HAAR HAUTA SABINA Fa. H. W. H0LSMULLER Alkmaar DAGBLAD VOOR HOLLANDS NOORDERKWARTIER Geen enkel koffiesurtogaat bevat meer en betere koffie dan Koffie- iSurro gaat Bon Zaterdag 29 November 19-41 Tweede blad SCHAGEN TERAARDEBESTELLING D. P. TIMMERMAN. Overweldigende belangstelling. Het is een bekend feil, dat de heer D. P. Timmerman in het openbare en kerkelijke leven in Schagen en omgeving een groote plaats innam. De teraardebestelling van zijn stof felijk overschot gistermiddag op de algemeene begraafplaats te Schagen heeft bewezen, dat, hij 'zich door zijn persoonlijkheid en zijn werk zeer vele vrienden had verworven. Eeni- ge honderden belangstellenden woonden de plechtigheid bij. Wij zagen onder hen vele bekende per soonlijkheden uit het agrarisch le ven in Noordholland, merkten o.a. op wethouder Wissekerlce met den gemeentesecretaris, verschillende oud-gemeenteraadsleden, besturen en directeuren van de Coop. Zuivel1 fabriek Westfriesland te Lutje win kel en de Coop. Malerij „De Ster" te <Barsingerhora, besturen, ambte naren en leden van het personeel van den Polder Schagen, de Scha- ger en Niedorper Kogge, de regen ten van het Alg. Weeshuis, bestuur van de Coop. Zuivelbank, Ir. Kraa- pen, »ecr. van den Bond van Coop. Zuivelfabrieken, Ir. de Vries, Rijks- veeteeltconsulent, het bestuur van de Kegelclub te Schagen en vele anderen. Er war?n zooveel bloerti- stukken, dat een extra rijtuig daar voor moest worden gereserveerd. Sprekers. BtJ de groeve werd allereerst het woord gevoerd door den heer Jm. Blaauboer namens den Polder, de Zuivelfabriek en de Malerij. Waar om. vroeg 9preker ontroerd, moet dit leven worden afgesneden? Wij krijgen daarom geen antwoord, heb ben ons slechts te buigen voor de Majesteit van den dood. Als Wij echter vragen, waarvoor de heer Timmerman heeft geleefd, dan is het antwoord: Voor ons allen. Over zijn verdiensten uitweiden is over bodig, hij gaf zijn beste krachten aan alles wat hij deed, was een voohbeeld door zijn rechtschapen- beid, zijn liefde voor zijn zaken en «jn werklust. Het spijt allen die met hem omgingen geweldig, dat de heer Timmerman thans is heenge gaan, zijn plaats zal lang open blij ven en moeilijk kunnen worden Ingenomen. Laat ons verder werken, aldus, besloot de heer Blaauboer, in zijn geest. Een der collega's uit den Vee- en Vleeschhandel, de heer Gous uit Amsterdam, herinnerde aan het op timisme waarvan de heer Timmer man steeds was vervuld, en waar door hij om zich heen een prettige sfeer wist te scheppen. Men zal hem in de kringen waarin spr. ver keert, nooit vergeten. Moge Gol de zwaarbeproefde familie kracht ge ven het .leed te dragen. Heengegaan is een man met een hart van goud. De heer R. Brugman, sprekende namens de Kegelclub, roemde de overledene als een goed en trouw clubgenoot, die de buitengewone ga ve had zich op de clubavonden los te maken van de dagelijksche be slommeringen en een ander in zijn blijmoedigheid te doen deelen. De heer Van Ammêrs sprak voor de Cóop. Zuivel'bank en dankte den overledene voor zijn toewijding: voor deae instelling. Zeven jaar was hij i»d van den raad van toezicht, zes Jaar bestuurslid. Lang zal zijn na gedachtenis in eere gehouden wor den. iDe heer J. Schenk Azn. uit Bar- ei-ngerhora voerde nog het woord namens heemraden van de Schager en Niedorper Kogge. Spr. herinner de aan de groote dingen tijdens de bestuursperiode van den overledene tot stand gekomen, kaatste spreker was Ds. Kapteyn, ffervormd Predikant te Schagen. Uw ma*h en vader, aldus spr. zich tot de familie wendend, heeft naar twee kanten geleefd, naar binnen en naar buiten. Over dien