Hoofdhuid PUROL GEMENGD NIEUWS. VEREENIGDE STATEN, Tien schepen voor drankbestrijding. ITet Congres te Washington heeft een wetsontwerp aangenomen 't welk bepaalt dat tien schepen zullen worden gebouwd voor den kustbewaklngsdienst en de be strijding van do dranksniokkclarij. I)io schepen zullen B.000.0QÜ kosten. CHINA, Franscho gebouwen geplunderd. Het Journal" meldt, dat bij hot Fran scho ministerie van Buitenlandsche Za ken ontvangen medodeelingen der Fran- sobe vertegenwoordigers in Zuid-China bevestlgon, dat er tegen de vreemdelingen gerichte ernstige onlusten hebben plaats gebat in Yaoenan. Een groot aantal Fran- sche gebouwen en missles zijn geplun derd. KORTE BERICHTEN. (Binnenland.) De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad hoeft goconoludeerd tot verwijzing van de zaak van de verdwijning van den makelaar Busch naar een ander ge rechtshof. i Ingezonden Mededeel!ng. wereldrecord Is gemaakt. De vermaarde „zweof-vlieger'1 Ferdlnand Schuiz Is mot twee personen in zijn zweefvliegtuig 0 uur 21 minuten en 53 seoonden in de lucht blijven zwemen. Het reoord was 6 uur 48 minuten. Hot Vrijdagavond uit Parijs te Berlijn aangekomen Farman-vliegtuig van den dienst Parijs—Berlijn maakte bij landing op bet Teinperhoferveld een verkeerde manoeuvre en stortte van oen hoogte van ongeveer 80 meter, waardoor het met de spits omlaag in de aarde drong. De eenige reiziger, een Duitscher en de Fransche bestuurder werden licht gewond. Onze landgenoot Van Rees is benoemd tot lid van den raad van beheer van het Internationaal Arbeidsbureau. De gemeenteraad van Vllssingon sloot, met 10 tegen 6 -stemmen, tot bouw van een nieuw ziekenhuis, 420.000. (Buitenland.) De vliegtocht Kopenhagen—Tokio. Luitenant Herschend, de Deensche mi litaire vlieger, die de tocht Kopenhagen- Tokio te Bangkok moest opgeven, omdat zijn toestel bij een noodlanding was be- schadigd, is Zaterdagmiddag te 12.87 te P0" kopenhagen teruggekeerd. den voor De berichten over een complot van generaal Haller tegen Pilsudski zijn, naar Belga uit Warschau meldt, van grond ontbloot. Het aantal werkloozen te Berlijn is in de afgeloopon week alweer met ongeveer 8000 gestegen. Het aantal werkeloozen al daar bedroog 249.824. Het Perzische Kabinet is afgetreden. Bij de verkiezingen In Mocklenburg zijn volgens de eerste berichten de socialisten zeer sterk vooruitgegaan. Het nieuwe Egyptische ministerie is on der Adly-pasja gevormd. Admiraal Scheer, de opperbevelhebber van de Duitsche vloot was In den zeeslag bij Jutland, ligt te Breslau ernstig ziek. (BlnnenlandO Laffe misdaad te Megen. havenarbeiders geld te leenen en dat op dezelfde wijze terug te betalen. Eveneens wordt vermoed, dat A. "- nog op andere wijze zijn Inkomen wist te vermeerderen, n.1. door buiten medeweten der arbeiders dezen in den tijd, dlon zij door de eene flrm°. zijn aangenomen, voor een andere flrma te laten werken. Het goheole bedrag, dat de tweede flrma betaalt, komt dan ten goede aan den walbaas. Ton slotte wordt A. S. verdacht do hand te hebben in een sluikhandel van whiskey voor Amerika. Na zijn bekentenis te hebbon afgelegd, is A. S. voorloopig voer op vrije voeten gesteld. Het is niet onmogelijk, dat na de ontdekking van deze fraude een begin is gemaakt met de opsporing van een geheel warnet van knoeierijen in do Rottordamsche haven. Hot onderzoek wordt daarom op groote schaal voortgozot. Een geheimzinnig geval te Roosendaal. In ben nieuwe woning te Roosendaal, bewoond door het gezin van den metselaar A. Verhoyen, bestaande uit de ouders en 8 kinderen heeft zich in de laatste nachten een geheimzinnig geval met klopgeesten voorgedaan. Op een nacht, bij het naar bed gaan hoorde de familie onophoudelijk kloppen. In de veronderstelling zijnde dat de buur vrouw, die met