Vijftal ex-distributie ambtenaren op het matje DAGMEISJE C0V0T0 De Lindeboom InlAI^IMIOINlQl Theater Pe strijd om de atoombom „INKEER" Gittema AnxeAicam De Slavin van Haroea er CIRCUS-PARADE VICTORIA THEATER Een huis in de Dulcin ei straal Alkmaarse rechter vonniste scherp De Enkhuizen Klaas van M. heeft op 10 Nov. 1.1. in bonnen gehandeld. Hij had ze aan Juff. St. verkocht. Bovendien had verdachte ook textiel punten in voorraad gehad cn daarin gehandeld. Verdachte was" ouddistribu tieambtenaar. De officier, mr. Vellinga zei, dat ver dachte als gewezen distr. ambtenaaar heel goed wist. dat het verboden was Spreker vond de zaak ernstig en vor dert f 50 of 30 dg en 1 mnd. voorw. met 3 proefj. Het vonnis was f 30 of 20 dg en 1 maand voorw. De niet verschenen Jan M. uit Enk huizen heeft eerf tabakskaart verkocht Ook hij is ontslagen als distributie ambtenaar. Eis f 50 of 30 dg. en 1 m. voorw. met 3 Proefj. De rechter von niste f 30 of 20 dg en 1 mnd voorw. Nog een Enkhuizer Hendr- A. was schuldig. Hij heeft levensmiddelen kaarten van zijn huisgezin geruild v. tabakskaarten. Verdachte deed het om familieleden in Indië sigaretten te kun nen offreren. In deze zaak vorderde de officier f 250 of 2 mnd. met ver beurdverklaring van de kaarten. Uit spraak f 200. Verder volgens eis. Ook Joh. R., oud-distributie ambte naar te Enkhuizen, heeft te Boven karspel op de stamkaart van zijn vrouw 3 tabakskaarten Weten te krij gen. De rechter nam het verdachte hoogst kwalijk. Hij is Onmiddellijk Ontslagen. Mr Vellinga. de officier trok te velde tegen zulke ambtenaren. Hij vond een strenge straf noodzakelijk f 75 of 40 dg en 1 mnd voorw. met 3 Proefj. en inbeslagneming. De uitspraak was f 60 of 40 dagen ♦n 1 mnd- voorw. met 3 proefj. De laatste Enkhuizer. Jan P.. schil der heeft in de 2de helft van het vorig jaar. Joh. R. bewogen op de stam kaart van zijn vrouw een tabakskaart te verschaffen. Ook deze verdachte was distributieambtenaar geweest. Hier vorderde spr. f 50 of 30 dg. Het vonnis luidde f 25 of 20 dg- kunstmest Gerard H te Winkel en Lourens B. hebben in de Wieringermeer zonder vergunning een hoeveelheid kalizout gekocht van zeker Smit. die de kunst mest verduisterd had. Zij waren niet verschenen, wat de officier niet belette een flinke straf te vorderen. Voor leder 3 weken. De rechter vonniste 1 maand. Uit Den Helder arriveerde Riekele W„ bakker aldaar, die aan verschil lende Personen roomsoezen en ander lekkers heeft geleverd- Dit was ver dachte verboden, omdat hem bij rech terlyk vonnis was opgelegd zyn zaak 3 weken te sluiten Verdachte meende dat hij bestellingen mocht aannemen, wat de rechter Ontkende. De officier vond de -handeling van verdachte hoogst ernstig tegen het be sluit van Econ. Delicten. Verdachte Staat niet gunstig bekend. Spreker vor dert 2 maanden en sluiting van de zaak gedurende die tijd met onmiddel lijke gevangenneming. Mr. Leesberg Jr. trad als verdedigen op. betwistte dat verdachte in over treding was en vroeg VrijrPraak of aarhouding. De rechter vond hetgeen verdachte gedaan had zeer ernstig en vonniste conform de eis zonder gevangenne ming- Jeugdige dievegges De eigenaar van eon poffertjeskraam te Rotterdam bemerkte dat twee jeug. dig klanten, een meisje van 9 en een van 11 jaar, wel wat erg veel geld o; zak hadden. Hij riep een politie agent, die de kinderen mee naar het bureau nam. Het bleek dat ze Maandag in een kantoor aap. de Calaadstraat uit een daar hangend colbertjasje een porte feuille met f 400 hadden gestolen. Na de buit eerst in het park verstopt te hebben, haalden zij de volgende dag het geld te voorschyn, waarna ze de lege portefeuille aan een boomtak hingen. De