E VIERDE EN LAATSTE BLAD. Huisapotheek^ voor 50 centen VAN ZATERDAG 16 OCTOBER 1926. Jubileum G. v. Puffelen. De heer G. v. Puffelen, typograaf ter drukkerij van de firma O. de Boer Jr., herdenkt heden den dag waarop hij voor 26 jaar iblj deze flxtma in dienst trad. MelkprtJsverhooglng. Blijkens een in1 dit nuimimer voorkomen- de advertentie zal de merkprijs imet in gang van imorgen met 1 oent per liter wor den verhoogd Voordrachtavond A. G. O. Zooals reeds is bekend gemaakt en he den per advertentie wordt aangekondigd, zal voor de vereeniging A. G. O. as. Maandag over 8 dagen, dus 26 October, de declamator Brettani optreden. De heer Brettani is hier ter stede niet geheel on bekend, vergissen wij ons niet, dan is hij ln 't openbaar tweemaal opgetreden. Zijn voordracht is sober en suggestief, meer dan door de kracht van zijn gebaren weet de heer Brettani zijn toehoorders te ont roeren door intonatie en stembuiging. De beer Brettani zal dien avond een zeer eigenaardige persoonlijkheid uit de En gelsolo literatuur behandelen n.L Oscar Wilda en o.a. diens bekende „Kerkerbal- lado" voordragen. De entréeprijs ia 40 ets. Proefstoomcn. Leveringen. Te levering van aardappelen ten be- ho«ve van de soldatenmenage in het gar- nioen Helder, gedurende het tijdvak 1 N<v. 192681 Med 1927, is toegewezen aai O. van Os Ozn., tegen den prijs van: kliaardappelen 3.19 de 100 KG. en gelvleezige zandaardappelen 8^Q de 10 KG. Aanbesteding. Door den architect S. Krijnen te Hei tor, werd namens zijn principaal, het lestuur der Woningstichting te Helder, Donderdag aldaar aanbesteed het bouwen rnn 16 woningen op een terrein tusschen de Artilleriestraat en den Bonselaarsweg te Helder, alsmede het bouwen van 83 woningen op een terrein tusschen Visch- straat en Ruyghweg aldaar, met de bij komende werkzaamheden. Voor deze aanbesteding was de belang stelling grootde volgende biljetten wa ren daarvoor ingekomen: Perceel a, 16 woningen, zonder bestra ting en zonder schilder- en behangwerk Gebr. Ran, Helder, f 20580.Gebr. van Pelt, Helder, f 20695.M. O. van der Plas, Helder, f 21135.G. Groot, Hel der, f 21335.—, O. Bot, Helder, f 24260.—, O. M. H. Emmerik, Haarlem, f 25620. J. van der Wal Go., Leiden, f 27100. Perceel b, 33 woningen, als boven Starrenburg &'Boerdijk, Helder, f 37600. Gebr. Smit, Helder, f 41840.M. O. van der Plas, Helder, f 47476.J. O. van der Plas, Helder, f48471.O.M.H. van Emmerik, Haarlem, f 54620.O. Bot, Helder, f 66000.J. van der Wal Co., Leiden, f 66200. Perceel a Inclusief glas- en verfwerk: G. Hoornsman, Julianadorp, gem. Helder, f 20860.—. Perceel c. Het maken der bestrating tan den openbaren weg, onder a genoemd H. Riemers, Helder, f 16890.—, G. Last drager, Helder, f 18107.J. Wittebrood, Beemster, f 24240.H. Freeks, Helder, f 24686.—. Perceel d. Het maken der bestrating en rioleering van den openbaren weg ten behoeve van de perceelen, onder b ge noemd G. Lastdrager, Helder, f 42898. De bestrating en rioleering afzonder lijk, van perceel a: G. Lampert, Helder, f 861.P. Dienaar, Helder, f 485. Id. van perceel bF. D. Dienaar, Helder, f 4645.G. Lampert, Helder, f 6196. Id. van de massaG. Lampert, Helder, f 6657.-. Perceel e. Het verf-, glas- en behang werk der perceelen, genoemd onder a en bJ. de Kok, Helder, (perceel a) f 1354. perceel b I 2967.Gebr. de Boer, Hel der, perceel b f 2999.J. Freeke, Hel der, perceel b f 3000.J. S. Nieuwbuurt, Helder, perceel b f 4700.Voor de massa: M. Kaleveld, Helder, f 4097. J. Kraak, Helder, f 4287.Gebr. Hoo- gerduyn, Helder, f 4361.—, (voor perceel a f 1424.—, voor b f 2937.—), M. Spaan, Helder, f 4570.—, A. Breet, Heer Hugo- waard, f 6758.—, P. Vermeulen, Helder, f 8832.