditmaal echter geen ge luiden, die de stilte verscheuren, maar geluiden, die ondanks de felheid vol komen in de vredige nacht thuishoren. Het tepiet, tepiet, tepiet van de schol eksters is dominerend. Ze jagen door de lucht achter elkaar -aan. Af en toe HALLO! BESTE ALLEMAAL! Hoe gaat het met jullie? Leuke Paasdagen gehad? Ik wel, hoor! Het weer was me dan ook maar niet fijn! Iedere dag maar weer zon. In jullie komende briefjes vertellen jullie me zeker wel. wat jullie met de Paas dagen hebben meegemaakt. Ik ver wacht tenminste heel wat .brieven er briefjes. We hebben deze keer weer een aardige puzzle.. Hebben jullie al gekeken? Weet je nog wel: zo'n woor den-puzzle! Doe je ook mee? Ja, na tuurlijk, hé? Tot de volgende week en de groeten van OOM ROB WIE WONNEN DE PRIJZEN? De oplossingen uit de Kinderkoe rier van Zaterdag 13 Maart zijn als' •volgt: 1. Bel, Spreker. Spel. Spelbreker 2. Geen enkel rijtuig blijft staan; als de voorste vertrekt rijden de elf andere een eindje vooruit 3. Stem Vork Stemvork. 4. Op de wijzerplaat van de Waag- toren. 5. De verborgen jongensnamen zijn- Arend. Jaap. Barend en Anton. De prijzen werden deze keer ge-, wonnen door: Janiiie Merebocr, Kleine Buurt A 34 a - Wierlngenvaard en Joop Stubenltsky, Gcrard Dóustraat 40 Alkmaar DE NIEUWE WEDSTRIJD Jullie weten het misschien nog wel: we hebben laatst een voordpuzzle ge had! Van het woord Kinderkoerier moesten jullie toen zoveel mogelijk verschillende woorden maxen. Dat was een karwei! Maar het was aardig ook! Honderden kinderen hebben er toen aan meegedaan en enkelen wisten er zo'n 200 woorden tut te halen! Tien tallen van m'n neven en nichten schre ven dat ze het zo aardig vonden en daaromdaarom gaan we nu weer zo iets doen. Hier zijn de woorden: OOM ROB SCHAGEN Probeer uit deze drie woorden zo veel mogelijk andere woorden te ha len. Bijvoorbeeld: Moor. Schar, enz Let er echter wel op. dat het goede woorden moeten zijn en dat Je In één gekozen woord niet tweemaal dezelf de letter gebruikt. Doe je best alle maal! Twee aardige prijzen worden weer verloot! Inzendingen vóór Za terdag 10 April aan OOM ROB POSTBUS 3 SCHAGEN ONZE POSTZEGELACTIE Steeds stromen de postzegels nog bij mij binnen! Dat gaat goed zo, jon gelui!. Achttien kleine en grote map pen met postzegels bracht de post bij me. Je begrijpt, dat ik daar erg blij mee ben. De voorraad postzegels wordt zodoende steeds groter; en die kant moet het uit! Hier volgen de namen der inzenders en inzendsters: 3e en .4e klasse van de OLS Ber ger Schoolvereniging 1600 2de klas se OLS, Kleine Sluis. Anna Paulowna 910 Elly Leeuwenkamp, Slootdorp 760 Greetje Kreyger, Oudesluis 600 Leen Wilbrink. IJmmen 571 Jac- kie Zeeman. Wier ing er waard 510 Geri Vethman, Winkel 420 Annie Posthumus. Schoorl 400 Iemand te Hoogwoud 350 Nelly Bres man, Behagen 300 Jan en Nanne Benit. Winkel 289^— Stynie en Tlne Benff, Winkel 289 Greetje de Vriea. Sloot- dorp 205 Fietje Jofriet, Ursem 200 Iemand te Wwaard 195 3. Vlam Warmenhuizen 180 Betsie Tiel, Breezand 100 Bert Govert. Alkmaar 100 Suze Verblaauw, Wwaard 78 Annie Wager, Lutjewinkel 25. En nu wacht ik weer op nieuwe zendingen.' Jullie sparen toch alle maal mee? Spaar gebruikte, onbescha digde postzegels en stuur ze op