Buitengewoon mooi RECLAME-ULSTERS en WINTERJASSEN, NIEUWSBLAD VOOR HELDER, KOEGRAS, TEXEL, WIERINGEN EN ANNA PAULOWNA Malvery Hold Eerste Blad. Cl» TDIFT Kleermakerij sVs lavILljen Modezaak. No. 5628 50e JAARGANG Veraobjjnt Dinad^j-, Donderdag- en Zaterdagmiddag REDACTEUR-UITGEVER: O. DE BOER Jr„ HELDER Bureau: Koningstraat 29 Intern Telefoon 50 Donderdag 26 Oct5.18 uur. Vrijdag 27 5.11 BUITENLAND. DurrauHLAND. De Duitsche Rijksdag heeft gisteren het wetsontwerp tot verlenging van het mandaat van den sociaal-democratischen president der republiek met de bij de grondwet ver- eischte meerderheid van tweederden aange nomen. President Ebert lijkt de eenige „rullende Pol in der Erscheinungen Flucht". Want tegenover dit teeken van eenige sta bilisatie zijn er allerlei andere teekenen, die een orisis aankondigen. De Köln. Ztg. ziet haar aankomen, omdat de sociaal-democratie er tegen op zou zien, in de regeerings-coali- tie de verantwoordelijkheid mee t« dragen „voor de ellende, die te wachten staat." De sociaal-democraat Dittoann ziet de zaak ech ter heel anders, door in de Vorwj^ts de vraag te stellen of het niet verstandiger zou zijn een eensgezind front te vormen tegen over het blok van de burgerlijke partijen, dat zich gestadig vormt, in plaats van in de regeeringsverantwoordelijkheid te blijven deelen. Men zal nader hooren, of de sociaal-de mocraten in concilie bijeen, Ledebouris con clusie, dat de regeeringscoalitie opgehouden heeft te bestaan, bevestigen. De politieke toestand in Dultschïand. De besprekingen die de rijkskanselier Maandag met de leiders der partijen (behalve de Duitsch-natlonalen en de, communisten) heeft gevoerd, zouden Dinsdagochtend wor den voortgezet Vermoedelijk zou dr. Wirth dan een rede in den Rijksdag houden. In Rijksdagkringen wordt beweerd dat Wirth voornemens is de groote coalitie thans door te zetten óf als dat hem niet gelukt een regeering te vormen die ln zekeren zin boven de partijen staat De Berlijnsohe bladen zijn het er over eens dat men voor gewiohtige, ernstige beslissin gen staat De Commissie van Herstel naar Berlijn. Parijs, 24 Oot Officieel communiqué. De Commissie van Herstel heeft, na drie zit tingen te hebben gewijd aan een officieele bespreking van de voorstellen, bij haar in gediend door de gedelegeerden van Enge land en Frankrijk en van andere denkbeel den, in den loop der beraadslagingen ge opperd, met algemeène stemmen besloten zich naai' Berlijn te begeven teneinde met de Duitsche regeering de maatregelen te be spreken, welke de commissie noodig acht om het evenwicht in de begrooting te verzeke ren en een stabilisatie van de mark te ver krijgen. De Commissie zal Zondagavond vertrek ken. Het gevolg van het gevallen besluit is, dat het nemen van een beslissing omtrent het voorstel-Bradbury en het Fransche tegen voorstel tot nader order uitgesteld wordt. Dit zal op zijn beurt een nieuw uitstel van de conferentie van Brussel ten gevolge heb ben —als die nog gehouden wordt, wat nie mand eigenlijk nog weet. De verplichte kolenJeverlngen. Berlijn, 25 October. Naar de bladen nader vernemen, verlangt de commissie van her stel een verhooging van de verplichte kolen- leveringen met 200,000 ton per maand. Alle bladen noemen die eisch onaannemelijk en herinneren dat Dudtschiand thans reeds En- gelsohe kolen moet Invoeren om de bedrij ven aan den gang te houden. De voortduren de valuta-daling maakt allengs den aankoop van buitenlandache kolen onmogelijk, De rijksregeering zal trachten met de En tente tot onderhandelingen te komen, I )e draadloozo dienst te Berlijn meldt nog feuilleton. 