VOOR DE LENS JIMMY BROWN ALS WIELRENNER Uit het leven van NIEUWS IN HET KORT HET GEHEIM VAN DE GELE NARCISSEN Graal Bernadotte Graaf Folke Bernadotte, de jongste soon van prins Oscar Bernadotte en neef van Koning Gustaaf van Zweden, was evenals alle leden van de Zweed- 80 koninklijke familie een afstamme ling van Napoleons maarschalk Ber nadotte. Hij was 53 jaar, lang van rtuur en knap van uiterlijk. Hij s.el- E|)n leven in dienst van de mens. beid, als bemiddelaar in Palestina, president van het Zweedse Kruis en de man, die als tussenpersoon optrad In de slotfasen van de laatste oorlog. Zijn motto was gelijk dat van de Franse staatsman Aristide Briand: „Ik bén altijd optimist". Tijdens de oorlog regelde^ hij eerst de uitwisseling van noncombattanten en vervolgens van geallieerde en Duitse gewonde krijgsgevangenen. Als Zweeds beheerder van interne ringskampen was hij belast met de zorg voor de piloten, die in Zweden moesten landen. Hij was de man, waar het oog van de wereld op gevestigd was in de dagen van de oorlog tegen Duitsland. De bekendmaking op 29 April 1945, dat hij vredesvoorstellen van Himmler aan de geallieerde ge. zanten in Stockholm had overhandigd, was het eerste duidelijke teken, dat 't einde nabij was. Himmler verzocht hem zijn voorstellen te overhandigen, omdat de wijze waarop Bernadotte zijn functie in dienst van het Rode Kruis hem geïmponeerd had. Graaf Bernadotte huwde in 1928 Estelle Romaine Manville, dochter van een Amerikaanse milionnair in New York. Uit het huwelijk werden 4 kinderen geboren, waarvan twee jon gens reeds vroeg stierven. Toen in 1929 Lithauen, Letland en Estland de stichting van een Baltisch koninkrijk overwogen, werd Bernadot te genoemd als mogelijk vorst. Toen de spanning in Palestina haar hoogtepunt bereikte wendden de V.N. zich tot Bernadotte. Hij werd 20 Mei als bemiddelaar aangewezen. SPOEDZITTING VEILIGHEIDSRAAD Hoge autoriteiten van de V.N., aldus Reuter menen, dat het thans onvermij delijk zal zijn om gezamenlijke mili taire actie overwegen. OUDE MUNTEN ONGELDIG OP 1 OCTOBER Op 1 October as. zullen de halve gulden, het bronzen en zinken twee en_een-halve-centstuk en de bronzen halve cent buiten omloop worden ge steld. Na deze datum behoeven deze munten' niet meer in betaling te wor den aangenomen. Van 1 October tot 31 Dcember a.s. kunnen de bovengenoemde munten worden omgewisseld bij alle postkan, foren en de halve guldens bovendien bij de Nederlandse Bank. EERSTE NIWIN-KERSTPAKKETTEN NAAR INDIë Met het 8.8. „Waterman", dat op 17 September van Rotterdam vertrokken la heeft de NIWIN de eerste 20.000 Kerspakketten verzonden. Deze pakketten zijn bestemd om op of omstreeks Kerstmis te worden uit gereikt aan de militairen en burger pioniers in Indonseiff als een groet van het Nederlandse volk. In totaal worden 200.000 pakketten verzonden. Op 22 September zal het sa „Slamat" met 10.000 Kerstpakket ten naar Indonesië vertrekken. OVERSTROMING IN JAPAN De Japanse politie maakt bekend, dat te Itsjinoseki, Zuid Honsjoe waar een typhoon de dijken heeft doorge broken en de stad 1.65 meter onder water heeft gezet, meer dan 300 perso- ner om het leven zyn gekomen. In het noordoostelijk deel dezer provin cie werd de gehele stad Miyako over. Stroom d. 1000 huizen werden weggespoeld, waardoor 20.000 mensen dakloos zijn. HERDENKING BEVRIJDINGSDAG TE NIJMEGEN Nijmegen herdenkt op Maandag 20 September voor de vierde maal sinds 1944 haar bevrijding. Wielrijders en estafettelopers zullen dien dag het bevrijdingsvuur uit Ein hoven halen, dat tegen de avond om streeks half zeven zal ontstoken wor den op het vrijheidsmonument nabij de Waalbrug. Tegelijkertijd