aan Oom Rob. Postbus 3, Scbagen KOERIERTJES Anneke Volger. Herenweg A 24, Camperduin vraagt een vriendinnetje om mee te corresponderen. Leeftijd ongeveer 11 a 12 jaar. O— Emmy Brouwer. Barak M 9, Petten, vraagt e«n correspondentie vriendin netje van 12 a 13 jaar. Wie wil een vriendje of vriendin netje om er mée te corresponderen? Wie wil postzegels óf albumplaat jes ruilen? Dat kan in deze rubriek! Iedereen, die met onze Kinderkoe rier mee doet. mag een „Koeriertje" plaatsen! ONS HAANTJE 's Morgens vroeg komt Knkeleku, Met x'n rode kammetje. Boven op ons tuinhek staan Om een boterhammetje! Eerst klapt-ie x'n vleugels uit. Dan xingt hij een liedje! En met beide oogjes toè Roept b(j: „Dag Marietje!" Ingez. door Greetje de Vries kunnen we hun silhouetten onder scheiden. Het geroep van de Bonte Pieten Schijnt ook andere vogels te doen ont-, waken. In het koor mengen zich nu de kieviten, terwijl we even later de melodieuze roep der wulpen horen. Ze trekken waarschijnlijk hoog over want het geluid is teer. Dan wordt ons oor getroffen door een geluid, dat we niet kunnen thuis brengen. Krok. krok, klinkt het enkele ke ren. We gaan met ons zelf te rade en laten de ganse schaar van weidevo gels de revue passeren. De Hollandse nachtegalen Dan dringt plotseling tot ons door. dat het geen vogels zijn. die deze ge luiden voortbrengen: Het is een eerste poging van de kikkers, die we ook wel onze Hollandse nachtegalen noe men. om de stilte van de nacht te vul len met hun beroemde gekwaak Klaarblijkelijk zijn ze pas uit de modder gekomen. Hun gekwaak komt ten minste nog lang niet tot volle ont plooiing. Het heeft meer weg van dat van een pad. Als uit een groepje bomen het naar geestig geschreeuw van een uil door de nacht aan komt rollen, valt een plotselinge stilte waar te nemen. Met een zucht stappen we op en vervolgen onze nachtelijke ^fietstocht Een paar wilde eenden vliegen plot seling vlak voor ohze fiets op en dat roept ons tot de werkelijkheid terug. Onze goede stemming is als met to verslag teruggekomen. Ook in de nacht is er schoonheid te over. ZATERDAG NA 16 UUR Hilversum I 301 m. 16.00 Espe- ranto-uitzending; 16.15 Amateurs zetten hun beste beentje voor; 16.45 Om en nabij de twintig; 17.15 Volks concert door het Radio-Philharmo- nisch orkest (Hündel en Mozart); 18.00 Nieuws; 18.15 Sport 18.30 Ned. Strijdkrachten; 19.00 Pianoduo De Raaf f—Schutte: 18.13 Journalistiek weekoverzicht; 18.40 De avonturen van „Spineuza", de grote Indiaanse speurneus; 19.00 Nieuws; 19.15 Arm- chair-melodies; 19.50 „Banden, die binden, klankbeeld; 20.00 Nieuws; 20.20 Lichtbaken van Pater de Gree- ve; 20.50 Gram.muzlek; 21.00 Negen helt de klok, bont progr.; 22.15 Fran se chansons; 22.37 Actualiteiten; 22.45 Avondgebed 23.00 Nieuws 23.15 Avondconcert. ZONDAG 4 APRIL 1948 Hilversum I 301 m. 8.00 Nieuws; 8.30 De natuur in. lezing; 8.40 Ensem- De éénzelvige één De oplossing van de weekend-puz- zle „Eénzelvigheiü" uit Ons nummer van 20 Maart j.L luidt als volgt: De jaargetallen waren 7 en 5. Na melijk: 71 is geluk aan 5-f 1 (6). En 74-1 Is 2x(51). Zoek her niet in het grote maar in het kleine! De prijs (een goed boek) werd na loting gewonnen door de heer Jm. Veenhuysen, Groeneweg 36 Bergen (N.Hj) Af