een kindje alleen thuis was, om hulp vroeg, ging men daarheen. Dit bleek echter niet het geval. Het kloppen hield inmiddels aan en werd soms zoo hevig, dat het tot ver in den omtrek te hooren was. De vader stuurde eenige zoontjes naar den woningopzichter en de politie. Het geheele huis werd onderzocht doch'niets werd gevonden. Het kloppen ging over tót bonzen, en de agenten, die het huis onderzochten voelden, duidelijk op ver schillende plaatsen dat er gebonsd werd. In het eeuwenoude stadje Megen aan de Maas is in den naoht van Vrijdag op UP ru?m veertig meter afstand hebben Zaterdag een laffe misdaad gepleegd diemenschen het gebons gehoord, veel gelijkenis bad kunnen krijgen met' De belangstelling vooi dezen „geest den beruchten moord to Wychen. van Roosendaal" is begrüpehjkerwys In de Putetr. te Megen woont de 67- zeer groot. OOST-INDIEL Diefstal by de Handelsbank. Een kleine halve ton. door een Chlneesch kassier verdobbeld. Do oorrespondent tè Soerabaja van de Locomotief schrijft: Voor den landraad zal terecht staan Tan Lnn Hing, die de Ned-Jnd. Handelsbank, bij welke hij kassier was, bestal voor 43.080. Do tenlastelegging zegt, dat hij als 8e kassier in dienst van den kassier bij de Nederl. Ind. Handelsbank alhier, waar hij 1 o.m. belast was met het in ontvangst ne men van door het publiek en door de liulpkassiers te storten muntbiljetten van 1 en 2.50 en met het opbergen daar van, op niet nader viyst te stellen tydstip- pen in de laatste helft van 1925 te Soera baja, Sidoardjo en Malang opzetteiyk een bedrag van 48.080 aan muntbiljetten van I cu 2.50 zich heeft toegeëigend en deze gelden ten eigen bate aangewend door ze op de genoemde plaatsen te ver dobbelen. Uit Soerabaja seinde Aueta aan de Indische bladen Op Zondag 9 Mei reed een auto, bestuurd door den heer K., uit Sidoardjo, tegel een boom op, toen hy wilde uitwijken voor een flotsor. De heer IC. vloog door de voorruit been, waarby zyn hoofd vrij wel werd afgosnodon. Hij was op slag dood. Van de inzittende familie B. wen mevr. B. alleen, manr niet ernstig, gewond Do andere inzittenden kwamen er zonde) letsel af, slechts de heer N. kreeg eenige onbeteekenende hoofdwonden. De auto werd vernield. Inlandsche politie. Terwyl gansch Semarang zich druk maakte over de zaak van een Europeaan, die ervan wordt beschuldigd op den Oe Tjong Bingweg te Semarang twee agenten aangereden te hebben, is er weer iets gebeurd, dat den lezer verstomd zal doen staan. Om 12 uur 's nachts ongeveer passeerde een Semaranger, de directeur van een der groote autoverhuurderijen ter stede, met zijn auto de Hoogenraadslaan. De beer Ohrist had een matige vaart, hetgeen een geluk voor hem was. Op een der donkerste gedeelten van den weg zog hy -leis op den weg liggen. Hy minderde onmiddeliyk zyn vaart, denkende meteen yan een kar afgevallen mand of iets •iergeiyks te doen te hebben. Wie schetst echter zijn verbazing toen. hy, dichterby gokomon, twee politieagenten op den weg zog liggen, vast in slaapIII Zelfs hot naderen van don auto was met in staat de heoron uit hun dut wakker to maken, l'as toen de bestuurder den wagon stil deed houden en de slaap- koppon do waarheid in het oor brulde, stonden zy slnapdronken op en lummelden van het eene been op hot andore. jarige G. J. Marijnen met, zyn 73-jarigo zuster Johanna. De man is hulpbehoevend en de vrouw ernstig ziek, zoodat 's nachts Zaterdagavond stonden honderden men- schen voor het perceel, waar het kloppen en bonzen gebeurd was. Zy wachtten ech- by haar gewaakt moet worden. Vrijdag- ter tevergeefs, daar eerst laat in den naoht werd dit liefdewerk verricht doorhet geklop opnieuw begon met de zelfde hevigheid als den vorigen nacht. Ook nu doorzocht de politie het geheele huls, doch weer zonder resultaat. In ang een 