lelpt en zeker! DE SCHAGER MARKT Csip. Bcereültefltatk Predikbeurten Marktberichten 40935 10997 10998 11002 11024 11098 11136 Per flacon f 1.15. Sii'apoth. en drog. - SCHAGEN THEATER ROYAL. „DRIE VRIJGEZELLEN". Gezelschap Lou Bandy. Men doe een stukje „Schakels" en •en brokje „Gebroeders Kalkoen" in den gehaktmolen, voege er een lied jemeteeniharde—naald-op-de gramofoon en één-met-een-zachte -naald-op-de-gramofoon bij, geve drie slingers aan het wiel en de nieuwe muzikale comedfe is gebo ren. Van de drie bedaagde vrijgezel len, die instede zich te houden aair borrelflesch en huispantoffels, de betrekkelijke rust van het. celibaat doelbewust veretoren door een jon ge huishoudster voortaan voor de üensjes van Bul, de aardappels van Puk en de pantoffels van Luuk te willen laten zorgen.. Die, volgens recept natuurlijk alle drie verliefd worden, zich verloofd wanen en.... bedrogen worden, door Jopie, die wel wit van- buiten, maar zwart van binnen is, wijl zij zich ontpopt als een dievegge en bondgenoote van een onvervalschten brand- kastenk raker. Een luchtig geval, dat ech ter door de drie vrijgezellen Lou Bandy, Frans du Mee en Hans Tie- meyer zóó werd gespeeld, dat het In de meeste gevallen, bij alle dwaasheden welke de heeren uit haalden, nog aannemelijk bleef. Bandy was eerst wat mat een stemaandoening? maar later, vooral in een scène, waarin hij al leen zijn toekomstig huiselijk ge luk met vrouw en kinderen om de tafel uitbeeldde, aardig cn raak. Frans du Mee maakte van Puk een. kostelijk- type. Hans Tiemeyer als de meer bezadigde Bul, bleef wat op den achtergrond, waardoor het verschil in karakter van de drie oude heertjes nog zooveel te beter, werd geaccentueerd. Mela Soesman, de huishoudster, speelde leuk en zeer vlot, het roerende afscheidslied, waarin zé bekent een dievegge te zijn ge weest, en volggps tekstboekje me dedeelde: „De mannen die steeld'e bij mij heel wat meer, ze roofde m'n toekomst ze stalen m'n eer", had -het Zarah Leander-Fientje de la Mar-accent wel kunnen missen. De overige medewerkenden: Jeanne Coucke, Atie Crok en Marianne Venselaar als de drie sollicrteeren- de huishoudsters,'die werden afge- weezen en Toon van den Boch als Karei de brandkastkraker, pasten zich uitstekend aan. Een goed or kestje begeleidde de liedjes. De décors waren welverzorgd. Al met al een prettige voorstelling, die de zeer vele aanwezigen een paar uur uit de dagelijksche zorgen heeft we ten te halen en dus aan de ver wachtingen geheel beantwoord heeft. (Fred Groot.) Weinig aanvoer en weinig handel. Ook gisteren was er weer zeer weinig gebruiksvee op. de markt aanwezig, hetgeen te 'verwachten wag. Wij keken er wel van op dat er nog zooveel voor de Centrale was aangevoerd. Wat vette koeien be trof waren er 57 stuks. Gelde koeien golden van f 250362.50, handel zeer flauw. 5 K^lfbeesten golden tót f 450, handel stug. Voor de Centrale 8 graskalveren en 17 nuchtere kal veren.] Slechts 7 vette schapen voor de Centrale. Overhouders en ooien werden nog te koop aangeboden en deze moesten f 60 per stuk opbren gen. Hoogstwaarschijnlijk zijn ze niet verkocht, er was geen handel in. In bokken en geiten geen aanvoer Er waren een 55 stuks konijnen; deze handel was zeer vlug. "Wij zullen hopen dat wij weer gauw eens gcede markten zullen krijgen. STAND DER WERKLOOSHEID. Op Zaterdag 31 Januari stónden 84 werklozen ingeschreven, waai* van 32 in de steunverleening, en 29 in de gemeentelijke werkverschaf fing; 1 werklooze maakte 'n wacht-1 week, terwijl 22 werkïoozen uit hun bondskas trokken. STAND DER ARBEIDSBE MIDDELING. Op Zaterdag 31 Januari stonden bij het bijkantoor Schagen van het gevvestelijk arbeidsbureau 84 perso nen als werkzoekende ingeschreven t.w. 2 metselaars, 28 grondwerkers 1 timmerman, 7 opperlieden. 