52) door J. S. fletoher. XXVHI. De theorie van Stubbs, Atherton kende evengoed als de lijkschou wer, de reputatie die Stubbs als welbespraakt man en steekneus had, en een oogenblik voelde hij de neiging om voor te wenden, dat hij dringende bezigheden had. Maar be denkende, dat men dikwijls inlichtingen krijgt van een zijde, waarvan men die het minst verwacht, liet hij zich naar den winkel van Stubbs meetroonen. Blake, die vol belangstelling was voor den loop dien het onderzoek had genomen, volg de hen. En zij waren nog niet ver opge wandeld, toen de kruidenier plotseling met een blik en een gebaar hun aandacht gaande maakte. ,,Daar is zjj! zeide hij op gedemp- ten toon. „Ik had al gedacht, dat ik die oude heks in een donkeren hoek van de zaal had g^en Daar komt zij uit den winkel van dat de rijksregeering na nauwgezette over weging van den eisch der commissie van herstel, en na daaromtrent advies te hebben ingewonnen van vertegenwoordigers der nijverheid, tot de slotsom is gekomen dat een verhooging van de verplichte levering on uitvoerbaar is. Een gruwelijke dood. Wolff meldt uit Dusseldorf, dat een jonge man uit Quetting in een aanval van zwaar moedigheid zelfmoord heeft gepleegd door in de nabijheid van zijn woning een granaat aan te steken, na er op te zijn gaan zitten. Èen vriend van hem, zijn verloofde en zijn moeder snelden toe om de lont nog intijds te dooven. Zij kwamen echter te laat, en zij werden allen tezamen door den ontploffen- den granaat aan stukken gereten. Scheepsroof op de Elbe. Cuxhaven, 25 Oct. Eenige mannen be gaven zich aan boord van een schoener, die ln de Elbe voor anker lag, schoten den ka pitein neer en knevelden de bemanning. Daarna brachten zij den schoener naar de Jademonding waar het schip strandde. De zeeroovers zijn gearresteerd. Het schip is verloren gegaan. (TeL') ENGELAND. Het nieuwe ministerie. Het nieuwe Kabinet ishedenavond ge vormd. De voornaamste ministers zijn de volgende: Premier: Bonar Law; Lord-kanselier: Burg graaf Cave; Lord-president of the Council en deputy-leader van het Hoogerhuis: Lord Salisbury; Kanselier der schatkist: Stanley Baldwin; Binnenlandsche zaken: Bridge- man; Koloniën: De Hertog van Devonshire; Minister voor Indië: Burggraaf Peel; Bui tenlandsche zaken: Curzon; Oorlog: Derby; Handel: Sir Philip Lloyd Greame; Marine: Amery; Gezondheid: Sir Arthur IJoscawen; Landbouw: Sir Robert Sanders. In verschillende ministeries moet nog worden voorzien em de onder-ministers zijn nog niet benoemd. Van het ministerie-Lloyd George zijn ln het nieuwe ministerie overgegaan de minis ters van handel Baldwin, Bridgeman, die in het vorige ministerie minister voor de mij nen was, Peel, die zijn zelfde functie heeft behouden evenals Curzon, Lloyd Greame, die parlementair secretaris was van de af- deeling overzeehandel van de ministeries van handel en buitenlandsche zaken, Ame ry, parlementair secretaris van marine, en Boscawen, die' onder Lloyd George minister van landbouw was. Sanders was vroeger een der „whips". De aanstaande verkiezingen. De proclamatie, waarbij het parlement wordt ontbonden, wordt a.a Donderdag ge publiceerd. De candidaatstelling wordt vast gesteld op 4 Nov., de verkiezingen worden gehouden op 15 November. Verwacht wordt, dat het nieuwe parlement op 20 November bijeenkomt. Door het verdwijnen van de Zuld-Iersche afgevaardigden zal het nieuwe parlement uit 615 leden bestaan tegenover 707 leden van het oude. Er staan al 1800 candidaten klaar om elkaar de zetels te betwisten. Volgens de Manchester Guartian, zijn van dezen 460 conservatieven, 170 liberale aan hangers van Lloyd George, 800 onafhanke- lijke liberalen, en 400 candidaten van de ar beiderspartij. De verklezlngskas der Engelsche coalitie-liberalen. De Engelsche bladen melden dat Lloyd George's extra trein naar Leeds 950 heeft gekost. Als men deze som van het mlllioen pond ln de kas van de coalitie-liberalen af trekt blijft er nog altijd. 