De witte Priester van Siva J. J. H. KOOPMAN, Mantelcostumes naar maat, Regenmantels naar maat, NIEUWSBLAD VOOR HELDER, KOEGRAS, TEXEL, WIERINGEN EN ANNA PAULOWNA Eerste Blad. f 65.-. f 35.-. 17. BUITENLAND. DINSDAG 2 FEBRUARI 1920 64ste JAARGANG De voorbereiding der ontwapenings conferentie. Genève, 1 Febr. Dat de eerste zitting der commissie van voorbereiding voor de ontwapeningsconferentie zal worden uit gesteld is geen groote verrassing. Ver rassend is echter wel dat dit uitstel ge schieden zal mede op verzoek van Frank rijk. Dit was na Ohamberlain'a verklarin gen na zijn onderhoud met Briand niet te verwachten. Verrassend Is echter bovenal dat het gemeenschappelijk uitstelverzoek van Frankrijk, Itali8, Japan, Tsjeoho-SiO- wakije en Uruguay geen enkel ander ar gument bevat dan dat dit in het alge meen belang wenshhelijk Benige aan duiding van dit algemeen belang is in het geheel niet gegeven. Aan de inwilliging van het uitstelverzoek is natuurlijk niet te twijfelen. De ontwapeningsconferentie. De Amerikaansche staatssecretaris Kel logg heeft het secretariaat en den Raad van den Volkenbond telegrafisch meegedeeld, dat de Ver. Staten bereid zijn, deel te nemen aan de voorbereiding der ontwapeningscon ferentie. De daarvoor bestemde commissie komt 15 Febr. bijeen. (De Poolsche regeering heeft de uitnoodi- ging eveneens aangenomen. DUITSCHLAND. De ontruiming van Keulen. De laatste Engelsche troepen hebben Zondag Keulen verlaten en daarmee is de Duitschland beloofde ontruiming van de eerste Rijnlandzone voltooid. Naar Londen draadloos meldt, heeft de bezet ting van Duitschen kant vele blijken van waardeering gekregen voor het correcte optreden der troepen tijdens de en voor hun gematigde en hoffelijke hou ding jegens de bevolking. Ter viering van de ontruiming was gisternacht om twaalf uur, terwijl alle klokken luidden, een groote menschen- menigte naar het Domplein gestroomd, waar dr. Adenauer, de eerste burgemees ter, de beteekenis van dezen dag schetste en ook de Pruisische minister-president Braun het woord heeft gevoerd. De rijks president en de rijkskanselier hadden het gemeentebestuur en den opperpresident van de Rijnprovincie telegrammen van gelukwensch gezonden. Dat er op het Domplein braaf gezon gen is, in de eerste plaats het Deutsch- land über alles, behoeft nauwelijks ver melding. De veemgerichten. Sinds 25 Januari is aan een der Berlijnsche rechtbanken een proces aan den gang tegen een aantal gewezen leden van de zwarte rijksweerbaarheid, die ervan beschuldigd worden, -in opdracht van een veemgericht een hunner kameraden-, met name Panier, te hebben vermoord. In het geheel zullen er in verband met deze zaak 11 personen terecht staan. Drie hunner, waaronder een agent van politie, worden beschuldigd- van moord, de Verschijnt Dinsdag-, Donderdag, en Zaterdagmiddag Redacteur-Uitgever: O. DB BOER Jr„ HELDER Bureau: Koningstraat 29 Telefoon: 50 en 412 Post-Gl rarefceniwf No. 16068. Ai 4V FEUILLETON. door BURTON E. 8TEVENSON. 40) En toen- werd zijn stam plotseling ern- stigstig. „Hebt u Miss Vaughan «««P™- kem?" „Ja," antwoordde ik ^En?' „Miss Vaughan wed-gort naar do Royces te gaan, Swain." T Er was een oogenbllk van stilt©. „Waar wil zij dan heengaan?" „Zij wil nergens heengaan." „U 'bedoelt toch niet," riep hij vol schrik, „dat zij daarin hot huis blijft? „Ja, zij lachte mij uit twen ik over ge vaar sprak. Er ia tenminste een troost de dienstboden (blijven1 ook.' „Hebt u haar verteldL, -hoe bezorgd ik (mij over haar maakte?" „Ja, ik heb unijn -beet ge daan, Swain." „En heeft 'bet geen ver schil gemaakt?" „Neen, het heeft geen