en aan rijden grote trucks, be- alden met Jaarbeursgoederen uit al lerlei plaatsen, niet alleen uit het bin nen-, maar ook uit het buitenland. De spanning. di« de aanwezigheid van buitenlanders altijd teweeg bréngt, heeft, nu als het ware zijn voorposten zijn gearriveerd, reeds zijn invloed in Utrecht doen gelden. Alles gaat vlug ger, gejaagder. Binnen de gebouwen wordt gezaagd en getimmerd, dat het een lust is. Elk uur verrijzen nieuwe stands uit aan vankelijk ordeloos binnengebracht materiaal Op de Croeselaan verrichten metse laar-s wonderen. Uit cement en stenen verrijzen prachtige producten van bouwkunst, die op de toeschouwer 'n overweldigende indruk maken. In middels klinkt buiten oorverovend la waai van kolossale bouwmachines, die op de open terreinen proefdraaien. Gegons van motoren, getril van zware machines vormen hier de kenmerken van de moderne techniek. Geheel Utrecht' komt reeds onder invloed van de a.s. Jaarbeurs, welke Dinsdag fl April haar poorten zaf ope nen. ble Intermezzo; 915 Men vraagt en wü draaien in het ernstige genre; 9 4» Geestelijk leven: 10.00 Ensemble Ai- ma Musica; 10.30 Briefgeheim, gra- pen uit de correspondent!» van Dosto- icwsky; 11.00 Kunst na Arbeid. Zon dagochtendconcert door het Omroep- orkeat met koor en solisten; 1200 lunchpakket, gr.pl program ma 12.30 Znndagsclub; 12.40 Zangver. DOS uit Krommenie; 13.00 Nieuws; 13.15 The Romanqers; 14.05 Boekenhalfuur An ton Coolen over Charles Dickens; 14.30 Vegh-Kwartet (Debussy); 15.00 Film- praatje; 15.15 Kamerorkest (Lullv en Tartini); 16.00 The Skymasters; 16.30 Sportflitsen; 17.00 Meisjeskoor; 17.30 Ome Keesje; 17.50 Sport; 18.00 Nieuw* 18.13 In gesprek met de lezer, boekbe spreking; 18.30 Ned. Strijdkrachten; 19.00 Avondkerkdienst; 20.00 Nieuws; 20.15 Radio-Philharmonisch orkest (Schmitt en Tschaikowsky)61.00 Hersengymnastiek; 21.30 Piene Palla. orgel| 2150 Johann August Suter. hoospel; 22.35 Waltztime. een walsen- programma: 23.00 Nieuw?. Hilversum II 415 m. 8.00 Nieuws 8.15 Pablo Casals, cello; 8.30 Hoogmis v-n beloken Pa3en; 9.30 Nieuw? 9 45 tr 'de muziek; 10.00 Kerkdienst van dc Geref. Kerk (onderh. art. 31 KO.) 11.30 Gewijde muziek; 12.15 Apologie: 12.30 en 13.20 Lunchconcert door het orkest zonder naam; 13.00 Nieuws; 13.40 Pianorecital door Nicole Aubert; 14.00 Dat is Groningen, een »aret- programma; 14.40 Orkestver iffgtng De Eendracht te Hengelo; 15.05 Saxophoon recital; 15.30 Missie-programma; 16.10 Sportreportages; 16.25 Vespers; 17.00 Ned. H. Kerkdienst; 18.03 Orgelcon cert yan Rheinberger; 19.00 De Psal men van Sweelinck, cyclus; 19.15 Kent gy Uw Bijbel?; 19.30 Nieuws; 19.50 In 't Boeckhuys; 20.12 Wie het kleine 'niet eert, muziekpr.; 20.40 Leeuw in keukentjes, radio-humores ke; 21.35 OmroeporKest (Dvorak ca Bartok); 22.37 Actualiteiten; 22.45 Avondgebed ;23.00 Nieuws; 23.15 Cou- prin-programma. MAANDAG 5 APRIL 1948. Hilversum I 301 m. 7.00 en 8.00 Nieuws; 7.30 Muziek bij het ontbijt; 8.15 Lichte njorgenklanken; 9.30 KIpk- symphonie van Haydn ;10.10 M wijding; 10.30 Voor de vrouw De Regenboog, programma voor zieken: 11.20 Pianorecital, Barend Renden; 11.45 Voordracht; 12.00 Melodieën uit Engelse films; 12.38 Johan Jong. or gel; 13.00 Nieuws; 13.20 Orkest Carlo Carcassola; 