l or Lodder MS 'twecn «NEDERLAi'ID^znAfc K.N.L.T. bestaat vijftig jaar Muziekfestival ie Bergen werd een succes Abonneert II op dif blad KOOPJES Secr. W. E. van Keeken gehuldigd De Kon. Ned. Lawn Tennisbond viert dit jaar zyn vijftig jarig bestaan. En het een gelukkige gedachte van het hoofdbestuur geweest om naats de zo geslaagde feesten te Scheveningen in Mei ook de districten in de gelegenheid te stellen dit bondsjubileum te vieren. Zo zagen we dan j.1. Zaterdagavond heel het tennisminded district Noord Holland Noord in Hotel Victory te Alkmaar bijeen. Ze waren van ver gekomen; uit Zaandam, Beverwijk, Bakkum, Enkhuizen en Den Helder waren delegaties naar onze kaasstad ge komen. De voorzitter van het Distriet Mr. Buiskool opende deze feest avond met alle aanwezigen wel kom te heten; in het bijzonder de heer Renardel Lavalette. hoofdbestuurder van de K.N.L.T.B. de heer Bakker, Wethouder van de gem. Alkm. ar, de directeur van het gem. Sportpark en de leden van de Sportpark-Commissie. Mr. Bulskool vervolgde zijn rede met er op te wijzen, dat de Bond, als middelpunt van het Tenntéleven. op organisatoèrisch gebied zoveel goeds voor het Tenniswezen heeft gedaan. In grote lijnen gaf spre ker vervolgens de ontwikkeling van het District Noord-Holland Noord. Koewei dit dis'riet geen voor aanstaande plaats inneemt, blijkt toch, dat de tennissport beoefend wordt in een dertig-tal actieve en levensvatbare verenigingen, zodat dit district een 5000 leden telt. Aanvankelijk bestond er eerst een kring Alkmaar, totdat in 1931 de districts-lndellng en zodoende ook het district Noord Holland Noord tot stand kwam. Onverbrekellyk verbonden met dit district Is de naam van de secretaris, de heer W. E. van Keeken; reeds vóór 1931 was hij werkzaam bij de K-N.L.T.B. En niet alleen in zijn eigen dis'rict ondervindt hij waardering, neen, ook het hoofdbestuur kent zijn on- scha'bare verdienste en het meende dit te moeten uiten door hem te benoemen als lid van Verdienste. Van de ver enigingen uit het Dis'rict ont ving de heer van Keeken een beker, welke hij uit handen van de voorzitter Buiskool ontving. De heer van Keeken dankte de verenigingen hartelijk voor he' hem aangeboden geschenk. En hij dankte tevens voor de steeds ondervonden medewerking bij he: Gem. Bestuur en de directie van het Gem. Spor'park. En in een geestige redevoering bood hij het Hoofdbestuurslid, de heer Renar del Lavalette een grote tennisbal DisfricflampioenschaDpen tennis op 16 en 17 Juli Tegelykertijd met de viering van bet vijftig-jarig bestaan van de Kon. Ned. Lawn-'ennis Bond in het District Noord Holland Noord hadden de voorronden plaats voor de districts-kampi oenschappen van de K.N.L.T.B. op Zaterdag 16 en Zondag 17 Juli. Onder gunstige weersomstandig heden en -onder de goede leiding van de wedstrijdleider de heer Bottlnga hadden deze ronden een vlot verloop. Er werd enthousiast ges'reden en zodoende konden verrassingen niet uitblijven. By het Heren Enkelspel B. was Sehmidt een verrassing, door met 6—4, 4—6. 61 van Mr. Schuur man te winnen. Zo wist ook Bu ma zich te handhaven tegen de veel jongere Martens, die met 16 6—4. 6—1 van hem verloor. Van Leyden had aan een gemakkellijke 6—1. 