PASVORM Sporifliisen boven hef IJ Alkm. Boys-Zilvermeeuwen 1-2 yVASSAU-TAX »MI *5" ritten JANSON, Vrouwenslr. 13, Alkmaar BATA flata T. Siewers-Snel Dfi A.B.W.8, Aid. Alkmaar Spoedvergadering Olympische Spelen 1948 Causerie- en Filmavond ALCMARIA BEKERT NOG Vrijdag passeerden de renners van de Ronde van Nederland onze stad. Het was een keurige en kleurige internationaal gezelschap Voor de buitenstaander is het een weliswaar aardig gebeuren, maar weet men dat de Ronde van Ne derland langer is dan Den Helder Lissabon. Deze ronde wordt be schouwd als de zwaarste ter we reld. Men heeft in ons landje zo grote wisselvalligheden, bergen, dalen, moerassen, helde. De Tour de France, zeker de belangrijkste tot op heden heeft een meer royaler effect, zeker, men gaat van Duinkerken naar Carrcasonne bij de Pyreneeën, het land van Tartaieu de Leeuwen ja ger, grootser echter niet. Als wij ons ploeg je eens goed bezien heb ben de Hollanders een grote kans. Er zijn enkele „fietsers" bij waar we trots op kunnen zijn. Lakeman Middelkamp, e.a. zullen zeker zor gen dat het rood wit blauw nu juist niet onderaan hoeft te staan. Brandende kwesties Er gaan felle geruchten omtrent onze beide grote internationaals, Lenstra en Wilkes. Het is een be kend feit, dat landen waarin bij kans uitsluitend „profs", „betaal de voetballers" spelen, voorname lijk in Europa de beste krachten uitzoeken voor hun clubs. Naast E.C. tfilano, welke een voorhoed? heeft welke elkander niet eens kan verstaan. Een gekke beweging hetwelk alleen aanduidt dat alles om de schrabers gaat. Maar ja waarom een bokser, een wielren ner wel en een voetballer niet? Maar. we raken onze jongens kwijt! Sparta behouden; arm ZFC De club van de Korver, Sparta ls eerste klasser gebleven. Nie mand zal verheugder zijn geweest als de oude Bok. Sparta naar de tweede klasse zou even beroerd zijn als wij nu aan Stormvogels denken. Het drama van de club van Kraak is bekend. Misschien had onze internationale doelver- dediger de zaak niet kunnen red den, doch uiteraard heeft de handbreuk geen goed gedaan, ze ker moreel niet. ZFC heeft het gelijke spel niet kunnen halen en de grote Zaanse blijft tweede klasser. Het zal ge woon een rouwdag zijn aan de Zaan, want we weten nog best het vroegere kampioensfeest van ZFC In Tivoli. Onze Alkmaarse clubs hebben na een aanvankelijk goed seizoen geen grote successen behaald. Alcmaria heeft een vrij constant resultaat behaald. De beide „gro te" anderen, Alkmaarse Boys en de Randers. werden kampioen hunner afdeling, dus de kans was er dat de Boys tegen haar oer oude stadgenote zou uitkomen. K°mpioen betekent echter nog lang geen promotie, want juist deze wedstrijden vergen ontzettend Ringers toneelgroep kracht „Adel in Liverei" Zaterdagavond was er in het Gulden Vlies een toneelavond voor en door 't Ringers' personeel. De voorzitter van de personeelsvereniging, de heer Rey nier opende met enkele woorden, waar in hij allen hartelijk welkom heette. Ringers' toneelgroep braclit „Adel in livrei" voor het voetlicht. Het. „dra ma" speelt zieh af op het landgoed van Jonker Alfred de Beaneour, een der laatste telgen van een oud adellijk ge slacht. Jonker Alfred staat aan de rand van zijn faillissement, maar met zijn huisknecht Marcel tracht hij met alle middelen zijn schuldeisers tevreden te stellen, wat geestige verwikkelingen me zich mee bracht. TTet slotneeoord brengt echter voor allen een happyend. Alle rollen wer den op een uitstekende wiize vertolkt Vooral de hoofdrollen, gespeeld door I'. K -ma als Alfred en C Bek als Mar cel. In de pauze werden allen op heer liiVê Ringers' bonbons getraeteerd. Na da- de heer Th. Ringers enige waar derende woorden bad gesproken, be