1 be tonwerker, 1 kapper, 26 landarbei ders, 5 chauffeurs, 1 expediteur, 1 conciërge, 1 bouwkundig-opzichter, 2 slagers,* 1 machinist, 1 magazijnbe- diende, 1 pakhuisknecht, 2 kruide nierebedienden, 1 loopjongen, 1 aquisïteur en 1 tuindersknecht. In de overeenkomstige week in 1941 bedroeg dit aantal 96; in 1940 119: in 1939 122 en in 1938 145. Voor den Economiscben rechter ZITTING VAN i FEBR. 1942. ZWARE EISCH TEGEN FRAUDULEUZEN SLACHTER 1 ren. en er zijn dus in den regel groote hoeveelheden mee gemoeid. De straffen zijn overeenkomstig. A. Vlaar, Heerhugowaard, had ongeveer 750 K.G. uien afgeleverd voor circa f 50.Op een eisch van f 200.— of 40 dagen volgde een ver oordeeling tot (125.— of 20 dagen. Joh. Buren, Z.- en N.-Schermcr, had het nog grooter gedaan. Zijn verkoopen liepen over circa 10.000 K.G. kool. Eisch: 2 maanden. Von nis: 3 maanden. G. A. B. Engelen, manufacturier te Alkmaar, had 235 eiei/n gesmok keld. Er volgt straks, naar de Offi cier meedeelde, straks tegen hem nog een affaire wegens textielsmok- kelarij, reden waarom de eisch hoog werd gesteld: f 200.of 40 da~ gen. Vonnis f 100.of 20 dagen. J. Koop, expediteur te Alkmaar, had 6 K.G. thee op de kaasmarkt te Alkmaar gekocht van een onbeken de k f 3.50 per ons. Later had hij er, naar hij zei onder bedreiging, weer 5 K.G. van afgeleverd ad f 46.— per K.G. De eisch luidde f150.of 30 dagen. Vonnis f 100.of 10 dagen. C. de Lange, Hoogwoud, verhan delde 4 boterbonnen. Vonnis: f35. boete of 7 dagen. N. Klaver, I-Ioogwoud, verkocht 4 boterbonnen. Straf: f 30.— of 6 da- 1 jaar gevangenisstraf TUINDERS, DIE BUITEN DE VEI LING OM VERKOCHTEN, GEVOELIG GESTRAFT. S. Bakker te Heerhugowaard had zeven schapen en twee varkens bij verschillende bóeren afgehaald en geslacht. Hij had het gedaan om uit de zorgen te geraken. De minirpum- straf, die op frauduleus slachten staat is ec-hter 6 maanden en gezien de omvang van verdachtes bedrijt, eischte de Officier 1 jaar. Mr. Wind- hauzen, als iferdediger, pleitte cle mentie. Uitspraak over 8 dagen. J. C.' Roodhart, Egmond aan Zee, had 197 K.G. varkensvleesch gekocht zonder bon, toewijzing of iets van dien aard. Het was afkom stig van een frauduleus} geslacht dier. Verdachte werd 'veroordeeld tot 2 maanden. BtflTEN DE VEILING OM VERKOCHT. Een categorie delinquenten, die tot heden zejden bij den Econorni- schen rechter verscheen, was verte genwoordigd: tuin dors, die hun groenten hadden verhandeld buiten de veiline' om, waardoor ze aan de normale distributie werden onttrek ken. Over het algemeen zijn op deze wijze betere prijzen te maken, merk waardigerwijze echter betoogden al le verdachtfih, dat het niet om een hoogere prijs te doen was geweest. Waarom dan wel? Die kwestie werd nergens bevredigend opgelost. Meestalbetreft het leveringen van' tuinders aan groentehandela- gen. C. Dubbeld, Harenkarspel, zag zich vriio-esproken. Een ambtenaar had zijn karnvergunning meegeno men, zonder tevens de karn te ver zegelen. P. J. Wijnker, Heerhugowaard.— Een kantin richting kwam^te staan on f 60.of 12 dagen. J. v. Stralen, Heerhugowaard. Een karninrichting en zelfgemaak te kaas. Vonnis f 100.