Automatisch Italië plaatste zich reeds voor de kwartfinale voetbaltournooi Landbouw- Pensioenfonds Fa. Gebr. Kaal agenda Concours van „Eensgezindheid'' belooft een groot succes te worden Van alles wal van Olympische spelen Nederland zal er zeker tweemaal voor moeten spelen Wat vele» verwacht hebben, is thans geschied. De eerste voetbai- _jtdenploeg, welk© had ingeschreven enmeegeloot voor het Olympisch voetbaltournooi, heeft zich al teruggetrokken. Hongarije heeft laten weten, dat het niet kan deelnemen aan een tournooi, waarin landen uitkomen, wier vertegenwoordigers moeiiyk de kwa lificatie „amateurs" kunnen ontvangen. Italië komt nu zonder te spelen in de kwarteindstryd. Maar het Nederlands elftal zal ten minste twee wedstrijden moeten spelen om het zover te brengen, nX tegen Eire en tegen Groot Brütannië en daarby loopt men nog de kans, dat bjj geiyk spel er nog een wed strijd by komt. Wei een bewys, hoe voorbarig de loting is geweest. Men had eerst, en zeker by een afvalsysteem, moeten wachten wel ke landen definitief hun inschryving zouden nakomen en eerst daar na had de loting moeten plaats vinden. van het N.O.C. ter uitzending naar De data en ontmoetingen voor het Olympisch voetbaltournooi zyn: 31 Ju li Groot Brittannië tegen winnaar van NederlandEire. Winnaar Zuid-SlaviëPakistan te gen Palestina, winnaar Luxemburg Afganis tan tegen winnaar Egypte Denemarken, Frankrijk tegen win naar Birmandia. 2 Augustus: winnaar China-^-Tur- löje tegen winnaar ZwedenOosten rijk, Korea tegen Mexico, Polen tegen Ver. Staten. Indien noodzakelijk zullen wedstrij den, die in gelijk spel eindigen op 3 en 4 Augustus over gespeeld worden. De wedstrijden voor de tweede ron de zullen 5 Augustus en de eventueel over te spelen wedstryden op 7 Au gustus worden gespeeld. De halve fi nales hebben plaats op 10 en 11 Au gustus in het Wembley stadion, waar op 13 Augustus ook de finale zal wor den gespeeld. Wielerploeg bijna compleet Door de sportcommissie van de N.W.U. is de Olympische ploeg sa mengesteldwelke aan het bestuur Voetbalwedstrijd voor de U.N.A.C. De Zondagavond gespeelde wedstrijd ten bate van de Unac tussen Bergen en OSV, de sterke 2e klasser uit Oost. zaan heeft een overwinning opgele verd voor OSV wat niet te verwon deren was daar baitechniek en con trole en plaatsen een klasse beter was dan van Bergen. Voor de aanvang sprak burgemees. ter dr. W. Huygens de beide elftallen hartelijk toe, mede met het oog op het prachtige doel, waarvoor deze wed Strijd werd gespeeld. De voorzitter van VSV de heer van Ruiven, dankte spreker voor zijn har- telijke woorden en zei dat de kosten door OSV gemaakt, voor rekening van zijn vereniging werd genomen, zodat ook deze kosten aan de Unac ten deel vallen: dit werd met een hartelijk ap_ piaus door alle aanwezigen beloond. De bruto-opbrengst van de oefen wedstrijd welke Zaterdagavond 19 Ju ni werd gespeeld eu de ontvangsten van de Zondagivond gespeelde wed strijd bedragen te samen f 550.50. Voorwaar een mooi bedrag voor Bergen. De wedstrijd In de eerste helft was Bergen ver in de minderheid, maar kwamen er steeds beter in. Na 15 min. spelen maakte OSV uit een hoekschop het eerste doelpunt 01. Maar OSV bleef aanvallen en het doel van Bergen be stoken en voor er 5 min. waren ver lopen. maakte de middenvoor van OSV uit een prachtig opgezette aan val het 2e doelpunt, dat met een on houdbaar schot van de middenvoor van OSV. 0—2. Na 35 min. kwam de eerste hoekschop voor Bergen, maar ging achter. Het spel ging toen op en neer maar gedoelpunt werd er niet meer. Met de 0—2 stand kwam de rust. Na de rust speelde Bergen stukken beter en kwamen er ook veel meer aanvallen van Bergen en moest de OSV.keeper steeds meer ingrijpen. Toen werd de rechtsbuiten gehaakt in het strafschopgebied en kreeg de rechtsbinnen van Bergen zijn kans om in te schieten. Deze penalty werd dan ook onhoudbaar ingesch >ten. 1—2. De moed kwam er toen geheel in en uit een prachtige aanval van OSV wist de rechtsbinnen het 3e doelpunt voor zijn club te scoren. Doch Bergen bleef vol houden en dit werd beloond met een prachtig doelpunt van de rechtsbin nen van Bergen. 