gon een gezellig bal. wat tot twee uur duurde. woft.OJRJ BO^P^N OP alkmaarse kaasmarkt. vier en zes*1" Enoelse boeren uit Hai.ijfiehire komen vaodéSUE naar Nederland vlieden Zij zullen o.a. modelboeiderflÊn en veebedrijven ls* de N.O poiqr voor studie-doel einden bezoeken. Tevens zuMen Zij de Alkmaarse kaacmo-v* met een bezoek vereren. Nieuws van „De Kaaskoppen" Zondag 8 Mei namen II leden van bo-en genoemde vereniging deel aan een door 't PRN te Purmerend uitgeschre Ten wandehocht PnrmerendAlkmaar. Ze hadden vergunning 0111 deze tocht een afRtnnd van 50 km, welke bc Bebouwd moet worden als een training voor de 4 daagse te Nijmegen mee te ma Jcon Allen volbrachten de tocht cn bad dco hiervoor 8 uur nodig. Ainstaande Zaterdag bestaat er gele gren'-eid om deel te nemen aan een door de Amsterdamse W.V. De Lat uitgeschre Ten tocht AmsterdamAlkmaar deel te »e-"cn. Reeds 6 personen hebben zich op fe-even. 4 Zuserverenigingen sluit l! bij ons aan vde gezamenlijke training voor de vierdaagse meldingen hij C. M. Z. Leider der De Kanskopppn, Aslerstraat 5, Alhmfir, veel van de spelers. Boys en Ran ders blijven waar ze zijn. En van één kant zullen we het van de Boys eens bezien. Is promotie steeds winst? Er is eens iemand bij ons ge weest die zei dat je liever een goede derde klasser kon wezen dan een zwakke tweede. De Alk maarse Boys hebben momenteel een prachtterrein en een goede aanhang. Hun seizoen is voortref felijk geweest, doch of zij in de tweede klasse een voorname rol zouden spelen Is te betwijfelen. Hadden zij al hun spelers behou den, welke door ziekte of anders zins hen ontvielen, gaven wij hun de allerbeste kansen. Randers won uiteindelijk van BKC. Ook deze club met haarfor midabele aanhang weet dat de bovenste nog geen overgang bete kent. Bedrijfsvoetbal Ruim dertig elftallen staan deze zomercompetitie aangetreden voor de bedrijfsvoetbalcompetitie. Het is bijkans ongelooflijk maar waar waar ze allemaal vandaan komen! Maar ze zijn er en de ze competitie ls er een waar ieder naar haakt. Het is een leuke on derbreking van een werkdag, een genot voor èn spelers èn publiek. En het wordt gewaardeerd inAlk_ maar! HERMAN ELFRING. K.P.ers herdachten gevallen kameraden Op Zaterdagmiddag herdachten de en kele overlevenden van de KP Alkmaar hun gevallen vrienden. Onopgemerkt vertrok een kleine groep van vier per sonen naar de Erebegraafplaats te Bloemendaal om er in alle stilte wat bloemen te leggen op de graven van hen, met wie zij zijde aan zijde streden Vier personen, een kleine groep voor waar, maar denk niet dat de plechtig heid er minder om was. De KP Alkmaar wn6 tijdens de be zetting klein in aantal, putte daaruit juist haar grote kracht en wat van haar vaste kern overbleef, kunt U op de vingers van een hand ruim aftellen. Nee, de plechtigheid was er zeker niet minder om! integendeel. Want hier vond een werkelijke herdenking plaats; door een handjevol mensen, dat iq Klaas Ritzema, Rens Prins en Harr.v, Elins ook Frits Conqn, Hans Voskuil, Jaeq Frenken, Bér Reulen en de an dere kameraden herdacht, wier graven onvindbaar of over geheel Nederland verspreid liggen. Het was bladstil op de begraafplaats, toen de driekleur halfstok werd gehesen en de vier een zamen enkele minuten in gedachten vertoefden bü hen, die de dood trot seerdeu, omda^ zij meer waarde hecht ten aan de goedkeuring van hun ge weten. Ook werden bloemen gelegd op het graf van Willem Veldman te Alk maar, die op 11 Oetober 1944 uit de strijd werd genomen. Bedrukt, .maar te vens gesterkt keerde het overschot van de groep, bij het horen van wiens naam eens de SD een helse woede be ving, in Alkmaar terug. Het was een eenvoudige eerlijke plechtigheid. Boys listen de