verschil gemaakt Ik yerbeeld mij, Bwaln, dat zij wroeging gevoelt tegenover haar vader zijn doodi heeft haar nerveus gemaakt en dan was er vandaag de begrafenisplechtigheid en als een soort van boetedoening, tracht zij uit te voeren1, wat zij verbeeldt dat de wensoh van haar vader geweest zou zijn." „Hij wenschte dat zij een priesteres zou wor den," sprak Swain fluisterend. „O, zoo- ver sal zij filet gaan,* verzekerde ik hem acht overigen van medeplichtigheid. Bij' deze acht zijn een beambte van den Reichsland- bund, een gewezen kapitein en een- gewezen eerste 'ui tenant, die bet bevel tot den moord zouden hebben gegeven. -De drie moordenaars hebben bekend In de instructie hebben zij echter ook ver klaard, de misdaad in opdracht van enkele hunner medebeklaagden te hebben gepleegd. Alle beklaagden beweren, dat Panier het be staan van zijn commando van de zwarte rijkeweerbaarheid had verraden aan de com munistische partij en aan de entente. Voorts zou hij ook diefstallen ten nadeele van het commando hebben gepleegd. Ook zou hij zich tweemaal zonder toestemming van het com mando hebben verwijderd-. Bewezen is dit alles niet. Panier werd, na eerst naar Berlijn te zijn gevlucht, door en kelen zijner kameraden naar Döberitz terug gebracht en daar opgesloten. Beklaagde Benn ontbood toen een der drie moorde naars, een zekeren Aschenkamp, en zeide: Panier is een verrader, -hij' moet uit dien weg worden geruimd. Aschenkamp aarzelde een oogenblik, dit als een bevel te beschouwen, waarop Benn hem vroeg: Waarom die aar zeling? Aschenkamp, die niet ongehoorzaam wilde zijn, antwoordde daarop: Zu Befehl, Herr Leutnant. Den volgenden dag stelde hij zich in verbinding imet twee kameraden, Schirrmann en Von Stein, waarvan een hem door Benn was aangewezen. 'Weer een dag later werden de moorde naars vroeger gewekt dan hun kameraden. Een van het drietal haalt Panier uit zijn cel en zegt, dat hij hem naar Berlijn zal brengen en hem daar laten loopen. Zij gaan samen op weg. Intusschen hebben de beide anderen in het bosch reeds een grafkuil voor Panier gegraven. Aschenkamp valt dan onver wachts aan en slaat hem met een bijl op het hoofdi. Panier valt neer, probeert zich weer op te richten, maar wordt ten tweeden male neergeslagen. Dan zegt Stein: Geef mij de bijl, hij rochelt nog en daarop slaat Stein tot driemaal toe op den schedel van zijn slacht offer. Maar ook thans geeft Panier nog tee kenen van leven, waarop Stein hem den ge nadeslag geeft. Dan wordt het lijk in den kuil geworpen en keert het drietal naar Dö beritz terug om aan den officier te melden, ^-Tïel bevél is YiitgëVöéW.' -4 Nalatigheid, den dood tengevolge hebbend. De jury te Offenbach heeft twee vuur werkfabrikanten veroordeeld tot l1/» jaar ge vangenisstraf, wegens nalatigheid, den dood tengevolge hebbend. Tengevolge van het niet nakomen van de voorschriften der politie had er in de fabriek een ontploffing plaats gegrepen, waardoor zes menschen gedood werden. MQnongelnk. Bij een ontploffing in de mijn Bismarck bij Gelsenkircben zijn 9 lieden- gewond, van wie drie ernstig. De werkloosheid. In de afgeloopen week steeg het aantal werkloozen te Berlijn met 13.000. Het be- Ingemntden mededOellng. Li. Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken en onregelma- tigen Stoelgang zijn Mijnhardt'a Laxeer- tabletten onmisbaar Zij werken ving en radicaal en veroorzaken nietdeminstekramp. Doos 60 et. Bij Apoth. en Drogisten. -- gag. FRANKRIJK. Het verdrag van Locarno. Gauvain, de redacteur voor de buitenlands sche politiek van de „Journal des Débats", sluit zich aan bij den wensch van darton de Wiart, dat de juridische lacune, in de ver dragen van Locarno, die niet de Duitech- Nederlandsche grens waarborgen-, ge-lijk zij de Duitsch-Belgische doen, sou worden aan gevuld door een rechtstreeksche overeen komst. Gauvain voegt hieraan toe, dat het van belang is voor den Europeeschen vrede, dat het N-ederlandsche gebied', dat bijna tet de Fransche grens reikt, ernstig gewaarborgd zij. Hij begrijpt en deelt den wensoh van vooruitziende Beigen, dat Nederland' op eenigerlei wijze bi) het Rijnlandverdrag zou worden betrokken. („N. R Ct."). Bedt van vreemdelingen in Frankrijk. 'De Kamer heeft met 165 tegen 70 stem men de belasting van 20. pet. gehandhaafd op den- verkoop van onroerende goederen aan vreemdelingen. In den löop der beraad slaging heeft de afgevaardigde Miaoffe me degedeeld, dat de vreemdelingen in Frankrijk reeds 350.000 huizen en 240.000 HA. grond bezitten ENGELAND. De qnaestle van MosoeL Londen, 1 Febr. De correspondent van de „Westminster Gazette" te Angora meldt, dat ofschoon de Engelsche gezant reeds sedert een maand lang te Angora onderhandelingen voert (met den Turk- schen minister van Buitenlandsche Zaken reg-niet een» een grondslag voor toe komstige onderhandelingen inzake Mo- soel is gevonden. Groot-Brlttannlë blijft vasthouden aan het voeren van onder handelingen op den grondslag van de beslissing van den Volkenbond en wei gert deswege territoriale oonoessdee, maar de Turken weigeren daarop In te gaan. De EngelscJj.6 gezant vertrekt naar Kon- sfcantinopel om nieuwe instructies te ha- - lenf en zal binnen een' week twhit Angora J Woensdag van 122 uur In hot voor terugjkeeren, doch men heeft niet veel noallg Wooohulo. hoop, dat de onderhandelingen succes zul len hebben. Ingezonden Mededeellng. DAMES-KLEEDERMAKER, BONTWERKER. draagt thans 223.000. Hiervan worden 156.000 ondersteund. ZWITSERLAND. Sowjet-Rusland en Zwitserland. Bern, 1 Febr. De Bondsraad heeft het door bemiddeling van Frankrijk overhan digde voorstel der Sowjet-regeering tot bijlegging van het Russisch-Zwitsersch geschil onderzocht en het onaannemelijk bevonden. De onderhandelingen duren voort. opgewekt, „en ongetwijfeld zal zij over eenige dagen, als de eerste indruk van het treurspel is verminderd-, bereid zijn naar de Reyces te gaan. Ik zal erop blij ven aandringen en zal Mrs. Royoe ver zoeken haar een bezoek 'te brengen." „Ik dank u, Mr. Lester," zed hij, maar zijn stem beefde nog. „Ik dit heeft mij ge schokt ik had dit niet kunnen voor zien. Ik moet mij1 aan 'het denikbeeld wennen. Maar er -is één ding dat u kunt doen." „Wat is dat?" „Bewaak het huis!" riep hij uit. „Bewaak het huisl En houd u gereed als zij weer giltl" All rightl" zei ik geruststellend. „Dat zal ik doen. Maar vertel mij. eens Swain, wat vrees je eigenlijk?' Jók vrees Silval" zei Swain met een stem, heesch van ontroering. ,-Het is geen wroeging tegenover haar vader het is de Sllva, die haar beïn vloedt. Ik voel het ik 'ben er zeker van. God weet wat hij1 zal trachten te doen hij- is tot elke laagheid ini staat U moet het huis bewaken, Mr. Lester dag en nacht moet het huis bewaakt wor den." „AU rightl" zei ik weer, geheel onder den indruk van zijn woorden. „Je kunt op mij rekenen." „Ik dank u," „sprak hij. „Bedenk -wel dat wij' alleen u hebben. Vaarwel I" Swains woorden -gaven mij veel te den ken, en zij maakten- mij zoo onrustig, dat ik weer de ladder opklom om mijn -blikken over Elmhurst te laten gaan. Maar alles zag er -precies uit zooals an ders. Misschien had Swain gelijk; mis schien was het Sllva, die elke minuut gebruikte om zijn invloed te versterken; maar wat kon