politie stelde na dit verhaal van de meisjes een onderzoek in. Enige papieren die in het park werden ge vonden brachten de identiteit van de eigenaar aan het licht. De portefeuille ze'f was verdwenen. De jeugdige boosdoeners bakenden ooi in een kerk f 18 te hebben gesto len uit een damestas. Joe Louis begint een proces Joe Louis is een proces begonnen tegen het tijdschrift ..Look", waarvan hy een half millioen dollar schade loosstelling eist. De wereldkampioen verwijt aan het tijdschrift in een on langs verschenen artikel te hebben bc weerd. dat hij altijd op zwart zaad zit en nog 175.000 dollar aan achterstal lige inkomstenbelasting schuldig is. terwijl hij bij zijn promotor Mike Ja cobs voor 250.000 dollar in het krijt, zou staan, aldus de indruk vestigend als zou hij insolvent zijn. Lrfmis heeft du artikel als „leugen- fig en schadelijk" bestempeld en er aan toegevoegd dat hij elke critiek op zijn sportieve verrichtingen duldt, doch geen inmenging wenst in zijn privé leven. huisslachting. Dirk B., arbeider te Wieringerwaard heeft vlees en worst vervoerd naar Leeuwarden zonder vergunning. Ver dachte had een varken laten slachten, z.g. huisslachting en wilde het vlees naar Friesland brengen. Hij had alles in een auttfr geladen, maar werd aan gehouden. De gehele voorraad werd In beslag genomen. De officier vermoedde, dat hier een smokkelhandel in 't spel was Spreker Vroeg f 40 of 24 dagen, het vonnis was f lö of 5 dagen en teruggave van de opbrengst van 't varken. Gerardus de b. uit Anna Paulowna heeft 8 December vlees van een huis slachtingsvarken voor de helft ver kocht voor f 350 aan arie S. Mr Vel linga gelooft niet veel van de Onwe tendheid van verdachte en vraagt f 50 of 30 dagen en inbeslagneming van de 350. Het vonnis was f 30 of 20 dg. en Iagreming van f 350. De koper van 't vlees. A. S. kwam met zijn broer gelijk op het matje. Zij hadden beiden 20nder bon vlees ge kocht van de B. en het vlees te Am sterdam op de zwarte markt verkocht Hun strafblad was niet blanco. De officier wijst op de vele veroor delingen van Arie S.. vordert 1 mnd tegen hem met verbeurdverklaring van 't geld. Wat broer Piet betreft, ook deze is hier geen onbekende, 't is een recidivist. Spr. vordert onmiddellijke gevangenneming en 1 maand gevang benevens 6 maa-iden R W I. Het von nis was conform. goed bekend De Amsterdammer Jacobus van K. heeft gehandeld in bonnen en textiel punten. Verdachte had dat „vak" reeds geruime tijd beoefend, maar was tegen de lamp gelopen- In 't gewone leven is verdachte vertegenwoordiger van modehuizen. De officier zegt. dat verd. goed be kend was op de zwarte markt. Hij win er de weg. De eis was f 400 of 2 maanden en 1 maand voorw. met 3 proefj en inbeslagname van her geld- groot f 100 en de bonnen, De rechter vonniste f 400 of 2 maanden en 1 m. voorw. De Zaandammer Cornelis R heeft te Obdam op 12 Nov. jvitlof gekoch* Ongeveer 5 kg buiten de veiling, wat verboden is De officier zegt. dat verd. niet zo gunstig bekend staat. vraag- f 100 of 30 dg, wat de rechter veran dcHe in f 75 of 25 dagen. E V.C riep Eamonder vissers bijeen EG MOND AAN ZEE In de zaal van hotel Bellevue waren plm. 100 vissers vergaderd waar een resolutie werd besproken, die op -het volgende neer kwam: 1. gevarengeld voor de gehele be manning. 2. handhaving van de bestaande regeling inzake toekenning van de opbrengst aan de bemanning der aan gevoerde lever, kuit en traan. 3. waarborgen van 48 uur rust tus sen twee réizen. 4. toekenning van het procenten- geld van de Ontbrekende mannen aan de opvarenden van schepen die niet volledig bemand zijn. 5. toekennen van het procenten geld aan de toegevoegde mannen varende op schepen waarvan de bemannings sterkte wordt uitgebreid op kosten van de reder. 