Watmt weet w&uitketl ftooïT Ut Muziekuitvoerioqen tot A Strijd en Overwinning Disfributicnicnws BRANDSTOFFEN VOOR KOOKDOELEINDEN. De Secr.-Gen. van het Dep. van Handel, Nijverhëid en Scheepvaart maakt bekend, dat gedurende het tijdvak van Zondag 1 Febr. 1942 tot en met 30 April 1942 elk der met „08 K.F." gemerkte bonnen van de bonkaarten M en N, welke aan ver bruikers zijn uitgereikt, die voor koekdoeleinden op het uitsluitend gebruik van vaste brandstoffen al dan niet in combinatie met petro leum zijn aangewezen, recht geeft op het koopen van twee eenhe den vaste brandstoffen met uitzon dering van anthraciet. Met deze twee eenheden zullen de verbrui kers dus gedurende de maanden Februari, Maart en April 'moeten toekomen. Van deze twee'eenheden mag één eenheid worden afgeleverd in de maanden Februari en Maart 1942, De aflevering van de tweede een heid mag echter niet plaats vinden vóór 1 April 1942. Met ingang van 1 Mei 1942 zal een nieuwe regeling inzake de be schikbaarstelling van vaste brand stoffen of petroleum voor kookdoel- einden in werking treden. TOESLAGKAARTEN VOOR BIJ ZONDEREN ARBEID. De Secr.-Gen. van het Dep. van Landbouw en Visscherij maakt be kend, dat de toeslagkaarten voor zwaren, zeer zwaren en bijzonderen arbeid voor de derde periode van 1942 op nader door de plaatselijke distributiedie'nsten bekend te ma ken tijdstippen vóór 21 Febr. a.s zullen worden uitgereikt. Ook ditmaal zullen de kaarten worden uitgereikt dcor den- distri- butiedienst in de gemeente, waar de rechthebbenden hun arbeid ver richten. Slechts schippers kun nen de toeslagkaarten in ontvangst nemen bij den distributiediérist in de gemeente, waar zij ligplaats ge kozen hebben. De regeling betreffende de ver schillende groepen van personen, die recht kunnen doen gelden op een, toeslagkaart voor zwaren, zeer zwaren of langdurigen arbeid, blijft geheel ongewijzigd. Aan hen, die geen toeslagkaart voer langdurigen arbeid voor de tweede periode ontvingen, doch wel rantsoenbonnen, wordt alleen dan een kaart uitgereikt, indien sedert het tijdstip van uitreiking dier rantsoenbonnen dertien weken verloópen zijn. Ten behoeve van hen, die de hierbedoelde toeslag kaart voor de tweede pericde van 1912 ontvingen, moet niettemin een aanvrage worden ingediend om in aanmerking te komen voor een nieuwe toeslagkaart. Chineezen en personen, behooren- de tot een der in den Indischen ar chipel inheemsche rassen, kunnen de broodbonnen van hun toeslag kaart omruilen tegen rijstbonnen. 's Morgens storm en regen weinig kans op opklaring Doornat en koud begint U Uwdagelijksch werk. Gevolg: een stevige verkoudheid. Neem 's avonds 2 Aspirin- tabletten en den volgenden ochtend bent U weer een 4 20 tabletten 55 cL Zakje 4 2 tabletten 7 et Pers- en Theater-Gi'de opgericht Bij besluit van den Secr.