Zoekt ge KONINGSTRAAT 9. - iel eo. AfdeelingKleeding en Heerenmodes, GEMENGD NIEUWS NATI0NAAL-KASREGISTER TE KOOP, DRUKWERK C.DEBOERJR. toe strekkend voorstel aan de Provinciale Btaiben wordt voorbereid Wat de financie ring 'betreft zullen Ged Staten bij de re- treering etappen doen om tot overeenstem ming te komen. Spreker 'belooft, dat Ged Staten den grootst mogelijken spoed zullen betrachten. Dit zullen zij ook doen met het kan&tenplan. De heer Hendrix (Ged. Stoten) merkt op, dat door de tegenwerking van een zeker deel van de pers, speciaal .te Amsterdam, schade aan de bedrijven wordt toegebracht. Spreker .bestrijdt speciaal de critaek, die op 't P.E.N.' is geoefend Het waterleidingbedrijlf heeft ook ten volle aan zijn verplichtingen ten op zichte van de provincie voldaan. Het electri- citeitsbedrijf en het waterleidingbedrijf kos ten aan de .provincie niets, integendeel, die bedrijven hebben de volle aflossing en de volle rente van de vérstrekte kapitalen be taald Er kan geen sprake zijn van het verla gen van de tarieven voor electrischen stroom en water. De begrootingen voor het provinciaal electridteitebedrijf en de provinciale zieken huizen worden goedgekeurd, zoo ook het voorstel van Ged. Staten ten aanzien van het verleenen van een provinciale bijdrage in de kosten van verpleging van armlastige krank zinnigen. De begrooting van de provinciale inkom sten en uitgaven wordt eveneens goedge keurd tot een eindcijfer van f 27.475.740. De zitting wordt verdaagd itot Dinsdag 2 December. TWEEDE KAMER. Vergadering van Dinsdag. 'De Voorzitter der Kamer, mr. Koo ien, brengt bij den aanvang der vergade ring hulde aan de prestatie der Holland Indië-vliegers, en de Kamer sluit zich daarbij aan. Hevig verontwaardigd is men, als dr. van Ravensteyn verklaart wegens het imperialistisch karakter tot zijn spijt aan die hulde niet te kunnen meedoen. De motie-Rrautigaim betreffende her ziening van de stuwadoorswet wordt ver worpen met 52 tegen 20 stemmen; de motie-Hiemstra betreffende regeling van den arbeidsduur voor den landbouw met 52 tegen 21 stemmen. Daarna worden de algemeeoe beschouwingen over de staats- begrooting voortgezet. De beer Ter Hall trekt zijn motie betreffende de oud-gepen sioneerden in. Van de overige replieken valt niet veel te vermelden. De heer Marcbant zette na der uiteen wat hij inzake defensie bedoeld had, de heer Dresselhuys verklaarde te zullen afwachten tot men aan de overzijde het onhoudbare van het tegenwoordige stelsel der onderwijspacifioatie zou inzien en richtte zich vooral tegen de rechter zijde, die wel altijd snoeft op haar christe lijke politiek, maar inderdaad in al de ja ren van haar bewind weinig christelijks heeft tot stand! gebracht. Een enkele uit- zondering is er, n.L de zedelijkheidswet, waar spr. destijds vóórgestemd heeft, doch die het kwaad heeft verergerd in plaats van verbeterd. De rechterzijde heeft in hoofdzaak liberale politiek gevoerd. Des avond! hoofdstuk volksgezondheid. Plaatsgebrek is oorzaak dat we er niets van kunnen vermelden. Zitting van Donderdag. Vervolg en slot dér algemeene beschou wingen. Ook hiervan is weinig meer te vermelden, daar ze niets nieuws brachten. Terecht inerkt het Handelsblad op, dat ze werden, gedrukt door een parlementair regeeringsverleden van welhaast zeven jaren. En dat veroorzaakte, wat de heer Ruys ook van het kabinet moge zeggen, onver mijdelijk een zekere moeheid. Terecht De gymnasiast Bink, die sedert Zondag avond vermist werd, is blijkens een teio- igram van zijn vader aan den commissaris van politie te Tiel, te Nijmegen aange troffen. Verduistering bij den Raad! van Arbeid te Hoorn. Het Gerechtshof te Amsterdam heeft Dinsdag vernietigd1 het vonnis van de Rechtbank