wordt die dag een dodenherdenking gehou den, waarbij de bijzondere aandacht gaat naar het Engelse oorlogskerkhof Jonkerbos onder Hatert bij Nijmegen, waar na de nieuwe aanleg thans 1450 graven liggen van in Zuid-Gelderland gesneuvelde Engelse soldaten. Televisie-uitzending in Nederland Ne Nederl. Radio Unie is thans be gonnen de mogelijkheden van televi sie daadwerkelijk in studie te nemen. Door het uittrekken van belangrijke bedragen worden de technici binnen kort in de gelegenheid gesteld met de ze mogelijkheen nader kennis te ne men. Veel hangt vooarlopig af van de beslissingen, welke genomen zullen worden op een conferentie in Zurich waarop de landen van West Europa het eens zullen moeten worden over het te gebruiken systeem, de fijnheid van raster, waarmede het beeld moet worden uitgezonden, enz. Practische doorvoering zonder onoverkomelijke financiële bezwaren vereist, dat de programma's worden uitgewisseld. Dit kan geschieden met straalzenders, waarbij de sjtitemen ©ehter zullen moeten passen, Wat ons land betreft overweegt men het nemen van proe ven op dit gebied door de televisie zendingen van Philips Eindhoven via een straalzender op de Domtoren door te zenden naar Hilversum of Amster dam. Dat hef vraagstuk ook van regerings wege in studie is, moge blijken uit het feit, dat nien van de zijde der Deparementen van Onderwijs en Ver keer doende is met de oprichting van een televisie-commissie, waarin alle belanghebbenden, ook het bioscoop wezen, zijn vertegenwoordigd. Minister Stikker heeft een onder, houd gehad met Marshall. „Meer spe. ciaal de communistische activiteit ln het Verre Oosten" is bespreken. NIEUWE BONNEN VOOR WERKKLEDING AANGEWEZEN De bonnen voor werkkleding H 7 en L 7 zijn tot nader order geldig voor het kopen van werkkleding. Op de Bonnen H 7 kan men kopen: een overall, een werkpak van drill, keper of satijn, een lange stofjas, een lange witte jas, een laboratoriumjas of een mouwschort. Op de bonnen L 7 kan men kopen: een werkjasjes van keper, drill, satijn, beaverteen. En gels leer. manchester of pilow, een korte witte jas, een koksbuis of een korte stofjas. De bonnen H 8 t ra. H 12 en de bon nen L 8 t.m. L 12 zijnnogniet geldig. De bonnen F C en F D%blijven voor lopig geldig. Een „Koning der Koningen" Ras Mikaal Indacaacho die zich laat doorgaan voor „zijne koninklijke hoog heid en hoofd van het Ethiopische im periale gezantschap van Judah, Ko. ning der Koningen", is in weerwil van zijn klinkende titels voor de recht bank van Johannesburg gedaagd. Hij beloofde tegen betaling van een pond inlegggeld, 7 Yz shilling voor een boek en 2>/2 shilling voor een lint met de Ethiopische kleuren de inlanders te naturaliseren tot Ethiopische onderda nen, waardoor zij zouden zijn vrijge steld van de Zuid-Afrikaanse belas, tingen. Aldus waren alleen reeds in de inlandse wijk van Sofiatown, nabij Johannesburg, ongeveer 1.000 inlan ders trouwe onderdanen geworden van de „Koning der Koningen". - Wereldburger Nr. 1 gearresteerd De Franse politie heeft Garry Davis gearresteerd, die zijn Amerikaans pas poort heeft ingeleverd om wereldbur ger nummer één te worden. Hij sloeg een tent op voor het Paleis de Chaillot op „grondgebied der V.N.", Toen Davis in hechtenis werd geno. men, protesteerde hij, maar hij volg de de politie, die de tentpalen uit de grond had getrokken, zodat de tent boven de heer Davis instortte. De me. nigte juichte hem toe, toen hij met kampeerbed, kooktoestel en rugzak de politieauto moest bestijgen. SCHIP MET MARSHALLKOLEN AANGEKOMEN In de Amsterdamse haven is een schip met steenkool aangekomen, wel ke door de directeur van het Rijksko- lenbureau aan de directie