ik doen? Zoolang hij niets Onze zeer voordeellge aanbieding duurt nog slechtstot Vrijdag a.s.,5 Febr. prima stoffen, met zijde gevoerd, mooie waterproof-gabardine, zienlijks deed» was er geen excuus om tusschen beiden te kotmen en Mis Vaug han zou 'hot ongetwijfeld kwalijk nemeni. En Bwaln 'had gezegd, dat er niéts gedaan kon worden dan waken. Twee uur later, juist toen ik van do tafel opstond, hooide ik schellen en wed- dra kwam Mrs. Har gis binnen, om mij te vertellen, dat er een heer was, die naar mij vroeg. Ik ging naar buiten en zag dat hot Simmende was. „Bet verhaast mi) dat u niet verwon derd zijt," sprak 'hij, toen wij plaats na men, „Ik 'ben zeil ook verbaasd, want ik weet niet precies wat ik hier 'buiten kom doen. Maar nadat Swain in zijn cel was teruggekeerd, was hij als krankzin nig; hij was overtuigd dat er imot Miss Vaughan iets vreeselijks zou gebeuren -als zij mot dien Sllva in hot huls bleef. Eindelijk maakte hij ook mij ongerust, en hi) deed imij belooven naar bulten te gaan en u te -helpen het huis te bewaken. Ik ben naar hot bureau van do Record gegaan, en had, voor ik -hierheen ging, een gesprek mot Godfrey. Ik verwachtte half dat hij mij zou uitlachen-, maar hij schoen te vinden dat ik maar moest gaan. Hij, vond de zaak zelfs zoo ernstig, dat ik twee mannen heb meegebracht. Ben hunner loopt op den weg voor hot huis heen en weer, en do andere op hot zij pad, Ik heb bevel gegeven dat nog twee ze te middernacht zullen aflossen. Wat -beteekent nu dit alles?" „Nu," zei ik, „in de eerste plaats gelooven Godfrey noch ik, dat Swain dien man heeft geworgd." „Ik kan het nauwelijks zelf gelooveUj1 gaf Simmend» toe, „want hij! lijkt mij een 8nowdenCs kritiek op de sehaldregettng met Italië. Philip Snowden, die kanselier van de Schatkist is geweest in de vorige regeering van de arbeiderspartij^ heeft in een redevoe ring scherpe kritiek geoefend op Öhurchill, zjjin opvolger, wegens diens beleid bij' de re geling van de Italiaansohe schuld'. Zelfs indien Italië, zoo zeide Snowden, jaarlijks 41/» millioen pond- betaalde, zal de Engelsche belastingplichtige nog altijd 26 millioen per jaar moeten opbrengen voor rente van de Itaiiaan^che schuld. Het is moeilijk kalm en zonder opwinding over deze overeenkomst te spreken. Ik ben de groot moedigheid moede, die Engeland jegens zijn buitenlandsche schuldenaars toont, tot scha de van zijn eigen belastingbetalers.. Een bekend admiraal overleden. Te Biarritz is tydenB het dansen in een hotel de Engelsche admiraal Sir Ernest Trou- bridge overleden- Hij was commandant van een kruiser-eskader in de Middehamdsche Zee gedurende den oorlog. Toen de Duitsche kruisers „Göben" en jBreaiau" er in ge slaagd waren naar Konstanhinopel te ont snappen, werdi hij op eigen verzoek voor een krijgsraad gedaagd, die hem van allen blaam vrijsprak. Hü' maakte in 1914 den terug tocht der Serviërs door de bergen van Al banië mee. De mah&radjah van Indore. Uit Delhi wordt aan de „Star" gemeld, dat het departement van buitenlandsche zaken aldaar geen bevestiging wenscht te geven van het bericht aangaande den troonafstand van den maharadjah van Indore. Men verze kert evenwei, dat den maharadja tien- dagen tijd is gegeven om te beslissen of hij vrij- .wiilig afstand wil doen of er de voorkeur aan geeft te worden afgezet. HONGARIJE. De Hongaarsche bankbiljetten- vervalschlng. Boedapest, 1 Februari De akte van be; schuidiging in de zaak der bankbiljetten vervalsching is gisteren beteekend aan de 26 beklaagden, waarvan 6 op vrije voeten gelaten zijn. Als hoofdschuldige wordt prins Windischgraetz aangewezen. De bijzondere