te Alkmaar, waarbij dd. 22 Juni 1914 een 41-jariig kantoorbedien de veroordeeld! werd tot vijf maan den gevangenisstraf wegens verduistering van geld, hetwelk hij als rebenplichtig ambtenaar van den Raad van Arbeid te Hoorn onder zich had. Opnieuw recht doende, verklaarde het Hof alleen bewe zen de verduistering van 2800, in 1920 gepleegd, en deswege veroordeelde het dén beklaagde tot vijf maanden gevange nisstraf. Vlechtenknlpper voor die rechtbank. De rechtbank gelastte daarop, dat de ver dere 'behandeling dezer zaak met gesloten deuren zou gebeuren. Na verhoor van de getuigen heeft het O. M., waargenomen door mr. J. A. de Visser, tegen bekl. geëischt 10 maanden gevange nisstraf, voorwaardelijk, met een proeftijd van 8 jaar. De brand bJJ dé Handelskamer. De brand, dlie Maandagnacht in de lood sen van de Handelskamer heeft gewoed, veroorzaakt stagnatie in het bedrijf van dit lichaam, omdat de verbrande goederen een niet onbelangrijk deel van den voor raad uitmaakten. Er waren ook kruide nierswaren onder. Gebouwen en goederen zijn op beurspolis verzekerd. De schade wordt ruw geschat op 100.000 gulden. Ontrouw ambtenaar. Op last van de justitie is in het paleis van justitie te Arnhem gearresteerd de bode bij' de rechtbank aldiaar, P., wegens frauduleuse handelingen. Hij zou beklaag den bewogen hebben, hem geld te geven, voorgevende, dat hij: zijn invloed1 zou kun nen aanwenden te hunnen gunste. Door een stier gedood. De 26-jarige knecht H. B., in dienst bij R. Mulder te Glimmen (Gr.), is in den stal door een stier op de horens genomen en gedood. Doodeljjk ongeluk. Bij den aanleg van de mijn Julia te Eygelshoven is Maandag een ernstig on geluk gebeurd, waarbij twee personen gedood werden en één verwond is. Werk lieden van den aannemer Voracqui moes ten drie ijzeren masten plaatsen. Twee masten stonden reeds op hun plaats en de derde liet men een halven meter zakken, toen een blok hout uitschoot, waardoor de ijzeren paal naar beneden kwam. De mon teurs Rode en Van Hoock uit Hoboken, bij Antwerpen, die voor den Antwerp- schen leverancier van het werk toezicht hielden, werden door het vallend gevaarte gedood. Een derde persoon, de Nederlan der M. K., werd vrij ernstig verwond; hij is naar het hospitaal vervoerd (TeL) Motorongeluk. Maandagavond is te Amsterdam in de Raadhuisstraat een motorfiets met onbe zetten zjjspanwagen in zeer groote vaart tegen een tramwagen van lijn 17 gereden. De bestuurder sloeg over het stuur tegen den tramwagen en is met een- schedel breuk naar het Binnengasthuis overge bracht, waar hij Dinsdagmorgen, zonder bij kennis te zijn gekomen, is overleden. De poHtle-commlssaris te Culemborg. Het Kamerlid De Groot heeft de vol gende vragen tot den minister van Ju stitie gericht: Is de minister bereid, mee te deelen, of het onderzoek naar aanleiding van de te gen den persoon van den commissaris van politie te Oulemborg gepubliceerde be zwaren, bedoeld in het antwoord' op mijn dd. 25 September j.L tot den minister ge richte vragen, reeds is beëindigd? Is de minister bereid, na beëindiging van dat onderzoek, indien dit althans niet leidt tot het instellen van een strafrechter lijke vervolging,* mee te deelen, of de te gen het beleid van dien commissaris in gebrachte bezwaren al of niet juist zijn gebleken? De malversaties te Sn eek. t Het DJk In de kachel. De politie in Columbus (Ohio) heeft nu bewijzen in handen dat mrs. She'atsley, de vrouw van den dominee, wier Lichaam in een keukenfornuis werd gevonden, geen zelfmoord gepleegd; heeft maar ver- Ingezonden Mededeeling. een ptactlsch Ziet dan heden OnZR étalage. mede een reparatlewerkplaata voor karre tjes die een mankement hebben gekregen. Op een klein dorpje dius In een kort tijds