„Weldadigheids-Postzegels", Geïll. Zondagsblad. Begraven Geld BRILLEN- en PINCE-NEZ-REPARATIÊN. Eerste Blad. WOENSDAG 31 DECEMBER. BUITENLAND J. HEI JLOOjV/h. FILBRI, Kloven in handen en lippen Kloosterbalsem Nr. 5967. DINSDAG 30 DECEMBER 1924. 62ste JAARGANG. Het eerstvolgend nummer van de Hel- dersche Courant verschijnt Het ADVERTENTIEBLAD zal morgen NI (ET verschijnen. WIJ maken onze lezers er op attent, dat alleen 11e r?r kv/crtar' ebonnamentop de Held. Crt. hebben, zich bij ons kunnen abonneeren op het ZONDAGSBLAD. 7ij, Lte de Held. Crt. door middel van een depot ontvangen, moeten zich voor een abonne ment op het ZONDAGS- of MODEBLAD bij dat - -;jev. n. D£ ADMINISTRATIE. Heropening Postchèque- en Girodienst. Dinsdag 30 Deo4.22 uur. Woensdag 4.22 DUTTSCHLAND. 0 Duitschland en de Volkenbond. De Duitsche regeering beeft een nota aan het secretariaat van den Volkenbond gericht, waarin verschillende bezwaren tegen de toetreding naar voren worden gebracht en verder© inlichtingen worden verzocht De punten die Duitschland in de Nota aanroert zijn: De zetel van Duitschland in den Raad, de positie van Duitschland in verband met de verplichtingen vanart 16 van het Volkenbondsverdrag, Duitsch- land"s verplichtingen tot het vervullen van internationale afspraken en Duitscb land's aandeel ^n het bestuur van de on der mandiaat van den Volkenbond staan de vroegere Duitsche Koloniën. Weliswaar werd bij het Protocol van Genève verklaard, dat de Staten zelf de mate zouden bepalen waarin zij aan even tueel© maatregelen tegen aanvallende sta ten deelnemen, en dat zij daarbij met bij zondere omstandigheden rekening mogen houden, doch die Duitsche regeering meent, dat deze elastische bepaling niet geldt voor deelname van alle Volken- bondsleden aan blokkade of economische ondersteuning etc. Voor Duitschland, dat geheel ontwapend tusschen verschillende staten ligt, die hunne bewapeningen juist zooveel mogelijk hebben uitgebreid, drei gen uit de toetreding tot den Volkenbond vele prevaren. In sommige kringen wordt de véronder stelling geopperd- diat Duitschland hierom de zaak op de lange baan wil schuiven. De nota eindigt met het verzoek deze voor Duitschland belangrijke punten bij den Volken-bond aanhangig te maken, het geen vermoedelijk eerst in Sept. 1925 zou kunnen geschieden. FEUILLETON. door GEORGE A. BIRMINGHAM. 19) Hij had zich aan heel i©ts anders schul dig gemaakt dan een daad van vandalis me. HU zou, naar mijn meenling, heel wat minder onheil aangericht hebben, indien hij uit den Diohtershoek in de Westmin ster Abdij alle monumenten- weggehaald en verkocht had aan rijkaards te Chicago, ten gebruik© als versiering van hun salons. Ik besefte dadelijk dat mijn kans op het vinden van Geneviève's fortuin bijna ver dwenen was. Wllbred's gedetailleerde en uitvoerige aanwijzingen waren waarde loos. Do steenen hadden ergens gestaan op de lijn tusschen den kerktoren en den bouwval bij de rivier; maar die lijn was tenminste twee mijl lang. En de steenen hadden een groep gevormd. Ik had niet verondersteld dat zij- allemaal op een hoop hadden gelegen; zij moesten over een halve acre .grond of daaromtrent ver spreid zijn geweest. Alleen wanneer ik de ligging van één bepaalden steen kcto vast stellen, had ik eenige werkelijke hoop om het geld te vinden. Nu zU allemaal van hun plaats waren gehaald, zou ik jaren met graven kunnen zoek brengen. Ik zou .een leger van mannen 'kunnen gebruiken, om mij te -helpen en ten slotte zou ik mis schien niets vinden. De ontruiming van de Kenlsche zóne. De gezantenraad te Parijs heeft Zater dagochtend algemeen© overeenstemming usschen de Engelsch©, Itali-aansche, Bel gische, Japansche en Fransche regeering geconstateerd inzake het vraagstuk van de Keolische zone en de wijfee