—. Hnldlgingsavond mevr. Mann— Bouwmeester. Wjj laten hieronder nog eeni-ge uittreksels volgen uit de persbeoord-eelingen, die Mevr. MannBouwmeester over haar vertolking van Bataille's tooneelstuk „Hat Kind van de Liefde" ten deel vielen. Zoo schreef ,JDe Telegraaf": Bij 'het Neder!, tooneel gelooven we niet een actrice te kennen, die zulke ontroerende aooenJten weet te leggen als Mevr. Mam, dat deed. En hoe detailleert ze een figuur door allerlei fijne, kleine stukjes, die juist aan een ról zooveel relief weten te geven. Het was meesterlijk. En met welk een jeugd stond ze nog op het tooneel. Hoe wist ze baar prachtige costumes te dragen als bijna geen ander dat kan. „De Avondpost": De zuivere waarheid Is, dat Mevr. Mann Ingezonden Mededeenng. deze prachtrol heeft gespeeld op 'n wijze die Met te overtreffen) is. Over het stuk zelve liet zich de „Prov. Overijsseische eni Zwotsche Courant'" aidius uit: B De drie hoofdfiguren) hebbeni (het stuk in -zijp verzorgde regie met een keur van smaakvolle costumes, gemaakt tot eem aan grijpende tragedie. Elders in dit nummer vindt de bezoeker van a.s. Dinsdag en het Zullen er zeer velen, zijn, die dezen avond Met willen ver zuimen nadere mededeelingen omtrent de regeling van de huldiging. Omtrent de regeling van Dinsdagavond 'kunnen wij het volgende mededeelen: Het gezelschap, waarmede Mevrouw Mann naar Helder komt, arriveert met den trein van 6.09 en begeeft-zich naar hotel ,3el- levue". Omstreeks 7 uur zal mevrouw 'Mann en haar familieleden door twee leden van het Comité gorden afgehaald, waarna naar „Casino" wordt gereden. „Helderts Fanfare corps" en „Winruubst" zullen de auto's be geleiden. Voor „Casino" wordt de actrice ontvangen door het „Stedelijk Muziekkorps", waarna zij door het voltallig comité in de kleine zaai ontvangen en begroet wordt. Op het gewone uur, pA 8 uur, wordt een aanvang met de voorstelling gemaakt. Zoo ais reeds is bekend gemaakt, zal het volledig Stafmuziekkorps, onder leiding van den di recteur, den heer Leistikow, de entr'acte- muziek uitvoeren. De (huldiging zal waar schijnlijk na afloop der voorstelling plaats hebbent Het Comité verzoekt vereenigingen, cor poraties of particulieren, welke aan de hul diging willen deelnemen door aanbieden van bloemen of andere bedragen, zich vóór den aanvang der voorstelling met één der in de kleine zaal van „Casino" aanwezige comité- leden in verbinding te willen stellen. Den oomitéleden wordt verzocht te 7 uur dn „Ca sino* aanwezig te zijn. Reeds is een bescheiden bedrag bijeenge bracht voor deze huldiging. Evenwel is v$n verschillende vereenigingen, die aangezocht zijn, nog geen antwoord ontvangen. Het Comité zal gaarne nog bijdragen in geld ontvangen en drukt de hoop uit, dat het HeL- dersche publiek bewijzen zal, dat het de eer van een 'laatste bezoek onzer groote actrice weet te apprecieereh. Penningmeester van het Comité is de heer Jaring, Djjkstraat hoek Laan, die deze bijdragen gaarne in ont vangst neemt. Omtrent den kaartveikoop, die heden aanvangt, alsmede de regeling der plaatsbe spreking, kunnen wij verwijzen naar de ad vertentie in dit nummer. Indien het weer Met al te ongunstig is, belooft de avond van Dinsdag een waardige huldebetooging te zijn, door de inwoners van Helder aan Jtfederland|,8 groote tragédienne gebracht, die thans voor goed afscheid neemt van de planken, waarop zij zoovelen ont roerd heeft en zulke groote successen heeft gevierd. Hilversnmsche Draadlooze Omroep. Heden verstrijkt de laatste dag van de voorbereidingen der samenstelling van het programma van den Radio-steden- avond. De voorbereidingen waren niet van lichten aard, er zijn altijd vele omstandig heden waarmede rekening moet worden gehouden. De eenige uitbreiding welke nog heeft plaats gevonden bestaat uit het optreden van den heer F. Limburg, mondorgelvirtuooa, van Helder, welke ook een nummer voor zijn rekening neemt. Hiermede heeft de heer De Hoogh, aan de opdracht, het programma zoo ver scheiden mogelijk te maken en gelegen heid te geven "aan hooge kunst en aan de meer luchtige muziek ook een plaatsje te geven geheel voldaan. Het aantal medewerkenden bedraagt nu ongeveer 250, zegge twee honderd en vijftig inwoners, van klein tot groot, waardoor, aangezien alle medewerkenden 1 vrijkaart krijgen, er nog slechts een paar honderd inwoners in de gelegenheid ge steld kunnen worden toegang tot het „Casino"-gebouw te krijgen hier wordt binnenkort per annonce verdere bekendheid aan gegeven. Daar de heer