)M M m m m m m m m 'WÉ p gp s 8Ü 8 81 IK lin 8 a u s M 8 n S CHINA. LUCHTVAART. Amerfkaansch vermist vliegtuig terug- gevonden. De vlucht naar Zuid-Amerika. De Anto-Gyro van de La Olerva. Over de Mom ut Everest? De Ftanschman Oallizo, een vlieger die bekend staat als „Koning van de hooge lucht", houder van bet wereldhoogte-record met 89.586 voet, bereidt zich voor op een groote onderneming. Met een speciaal ontworpen vliegtuig wil hij een expeditie naar Brltsch-ïndië lelden teneinde over de Mount Everest te vliegen en op den hoogsten top de Fransche vlag neerwerpen. De machine, welke bij Bleriot gebouwd wordt, heeft vleugels met een bijzonderen vorm, welko een maxlmum-stljgvermogen bezitten in yie lucht. De motor zal de eigenschdp bezitten weinig kracht te verliezen op groote hoogte. Wellicht einde Februari of begin Maart vertrekt Callizo. Hat eenvoudigste postkantoor is onge twijfeld dat, hetwelk in de Straat van Magelhaen is aangelegd. Het bestaat uit een kastje, dat aan den ingang der Straat aan de verst vooruitspringende rots is vastgeketend. Elk schip, dat voorbijvaart, zendt een boot uit om het brievenkastje te ledigen en nieuwe brieven erin te leg gen. Dit postkantoor staat onder bescher ming van alle zeevarende volkeren. OP EN OM HET BINNENHOF. ECONOMISCH WEEKOVERZICHT. DAMRUBRIEK. Alles betreffende deze rubriek te adres- seeren san: Den Damredacteur der Heldersche Courant, Valerlusatraat 64huia, Amsterdam. Eenige fraaie stukjes uit de vorige eeuw. v na een overtocht, zoo zwaar ais in geen 40 Jaar was voorgekomen. De heel® reis vormde een aanhoudende strijd tegen orkaanachtige winden en huizenhooge zeeën, sommige wel van 20 M. hoogte. De „Aquitania" liep soms minder dan 6 knoopen. De orkaan duurde 72 uur onafgebroken voort. ©mi schrikbewind te Ornrbtn. De Russische consul-generaal te Chahbln heeft telegrafisch aan Kaxaohan, den Sovjet gezant, medegedeeld, dat Tsjang Hoean Halang een sdhrikbewlndi onder de Sovjet burgers uitoefent. Zeventig jongemannen^ die naar aanleiding van een bericht van moord op „Wi'tte" Russen werden gearres teerd, zijn onder verschrikkelijke omstandig heden gevangen gezet en worden gefolterd. De Sovjetburgers worden voortdurend be- leedl'gd en op een arrogante wijze behandeld. De consul besluit met het aandringen op krachtige maatregelen. Een vondst na zeven jaren. In Juni 1919 ondernam een, bekend! Cana deesche vlieger capt. M. R. James een vlucht over land en steeg op te Tyringham (Mass.). Nooit hoorde men meer iets van hem. Onlangs raakte evenwel een jager den weg kwijt in1 de dichte wouden, niet ver van Pittsfield (Masa) en viel over de overblijf selen van een vliegtuig. Gedeelten er van waren bedekt met mos, zoodat het toestel er al heel lang moest liggen. De bestuurders plaats was leeg en geen spoor kon de jager van den verdwenen piloot ontdekken. Nadat hij weer op het goede pad was ge komen, rapporteerde de jager wat hij had gezien en algemeen geloofde men, dat het vliegtuig dèt was van den vermisten capt. James. Wat evenwel met den vlieger is ge schied', werd niet opgehelderd. De jager slaagde er later niet meer in de plaats, waar de vliegtuig-overblijfselen lagen, terug te vinden. Aangenomen wordt, dat James, ge wond zijnde, zich van zijn machine verwij derd heeft om hulp te zoeken, welke hij ech ter niet vond en in het woud is gestorven. Op zijn vlucht naar de Kaapverdische eilanden heeft majoor Franco veel hinder ondervonden van mistbanken. Het groote watervliegtuig „Plus ultra" vertrok 's morgens vroeg uit Las Palmas. Het eerste gedieelte van de reis werd voor spoedig afgelegd. Het was mooi. weer, terwijl radiografische verbinding kon worden onder houden met Las Palmas en de West-Afri- kaanscbe kust. Vele stoomschepen zonden draadloos de beste wenschen. 