binnenkant heb ik gesproken waar dit paste, in de familiekling, aan de groeve wil ik een enkel woord zeggen over den buitenkant. In het openbare en in het kerkelijke leven nam de heer Timmerman een zeer groote plaats in. Hij liep hier nimmer mee te koop, doch ik wil hier getuigen dat na de familie de kerkelijke gemeen te zeer veel in hem verliest. Ik zeg dit namens den kerkeraad, de re genten van het weeshuis, de kerk voogden en notabelen en de kinde ren uit het weeshuis. Welk werk was Timmerman het" liefst? Hij had geen voorkeur, alles wat hij deed, deed hij met zijn hart en met groote blijmoedigheid, gaf zijn steun met zijn .geheele persoonlijkheid. Eenvoud en betrouwbaarheid ook in dezen moeilijken tijd, kenmerkten hem. Als predikant, aldus besloot spr., breng ik hem ook persoonlijk dank voor alles wat hij in het be lang der gemeente deed. Nadat gezamenlijk het Onze Va der was gebeden, dankte een neef van den overledene, de heer P. Timmerman voor de belangstelling BURGERLIJKE STAND. Geboren: Joihan Willem, zoon van Johannes Mulder en van Hil- tje Susanna Snijder (woonplaats Den Helder). Overleden: Trijntje Blom, oud 77 jaren, echtgenoote van Klaas Darn: Dirk Pieler Timmerman, oud 51 jaren, echtgenoot van Maartje Bakkér (overleden te Alkmaar)). VOETBAL DE VIERDE KLASSB A HEEFT RUST. Er zal morgen m de 4e klasse A niet gevoetbald worden, evenmin in de 4e klasse B. De halve competitie is gespeeld en in verband met het feit, dat deze af deelingen vrij klein zijn, wordt een dag rust gehouden. WIJZIGING IN T PROGRAMMA. In het programma voor de On deraf deeling Noord Holland zijn ©enige wijzigingen gekomen. In 4 H. is nog vastgesteld Wie- ringerwaard 2Callantsoog 1 om 2 uur. Bij de adsp. O wordt Callantsoog aWieringerwaard a om 2.30 ge speeld. POLITIE. Gevonden: een handbeschermer, een sleutel, een kinderwantje en een damesfiets. Verloren: een actetaach, een wol len dameshandschoen, een vulpen, een parapiluie, een portefeuille met inhoud en een paar kinderwantjes. Z1JPE. INENTINGSRECHTEN. De indertijd door den Burgemees' ter d«zer gemeente vastgestelde verordening op de heffing van in- entingsgelden welke verorde ning speciaal geldt voor de inen ting tegen roodvonk en dipbterie, indien deze in bijzondere gevallen voor de inwoners verplichtend wordt gesteld is bij besluit van den Secretaris-Generaal van het Departement van Binnenlandsche Zaken goedgekeurd. LEIDER DISTRIBUTIEKRING. De benoeming van den heer P. Bandsma tot leider van den Dis tributie kring Zijpe is door den Se cretaris-Generaal van het Denarte- ment van Handel, Nijverheid en Scheepvaart goedgekeurd. POLITIE. Gevonden: bril met hoornen montuur. T ZAND. BENOEMING. De Burgemeester van Zijpe heeft den heer P. Kroonenlbung alhier benoemd tot lid van de Commissie tot wering van schoolverzuim al hier, zulks in de plaats van den heer B. E'Lzer. NIEUWE ONDERWIJZER. Naar ons wordt medegedeeld, is de heer P. Doedens alhier be noemd tot onderwijzer aan de R.K. school alhier. ALKMAAR. WONINGEN VOOR DE HELDER- SCHE VLUCHTELINGEN. De bouw van de huizen voor de Heldersche vluchtelingen vordert goed1. Naar wij vernemen hoopt het bureau Vluchtelingenzorg nog voor het eind van dit jaar een 50- a 60- tal gezinnen onder te kunnen bren- gen. GESLAAGD. Bij de examens voor stenografie en machineschrij ven, gehouden op 26 Nov. te Amsterdam, onder lei ding van den ontwerper, den heer A. K. Groote, slaagden: Voor kantoorstenografie 130 let tergrepen per 'minuut: Mej. J. v. Bodegraven te Heiloo (met lof); Mej. R. de Munk te Alkmaar, en de heer F. Köhnert te Alkmaar. Voor machineschrij ven: Mej. A. Grouw te