6—1 zege op Postma genoeg om de volgende ronde te bereiken. Ook Stumpel wist van Berkhout *e winnen, nadat hij Zaterdag van de Vries gewonnen had. Teltler wist evenals Van Leyden de kwart finales te bereiken door zijn zege op Bos. De verrassing bij het Dames Enkelspel B. was dat mevr. Sant de finale wist te bereiken door resp. te winnen van mej. M. Koel en mevr. Schuurman. De andere finaliste mej. De Wit won gemak kelijk van mevr. Hillenius en mej Koppen. liet heren enkelspel C. had eeen normaal verloop. Schouten won van Olie, Horsman wist Polman 1e slaan en Baers had een moei lijk begin, maa: won tenslotte met 7—9, 63, 64 van Gadema. Ook de heren C. Buys, S. Buys. Timmer en ansen wisten zich voor de derde ronde te plaatsen. Mevr. de Heer Kloots. mej. Hen drikse en mej. van Wonderen wis ten bij het Dames Enkelspel de 3e ronde ta bereiken. 4E K.C.B. TENTOONSTELLING BERGEN Zaterdagmiddag werd zonder de traditionele openingstoespraak de vierde tentoonstelling in dit sei zoen geopend in de Kunstzaal van de Rustende ager met schilder werk van mevr. A. G. van Loo de Klerk, Nico Berkhout, Henk v. I'sert. Harry Kuyten en Thijs Sterk. Beeldhouwwerk van J. W. RS decker waaronder twee sche's ont?;erpen voor een monument en fraaie panelen en grafisch werk van mevr. Mia Pot van Rechteren A'tena en Rein Snapper. En een evr van Edelsmeedwerk vn Marijcke Vis'ser. Deze tentoonstelling waar zeer goed werk te bezichtigen is, kun nen wy in Uw belangstelling aan bevelen. aan ter groottte van een Edam mer kaasje. Na dit officiële gedeelte kondig de heer Bottinga als voorzitter van „Inside" de feestavond aan. Een feestavond, waarvoor clemen tie van de toeschouwers was ge vraagd, daar de leden zelf deze avond hadden willen verzorgen. En ook hier bleek weer duidelijk, dat de gevleugelde woorden van Roosevelt „The only thing we ha ve to fear itself" de nodige waar heid bevatten. De avond was af en we willen uit corps der naamlozen artisten slechts Den Helder halen, dat drie meisjes had gestuurd die zo goed waren, dat. ze zich met beroepsartisten kunnen meten. De Enkhuizer feestcantate o.l.v. de dirigent-goo chelaar besloot deze uitstekend geslaagde avond. BLOEMWIJK DACHT OOK AAN DE KINDEREN Begunstigd door prachtig zomer weer werd met een 140 tal kinde ren van de buurtvereniging Bloem wijk Woensdagmiddag een uitstap je naar Bergen gemaakt Met de tram ging de reis naar Bergen, waar de kinderen bij de Sparre- laan uitstapten De groteren maak ten daarop een mooie duinwande ling en de kleins'en gingen naar het speeiduin Nadat de ouderen daar ook gearriveerd waren, wer den er van beide groepen een foto gemaakt Met bussen werden de kinderen daarna naar de speeltuin gebracht Natuurlijk werden daar tractatïes uitgereikt Bij de terugkomst werd door de heer Jonker een woord van dank gebracht aan het bestuur en het damescomit^ Hierna kregen de kin deren nog een fijne reep chocola de en konden de diverse ouders hun opgetogen, zij hot. niet meer al te schone kroost weer mee naar huis nemen MARIA STUART HEILOO De R K gem toneelver eniging, o 1 v de heer J Robert durft het aan om het historisch werk in zeven taferelen -Maria Stuart op haar repertoire te nemen vcor het komende winterseizoen