14.00 Cellorectta! dc W. Strieder; 14.30 De schooIar:s geef: rnad 14.45 Cavalleria Rusttcana. opera van Mascagni; 15.58 Pieter Postman» bete re helft, hoorspel; 14.30 Ensemble Has- sa- Kahn; 17.0f Gespeelde fabel voor de kleuters; 17.15 De school is uit; 17.45 Het rijk over zee; 18.00 Nieuws; 18.15 Kwartet Jan Corduwener; 18.30 Ned. Strijdkrachten; 19.00 Olie uit eigen bodem, klankbeeld; 19.25 Zang recital door Gerard Souzay; 19.45 En semble Boris Mersson; 20.00 Nieuws; 20.15 P.S., actuele kanttekeningen in cabaret-stijl; 20.45 Radio-debat;; 21.05 Sterrenregen, gr. platen; 21.45 Achtér het ijzeren gordijn, lezing door Koos Vorrink; 22.no Mis* So!emo5« van Liszt; Hilversum 11 415 00 #.00 Nieuws; 7.15 platen; 3.1ó Gewijde mu ziek; 9.00 Eileen Joyce, piano; 9.15 Ochtendbezoek bij onze zieken; 9.35 Franz Schubert-concert; 10.30 Morgen dienst: 11.00 Kwartet in G van Ros mini; '11.15 Van oude en nieuwe schrij vers; 11.35 Harmoniemuziek; 12.R"» Zangrecital door Jan Duiveman; 12.33 Adeora-trio ;13.00 Niéuws; 13.15 NCRV kwartet; 13.45 Lyrische suite van Grieg; 14.00 Voor de jeugd; 14.35 Ac cordeonvereniging: 15.00 Lichte klan ken bU de thee; 15.30 Pianorecital door Margaret Maddison; 16 00 Bijbellezing; 16.43 Werken van Smetana; 17.00 Voor de kleuters; 17.14 Populaire orgelbe speling door Piet van Egmond; 17.45 Amsterdams katnermuziekgèzelschap; 18.15 Sport; 18.30 Met band en plaat voor U paraat; 19.00 Nieuws; 19.15 Onder de leeslamp; 19.30 Reportages: 20.00 Nieuws; 20.15 Nederlan.' r.nt- ziek-programma door het Kameror kest; 21.30 Sweelinck-kwartet; 22.15 Ensemble Euphonia; 22.45 Avondover denking. FEUILLETON Naar het Engels door JOHN STUDLEY Daar ze heicmaal geen belang stel den in het gezelschap en niet gege ten hadden sedert het vroege kopje koffie op de stoomboot, werd al hun aandacht al spoedig in beslag geno men door hun maaltijd. Maar ze zou den niet lang met vrede gelaten wor den. Uit de bosjes achter hen kwam plot seling en ongeitierkt een jonge neger té voorschijn. Hy had een schrander gezicht en waa keurig gekleed. Zon der een ogenblik tussen de twee man nen te aarzelen, legde hy een brief voor Rnddy neer. Voor meneer Forrester, zef hij en, na de struiken uiteen geduwd te heb ben, verdween hij even vlug als hij gekomen was. Roddy .staarde ver baasd naar de haag. yjaardoor de bo de was verdwenen en zijn ogen dwaal den af naar het gezelschap aan de andere tafel. Hg zag, dat elk vaifhen hem opmerkzaam zat aan te staren. Het was duidelijk te zien, dat zij het kleine voorval bemerkt hadden. Rod dy vroeg zich af of de brief misschien van hen kwam. Toen hij verder om zich heen keek merkte hy, dat de neger, die Peter en hem bediende, hem ook stond aan te ptaren met meer belangstelling dan natuurlijk scheen en dat hij niet de zelfde was, die hen eerst bediend had. J\j. bègon Roddy aarzelend, jij bent niet dezelfde keilner. De man haalde de /chouders op. Dat vent niet "goed kan Engels spreek, legde hg uit. Ikke heef goed Engels spreekt. Hij glimlachte, maar Roddy zag, dat er in zijn ogen een slimme onbe schaamde uitdrukking was. Roddy was er innerlijk van over tuigd. dat hij bezig was het slacht offer van een of andere streek te worden. Ja, viel hij nijdig uit, en ik