— of 20 dagen. BEZWAREN. Door de Directie van het P.E.N. is bezwaar gemaakt tegen het planten van boomen in de Regentenstraat op grond van de omstandigheid,- dat deze boomen tè dicht bi.j de hoogspanningslijnen zijn geplaatst. VERLOF B INGETROKKEN. Het verlof B, staande ten name van J. Roggeveen, Hoogzijde alhier, is op diens verzoek door den Bur gemeester dezer gemeente ingetrok ken. OVERSCHRIJVING VERGUNNING. Door den Burgemeester is gunstig beschikt' op het verzoek van G. Boontjes alhier, om overschrijving van de ten zijnen name staande volledige vergunning voor het per ceel Markt B 8 naar het perceel Markt A 87. GASBEDWELMING. Naar wij vernemen hebben zich bij enkele families in Schagen lich te gevallen van gasvergiftiging voorgedaan. Het is nog niet uitge maakt of de ooi-zaak ontsnappend rioolgas of lichtgas was. Bij de fam. R. aan de Nieuwe Laagzijde bleek wel sprake geweest te zijn van een gesprongen buis van het lichtgas. Een inwonende zoon voelde zich bij het opstaan zeer onwel. Voor hem werd doktershulp ingeroepen. Ge zien de bijzondere omstandigheden mag men overigens van geluk spre ken, dat er niet meer lekkages, doordat de bulzen springen, voor komen. Naar-men ons van deskun dige zijde verzekerde, werkt het feit dat het zwaré verkeer zoo is inge krompen, hier gunstig, de buizen blijven nu althans „rustig liggen". Het personeel van de gasfabriek blijft paraat, men doet natuurlijk goed, wanneer men iets verdachts merkt, onmiddellijk te waarschu wen. BARSIN GERHORN KOLHORN. HARDRIJDEN VOOR DAMES. Een nieuwe ster. Dinsdagmiddag hield de ijsclub Kolhorn, op het provinciaal kanaal in den Groetpolder een wedstrijd in het hardrijden voor dames. De be langstelling voor deze spannende en steeds gewilde wedstrijden was zeer goed. De onlangs uit Friesland naar hier metterwoon overgekomen 15-jarige mej. I. van Ley, beet op een echte Friesche manier van zich af en wist een schitterend figuur te slaan. Alleen de zeer snelle en reeds bekende mej. Walters uit Wieringen moest zij met een mi- jniem verschil voor laten gaan. Aan spanning heeft het zeker niet ont broken.. De uitslag was als volgt: l.'Mej. T. Walters, 2. Mej. I. v. d. Ley, 3. mej. C. Kooy, 4. mej. G. Wigbout. De prijzenbestonden uit contanten. JAARVERGADERING GYMN. VER. U.DJ. Een pluim voor leider Schuit. Maandagavond hield dq gymnas tiekvereniging U.D.I. haar jaarver gadering in het café \'an den heer Groet. Voorz, Keesman vond het betreu renswaardig dat er zoo weinig be- belang gesteld worwdt in de alge- meene zaken van de vereeniging. Het jaarverslag van den secreta ris brengt een enorme vooruitgang van de vereniging aan het licht. Het ledental van de betalende le den is inmiddels tot ruim 100 ge stegen en ook financieel is de ver eeniging behoorlijk vooruit gegaan. Twee menschen krijgen in het ver slag een geweldige pluim - op hun hoed. In de eerste plaats de leider de heer Jb.' Schuit, 'die onvennoeil de vereeniging heeft omhoog ge werkt Steeds aanwezig, altijd goed gehumeurd én onovertreffelijk wat betreft den omgang met kinderen, moest zijn werk wel een goed re sultaat hebben. Ook de penning- meest'eresse, mej. A. v. d. Welle steeds klaar om den leider in zijn dikwijls moeilijke taak bij te staan en dan geheel belangeloos. Het jaar verslag van de penningmeeeteresse was rooskleurig te noemen. Inkom sten f745.16, uitgaven