vastgesteld, waarop men zich in deze zaak tot Duitsch land' zal richten. De raad begon dadelijk de bespreking van dien tekst van de nota, welke m-en dienaangaande voor 10 Janu ari aan Duitschland zal' richten. De raad zal dien tekst Woensdag definitief vast stellen. De geallieerden zijn bet zonder moeite erover eens geworden- aan Duitschland mee te deelen, dat de bezetting van de Keulsche zone na 10 Januari gehandhaafd zal worden. Dit besluit is' gegrond' op het duidelijk niet nakomen van het rijk aan zijn verplichtingen-, met name ten aanzien van de ontwapening. De beslissing zal Duitschland in den loop van de -eerste week van- Januari meegedeeld worden, waarschijnlijk in den vorm van een col lectieve nota, door de gezanten van de vijf betrokken landen te Berlijn overhan digen. M-en mag aannemen, dat de nota van den Gezantenraad de gronden zal aange ven, waarop zij tot het inngebreke-stellen van Buitechland inzake de ontwapening besloot. Wel stonden in verschillende Fransche bladen berichten over verbor gen wapenen, het vinden van staven staal geschikt om er geweerloopen van te m^ken, doch in etne uiteenzetting van de Rijksverdediging Gessier werden deze feiten tot dé ware proporties terugge bracht O.a. bleek dat voor de vervaardi ging van loepen van jachtgeweren uit daarvoor bestemde -staven vergunning aan de oontroie-commissie was verzocht, Het „vinden" van deze staven wordt nu uitgelegd als een poging om deze voor heimelijk© wapenfahricage te gebruiken. De Morning Post bevat een uitvoerig artikel van generaal Morgan, den verte genwoordiger van Engelgpd in de oon troie-commissie, die tracht te bewijzen, dat Duitschland aan zijn verplichtingen tot ontwapening niet heeft voldaan en ob structie heeft gevoerd tegen de generale in spectie. In dit artikel wordt generaal von Seefct een tweede Molik© genoemd, en ge zegd dat Duitschland een jaar na ontbin ding van dé controle-commissie zijn leger op dé hoogte van 1918 zal kunnen bren gen, terwijl het, wat productie van ver giftige gassen betreft, in staat is, om bin nen drie maanden zoo uitgerust te zijn, dat aan alle eischen, die de moderne oor log stelt, kan worden voldaan. Het blad voegt hieraan toe, dat de voornaamste oorzaak van het besluit de Duitsche in dustrie is. Haar productievermogen en niet de wapenen, die zij, tot nu toe heeft geproduceerd, is de alies-beh-eeraohende factor. Indien het Duitschland gelukt, deze productie te handhaven zal het ten slotte zijln militaire overwicht herwinnen, misschien zelfs weder het overwicht ter zee trachten te verkrijgen. Volgens berichten uit Washington zou president. Coolidge uiting hebben -gege ven- aan zijn bezorgdheid over de opschor ting v-an de ontruiming van de Keulsche zone, daar deze opschorting het weisla gen van- plan-Dawes bedreigt. Coolidge vertrouwt erop, dat de geallieerden en Duitschland- tot overeenstemming zullen komen. Coolidge zou intusschen niet voor nemens zijn, de quaestie der ontruiming in het Congres aan de orde te stellen, daar hij van meening is dat de quaestie uit sluitend de Europeesché regeeringen aan gaat. Naar verluidt droeg verder Hughes den Amerikaanschen vertegenwoordiger in de herstel-oommissie op den igeallieerdën in formeel te doen weten, dat het succes van Ik keerde mij naar kanunnik Sylvestre toe en ik' vrees dat ik op nijdigen toon sprak. „Wat ellendig", zeide ik. „Wat heeft u in 's hemels naam daartoe bewogen?" De oude heer zat er vreeselijk mee in. „Ik hoop', zeide hij, „ik hoop hartelijk dat u niet denkt, dat ik mij aan een daad van vandalisme schuldig -heb gemaakt." „Alvorens mij te veroordeelen", soebatte kanunnik Sylvestre, „alvorens mU ten eenenmale te veroordeelen, bid ik u reke ning te houden met de omstandigheden, waarin ik geplaatst was. Er -kwamen hier soldaten, genie-troepen, uitstekende man nen, allen daar ben ik van overtuigd, man nen met vele deugden, maar die geen (be lang stelden in de monumenten van een grijs verleden. Zij namen -het terrein op. Zij -gaven de -grens van -het vliegveld aan. Zij ontwierpen wegen. Zij zetten een leger van manschappen aan het werk oon de wegen aan te leggen. Er waren hier wei nig steenen en zij wilden steenslag heb ben voor het harden van hun wegeni ik I ontdekte, dat zij op het print waren de I Hunnebedden op te ruimen. Ik verzocht hun dit na te laten. Ik smeekte er om -bij hum officier. Ik ging van hean naar een ander van hoögeren rang en van hem naar nog een ander. Ten slotte kwam ik bij een generaal. Het was een man met weinig eerbied voor de oudheid, maar hij had een goed 'hart. Hij werd door mijn tranen bewogen. Waarom wu ik u ver helen, dat ik weende? „Pad re", zeide hij, en ik herinner mij zijn woorden precies, „padre, ik heb een grooteji eerbied voor de kerk, al ga ik er zelden- ©en binnen; eni als u die steenen wilt hf-bben, moogt u Ingezonden Mededeellng. IMT KOOPT voor Uwe Brieven en Drukwerken m ten bate van het verwaarloosde kind. het Dawes-plan ia hooge mate afhing van de vriendschappelijke regeling der Keul sche kwestie. De ontruiming van Keulen en het Roer-gebied in April wordt door Amerika een compromis geacht, dat door alle partijen ban aanvaard worden. 'In de pers der Ver. Staten trekt het vraagstuk'der Keulsche zone zeer de aaft.- dacht. Verschillend© berichten spreken over ongerustheid van. houders van oblh- gaties der Fransche leemirig óver de uit Europa ontvangen berichten. De Fran sche leenang liep Zaterdag 1V« punt ia koers achteruit, de Duitsche leening l/i punt Enkele bladen bevatten reeds uitvoerige hoofdartikelen over het vraagstuk der ontr ruinr'ng, dat een der belangrijkste van alle Europeesche vraagstukken wordt ge noemd. De New-York Times zegt dat nie mand in ernst kan aannemen, dat Duitsch land binnen afzienbaren tijd in staat zal zijn Frankrijik militair aan te vallen, en zelfs indien de controle-commissie niet langer toezicht uitoefent zal Duitschland tot een dergeüjken aanval in lange tijd niet in staat zijn. Duitsche persstemmen. In verband met het besluit van den ge zantenraad om na 10 Januari de bezetting van de Keulsche zone te handhaven schrijft de Vorwërts: De houding van de Fransahe en de Engelsohe regeering is slechts te verklaren uit de misvatting, diat men zich' van de gevoelens en opvattingen van het Duitsche volks niets behoeft aan te trekken. Dit is een misvatting, omdat geen volk tot rust kan komen, tenzij het een vastbegrensd gebied bezit, waarbinnen het alleen te zeggen heeft. Plannen tot duurzame bezetting van Duitsch gebied zouden een- doodelke vijandschap tusschen de twee buurvolken tengevolge hebben. Ih het Berl. TagebL zegt Theodor Wolff onder het opschrift: De verlamde Her- riot: Indien het dwangbevel afkomt dat de bezetting voor ombepaalden tijd wordt voortgezet, is dat een bewijs dat Foch c.s. er in geslaagd zijn Heorriot hun imperia listische denkbeelden in te gieten. Het is niet indrukwekkend Herriot den volken- verzoener, te zien voortstrompelen, steu nend op de sabel van Foch. Georg Bernhard schrijft in de Voss. Ztg.: De moeilijkheden schijnen van En geland uit te gaan. Het kabinet-BaldWin is op te vatten als vertegenwoordiger van het meest krasse ekonomisohe imperia lisme. De naleving van de bepaling in het vre desverdrag over de ontruiming van de Keulsche zone op 10 Jan. en het herstel van DuitsGhland's onafhankelijkheid is Ingezonden MedeJeellng. .Opticien - Hoofdgracht 73. SPECIAAL ADRES voor alle soorten ze hebben. Alleen kan ik die vervloekte dingen niet in mijn kamp houden staan en liggen, waar mijn manschappen er