48-jarige vrouw. Omstreeks twee uur kwam een inbreker die zich door het inslaan van een raam toegang had ver schaft de woning binnen. Do vrouw die op het gerucht naar beneden ging werd aangegrepen en tegen den grond geslagen, terwyi getracht werd haar oen prop in den mond te stoppen. Inmiddels waren twee gemaskerde hand langers ook het huls binnengedrongen. De zieke vrouw strompolde op het hooren van het lawaai naar de kamer waar de inbrekers aan het werk waren eveneens kwam daar de vrouw die tegen den grond geslagen was, doch daarby niet ernstig was verwond geworden. Ten aanschouwe van do bewoners heb ben de inbrekers toen 1500 gulden aan bankpapier gestolen. Er is tot dusver geen spoor van hen gevonden. Zy moeten ter plaatse bekend geweest zyn wat ook bewezen wordt door bet feit dat xy alle drie gemaskerd waren. De moord te Spekholzorheida De dader gevat Zondag is te Alburg aangehouden en naar Kerkrado overgebracht de verdachte van den moord te Spekholzorheide, A. B. De man heeft bekend, den moord gopleégd te hebben, maar naar zyn zoggen was het zyn bedoeling niet, do vrouw te doodenhy had baar alloeu bewusteloos willen slaan, opdat hy don diefstal zou kunnen plegen. LUCHTVAART. Het zwecf-vllegen. Een record. Uit Roedtten, Dultsohlaud, wordt ge meld, dat met zweefvliegen een nieuw Ernstige fraude in Rotterdams haven. Geknoei bij het uitbetalen der loonen. Door een toeval is de centrale recherche op bet spoor gekomen van een knoeierij in de haven, die van zeer ornstigen aard is. Het betreft het in de boekjes van losse arbeiders der havonreserve afstem pelen van taken, die niet verricht zyn. Daardoor zyn over een groot tydsverloop verschillenden havenarbeiders bedragen uitbetaald, die hun niet toekwamen. Het ernstige is, dat deze knoeieryen geschiedden door een walbaas, die dienst deed als üjdschryver en dus optrad als chef van de havenarbeiders. Toen aan het kantoor in de Jobshaven der Scheepvaartvereeniging Zuid een der havenarbeiders werd uitbetaald, zeide deze, dat een te hoog bedrag in zyn boekje was aangeteekend, daar er taken waren afgestempeld, die rij niet had verricht. Een ernstig onderzoek volgde en men ontdekte, dat in de boekjes der arbeiders, die voor de flrma D. Burger en Zn. hadden gewerkt, herhaaldefljk afgestem pelde taken uitgeuischt waren. De walbaas-tydsehryver A. S., die ln dienst der flrma Burger en Zoon, do boekjes afstempelde, werd voorloopig aangehouden en zoowel uit zyn beken tenis als uit de verklaringen van ver sohillonde havenarbeiders'" is gebleken, dat hy geregeld in de havonresorveboek- jes der losse arbeiders taken afstempelde, welke niet verricht waren, waarop aan het bureau Jobshaven der Scheepvaart vereeniging „Zuid" ultbotaling volgde. Naar hy verklaarde, is hy het eerst op Augustus 1925 -met dozo fraude be- gonuen. Hy had van een der havenar beiders gold geleend en de som, ver meerderd met een aanzloniyko rente, terugbetaald door een taak in dions boekje af to stempelen, welke niet waz vorricht. De betrokken havenarbeider beschouVvdo bot als een teruggave van goleond geld on praatte er verder niet over, zoodat ontdekking vriJwol was buitengesloten. Toen do walbaas A. 8. zag, hoe gomak- koiyk deze fraude gepleegd kon wordon, ging hy er toe over van verschillende stige spanning wachten de bewoners van het perceel en die uit de buurt of het ge heimzinnig kloppen zich zal herhalen. Nadat geheel Roosendaal dagen lang ln spanning heeft geleefd over do klop geestengeschiedenis in een woning aan de Juljanastraat aldaar, nadat het eenige nachten aohtereen een soort van pikant avontuur is geweest om in den omtrek van de „behekste" woning te verwyien en die ten slotte roods door duizenden nieuwsgierigen word gedaan, is eindefljk aan het licht gekomen, wat door velen reeds