-Gen. van het Dep. van Volksvoorlichting en Kunsten van 22 Jan. 1942 is het Persgilde opgericht. Mitsdien zijn allen, die werkzaam zijn op het gebied van het perswe zen, verplicht, zich terstond, doch uiterlijk op 19 Febr. 1942, bij de Ne- derlandsche Kultuurkamer aan te melden. Daartoe beliooren o.a.: Uitgevers van dagbladen, nieuws bladen en tijdschriften; journalis ten; uitgeverspersoneel,: n.lr: direc teuren (voor zocver niét geldend als uitgevers), adjunct- of onderdi recteuren, procuratiehouders. Per- soneelchefs; chefs (houders van bij kantoren); secretarissen; adverten tie-aquisiteurs; abonnementen acquisiteurs; 'rayon-beheerders; in specteurs (van bijkantoren e.d.); advertentie-opmakers (voor zocver geen typografen); advertentie-re dacteuren enz. Met nadruk wordt er de aan dacht op gevestigd, dat diegenen, die aan hun aanmeldingsplicht niet voldoen, zich blootstellen aan straf maatregelen en eventueel van de uitoefening van hun werkzaamheid op het gebied der Kultuurkamer kunnen worden uitgesloten. Aanmeldingen dienen te worden gericht aan de Nederlandsche Kul tuurkamer (Persgilde) 2de v. d. Bcschstraat 44, 's-Gravenhage. Bij een ander besluit is het Gilde voor Theater en Dans opgericht. Mitsdien zijn allen, die werkzaam zjjn op het gebied van theater- en danswezen verplicht zich terstond, doch uiterlijk op 19 Februari 1942 bij de Nederlandsch Kultuurkamer aan te melden. Daartoe behoonen o.a.; schrijvers van tooneelstukken, van revue- en cabaret-teksten, uitgevers van too neelstukken toon eel fondsen e.d.) tooneelspelers en regisseurs, voor drachtkunstenaars, cabaret-, revue- en variété-artisten, souffleurs, dans kunstenaars, werkgevers in het the aterbednjf, operette-zangers, chefs van het technisch theaterpersoneel, (decor-ontwerpers, costuumontwer^ pers kappers, grimeurs, e.d.), ge- zelschapsdansleeraren, vereenigin gen, groepen, clubs, comité's van rederijkers (amateur1 of dilettan- tentooneel vereenigingen, hieronder negrepen alle vereenigingen, wier hoofddoel ligt op een ander terrein doch die van tijd tot tijd tooneel- uitvoermgen geven voor en door hun eigen leden), vereenigingen, groepen en clubs voor amateurs dansers, bewegingkoren e.d. Zij die reeds bij eenige voorloopige vak groep zijn ingeschreven, behoeven niet opnieuw aangifte te doen. Bij de aanmelding moet worden vermeld, xjt de aangever in hoofd beroep dan wel in nevenberoep werkzaam is op het gebied van het theater- en danswezen. Aanmeldingen dienen te worden gericht aan de Nederlandsche Kul tuurkamer (Gilde voor Theater en Dans) 2de v. d. Boschstraat 44, 's-Gravenhage. Italiaansch Wcermachtbericht OPMARSCH IN NOORD-AFRIKA VOORTGEZET. PROGRAMMA'S INZENDEN. Het Departement van Volksvoor lichting en Kunstén maakt be kend: De groote orkesten eh muziekver- eenigingen hebben de goede ge woonte aangenomen, om gerujmen tijd voor de 'uitvoeringen het pro gramma ter kennisneming aan hel Departement op te zenden, dat deze- gegevens gebruikt voor het verkrijgen van een overzicht en voor het samenstellen van statistie ken. Er zijn echter tal van vereenigin gen, die niet bekend zijn met dezen gang van zaken en uitvoeringen voorbereiden waarbij geen reke ning wordt gehouden met het feit. dat er muziekstukken zijn, waar van het spelen of zingen onge- wenscht is, met het gevolg,''dat kort voor de uitvoering soms iets van het programma moet worden ge schrapt Het is derhalve noodzakelijk dat al degenen die muziek uitvoeren'of doen uitvoeren, tijdig de program mals met vermelding van dén com ponist en bewerker opzenden en in dien gezongen wórdt, tevens de teksten. Muziek welke geregeld tijdens kerkdiensten wordt gespeeld en ge zongen, valt hier niet onden ROME, 