32. OSV, die ge vaar begon te ruiken, ging toen fa natiek spelen, hierdoor ontstonden ve le strafschoppen tegen OSV. Bergen hield vol en het hing in de lucht dat de gelijkmaker gauw geboren zou werden toen de linksbuiten van Ber gen. toen hij een pracht kans had om te scoren, gehakkeld. Dit ontmoedigde Bergen enigszins cn door een fout van de keeper van Bergen, diewas uit gelopen, kwam doelpunt 4 voor OSV Ditzelfde herhaalde zich nogmaals, maar nu maakte de Bergense keeper een doelpunt in zijn eigen doel. Had hij de bal laten lopen, dan was deze uitgegaan. 2—5. Kort hierop floot de scheidsrechter v. d. Schilde het einde. Londen zal worden voorgedragen. De ploeg ziet er als volgt uit: Wegkampioenschap: Voorting (Haar lem), Faanhof (Amsterdam). Peters (Haarlem) en Grift (Soest). Reser ves: Blankenauw (Nijmegen) en Har mans (Amsterdam): Achtervolging voor ploegen over 4 km.: Voorting, Faanhof, Blanke nauw en Harmans. Reserves: Peters en Grift. Sprint: Hijzelendoorn (A'dam). Tydrace over 1 km.: Hijzelendoorn. De tandem zal binnenkort worden samengesteld. Het is nog niet zeker, dat Hyzelendoorn Nederland in de sprint zal vertegenwoordigen. Men zal eerst nog eens zyn verrichtingen in de kampioenschappen aan een na dere beschouwing onderwerpen. De N.W.U. mocht een van te vo ren bepaald aantal renners kiezen, waarschijnlyk om financiële redenen, zodat men wel gedwongen was voor baan en weg vaak dezelfde renners aan te wijzen. Als chef d'esuiepe fun geert de heer J. Stoll: Voedselvoorziening veilig De Nederlandse deelnemers, die ons land zullen vertegenwoordigen op de Olympisohe Spelen, ontvangen in het kamp te Uxbridge de volgende rant soenen per week: 1200 gram vlees, 100 gram bacon, 400 gram suiker, 200 gram kaas, 200 gram jam, 400 gram boter, margarine en vet, 65 gram eipoeder, 8 liter melk, 3100 gr. brood, 4700 gram aardappels en 200 gram versnaperingen. Deze rantsoenen, van Engelse zij de verstrekt, werden niet voldoende geacht en de medische commissie van het N.O.C. vroeg een aanvullend rantsoen voor suiker, kaas, aardap pelen, eieren en margarine of vet Bovendien werd het wenselyk ge acht: melk in blik, repen chocolade, vers fruit en gehakt in blik. Nederlandse autoriteiten op voed- selgebied hebben er reeds toegestemd dat een extra toewijzing wordt ver strekt van 250 kg. suiker, 100 kg. kaas, 150 kg. margarine, 700 stuks eieren, 900 stuks ontbijtkoek en 225 blikken melk met suiker. Wat de niet vla de distributie te verstrekken ar tikelen betreft (vers fruit en aard appelen), er zijn reeds maatregelen getroffen, dat men dit voedsel in voldoende mate zal ontvangen! Stompet oren JUBILEUMFEESTEN De feestcommissie, opgericht door de Raad van de Schermer Gemeen schap, ha<i het plan opgevat, een re vue to laten opvoeren. De financiële moeilijkheden bleken echter onover komelijk. Het dagelijks bestuur heeft nu besprekingen gevoerd met de heer F. 