kans voorbij gaan De talrijke toeschouwers zijn gister na afloop teleurgesteld naar huis ge gaan, behoudens natuurlijk de vele Zaanse supporters die hun favorieten met een 21 zege konden begroeten. Waarom is het Alkmaarse publiek teleurgesteld? Omdat de Boys reeds in de eerste helft de overwinning veilig konden stellen, dank zij de gtove fou ten in de Zaanse verdediging, maar de Boys hebben hier niet van geprofiteerd en dit was hoofdzakelijk te wijten aan he. onvoldoende spel van de Boys voor hoede. Dit deel van het elftal was maar heel matig in tegenstelling met de middenlinie en achterhoede die op een uitstekende wedstrijd kunnen terug zier. alhoewel door een grove blunder ia de achterhoede, de Zaanse zege op leverde. Het spel van de Meeuwen was beter dan dat van de Boys, liet werd ir.fer opengehouden en het plaatsen was beter verzorgd, integenstelling mei dar van de Boys, die het spel veel te kevt hielden, waardoor de aanvallen steeds doodliepen op de stug vcrledi gende Z achterhoede, die bef slechtste «ieel van het Z elftal was. I'e Boys heöhen zich niet aan de trncitie gehonl-n lot Zondag warm zü nog op het vjouwe terrein ongesla gca eu de Meeuven hebben dit ree »rd dus wreed vcrbrol eu. M at de uitslag betreft vonden wij een gelijk spel beter de verhouding weergeven. Door deze nederlaag zijn de Boys kansloos geworden voor een plaqts in de tweede klasse en mogen zij hef volgend seizoen opnieuw probe ren een nanval te wagen. R.K. Toneelver. „Vondel" bracht „Haar andere Man" Zondagavond gaf de It.K. ama teurtoneelvereniging „Vondel" 'n uitvoering in „'t Gulden Vlies". Opgevoerd werd het stuk „Haar andere man", een blijspel in drie bedrijven door Larry E. Johnson, onder regie van Bep Speet. De inhoud van het stuk komt in het kort hierop neer. Een jong ouderloos meisje, dat over een mateloze fatasie beschikt, wordt bij een oom opgevod. Deze kan niet beletten, dat zij er op een ge_ geven moment met een hem on bekende jonge man vandoor gaat en deze zonder zijn voorkennis trouwt. Het nichtje geeft in brie ven aan haar oom hoog van haar echtgenoot en diens welstand op en als dan oom geheel onver wachts een bezoek aankondigt, is Leiden in last. Dit geeft aanlei ding tot de meest doldwaze situa ties, die in de zaal ware lachtsal- vo's teweeg brengen. De echtge noot wordt, ten einde een deftig milieu te scheppen, gedegradeerd tot butler, terwijl voor een pas sender remplacant wordt gezorgd. Van de buren wordt tafelzilver en dergelijks geleend, en als dit dan nog wordt gestolen en de pseudo- butler voor de dief wordt aange zien en gearresteerd, wordt de toe stand onhoudabar. Natuurlijk komt alles tenslotte weer op zijn pootjes terecht. Hoewel de twee eerste bedrijven aanmerkelijk be te rgespeeld werden, dan het laat ste, mag toch gezegd worden, dat het stuk zeer goed gebracht werd. Van de medewerkenden willen we speciaal even noemen mej. Jol, die in haar creatie als Stella, de dienstbode, boven de anderen uit_ blonk. Mevr. A. den Nijs-Mol heeft de zeer dankbare rol als de fanta_ sierijke echtgenote, goed weten tê benutten. Al met al een zeer geslaagde avond. Jammer was het, dat niet allen ln de zaal zich hielden aan het rookverbod, hetgeen voor zeer velen buitengewoon onaange naam was. Wat de weilstrüd betreft kunnen wjj kort zijn. Direct, na de aftrap denken we de Z linksbuiten Klok te zien scoren doch zijn schot belandt over Kramer heen te gen de lat, waarna l.huiten Sman de teruggesprongen bal naast schiet. Een vlotte Boys aanval o^?r rechts loopf dood op offside. Even later schiet Bakker in moeilijke positie juist over. Toch weten de Boys de leiding te nemen als A. Indri goed plaatst naar Bakker, die hoog voorzet, v. d. Meu leu