2 Febr. (Stefani) Het 611e Italiaansche weermachtsbe- richt luidt als volgt: In den Djebel werden de vijan delijke troepen bij plaatselijke ge vechten verslagen door de Duitsch- Italiaansche strijdkrachten, die den opmarsch voortzetten. Dé lucht macht heeft, hoewel zij gehinderd werd door het slechte weer, ver scheidene malen den terugtrekken- den vijand aangevallen en sche pen, die in de haven van Tobrcek gemeerd lagen, gebombardeerd. Op Malta zijn bij aanvalsoperaties van de Duitsche luchtmacht eeni ge voltreffers geplaatst op een vliegveld, waardoor ^en groote brand ontstond. Enkele geparkeer de vliegtuigen werden vernield. Het is gebleken, dat bij den in het weermachtsbericht no. 609 ge noemden aanval op een onzer ccn- vooien drie vijandelijke torpedo vliegtuigen in plaats van een met zekerheid neergehaald zijn. Het tonnagegebrek in Engeland Mees dan acht millioen be schadigd. LISSABON, 2 Febr. (AN.P.) In een hoofdartikel van de Finan- cifcl News wordt toegegeven, dat meer dan acht millioen ton Engel- sche of door Engeland gebruikte scheepsruimte beschadigd is. Het belangrijkste Britsche oorlogsvraag- stuk blijft volgens het blad de kwestie der scheepsruimte. Als ge tuige voert het Churchill aan, die in het Lagerhuis heeft verklaard, dat de Britsche actie in overzeesch gebied niet wordt beperkt door ge brek aan troepen of uitrusting, maar door het tekort aan vervoer- gelegenheid. De Fin. News betreurt het, dat de capaciteit der Engelsche werven vaak wordt geschaad door gebrek aan staal .machines of onderdeelen en dringt aan op coördinatie van de geheele scheepvaart en den ge- heelen scheepsbouw. 152. Hij had het niet slechter kun nen treffen. Op het zien van Piet, de schuld van haar eierramp, raakte ze heelemaal door het dolle heen en het was maar goed, dat Piet hun taaltje niet verstond. Maar bij zoo'n voorstelling begrijp je toch wel eenigszins wat er bedoeld wordt; hij kreeg in de gaten, dat ze hem te lijf wilde en smeet de deur pardoes voor haar neus dicht. De wereld in weinig woorden Mannen van den daad. Nederlan ders, ook Uw vaderland is in ge vaar. Helpt mede, het bolsjewisme te vernietigen, door dienst té nemen bij de Waffen SS. Voor aenmelding en inlichtingen wende men zich de Waifen SS. Stadhouderslaan 32, Den Haag. (Foto Fellinga-Peters) Ook sterken kannen moeilijkheden ondervinden. Dan steunt de N. V. D. met raad en daad. Rijksmaarschalk Göring in Italië. Rijksmaarschalk Göring bevindt zich sedert den 27sten Jan. in Ita lië. In den avend van den 29sten Januari begaf rijksmaarschalk Gö ring zich naar Zuid-Italië en keer de den 2en Febr. voor verdere be sprekingen naar Rome terug. Een nieuwe president in Chili, Volgens-berichten uit Santiago de Chile is de democratische candi- daat bij de présidentsverkiezingen, Juan Rio, Zondag als opvolger van den overleden president Aguirre tot president van Chili gekozen. Lnchtdlenst New TorkLissabon ingekrompen. De Pan-American Airways hebben, naar de bladen melden, den luchtdienst tusschen New' York en Lissabon ingekrom pen. Vier der Clippertoestellen zijn gerequ,ireerd door de Amerikaan- sche regeering. De twee machi nes, die nog beschikbaar zijn, zul len voorloopig den liichtdienst handhaven. Hittegolf in Argentinië. Sedert vijf