Dit is een werk. waarin wel bij zonder grote eisen worden gesteld aan spelers (sters en dit is wel de reden dat bijna geen enkel dille- tan'engezelschap het uitvoert Kinderen van verzetsstrijders waren een dagje uit Op initiatief van de Stichting '40'45 hebben 35 Alkmaarse kin deren een uitstapje naar Rotter dam gemaakt. Na het vertrek om 8 uur van het Waagplein ging de tocht naar het Zuiden. Men volgde hierbij de binnenwegen, opdat de kinderen van de verzetsstrijders zoveel mo gelijk van het natuurschoon kon den genieten. In Bellevue werd de lunch ge bruikt, waarna de haven werd be- we Diergaarde vormde het slot zichtigd. Een bezoek aan de nieu- van deze prachtige dag. De tocht werd uitgevoerd onder leiding van 5 dames, t.w. mevr. Roos, mevr. Boll, mevr. Nol, mej. Ina Greidanus en mej. Zut. Het bestuur van de Alkmaarse afde ling van de Stichting '40'45 was vertegenwoordigd door de heer De Bie, beter bekend onder de naam „Pierre" en de heer Van Dijk. In Rotterdam werd de leiding overgenomen door 2 dames van de Rotterdamse afdeling. Dit mooie uitstapje was moge lijk geweest, doordat het bestuur van de Stichting hiertoe In staat was gesteld door de giften van particulieren. élai Toelating is examen R.HB.S. Geslaagd voor de le klasse van de R.H.B.S. te Alkmaar; Pa. Cha. Albers. J. Balder, Ge. Ne. Barten, Da. Belgraver, W. E. Beltman, P. Bijlsma, Ja. Aa. Blokker, J. W. Boersma, W. Boonstra, F. Disse, Da. Ka. Dreeuws, C. Druif, H. v. Drunen, A. Duijvis, IJ. Feller, H. La. Fleur. E. Goezinne. G. Gouds blom, W. Haveman, H. A. Heij koop. J. W. Heiner, E. Th. E. Hickman, H. A. v. 't Hof, J. P. A. 't Hooft-, p. Hoogland, Wl. Jans sen, G. Jensch, C. Jonkers, T. A. Kaagman, G. K. Kamp, R. E. Kis- man. Ha. Ja. Kolk. C Komen. Me Ma Kooij. A J Korsman. A. Kroon. Ra Kuijk. W J Luinge. J J Man tel. Ae Meijer. J P Modder. Ha Ae Nieboer. Ha Je Nijdam. J. R. Nij- dam. A Nijmeijer.. J Oudendijk. Cha Wa Paling. Ma Ae Peere boom. J D Post. Ae Prins. Wa Ma Roos. Ba Te Schermerhorn. J Schroevers. W C Schut. Ja He Schut'e. J Chhr. F Settels. Je Se- venhuijsen. D v Seventer. B. J. Silvis. N G Smink. En Söteman. C G Stammes. D B Starrenburg. R Steensma. Ia Sterk. B Strijbis. J M Stuben!': sky. K. Swaag Th. Wa. Swagers. J C Tak. Ca M^Ver meulen. Ge Ma Visser. Chr. Vorst. We Eh. Ae de Vries. L J Vrijman. F de Waard. Pa. Weil. J mink. H H J van der Woi Aa Aa Zorgman. Bevorderingen R.H.B.S. Alkmaar tf! ZIJ ZAGEN BLIJDORP EN MAASTUNNEL Heiloo Dat het organiseren van een autotocht voor cliden van da gen leeft in de bevolking, kwam wel tot uiting In de vele bewijzen van medewer king welke het organiserend comité heeft ondervonden en de grote belangstelling bij het binnenrijden Donderdagavond van de gemeente van de 19 luxe aufo's en de touringcars welke 262 personen bergden De heer Majolee memoreerde in ren korte toespraak de uitstekende wijze waarop, vooral onderweg in Rotterdam en Haarlem de politie, de file van auto's hadden geleid Zij hebben geprobeerd de ouden van dagen dat te laten zien wat te bewonderen was als de haven, Maasbrug en als hoogtepunt de Maastunnel Het- comité had rijkelijk van al les ingeslagen, zo zelfs dat velen nog met wat over huiswaarts kon den keren