laat de bal handig lopen voor Jan Indri die van ruim 10 meter hard ln schiet 10. E<-n corner op het Z dool wordt weg gewerkt, terwijl een Z aanval over links door l.huiten Bont wordt naast geschoten. Als Floor van der Meuleu praehtig voorzet, mist Bakker jammer lijk als hij wil inkoppen. De Boys zijn gedurende het eerste half uur sterker, maai* weten van de prachtige kansen, die de Z verdediging cadeau doet, niet te benutten. Na 30 min. spelen is her Sman, die van een weifeling van Admiraal profiteert, dooj onhoudbaar in te schieten 11. n Een prachtige tbrough pass van Toon Indri aan Bakker gevolgd door een voorzet schiet J«n Indri tegen de paal waarna v. d. M?ulen voor open doel hoog over schiet. De Ley, één van de beste spelers uit het Boys team, redt keurig bij een gevaarlijke Z aanval, door resoluut voor het doel corner te trappen. Deze corner krijgt Henk Kramer niet onder controle, doch Klok schiet hoog over. Na de rust moet de Grand zich reeds dadelük laten vervangen door van Dok En gevaarlijke schoten van v. d. Meu len in de hoek stopt keper Teeuwis uitstekend. Een kort Boys offensief levert mets op, terwijl een Z aanval gevaarlijk is. Tot tweemaal toe wordt de hal ingeschoten, doch steeds staat er een Boys been in de weg, waarna Bout voor de derde maal hard inschiet maar Kramer redt fraai en koste van een corner. Deze gaat Mast. Bakker schiet een voorzet van v. d. - TEL. 3545 Ta«. en Luieverhuurinrichting, Nassauplein 1 - Alkmaar Gode dankbaar geven wü met bijzondere vreugde kennis van de geboorte van onze eerste dochter JOHANNA ADRIANA WILHELMINA J, WesseldükTasseron W. Wesseldijk Alkmaar, 8 Mei 1949 Nieuwlaudersingel 54 Tijdelijk adres: Centraal Zie kenhui8. Toelating van leer lingen tot de Openbare U.LSchool Burgemeester en wethouders van Alkmaar brengen ter ken nis van belanghebbenden, dat zij, die na afloop van de a.s. zomervacantie hun kinderen de Openbare UL School (toegan kelijk voor zowel jongens als meisjes) hoofd de heer J. Hoekstra, willen doen bezoe ken, daarvau aangifte kunnen doen op Vrijdagen 20 en 27 Mei en 3 Juni e.k., telkens van 10.3012 uur bij het hoofd In het Schoolgebouw aan de Krelagestraat nr. 31. Bq de aangifte moeten wor den overgelegd het geboortebe wijs van het (°f het trouwboekje der ouders), als mede een verklaring van het hoofd der door de aan te ge ven leerling(e) tot dnsver be zochte school, dat hij/zij het gewoon lager onderwijs in ten minste zes leerjaren met goe de uitslag heeft doorlopen, be nevens het rapportboekje. Tot de school worden slechts toegelaten zü, wier ontwikke ling en aanleg naar het oor deel van het hoofd der DL school zodanig zijn dat met grond mag worden verwacht, dat zij het onderwijs aan deze school zonder hezwaai' zullen kunnen volgen. Boodschappen voor ELECTRISCHE T WERKZAAMHEDEN bij K. DE WAAL, no. 20. Beleefd aanbevelend JO de waal. KOEDIJK en afwerking garan deren een lange levensduur Bustehouders «mof Maatcorsetten vanaf Corsetgordels «onaf Schoenen en Tassen spulten 11 PIJNLOOS én EEN WELDAAD VOOR UW VOETEN is een behandeling in de AFDELING VOETVERZORGING van DEZE WEEK KOST EEN VOLLEDIGE BEHAN DFLING SLECHTS 95 CENT. De eerste VOETBEHANDELING entvangt U GRATIS bij aankoop van een abonnement Corsetière Mevrouw Stuartstraat 89, ALKMAAR, Dinsdag en Woensdag thuis. HEER, middelb. lft. wenst ken nismaking in. Dame, liefst m. woning. Br, onder no, 850, bur v d bl. roept alle stueado rs en stucadoorsopperlie I den op tot het bijwonen van een op hedenavond, Maandag 9 Mei, des avonds I 8 uur in café London, Verdronkenoord. op Woensdag 11 Mei a.s. in de Aula van het Gymna aiura aan de Bergerhout, georganiseerd door de Athle tiekvereuigiug Alkmaar, Aanvang 7,30 