f721.34, saldo f23.82. Spaarbankboekje (18.96, sal do f42.78. „Annie" krijgt een woord van woord van dank voor haar vele werkzaamheden voor U.D.I. In de plaats van mej. G. Blaau- boer, die voor.haar functie.bedank te, werd haar broer, de heer Jb. Blaauboer tot bestuurslid benoemd. Mej. Blaauboer werd dank gezegd voor haar 8 jaar lai.ge werkzaam heden 'voor U.D.I. Voor de rest wor den alle bestuursleden herkpzeh. Er wordt besloten de jaarlijksche uitvoering niet in Februari, maar ui Maart te houden. De bode, die geregeld de contri butie «huis aan huis ophaalt, wordt verrijkt met een salaris verhooging Hiervoor en voor nog andere extra kosten, wordt besloten de contribu tie der dames- en heerenleden met 2 cent per week te verhoogen. De zaalhuitr wordt oo f50 per j$ar be paald. Hierna sluiting. ANNA PAULOWNA POLITIE. - Gevonden: -Sleutelbos, riem met gesp; linkerschaats, leeren want. Verloren: Heeren handschoen, wollen handschoenen, zilveren da mes armbandhorloge, ceintuur van regenjas, heerenportem. inh. pl.m. f 120.kerkboek, want. WEG OMGEDOOPT. De Burgemeester heeft besloten den naam „Spoorbuurt", voor zoo ver het betreft het gedeelte tusschen den Nieuweweg en het Stations plein te wijzigen in „Stationsweg". BURGERLIJKE STAND/ Geboren: Jacobus Josephus, zoon van P. A. de Groot en A. M. Veul; Geertje Trijntje, dochter'varn A. C. van'Wilsem en J. P. Landman; Theodorus Johannes, zoon van N. J. van Velzen en C. Rood; Petrus Jo hannes Gerardus en Martinus Jo hannes Geardus, zoons van Joh! G. Timmer en P. M. van der Vlugt; Jacoba Petronella, dochter van R. J. Kapiteiri en Jac. P. Ramler; Eli- sabeth Sophia Maria, dochter van W. Th. Langel&an en A. M. Bier man; Emmy Beatrix Jeannette, d van H. Jonker en A. A. Keuris; Ed- ward Leopold, zoon van Jac. Wa genaar en D. E. van Leeuwen; Hen- dricus Wilhelmus Johannes, zoen van Joh. M. Hendriks en C. Kor- ver; Zwier, zoon van L. van Weenen en W. Wittenberg; Nan, zoon van W. de Jong en H. Raap; Berend, z. van P. Kooy en G. Plagmeijer. Ondertrouwd: W. van Eijsden en D. Herrewijn. Getrouwd: J. Voorthuijzen en A. van der Wal. Overleden: Wed. A. SpruitBoe kei, oud 90 jaar. B. Ufkes, cud 7 weken. ZIJPE. BEDRIJFSVOORLICHTING VOOR DEN LANDBOUW. Woensdagmorgen werd in het lo kaal van den heer Van der Poll te Schagerbrug een vergadering ge houden om te komen tot de oprich ting van een vereeniging voor Be drijfsvoorlichting voor den land bouw. Aanwezig waren 25 belang stellenden. De bijeenkomst we-rd geleid door den heer N. T. Hopman. Hierna was het woord aan Ir. Lienesch, die een uiteenzetting gaf van de redenen, waarom het wen- schelijk is dat men voor een aan tal bedrijven een eigen voorlich- Paardensport in 1941 KOMT ER VERPLICHT MEN-ONDERRICHT? Aan het jaaroverzicht over 1941 van de Ned. Fed. van Landelijke Rijvereenigingen, ontleent de Land- standperedienst het volgende: Men werkt thans in elke provin cie met een provincialen bond. De in het najaar 1940 begonnen schrif telijke cursus werd omstreeks Maart afgesloten en uit een rond vraag aan de deelnemers is geble ken, dat deze cursus aan de gestel de verwachtingen beantwoordde, zoodat in den winter van 1941 met denzelfden cursus weer werd voort gegaan en een nieuwe cursus werd ingesteld, waarbij de cursisten spe ciaal voor de groote veelzijdigheids- proef '28 werden opgeleid. Met tal van organisaties en in stanties is contact opgenomen ten einde de waarde der landelijke rui