bestek nog heel wat verandering en ook verbetering. moord: werd. Een hamer en een aantal vrouwenkleeren, met bloed bevlekt, zijn gevonden. Er hebben nog 'geen arrestaties plaats igehad!. De dominee en zijn oudste zoon verbeeren onder medische obser vatie. Een vreemd gwaL Te KaMenMrohen, het naastbij' gelegen grensstation van Venlo, heeft zich een geheimzinnig voorval afgespeeld. Op het laatst der vorige week werden op het post kantoor eerst twee beambten plotseling ziek onder verschijnselen van hevige dui zelingen, met kenmerken van krankzin nigheid'. In twee dagen tijds was het heele personeel, 10 man, door dezelfde ziekte verschijnselen aangetast. Het postkantoor werd ontsmet en ander personeel voor het zieke aangesteld. Twee van de aangetaste beambten zijn reeds overleden, terwijl twee andere op het uiterste liggen. De ge- neesheeren meenen met een soort griep te doen te hebben. Het is echter opmer kelijk dat in het heele stadje buiten het postkantoor geen enkel geval is voorge komen. Valsche aangifte? "Vlan den diamanthandelaar S. te Ant werpen, zou sedert eenige dagen een porte feuille met diamanten enz. ter waarde voor plus minus 150.000 gulden op een zeer raadselachtige wijze verdwenen zijn. Volgens zijn bewering sloot hij zijn por tefeuille met inhoud in zijn loket der safe- inrichting in de Diamantbeurs, doch ver gat de sleutel uit het slot te nemen. Den volgenden dag zou hij eerst deze grove nalatigheid bemerkt hebben. Intus- schen, zoo luidde zjjn verklaring, was de portefeuille verdwenen, evenals de achter gelaten sleutéL De zonderlinge omstan digheden waaronder deze verdwijning plaats greep, deed de politie besluiten zoowel S. als diens compagnon te doen aanhouden. Reeds zou gebleken zijn dat beide fir manten er den laatsten tijd niet al te gun stig voorstonden en S. groote schulden te betalen had. INGEZONDEN. Geachte Redactie, Zoudt u onderstaand ingezonden In uw blad wMlen plaatsen. Bjji voorbaat onzen dank. Toen wij onzen oproep plaatsten voor dezen cursus, meenden we te voldoen aan een wensoh, die nog ai vaak geuit werd. En we veronderstelden ook, dat de animo voor dezen cursus zoodanig zou zijn, dat we overstelpt zouden worden met aanmel dingen. Verre van dat Of de advertentie, die op een duidelijke plaats stond', over 't hoofd gezien is, of dat het schroom is, die de mensohen weerhoudt zich op te ge ven voor dezen cursus in lezen, rekenen en schrijven, we weten' het niet We geven hun, die alsnog zouden willen toetreden, gelegenheid tot 1 'December, om zich aan te melden bij1 ons bestuur, tw. H. J. Marinus, Binnenhaven 103; L. J. v. d. Kuyl, Laan 13; N. D. O. Reus, Hoog straat 82; mevr. Greiner, Oostslootstraat 73; J. v. dl Poll, Viammingstraat 27; J. Visser, Singel 36; W. A. Rudolphi, Ges- straat 49. Verantwoording van golden Ingezameld! ten behoeve van het Nationaal huldeblijk aan te bieden aan de belde Nederlandsche Reddingmaatschappljen. Speldjesverkoop door het .dames comité 246,86 Straatcolleote op 11 Oct. jJL 329,10° Nagekomen gelden afkomstig van speldjesverkoop 86,94 JULI ANA DORP. De nieuwe betonnen brug over de Ver lengde Langevliet is dezer dagen gereed gekomen en voor het verkeer in diénst gesteld'. SindS wij ons laatste winkeHnieuws pu bliceerden is er alhier weer het een en ander veranderd. Door den heer J. R. Muller is een zaak opgezet in tabak en sigaren en diverse rookartikelen met, daarbij verpakte thee en koffie. Door den heer J. C. Oost, werd een net ingerichten groentenwinkel geopend, waar alle soor ten groenten en fruit met wat daarbij an nex 4s te koop is. Door den heer P. Bak ker Dz., werd een zaak in rijwielen en aanverwante artikelen daargesteld, als- ƒ612,898 Door bemiddeling van de Vereeniging „Moed, Volharding en Zelfopoffering" werd in de omliggende gemeenten inge zameld: in Petten 23,60 in Oafiantsoog 81,25 in de Cocksdorp 26,50 in het overige gedeelte van Texel 81,71 aan lboord van het s.s. „Drente" 1, ƒ163,96 Met medewerking van den heer Burge meester van Terschelling werd aldaar ge collecteerd 93,30. De speldjesverkoop 'bracht alzoo in totaal op 870,158. Na af trek van 18,248 voor porto's affiches e.d. is aan den Penningmeester van het Pro vinciaal Comité overgemaakt een bedrag van 831,91. Opgemerkt worde, dat voorts nog 747,98 bijeengebracht door Heldersche vereenigingen en corporales, is aangebo den aan het Hoofdbestuur der Noord- en Zuid-Hollandsche Redding™ aatschapp ij, uitmakende met de hiervoor genoemde som een totaal van 1618,188, 'bruto. Aan het einde van zijtn taak gekomen zegt het plaatselijk comité te Helder dank aan allen die de inzamelingen hebben helpen stegen, meer in het bijzonder aan de pers die hare kolommen voor het goede doel openstelde. De secretaris van het plaat- - eefijk comité te Helder, J. KAMMAN. SPORT. Heldersche Zwemvereenlglng. Maandag j.L is in het Algemeen Militair Tehuis in de Spoorstraat tot oprichting van een zwemvereeniging besloten. Deze vereeniging stelt zich ten doel de zwemsport te bevorderen, het uitschrijven van wedstrijden en het doen deelnemen aan wedstrijden. Tevens ligt het in bedoeling om het red den van drenkelingen te beoefenen, om daarna te komen tot het vormen van red dingsbrigades. De vereeniging zal bestaan uit dam mes-, heeren- en adspirantleden en dona- teuxs(trices). Geel Wit-nieuws. MARINE. Bevordering op 1 DECEMBER 1924. Met 31 October 1924. Seinersmaat T. J. Schamp Stoker-oliemab G. W. Franken Idem J. de Vries Idem N. Moojj Bottellersmaat M. van de Dijk Met 1 November 1924. Bootsman G. Mondeel Met 19 November 1924. Kwartiermeester P. Plooij Met 29 November 1924. Sergt. vliegt.m. (B) W. H. Ankringa Korp. vliegt.m. (B), P. T. J. de Meulder Met 80 November 1924. Matr. le kl. P. J. J. Rosendahl Idem O. Becher Met 1 December 1924. Korp. torpedom. J. Boonstra Idem J. O. Brouwer Muzikant J. J. Bijster Met 7 Deoember 1924. Serg. maj. d. mar. H. L. Koning Serg. d. mar. T. W. du Bois Met 9 December 1924. Kwartiermeester H. J. Stejjn korp. seiner. korp. mach.dr. 2e kl. Idem Idem korp. bottelier. schipper. Bootsman. vliegt.m. maj. (B) sergt. Idem. korp. seiner. Idem. serg. torpedom. Idem. stafmuzikant. adj. o.off. d. mar. serg. maj. d.-mar. bootsman. VAN ALLERLEI AARD t Voor de Rotterdamsche rechtbank heeft terechtgestaan een 25-jarige broodbezorger, beklaagd' van diefstal. Bij dagvaarding was hem ten laste gelegd, dat hij op 26 Aug. li. op den GoudSchesingel aldaar van een 11- iarig meisje een gedeelte van het hoofdhaar heeft afgeknipt Bekl. bekende, meldt de „Msb." Hij stond bij een marktkraam te kijken en heeft, toen het meisje voor hem kwam staan, met een schaartje ongeveer 10 cM. van het hoofdhaar van het kind afgeknipt. Het feit werd be merkt en bekl. gearresteerd. Op zijn vlucht heeft hij' het haar en het schaartje wegge worpen. Bekt. bekende, dat hij een dergelijk feit reeds eenige malen gepleegd' heeft Bij elkaar ongeveer 5 of 6 maal. Telkens wan neer hij' een vrouw zag, bekroop hem de lust zich van het hoofdhaar meester te maken. De verdediger, mr. W. v. Elden, verzocht de verdere verhooren niet in het openbaar te doen plaats hebben. Woensdag werd düor de rechtbank te Leeuwarden 'begonpem met de behandeling der zaak tegen gebroeders H. M. en J. Reyenga, de eerste vroeger directeur-boek houder van de Middenstandscredietbank te Sneek, deurwaarder en secretaris-ontvanger van het waterschap Hommerts-Sneek, de tweede fungeérend directeur-boekhouder en beambte dezer bank, thans