uur. Entree 25 cent. Meulen naast. Na 32 min. wordt het pleit beslecht. L. half Prins krügt een vrije schop te nemen; hoog komt de bal voor hej ^oe'. Kramer vergeet in te grijpen en de Boys achterhoede ver zuimt weg te werken waardoor de toe gelopen Z rechtsbuiten ongehinderd kan inkoppen, 12. Admiraal gaat nu linksbinnen spelen en van Dok l.achter, doch veel helpt 't niet, al had liet schot 1 min. voor tijd van Admiraal beter lot verdiend, nu ging het, na goed werk van de Ley en Bakker, juist over. Met deze 12 stand fluit de goed lei dende scheidsrechter Twisterling het einde van deze middelmatige wedstrijd. Dank zij gelijk spel ELICKWIJK I—ALCMARIA I 3—3 Het Wf,s werkelijk een verrassing waar een gehavend eerste elftal der wit hemden voor zorgde; want dank zij het gelijke spel in deze uitwedstrijd iu Zui len bekert Alcmaria door en wordt de kans dat zij tegen een lste klasser zul len loten steeds groter. Ja, Alcmaria was gehavend; in de eerste plaats door TOELATING LEERLINGEN SCHOOL VOOR BUITENGEWOON LAGER ONDERWIJS. De aangifte van leerlingen voor bovengenoemde school zal bij het hoofd dier school in het schoolge bouw Victoriapark kunnen plaats hebben op Dinsdag 10 Mei 1949 van 14 tot 15 uur. Het schooljaar vangt aan 1 Aug. 1949 Leerlingen worden toegelaten voor zoveel er plaats beschikbaar is. Om tot de school te kunnen worden toegelaten moeten de kin_ deren de datum van toelating (1 Augustus 1949) 7 jaar oud zijn (behoudens in bijzondere geval len) en volgens een door de schoolarts en door het hoofd der school ingesteld medisch-paeda- gogisch onderzoek voor plaatsing op de school in aanmerking ko men. Het schoolgeld wordt naar draag kracht geheven. 't Geboortebewijs van het kind (of trouwboekje der ouders) moet bij de aangifte worden meege bracht. De ouders of verzorgers van leerlingen uit andere gemeenten zijn verplicht de aanvrage tot toe lating" te richten tot het gemeen tebestuur van hun woonplaats. het nie^ beschikbaar zijn van Dukers en v. d. Lek, voor wie een operatief ingrij pen (dat deze week zal gebeuren) nood zakelijk is gebleken. Beide sympathieke Alcmarianen wensen wij een voorspoedi ge genezing toe. Ook Eversteyn was de ze wedstrijd niet beschikbaar. Al spoedig toonde Alcmaria op een "overwinning belust te zijn en reeds bin nen 10 minuten hadden Untied en God ■vliet voor een 20 voorsprong zorg ge 'dragen. Elinckwük zag echter geleide lijk kans liet spel te verplaatsen cn nog voor de rust slaagde zij erin de stand op gelijke voet te brengen. Voor de Alc marianen werd het naarmate het spel verliep duidelijker dat doelman Noort man in zeer goede vorm was. Er was ongeveer 10 minuten na de rust gespeeld 'toen Maassen te zacht terugspeelde waor door E knus zag de stand op 82 te brengen. Nu was het eeher nog alleen Alcmaria wat de klok sloeg en keer op keer werd de E verdediging voor bijna onoplosbare problemen gesteld maar het zou nog tot 2 minuten voor bet eiudsig naai duren voor Untied kans zag liet zo verdiende gelijke spel tot een feit te ma kon en de terugreis te veraangenamen, want wij hopen dat Alcmaria nu a.s. Zondag thuisspelend, tegen een le klas ser zal loten. Deze kans is vanzelfspre kend groot daar in dit district o.a. Haar lem. KFC en Ajax nog doorbekeren. Het. Alcmaria elftal telde, buiten doel man Noortman, geen speciale uitblinkers Toch gaven alle spelers zich tot het ui terste eu juist dit enthousiasme is het, wat wü de laatste weken zo bü hen ge mist hebben. KINDERFEESTEN ROND DE VIERSPRONG. HEILOO Ter gelegenheid van de herdenking van het bevrijdings feest nam het buurtschap van de Stationsweg het initiatief, voor de jeugd wedstrijden te organiseren in ringsteken. Diverse zeer mooie prijzen, die