weken heerscht in de Argentijn- sche hoofdstad reeds een ondrage lijke hittegolf, die vooral in de bin nenstad zeer onaangenaam is. De cementmuren der hooge huizen ma ken afkoeling onmogelijk, zoodat ook des nachts de temperaturen daarbinnen zeer hoog blijven. Tal rijke gevallen van zonnesteek zijn reeds voorgekomen, waardcor voor al de verkeerspolitie getroffen werd Harriman op weg naar* Londen. De speciale afgezant van Roose- velt, Harriman, is Zondagavond met het Clippertoestel uit New York te Lissabon aangekomen. Gis teren is hij per vliegtuig doorge reisd naar Londen. De verpachte Engelsche steunpun ten. Naar de Britsche berichten dienst uit Washington méidt, ls de Amerikaansche Luchtnïachtcom- Een jaar productieslag De persdienst van den Nederland- schen Omroep meldt: In het feit, dat in Februari 1941 de Productieslag in Nederland on der het motto „Nederland voedt zichzelf" werd ingezet, heeft de Nederlandsche Omroep aanleiding gevonden om Dr. F. E. Posthuma, den bekenden oud-minister van Landbouw en voorzitter der Ccm- missie-dr. Posthuma, te vragen nog eens. voor den microfoon over de productiemogelijkheden op den Ne- derlandschen bodem te willen spre ken. In een vraaggesprek, dat op Vrijdag 6 Febr. des middags van 11.15 uur over den zender Hilver sum 1 wordt uitgezonden, zal dr. Posthuma een met tal van belang wekkende cijfers toegelichte uit eenzetting geven ever de belangen, welke voor onze voedselvoorzie ning in oorlogs- en vredestijd op het spel staan,. missie van meening, dat de Engel sche steunpunten, die voor 99 jaar aan de Ver. Staten zijn verpacht, in blijvend bezit van Amerika moe ten komen. Canada en de Sovjet-Unie. De Britsche nieuwsdienst meldt uit Ottawa, dat de premier, Macken- zie King, heeft meegedeeld, dat Canada door bemiddeling van den Sowjet-ambassadeur te - Londen, Maislcy, onderhandelingen met d.e Sowjet-Unie is -begonnen over uit wisseling van diplomatieke verte' genwoordigers. Guinazn te Buenos Aires. De Ar gentijnsche minister van buiten- landsche zagen, Ruiz Guinazu, is gistermiddag per vliegtuig uit Rio te Buenos Aires aangekomen, waar hij door tal van autoriteiten werd begroet. Kort na zijn aankomst begaf hij zich naar vice-president Castillo om rapport uit te, brengen over de conferentie van Rio. Door de me nigte werd hij levendig toegejuicht. RADIOPROGRAMMA WOENSDAG 4 FEBRUARI. Hilversum I. 415.5 m. 7.15 Gramoloonmuzielc. 7.45 Ochtendgymna stiek. 7.55 Gramoloonmuzlefc. 8.20 Ochtend gymnastiek. 8.30 BNO: Nieuwsberichten. 8.45 Gramofoonmuziek. 9.15 Voor de huisvrouw. 9.20 Gramoloonmuziek. 11.00 Voor de kleu ters. 11.20 Ensemble Jack der Kinderen en solist. 12.00 Pianosoll en gramoloonmuziek. 12.25 Gramofoonmuziek. 12.40 'Almanak. 12.45 BNO: Nieuws- en economische berichten. 13.00 BIJ den hoefsmid. 13.15 Viool met pianobege leiding en gramofoonmuziek. 14.00 Gramofoon muziek. 14.15 Otto Hendriks en zUn orkest. 15.00 Voor de vrouw. 15.20 Pianovoordracht en gramofoonmuziek. 16.00 Bijbellezing. 10.20 Voor de rijpere Jeugd. 17.00 Gramofoonmuziek 17.15 BNO: Nieuws-, economische en beursbe richten. 17.30 Nationale Jeugdstormkwartier. 17.45 Zang met pianobegeleiding. 18.15 De eco nomische rechter houdt zitting. 18.30 Ram- blers. 19.00 Actueel halfuur. 