Niet uitgepraat over alles wat zij hadden gezien, werden de oudjes 's avonds om pl m 9 uur in Heiloo weer thuisgebracht Het comité kan met genoegen terugzien op deze dag BURGERLIJE STAND CASTRICUM Geboren: Rudolf E A D, z v D J Saarloos en M Dek ker Johannes C J z v C J Groen en A de Graaf Simon J z v J Kramer en M Apeldoorn Matheus J M, z v H G J van Am sterdam en M M van der Beek Ondertrouwd: C v d Wetering en Th M Kappers Overleden: J J Wardenaar, 32 jaar - A M van Hal, 87 jaar H Eel zak, 76 jaar M Bakkum, 68 jaar MET PENSOEN CASTRICUM Onze plaatsgenoot de heer Kingma stationschef, gaat per 1 September de dienst met pensioen verlaten Sedert 1 Mei 1940 was hij hier ter plaatse als zodanig werkzaam DE RONDE VAN CASTRCUM CASTRICUM Gezien het succes van de twee vorige wedstrijden besloot de VW dit jaar de Zaanse wielerclub DTS uit te nodigen ge noemde ronde te organiseren en wel op Zondag 31 Juli Geslaagd voor klasse 2: Frans. Geslaagd voor klasse 3: P. Dan- kert en D. Smit. ONTVANGST TEN STADHUIZE Op Vrijdag 22 Juli e.k. zal de I deelnemers aan het 13e Congres van het Internationaal Verbond voor Vrijzinnig Christendom Geloofsvrijheid een officiële ont vangst ten deel vallen. De gasten worden des ochtends circa 11.15 uur aldaar verwacht. GESLAAGD Op het in Juni j.1. gehouden ex amen Boekhouden van de Ver eniging van Leraren slaagde de heer F. H. L. Janbroers jr., werk' zaam by de Gem. Lichtbedrijven te Alkmaar. x Turnfeest slaagde KOEDIJK De Turnkring Alk maar cn Omstreken van het K.N. G.V. hield Zondag 17 Juli op hei voetbalveld te Koedijk zyn jaar lijkse Turndag. Van alle plaalsen uit de cmtrek waren ze naar Koe dijk gekomen om deze dag te doen slagen. Na de officiële on.va?zgst op het raadhuis waar de burge meester van Koedijk de heer Schellinger enige woorden sprak, welke beantwoord werden door de heer Geurslag, Voorzitter van de Tunkring, begoi het défilé voor het raadhuis. Daarna ging het in op ocht naar het terrein, dat door de weldadig warme zon beschenen werd. Het eerste muziekfestival dat door de Alg. Ned, Unie van Muziekverenigingen georganiseerd, en waarvan Bergen de eer te beurt viel jjit te mogen hou den, is een groot succes geworden. De heer Groot, voorzitter der Koor ver. Bergen heette de talrijke aanwezi gen welkom en bracht Bergens Har'mo nie voor de organisatie hartelijk dank. De gebrachte nummers werden met :tn gezongen en klonken prachtig in deze schone omgeving, vooral het solda tenkoor van Rick. Hol werd door het mannenkoor vol vuur gezongen en moest worden gebisseerd. De Koorvereniging Bergen vond haar hoogtepunt in Zeg Kwezelken wildet gij dansen? van Felix de Nobel. Zondagmorgen werden de verschillen de corpsen officieel ontvangen door de Jocoburgemeester C. Brak, die zijn dank uitsprak dat Bergen de eer te beurt viel dat dit eerste festival in Bpr gen werd gtLenden en sprak er zijn bewondcrib? o^cr nit dat deze mensen eea soms lange dagtaak in hun vrije nren de n uziek beoefenen tot verho ging van hel culturele leven en releveer de het giet? succes vau he concours in 1947 door Bergens Harmonie geor janisefcrd en wenste de corpsen veel suc ces. De heer P. Blankendaal, voorzitter van Bergens Harmonie, dankte het be