van de Ned. Spoorwegen overgedragen werd. De overhandiging vond plaats op het ogenblik dat vier jaar geleden door generaal Eisenhower de spoor, wegstaking gelast werd. Aller gedachten gingen naar dit ogenblik uit toen de grijper voor de eerste maal in de kostbare lading neerviel. De 460.000 man sterke Britse natl. onale vakvereniging van spoorweg- manen heetf loonsverhoging van 12 shilling en sixpence per week geëist vanwege de stijging der kosten van het levensonderhoud. De 21 Estlandse vluchtelingen die aan boord van hun jacht Aires willen trachten te bereiken, doch ongeveer drie weken geleden in Plymouth we gens machineschade moesten blijven liggen, hebben toestemming gekregen zes maanden in Engeland te blijven. Zij hopen genoeg geld te kunnen ver dienen voor het aanschaffen van een nieuwe motor teneinde hun reis te kunnen voortzetten. 61. Een groot moment in het leven naat over de weg en toen de andere van Jimmy Brown was aangebroken, renners die op een kluitje achter hem Gebogen over het stuur van zijn race- aanjoegeh als een koppel honden fiets floot hij als een gloeiende gra. achter het haas eindelijk goed en wel op gang waren gekomen, zagen lij vóór zich nog slechts een nietig Mtol» wolkje dat aangaf waar Jimmy langi het parcours stoof. Wild jaagt de wind. De wachtende passagiers voor de autobus staan met de hand aan de hoed. Tweede halte Zijdewind. Twee dames die verwaaid de bus ln stappen. Ze zuchten er van. Natuurlijk zien ze meteen kennis. De aanvankelijke rust in de bus wordt verstoord. „Moete Jullie nou nag met zok weer nei de stad? Er Is immers op de kerremis toch niks te beleven". Weinel moidje, we moete nei Jan. Die loit in nt Ziekehuis en we benne er nag heel naet weest" Dan wordt de aandacht van de ove rig passagiers getrokken door een gierlach. Want het blijkt, dat Jan pre cies de vorige dag al hersteld is thuis gekomen. Alle verklaringen van het slachtoffer, dat het toch zeker wel ge logen zal zijn ten spijt. Nog voor de eerste halte Zijdewind drukken de da mes op het belletje. Zlchbaar mis noegd stappen ze nlt. Het ritje kost hen een kwartje en *e moeten een paar kilometer terug lopen. Geloof maar dat ze het Jan hebben blgepeperd. Want het was aan hun gezichten te zien, dat ze het hem Geheimen onthuld De Northrop vliegtuigmaatschappij In Californië heeft details onthuld over twee met de grootste zorg be waakte Amerikaanse militaire gehei men de XF-89, een jager en de X-4, een klein vliegtuig voor experi mentele doeleinden. De XF-89 zou een zeer snelle jager zijn, voorzien van „Röntgenstraal ogen" die door duisternis, storm en mist heen kunnen kijken. Hij zou al verscheidene weken proef hebben ge vlogen. De bemanning bestaat uit een piloot en een Radar waarnemer die in een druk-cabine zitten. Het vlieg tuig is 15 meter lang en 4.5 meter hoog. De vleugelspanning is ongeveer 15 meter. De X-4 is voorzien van gastribine motoren, kan veel langer in de lucht blijven dan vorige raketvliegtuigen en heeft het vliegende vleugel model. Met ingang van heden is de rant soenering van gedistilleerd opgeheven Vijftig ton witte bonen en 50 ton erwten stuuurt Nederland naar de Pa. lesijnse vluchtelingen, Joden en Ara. bieren. DE BLIJDE GEBEURTENIS IN HET BUCKINGHAM PALACE Prinses Elizabeth van Engeland ver. wacht haar baby omstreeks half No vember, zo wordt uit Londen gemeld. De geboorte zal plaats hebben in het Buckingham Palace te Londen. De opvolger van Bernadotte Van welingelichte zijde verneemt Reuter, dat de man, die het eerst in aanmerking komt om de opvolger van Bernadotte te worden, diens eerste se cretaris, Ralph Bunc'he is. Bunche is directeur van de trustschapsafdeling