hun nek over breken. Als ik zo -aan u afsta, zult u ze -hier vandaan -moeien ha len". Mijnheer Farnham, wat kon Ik doen? Wat zoudt u gedaan hebben? Misschien had ik ongelijk, maar ik haalde die stee nen weg. Ik ging dag in, dag uit met een wagentje, dat ik gehuurd had, erop uit. Heel eerbiedig en mét de grootste zorg heb ik de steenen een voor een laten lich ten en naar mijn tuin laten brengen. Hier zullen zij tooh, dacht ik, veilig zijn." Hij keek smeekend naar mij en ik had den moed niet, om nog langer boos op hem te blijven. Zijn hand zocht de mijne en ik wist, dat hij wachtte, gelijk een boetvaar dig kind, om een woord van vergeving of absolutie te hooren. Ik kon niet weigeren dezen eenvou-digen, vriendelijken, ouden predikant te troosten. „U hebt goed gedaan, kamunnik Syl vestre", zeide ik. „Ongetwijfeld heht u goed^ gedaan." Hij herkreeg dadelijk zUn opgewektheid en drukte 'mijn hand -hartelijk. „Dank u", zeide hij. „Dank u duizend maal. Uw -goedkeuring beteekent veel voor om ij, meer misschien dan u kunt ra don. Mijn hart is weer opgelucht. Ik zal mijn 'kippen gaan voeren. U, mijnheer Farnham, zult ongetwijfeld de steenen wil len bestudeeren. U zult niet gestoord worden. Om tien uur zal ik bij u terug- keeren, en als u dan wilt, kunnen wij naar het kamp toe gaan en naar de komst van de Vrijstaatsche troepen kijken. Ik erken, dat ik eenigszins bendeuwd ben naar de plechtigheid van de overdracht. (Het is een noodzakelijke voorwaarde voor de richtlg© uitvoering van het plan-Dawea Te Berlijn is alle aandacht gevestigd op een geweldig financieel schandaal, waarbij de Rijksbank voor 16 mlMioen goudmark werd opgelicht. Aanvankelijk scheen het, dat hiervoor al leen een Russische bankier, Kutisker, aan sprakelijk was. Indehlaad heeft deze de op lichting gepleegd-, doch dit zou onmogelijk zijn geweest, als hij in twee leden van de le^Mern. De vreemde agenten werdén ech- directie van de staatsbank geen gewillige tijdig opgemerkt,, de „buurtwachters" medeplichtigen had'gevonden. Eén van deze j m menigte pos- beiden, „Geheimrat. Rühe, is gearresteerd,^rde de bedreigde woningen, de tweede, „Geheimrat. Hellwig, tot voor -pen g]0tte trokken de deurwaarders en po- korten tijd eveneens directeur van de staats-m zake af. 'bank, zal dezer dagen wei eveneens in -hech tenis worden genomen. Deze -beide „Geheim- Rühe en Hellwig, zijn het geweest, Ingezonden Mededeellng. helpt direct rüté die Kutisker bij het verkrijgen van zijn cre- dieten de behulpzame hand hebben geboden. „Geheimrat" Hellwig had tot taak de door Kutisker aangeboden panden te onderzoeken. Hij heeft zich van dit onderzoek blijkbaar met -een Jantje van Lelden afgemaakt, an ders zou het onmogelijk zijn geweest, dwi Kutisker ib.v. één «Ijrier fabrieken, de Me chanische Trelbriemenfabrik; te Berlijn^ ais pand ter waarde van 41/, imillioen gouden marken, op kou geven on dat deze fel iii als zoodanig geaccepteerd werd, terwijl thans gebleken is, dat z|J nog niet eens. 400.000 goudmark waard is. Hellwig en Rühe samen hebben de ore- dletaanvragen van Kutisker in den raad van de directie meegedeeld en verdedigd. Beiden wisten, dat wissels, die Kutisker reeds lang geleden als onderpand had aangeboden, op den vervaldag niet betaald waren en hadden hiervan geen rapport gemaakt Behalve deze belde directeuren is ook een aantal hoogere ambtenaren van de staatsbank bij het schan daal betrokken. Zondagavond zijn er nog vier gearresteerd'. -Men neemt aan-, dat al deze per. sonen door Kutisker met groote bedragen zijn omgekocht om hem ter wille te zijn. Als kenmerkende bijzonderheid zij meege deeld', dat de staatsbank, die aan Kutisker 16 millioen gouden marken credieten verleende, slechts een aandeelenkapitaal van 10 millioen en reserves van 8 millioen