6. voor de opvarenden werkzaam aan het dek na 20 uur arbeid een aan eengesloten rust van tenminste 4 uur- 7. uitbetaling van alle vacantieda- gen met de dagloonbedragen, vas.ge steld krachtens art. 2. 7e lid der Zce, Ongevallenwet 1919. Het tijd tip waar op de vacantie wordt genome vast stellen in overleg tussen reder en be manning. 8 bij binnenkomst he: schip tc stond overdragen aan het walperso- neel. Na een uitvoerige discu.sie werd 'n schriftelijke stemming gehouden. Uit- geb-aeV werden w en 7 tegen. Deze vergadering werd gehouden in verband met het concept contract van de Centrale Bond van Transport- waaruit bovenstaande pun ten zijn gelicht. In IJmuiden werden uitgebracht 284 stemmen. Daar waren 168 tegen het contract van de Centr. Bond en 29 voor en 87 blanco. Gezien het groot aantal tegenstem mers had de ANZB zich genoodzaakt gezien me een uitgebreid college van varende bestuurders deze zaak nader te bezien. Besloten werd niet voor 2 Jan. uit te varen, dan kon er nader over bet contract worden vergaderd. Vervolgens hield B. Blokzijl een rede waarin hij naar voren bracht, dat het nu een jaar geleden was dat de ANZB 5 punten voor sociale verbete ring had ingediend bij de reders. Vol gens spreker was er na een jaar nog geen goed contract voor de vissers uit de bus gekomen. De ANZB heeft een jaar gewacht om loonconflict te voorkomen maar nu moest het maar eens uit wezen, aldus raadsvergadering op 27 jan. Het ligt in de bedoeling van de bur gemeester een raadsvergadering te be leggen op Donderdag 27 Jan. a.s. om 2 uur. Aldus werd aan de leden van de gemeenteraad medegedeeld. ZEEVOGELSLSW 0- EGMOND AAN ZEETen gevolge van de harde wind die schuin over het veld stond konden beide partijen er niet van maken wat zij wel wens ten. Zeevogels speelde met hevige wind in de rug en er was weinig voor nodig om de bal op de LSW helft te houden. Hetgeen nog niet wil zeggen, dat dit doelpunten tengevolge moest hebben. Integendeel, doorlopend vloog de bal over en naast het doel. LSW wist de bal ondanks aanhou dende druk van Zeevogels, toch uit het doel te houden. De rust ging in me 00. Na de rust en met wind te gen speelde Zeevogels veel beter. Ook nu was de bal meestal op de LSW helft. Dit is ons inziens we] een be. wijs dat Zeevogels het spel beter be heerste. Ondanks het overwicht van Zeevogels mocht het haar echter niet ge'u'-ken, ook eenmaal te doelpunten Uitblinkers vielen niet te noemen. Al len maaken er van wat er van te maken was. Ondanks een overwicht 7-«"ige1s. eindigde-deze wedstrijd met 00. ^oeliqe ree trok bezoekers Na co leed mei extra materiaal EGMOND AAN ZEE De krachtige wind tijdens de afgelopen vacantieda- gen deed velen een tochtje naar Eg. mond aan Zee maken, om de zee ook eens van de andere zijde te zien. Als 's zomers het strand duizenden be zoekers telt. doet -de zee zich vaak voor als een spiegelglad meer. zonder een enkel rimpeltje. Het is dan ook niet te verwonderen dat tijdens de afgelopen dagen een sroom van auto's en exra bussen zich zeewaarts begaven om de inzittenden getuige te doen zijn van de kokende en schu:mende branding langs de Ne derlandse kust. Zo .ver het oog reikte, waren de mete-s hose golven voorzien van wit te «-chuimkoppen. Eikele bezoekers herin-erden zich nog eens een bezoek aan Egmond aan Zee in de winter, dat was in 1935. toen de Dreme en Kerknlein op het strand stonden. Afscheid nr. Be'onie EGMOND AAN ZEE Van 3 tot 5 uur was Zondag '.jl. gelegenheid af scheid te nemer, van de scheidende arts dezer gemeente. Z?er velen hebben van deze gele genheid gebruik gemaakt. Het moet