tersport te bepraten. Een en ander is met volledig succes bekroond en de positie der federatie in ons plat- te 1 an d so r gan i sa t je wezen is thans sterker dan ooit tevoren. Het contact met de stamboeken is zeer intensief geweest en we zien op dit gebied voor de landelijke rui ters nog groóte mogelijkheden weg gelegd. Verbinding is opgenomen met de leiding van het opleidingskamp voor landarbeiders te Ommen, ten einde voor de leerlingen aldaar pro paganda voor het juist en doelma tig gebruik van het paard te mogen maken. Het aantal gehouden wedstrijden heeft alle verwachtingen overtrof fen. no Koudijs-beker is voor ver se?*' ide vereenigingen aanleiding gev zqoveel mogelijk wedstrij den ie organiseeren en daaraan deel te nemen en het is aan de lan delijke rijvereepiging Viribus Uni- tus, uit de' Wijle gelukt den beker definitief in haar bezit té krijgen. B" de voor de Duitsche weer macht gehouden paardenvorde ring is van de betrokken bezet tingsautoriteiten door den fe deratiesecretaris de medewer king ingeroepen om de beste wedstrijdp aarden als kern te mogen behouden. Daiik zij de welwillende medewerking in deze zijn de verliezen in onze organisatie tot een uiterst mi nimum beperk,t gebleven. Tenslotte zij nog gemeld, dat de medewerking van den nieuwen Di recteur-Generaal van den Land bouw werd ingeroepen om het reeds vroeger gedane verzoek om het men-onderricht op de lagere en middelbare landbonwscholen ver plicht gesteld te krijgen, thans tot verwezenlijking te brengep. De be sprekingen hieromtrent zijn nog niet ten einde, doch in regeer ings- kringen staat men zeer sympathiek tegenover dit voorsteL tingsdienst heeft, welke onder lei ding staat van den Rijkslandbouw- consulent tè Schagen. De Rijksvoor lichtingsdienst is door ambtelijke bezigheden zoo druk bezet, dat er te weinig tijd over blijft voor vol doende voorlichting op de bedrij ven, hetgeen toch zoo noodig is. Spreker ziet dezp aangelegenheid als een direct bedrijfsbelang en noemt als voorbeelden hiervan o.a, het collectief monsternemen van voedergewassen en het grondonder zoek. Wanneer een voldoend aantal bedrijven (bedrijven met een geza menlijke grootte van 1500 H.A.-) deelneemt, dan wordt, van Rijkswe ge een assistent aangesteld en ge salarieerd, terwijl de vereeniging dezen assistent kan aanwijzen. Spreker acht het voorloopig ge- wensoht, voor Zijpe en Koegras één vereeniging op te richten, opdat men spoediger het minimum-aantal H.A. bijeen heeft. De contributie zou zijn te stellen op f 0.25 per H.A., waardoor men de beschikking over voldoende kasmiddelen krijgt, waar uit onkosten als b.v. Bijdrage in de kosten van onderhoud van be- drijfsvoedermiddelen, eventueel een gratificatie aan den assistent e.d. kunnen worden voldaan. God achten wisseling. Ven de hiema gebeden gelegen heid tot gedachten wisseling werd ruimschoots gebruik gemaakt. Het resultaat was dat de aanwezigen zioh unaniem met de oprichting van een vereeniging voor Bedrijfs voorlichting konden vereenigen. Zelfs was de vergadering van ge dachte, dat men in Zijpe stellig op 1500 H.A. kan rekenen, zoodat men voor Zijpe direct een assistent wil de aanvragen. De heer Lienesch achtte hiertegen geen bezwaren aanwezig. Besloten werd in dit ver band de besprekingen in Koegras nog even af te wachten. Alle 25 aanwezigen traden "direct als lid tot de vereeniging toe, waar door men met de bedrijven van hen, die zich eerder opgaven, thans