99,050 in over. Het bezoek van den prins van Wales aan Zuid-Afrika. Londen, 26 Oct. Officieel wordt bekend gemaakt, dat de prins van Wales een bezoek zal brengen aan Zuld-Afrlka, doch dat dit bezoek niet voor het volgend jaar zal kun nen geeohieden. Blake keek de dorpsstraat ln en zag een oude vrouw uit een slagerswinkel komen. Zij trok de aandacht door haar lengte en bouw het was een rijzige, magere, oude vrouw, gespierd en nog recht op loopend ondanks haar jaren maar alle andere ken- teekenen vielen weg bij het met rimpels doorgroefde gezicht, de zwarte verwarde ha ren en de gitzwarte oogen, die onder een schuithoed van vreemden vorm uit keken, Die hoed en een grooten mantel die haar van top tot teen omhulde, en naar de kleur en de vele pelerines te oordeelen afkomstig waren van den een of anderen ruiter uit de vorige eeuw, gaven iets geheimzinnigs aan de merkwaardige figuur. Maar uit die glin sterende o -*en sprak een vreemd vuur en waakzaam, d, zoodat Blake even een onbe haaglijk gevoel kreeg. Nu 'zag hij, dat die vreemdsoortige gedaante met een zwaren stok in de hand, dien zij luchtig rondzwaaide alsof het een wilgiak was geweest, door de straat voortstapte, en hij richtte zich met een vragenden 'blik naar zijn metgezellen. ,Jn oude tijden," merkte Stubbs sarcastisch op, „zouden ze korte metten gemaakt heb ben met die oude tang en haar als heks ver brand hebben dat zou een opruiming ge weest zijn. Ik had wel gedacht, dat zij bij het onderzoek zou opduiken zij wilde na tuurlijk weten, wat er aan de hand was." „Dat is de oude Barbara Olent", merkte Atherton op, toen hjj Blake'» vragenden Wik Ingezonden MededeePng. klevers LEEPM: VlAABDiriOUl birttonten vanAuntight te© e>' telut) 60 ot. Klatn» advartentls» (srevraagd, te koop, t» huur) r. 1—4 regel» 40 ot., elke ragel meer 10 et bij vooruitbetaling (adre»: Bureau v.d.blad en met br. onder ao. 10 ot. p. adv, extra). Bewijano. 4 et.' De „Times" meldt dat de prins op zijn reis naar Zuid-Afrika ook Sierre Leone en an dere koloniën ln West-Afrika zal bezoeken en dat hij, hetzij op de heen-, hetzij op dé terugreis, ook een bezoek zal brengen aan St. Helena en aan Dakar, de voornaamste zeehaven van Fransch-West-Afrika. Nieuwe slagschepen. Engeland zal twee nieuwe slagschepen, die bij het aocoord van Washington zijn toe gestaan, bouwen. Ieder dezer schepen zal een inhoud hebben van 35.000 ton. Zij zullen 72 millioen gulden kosten. Hun construc tie zal ongeveer 21/» jaar duren. Een Fransche duikboot verloren gegaan. Een telegram uit Brest maakt melding van het uitblijven van de Roland Morillot, een Fransche duikboot -Volgens een Fransch draadloos bericht is de bemanning van de duikboot, die het vaartuig had moeten ver laten, door een Fransch koopvaardijschip te Cherbourg aangebracht. Spoorwegongeluk. Er Is weer een spoorwegongeluk gebeurd. Ditmaal had de botsing tusschen twee trei nen, die Maandagnacht geschiedde, plaats op het Noorder-net bij het fort Briohe te St. Denis. Tot dusver heeft men twee doo- den en meer dan dertig gekwetsten geteld. Een verijdelde aanslag. De politie te Barcelona die op de hoogte was gebraoht van een voorgenomen aanslag tegen den civielen gouverneur had in ver band hiermede de bewaking verscherpt Maandagavond bemerkten agenten van politie in de straten, waar de auto van den gouverneur, komende van het theater, moest pasleeren, twee individuen, die op de vlucht gingen na een bom in de richting van de agenten te hebben geworpen, die hun revol vers trokken. Een agent en de beide aan vallers werden gedood. De politie ontdekte vervolgens een motorrijwiel met zijspan, waarvan zij den bestuurder .arresteerden; de inzittende kon ontvluchten. Het fascisten-congres te Napels. De Matln verneemt uit Rome, dat tijdens een optocht der fascisten te Napcis oen paar revolverschoten gelost werden. Eenige per sonen werdep gewond. De