19.30 Melodie en poezia (opn.). Vanaf 20.15 Alleen voor de Radio-Centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken. 20.15 Roemeensch orkest Grègor Serban. 20.45 Het Omroep- Operette-Orkest en solisten. 21.45 BNO: Nieuwsberichten. 22.00 Gramofoonmuziek. 22.3$ Orgelspel (opn.). 23.0524.00 Amusements orkest en soliste, en het kleine Omroep-Man- nenkoor (opn.). Hilversum II. 301,5 m. 7.158.45 Zie Hilversum I. 8.45 Gramofoon muziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramo foonmuziek. 10.45 Voordracht. 11.00 Gramo foonmuziek 12.00 Sylvestre-Trio. 12.45 BNO: Nieuws- en economische berichten. 13.05 Frans Wouters en sljn orkest. 13.40 Orgelconcert en zang. 14.00 Gramofoonmuziek. 14.15 Voor dracht. 14.35 Gramofoonmuziek. 16.00 Fluit clavecimbel. 17.00 Voor de Jeugd. 17.15 BNO Nieuws-, economische en beursberichten. 17.30 Schrarömelkwartet en solist. 18.00 Gramofoon muziek. 18.15 Omroeporkest. 19.00 BNO: Bra- bantsch praatje. 19.10 BNO: Nieuwsberichten. 19.20 Omroepvolkszangkoor. 19.45 In en om de NSB. (Voorbereid door de NSB). 20.00 Residentie-orkest en solist. (Vanaf 20.15 alleen voor de radiocentrales die over een lijnverbin ding met de studio beschikken). 21.00 Lezing: Wat doet Uw kind In z(jn vrijen tyd". 21.15 Residentieorkest. 21.45 B.N.O.: Nieuwsberichten 22.1022.15 AvondwUding. Hoofdredacteur: J. Keesman. Schagen. Wnd. Hoofdred.: A. R. Jonker. Buiten- en Bin' nen land, Schagen. - rred. Groot, Schagen. Alg. reportage. Streeknieuws en Kunst, - A. C. van Kampen. Rayon-redacteur Den Heldep. 488e STAATSLOTERIJ VIJFDE KLASSE NEGENDE LIJ8T FEUILLETON Dr. Burmesters Roinar/ van Hans HirUiammer (Nadruk verboden) Zij rende, voor zoover haar beden kelijke lichaamsomvang dat toeliet, naar haar slaapkamer en keerde weldra terug met een flacon, waar van de inhoud voldoende was om een heel regiment soldaten te verkwik ken. En daar zij- aannam, dat een flinke hoeveelheid slechts een snel lere uitwerking ten gevolge zou kun nen hebben, goot zij een waar stort bad over Mariene uit. De scherpe eau de cologne liep in straaltjes van haar voorhoofd en wangen in haar hals. Zooveel moeite kon niet onbe loond blijven en het duurde dan ook niet lang, of Mariene sloeg haar oogen op. Even keek zij verbaasd om zich heen, daarna kreeg me vrouw Ktllcke eeri dankbaar glim lachje, maar plotseling scheen de herinnering terug te keereiu Snik kend wierp zij zich op haar zijde en verborg zg haar gezicht in haar „Maar mevrouwtje, wat is er dan toch aan de hand? Wat hebt u?" „Hij is... niet gekomen!" stamelde Mariene door haar snikken heen, „Ach zoo! Nu begrijp ik het! Weest u maar kalm! Hij komt heusch nog wel. moet niet direct zoo den moed verliezen. Natuurlijk komt hg! Hg ls stellig door het een of ander opgehouden. Als een man alleen is tja, dan neemt hij het niet zoo nauw met naar huis gaan. Hij heeft misschien een paar kennis sen ontmoet, vrienden of zoo, waar hg nog een poosje niee naar een café is gegaan. In Berlijn is dat nu een maal iets heel gewoons. Wat denkt" u wel, mevrouwtje, dat iemand, die in Halensee achter een glas bier zit binnen vijf minuten maar weer in de Frankfurter straat is? Als hij moet gaan loopen, koint hg er Riet voor morgenochtend. U zal zien, dat uw man vanavond of morgen