reeds 773 H.A. telt. Besloten werd dat ie der lid bij zijn kennissen propagan da voor de vereeniging zal maken Nieuwe leden kunnen zioh opgeven bij de heeren N. T. Hopman te Schagerbrug en C. N. de Wit te Stolpen. Zoodra de 1500 H.A. be reikt zijn, zal een tweede Vergade ring worden gehouden, waarin de verkiezing van een bestuur en de vaststelling van een reglement aan de orde zal komen. Hierna sluiting, onder dankzeg ging aan den heer Ir.Lienesch voor zijn inleiding en aan de aan wezigen voor de spontane mede werking. De ondergeteekende wil langs dezen weg zijn dank* en groote waardeering betuigen aan het vrijwillig brandweerkorps al hier voor zijn snelle aanwezig heid en groote activiteit be toond, bij de van hem in brand staande auto op 4 Februari. C. DISSEL, Expeditie, Koedijk. Wierinoerwaard Wegens brandstofschaarschte zal de ZITTING voorloopig worden gehouden ten huize van den kassier op de bekende uren. HFT BES-TUUR. Te koop: 2 goede Binnen- en Ruiten- banden, 28-X 1** en 1 buitenband 28 X 15/8 X 13/8 en 10 nieuwe T.arzanbockffl DAMEN, Nw. Laagzijde 8? -^uagen. Gevraagd, tegen 15 Febr. een FLINKE DIENSTBODE, zelfstandig kunnende werkt n. - J. M. KWELDAM, Hoogzijde, Schagen. KOEIEN OM DE MELK verkrijgbaar bij K. LEEUW, Wieringerwaard. Britsche spionnage in Spanje Men is in de haven Cartagena een Britsche spionnage op het spoor gekomen De Britten staan in nauw contact met voormalige communis tische elementen, die men tot 'nu toe nog niet kon arresteeren en die in dienst van de secret service staan. De Spaansche medeplichti gen der Britsche agenten zijn zon der uitzondering gearresteerd en men is ervan overtuigd door het. onderzoek en het te verwachten bij zondere proces binnen zeer korten tijd het geheele Britsche spionnage apparaat te kunnen ontmaskeren. ZONDAG 8 FEGRUARL Ned. Herv. Gemeente. Schagen, voorm. 10.30 uur, Ds. Kapteyn. Jeugddag. Coïl. 's Av. 8 uur, Gemeente-avond. Barsingerhorn, geen dienst, geen Zondagsschool. Kolhorn, geen dienst, geen Zon dagsschool. Heerhugowaard, nam. 2.30 uur, Ds. de Mooy. Nieuwe Niedorp, nam. 3 uur, Ds. Nell. Oude Niedorp,. geen dienst Veenhuizen, geen dienst. Noordscharwgude, voorm. 10.30 uur de heer, C. A. Korndörffer. Oudkarspel, geen «dienst. Koedijk, geen dienst wegens ziekte. Winkel, geen dienst. Dirkshorn, geen dienst. Schoorl, voorm. 11.15 uur, Zon dagsschool. - Nam. 4.30 ujir Ds. Boeke. Jeugd- dagviering. Hoogwoud, vóorm. 11 uur, Ds. Kreb. Spanbroek/Opmeer, geen dienst Warmenhuizen, voorm. 10.30 uur, Ds. Van.den Kieboom, v. Bergen. Zuid-Zijpe en Eenigenburg, geen dienst OöJdesluis, zie Schagerbrug. Schagerbrug, voorm. 10.30 uur, Ds. Witkop. Julianadorp, voorn. 10.30 uur, Ds. vT Wichen. Hippolvtushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. Van Beek. Jeugddag. Anna Paulowna, voorm. 10.15 uur, Ds. Vorstman. Middenmeer, voorm. 10.30 uur, de heer Kalis. Wïeringerwerf, nam. 2.30 uur, de heer Kalis. Zuidsrharwoude, geen dienst. Doopsgezinde Gemeente. Barsingerhorn, geen dienst. Broek op" Langen dijk, voorm. 10.30 uur. prop. J. Krijtenberg, v. Am sterdam. GereL Kerk. - Schagen, voorm. 10 uur en nam. 2.30 uur, Cand. J. v. d. Mye, hulp prediker. Kolhorn, voorm. 10.30 uur en nam. 3.30 uur, Ds.^Visch. Evangelisatie. Schagen, voorm. 10.15 uur, Cand. Visser, van Amsterdam. Ereezand, voorm. 10.30 uur en nam. 3.30 uur. de heer Boon. >fleuwe' Niedorp (Ned. Herv. Kerk) voonp. 