voor dokter en mevr. BelOnje een be wijs geweest zijn van waardering voor het vele werk dat de scheidende dok. rt^fPp-o he-ft verricht. IN ..HET WITTE PAARD" URSEM Met ..Het Witte Paard", blijspel in 3 b-drijven behaalde de Toneelvereniging St. Bavo een groot succes. Bij de opening van het doek" viel het décor van Groothuizen uit Alkmaar op. De verlichting was goed evenals de grime. Het stuk speelt zich af in een toeristenplaats in Zwitser land. De rol van Waardin van ..Het Witte Paard" werd vertolkt door Mej. Jo Zuurbier Konijn. Alle rollen werden uitstekend gespeeld, maar in het bij zonder mogen wij toch wel noemen de he.-cn C. Ursem en Jac. de Boer, wel ke resp. de rollen van Wilhelm Gie- secke. fabrikant in lampen en Arthur Sülzheimer, zoon van een andere lam penfabrikant vertolkten. Zy oogstten een overweldigend succes. Dit was de tweede opvoering van dit blijspel en ook deze keer was de zaal geheel uitverkocht. Na afloop was er een gezellig samenzijn o.l. van een band uit Heerhugowaard-Zuid. Natuurlijk mogen we niet vergetende rol die de Jongejuffr. Afra Ursem vervulde. Zij stelde een piccolo voor, die af en toe door verschillende rei zigers werd beschuldigd van iets waar aan zij part noch deel had. De regie was in handen van de heer Gerard Oudejans.De avond werd wegens ziekte van de vice-voorzitter geopend door de heer G. N. Oudejans als bestuurs lid. St. Bavo mag op een goed succes terugzien. GYM.VER. „VOORWAARTS" 65 JAAR. STOMPETOREN De gymnastiek vereniging „Voorwaarts" bestaat Za terdag a.s. 65 jaar. Dit zal gevierd worden in zaal Zwart met een pas sende avond. purmerend 4 jan 63 vette koeien lev.; 122 geldekoeien 360520; 70 melk- en kalfkoeien 475 850; 22 pinken 300—375; 7 stieren lev.; 3 graskalveren geen handel; 88 Nuchtere kalveren voor de slacht lev.; 19 vette varkens voor de slacht lev.; 440 biggen 4570; 198 schapen voor weide en fokkerij 6095; 44 bokken en geiten 1580; 30 paarden 250550; spreker, en de eisen der vissers moes ten kenbaar gemaakt worden. Er moest onder de vissers samen werking komen naar sociale verbete ring en geen gekijf betreffende de Organisatie Centrale Bond of ANZB. De heer Zwart sprak een kort slu!- tingswoord. NZHRM redde in 1948 74 mensen Totaal nu 7235 De NZHRM, die op 11 November van dit jaar het 125.jarig bestaan her denkt' en in stand gehouden wordt door vrijwillige bijdragen, heeft in het afgelopen jaar 76 maal haar motor reddingboten doen uitvaren om assis tentie te verlenen aan schepen, vaartui gen en vliegtuigen die zich in moei lljkheden bevonden. Deze waren van Amerikaanse. Bel gische. Deense, Duitse, Engelse, Finse, Nederlandse, Noorse, Poolse en Zweedse nationaliteit Gered werden 74 schipbreukelingen, t.w. 43 Nederlan ders, 23 Denen. 6 Belgen en 2 Duit sers. waardoor het aantal door de NZ HRM geredde schipbreukelingen is gestegen tót 7235. De vloot werd in 1948 uitgebreid met de motorreddingboot K. F. Sluis, thans gestationneerd te Enkhuizen, terwijl 2 waterdichte reddingboottractoren, de Zeeolifant en Zeekoe werden aange kocht, respectievelijk voor de stations Zandvoort en De Cocksdorp. De mo. toi;strandredding<boot „Baron van Kat tendyke" bevindt zich in aanbouw. De vloot bestaat thans uit 23 motorred dingboten, 7 roeireddingbotcn en vlet tep, verdeeld over 23 stations. Staking bij NDSM maakt slachtoffers De stand van de staking bij de Ned. Dok. en Scheepsbouw Mij. in de hoofdstad is thans: 73 lassers Unie leden en 10 (ongeorganiseerde) Po len werken nog op de werven Oost en West. Totaal 220 lassers, die het werk op 28 December niet hadden hervat, zijn op die datum, volgens een brief van de directie, welke zij voor Kerstmis