werd vermoed en bfljkt thans een aan hallicunaties lijdend jong meisje van dertien jaar en zichzelf en haar familie en vele anderen by den neus genomen te hebben en het idee bygebracht te bobben dat het in huis spookte. Auto-ongeluk. Een ernstige aanrijding had Zaterdag te Llsso plaats. Toen een auto, waarin prof. Van Slochteren was gezeten, de oprijlaan van de Bloembollenschool aldaar uitreed, hoorde de chauffeur de naderende stoomtram niet aankomen. Toen hy deze op het laatste oogenblik ontwaarde, ga hy onmiddeliyk vol gas, waardoor hi, voorkwam, dat de auto in de flank wen gegrepen. Zy word evenwel nog van ach teren door de tram aangereden. Het chassis werd van voor tot achter gehee opengescheurd. Prof. Van Slochteren kreeg een kwetsuur aan het hoofd, terwy de chauffeur verscheidene kneuzingen van niet ernstlgen aard opliep. De mynstreek doet den laatsten tijd wel van zich hooren. Vrijdagnacht is weer eens ingebroken, nu in de boerdery van de weduwe Rux to Schinveld. De dieven, want naar de voetstappen to oordeelen zyn het fer twee geweest, zyn binnengedrongen door een achterdeur van een schuur, waarvan zy den grendel hebben uitgehakt. Door een venster zyn zy toen in de keuken van de woning ge klommen. De boerdery wordt door de weduwe Rux en haar zoon bewoond, die beiden op de tweede verdiepingsliepen. De die ven zyn vervolgens in de slaapkamer binnengedrongen, ponder dat moeder en zoon iets bemerkt hebbon. Daar hebben zy zich bezig gehouden met een kist, waarin een bedrag van circa f 10.000 aan baar papier geld, eenige horloges, een gouden broche en andere gouden werken en voorts acten en bescheiden. Deze kist hebben zy kalm medegenomen. De zoon hoorde eerst onraad toen do dieven de trap afgingen. Onmiddeliyk trachtte hy hen te achterhalen. In de schuur gekomen zag hy nog een licht flikkeren, maar daar gekomen waren de dieven reeds verdwenen. In de nabyheid werd nog een leege portemonnaie gevon den, waarvan de inhoud ook döor de die ven was meegenomen. Dadeiyk worden de buren en de ge- inoente-politie gowaarschuwd, die oen achtervolging insteldon in de richting van do grens, welke daar vlakby is. Men mocht eohter niet het geringste resultaat boeken. Later ln don morgen vond men by de grens do looge kist, welke nog do aoten en boscheiden, do gouden voorwerpen on een biljet van f loO bevatto. De rest van j ii wns e°kter verdwenen. Vermoe- ueiyk zyn de dieven dus naar Duitsch- land uitgeweken. I Inbraak ln een goudsmidswinkel. In den nacht van Vrijdag] op Zaterdag hebben dieven het houten afslultechot voor het winkelraam van den goudsmid M. A. aan het P. O. Hooftplein 10 te Rot terdam weggebroken en daarna de ruit vernield. Uit de etalage zyn gestolen een groote hoeveelheid gouden, doublé en zil veren lopelvaasjes, theezeefjes, bonbon scheppers, servetbanden en zoutstrooiers, een groote alpaca eportbeker en alpaca- beursjes, eenige snoeren imitatie paarlon en imitatie paarlen-armbanden; verschei dene gouden heeren- en damesarmband horloges, oorknoppen met steenen en eenige zilveren armbandhorloges. De waarde van hot gestolene bedraagt naar voorioopige schatting ongeveer 2800 a 8000 gulden. De firma was tegen inbraak verzekerd'. Uit bet onmiddeliyk door de politie in gestelde onderzoek la voorloopig alleen gebleken dat noch de bewoners noch een der buren eenlg verdacht geluid gehoord hebben. Waarschyniyk heeft de inbraak tussohen 2 en 8 uur plaats gehad. Onder een v auto. Zaterdagmiddag is op den hoek van de 2de Schuytstraat en Groot Hertoginne- laan te 's-Gravenhage een droevig on go- val gebeurd, dat aan een zes-jarig jonge tje het leven gekost heeft Omstreeks 2 uur reed daar een auto van den Gem. Reinigingsdienst Op een be paald oogenblik was het noodig, dat de auto achteruit reed. De