't Hoen uit Hoorn, waarop werd besloten, op 9 en 10 Sept. hei historische spel „Willem van Oranje" op te voeren in de N.H. kerk te Stompetoren, onder regie van dhr 't Hoen. Na afloop zou dan in café Zwart een bal gehouden kunnen worden. Voor de kinderen zullen de .Gesellen van de Spelewei" onder regie van de heer A. Zweers 'n kin- der-toneeluitvoering geven. Verder vermeldt het programma een ballon wedstrijd voor de kinderen en volks spelen voor ouderen. Met de Floraliavereniging zullen besprekingen gevoerd -worden wor den over het houden van een ten toonstelling op deze dagen. Jan Lageveen spreekt as. Woensdag voor de V.A.R.A. Met de registratie der Land- en Tuin-arbeiders voór hét Pensioen fonds voor de Landbouw, gaat het niet goed. Vele arbeiders die hiervoor in aanmerking komen, laten zich niet registreren. Deels omdat zij het belang hiervan niet inzien, deels uit onachtzaamheid. Om de betrokken arbeiders hierop te wijzen in hun belang zal de voorzit ter der Alg. Ned. Landarbeidersbond, Jan Lageveen op Woensdag 30 Juni a.s. voor de VA.R.A.-microfoon spre ken over het onderwerp: „Het belang van de Land- en Tuin-arbeiders bij het Pensioenfonds voor de Land bouw". De uitzending vangt aan om 12.33 's middags. Daar dit te laat was bepaald om in de radioprogramma's op te nemen, verzoeken wij dit door middel van de dagbladen dit te willen publiceren. kunt U Uwe gramofoonmuziek 1-5 minuten onderbreken met de nieuwe Philips platenwisse- laar. Prys in cassette f 275.— Alkmaar, Houttil 52 TeL 4374 Draverijen Alkmaar De uitslagen van de gister gehou den dravergen te Alkmaar luiden: Amazone prys (2040 m. voor ama teurrijders) internationaal voor paar den welke 4000 of meer hebben ge wonnen. 1. Heny's Gold (B. v. d. Wal) 1.27.1; 2. Frits van Sillidar (W. Brou wer) 1.26; 3. Gretta Trothaan (D. de Graaf) 1.30.4 Dutch Evernprys (2040 m.) voor paarden van 4 jaar en ouder, welke nog geen 500 hebben gewonnen (le afdeling) 1. Lietse Mitzl (W. H. Geersen) 1.31.3; 2. Laay Heny (F. A. Bosveld) 1.33.1. 2e afdeling: 1. Larus S (J. Kruit hof) 1.34; 2. Lady Gregor (R.—van Wieringen) 1.35.5 Moulin Rouge-prijs (2040 m.) voor 3-jarige paarden welke nog geen 500 hebben gewonnen: 1. Martine van Axkit (J. v. Leeu wen) 1.32; 2. Mary Axkit (E. G. in 't Veen) 1.32.1; 3. Margretha Hano- ver (J. M. v. d. Berg) 1.36.2. Kennemer aardbelenpi-ys (1640 m) voor paarden welke ƒ2000 doch nog geen ƒ6500 hebben gewonnen: Na 4-heats gewonnen door: 1. Lady Zora (J. Wagenaar) 1.36.3 2. Josephine V (W. Leeuwenkamp) 1.42.9 Mizzi Sehindlerprys (2040 m.) voor paarden welke ƒ500 doch nog geen ƒ2000 hebben gewonnen: 1. Koerier (J. Kruithof) 1.29.6; 2. Karei Diamant (J. N. Vis) 1.32.3: 3. Lady Soprana E J. Wagenaar) 1.30.9 Elephant prys (2360 m.) internatio naal voor paarden welke ƒ6000 of meer hebben gewonnen: 1. Irene Frances (B. de Vries) 1.28.5 2. Eton Brewer (J. A. Bakker) 1.27.7 3. Fellow (K. Kramer) 1.28.4. ALKMAARS BIOSCOOP THEATER „Klokken van Capistrano" met Gene Autry, Virginia Grey en Smiley Bur nette. Aanvang dagelijks 8 uur, Zon dag 2. 5 en 8 uur. Toegang o(We lee CINEMA AMERICAIN- ,.D» <.warc.« Zwaan" met Tyrone Power en Mau- reen O'Hara in technicolor. Voorstel lingen dagelijks 8 uur. Zaterdag 7 en 9.30 uur. Zondag 2, 4.30, 7 en 9.30 uur. Woensdag 2.30 uur. Toegang 18 jaar. VICTORIA THEATER: „De vrouw van Mijnheer" met Claudette Colbert, Don Ameche en Richard Foran. Aan- vangsuren als bij Cinema Americain, Toegang 14 jaar. HARMONIE THEATER: „Springti- me in the Rockies" met Betty Grable John Payne, Carmen Miranda en Harry James en zijn band. Aanvangs- uren als bij Cinema Americain. Toe gang 14 jaar. BERGEN Maandag, Dinsdag en Woensdag „Ik weet wat ik wil" Alle leeftijden. Donderdag 1 Juli Herman Rinket,s varetè „Met een beetje liefde,,. Lou Ban dj' en Frans Duthee. EGMOND AAN ZEE: Dinsdag 7.30 u. Bridgeclub „De Egmonden". Cnn.i..dellyk na de start van de 351» cc klasse kwam de Engelsman Bell op Norton ten val. Met hem vielen d e Nederlandse rUder Ben Maltha en de A.J.S. rijder Humphry (Engeland». Van links naar rechts Humphry, Maltha en gedeeltelijk zichtbaar Bell. 600 Typo s van de A.N.G.B. in Alkmaar bijeen Het programma van Zondag is ge deeltelijk in het water gevallen, door het slechte weer. Was het plan om de typo's die uit geheel Noordholland hier bijeen waren gekomen, de om streken van Alkmaar te laten zien, de weersgesteldheid was van dien aard, dat men besloot om de ochtend in de Muziektuin te blijven; vandaar ging het langs de Waagtoren, waar de Rui tertjes werden bewonderd, naar het Wapen van Heemskerk en zo arri veerde men te ongeveer drie uur aan de Breedstraat om cabaretmiddag bij te wonen die de gasten werd aan geboden. In de Muziektuin werden de bezoekers met een woord van welkom toegesproken door de voorzitter van de afdeling Alkmaar, de heer H. W. Kaagman. Het cabaret, dat werd aan_ geboden heeft de volle tevredenheid van de typo's kunnen wegdragen ge tuige het spontane applaus dat na elk optreden van de medewerkenden plaats vond. De namen als Berry Kie. vlet3, Gerard Walden, Jo van de Bosch Bob Nelson en de vingervlugge goo chelaar Bal Samo met zijn partner 3tonden daar borg voor. Daar de tijd drong, want de gasten moesten met .de trein van zes uur weer vertrek ken, was het een cabaretprogramma in zakformaat, maar ondanks dat, heeft men zich uitstekend geamuseerd. Na het eerste gedeelte sprak de al gemeen secretaris de heer van de Boogaard een paar woorden tot de aanwezigen. „Vijf jaar zat er de mot in, maar nu zit er schot in", zo begon spr. en zeide verder dat het vanzelf sprekend is dat wanneer wij ons hoofd koel houden en ons niet laten beïn vloeden door de hetse die tegen ons is, wij zeker ons doel zullen bereiken, mede door de steun van de vrouwen en verloofden, die zeker niet in het minst een steentje er toe bijdragen in de succesvolle strijd die wij strij den. Spr. besloot met de woorden, die gericht waren tot alle functionarissen die hier met hun vrouwen en verloof den bijeen waren, sta pal en laat je niet van de wijs brengen door valse voorlichting, die ujist in deze span nende tijd door middel van geschrif ten en dergelijke tot u komt, maar schaart u aaneen voor de strijd en de zege is ons. Hierna was er een korte pauze, waarna het doek weer opging voor het laatste gedeelte dat werd aangeboden en zo behoorde ook deze dag weer tot het verleden. De afdeling Alkmaar kan op een uitstkend geslaagde dag terug zien. al werkte het weer des morgens niet mee, de stemming was uitstekend en dat is de hoofdzaak, want zulke stoere werkers als deze typo's latén zich niet door een buitje regen terneerslaan. Heiloo AANRIJDING Gistermiddag om ongeveer 3 uur wilde mevr. van R. de Kennemer- straatweg oversteken ter hoogte van het Blochovepark. Zij werd gegrepen door auto. komende uit de richting Heiloo. Met een flinke hoofdwond en een hersenschudding werd zij opgenomen en naar het Centraal Ziekenhuis over gebracht. De eerste 'hulp verleende Dr. Tot uit Bergen. NIEUWS VAN DE KLEUTER SCHOOL. Op de Dinsdagavond gehouden ver gadering van bestuur en Raad van Toezicht van de Neutrale Kleurter- sehool werd mededeling gedaan, dat de heer J. Vennik bedankt heeft' als voorzitter. In zijn plaats werd gekozen de heer 't Hart. Om hét tekort te dekken zal een grote verloting worden gehouden. Er zijn prachtige prijzen beschikbaar. Wij wekken gaarne onze lezers op dit sympathikee streven te steunen. Het gaat om het kind! Het