correspondent van de Parijsohe Journal te Boedapest zegt, dat de inhoud van een brief van graaf Beth- ien aan baron Sigismond Perenye, waar van een afschrift de vorige week aan Briand gezonden is, neer zou komen op een bekentenis van medeplichtigheid van Bethlen met de valsohe munters. ITALIË. Valsohe Itallaansche bankbiljetten. De „Corriere della Sera" verneemt uit Boedapest, dat ook Italiaansohe valsohe lire-biljetten in groote hoeveelheden zijn nagemaakt en in omloop gebracht. De Italiaansohe regeering heeft een krachtige nota aan de Hongaarsche regeering-Beth- len gezonden. Te Milaan gearresteerde fnrvfrA jonge .TtninL Maar het is een dui delijk geval; het motief is er, 'hij was in het park en dan zijn er de vinger afdrukken, (Hoe kunt u die verklaren?" „Tik kan ze niet verklaren. Maar toch •gelooft Godfrey dat de moord is ge pleegd door een van die Hindoes." „Hij zei ook zoo iets tegen mij," zei Simmende, „maar er is -geen enkel bewijs tegen 'hen." „Neen," erkende ik, „en dat moe ten wij nu juist trachten te vinden." „Waar moeten wij ernaar zoeken?" „Er is slechts één plaats waar wij ernaar kunnen zoeken, en dat is in het 'huis waar de moord is gepleegd'. Ik wou al leen maar dat wij. Miss Vaughan eruit konden krijgen dat zou ons meer de vrije hand igeven." „Wat bezielt dat dwaze meisje toch?" vroeg Simmonds. „Ik zou denken dat zij met twee handen de kans zou aangrijpen om weg te ko men." „Dat zou Ik ook denken, maar ik vind haar op het oogenbllk niet toe rekenbaar. Ik begrijp haar niet. Mis schien komt zij binnen, een dag of twee weer tot een ander idee, maar intus schen zou zij hulp noodig kunnen heb ben, en dan zie ik niet in, hoe uw twee mannen buiten op den weg aan den an deren kant van een1 twaalf voet hoogen muur haar eenig goed kunnen doen." Simmonds wreef peinzend over zijn kin. „Wat zoudt u voorstellen?" vroeg hy tenslotte. „Waarom brengt u ze niet ln het park zoodra het donker is, en laat hij ach in de nabijheid van het huls verbergen? Zij kunnen aan dezen, kant over den muur komen. Wij hébben lad der». Bovendien zou het een groote fout Yersiniging tot bestrijding der Tuberculose. Net Consultatiebureau Is geopend woke- Consult kosteloos. personen moeten sensationeel© onthullin gen hebben gedaan, waardoor de arresta tie van hooggeplaatste regeeringsperaonen in Hongarije onvermijdelijk is. (TeL) PORTUGAL. De Portugeesche bankbiyetteurtrwraadeL Men schrijft uit Den Haag aan „De Te legraaf": De arrestatie te Lissabon van den vroe- geren Portugeeschen gezant bij ons Hof, Amtonio O. de Souaa Santos Bandeira, den broeder van den reeds gearresteerden José de Souaa Santos Bandeira, mede-directeur der Banco dii Angola e Metropole, heeft in- de Residentie, waar 'beiden in de uitgaande we reld -bekende figuren waren, niet weinig op zien gebaard. Beide broeders woonden teza men aan het Bezuidenhout, waren veel in elkanders gezelschap en naar wij vernamen, geleek het den- autoriteiten dan ook vrij on waarschijnlijk, dat de één niet van de han delwijs van den ander op de hoogte zou zijn. In ieder geval introduceerde de gezant zijn broer in de hoogste kringen der Residentie, terwijl thans gebleken is, dat José vroeger verschillende malen in de gevangenis heeft ©zetem, o. a. in Zuid-Afrika, in Johannes- urg, wegens oplichting. 