gouden marken heeft, zoodat alleen de credieten aan Kutis ker, dié waarschijnlijk tot op den laatsten cent verloren zullen zijn, het aandeelenkapi- taal en de reserves reeds belangrijk over treffen. Tal van agenten van Kutisker, die nog voor circa- tien dagen in een der voornaamste hotels te Berlijn woonden, rijn spoorloos verdwenen. Mijn-ongeluk. In de mijn Oentrum van de Rheinische Stahlwerke bij Essen is in de teerfabriek een ketel met teer in brand- gevlogen. Bij den daardoor ontspanen brand zijn 7 arbeiders zwaar gewond, van wie reeds twee zijn be zweken. ENGELAND. Het protocol van Genève. Naar verluidt, zijln vele ledén van de Australische regeering twijfelmoedig ge stemd met' betrekking tot de artikelen in het protocol van Genève nopens geschil len, scheidsrechterlijke regeling en, defi nitie van dén aanvallenden staat. Tenzij deze twijfel weg wordt genomen, vreest men dat het Australische ministerie de rijksregeering zal' adviaeeren het protocol te verwerpen. Ook meldt men dat de regeeringen van Canada en Australië het dënkbeeldi oppe ren om schriftelijk van gedachten te wis selen in stede van een conferentie over het protocol van GenèVe te houden. De hunrdersstaMng. Op dieni tweeden Kerstdag, hebben de deurwaarders van de huiseigenaars te Clydebahk opnieuw getracht eenige weer- spanning© huurders op straat te zetten. Ook nu weer was van elders een groote politiemaoht gerequireerd om hulp te ver niet dikwijls voorgekomen- in de gesohie- denis, dat -een Engelsche troep een sterkte heeft prijégageven." Ik had er weinig pledriqr in die steenen te" bestudeeren nu zij stonden in het mid den van een moestuin. Maar ik had wei nig keus. Indien ik weigerde ze te onder zoeken, omdat ze van hun plaats verwij derd waren, zou ik kanunnik Sylvestre ddep gegriefd1 hebben, en dat kon ik niet over mij' verkrijgen. Bovendien, als ik de steen-en niet onderzocht, zou ik of moeten helpen bij het voeren van de -kippen of een uur doorbrengen in de arohaelogi- sch-e boeken. Toen kanunnik Sylvestre mij verliet, haalde ik Wilbred'8 schetsteekening van den gewiohtlgen steen en zijn opschrift uit mijn zak te voorschijn. Ik ging van den eenen steen naar den -anderen toe, welke -mij de 'grafzerken leken van een geheel© familie. Na ©en half dozijn- erin gegrifde insoripties bekeken te hebben, kwaan ik aan den steen, dien ik zocht. Wilbred had zijn werk zorgvuldig en nauwkeurig verricht De schets was bui tengewoon goed. Elke scheur en elk stukje dat er af was, was precies zooals Wilbred ze geteekend had. HU moest zioh een ontzaglijke moeite getroost heb ben om1 dat alles zoo op zijn been te tatoe* eeren en het opschrift was vólkernen cor rect nagebootst. Geen lijntje was verkeerd geplaatst of iets langer of korter. Zelfs de hoeken van hun schuinen stand waren nauwkeurig. Indien de steenen maar ge- laten waren, waar ze geweest waren, zou ik geen moeite gehad hebben den srteen te herkennen, die den1 schat bedekte. Terwijl ik naar d© steenen stond te De Engelsche kerstmaaltijden. De Daily Herald berekent dat de Kerst maaltijden het land op 40 millioen komen ie .staan, dus bijkans een pond sterling per hoofd op een bevolking van 42.0 r/1"0'"" zielen, zuigelingen en ouden van dagen meegerekend I r* plumpudding is een nationaal gerecht van internationale be- standdeeten. Amerika, Argentinië en Canada leveren er de bloem voor, Grie kenland en Spanje de krenten en de rozijnen, Afrika de gember, de Straits Settlements de notemuskaat. Madeira de snippers, Italië, Mogador en Spanje de amandelen, Denemarken en Nederland de boter en Egypte de vijgen en dadels. Deze buitenlandsche ingrediënten |in de nationale pudding wegen alles te zameu ten minste 10 millioen KG. Te Folkestone zijn ladingen zonder wedergade uit Nederlqnd en Frankrijk voor Kerstmis aangekomen. 