opschudding werd echter bedwongen en de stoot ging voort. Hij het uiteengaan verklaarde Mu^ollnl: Wanneer het noodig zal zijn naar Rome te zag. „Een schilderachtige vrouw niet waar?" „Mijn vrouw en ik," zeide 8tubbs. „noemen die oude vrouw altijd de heks van Endor zij zou een mooi model zijn voor een schil der, die zoo'n vrouwmensch wilde afbeelden. In mijn grootmoeders dagen, heeren, zouden ze gezegd hebben, dat de oude Barbara het booze oog had. Kom binnen, kapteln kom binnen, mijnheer 'het verheugt mij u ln mijn nederige woning te zien." Stubbs bracht hen door zijn winkel en door een aangename atmosfeer van thee, koffie, kaas en spek naar een gezellige huis kamer, waar hij, na eerst de deur op geheim zinnige wijze gesloten te hebben, glazen ka raffen, sodawater en sigaren te voorschijn haalde. Hij merkte op, dat zoo'n onder/ 'k iemand naar een kleine verversching deed verlangen, drong zijn gastvrijheid aan zijn gasten op en bediende daarna zichzelf, waar na hij, de sigaar uit dén mond nemende, Atherton toeknikte en een knipoogje gaf. „U zult opgemerkt hebben, dat ik bij dat onderzoek op mijn stuk ben blijven staan, kapitein?" zeide de koomenijeman. „Ik heb mezelf schrap gezet." „Ik moet aannemen, dat u zich daartoe ge rechtigd achtte, mijnheer Stubbs," antwoord de Atherton. „Ik moet bekennen, dat ik tame lijk verrast was.'1 „Ja mijnheer r— u zoudt aangenomen heb ben wat voor de hand soheen te liggen," zeide Stubbs oolijL „Maar lk niet Er li heel wat gaan, zullen wij U oproepen. Wij willen re- geeren. Indien men ons de teugels van het bewind niet geeft, zullen wij ze nemen. Volgens de bladen heeft de fascistische concentratie te Napels zonder incidenten plaats gehad. Men schat het aantal aanwe zige fascisten op 20,000 80.000. Er is cava lerie bij, benevens vrouwelijke groepen en twee escadrilles vliegers. Volgens het blad Paes zal de regeering te Napels 25,000 man troepen concentreeren om de orde te bewa ren. Uit de rede, die Mussolini te Napels ter gelegenheid van de groote betooging der fascisten heeft gehouden, is nog het volgen de het vermelden waard: De fascisten, zeide hij, eischen ontbinding van het parlement en nieuwe verkiezingen. Bovendien verlangen zij dat de kieswet gewijzigd worde en dat er een einde kome aan de volstrekte neu traliteit die de staat tegenover de fascis ten en de revolutionairen aan den dag legt. Zij verlangen gezonde financieele hervor mingen. Zy verlangen vflf portefeuilles, na melijk die van bultenlandsche zaken, oorlog, marine, arbeid en openbare werken. Ook de commissaris van den vliegdienst moet een fascist zyn. Zelf wil Mussolini niet in het kabinet treden, omdat hy geheel vrij wil zijn, ten einde de beweging beter te kunnen leiden. De monarchie vervolgde Mussolini, zal zich tegen het fascisme niet verzetten, om dat het fascisme de monoarchie niet wil schenden, maar haar in de vervulling van haar historische taak wil bijstaan. Ook het parlement, dat speeltuig van het volk, willen z;j niet doen verdwynen, hoewel het fascis me liever nieuwe nationale gedachten in plaats van de verouderde democratie wil doen treden. De fascistische betooging liep zonder in cidenten van stapeL De optocht was onge veer 2 kilometer lang. Politie en militairen vertoonden zich niet. Mussolini hield nog een toespraak tot de nieuwe fascistische or ganisaties en zeide bfl deze gelegenheid: Ik zw°er plechtig: als men ons de regeering niet geeft, nemen wy haar. Generaal Delbono, een van de drie com mandanten van het fascistische leger, heeft van den minister van Oorlog het verzoek ontvangen, ontslag uit den dienst te nemen of zich anders beschikbaar te willen houden om voor een krijgsraad te verschynen. De generaal, die ook generaal is in het Itallaan- sche leger, heeft het laatste gekozen. Hy heeft aan zyn