wed' dat je het verstaat óók! Peter gaf hem onder tafel een ge weldige schop tegen zijn enkels." Lees je brief, zei hij. De enveloppe droeg alleen de naam Rodman Forrester. Er stond geen aanhef boven de brief en hij was niet ondertekend. Hij luidde: Willemstad is een klein staHje. Alle mensen kennen elkaar. Daar om wordt van degenen, die er het laatst is aangekomen, de meeste notitie genomen. U bent degeen, die het laatst is aangekomen, dus wordt alles wat U doet, opgemerkt. En dat U vanmorgen al tweemaal langs Casa Blanca is gekomen is al aangetekend zowel door hén, die het beschermen als door hen die het bespionneren. Als U ongeluk wilt brengen over hen. die U zegt te willen helpen, ga dan zo dwaas door als U begonnen bent. Die terechtwijzing, al was ze dan ano niem, deed Roddy toch een kleur krij gen, maar hij had genoeg zelfbeheer sing om de brief over tafel aan zijn vriend toe te schuiven en onverschil lig te zeggen: Hij vraagt of we by hem komen dineren. De keilner, die ongetwijfeld had staan luisteren, verdween in de rich ting van de keuken. Een ogenblik la ter zag h(J hem een schotel aanbren gen voor de Jonge man, die ahn het hoofd van de grote tafel zat en ter wijl de man de schaal aanbood, fluis terde het tweetal samen. Toen Peter de waarschuwing had gelezen, gooide hij de brief met beschreven kant naar beneden, op tafel neer en met een verstoord gezicht deed hy alsof hij al zijn aandacht wijdde aan de sla. Maar Roddy zat te grinniken van plezier en <Jeed absoluut geen pogin gen dat te verbergen. Ik zou dit voor geen mlllioen heb ben gemist, fluisterde hij. Het schijnt dat iedereen zich hier met een an dermans zaken bemoeit en dat ze el kaar allemaal bespionneren. Het lijkt wel wat op het eiland, waar ze er trots op waren om hun eigen was te doen, dus deden ze allemaal die van een ander. Van wie komt het, viel Peter hem geprikkeld in de rede; van de consul? Roddy knikte en lachte nog eens. Jij hebt goed lachen, protesteerde Peter, maar Je kimt nooit weten. Jjj bent pas vier maanden in Venezuela en kapitein Codman is er achttien jaar gewegst. Die kerels beschouwen zoiets heel anders dan wij. Wij vin den het net een operette, maar Juist die ouwe Codman, verklaar de Roddy, die hier achttien jaar is, heeft^ óók zijn normale kijk op die dingen verloren. Hij is zjjn gevoel voor humor kwijt. Stel je voor, dat hy ons Iaat bespionneren en ons anonyme waarschuwingen stuurt! Waarom komt hij niet naar ons hotel en zegt ons daar, wat hij te vertellen heeft? Hij denkt zeker dat we hier in Si berië zijn. Roddy proestte en klapte in zijn handen voor de keilner. Hy was bui tengewoon in zyn nopjes. De lunch smaakte hem best, hy zat heeriyk in de schaduw van de sinaasappelboom en de zeewind speelde door de bloei ende heesters en dreef een kruidige, prikkelende geur door de lucht. Misschien begrijpt de consul ze be ter dan jy. hield Peter vol. Die revo^ lutionnairen Zyn allemaal kerels, uit een ope rette Terwyi hy dat zei kwam de agent van de stoomvaartlgn, mr. van Am- berg, by wie hy die ochtend geweest was, het kiezelpad opwandelen met één van de beide andere kooplieden uit Willemstad en bleef stilstaan bl| hun tafeltje.

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 3