Bergen, met een snelheid van 237 letteraanslagen per minuut Mej. T. Bakker te Heiloo, met 226 letteraansl.; Mej. N. v. Veen te Schagen met 205 letteraansl.; Mej. A. Tilstra te Akersloot met 193 let teraansl.; Mej. T. Schagen te Lan- gedijk met 218 letteraansl.; Mej. N Madderom te Alkmaar met 198 let teraansl.; Mej. A. Voe te Alkmaar met 203 letteraansl.; Mej. W. Dus- seljee, te Alkmaar, met 165 lettera.; Mej. I. t. Lunteren te Alkmaar m. 185 lettera.; de heer T. Boereboom te Alkmaar met 343 lettera.; de hr. G. v. d. Molen te Heiloo met 233 lettera.; de heer J. Boon te Bergen met 170 lettera.; de heer N. G. van Dam te Egm. a. d. Hoef, met 198 lettera.; de heer H. L. Reinders met 222 lettera.; de heer C. Wal last te Alkmaar met 179 lettera.; de heer J. Timmer te Heiloo met 180 let tera.; de heer W Boon te Bergen met 195 lettera.; R. Stenneberg te Broek op Langendijk met 190 let tera. per minuut. Allen werden opgeleid door het Instituut Burdorf, 'Langestr. 83 te Alkmaar. HEERHUGOWAAR D. BOONEN GESTOLEN. Door de marechaussee zijn te Heerhugowaard enkele zakken boo- nen achterhaald, die van diefstal afkomstig bleken te zijn. De boon en waren eigendom van den heer Stolp te Hensbroek en aldaar ontvreemd j?n naar Heerhugowaard vervoerd door een tweetal personen uit Zaan dam, die te werk gesteld zijn bij de verbetering van de oostelijke ring vaart om den polder Heerhugo waard. GESLAAGD. Mej. J. Gootjes alhier is geslaagd te Alkmaar voor het examen van de ver. van leeraren in stenografie en m achineschrij ven als kantoorste- nografe. voor. BANKETLETTERS TAAI-TAAI SPECULAAS. SPOORSTRAAT 8. ALKMAAR. GROET. V.V.V. „GROET—CAMPERDUIN". V.V.V. „Groet-Camperduin" hield Donderdagavond in de zaal v. d. hr. P. Huiberts een goed bezochte le denvergadering onder voorzitter schap van den heer D. Duin Wz. Waren de verwachtingen op de voorjaarsvergadering niet erg hoog gespannen, aldus, de voorzitter in zijn openingswoord, thans dient dankbaar erkend te worden dat het erg is meegevallen: het seizoen ken merkte zich door een druk bezoek, er was zelfs een tijd, dat er meer vraag dan aanbod was. De notulen van de vergadering van 2 April werden onveranderd vastgesteld. Naar aanleiding v. de vraag van een der aanwezigen over de vergoeding, welke aan de bureau- houdster was uitgekeerd, deelde het bestuur mede, dat slechts de helft van het op de begrooting uitgetrok ken bedrog was betaajd. De heer W. Bant gaf het bestuur in. overweging alsnog het volle be drag uit te keeren. Na eenige discussie gaf het be stuur de toezegging, de zaak nog eens te zullen overleggen. Den leden wordt dringend ver zocht om in het vervolg van verhu ring kennis te geven aan het bu reau: dit voorkomt moeilijkheden en onaangenaamheden, Van de A.N.V.V. was ingekomen een schrijven met verzoek om op gave van beschikbare pensioenruim te voor de Kerstvacantie. Het be stuur zal gaarne opgaven in ont- vangst nemen. Verslag bureau-houdster. Het verslag gaf een goed overzicht van het vele werk, dat er moest worden verzet. Zoo waren er bijv. ontvangen 186 brieven en verzonden 122 gidsen, 617 lijsten, 632 platte gronden, 617 folders. 218 bezoekers waren geholpen. De voorzitter dankte mej. de Boer voor het vele werk dat zij in dit seizoen weer had verricht. Het aan de beurt van aftreden zijnde bestuurslid, de heer D. Duin Wz., voorzitter, werd met algemee- ne stemmen herkozen. De begrooting sloot op f766.50, waarbij eon post onvoorziene uitga ven van f 185.50. Het bestuur werd gemachtigd het V.V.V.