's Middags kwam er mist opzetten, doch de instrumen ten hielpen Franco uitstókencL Te St. Vincent deed de Spaansche vlieger een landing om brandstof aan boord te ne men en zette toen de reis voort naar Porto Praya, 800 KJd. verder. Hier werden de vliegers in de haven verwelkomd door een aroote menigte. Wellicht zal maj. Franco Zondag a.s. te Buenos Ayres aankomen. In Spanje wordt de vlucht geestdriftig gevolgd. Een mislukte demonstratie. Woensdag is te Parijs de hélicoptère van den Spanjaard de la, Gier va verongelukt, toen de uitvinder zijn toestel voor den Franschen ondersecretaris van de luchtvaart, den heer laurent Eynac, demonstreerde. De Engeische piloot, die het toestel be stuurde, bleef ongedeerd. De la Oierva hoopt het vliegtuig binnen een week te herstellen om nieuwe proeven te kunnen nemen. De Fransche piloot zul het grootste gevaar van de onderneming natuurlijk vermijden en dit is het gevangen worden door de wervelwinden, welke boven de Mount Everest woeden, en die vooral groote kracht hebben op geringe hoogte van den top af. Callizo zal niet in de directe nabijheid'van den hoogsten berg der aarde opstijgen, maar ver weg. Eerst wanneer hij ongeveer 1000 m nooger vliegt, dan de hoogte van den berg, zal hij koers zetten om over den Mount Everest te vliegen. De Fransche vlag zal, bezwaard met metaal, neergeworpen worden. Ook wan neer landingsmogolljkheden bestaan, zal hij die niet ondernemen, wijl de ijle lucht een opstijging onmogelljkt maakt. Een film-operateur, zal den Mount Everest van de luoht uit in beeld brengen. Week-kraniek. Den Haag, 27 Januari. Vm het Crisis-wee. Mr. Joseph Limburg. Geharrewar. Wie hem tegenwerken. Op vaste en losse hasisl De vijfde phase, periode in de „Come dy of errors", het schrikkelijk amal gama van vergissingen, misverstanden, vergissingen in de Nederlandsche politie- kerij I Den aaen Januari heeft H. M. de Ko ningin, nadat dr. J. Th. de Visser het Hoofd van Staat had gemeld geen kans te zien tot formatie van een Ministerie van Rechtsche structuur, hetzij dan par lementair of extra-parlementair of hoe men 't verder wil noemen, opdracht tot vorming van een Ministerie verstrekt aan mr. Joseph Limburg, den bezadigden, tactvol-gemoedelijken vrijzinnig-democraat den grooten jurist, na het verschei den van Tobias Asser ook wel genoemd onze Grotius der twintigste eeuw de zestigjarige deken der Orde van Advo- katen te 's-Gravenhage, oud-lid der Tweede Kamer, lid van Gedeputeerde Staten in Zuid-Holland en nog veel meer ambten bekleedend ter bevordering van het al gemeen belang. De „Vatikaan-crisis" van 11 November 1925 ia nu welhaast drie maanden oud. De ontwerpen-Staatsbegrooting voor 1926 liggen daar ganschelijk onafgedaan En óók is er een hooge, dikke, zware stapel andere wetsontwerpen, waaronder (ik noem nogmaals in 't voorbijgaan even het Verdrag met België slechts) die al lang door de Volksvertegenwoordiging hadden moeten worden aangevat. Wij hebben in de jongste dagen zeer interessante, ook wel lichtelijk-kod- dige, vermakelijke dingen gehoord om trent de oorzaken, welke berokkenden de stremming in de afwikkeling van 's lands aangelegenheden, die erger en ernsti ger moet worden genoemd dan ooit in onze parlementaire historie voorkwam. Ik verwijs er voor naar het Pers-overzicht. Wil slechts even aanstippen, dat het Haagsche „Vaderland" verzekerde, hoe de ellendige zaak eigenlijk haar oorsprong vond in een misverstand. De heer Colijn, de premier, houdt vol dat hij de chr.-historische fractie duidelijk genoeg aan het verstand heeft gebracht, dat aanneming der motie-Kersten (het schrappen der. gelden voor ons gezant schap bij het Vatikaan) tengevolge zou hebbenaftreden van de vier Katho lieke ministers. Terwijl de chr.