Troelstra-Oord zet haar poorten weer open Het Troelstrahuis te Egmond a. Zee was voor de oorlog, evenals Beekber gen een geliefd vacantieoord voor de arbeiders. Tijdens de bezetting namen de Duitsers er bezit van en toen de bevrijding kwam. was het gebouw van binnen grotendeels gesloopt, de vloe ren waren gelicht en de binnenmuren geslecht. Men begon met de reparatie en thans is het gebouw vrijwel, geheel hersteld. De keukens, de recreatieza len en 60 logeerkamers zijn nu weer te gebruiken door de vacantiegangers Heden heeft de voorzitter van het NW, de heer E. Kupers, ten over staan van de burgemeester van Eg- mond aan Zee, de heer M. Nielle, tal rijke dorpsnotabelen en bestuurders der vakverenigingen het vacantieoord met enige feestelijkheid heropend. Er was muziek en er waren vele ge schenken practische gebruiksarti- kelen voor de huishouding van de in richting. De metaalbewerkers lever- den de messen en vorken, de arbei ders uit de aardewerkindustrie de ser viesgoederen, zodat het gebouw de volgende week Zaterdag gereed zal zijn voor het opnemen van de vacan tiegangers. Schermer JONGETJE AANGEREDEN. Dezer dagen werd het vijf-jarig zoontje van de heer J. A, Valcks aan de Zuidérvaart door een auto aange reden. Het kind stak plotseling met een autoped de weg over. In ernstige toestand is de kleine naar het St, Elisabet'hziekenhuis te Alkmaar ver voerd. KLEUTERONDERWIJS. De dames B. den Hartigh en T. Kleymeer, beiden verbonden aan de Chr. Kleuterschool te Alkmaar, slaag den voor het examen voor onderwij zeres bij dit onderwijs. Agenda JSoordscharwoude SCHOUW De schouw over de vaarten en ten, bruggen, dammen en pompen zal worden gehouden op Woensdag 7 Juli GESLAAGD Aan de Rijkskweekschool voor on_ aerwijzers(essen) te Alkmaar is voor het eindexamen geslaagd de heei Dul- lemond alhier. Veel belangstelling van autoriteiten en kunstminnenden De eerste concoursdag vau het gou den jubileum van het fanfarecorps „Eensgezindheid" mag zeer geslaagd heten. Er was voor de officiële ont vangst ten gemeentehuize grote belangstelling. Naast het voltal lige college van B. en W., het Ere-comité en vele raadsleden, waren ontelbare vertegenwoordi gers van de deelnemende vereni gingen aanwezig. Burgemeester Kalff heette na mens het gemeentebestuur hen allen welkom. „Bij de oprichting heeft misschien niet voorgezeten 'n cultureel doel na te streven, maar meer om voor mu ziek te zorgen bij feestelijke gelegen heden", aldus spr. „Thans streeft uw vereniging na de muziek tot het volk te brengen en het culturele peil van het gebodene op te voeren." „Dat u daarin geslaagd bent", al dus spr., „bewijst dat u in de hoogste afdeling is gekomen." Spr. wenste „Eensgezindheid" veel goeds toe, èn voor de vereniging èn voor de bevolking waarin zij een zo belangrijke plaats inneemt. Vorstelijke prijzen De heer P. Greeuw dankte de bur gemeester voor de vriéndelijke woor den, bracht dank ook aan de velen die bij de voorbereiding werkzaam zijn geweest en kon de verheugende mededeling doen dat naast de medail le van Z.K.H. Prins Bernhart, ook prijzen binnenzijn gekomen van Hare Majesteit de Koningin en Haar ver tegenwoordiger in Noord-Holland. VERDIENDE HULDE. De heer Koning, die vanaf de op richting in 1898 lid is, werd dank ge bracht voor het vele werk in die jaren verzet. De dirigent Alb. Meyns, die nu ook 20 jaar bij „Eensgezindheid" de scepter zwaait, wordt door de voorzitter geprezen en zeer terecht, want hij ln de eerste plaats heeft het corps op deze hoogte gebracht. Voor een niet onbelangrijk gedeelte Lange dijk 25 JAAR ONDERWIJZERES Op Donderdag 1 Juli a.s. zal juf frouw de Bruijn de dag herdenken dat zij 25 jaar als onderwijzeres verbon den werd aan de Chr. Nat. School te Broek op Langendijk. Vanzelfsprekend zal dit jubileum r.iet ongemerkt voorbij gaan. 