-gebouwtje tegen molest fe verzekeren en tevens de brandver zekering te verhoogen. De vergadering ging verder ac- coord met de begrooting. Rondvraag. De heer Groothof wijst op de slech te verbinding van Camperduin, Groet en Schoorl met Alkmaar, nu de autobus slechts vier maal per dag rijdt Na eenige discussie geeft het bestuur de toezegging te zullen trachten daarin nog eenige verbete ring te krijgen, maar veel hoop op succes is er niet. Zal de oude omnibus straks weer uitkomst moeten brengen? WIERINGEN. MARKTBERICHT. Eindelijk eens wat snoek baars. Meermalen hebben we ons afge vraagd, waar toch de snoekbaars wel gebleven was, die in voorgaan" de jaren in zoo ruime mate in het IJsselmeer werd gevangen. Alle theorieën welke over de oorzaak van dit wegblijven werdén verkon digd, konden ons niet -bevredigen, meer feit was, er werd niiets ge vangen. De aanvoer te Den Oever was vrijwel nihil en wat er kwam, was nog afkomstig uit het Amste'- meer. Wel werden er onbeteeke- nende vangsten vangsten gemaakt aan de Oostzijde van den Afsluit dijk nabij Makkum. Enkele Wie ringer visschers vischten ook wel in die omgeving, maar gingen daar daar tevens met de vangst naar den afslag, zoodat te Den Oever niets kwam. Het was daarom heeletmaal vreemd, toen er Maandag j.1. in eens een 1000 pond snoekbaars te Den Oever werd gelost. Ook op de daarop volgende da gen was er aanvoer en sommige schenen hadden vangsten van pl m. 20 Opond. ad f 0.34 p. n. W-nv- mede dus een goed loonend bedriif wordt verkregen. Het eigenaardige is dat de vang sten vlak bij Wieringen worden gedaan. Het vischterrein heeft zich blijkbaar weer eens vernlaatst want hij Makkum wordt thans to taal niet meer gevangen. De meerdere belangstelling voor Wieringen komt den Wieringer visschers goed van pas. Nog kunnen we mededeelen, dn* de sardien visscherij is gestaakt. De herhaalde pogingen om iets te vangen, bleven zonder resultaat. De aanvoer wist zich voor van daag nog te handhaven op 7500 Kg., juist het kwantum, dat ook de vo rige week ter markt verscheen. Helaas is te verwachten, dat nu de komende week wel opnieuw een teruggang te boeken zal zijn, want de melk kan slechts eenmaal ge bruikt worden, hetzij als grondstof voor de kaasproductie, hetzij om te voorzien in de behoefte aan con- sumptiemelk. We zijn langzamer hand gekomen in de periode van de zeer kleine productie en zoo moeten op het oogenblik alle zeilen worden bijgezet om in de vraag naar melk te voorzien. In Friesland zoowel als in Noordholland worden te dien einde de fabrieken, die zijn inge richt tot de bereiding van poeder volgens het verstuivingssysteem, meer en meer aan het werk gezet. Zelfs wordt hier en daar melk, die anders naar andere fabrieken ging, naar deze poederinstallaties ge bracht. Het poeder vordert weinig transportmiddelen naar de groote steden, waar het dan weer tot ma gere melk wordt verwerkt. Het vet wordt tot boter verwerkt, van kaasproductie is in Noord-Hol land nauwelijks meer sprake. In Friesland wordt nog eenige 20+ kaas bereid, doch gezien de dalende melkproductie, in geringe hoeveel heden. Zoowel voor kaas als boter is men begonnen de voorraden in de con sumptie te brengen. Deze zijn zeer groot, zoodat de algemeene positie hoegenaamd geen zorgen behoeft te baren. Wat de aanvoer betreft aan de markt, deze was uit den aard der zaak heel spoedig verkocht. De hoogste prijzen kwamen overeen met de maximumprijzen, f 43.50 en f56.respectievelijk voor 20+ en 40+, waaruit blijkt, dat er nog steeds eenige aanvoer was van 40+ Edammers. BERGEN. OUDBURGERPOLDER. Voorziening dijk van de Banscheiding. Stemgerechtigde Ingelanden van den Oudburgerpolder kwamen gis termiddag onder voorzitterschap van Burgemeester Mr. H. D. A. van Reenen