chauffeur gaf sig nalen en reed vervolgens zeer langzaam achteruit Hy kon natuuriyk niet weten, dat het zes-jarig kind, wonende in de Obrechtstraat, dat achter den wagen speel de, op de auto was geklommen. Toen de chauffeur de auto in beweging zette, viel het knaapje door den schok eraf en kwam eronder terecht Het wiel ging hem over het hoofd. Het ventje bekwam zoodanige verwondingen, dat het byna op slag dood waa De politie achtte geen termen aanwe zig proces-verbaal tegen den chauffeur op te maken. Ernstig motorongeluk te Lelden. Zondagavond te kwart voor acht kwam een motorrijwiel met duozit in snelle vaart langs den Hoogen Rijndyk. De bestuur der reed plotseling tegen het trottoir aan, viel en kwam zoo ongelukkig terecht te gen oen boom, dat zyn rechterbeen vrijwel werd afgeknepen. De dame, die achterop had plaatsgeno men, werd licht gewond De gewonde werd in bewusteloozen toe toestand naar het Academisch Ziekhuis vervoerd, waar men zyn toestand ernstig inzag. Het been moet waarschijnlijk ge amputeerd worden. De getroffene, L. v. d H., uit Haag af komstig, maakte met zijn verloofde een tochtje. Ergerlijke dierenmishandeling. Voor de rechtbank te Middelburg Is 8 maanden geëisebt tegen den 44-jarigen koopman O. G., uit 's Heerenhoek, die op 8 April een paard, dat een veulen gekre gen bad en welks ingewanden uit het lichaam hingen, die ingewanden heeft af getrokken of ufgi'.sneden en daarna het paard nog 2 K.M. heeft laten lóopen. Opgelicht voor I 2000.—. De boekhoudor S. te Apeldoorn heeft bj} de politie aangifte gedaan, door zeke ren W. te zyn opgelicht voor een bedrag van 2000. Door een trap van een paard. Een heer uit Tilburg, die fecht paarden geleidde voor t concours hippique te Dor drecht, kroeg op den St Jorisweg een trap van een der dieren tegen borst en onder kaak. Hy werd by ds. Bins binnen gedra gen1, waar eonigo doctoren hulp verleen den en daarna overgebracht naar het Gem. Ziekenhuis, waar hy aan de beko men verwonding is overleden. (Buitenland.) Ernstig mijnongeluk tengevolge van een wolkbreak. Hallo, 7 Juni. Hedenmorgen woedde boven Halle en omstreken een hevige wolk breuk. Tengevolge hiervan heeft tegen 11 uur ln dé bruinkoolgroeve „Alwine" te Bruckdorff een ernstig ongeval plaats ge had. Een dijk is doorgebroken tengevolge waarvan alle ingangen naar de groeve zyn overstroomd. Het aantal my>nweikers dat is omgekomen, is nog niet bekend. De schade wordt voorloopig geraamd op meer dan een millioen maik, terwyi de mijn waarschijnlijk eeni half jaar zal' moeten worden stilgelegd. De auto van minister OhurchiLl Is Zondag op den hoofdweg van Maidstone, waar de minister een bezoek had! gebracht, naar Lon den in botsing gekomen met een vrachtauto. Beide voertuigen werden ernstig beschadigd en de chauffeur van den vrachtauto werd vry zwaar gewond. De minister ontsnapte zonder een schram, ofschoon alle ruiten van zyim wagen braken. Ernstige brand. Te St. Truiden heeft brand! de gebou wen en pakhuizen en garages van de firma Britsiers totaal vernield. Een groote hoe veelheid koloniale waren, talryke vracht auto's zyn dloor de vlammen vernield. De schade beloopt ruim een millioen frank. Door oen rots verpletterd. By Yvolr in de Maasvalel ls een blok van ongeveer 5000 K.G. van de bekende toche aux Oornellles naar beneden ge ploft en op het achterstuk van een auto te rechtgekomen. Een der inzittenden, Del- wlche, loeraar voor viool aan de muziek academie te Namen werd gedood en een pastoor zwaar gewond. Do twee andere relsgenooton zyn ongedeerd. Gravin Bothmer. Diefstal van een brief. Hitte te Madras. Verscheidene slachtoffers. L. de Kok, Schagenstr. 18: een bruine hoed. Lagerveld, Stationsstr. ai: een rozenkrans. Hoppe, Nieuwstr. 