der V.N. Volgens George Barnes, hoofdchef der V.N. te Lake Success, was Ralph Bunche, die zich tijdelijk heeft belast met de leiding van de missie der V.N. in Palestina, gewoon op iedere missie met Graaf Bernadotte samen te reizen Ditmaal bleef hij echter achter in Rhodos om de, laatste hand te leggen aan een rapport. Bunche de 43-jarige kleinzoon van een Amerikaans negerslaaf, kwam een uur na Bernadette's dood per speciaal vliegtuig te Jeruzalem aan. kwalijk namen, dat hij thuis was zon der hen ln kennis te hebben gesteld. Prins Bern hard is onlangs in Gro ningen geweest en zoals gebruikelijk Is, kreeg hij de nodige geschenken voor kinderen en zich zelf. En zo ge schiedde het, dat aan de Prins een kruik Oude Bols werd aangeboden. Minzaam verklaare hij echter, dat hij dit geschenk niet kon aannemen, daar hij sinds Maart geen alcohol meer gebruikte. Nu is dit op zich zelf niet zo bijzonder. Dat er echter nog in geen dagblad, behalve de Groningse editie van het Vrije Volk Iets over is vermeld, is wel eigenaardig. Het is wel eens lenk, om na te gaan, wat de verschillende volken op aarde als hoofdvoedsel gebruiken. We hebben daarvoor eens genomen de aardappel Men zou zo menen, dat dit, behalve dan ln tropische streken, het volksvoedsel !s. En in Midden Euro pa ls dat ook inderdaad zo. Per hoofd worden in die streek 206 kilogram aardappelen per jaar gebruikt. Gaan we echter een beetje Zuidelijker, naar Griekenland ,dan ls het heel anders. De Grieken hebben voldoende aan 28 kilo. En de Australiërs volstaan met 50. Nog a] een aardig verschil. O— Dat opheffing van distributie niet altijd stijging van de verkoop bete. kent. wordt bewezen door de totale omzet in de eerste maand na de op heffing der schoenendistributie. Men zou menen, dat de verkoop nu wel stijgen zou. Men hoorde immers zo dikwijls verzuchtingen, dat men schoe nen nodig had, maar niet in het be zit was van bonnen. Welnu, de totale omzet van de ver schillende winkeliers daalde met 30% In hetzelfde artikel lazen wfl, dat de handel in vreemde postzegels bijna volkomen stil ligt, tenminset onbe. duidend is in verhouding tot de fa belachtige omzetten der laatste jaren. Ook in de kunsthandel is weinig te doen. Een zeker bewijs, dat het geld krapper begint te zitten O Minister Lieftinck heeft op sparen aangedrongen. En we begroetten zijn rede met warme instemming, weshal ve we begonnen om naarstig elke week Iets apart *e leggen. Helaas heb ben we de actie ontijdig moeten be ëindigen, want juist toen we wat bij elkaar had "en, werd ons een biljet van de Personele belasting thuisbe zorgd. En aangezien we in dit jaar reeds een keer betaald hadden en de nieuwe aanslag pas in Januari van het volgend jaar verwachten is on ze spaaractie tot mislukking gedoemd geworden Maar dat Is tenslotte niet onze schuld. O— Wat we daarnet lazen over hande laren in Egypte, heeft ons nu juist geen goed beeld gegeven van deze heren. We vernamen uit het bericht, dat men in Egypte tot aan de 15de October consumptieaardappelen mag invoeren. Niet langer. Want men l» bang, dat de handelaren de aardap pelen, die na die datum worden in gevoerd, zullen gaan opslaan om z§ dan later als pootaardappelen te gaan verkopen. Foei, foei. Valt on, te. gen. En die arme Egyptenaren krij gen du, geen aardappelen Hef begint er met de tabak goed voor te staan. Nog een Jaar of wat en we hebben voor onze rokertjes geen deviezen meer beschikbaar te stellen Zo neemt de teelt van tabak ln onj land toe. Voor dit jaar verwacht men een opbrengst van een half millioen kilogram droge tabak van Nederland se bodem. En ook behoeft men zich met al te veel zorgen te maken over de kwaliteit. Die