10 uur samenkomst. Schagerbrug, voorm. geen dienst Nam. 2.30 uur (in het gebouw) de heer F. van Rossum. Schagerbrug, Dinsdagavond 8 uur, bijeenkomt Chr. Jongemannen- vereen in het Evangplisatiegeb. Rcrgen (R.V. „Maranatha"), voorm. 10.3O Dr. F. Emmen. v. Haarlem. Vrije Evang. Geref. Oem. Vkmaar (Doelenstraat 15), voorm. 10.15 u. en riam. 5 u., Ds. Ruys. Maandagavond 7 uur Vrouwen bond, St. .Tarobtr. 22.^ The Star of Hotte. Julianadorn, eeen dienst wegens onsrunsfirro ^v°PrcTrpc;f«lHhni<-1. SCHAGEN, 5 Febr. - Aanvoer: 4 geldekoeien (magere) f 250362.50. 57 idem (vette) voor de Centrale, 5 kalfkoeien f 375—450 10 graskalveren *f 100—150, 17 nuch tere kalveren voor de Centrale, 7 vette s'chapen voor de' Centra'p- *6 overhouders f 60, 55 ft. 4886 STAATSLOTERIJ VIJFDE KLASSE TWAALFDE LIJS* Trekking van 5 Februari. 1509 No. 4724. ƒ1000 No. 2947, 9921, 15228, 17492, 20276, 21745. 400 No. 1243, 3622, 6686, 7493, 11049 11108, 169C0. 200 No. 7039, 13525, 16746, 18259, 18772. 100 No. 2387, 3039, 3005, 6588, 9511, C740, 11202, 12416, 12758, 1S579, 13988, 34151. 1015 1528 1937 ■2326 2600 3048 3706 4266 4709 5375 6003 6718 7087 7835 8140 8665 9242 9576 10129 10539 11147 12.186 13095 13690 14523 15011 15506 16059 16365 17089 17532 18574 19119 19766 20153 20583 21003 21663 PRIJZEN VAN 70. 1173 1206 1208 1288 1310 1533 1603 1621 1742 1812 1964 2064 2158 2211 2219 2340 2400 2414 2441 2486 2665 2682 2714 2737 2832 3212 3230 3273 3537 3569 3979 3998 4013 4194 4200 4376 4441 4588 4631 4661 4752 4801 4808 4941 5320 5384 5621 5636 5653 5760 6047 6113 6114 62!8 6422 6836 6849 6895 6°56 7025 7549 7747 7764 7461 7526 7845 7867 8171 8251 8805 8328 9318 J9359 35fi2 9623 8292 8559 8606 8957 8995 9012 9431 9436 9456 9846 10054 10062 10161 10166 10183 10263 10280 10601 10665 10784 10819 11051 11370 11541 11740.11770 118C6 12285 12292 12298 12456 12551 13158 13282 12452 13469 13572 13704 13766 13785 13R49 l-'4?3 14568 14683 14757 14824 14337 15320 15340 15370 15399 15432 15648 15722 15794 15874 15884 16077 16119 16174 16203 16217 16320 1>M4 16510 16555 16814 17337 17415 17473 17494 17510 17615 18134 .18232 18299 18376 18597 18656 18824 18825 13955 19186 19193 19472 19508 19713 19816 19832 19838 19923 19951 20201 20217 20236 20348 2,0474 2Ó657 20796.20811 20870 2Ö876 21303 21347 21376 21441 21504 21679 21836 21954 21984 21995 1308 1830 2323 2550 2870 3585 4222 4705- 5334 5994 6518 7053 7805 8636 9058 9534 10071 10351 11085 12009 12770 13650" 14474 15450 16047 1G270 16849 17522 18403 10048 19753 19980 20499 21043 21635 1269 1429 1600 1748 1926 2131 2559 2603 2945 3103 3241 3576 3718 3839 4224 4413 4671 5047 5273 5452 5744 5877 6016 6281 6387 6720 6816 7111 7239 7445 7651 7810 8007 8291 8505 8626 8760 8982 9210 9403 9710 9989 NIETEN. 1005 1041 1047 1094 1139 1235 1302 1369 1391 1392 1394 1415 1432 1518 1£>29 1569 1585 1595 1609 1628 1648 1665 1702 -4734 1793 1794 1806 1868 1875 1924 1944 1961 1992 2003 2027 2118 2248 2252 2255 2270 2317 2517 2567 *2582 2589 2590 2631 2701 2850 2862 2892 2923 2931 2938 2986 2992 3023 3037 3074 3095 3111 3166 3182 3192 3193 3218 3300 3?08 3328 3387 '3485 3541 3577 3611 3642 3653 3675 3712 3801 3810 3828 3833 3837 3838 3896 3915 3934 3968 3992 4010 4069 4135 4143 4175 4221 4231 4234 4339 4358 4380 4410 4520 4532 4543 4547 4550 4648 4780 4840 4890 4914 4840 5018 5048 5062 5106 5170 5214 5264 5302 5350 5374 5424 5425 5444 5455 5499 5579 5608 5698 5707 5751 5766 5802 5834 5842 5861 5902 