stuur der Unie dat Bergen was geko zen uit de 3 plaatsen (Weesp en Enk huizen) om het eerste muziekfeest te honden. De heer Scheffer, voorzitter van het gewest der Unie, dankte het gemeente bestuur voor de prachtige ontvangst en hoopte dat er meer festivals zullen wor den georganiseerd. De heer Beekum, secr. van het hoofd bestuur, zei dat hoogstwaarschijnlijk de vacantietijd oorzaak is dat verschillende corpsen hebben afgeschreven. De jury bestond uit de heren Speets en Pranger. De marswedstrijd, waar aan door 7 corpsen werd deelgenomen, werd door de jury bij name van de heer Speets niet erg gunstig beoor deeld. Het middagconcert dat in de Muziek tuin werd gehouden, werd geopend door een pittige mars van Helder's fanfare corps, Den Helder, dir. Joh. Breed. De suite in 5 delen Noces d'Or van Del haye werd beter gespeeld. De P-osthar monie, dir. Anderson, uit Alkmaar, speelde van A. Adam „La poupée de Nuremberg". Het koper was niet al te zuiver, kwalitatief minder dan het hout, dat ver domineerde in zuiverheid. Met „Chant Drnidegne" van Henry Yilette was dk beter. De Harmonie „Excelsior", dir. W. Rousal, uit Alkmnar, speelde ouverture L'enlevement du Sérail van Mozart, 't was niet zo goed als Suite Ballet in 5 delen van Popy. Dit was vol lieflijke passages. Het fanfarecorps „Concordia", dir. C. de Kat, nit Oostzaan, gaf een zeer goede vertolking van Academie Festi val. een ouverture van Joh. Brahms, Het fanfarecorps uit Heiloo, „Eens gezindheid", dir. Alb. Meijns, besloot dit concert met een mars van de dirigent, Tempelwijding van Keler Beln en de bekende ouverture „Dichter nnd Bauer" van F. von Suppé. Alle verenigingen werd door de heer Scheffer, voorzitter van het -gewest N.H. der Unie en de heer P. Blanken daal, voorzitter van Bergens Harmonie, toegesproken en een herinneringsme daille voor de marswedstrijd en het fes tival aangeboden. Des avonds werd het 'concert ge opend door het fanfarecorps DSV van Wai-uenhir'zen, dir. Jac. J. den Das. Nicd>ro'3 fanfare dir. Jac. J. d.m Das, vervolgde liet programma met Cendrillonette van Andrieu en Carpe diem van S. P. van Leeuwen. Wnterlands fanfare, dir. B. D. Peters agenda. i uit Apisterdnm, besloot dit concert met onverre „Preciosa" vnn Carl Maria v. Weber. De heer Scheffer, \o »V2itter van het gewest N.H. van Je Uiiie, (hinkte alle corpsen voor hun medewerking, maar vooral Bergens Harmonie en haar kra nig bestuur voor het vele werk dat zij voor dit festival dat zeer goed geslaagd is, hebben gedaan. Het talrijke publiek, plm. 700 perso non, dankte voor deze woorden met een hartelijk applaus en met de ouverture dramntique Miehei Servet vau .7. Biiis son, besloot het corjrc dit prachtig mn ziekfeest dat bij vele lang in heripne ring zal blijven. De heer Speets sprak aan het eind nog pnkele woorden van lof aan Ber gens Harmonie voor de perfecte orgami satie van het feest. GYMNASTIEK VER. „BE QUICK" BEIRGEN Z?,crdag gaf de gymua^ tiekvereniging Be Quick een zomeruit voering in het Openluchttheater in Ber gen, onder leiding van hun directeur de heer Jaap Schuit. Na het welkomstwoord door de voor zitter de heer Blokker, werd door de beide vaandels de gropt gebracht, onder de tonen van het Turnlied (waarom