-historischen van hun kant volhouden, dat Z. Exc. Colijn dat niet duidelijk genoeg heeft aangekondigd. Ra-ra i Het Haagsche „Vad." herinnerde, naar aanleiding hiervan, aan wat gebeurd is twee-en-dertig jaren geleden, in den jare 1894, toen de kieswet-Tak van Poortvliet in de Tweede Kamer aan de orde was. De heer De Meyier, de liberale predikant, diende toen één sukkelig amendement in, waarvan hij en andere naïeve afgevaardigden droomden, eene beslechting tusschen de voor- en tegen standers van de lex-Tak. Natuurlijk lag ook toen, in 1894, het geschil „veel dieper" in zijne oorzaken. Waar is, dat minister Tak van Poort vliet lang niet helder en begrijpelijk ge noeg had doen uitkomen, dat aanneming van het amendement-De Meyier zou be rokkenen: intrekking van zijn kies-ont- werp,en de rest. Er wis toen ook kan niet worden ontkend, een soort van misverstand. Doch dit was van gansch andere soort dan het „mal-a-propoa" van nu De heer H. Colijn verstaat zeer wel de kunst om de puntjes op rake, stevige wijze op de i's te zetten. En een man als dr. J. Th. de Visser, de leider van de Chr.-historische partij, begrijpt iemands bedoeling niet met een half woord, maar ook zelfs met „een kwart" 1 Daarom I Intusschen: wij zitten in het moeras. Alle bespiegelingen over de vraag, welk aandeel in de politieke misère van het oogenblik deze, gene of eene andere partij heeft, zijn onvruchtbaar. De nieuwe kabinets-formateur, mr. Joseph Limburg, is een hoog-intelligent, bedachtzaam, gemoedelijk, allerminst fana tiek man. Als burgerjongen, zoon van een winkelier in de Haagsche Veencstraat, werd deze schrandere Jood, de eerste van zijn semitischen stam, die te onzent kabinets-formateur werd, en de tweede Jood, na wijlen Godefroy, die wellicht lid van den Raad der Kroon zal worden, een der meest geliefde en gevierde kame raden zijner tijdgenooten op het Haagsche gymnasium en later ter Leidsche Uni versiteit. Indertijd heeft minister Loudon in de publieke zitting der Tweede Kamer hulde gebracht aan het hooge intellect van Joseph Limburg, die met hem tegelijk op de banken van het Haagsche Gymna sium zat „en steeds primus van zijne klasse was Het tragische is, dat mr. Limburg, de trouwe maar niet fanatieke vrijzinnig- democraat, nadat hij de opdracht tot Kabinetsvorming had ontvangen, de aller grootste oppositie kreeg van de zijde zijner naaste geestverwanten. Zou hij, Limburg, het gezantschap bij het Vatikaan in eenigen vorm handha ven Natuurlijk moest het antwoord, te geven door hen, die dezen staatsman kennen, in verband met de huidige politieke om standigheden» toestemmend luiden. Even van-zelf sprekend was, dat mr. Limburg het compromis zou aanvatten, volgens hetwelk onze gezant te Weenen of te Bern ook bij het Vatikaan zal wor den geaccrediteerd. Men weet, de Katho lieke fractie heeft zich bij deze schikking met zekere restrictie neergelegd. En verduidelijkte men ook mij in de jongste dagen uit parlementaire krin gen, het besef, dat er te-langen-leste toch een eind moet komen aan de Ka- binets-crisis, zal de rest doen. Dit nu is - durf ik erbij voegen en blijft de groote vraag. Mr. Limburg, die de chr.-historischen, de Vrijheidsbon- ders èn de Vrijz.