5907 5910 5933 6000 6005 6023 6101 6136 6158 6189 6220 6314 6344 6351 6353 6370 6373 6400 6408 6435 6511 6566 6666 6728 6742 6758 6780 6783 6797 6839 6843 6868 6930 7022 7028 7032 7046 7083 7110 7127 7132 7163 7167 7213 7214 7288 7296 7298 7344 7384 7429 7484 7516 7555 7581 7628 7647 7670 7681 7713 7760 7793 7802 7830 7846 7849 7915 7950 799,7 8035 8039 8056 "8155 8165 8243 8346 8396 8447 8449 £453 8475 8534 8541 8548 8562 8586 8596 8678 8680 8690 8730 8731 8741 8776 8808 8832 8880 8944 8954 9028 9046 9070 «107 9109 9115 9212 9257 9202 9296 9322 9386 9454 9546 9641 9671 9683 9702 9715 9745 9785 9860 9866 9902 10063 10138 10184 10187 10201 10218 10222 10224 10241 10244 10277 10301 10331 10338 10344 10346 10443 10467 10512 10621 10667 1G743 10766 10769 10796 10801 10833 10901 1139 11235 11249 11253 11311 11314 11360 11443 11551 11562 11591 11604 11615 11695 11720 11858 11877 11950 11951 11900 11986 11998 12025 12069 12110 12177 12189 12196 12201 12218 12266 12292 12333 12411 12446 12455 12489 12542 12568 12590 12746 12817 12833 12892 12895 12996 13030 13049 13167 13219 13225 13268 13278 13284*13395 13406 13407 13609 13631 13638 13743 13935 13936 13939 14029 14033 14038 14039 14058 14084 14141 14156 14331 14356 14363 14395 14412 f4434 14442 14497 14610 14645 14676 14692 14718 14724 14752 14776 14777 14786 14801 14802 14876 14941 14848 14974 14980 15012 15017 15043 15061 15094 15102 15117 15143 15183 15184 15197 15201 15263 15287 15316 15339 15353 15365 15541 15556 15568 15576 15582 15589 15627 15656 15660 15736 15742 15812 15893 16013 16026 16097 16143 16149 16179 16235 16239 16302 16317 16352 16361 16401 16412 16452 16466 16479 16533 16535 16537 16603 16655 16657 16669 16670 16696 16734 16826 16902 16942 16951 17042 17061 17076 17095 17107 17137 17170 17193 17204 17231 17236 17253 17294 17313 17329 17362 17370 17375 17376 17428 17481 17527 17540 17621 17679 17096 17726 17728 17740 17825 17829 17853 17864 17868 17934 17951 17967 17977 17979 18016 18034 18039 18056 18072 18108 18155 18173 18200 18201 18272 18312 18326 18331 18397 18405 18417 18424 18430 18447 18499 18504 18584 18586 18619 18625 18642 18668 187:3 18743 18777 18849 18854 18964 18985 19010 19019 19026 19063 19103 19162 19203 19231 19252 19286 19295 19302 -19352 19387 19397 19404 19434 19452 19506 19507 19539 19570 19642 19719 19722 19723 19728 19752 19813 19853 19891 19938 19942 19946 19967 20075 20091 20180 20189 20206 20242 20248 20383 20374 20388 20407 20439 20467 204'75 20486 20506 20515 20520 20571 20605 20609 20652 20677 20684 20718 20746 20784 20798 20825 20836 20854 20872v20906 20911 20940 20989 21012 21052 21102N21109 21*17 21150 21156 21169 21173 21221 21231 21246 21253 21261 21320 21388 21400 21409 2f416 21419 21423"21443 21521 21566 21619 21696 21773 21775 21785 21787 21804 21809 21837 21841 21866 21879 21897 21908 21931 21960 21978 WARMENHUIZEN, 5 Febr. Aanvoer: 9500 en 13200 Kg. ronde kool f 7.30, 1100 Kg. gele kool f 6.80 1-1800 en 2000 Kg. Deensche witte kool f 5. NOORDSCHARWOUDE, 5 Febr. 39900 K.G. roode kool f7.30: 15400 K.G. gele kool f6.80; 79700 K.G. Deensdie witte ^kool f5. 2000 K.G. groene kool (7.—; 5100 K.G. uien f5.80. Alles per 100 K.G. LANGEDIJK, 5 Febr. 1952. 7200 K.G. roode kooi f7.30; 10300 K.G. gele koot f6.80; 70200 K.G. Deensche witte kool (5.11000 'O Sa vore kool f5.80; 3000 K.G. A "p$ iier 100 K.G.

Dagblad voor Hollands Noorderkwartier | 1942 | | pagina 3