werd dit niet mee gezongen?) De Nederlandse kampioen KI. Boot Jr. heeft ook nu in Bergen zijn kunnen getoond aan brug en in vrije oefening. MILITAIRE ONDERSCHEIDING VOOR KO BRANDJES CASTRICUM Onze plaatsge noot de heer J. J. Brandjes hier ter plaatse be'er bakend als Ko Brandjes ontving Donderdag 14 Juli uit handen van Prins Bernhard een hoge militaire on derscheiding wegens zyn dapper gedrag tydens de jaren der be zetting Reeds kort na de bezet ting werd door Brandjes het plan opgevat om naar Engeland ie gaan en zich daar verdienstelyk te maken. Na een gevaarlyke en niet minder avonhirlijke tocht door Duitsland wist onze moedige plaatsgenoot Zweden te bereiken waar hy gedurende negen maan den werd geïinterneerd. Brandjes wilde echter zijn tocht vervolgen en inderdaad wist hij na vele hin- Engeland te bereiken. Dan werd hy voor de geheime dienst opge leid met als gevolg, dat hy op de dag der invasie 6 Juni 1944 bij Kaatsheuvel werd „gedropt". De hem toevertrouwde opdracht werd prompt uitgevoerd. By de bevrij ding van Oostelyk Nederland sloot- hy zich weer by het Engelse leger aan. Ook na de bevrijding verbleef onze plaatsgenoot nog geruime tijd by het Engelse en Amerikaanse apparaat. RUPSBESTRIJDING PER HELICOPTèRE Onder leiding van de Planten ziektekundige Dienst zullen dezer dagen proeven worden genomen in de Daalmeer, een deel van het Geestmerambacht met besproeiing van kool ter bestrijding van rupsen Voor het eerst in deze omgeving zal daarbij gebruik worden ge maakt van een helicoptère De da tum kon nog niet worden aangewe zen, aangezien het vliegtuig in re paratie is en het tijdstip, waarop het weer In orde zal zijn, niet vast staat Harmonie: Berlin Express me$ Merle Oberon. Toegang 18 Jaar, Voorstellingen dagelijks 8 uur. Zaterdag 7 en 9.30 uur. Zondag 2 en 4.30 uur, 7 en 9.30 uur. Woensdag 2.30 uur matinee Americain: Canyon Passage, met Dana Andrews. Toegang 14 Jaar. Voorstellingen dagelijks 8 uur. Zaterdag 7 en 9.30 uur. Zondag 2, 4.30, 7 en 9.30 uur. Woensdag 2.30 uur matinee. Victoria: De vrouw van Shanghai, met Rita Hayworth. Toegang 18 jaar. Voorstellingen dagelijks 8 uur. Zaterdag 7 en 9.30 uur. Zon dag 2, 4.30, 7 en 9.30 uur. Woens dag 2.30 uur matinee ABT: Het atoomspook, 2e deel. Het onzichtbare spoor. Toegang 18 Jaar. Voorstellingen dagelijks 8 uur. Zondag 2, 5 en 8 uur. BLEEKWATER AMMONIA VOORMEER 12 - ALKMAAR SPEELPLAATS GEVONDEN ZUIDSCHARWOUDE De wnar nemende voorzitter van het comi té, dat zich ten doel stelt, een speelgelegenheid voor de Zuid scharwouder jeugd te kri'-en, deelt in de plaatselijke pers mee dat die gelegenheid is gèv^»- Dat vinden had reeds p1- -e had, toen wij in onze kr~>- i 13 Juli melding maakte. daf r i daarin niet was geslaagd F' n we dat geweten dan zou ovis be richt anders hebben geluid F--> en ander moet echter toeges"^en worden aan een zeker waas -» ge heimzinnighetd. waarmee de be sprekingen op de eerste biïeen komst van het comité blijkbaar wer den omgeven Want toen we Inl'ch tingen bij één der comitéleden in wonnen over de aangenomen be slissingen. werd ons medegedeeld, dat er niets van ïn de krant mocht Waarvan acte Maar later hoordev we. dat men wel een paar ter reinen. op het oog had. doch