bijeen in café Oldenburg. Deze buitengewone vergadering was bijeengeroepen in verband met den slechten toestand van den dijk van de banscheiding. Deze loopt gauw over en eischt dringend ver betering. De heer Roggeveen had een begrooting gemaakt van de kosten voor een deugdelijke Voorzie ning en daarnaast een plan voor een tijdelijke voorziening uitge werkt. De kosten van het verhoogen van den dijk over een lengte van 1000 meter met 15 c.m. bij een kruin breedte van 1 meter, zouden met het aanvoeren van grond (waarvoor een sloot dient te worden gegraven tusschen het woonwagenkamp en de aangrenzemden weide) enz. en 't plaatsen van een hek mot twee prik keidraden, zouden in totaal bedra gen f 800.—. Een goedkoopere oplossing zou zijn, alleen de laagste deelen te ver hoogen over een lengte van 400 strekkende meter. De kosten van zoo'n voorloopige voorziening waren geraamd op f250. De voorzitter gaf den ingelanden den raad het nu maar in eens goed te doen en het eerste voorstel te aanvaarden. De kosten zouden kun nen worden bestreden door f200.— uit de gewone middelen en een lee ning van f600.met aflossing van f 100.— per jaar (rente hoogstens 4i/2 De heer Den Das was van mee ning, dat de heele banscheiding zou kunnen vervallen, a's de Aagldor perpolder zich maar ging aansluiten bij de vereeniging van polders. An deren betoogden, dat ook -hieraan bezwaren waren verbonden. Tenslotte ging de vergadering ac- coord met het eerste voorstel van het bestuur en zal dus de dijk af doende worden verbeterd. Het bestuur werd gemachtigd tot het doen van de stappen, die noodig waren om te komen tot de uitvoe ring en tot het aangaan van de geldleening. De voorzitter wees er nog op, dat het onderhoud van kade en hek ten aste komt van de ingelanden en deelde ten slotte mede, dat na goed keuring van de plannen door het provinciaal toezicht, zoo spoedig mogelijk met de uitvoering zal wor den begonnen. HA RENKA RSPEL. SLOOTGAARDPOLDER 350 JAAR. Het is dit jaar 350 jaar geleden dat de Slootgaard of destijds ook wel Slootjesmeer genoemd, werd bedijkt. DIRKSHORN. SCHAKEN. De uitslagen van de voor de com petitie gespeelde partijen luiden: Eerste klasse: Wit: Zwart: P. TijsenW. A. Bullooper 10 Jan LevendigJan Bakkum 01 Jan Levendig W. G. Bakikum 01 W. G. Baikkum—P. Tijsen afgeibr. W. A. Bullooper— Jan Levendlig 10 Tan BakkumH. Stins 01 Tweede klasse: J Kant Azn.—D. Nierop 0—1 A N. Iping—A. v. Dijk afgebr. J Kant Azn.C. de Maijer 10 C. Schuit Azn.-P. Slotemaker 10 D Nierop—P. Hoeve V2—V2 Gefabriceerd onder Regeeringscontröle LANGED1JK. DISTRIBUTIENIEUWS. Uitreiking textielkaarten kinderen van 0—3 jaar. In de komende week zal de uit reiking van textielkaarten voor kin deren van 0 tot 3 jaar geschieden: Uitgereikt zullen worden: 1. de baby-textielkaart, gemerkt DF aan kinderen geboren na 1 Juli 1941; 2. de kindertextielkaart, gemerkt DE aan kinderen geb. na 1 Jan. 1939, doch vóór 2 Juli 1941; 3. de jongens- textielkaart, gemerkt DC, aan jon gens geb. na 1 Nov. 1938, doch vóór 2 Jan. 1939 en 4. de meisjestextiel- kaart, gemerkt DD aan meisjes geb na 1 Nov. 1938 doch vóór 2 Jan. 39. De uitreiking zal geschieden: te Broek op Langendijk op Maandag 1 Dec. van 912.30 uur, voor hen, wier achternaam begint met de letters A tm. K., van 25 uur de rest. Te Oudkdrspel: Woensdag 3 Dec van 91230 uur de letters A.'tm. K. en van 25 uur de rest. Te Zuidscharwoude: voor inwo ners van Zuidscharwoude: Donder dag 4 Dec. van 9—12.30 uur voor de letters A. t.m. K. en van 2—5 voor de rest. Te Zuidscharwoude: voor inwon, van Noordscharwoude: Vrijdag 5 Dec. 912.30 uur, de letters A. tm. K. en van 