ontvingen, ontslagen. Voorts heeft de directie tot heden 184 arbeiders, voor wie zij tengevolge van de staking der lassers geen werk heeft, tijdelijk naar huis gezonden, zonder betaling. Deze arbeiders zijn echter niet ontslagen en het hoofdbe stuur van de Metaalunie overweegt of aan de arbeiders die bij de drie er kende vakbonden zijn aangsloten, een Herïng kan worden verstrekt. Deze af'-vlöeide arbeiders komen niet a-.me-king voor overbruggingsuit kering en kunnen ook geen uitkering van de sociale bijstand krijgen. Erfenis verbiand om ruzie te voorkomen In Bussum heeft zich een niet alle daags geval afgespeeld. Op 84 jarige leeftijd overleed daar een woonwagen bewoner, een bekend straattype. Hij hr.d in die gemeente jarenlang als scharenslijper zijn brood verdiend. Vele Vrienden en bekenden uit het hele land waren naar 's mans begrafe nis gekomen om hem de laatste eer te bewijzen. Ook voor de woonwagen bewoners gaat het leven zijn gewone gang en zo kwamen gistermorgen na de begrafenis de kinderen van de over ledene. zeven in getal, bij elkaar om de nalatenschap te verdelen. Deze noodzakelijke handeling geeft dikwijls aanleiding tot ongenoegen en waar om zou dit bij woonwagenbewoners anders zijn. Deze kinderen besloten echter, om alle ruzie te voorkomen, de nalatenschap, een woonwagen met inventaris in brand te steken. Tevoren werd bij de politie vergun ning aangevraagd. Deze werd verkre. gen en uit voorzorg werd de brandweer gewaarschuwd. Nadat de wagen met inhoud ver brand was, keerden de familieleden in-alle vrede naar hun woenka^en terug. Oplichter misbruikte woningnood Door de politie te Den Haag aangehouden de 44_jarige log werk man J. C. de R.. die in advertenties in plaatselijke bladen woonruimte in ruil voor tegenprestaties aanbood. Van een 40_tal gegadigden bewoog hij enkelen tot afgifte van bedragen variërende van f 100 tot f 150. Hij toonde hen een benedenwoning in de Altingstraat en vertelde dat de wo ning binnenkort leeg kwam en dan betrokken kon worden. Het geld zou dienen om hem in verhuiskosten naar elders tegemoet te komen. De gega digden die zich later aan de woning vervoegden om nadere afspraken te maken, werden ontvangen door een verwonderde vrouw, die verklaarde van niets te weten en vertelde, dat zij de hoofdbewoonster was, doch wel een kabinetje aan een man te hebben ver huurd, die met de noorderzon ver trokken was Niettegenstaande de vrouw ook aan de politie verklaarde van niets te we ten en de man geruime tijd niet te hebben gezien, werd hij bij haar in r'e woning gearresteerd hoofdredacteur van „VOVA" kreeg negen jaar. De 46-jarige joumWist L. Lindemaa tijdens de bezetting hoofdredacteur van het NSB-orgaan „Volk en Vaderland" werd door het Haagse Bijzondere g# rechtshof veroordeeld tot een gevan genisstraf van 9 jaar met aftrek en Ontzetting uit'de kiesrechten voor het leven. Verder werd hem verboden op enigerlei wijze in het perswezen werkzaam te zijn. ,.De schetteraar van Mussert", zoals Lindeman genoemd werd, heeft in Volk en Vaderland" heftige aanval len gericht tegen de geallieerden en de Ned. regering in Londen. Het Hof achtte dit een ernstig misdrijf. Reke ning werd echter gehouden met het feit, dat Lindeman geen persoonlijk voordeel heeft gehad. De eis was 12 jaar. merkwaardige tf distributie in tsjecho slowakije De Tsjechische regering heeft be_ p-ald, dat personen, die voor eigen rekening werken, zullen worden uit gesloten van het ontvangen van bon nen, waarop men textielgo?deren voor gereduceerde Pr.zen kan fco- pen. de koopprijs van textielgoederen op deze bonnen is enkele malen lager dan zonder bon. De nieuwe bonnen zullen slechts worden uitgereikt aan