-democraten tegen zich zou zien optrekken, moest dan (zei het Haagsche „Vaderland" van Dinsdag avond 26 Januari) enorme concessies doen aan de sociaal-democraten, waardoor hij begrijpt ieder veel rechtsche en verdere stemmen zou verliezen Waar is, dat mr. Limburg dr. C. Lely voor de portefeuille van Waterstaat heeft aangezocht. En óók is juist, dat mr. R. J. A. Patijn, zijn oude vriend, met hem onderhandelt over de portefeuille van Financiën. Dat mr. L. den heer Van Karnebeek voor Buitenlandsche Zaken wil behouden zien, 't ligt voor de hand. Evenals dat hij mr. De Geer gaarne zou zien treden in het door hem te vormen Ministerie. Beslist onjuist is, kan ik met volle zekerheid verklaren, dat de oud-land voogd Van Limburg Stirum door hem is aangezocht voor Koloniën. Toelichting is hier nauwelijks noodig 1Voor de z.g. ethische politiek is thans in Insulinde geen plaats. Mij werd genoemd, in verband met de portefeuile, welke de heer Weiter straks misschiet» zal hebben over te dragen, den Indischen Rutgers", broeder van den minister in het Kabinet-Colijn, zeer kort geleden in het „Hbl." genoemd en geëerd. Het Haagsche „Vad." maakte ook nog gewag van „een ander Chr.-historisch staatsman" (behalve mr. De Geer) die in het Kabinet-Limburg zou plaats nemen en „wiens medewerking tot het in stand houden van het gezantschap bij den Paus voor de eigen partijgenooten echter vol komen onverklaarbaar zou zijn". Sommigen meenden, dat hiermede de heer Snoeck Henkemans is bedoeld. Dit is echter dwaling. Men heeft hier het oog op den heer Schokking, thans nog minister van Justitie. Vaststaat, dat men mr. Joseph Limburg de zeer-zware taak der Kabinets-formatie van allerlei kanten en op allerlei manieren bemoeielijkt. Waardoor versterkt wordt al-weer sommigér bewering dat 't, hoè 't ook met deze lintwurm-crisis moge gaan, zal uitloopen opterugkeer van 't Kabinet-Colijn I Vooralsnog ben ik zoo vrij me niet te voegen hij het gezelschap der dames en heeren, dat deze voorspelling als de ware en juiste erkent I Mr. ANTONIO. Niettegenstaande de politieke toestand in Europa sedert het verdrag van Locarno weinig is veranderd, lijkt het wel alsof het de laatste week minder rustig is. Er is een verwikkeling gekomen van politiek en economie, waaruit moeilijkheden moeten voortspruiten. Die verwikkeling betreft voornamelijk de verhouding tusschen Engeland en Rusland, waarbij Engeland moeite doet om den handel met Rusland te belemmerendaarenboven heeft Rusland thans last met China, welk land bezig is, onaangenaamheden te maken met de Rus sische bezetting der Oost-Aziatische landen. Verder dreigen polltiek-economische ver wikkelingen te ontstaan tusschen Amerika en Engeland, betreffende de rubberquaestie. Zooals uit den teruggang der rubber- prijzen blijkt, is het de laatste week aan Amerika gelukt, om den prijs van het artikel rubber zeer belangrijk omlaag te drukken, wat beschouwd moet worden als zuivere tegenwerking van al de moeite die Engeland gedaan heeft, om den rub- berprijs omhoog te werken. Amerika schijnt de laatste week geen aankoopen te Londen gedaan te hebben, zoodat de voorraden van 3500 tot 10.000 ton zijn gestegen. Men denkt in het algemeen echter, dat het Amerika zeer veel geld moet kosten, om rubber te verkoopen, zonder dat zij het hebben, aangezien in den loop van dit voorjaar wel zal blijken, dat de groote behoefte, die er in Amerika is, gedekt moet worden, niettegenstaande men beweert, dat aldaar voor 6 k 7 maan den genoég rubber is, Hoe het zij, de strijd i<i in vollen gang en heeft de aan dacht der geheele wereld, hetgeen aan genaam voor baisse is en buitengewoon onaangenaam voor hausse, die hun artikel thans zeer duur betaald zien. y Het behoeft geen betoog, dat de koersen der rubberwaarden meerendeels lager waren en de handel speciaal in incourante fondsen zeer matig was. Het eenige fonds, dat zich in omgekeerde richting bewoog, was het aandeel Intercontinental rubber, dat tot 2a1/» °/o steeg j.l. Maandag en naar het heet in groote bedragen naar Amerika teruggaat. Ook omtrent dit aandeel zijn de mee ningen verdeeld, doch