25 de rest. Te Sint Pancras: op Dinsdag 2 Dec. van 9—12 uur: de letters A. t.m. K. en van 25 uur de rest. Tegelijk met bovengenoemde uit reiking geschiedt de uitreiking van melkkaarten voor kinderen van 1— 14 jaar en wel: 2 melkkaarten ge merkt MD voor kinderen geboren na 1 Jan. 1938, een melkkaart ge merkt MD vqgr kinderen geb. na 1 Jan. 1928 doen vóór 2 Jan. 1938. Uitreiking van textiel- en melk kaarten geschiedt uitsluitend aan hen, die in het bevolkingsregister van de gemeenten Langedijk of St. Pancras zijn ingeschreven. Stamkaarten van de betreffende kinderen meebrengen en overleggen De kantoren te Broek op Langen dijk,' Oudkarspel en Sint Pancras zijn gedurende den voor deze uit reiking vastgestelden dag niet voor andere aangelegenheden geopend. Uitreiking van bovengenoemde kaarten vindt na de voor uitreiking vastgestelde dagen niet weer plaats voor 18 Dec. a.s. Arbeiders, die bij hun werkzaam heden voortdurend met giftige stof fen omgaan, t.w.: 1. zelfstandige ar beiders en 2. arbeiders uit bedrij ven met vijf of minder personen, kunnen op bovenstaande dagen aan de plaatselijke kantoren een formu lier M.D. 107 afhalen ora een melk kaart aan te vragen. Voor arbeiders uit bedrijven met meer dan 5 personen, dient de werk gever het aanvraagformulier M.D. 107 te doen afhalen. Deze formulieren dienen uiterlijk 6 Dec. wederom te zijn ingeleverd. wraarna betrokkenen zullen wor den opgeroepen. Djstributie van schoenen Aan vraagformulieren afhalen onder overlegging van de stamkaart gedu rende de eerste tien dagen van el ke maand. Distributie van rijwielbanden: Aanvraagformulieren schriftelijk per briefkaart aanvragen gedurende de eerste tien dagen van elke maand. Schoenenruilbeurs: Elke Donder dag van 34 uur lokaal O. L. School te Zuidscharwoude. COMMISSIE VAN BEHEER. Tot lid van de commissie van beheer voor het gemeenschap pel ij k gasbedrijf zijn volgens de nieuw vastgestelde regeling de heeren N. Kooij en' C. Kramer 'benoemd. Tot plaatsvervangende leden de heeren C. Oijevaar en B. Brommer. OUDKARSPEL. D. T. S. Programma voor Zondags a.s.: Oudkarspel, 2.30 uur: D.T.S. 1— Zaandijk 1. Oudkarspel, 10.30 uur: D.T.S. 3— Alcm. V. 5. Waarland, 2.30 uur: Con Zelo 2— D.T.S. 4. Oudkarspel, 12.15 uur: D.T.S. b— Vrone a. Alkmaar, 1.30 uur: Alcm. V c— D.T.S. c. ELECTRICITE ETSWERKEN GEGUND. Aan den heer J. Zeeman, Oud karspel, is gegund het electriciteits- werk van 10 woningen te Oudorp, ten behoeve van huisvesting der Heldersche vluchtelingen te bou wen. ZUIDSCHARWOUDE. MOOIE OPDRACHT. Aan den heer N. Stet, alhier is gegund het maken van de lood- en zinkwerken in de nieuw gebouwde fabriek met pakhuizen der Noord- hollandsche Conservenfabrieken' „Peter Vérburg", Noordscharwoude. BROEK OP LANGENDIJK. GROOTE ANIMO. Het aantal sollicitanten voor on derwijzer aan de O. L. school al hier bedraagt niet minder dan 51 Een flinke belangstelling! WINKEL. GESLAAGD. Mej. A. T. Amels te Winkel is te Alkmaar geslaagd voor het examen kan toortypiste Nederl. taal. BARSINGERHORN. KOLHORN. BENOEMD. Tot stationhoudster der P.T.T., station Kolhoim, is benoemd mevr. J. L. BoenderKoeman, ingaande 1 Dec. e.k. Voor de fam. Boender een mooie promotie. DE RIJP. BENOEMD. Door den burgemeester dezer ge meente is tot ambtenaar ter secre tarie benoemd, de heer D. B. A. Appel, klerk ter secretarie (afd. Sociale Zaïken) van Beverwijk. Als volontair is aangesteld de heer C. Schaar, wonende te Uit geest. PREDIKBEURTEN. WOENSDAG 3 DECEMBER. The Star of Hope Mission. Julianadorp, 's av. 7.30 uur, de heer L. Brasser, v. Den Helder,

Dagblad voor Hollands Noorderkwartier | 1941 | | pagina 5