superieuren de beweegrede nen medegedeeld, welke hem er toe hebben gebracht zich by het fascistische leger aan te sluiten, HONGARIJE. Uitwijzing van duizenden Joodsche families. De bladen te Boedapest deelen mede, dat 150U0 Joodsche families uit Hongarije zyn uilgewezen. In den loop van deze week be gint de politie met de uitvoering van dezen maatregel. Tegen 30 October zullen nog 5000 Joden worden uitgezet. Een interventie by minister-president Behlen bleef zonder resultaat, blijkbaar omdat dp minister-presi dent in dit opzicht de aanwyzingen van de ontwakende Hongaren moet volgen. Volgens een bericht, dat de Deutsche Al- gemeine Zeitung uit Boedapest heeft ont vangen, is het onjuist, dat de Hongaarsche regeering besloten heeft, 15,000 Joodsche ge zinnen over de grenzen te zetten. De regee ring wil alleen 'n reeks ongewenschte vreem delingen, die, ondanks het verbod, in devie zen speculeeren, het verdere verbiyf in het land ontzeggen. Dit geldt niet alleen voor Joden. Het is ook onjuist, dat Ehrlich, lid van den gemeenteraad van Boedapest, en een leider van de orthodoxe Joodsche ge meente tot de uitgewezenen behooren. RUSLAND. De Oekraïne. Op een vergadering van het Oekraiensche oentraal ultvoerend/oomité te Charkof, heeft een afgevaardigde van het Donets-bekken een vraag gesteld over de betrekkingen tus schen Sowjet-Oekralne en Sowjet-Rusland. Ter beantwoording van deze vraag hield Ra- voor noodig om my te overtuigen dat die oude Jaoob die arme oude sukkel den jongen man gedood zou hebben, naar wiens overiyden wy een onderzoek moesten in stellen." „Hoe verklaart u dan wat Jaoob telkens weer op zyn sterfbed gezegd heeft?" vroeg Blake. Stubbs schudde het hoofd met een air van groote wysbeid. „jjr zyn vele dingen in deze wereld, myn- heer, die nooit verklaard kunnen worden," antwoordde hy. „U moet goed begrypen, dat ik niet zeg, dat die oude man dien jongen matroos niet gedood heeft. Hij kan het ge daan hebben op de manier die u beiden en anderen 'by het getuigenverhoor als waar- schyniyk hebt voorgesteld. Wat ik zeg, is alleen, dat er voor my geen overtuigende bewijzen voor zyn. Ik aoht het even waar- schyniyk, dat de jonge man in raar gezel- schaap gekomen is en van den een of ander een slag op zyn hoofd heeft gekregen. Meï moet in deze zaak met allerlei dingen reke ning houden, myneheeren. Die verdwyning van den jongen mynheer Dick is een Inge wikkelde gesohiedenis. Wie zegt u, dot het iyk van mynheer Dlck Malvery niet ln de gracht ligt? Dat weet u toch niet, is het wel?" Geen van beide bezoekers antwoordde iets op die vraag. Beiden zagen hem zwygend aan, en Stubbs gnuifde, blijkbaar in het be wustzijn, dat hy een van die verlegennia- Ingezonden Mededeellng. zijn onze modellen van onze tegen de blllijkste prijzen, SPOORSTRAAT 126. kowski een uitvoerige redevoering, waarin hy verklaarde, dat de Oekraiensche regee ring, zonder voorstander van een volstrekte vereniging van de Oekraïne met Rusland te zyn, niettemin een zeer nauw oontact tus schen de beide staten noodzakciyk acht ten einde alle nationalistische neigingen te doen verdwynen. Om ©enigszins tegemoet te ko men aan zekere onder de groote volksmassa levende gevoelens leidde de Oekraine tot nog toe een vrij zelfstandig bestaan. Op het oogenblik, na een vyfjarig bestaan van het sowjet-stesel, moet verder worden gegaan op den weg van nauwe samenwerking tus schen heide staten. Naar aanleiding van de uiteenzetting van Rakowski ontstond een debat, dat eindigde met het aannemen van een motie, waarin de vergadering zich uitspreekt voor: 1. samen gaan van Sowjet-Oekraine en Sowjet-Rus land in de buitenlandsche politiek, met op heffing van de zelfstandigheid van het Oekraiensche ministerie van buitenlandsche zaken en van alle zelfstandige buitenlandsche vertegenwoordigingen