schijnt met spron gen vooruit te gaana. Er komt tegen, woordig Nederlandse tabak aan da markt ,die de toets der kritiek zeer goed kan doorstaan. Als de tabaksbelasting dan ook nog eens werd afgeschaft, worden de si garen misschien nog weer eens een cent of zeven. Het zou ons niets spij ten. Canada groeit als kool. Dat wil zeg gen de bevolking. Het land niet. Hoeft trouwens ook niet, want er is nog ruimte genoeg In de eerste helft van dit jaar zijn er bijna zestigduizend vreemdelingen binnengekomen en daaronder waren bijna 6000 Nederlan ders. Dat wordt daar nog een internatio nale volksverzameling. Want men treft er alle nationaliteiten onder. MAANDAG 20 SEPTEMBER 1948 Hilversum I 301 m. 7.00 en 8.00 Nieuws; 730 en 8.15 Gr.platen; 7.45 Een woord voor de dag; 9.00 Lichtba ken; 9.30 Gr.muziek; 10.00 Voor du kleuters; 10.15 Werken van Verdij 10.50 Muziek houdt fit; 11.40 Klassie ke platen; 12.03 Orkest KI. van Beeck; 12.30 Reportage opening Staten-Gene- raai; 1400 Zangrecital; 14.30 Onder Ons; 15.00 Operette-muziek; 18.00 De Zonnebloem; 16.30 Ziekenlof; 17.00 Voor de jeugd; 18.00 Volksliederen- kwartet; 18.30 Ned. Strijdkrachten; 19.00 en 20.00 Nieuws; 19.15 Interna tionaal trio; 20.15 Kamermuziek; 20.45 Lezing over dichtkunst; 21.00 Omroep kamerorkest; 22,05 Nederlands kamer koor; 22.45 Avondgebed; 23.00 Nieuwi Hilversum II 415 m. 7.00 en 8.00 nieuws; 7.15 en 8.15 Gram. muziek; 9.15 Morgenwijding; 9.35 Arbeidsvita minen; 10.35 Triozang; 10.50 Voor de kleuters; 11.00 Voor de zieke kinde ren; 11.30 Zangrecital; 12.00 Metropo- le-orkest; 12.30 Zie Hilversum I; 14.00 Voor de vrouw; 14.30 Radio_matine« 16.25 Rawicz en Landauer; 16.40 Voor de jeugd; 17.30 Radio-filmkrant; 1800 Nieuws; 18.35 The Romancers; 19.10 Pierre Palla; 19.30 Hortus Musicus; 20.00 Nieuws; 20.15 Bonte Dinsdag- avondtrein met o.a. mr. Doodle; 21.80 Gram. platen verzoekpr; 22.15 Buiten lands overzicht; 22.30 Reportage der feesten in Scheveningen. 23.00 Nieuw» FEUILLETON Spannend verhaal van «DGAR WALLACE - „Wij willen feiten horen", viel Whiteside hem in de rede. „Wij hebben al genoeg theoriën. Vertel ons, wat er gebeurde. Dan zullen we daaruit onze eigen conclusies trekken". „Heel goed, mijnheer", antwoordde Milburgh beleefd, „Onderwijl ik telefoneerde, was het half tien geworden. U zult u herinneren dat ik aan Mr. Lyne getelegrafeerd had, om mij om elf uur in de flat te ontmoeten. Er was geen enkele reden, waarom ik naar de flat terug zou gaan, vóór enige minuten voor het ogenblik, dat Mr. Lyne zou komen, om hem binnen te laten. U vroeg mij daareven, mijnheer", hij wendde zich tot Tarling, „of ik mijn overjas aanhad, en ik kan nadrukkelijk verzekeren van niet. Ik ging terug naar de flat om mijn overjas te halen, toen ik verscheidene mensen in de buurt van de garage achter het blok zag lopen. Ik had geen lust ©m de aandacht te trekken zoals ik ai meer, gezegd heb, dus ik bleef wachten tot deze mensen, employe's van een auto-onderneming, die een garage achter de flat had, verdwenen zouden zijn". „Welnu, wachten op de hoek van een garage in een koude lentenacht is een koude geschiedenis en daar ik zag, dat het enige tijd zou duren voor de garage leeg was, keerde ik terug naar de grote straat en wandelde op en neer, tot ik bij een bioscoop k,Vo>n. Ik heb een voorliefde voor de bioscoop", verk'aa.