54: een zilveren rozenkrsns in étui. Verduistering van diamanten. Bjj het Antwerpach parket ie een Uh Tydstip der laatste bus- lichting a. h. Postkantoor. Naar 8 u r i n a m e Per zeepost via Amsterdam 16 Juni Per mail via Amsterdam (Coloniyn) 10 Per mail via St. Nazaire 8 Naar S a b a, St. Eustatius en St. Martin: Perzeepostvia Amsterdam (Coloniyn) Per mail over Engeland 10 Juni Eiken Vrydag. 5.30'sm. Perzeepostvia Amsterdam (Coloniyn) 10 Janl Uw Hoofdhuid wordt vrij van roos on Uw haar wordt zaoht an handelbaar Indien U da gewoonte aanneemt om ar das morgana een weinig doorheen te wrijven. Vliegtuig gevallen. Een afschuwelijk auto-ongeluk. Roovers ln de slaapkamer. Auto-ongeluk van Churchin. De minister ongedeerd. klacht ingediend tegen een dlamanthande. laar, die verdwenen ls met medeneming van diamanten ter waarde van .150.000 gld die aan verschillende kleine fabrikanten behoorden. Zaterdagmiddag heeft gravin Bothmer een poging tot zelfmoord gedaan uit wan hoop over het feit, dat haar man het haar onmogoiyk tracht te maken, dat ze als oon- ferenedère in een bioscoop optreedt Uit het hoofdbureau der BeriUnsohe Douane is op onverklaarbare wijze een aangeteekendo brief met 10J00 dollar verdwenen. Deze brief was tegelijk met negen an dere brieven door de American Express Oompany te New York aan haar filiaal te Beriyn verzonden. Toen de kassier de brieven kwam halen, bleek dat er éón ont brak. FV-m bommen-schooL Naar Belga uit Stookholm verneemt heeft de politie daar een bolsjewisten- school ontdekt waarin de leerlingen in den wapenhandel werden onderwezen. Tal van met valsche passen voorziene commu nisten uit Duitsohland, Zwitserland en Oostenryk en Zweedsche bolsjewisten zijn by de zaak betrokken. Weergalooze hitte heerscht te Madras. De temperatuur ls in de schaduw tot 11Q graden Fahrenhelt gestegen. Verschei dene menschen, onder wie twee Europea nen, zyn er het slachtoffer van geworden. Gevonden Voorwerpen. Aan het Hoofdbureau van Politie alhier ia als gevonden terug te bekomen: een koperen aleuteltje, een Franache huia- deursleutel en een bruine portemonnaie met inhoud. Aan de adressen: P. de Pie, Onrust ia: een broche en een elas tiekpopje. Neisingh, Hertzogstr. ia: een postduif, ge merkt aan rechterpopt. Geestman, Corn. Ditostr. 7: een gedeelte van een zilveren armband. A. van Urk, Sluisdijkstr. 135: een zilveren broche. Bogaerd, Weststr. 53! zes ijsbonnen en een rozenkrans. Tbomas, Schagenstr. 35: een postduif. Rensmaag, Strooweg 17: een rijwielbelasting- merk. Mahieu, Langestr. 25: een R.-K. kerkboekje. De Jonge, ie Vroonstr. 72: een bruin jon« hondje. Ha&gen, Goversstr. 48: een broche (schalmen). G. Tichelaar, Schoolva&rt 6a: een portemon naie met inh. Moorman, De Ruijterstr. 24: een kinderschop. Noordermeer, Hartesteeg 9: een rijwielbelas- tingmerk. Hasselaar, Walvischstr. 41: een broche. Saman, Parallelweg 59: een armband (been). Maasdam, Kuiperstr. 14: een jongensjasje. Grootveld, Gravenstr. 69: een broche met damsportret. Nottelman, Gravenstr. 30a: een dop van een vulpen (Swan). Tijdstippen van verzending der brievenmalen. Naar Ned. Oost-IndlB. Verzendlngs- weg. Datum der ter post bezorging. Per zeepost via 6.80 'sav. Amsterdam 21 Jnni of Rotterdam 15 en 29 6.80 'sav. Per Holl. mail via Genua 15 en 29 11.80 'sm. (id. nazending) 16 en 80 9.— 'sm. (id. 2e na zending 16 en 80 6.80 'sav. via Marseille 22 Jnni 11.30 'sm. (id. nazending) 9 en 23 11.30 'sm. Per Eng: mail via Marseille Eiken Woensd. 6.80 's av. Naar Nad. West-IndlB. 6.80 'sav. 6.30'sar. 6.80 's av. 6.30'sar. Naar Aruba, Bonaire en Cura^ao: 6.80 'sar. De per zeepost te verzenden stukken zyn te voorzien van de aanVyzing .zeepost." Aan Hr. Ms. Onderzeeboot ,K Xin" te Las Palmas: 8 Juni, 6.»0 a. en 10 Juni 11.80 m. i te Curaeao10 en 14 Jnni, 6.80 a.

Heldersche Courant | 1926 | | pagina 2