nog wel zal komen opdagen. Als het nacht wordt voor hij thuis is, komt hg toch zeker niet voor morgenoch tend..." Een oogenblik leek het, of de ge ruststellende verklaringen van me vrouw Külcke een kalmeerende uit werking hadden, maar nauwelijks zweeg zij even om opnieuw adem te scheppen, of Mariene geraakte op nieuw aan haar wanhoop ten prooi. „Dat is immers... alles... niet waar!" snikte ze. „Mijn man... is niet zoo, die verslingert zichzelf niet... in café's. Nee, nee, hij komt heelemaal niet meer. Er is hem wat overkomen." Ha,nu had mevrouw Külcke weer een aanknoopingspunt. „Overko men?" begon zij, na nog eens diep adem te hebben gehaald. „Wat zou hem dan wel overkomen zijn? Ach mevrouwtje, hebt u daar een idee van.ïAls hij werkelijk een ongeluk had gekregen, dan zou u het im mers al een uur later hebben ge weten! Ja zeker, dat komt de politie immers direct ter oore! In een groote stad zijn ze daar zoo gauw mee! Ik heb wel eens gelezen, dat er van de duizend dooden maar 'twee,zgn, die ze niet kunnen identi- ficeeren, dat beteekent waar ze den naam niet van te weten komen. Dat zit 'm namelijk zoo..." En geduren de het daarop volgend kwartier werd Mariene volledig ingewijd in de geheimen van den opsporingsdienst, waarbij mevrouw Kiilcke's ongebrei delde fantasie haar onschatbare diensten bfewees. Maar wederom was alle moeite tevergeefs en op dit oogenblik,, juist toen zij zich in wan hoop begon af te vragen, waarmee hier dan wel den zoo noodigen troost zou kunnen verschaffen, werd er opnieuw gebeld, dit maal eenige keeren achtereen. „Allemenschen!" riep mevrouw Külcke in blijden schrik. „Dat is Magda! Mijn dochter, weet u!" Zij haastte zich naar de deur en Mariene hoorde' een enthousiaste be groeting welke allengs overging in een fluisterend gesprek, dat een heel poosje duurde. En daarop kwam mevrouw Külcke weer binnen en achter haar volgde een jonge, keu rig gekleede dame met bruin haar 'en twee zwart-bruine, schelmsche oogen. Magda had op het eerste gezicht iets schuchters, maar als men met haar sprak, kwam men al spoedig tot de ontdekking, dat deze ver legenheid slechts een soort masker was, waarmee zij zich al te opdrin gerige kletstantes van het lijf hield. Moeder Külcke straalde van trotsch. „Dit is mijn dochter, Magda Helling. En dit is mevrouw Bur- mester! Kijk je dien jongen toch eens aan, Magda! Is Aet geen heer lijke blaag?" Aanvankelijk toonde Mariene zich eenigszins gereserveerd. Het was toch wel wat opdringerig van die jonge vrouw om zoo maar bij haaf binnen te komen stappen. Maar daar trad Magda Helling reeds met een impulsieve beweging op haar toe en reikte haar hartelijk de hand „Neemt n mij niet kwalijk, dat ik hier zoo ongevraagd bij u binnen dring! Moeder vertelde mij zoo juist... en daar-jk weet, hoe onhandig zij zich bij dergelijke ge legenheden draagt, dacht- ik..." Zg maakte den zin niet af, maar het trillen van haar mondhoeken en een wat hulpeloos, goedig lachje verrie den, wat zij wilde zeggen. Mariene had bij de, op zichzelf on belangrijke woorden, verwonderd ge luisterd. De welluidende warme alt van deze vrouwenstem maakte een diepen indruk op haar en tegelijker tijd voelde zij zich aangenaam ge troffen door het lieve, goedige ge zicht van haar bezoekster. In