0.a. ruim 8 millioen K.G. vleesch (90 pet. varkens-, vleesch) uit Nederland. In het geheel werden 88.000 geslachte varkens gelost. Voorts werden daar aan land gebracht 11.000 KG. Hollandsche garnalen, 400.000 KG. gevogelte (meerendeels kalkoenen), 242.000 K.G. dadels en een ontzaglijke hoeveelheid Fransche bonbons. Zware storm. De Kerstdagen hebben Engeland' buiig en ongestadig weer gebracht. Ook Zater dag woedde er over een groot deel van Engeland en van de streek bij het Ka naal een hevige storm. Tengevolge hier van werden de meeste diensten van en naar het vasteland gestaakt, evenals alle luchtdienstea. Gietbuien hebben een groot deel van -Wales onder water gezet, zoo zeer diat in tal van plaatsen de bevolking genoodzaakt was na-ar hooger gelegen deelen te vluchten. Zaterdag woedde een zware storm boven het Kanaal en een groot deel van Groot- Brittannië. Verscheidene stoombootdiensten Daar het vasteland, benevens alle luchtdien- sten, werden stopgezet. Door stortregens zijn groote overstroomingen veroorzaakt, met name in Wales. In vele plaatsen vluchtten de inwoners naar de bovenste verdiepingen der huizen. Aan „De Telegraaf" wordt gemeld, dat door den hevigen storm, welke op den Atlan- tischen Oceaan woedde, verscheidene sche pen in moeilijkheden geraakten. De „Aquitania" rapporteerde, dat zij een zwaren strijd' heeft te voeren tegen den stonm, (Me -bij tijden een snelheid bereikt van ongeveer 1 mijl per minuut. Het schip be vindt zich midden op dien Oceaan en wordt gebeukt door buitengewoon hooge zeeën. De „Aquitania" had- Sou-thampton verlaten aan den vooravond van Kerstmis, maar de pas- Ingezonden Mededeellng. FosteFs Maagpéllen regelen de lever en wekken de maag op. Ziji genezen verstop ping, slechtte spijsvertering, maagpijn en galzucht. Houdt uw gestel in orde uw geèst helder ep uw lichaam flink door nu en dan een dosis FosteFs Maagpillen te ge bruiken. Prijs per flacon van vijftig versui- kerde pillen 0.65; in apotheken en drogist zaken-. staren keerde een flauwe hoop bij mij terug. Het was best mogelijk, dat kanun nik Sylvestre een aanteekening -had ge maakt van de plaats waar htj eiken stéen vandaan had genomen. Oudheidkenners hechten dikwijls een ontzaglijk gewioht aan zaken, die andere menschep -beuzël- achtig vinden. Ik was overtuigd dat hij in het algemeen zou weten hoe de groep van •steen-en opgesteld was geweest. Maar zou hij een- kaart geteekénd hebben met de juiste ligging en stand van alle steenen? Het scheen bijkans meer dan ik verwach ten kón. Toch had hij er een verhandeling over geschreven voor een geleerd oud heidkundig -genootschap. Hij had zioh veel moeite voor die verhandeling getroost en elk opschrift afzonderlijk gecopieerd, of schoon niet zoo nauwkeurig als Wilbred het zijne. Het kon best zijn dat hij mij kon vertellen waar mijn steen .vandaan kwam. Het was dq -grootste van de partij. Zelfs als hij mij1 dat niet vertelde, zou het van belang rijn de oorspronkelijke plaats te weten waar de geheele groep zioh bevon den had. Ik zou misschien geen acre grond om te spitten -hebben, maar het was wel wat delven waard om twintigdui zend pond te krijgen. Menigeen heeft een lang leven met grayen doorgebraoht en geen vierde gedeelte van die som op het eind verdiend. Om kwart voor tienen kwam kanunnik Sylvestre-naar den tuin terug. HU kwam kwiek aangestapt én wuifde middelerwijl vroolij-k met ziln hand. (Wordt vervolgd). •TT T»* »KUUT HELDERSCHECOURANT "i Voor het overmaken van abonnements- en ndvertentiegeld&n, gellevo men weder gebruik te maken van den POSTCHÈQUE- en GIRODIENST. Ons v. e. i»-g..uifinier la .6063. Adm. Held. Crt. Licht op voor auto's en fletserT: Een financieel schandaal.

Heldersche Courant | 1924 | | pagina 1