zeker is het, dat de arbitrage-kantoren in enkele weken tijds enorme bedragen naar de overzijde hebben getransporteerdmen denkt van pl.m. één-derde van het hier gehouden wordende bezit. De druk op rubberwaarden vond zijn weerklank in de afdeeling der tabaksaan- deelen, die eveneens belangrijke hoeveel heden rubber produceeren. Daarenboven Is de groote Duitsche tabaksafnemer thans geen kooper, bij gebrek aan de noodige gelden, aangezien de economische toestand van Duitschland nog steeds verre van rooskleurig is. Petroleumwaarden hebben ook al te lijden van de algemeen dalende tendenz, zoodat aandeelen Kon. Olie tot 403 °/0 zijn gedaald j.1. Maandag. Men verwacht, dat dit aandeel niet meer dan 25 °/0 divi dend zal geven en is het, uit rendements oogpunt bezien, toch nog duur betaald; Van Scheepvaartaandeelen valt nog steeds geen verbetering te meidén, of schoon de Koninklijke Hollandsche Lloyd het zoo druk schijnt te hebben met hare vaart op Z.-Amerika, dat er zelfs geen gelegenheid is voor pleiziervaarten gedu rende dezen zomer. Het wil echter voor komen, dat dit meer als reclame bedoeld is, aangezien tegen de thans geldende vrachtprijzen onmogelijk met winst kan worden gevaren. Wat de Industrieele markt betreft was er een bijzonderheidi n.1. de firma Voorn veld, die f 200.per aandeel zal terug betalen uit haar overvloedige kasmiddelen, wat wel als zeer bijzonder mag worden gestempeld in dezen misère-tijd. De firma Voorn veld fabriceert suiker- en dropwer- ken, welk bedrijf dus buitengewoon goed schijnt te gaan. Het geld is nog steeds, in verband met de weinige vraag, goedkoop en noteert 2 7» 3 niettegenstaande de vele nieuwe emissies, die met uitzondering van de 41/» °/o Spoorwegleening alle volteqkend werden. Dufour met Wit, versloeg Fontalne hier doo,r: 84—29, 88 2485—801 25 4849 88, 84 42; 47 881 wint op tempo 1 Mali voor Hr. Ma „Heemskerek* en «Tromp". Naar Palermo: 80 Januari. Naar Napels: 8, 9, 10, 11, 12 en 18 Februari. Naar Genua: 19, 20, 22, 28 en 24 Februari, laatste busliohting, hoofdkan toor op dezelfde data, 12 uur mldd., stads bussen, lichting 1. Naar Oadlz: 26 Febr., 1, 2, 8 en 4 Maart, laatste busliohting, hoofdkantoor 6.80 a., stadsbussen lichting 8. 28 Febr.: laatste busllchting, hoofd kantoor 5.80 lichting 4. m., stadsbussen 27 Febr., Vmsu A ma, Allk won als volgt: 88—29 1 86 21; 29 72 118 26 1 Ook deze standen, die we, met het oog op de ruimte, zonder diagrammen geven, zyn interessant: Zwart: 15, 26 en dam op 87. Wit20, 24, 86 en dam 85. 2014! 87 5 (gedw. door 24 —20) 80—81, 26 8724—20, 15 24 85 46 gewonnen. Zwart: 4, 29, en dam 48. Wit: 25, 44, 45 en dam 2. De beroemde Fransche Meester Blonde won hier zeer geestig: 44—89, 48 842—801 84—48 gedw. 80—341 29: 4046 84, 48 8025 84, wint op-tempo. Al deze verwikkelingen zijn thans tot theorie verstard; ledereen kent ze, met het gevolg dat dergelijk vuurwerk in de moderne tournooien niet meer voorkomt, Jammer! Esrbled. Het diepste gevoel, dat de Turk koestert, is dat voor zijne moeder. Welke positie hij ook bekleedt, hij staat op, zoo dra zijne moeder binnenkomt en blijft ■taan tot zij hem zegt te gaan zitten. Deze opmerkzaamheid bewijst hij anders niemand. SCHAGEN. In de klachten omtreht den slechten gang van zaken, waarop wij meermalen hebben gewezen, blijft altijd nog een merkwaardig verschil met de werkelijk heid schuilen, welk verschil ons nooit is opgehelderd. Heeren slagers klagen steen en been, dat er in de zaken zoo weinig omgaat, dat het vleeschverbruik eerder achter dan vooruit gaat, in een woord, dat de toestand slecht is. Doch rijmt zich dat, met de toenemende accijnzen op geslacht. In Dec. 1925 werd aan die belasting f 946.717.50 ontvangen, wat circa