een plotselinge opwelling van blijdschap beantwoordde zg even spontaan den druk van haar handen. „Luister eens, moeder, zet jij nu eens een kopje koffie! Intusschen zal ik mevrouw Burmester gezel schap houden. Als u er tenminste niets op tegen hebt?" voegde zij er zich tot Mariene wendend, vragend aan toe. „Nee, nee, integendeel heel graag zelfs!" antwoordde deze en het was meer dan een eenvoudige beleefdheldsphrase, want zij voelde, dat er Iets geruststellends, iéts troostend van deze vrouw uitging, het diepe begrijpen van een ver j wante ziel. Trekking van 2 Februari. 2000 No. 2448. 1000 No. 2024, 2397, 10836, 11422. 400 No. 10132, 11702, 13001, 13486, 14734, 16785. 200 No. 1251, 15888, 19170. 100 No. 2570; 4047, 5235, 5305, 8582, 12753, 14113, 14132, 18793, 19798 20744, 20936. PRIJZEN YAN ƒ70. 1035 1500 2257 2843 3310 3932 4485 5079 5561 8419 8986' 9376 9812 10268 10566 11438 11938 12752 13615 14325 15122 15739 16111 16687 17730 18237 18628 19547 20246 20867 21541 21904 1127 1514 2296 2894 3467 4113 4506 5088 5740 6268 6778 7304 7855 8072 8420 8997 9434 9917 10276 10627 11476 12458 12931 13877 14377 15133 15761 16186 16748 17774 18241 18788 19580 20250 20890 21638 21992 1291 1672 '2352 2896 3490 4230 4611 5113 5887 6367 6787 7356 7914 8208 8445 8S99 9536 9929 10309 10926 11547 12519 13065 13914 14698 15239 15909 16229 16865 17918 18340 18856 19705 20427 20901 21666 1316 1338 1395 1693 2031 2063 2360 2419 2439 2914 2937 3*025 3494 3608 3690 4267 4419 4432 4867 4976 49C7 5122 5150 5154 6051 6071 6092 6393 6412 6426 6832 6867 6847 7C15 7625 7645 8226 8483 9017 9556 9975 10345 11017 11550 12669 13070 13973 14888 15249 15923 16231 17302 17987 18398 18934 19747 20534 20928 21722 8241 8358 8647 8746 9114 9201 9571 9670 10069 10081 10397 10537 11067 11275 11577 11625 12678 12727 13423 13492 13977 14176 14970 15327 15355 15959 16030 16248 16265 17314 17463 18001 1C036 18413 18425 18973 18988 19896 19956 20584 20595 21266 21298 21794 21835 1496 2115 2542 3139 3912 44-75 5021 5329 6190 6579 7158 7817, 8413 8815 9358 9692 10105 10554 11376 11754 12744j 1&05 1424ff| 1553s) 16043; 165951 174891 18139* 134821 19365] 200284 208321 214031 21864# NIETEN. 1064 1070 1076 1120 1122 1140 1163 1178 1234 1253 1285 1312 1325 1451 1463 1466 1485 1487 1523 1562 1577 1627 1633 1676 1686 1G90 1715 1723 1741 1834 1852 1905 1911 1922 1929 1938 1946 1977 2083 2123 2141 2153 2160 2181 2232 2233 2236 2253 2256 2433 2457 2466 2494 2503 2508 2536 2573 2599 2617 2633 2651 2692 2725 2796 2804 2845 2880 2889 2920 .2932 2941 2963 2965 2976 3071 3085 3154 3173 3181 3200 3321 3356 3360 3376 3390 3419 3496 3499 3512 2528 3563 3606 3622 3674 3702 3761 3775 3781 3808 3816 3821 3832 3950 3955 3971 4002 4025 4044 4052 4067 4073 4079 4096 4111 4134 4140 4209 4236 4251 4256 4284 4287 4309 -4381 4398 4427 4447 4474 4&1 46?6 4662 4697 4729 4735 4763 4815 4825 4828 4878 4952 4959 4971 5091 5095 5099 5125 5157 5180 5183. 