dat die voorlopig nog niet beschikbaar waren Vandaar ons bericht Nu ls de gelegenheid echter ge vonden De wnd voorzitter van *tl comité vertelt niet waar Ook weer geheimzinnigheid? Voor hen. die er belang in stel ien. zij hier vermeld dat het het terrein van Klaas de Boer in de Koog is Men heeft het gehuurd Maar omdat het voor dit jaar nog in huur is bij een ander, kan men er eerst het volgend Jaar over be schikken De kleuters van Koedijk begon nen de demonstratie en in vlot tempo werden de volgende num mers afgewerkt: paardspringen, ringen, brug en rek. Dan volgden vrije oefeningen. De keurploeg van De Halter uit Alkmaar liet toen zyn kunnen zien aan het rek. En steeds weer blijkt da*. KI. Boot, onze Nederlandse kampioen, een klasse apart is. De rhythmi- sche oefeningen van Turnlust uit Alkmaar blonken uit, ze waren uitstekend ingestudeerd (hoe kan het ook anders na hun succesvol le tournee naar Bath). De .Rhythmische en de baloefe ning, welke door de gymnastiek verenigingen Voorwaarts, Koedijk, Be Quick, Doves en Achilles tege lijk gebracht werden verdient al le vermelding. Als intermezzo gaf Klaas Boot toen nog zyn persoonlijke vrije oefening ten beste. Keurig van afwerking en goed van stijl. Dan volgen de Es'afette lopen en Hindernisbaanrennen. Heden is, in de ouderdom van 68 jaar zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve, zorqzame vrouw moe der, behuwd- en grootmoe der D1NA MARIA PAARLBERG- KISTEMAKER Oudesluis: K. Paarlberg Schagcrbrug: N. Jimmlnk-Paarlberg In. Jimmlnk Oudesluis K. Paarlberg C. Paarlberg-Keyzer Wlerlngen P. Paarlberg E. Paarlberg-Mienes Wijdenes i M. Kool-Paarlberg M. Kool Keinsmerbrug A. Borst-Paarlberg K. Borst St. Maartensbrug D. Geerligs-Paarlberg W. Geerllgs Br. Paailberg en kleinkinderen Condoleantie-adres: Jn, Jimmink Rulgeweg F 41, Schagerbrug De begrafenis vindt plaats op Woensdag 20 Juli te Sint Maar tensbrug om 3 uur n.m. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2 uu Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde echt genoot en vader, de heer A. Stompedissel in de ouderdom van 83 jaar Zijn diepbedroefde echtgenote D. Stompedissel-Los en kinderen Oudesluis, 17 Juli 1949 De teraardebestelling zal plaats hebben op Dinsdag 19 Juli a s nam 3 uur op de Algemene begraafplaals te St Maartensbrug Pension Marieke vraagt voor direct net meisje of hulp Laanweg C147 Schoorl Tel.367 NET KOSTHUIS gevraagd. Brieven onder no. 8SG, burean van dit blad. Gewapend met bot STUIFKANON RADICAAL verdelgt iuen alle lastigo insecten (ook rupsen). Compl. apparaat f 1.50 franco Fa. W. ZAADNOORDIJK Waagplein, Alkmaar. Te koop; 2 gloednieuwe 4 ton 8 LANDBOUWWAGtNS met hekken. Uit voorraad H OOISCHUIVERS prima model. Carosssrle en wagenbouw G VAN LEEUWEN Wegnam Tel. 263. 4- IHIIBBllffIHIIlf.WIIHIIIlllllllllllllllllWIHWIIIIfW SCHOENEN EN TASSEN SPUITEN!! Janson, Vrouwenstraat 13, Alkmaar GESLOTEN Tafelkleden van(74- nu voorslechts!4,95 Verende Bedstellen van 1178,15 nu voor slechts 1124,50 Wolvlokbedslellen van 164 nu voor slechts 149,50 Sierkleedjes slechts 68 cent Halfwollen dekens slechts f 12,48 Zuiverwollendekens grote 2 pers. -naat 119,75 enz. enz. enz. Winke

De Vrije Alkmaarder | 1949 | | pagina 4