f 40.000 meer is dan in Dec. 1924. -Over het jaar 1925 werd f 9.894.415,86 in de schatkist ge stort, tegen 9.586.620.90 in 1924, wat een verschil van 308 duizend is. Dat wijst toch niet op een afnemend gebruik. Nu verklaart ons dat, wij zijn er van over tuigd, dat ook de slagers onder de alge- meene depressie gedrukt worden, dat de barometer in den slagerswinkel ook meer malen zeer laag staat, maar ook dat de gemiddelde stand, niet zooveel met andere jaren zal verschillen. En dan moppert men daarbij vooral op den Deenschen invoer. Zeker zal die gevoeld worden. Wanneer er in een week 34 Deensche beesten worden ingevoerd in Amsterdam, dan moet dit een invloed op den verkoop gevenhoewel de omslag over het geheel van weinig beteekenis is. Maar één ding vergeten heeren slagers, maar wat heel lang, dat is: Er heeft in heel ons land, over de geheele linie, een langzame prijsdaling plaats, doch in vele streken van ons land, blijft de slagers- prijs, zooals hij was. Zou dat ook van invloed op den verkoop kunnen zijn? Naar onze meening wel. Te Schagen was Donderdag tup-top, een slagersuitdrukking, voor de beste en fijnste kwaliteit 60 cent per pond, grossiersprijs 50 cent, dit is de kwaliteit, die iets beneden prima kwaliteit staat. Naar beneden loopen de prijzen van 40 tot 50 cent. Melkkoeien f 200 en f 300, kalfkoeien f 300 en f 450. Nuch tere kalveren f12 en f25. Voor Londen werd weinig gekocht. De berichten uit Londen luiden de laatste dagen niet gunstig. De handel neemt daar natuurlijk nota van. Zoo is 1iet ook al met de andere exportlanden. In alle afdeelingen, rundvee was de handel stug. Wolvee was slechts in zeer bescheiden mate aange voerd. Vette schapen waren er niet, zoo- ook uitvoer lammeren. Zoo bepaalde zich de geheele aanvoer tot 4 hokken over- houders, waarvan de hoogste prijs f 37.50 was. De goede slachtvarkens loopen tot 45 cent, Londensche biggen tot 42 ceut. Tot lid der commissie van aanslag voor de Inkomstenbelasting is in de 2* afd. van de inspectie Alkmaar benoemd de heer C. Kooij te Schagen. De halve-stuiversvereeniging voor on- en minvermogende lijders aan vallende ziekten mag zich in Hollands Noorden in een toenemend getal leden verheugen, vooral op Texel neemt de belangstelling toe. De afdeeling Koog won in de laatste maanden van 1925 14 leden, Oosterend 9, Oudeschild 14 en Waal 9. Omtrent de stortingen werden ons de volgende bedragen medegedeeldIn het tijdperk van 30 Aug.28 Nov. werden 0. m. de volgende bedragen ontvangen afd. Breezand f 5.80; Burg op Texel f 9.05, Helder f 47.60, Hoorn op Texel f 28.15, Julianadorp f 12.50, Koog op Texel f 2.40, Oosterend op Texel f 10.99, Oost-Terschelling f 35.00, Schagerbrug f 18.75, West-Terschelling f 28.10. Op het 3-tal voor onderwijzeres aan de O. L. school te Schagen staan A. M. Boerema, St. MaartenA. D. Harder, Anna Paulowna; M. G. van Dijk, Nieuwe-Niedorp. Tot ontvanger der directe belastingen en accijnzen te Schagen Is benoemd de heer H. Bleker, adjunct-commies te 's Gravenhage. De polder Burghorn hield Woensdag te Schagen eene bespreking over het bemalingsvraagstuk van de Schagerkogge. De algemeene indruk was, dat voor de aanwending van electriciteit veel te zeggen was. 1 Op de lijsten van het Commitée voor bijdragen voor de slachtoffers van den watersnood, werd te Schagen voor f 1863.71 geteekend. Voegt men daarbjj de bij dragen van de schaalcollecte in de Room- sche kerk, dan wordt het totaal circa f 2300. De heeren C. Klik, R. Veenstra en C. Rentenaar hebben als bestuursleden van de Evangelisatie Bethel te Schagen bedankt. In hunne plaats z(jn nu als zoo danig gekozen de heeren J. van' Gulik, K. Pater en L. Witte.

Heldersche Courant | 1926 | | pagina 2