5187 5202 5223 5247 5267 5285 5326 5396 5429 5442 5459 5509- 5580 5625 5706 5773 5806 5814 5827 5880 5920 5969 5973 6Q73 6093 6117 6246 6288 6297 6385 6395 6411 6414 6439 6475 6479 6549 6562 6565 6571' 6602 6688 6701 6725 6779 6782 6796 6800 6845 6932 6937 6939 6943 6983 7018 7060 7078 7106 T108 7126 7147 7151 7155 7176 7225 7259 7312 7329 7337 7405 7407 7414 7449 7511 7527 7533 7560 7564 7567 7650 7658 7703 7714 7734 7778 7854 7878 7922 7935 8004 8043 8169 8180 8194 8253 8263 8298 8331 8344 8364 8377 8511 8522 8538 8563 8573 8609 8616 8695 8712 8748 8793 8827 8829 8877 8887 8922 8932 8975 8978 8985 8990 9053 9080 9090 9126 9162 9176 9179 9204 .9265 9286 9254 9361 9371 9450 9483 9538 9587 9650 9656 9662 9718 9734' 9763 9819 8820 9826 9837 10012 10043 10048 10066 10079 10118 10119 19203 10258 10311 10375 10377 10445 10458 10520 10565 10569 10571 10584 10609 10611 10620 10710 10731 10742 10762 10831 10853 10857 10888 10899 10900 10905 10908 10934 10949 11010 11037 11057 11096 11121 11122 11J49 11165 11188 11208 11210" 11240 11274 11289 11347 11357 11375 11377 11393 11431 11436 11441 11471 11474 11510 11515 11537 11668 11759 11774 11783 11826 11837 11845 11868 12000 12041 12068 12071 12111 12148 12149 12151 12162 12172 12192 12239 12249 12275 12325 12340 12406 12425 12426 12462 1246612468 12473 12508 12526 12541 12628 12639 12734 12739 12764 12802 12861 12887, 12906 12960 12965 13090 13138 13145 13155 13170 13184 13198 13289 13301 13327 13333 13344 13361 13418 13478 13495 13498 13519 13528 13543 13545 13576 13592 13632 13639 13802 13814 13868 13913 13932 13962 14010 14064 14116 14135 14136 14188 14196 14269 14316 14466 14483 14602 14641 14677 14719 14727 14748 14769 14804 14845 14857 14957 15048 15051 15056 15168 15176 15218 15242 15252 15256 15268 15296 15299 15313 15356 15414 15416 15418 15420 15497 15520 15525 15558 15617 15635 15656 15697 15721 15763 15785 15790 15792 15793 15805 15808 15815 15820 15838 15852 15902 15979 15983 16011 16041 16054 16157 16158 16172 16197 .16204 16207 16212 16261 16264 16268 16283 16294 16391 16453 16456 16477 16502 16505 16512 16618 16630 16641 16667.16729 16764 16771 16802 16972 16875 16903 16906 16937 16945 16950 17088 17093 17142 17160 17205 17213 17216 17247 17243 17278 17419 17488 17553 17591 17620 17629 17664 17736 17745 17784 17812 17841 17869 17917 17933 17939 18040 18094 18118 18127 18140 18204 18219 18244 18252 18254 18258 18329 18336 18358 18395 18475 18488 18494 18589 18599 18635 18647 18659 18661 186*71,18703 18718 18728 18752 18855 18858 18879 18894 18905 18908 18993 19000 19030 19038 19064 19076 19084 19102 19134 19169 19248 19288 19291 19317 19340 19358 19384 19394 19458 19460 19561 19635 19653 19668 19710 19768 19881 19882 19886 19901 19982 19994 19999 20118 20024 20122 20134 20200 20210 20243 20245 20330 20368 20408 20446 20476 20490 20516 20588 "20604 20606 20641 20654 20G62 20700 20730 20737 2083 9 20827 20857 20879 20895 20917 20948 20958 20987 21002 21016 21056 21057 21085 21100 21137 21149 21165 21185 21199 21232 21244 21277 21283 21337 21348 21351 21514 21516 21522 21528 21575 21608 21651 21674 21700 21705 21713 21759 21790 21830 20ÜS9 21916 In de vorige lijst vervalt No. 13023. Magda ging op den rand van het bed zitten, terwijl mevrouw Külcke, die den wenk van hahr dochter bleek te hebben begrepen, de kamer ver liet. „Niemand weet, wat dat voor een beteekent, m angst en vreeze op den terugkeer van haar man te moeten wachten!" „Weet u het dan?" fluisterde Mariene. Wordt vervolgd.

Dagblad voor Hollands Noorderkwartier | 1942 | | pagina 2