van Sowjet-Oekraine; 2. Een gezamenlyke militaire organisatie met opheffing van het onderscheid tusschen Rus sische en Oekraiensche troepen; 8. De finan cieele politiek der -afzoderlijke republieken komt onder Moskou te staan; 4. Het beheer van de bmnenlandsche politiek, politie, volks gezondheid, onderwys en transportwezen der beide staten biyft gescheiden. Trotzky over den Volkenbond. In een interview, dat de heer Ransome, de correspondent van de „Manchester Guar dian" te Moskou, met Trotzki over het Nabu rige Oosten heeft gehad, heeft deze zich op de volgende merkwaardige wy'ze over den Volkenbond uitgelaten. De correspondent vroeg Trotzki, wat hy dacht van de voorgenomen contróle door den Volkenbond over de Dardanellen. Trotzki antwoordde daarop als volgt: „Wy geven er altijd de voorkeur aan met de meesters te onderhandelen liever dan met hun lakeien. In Duitschiand geven wij er de voorkeur aan te onderhandelen met Stinnes, kapitalist en meester, liever dan met Sriieide- rrann en zyn volgelingen, dip louter lakeien zyn. Desgelyks geven wy er de voorkeur aan te onderhandelen met Lloyd GA^~e en Poin- caré liever dan met den Volkenbond." Corruptie spoorwegbeamten. Voor de Moskousche revolutionaire recht bank is de behandeling begonnen van een proces tegen 133 Moskousche stationsbe ambten, beschuldigd van knoeieryen met spoorwegkaarten. Onder de beschuldigden bevindt zich o.a. de chef van het stition van de spooriyn MoskouRjazan. Gebleken is, dat voorts op het station te Kazan een ge- heele organisatie was, die zich ?net clande- stienen handel in spoorwegkaarten bezig hield, terwijl op het station te Nikolajefsk zelfs een speciaal bureau was voor den on- «ettlgcn verkoop ven kpoorkaurtje». VEREENIG DE STATEN. De drankbestrijding. Londen, 25 October. Naar uit Halifax wordt gemeld heeft het s.s. Sllvia, dat in de gereglede vaart is tusschen St. Johns, Hali fax en New-York, komende van St. Johns (op New-Foundland) ln Hallfax (Nova Sco- kende vragen had gedaan, waarvoor hy be roemd was op de verschillende vergaderin gen, die hy bywoonde. „Inderdaad," ging hy voort, biykbaar zeer voldaan over zichzelf, „er is heel wat aan die kreek gaande, kapitein, dat noch u of uw beambten, noch de kustwacht weet. Ik woon er vlak by." „Ik ben zeer zeer benieuwd, dat van u te vernemen," zeide Atherton. „En ik ben over- overtuigd, dat ook de kustwacht dat graag zou willen weten." „Van die kerels weet lk dat niet zoo ze ker," merkte Stubbs op. „Er is een zekere klasse van beambten in deze wereld, kapi tein, die er niet van houden, dat iemand zyn neus in hun zaken steekt. Ik heb ln dat op zicht teleurstellende ervaringen opgedaan. Maar lk ben er volstrekt zeker van dat er ixv die kreek van Marshwyke gesmokkeld wordt. En ook ben ik er zeker van dat die Clents, moeder/broer en zuster, er de hand in heb ben. Waarvoor denkt u wel dat die oude feeks van een Barbara Clent vanochtend hier is geweest? Wel natuuriyk om haar ooren open te zetten en te hooren, of er iets over hen gezegd werd. Natuuriyk: naar mijn mee ning kennen de Clents de oplossing van het raadsel van de verdwijning van mynheer Dlck. Die hut van hen moest met den grond gelijk gemaakt worden dan zouden er rare dingen aan het licht komen I" Wordt vervolgd. COURANT ABONNEMENT PER 8 MAANDEN BIJ VOORUITBETALING: Heldenche Courant fl.50; fr. p. p. Wmoenland f2.—, Ned. O. en W. Louis p. zeopoot f 2.60; ld. p. mail en overige landen f 4.20. Zondagsblad re»©. f 0-67», f 0.76, f 0.86, f 1.26. Modeblad reep. f 0.95, f 1.25, f 1.25, f 1.60 Loaae nummer» der Courant 4 ot.; fr. p. p. 6 et. Poet-Glrorekenln* No. 16066. Licht op voor auto's en fietsen ADVERTENTIUN; 20 #t p. r»a«l (f&lj&rd). Ineea. m«ded. (kolombreedte al» redMtten. FRANKRIJK. SPANJE. ITALIË.

Heldersche Courant | 1922 | | pagina 7