beiden gedeti neerd, ibeklaagd van het zich toeëigenen van verscheiden duizenden guldens. Zoo wordt aan beiden ten laste gelegd diefstal van pl. m. 100.000 in de jaren 1919, 1920 en 1921, toebehoorende aan de Coöperatieve Sneaker Middenstandscrediet- foank; aan H. M. Reyenga bovendien van 28.677.84ten nadeele van bovengenoemd waterschap en van vier effecten elk van ƒ1000, toebehoorende aan de erfgenamen van Tjitske W. Jorritsma, welke hij moest bewaren en bij de door hem te maken boe delscheiding van de nalatenschap moest ver deelenden van 11.485.35, toebehoorende aan de deelgerechtigden in de nalatenschap van zekeren Wiersma te Schettens; J. Reyenga bovendien van zes effecten, toebehoorende aan Johannes v. d. Goot, welke hij de bank in bewaring waren, gege ven; voorts een obligatie van Tetje Alkema en een van O. de Jong en ten slotte nog van 2961.93, welke gelden hij door het innen van eenige wissels in opdracht van Mflhlers Bank ten behoeve daarvan had ont vangen. Zoowel de gebroeders Reyenga als de MidL denstarfdscredietbank en Middenstandls- spaarbank werden In staat van faillissement verklaard'. De Middenstandsspaarbank was er voor ruim 90.000 bij' betrokken. Uit 'het onderzoek bleek, dat de groote geraffineerdheidi, waarmee het geldt aan de waterschapskas 'bij herhaling was onttrok ken, en andere verduisteringen waren ge pleegd, de ontdekking voorkwam. De beide gebroeders hadden n.1. drie ge- heel van elkaar onafhankelijke kassen, onder hun beheer, welke natuurlijk niet gelijktijdig geverifieerd werden, zoodat tijdelijk de een na de ander op de veredschte sterkte kon worden gebracht. Cursus voor volwaasenen. Voetbal. Hortos—RRO B1. Van dozo match, wel ke den 'Racers de (eerste nederlaöij bracht, maar ■waardoor de spanning voor de bovenste plaats danig gestegen la, bereikten ons de vol gende gegevens: Als de heer Honmeborke, die zich een prima leider toonde, do elftallen ln het veld fluit; stelt de thuisclub al oh met 2 invallers op eu ls HRJO volledig. Het begin le het gebruike lijke verkennen. Als de roode voorhoede aan valt, oentert Ti essen naar Helder, die naast schiet. De verdediging der gasten dringt nu en dan te ver op, waardoor de Racers torna zeer gevaarlijk zijn. Na 10 min. ibegint ook de Hoertue-vooiihoedo zich te roeren en van een misverstand ln de HROverdeddging weten zij handig te profitoeren om door middel van den linksbinnen met een hoog schot net onder de lat te doelpunten. Geweldig komen de Racers thans opzetten, maar zij letten te weinig op buitenspel, waardoor veel aanvallen gebroken worden. Bij een schermutseling voor het HRC- doel raakt Diedenhoven den bal met de hand aan, doch de penalty wordt hard naast ge schoten, welk gebeuren door de rood-witte supporters met gejuich wordt begroet. Na een half uur hebben de onzen eindelijk succes, als de linksbinnen keurig naar Helder plaatst en deze onhoudbaar scoort. Met gelijken stand breekt dan de rust aan. 'De 2e helft had een zeer spannend verloop en speelden beide teams voor wat ze waard waren. Het begin was voor Hortus, dat, door haar aanhangers luide aangemoedigd, door overrompelend spel de roode verdediging op een zware proef stelde. Veel werd gekeerd, doch na ruim een half uur lost de Hortus-midr voor een tam schot, de Leij glijdt uit en ziet den bal langs zich gaan1, zoodat Hortus leidt. Fanatiek komt HRC opzetten; reeds denken wij aan den gelijkmaker, doch Prins schiet keihard tegen de lat. Tot het einde toe geven beide teams zich geheel. Reeds denken wij dat met 21 het einde' zal komen, als 3 min. voor tijd een van de 'Hortus-voorwaartsen met een schitterenden schuiver nog een 3e punt aan de score toevoegt. Met 31 kwam daarop het eindle. Hortus won verdiend, want