arbeiders, kan- toorpërsoneel, gekozen ambtenaren en Hoeren met minder dan 15 hecta:e land. voorspelling over aardbeving veroorzaakt paniek De voor-peiling van de Britse m-te oroloog Wheeler. dat zich Donderdag a.s. in Italië een ernstige aardbeving zal voordoen, heeft in vele delen van het land een paniek veroorzaakt Vele mensen kamoeren op het platte land en meteorologische instellingen in Italië worden be-tormd *Ioor Dei nen die inlichtn.gen wensen, '■'o Flo rence is een officiëe mededeling uit gegeven, waarin wordt verklaard, dat het nooit voorgekomen is, dat een ardbeving nauwkeurig kon worden voorspeld en dat dergelijke gebeurte nissen in Gods hand liggen. Sind* het begin van de luchtbrug hebben Britre en Amerikaanse piloten 754.691 ton goederen naar Berlijn ge b-acht; 74 procent werd door Ameri kaanse vliegtuigen gebracht. De Heer en Mevrouw K HELLEMAN—HURST geven met blijdschap Jcennis van de geboorte van hun zoon ROY MARTIN 5 Januari 1949 Kennemerstraatweg 195. Alkmaar Tijdelijk Huize Marianne Me: grote vreugde en dank- baarheid geven wij U kenrfis van de voorspoedige geboorte van onze tweede dochter JEANNETTE CATHéRINE. Wij noemen haar NANNY. K. Kirpensteijn A. Kirpensteijn-Ottes Alkmaar. 5 Januari 1949 Hoornsekada 24. Tijdelijk: Centraal Zieken huis. GELD verkrijgbaar zon der borg. voor alle doelein den. door ons spaarcrediet- sys'e m. Vraagt inlichtingen. „SAMENWERKING" Verstolksfr. 31. Leeuwaiden Gevraagd: iemand voor toezicht op het huiswerk van 2 jongens 4e klas h.b.s. b Br. onder no. 738 bur. v d. blad Gevraagd: bii H, PLOMP, Ritsevoort 31 Alkmaar. Maandag 10 Januari, 8 uur, 2e ab.voorstelüng in 'T GULDEN VLIES Amsferd. Toneelgezelschap art. 1. Alb. v. Dalsum en A. Defresne, met door J. B. PRIESTLEY Hoofdrollen: J. Royaards Sandbergen, Carla de Raet, Marie Hamel, Mary Smit- huijsen, Louis Saaiboni, Paul Huf. Uit de pers: Het was alles toneelspeelkunst van de bo venste plank. Losse kaarten 3.50 tot 2. dag. v. 11—1 u. Cassa Gul den Vlies. Philips erl ende radio-reparatie inrichting TECHNISCH BUREAU MEYER RUÏNELAAN 3 BERGEN TELEFOON 2514 repareert ook voor de handel chem. wasserij en ververij s krom n v. ALKMAAR SCHERMERWEG 84 VRAAGT ENIGE NETTE, BEKWAME chemische strijksters Ook voor meisjes die geen vakkennis bezitten is er plaats en gelegenheid om tot chemische strijkster onder deskundige leiding te worden opgeleid. Van VRIJDAG 7 JANUARI af Rijk aan dramatische spanning. Met medewer king van de beroemde Noorse militaire formatie, de compagnie LINGé. Parachutisten van de Noorse vrijkorpsen: SWALLOW en GUNNERSIDE. 14 jaar. Voorstellingen dagelijks om 8 uur. Zaterdag 7 uur en 9.30 uur. Zondag 2 uur, 4.30 uur, 7 uur en 930 uur. Woensdag 2.30 uur Matinee. Dagelijks tel. 3641 tussen 11 en 1 uur Zondags van 1.30 uur af. A.T.V. FAIKLANH HEILOO engt op ZATERDAG 8 15 en 21 JAN. '4 DONATEURS RAADPLEEGT UW DIPLOMA"? Plaatsbespreking Vrijdags vanaf 10 uur a.d. zaa\ ENTREE 1.50 PER PERSOON, •r bijzonderheden en kaarten wende men zie' tot de Heer W. E. BORJESON, Holleweg 16, Heiloo 7 tm. 13 JAN. UNIVERSAL's TECHNICOLOR (SUD AN) met: MARIA MONTEZ, JON HAIJ. TURHAN BEIJ Vnr"-ctelung£n elke avond 8 uur. Zate-dagavond 7 9.30 uur. Zondag 2 4.30 7 9.30 uur. Woensdagmiddag 2.30 uur. Toegang boven 14 jaar Tel. 2429 vanaf Vrijdag 7 Jan. ROY ROGERS, OLD GABBY HAYES, DALE EVANS in: (Centrafilm) Dagelijks 8 uur Zondag 2, 5 en 8 uur. Toegang elke leeftijd Vanaf VRIJDAG 7 JANUARI met RICHARD ATTENBOROUGH, ALASTAIR SIM en FAY COMPTON 18 jaar Voorstellingen dagelijks om 8 uur. Zaterdag 7 uur en 9.30 uur. Zondag 2 uur, 4.30 uur, 7 uur en 930 uur Woensdag 2,30 uur Matinee. sa

De Vrije Alkmaarder | 1949 | | pagina 4