-de Mr. Milburgh, „en ofschoon ik .niet in de stemming ervoor was, dacht ik, dat de film toch een aangename afleiding kon Z'in. Ik ben de naam van de tilm vergeten „Het is op het ogenblik ook niet nodig, dat je ons die noemt zei Tarling. „Wil je alsjeblieft je verhaal zo kort mogelijk maken?" Milburgh zweeg een ogenblik. „Ik kom nu aan het meest buitengewone feit" zei hij „en ik zou willen vragen, om ieder detail te onthouden, dat ik u aangeef. Het is in mijn belang, dat de dader van deze vreselijke misdaad voor het gerecht wordt gebracht". Tarlings ongeduldig gebaar maakte een einde aan deze gemeenplaatsen, maar Mr. Milburgh was in het minst niet verlegen. „Toen ik naar de garage terugkeerde, was deze ver laten. Voor de deur, die toegang gaf tot de bergkamers en kelders stond een tweepersoonsauto Er zat niemand in of hield er toezicht op en ik keek er nieuwsgierig naar, op dat ogenblik niet merkende, dat het de auto van Mr. Thornton Lyne was. Wat mij meer interesseerde, was het feit, dat de achterpoort, die ik gesloten had, nu open was. Zo ook was het geval met de deur, die toe gang gaf tot wat ik zou willen noemen de ondergrond se kamer veel beter was het niet die men moest passeren, om langs de achterkant Odettes flat te be reiken". „Ik opende de deur van de flatwoning", zei Mr. Mil burgh indrukwekkend, „en ging naar binnen. „Ik had het licht uitgedaan toen ik wegging, maar tot mijn verba'.ing zag ik, door een kier "an de deur /an Odettes slaap kamer, dat daar binnen licht brar.dde. Ik draaide de kruk om en nog voor ik in de kamer Veek. kreeg ik ee-» kruit lucht in mijn neus". „Het eerste wat mijn oog zag, was een man, die op de grond lag. Hij lag voorover, maar ik keerde hem om en zag, tot mijn schrik, dat het Mr. Thornton Lyne was. Hij was bewusteloos en bloedde uit een wond ln de borst" zei Mr. Milburgh, „en ik dacht dadelijk, dat hij dood was. Als ik zeg, dat ik geschokt was, dan zou dit een veel te zachte beschrijving zijn voor mijn vreselijke opwinding. „Mijn eerste gedachten en eerste gedachten zijn dikwijls juist was, dat hij neergeschoten was door Odette Rider, die om de een of andere reden was terug gekeerd. Maar de kamer was leeg en een wonderlijke omstandigheid, die ik u zal vertellen, was, dat het raam dat uitzag po de binnenplaats van de flat openstond". „Dit was verzekerd met zware ijzeren staven", zei Tarling „niemand kon dus langs die weg ontsnappen". „Ik onderzocht de wond" vervolgde Milburgh, door een hoofdknik zijn instemming te kennen gevende met Tarlings beschrijving, en zag, dat die dodelijk was. Maar ik geloof niet, dat Mr. Thornton Lyne op dat ogenblik al dood was. Mijn volgende gedachte was om het bloe den t© stelpen en ik trok de latafel open en haald» er het eerste uit wat mü voor de hand kwam, een nachthemd. Ik moest een drukverband hebben en nam daarvoor twee van Odette's zakdoeken. Mijn eerste werk was om zijn jas en vest uit te trekken wat enige moeite veroorzaakte en verbond hem toen. Zo goed ik kon Ek wist dat het een fcopeloos geval was en ik geloof werkelijk", zei Mr. Milburgh eenvoudig, „ik geloof dot hij" al dood was voor 't verband goed en wel gelegd was" „Terwijl ik bezig was, had ik niet gedacht aan d« vreselijke toestand, waarin ik mij zou bevinden, wan neer er iemand in de kamer kwam. Op het ogenblik, dat ik Inzag, dat het een hopeloos geval was en een ogen blik na kon denken, werd ik aangegrepen, door een panische schrik. Ik rukte mijn overjas van de haak en rende, de kamer uit, langs de achterweg door de ga rage en bereikte die avond Camden Town als een gees telijk en lichamelijk wrak". „Liet je de lichten aan?" vroeg Tarling. Mr. Milburgh dacht een ogenblik na. „Ja", zei hij. „Ik liet de lichten aan" „En je liet het lichaam in de flat liggen?" „Daar wil Ik een eed op doen", antwoordde MiJJnrgh. „En de revolver was die nog in je za«. toet*. Te thuiskwam?" Mr. Milburgh schudde het hoofd. 'CWordt vervolgd^

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 3