deze ploeg speelde technisch beslist beter dan HRC. Bij de onzen blonk Hoenderdos boven allen uit en was de linkervleugel het beste en meest actieve deel der voorhoede. Sparta-nleuws. Het le elftal der Spartanen zou Zondag naar Oudkarspel, uitgenoodigd door de vereeniging Holland, aldaar. Nog juist op tijd stuurde Hol land een afberioht, daar er voor de competitie gespeeld moest worden. Het 2e ontving Schagen 2, waarvan met. 50 te Schagen werd verloren. S. 2 deed het nu beter, want ze wist thans de overwinning te behalen; uitslag 6—3 voor S. 2. Rust 11. D. de Wijn, van Raaij en Kater zorgden voor de punten. Zoo doorgaan reserves; ge kunt het wel. Het 3e wist van het 4e te winnen met 32, een goede verhouding. Scheidsrechter Leur was dezen keer maar eens niet gekomen. Het 3e treft dit nogal eens, daar de vorige week de heer v. Doorn op zich liet wachten. Op komen heeren, al is het voor adspiranten. Geel Wit 1 wist het Zondag tegen Batavier niet verder dan een gelijk spel te brengen (11), hoewel een overwinning wel verd'end was. Een 2-tal doelpunten werden wegen» bui tenspel geannuleerd, terwijl de palen eenige malen redding brachten. Voor rust had B. niets in te brengen, maar wist GW' maar eens te doelpunten. Na rust ging de strijd gelijk op, doch toen een kwartier voor 't einde B. met een ver echot, dat Winter verkeerd beoordeel de, gelijk maakt», zakte GW af en was .B. dit laatste kwartier sterk in de meerderheid, doch de G.-vendediging voorkwam doelpunten. GW 2 deed beter en won met 41 van Hel der 4. GW 3 maakte korte metten met HRC 6 en klopte de roodjee met 60, terwijl de ad- spiranten tot slot de JVC-ers met 100 kraakten. Alzoo geen slechte dag daar 7 van de 8 punten binnenkwamen, hoewel we van het eerste meer verwacht hadden. Breezud. (Daar BW verhinderd- was Zondag te spelen, ging de wedstrijd BFC 1—iBW 1 niet door. BFO Sgspeelde thuis tegen UFO 2. HFC, die met 9 man was, trof BFO in uitstekende con ditie en na een mooien strijd, waarin het ge- heele elftal, maar vooral midvoor een keeper schitterden, wotn BFC met 52. in prima toestand, betaalbaar in maandelyksche termijnen. Brieven 9358, Adv.-Bur. BELINFANTE Co., Den Haag. WORDT GAARNE GELEVERD DOOR Ondertrouwd J. VAN OER WIJK en Q. BAAS. Helder, 26 November 1924., NieuwBtraat 66. Inplaats van kaarten. Ondertrouwd J J. v. d. BLOM en 0. J HILDAMA. Wetstraat 10. Leiden, 26 Nov. Binnenhaven 90, Helder,) 1924. Huwelijksvoltrekking 11 Dec. a.s. Ondertrouwd s H. WITTE, Luit. t.z. 2de kl. en Jonkvrouwe 0. J. RAPPARD. Helder] */b,Hr" Ms' Wachtschip. Paleis 0. Ontvangdag: 7 December a.B. van 85 uur. 26 November 1924. Eenige algemeene kennisgeving. Inplaats van kaarten. Ondertrouwd M. POLMAN en i. C. STUART. Hoorn, Ged. Appelhaven 83, 26 Nov. Helder, 1924. Hértzogstraat 80, Huwelijksvoltrekking 11 Dec. a s. Ondertrouwd WILLEM ZWART en WILHELMINA JANSEN. Morschweg 109, Leiden, r 26 Nov. Diaooniestraat 19, 1924. Helder, Heden overleed, na een langdurig smartelijk lijden, onze geliefde Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, Mejuffrouw CHRISTINA RAN, Wed. van Gornelis Jan Bakker, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Ster venden, in den ouderdom van bijna 67 jaar. Helder, 26 Nov. 1924. Achtergr. Z.Z. 57. Namens de Familie: J. P. C. BAKKER. niermede vervullen wij alsnog den treurigen plicht U in kennis te stellen, dat den 13den November tot onze diepe droefheid is overleden, onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, TRIJNTJE LANQERVELD, Echtgenoote vau Nioolaas Kikkert, ln den ouderdom van 62 jaar. Helder. 27 Nov. 1924. Molengracht 82. Namens de Familie, N. KIKKERT. Wegens buitenlandsche betrekking eerst heden ge plaatst.

Heldersche Courant | 1924 | | pagina 7