's Mor gens zal dit feit in de kring van het bestuur, personeel en schoolkinderen worden herdacht, terwyi 's avonds oud-leerlingen en andere belangstel, lenden in de gelegenheid zullen zijn om de jubilaresse persoonlijk te ko men feliciteren. 113 SOLLICITANTEN Voor de betreking van machinist bij het watergemaal van de polder Geest- nier Ambacht-Oosterdijk en Molen- geerzen hebben zich 113 sollicitanten aangemeld. W armenhuizen RAADS-AGENDA De raad van de gemeente Warmen huizen komt Woensdagavond a.s. in een openbare vergadering bijeen ter behandeling van een agenda van 10 punten, waaronder o.m.een voorstel tot demping van de sloot en verwijde ring van brug Stationsstraat naby 't perceel van de heer J. Nannes. De Stationsstraat zal dan gedeeltelijk worden omgelegd. De andere punten zyn van minder ingrypend belang. echter is dat ook te dank.n arm 2de dirigent, Jac. Beemster. d; - de repetities leidde. Spr hoonte dat liet corps met de jaren nog zeu groei en en bloeien. Na deze opwekkende woorden weid er geklonken op het 50-jarig jubileum. Regen kon niel storen Intussen hadden zich op de Heren weg, waar de marswedstrijd zou plaats vinden vele toeschouwers opgesteld, die zich door 'n regenbuitje af en toe, niet lieten ontmoedigen. Hieronder volgen de uitslagen van de verschillende wedstrijden. Op de prestaties zelve komen we in een uitvoerig artikel nog "terug. TAMBOURS WEDSTRIJD. R.K. Harm. St. Michael, Heemstede lste prijs met 103 punten. Verkade's Harmonie, Zaandam, lste prijs met 106 punten. Rott. Tram-Harmonie, R'dam. lste prijs met 104 punten. MARS WEDSTRIJD R.K. Harm. St. Michael Heemstede 96 pt. 2de prijs; Verkade's Harmonie Zaandam 102 pt. lste prijs; Rott. Tram Harmonie R'dam 102 pt. lste prijs. CONCERTWED STRIJD „Door Wilskracht verkregen", Beets, 3de afd. Fanfare 2de pr. met 300 pt.; „Willen is Kunnen, Lutjebroek, lste afd. Fanfare 2de pr. met 348 pt.; R.K. Harm. „St. Michael", Heemstede, lste afd. Harmonie 3de pr. met 316 pt.; Verkade's Harm., Zaandam. l3te afd. Harm. 2de pr. met 350 'pt.; Post-Tram Harm. R'dam lste afd. Harm. 2de pr. met 339 pt.; Amsterdams fanfarecorps A'dam, afd. Uitmuntendheid fanfare, 2de pr. met 337 pt.; „Excelsior" Zaan_ dam, lste pr. in de ere-afd. Fanfare met 386 pt.; „Excelsior" Andijk_West lste prijs met 419 pt. in de. superieure afd. Fanfare. De volgende concoursdagen zijn op Zaterdag 3 Juli en Zondag 4 Juli a.s. Hensbroek OUDEN VAN DAGEN GAAN OP REIS Hoewel er enkele bezwaren aan de dag traden, in het bijzonder met be trekking tot de financiering, heeft het bestuur van de afd. HensbroekOb- dom van de Bond voor Staatspension_ nering toch besloten ook dit jaar weer een reisje voor de ouden van dagen te organiseren. Om ook hen, die niets of weinig kunnen bijdragen, in de gelegenheid te stellen dit reisje mede te maken, zal aan de gemeentenaren een lijst worden aangeboden. Het bestuur hoopt, dat de resultaten voldoende zul len zijn om het reisje doorgang te kunnen laten vinden. Zu idscharwoude NAAR HEILOO Naar wy vernemen heeft ons fan farecorps „Kunst na Arbeid" besloten om deel te nemen aan het Nationaal Jubileumconcours, dat binnenkort t* Heiloo wordt gehouden. veiling arkten NOORD-SCHARWOUDE 26 Juni llO.OOOkg. vroege Aardappelen: Eerstelingen 8.8010.80 Grove 9.30—9.80 Drielingen 6.708.90 Kleine 4.30—6.10 Rode Eerst. 12.50—14.20 Geelblom 12.50—14.20 8500 kg. Rabarber ƒ5.

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 2