door de winkeliers in deze buurt beschikbaar waren gesteld, ble ken een zo grote stimulans, dat de deelname overweldigend was. Nadat elk der kinderen 5 maal in de geleeenheid was geweest zijn vaardigheid te beproeven, moest men Overgaan tot het orga_ nisren van een winnaarsronde" daar meerdere kinderen in deze 5 ronden even sterk bleken te zijn. Toen tenslotte de sterksten toch gevonden waren kon men over- °"10n tot het uitreiken van de prij zen. Al met al menen wij op een zeer geslaagde middag terug te mogen zien, die nog lang in het geheu gen van de kinderen zal blijven. Tot slot laten wij nog even de namen volgen van de 10 eerste prijswinnaars. 1 Piet Apeldoorn; 2 Piet Burge ring; 3 Elly de Graaf; 4 Gerard Schuyt; 5 Hanneke Speur; 6 Ans Hoetjes; 7 Lia Sengers; 8 Ben Jansen; 9 Aad Burgering: 10 Ans van Zaal GEESTESZIEKE KEERT TERUG EN RICHT WARE RAVAGE AAN. Zaterdagmiddag J.l. werd In een perceel aan de Oosterkolkstraat grote ontsteltenis teweeg gebracht door de plotselinge terugkeer van een fam'lielid, die in de Inrichting voor geesteszieken te Duin en Bosch te Castricum verpleegd werd en van de hem verleende bewegingsvrijheid gebruik had gemaakt naar zijn familie ln Alk maar terug te keren. Aldaar aangekomen sloeg hij in een vlaag van plotselinge ver standsverbijstering de hele boel kort en klein. Onder het huisraad werd een ware ravage aangericht en ook de ruiten moesten er aan geloven. En alsof dat nog niet ge noeg was, probeerde hij daarna de boel in brand te steken. Inder daad ontstond een begin var brand, die echter door de brand weer. die Inmiddels door omwo nenden gealarmeerd was, vroeg tijdig geblust kon worden. De man kon na enig verzet door de toegesnelde buren en politie agenten overmeesterd worden, en naar het politiebureau overge bracht. Laat in de namiddag is de patiënt weer naar de inrichting te Castricu mvervoerd. TEGENBEZOEK Morgen komt het Utrechtse po- litie-elftal een tegenbezoek bren gen aan het Alkmaarse, dat vorige week in Utrecht van de gastheren wist te winnen. ONTDUIKING DEVIEZEN- BESLUIT Vrijdagmiddag werd alhier aan gehouden een 58-jarige koopman uit Bussum, die aanvankelijk ver dacht werd van diefstal subs. he ling van polshorloges. Op hem werden gevonden 43 heren- en 48 damespolshorloges. Het is echter niet gebleken, dat deze van dief stal afkomstig zijn, doch niette genstaande is tegen de man pro ces-verbaal opgemaakt wegens overtreding van art. 43 van Deviezenbesluit 1945. De koopman werd op het bureau ingesloten en de horloges in beslag genomen. Cinema Hollandia Een film met een zeer te waar deren tendenz is de film, welke deze week ln onze plaatselijke bioscoop draait, nl „Mannen van Jongensstad". Deze rolprent be- schijft het leven van pastoor Flanagon (Spencer Tracy) welke nieuwe ideën heeft om de jeugd, de ontspoorde jeugd, op te voeden Zijn ideaal, het laten verrijzen van jongenssteden, wordt in deze film op een onderhoudende wijze weergegeven. De nodige spanning wordt de toe schouwer niet onthouden. Naast Spencer Tracy zien we o.a. nog Mickey Rooney, als Whitey Marsk, één van de ontspoorde jongens in Amerika, in de hoofdrollen. Een film, welke we kunnen aanbeve len. TOELATING VAN LEERLINGEN TOT DE OPENBARE U.L.SCHOOL Burgemeester en wethouders van Alkmaar brengen ter kennis van belanghebbenden, dat zij, die na afloop van de a.s. zomervacantie hun kinderen de Openbare U. L. School (toegankelijk zowel voor jongens als voor meisjes), hoofd de heer J. Hoekstra, willen doen bezoeken, daarvan aangifte kun nen doen op Vrijdagen 20 en 27 Mei en 3 Juni e.k., telkens van 10.30 12 uur bi) Kat hoofd in het Schoolgébomo aan de Krelage- straat nr. 31.

De Vrije Alkmaarder | 1949 | | pagina 4