'Het was opgevallen dat beiden den laat- sten tijd op zeer grooten voet leefden. Zoo had de oud-gezant zijn eenvoudig grijs gelakt Fordje verwisseld voor een kostbare His- pano Suiza, terwijl de ander aan relaties vrij- kostbare geschenken deed. Eenige jaren geleden had José de Sou9a bij havenwerken in de Portugeesche haven Macao in Ohina nogal belangrijke verdien sten gehad, doch zijro eigenlijke welstand da teerde van den tijd, dat hij voor de Banco dl Angola optrad en met den heer Marang van IJsselveere ln relatie trad. In Den Haag opereerde een viertal personen voor deze Bank, José de Sousa Santos de Bandeira, Marang van IJsselveere, Dos Reis en Hen- nies. Dit viertal was zeer met elkaar bevriend en -ging dikwijls gezamenlijk in de Residen tie uit. Als de eigenlijke hoofdpersoon- van de geheele Portugeesche zwendei-affaire be schouwden de autoriteiten den heer Dos Reis, oprichter en directeur van de Banco di Angola. Hij was de ziel van de zaak en kwam dikwijls naar Den Haag om met de anderen te confereeren over de uit te voeren opera ties. Hij was blijkbaar een' royaal heer, want bij een van zijn bezoeken gaf hij aan een vrouwelijke relatie van José de Sousa zoo maar een auto cadeau. (Minder duidelijk is nog de rol, die de Bra- Lngezonden Mededsettng. Ben flacon Foeteris Maagpillen beval een maand gezondheid voor een familie. Zij zijn een uitstekend laxeermiddel, en beteren maagpijn, galssuoht, het zuur, él echte spij svertering, een beslagen tong. schele hoofdpijn, en verstopping. Foeter» Maagpillen dienen in elk huls aanwezig te zijn. Prijs per flaoon van vijftig var- suikerde pillen 0.66; in apotheken en drogistzaken. zijn, Sflva eenig© reden te geven om te vermoeden, dat hij bespied wordt. Hy zou vroeger of later de mannen op den weg zien, maar zij kunnen zich ver schuilen tusschen ihet kreupelhout." Simimonds dacht een oogenlblik na. „T'k geloof dat u gelijk hebt," gaf hij ten slotte toe. „Wy zullen het dus op deze wijze regelen." En hy verliet het vertrek om zijn mannen bevelen te geven. Daarna kwam hij met mij terug en wy brachten de ladders op hun plaats. „Weest voorzichtig dat je den bovenrand van den muur niet aanraakt," waarschuw de ik h©ni; „er ligt gebroken glim op, en de minste aanraking -kan een ernstige wond geven." „Als jelui aan den ande ren kant zijt gekomen," voegde Sim- mlndfl erbij, „neemt dan den ladder weg en verbergt ze ln het kreupelhout aan den voet van- den muur. Iemand mocht ze eens zien als je ze daar liet staan. Maar zorgt om 's hemelswil dat je ze niet zoo plaatst dat je ze niet dadeiyk kunt vin den. Komt om half twaalf weer hier, dan wordt je afgelost. Hebt ge uw fluit jes? Nu, blaast er hard op, zoodra er onraad is. En zorgt vooral dat niemand je ziet, anders zoudt ge wel -eens door een slang gebeten kunnen worden!" De mannen klommen de ladder op, gin gen! den muur over en verdwenen aan den anderen kant. Simmonds en ik keerden naar het huis terug. Ik had (bet gevoel als of mij een groote last van de schouders was genomen. Met deze twee mannen' zoo dicht by de -hand -kon Miss Vaughan zeer zeker niets ernstigs overkomen. t vervolgd.) COURANT ABONNEMENT PER 8 MAANDEN BIJ VOORUITBETALING; Heldersehe Courant 11.60; fr. p. p. binnenland f2.—, Ned. O en W Indifl p. aoepoet i 2.60; dd. j>. maiil en overige landen f 8.20. Zoodiurahljul reep. f 0.60, f 0.70, f 0.70, f 1.—. Modeblad reap. f 0.96, f 1.26, f 1.2Ö f 1.86 Losee ntuniiDers der Courant 4 ct.; fr. p. p. 6 et. Het proces wegens den moord door leden van de zwarte rijks- weerbaarheid. ADVERTENTIEN; 20 ct p. regel (galj&rf) logen, meded. (kolombreedte a-la reJaotton. teket)dubbel tarief. Klein» advent, (gevraagd, te koop, te touw) v. 1-t/m I regel» 40 ot., elke regel meer 10 ot. bij vooruitbetaling (adres: Bureau v. d. blad en met br. onder no. 10 et. p. adv. extra). Bewijeno. 4 ot -f )- - F* jk i X» V; J»** f 1

Heldersche Courant | 1926 | | pagina 1