De Hoogh bericht ontving dat de heeren van de Jazz-band niet zullen medewerken en toch gelegen heid moet worden gegeven aan Jazz- bandmuziek heeft hij daarvoor andere stadgenooten aangezocht, welke onmid dellijk bereid waren deze taak op zich te nemen. De namen van deze heeren zullen nog worden vermeld. Comité voor Buitengewone Abonnements concerten. Het Triestiner-Strtfkkwartót Gaston Poulet, de aanvoerder van het Poulet-kwartet, lijdt op het oogenblik aan een verlamming in den rechterarm, waardoor hij volgens medische verklaring voorloopig niet meer mag spelen. Dien tengevolge is het Poulet-kwartet tijdelijk ontbonden. Het is de Hollandsche Concert-directie Dr. G. de Koos, onder wier auspiciën de Poulet's in deze maand een groote tour- née door Holland zouden maken, met groote moeite en opofferingen gelukt een waardigo plaatsvervanger te vinden. Zij is er n.1 in geslaagd het wereldver maarde Italiaansche kwartet, het Triesti- ner-Strijkkwartet te engageeren. De Triestiners, die overal in de groote steden van Europa en Amerika met het grootste succes zijn opgetreden, speelden reeds n 1912 in Nedpiiand. Pers en publiek waren toen buitengewoon enthousiast over hun optreden. Het kwartet bestaat uit de heeren Iancovich, le viool, Viezzoli, 2e viool, Dudovich, alt-viool en Baraldi, cello. Jubilea. De Luthersohe Jongelings Vereeniging „Eén is Uw Meester" en de Knapen Ver eeniging „Wees een Zegen" vleron resp. hun 7o en le lustrum in een openbare ver gadering in de Luthersdhe kerk op üjs. Zondag 17 October, 'b avonds te half acht Als spreker zal dien avond optreden Da pK H. WaUien van Weestp, terwijl het muzikale gedeelte verzorgd zal worden door den heer van Ballegooyen. Gezien vorige openbare vergaderingen belooft ook deze goedi te zullen slagen en verwij zen we voor nadere bijzonderheden naar de in dit blad voortkomende adverentie. Haagsche Modevakschool „Laboer", Uit de advertentie in dit nummer blijkt, dat de cursus van bovengenoemde vakschool Woensdagavond' vap 810 uur in het Mili tair Tehuis aan den Kanaalweg wordt ge houden. Ook te Texel is een cursus opgericht die iederen Woensdagmiddag 8 uur la hotel .Lindeboom" gegeven wordt. De proefneming met de Flemlng- reddlngboot Donderdagmorgen hadden in de haven en ter reede alhier, zooals reeds in het nummer van Donderdag gemeld eenige proefnemingen plaats met een reddingboot gebouwd naar het Fleming patent, be- hoorende aan den Rotterdamschen Lloyd, in vergelijking met een gewone roeired- dingboot vfin de Marine. Een boot, voorzien van het Flemingr patent, wordt voortbewogen door een schroef. Deze wordt in beweging gebracht door een aantal handels, langs do binnen zijde van de boot geplaatst, welke in de lengterichting van de boot heen en weer bewogen worden. Deze beweging wordt door een eenvoudig mechanisme in een draaiende beweging omgezet, waardoor de gezamenlijke op de handels uitgeoe fende kracht op de schroef wordt over gebracht. De eerste proef werd in de haven ge nomen. De gewone reddingboot werd be mand met 26 koppen, de Flemingboot met 51. De voortbeweging van de Fleming boot was goed, het draaien verliep niet zoo vlot. Vervolgens werd de bemanning van de Flemingboot met 25 koppen ver minderd. De beide reddingbooten werden naar buiten gesleept en ter reede los gelaten. Kort daarna werd een proef genomen met het op zee houden van de booten door middel van een drijfanker. Dit gelukte beter bij de gewone redding boot dan bij de Flemingboot. In de haven teruggekeerd zijnde, werd een proef genomen in verband met het vrijkomen van het schip. Met de Fleming boot was hiervoor 1 min. 15 sec. noodig, de gewone boot 1 min. 30 sec. In de haven werd vervolgens het slee pen van een sloep door de Flemingboot gedemonstreerd. Deze proef had een gunstig verloop. De proeven hadden plaats ten overstaan van eene commissie bestaande uit de heeren: Baron van Haersolte, Directeur van het Scheepvaartkundig museum, Rot terdam, A. D. Muller, hoofdinspecteur van de Scheepvaart, Kapitein ter Zee E. Wismann, de oud-gezagvoerder H. Uil- kens, redacteür van „De Zee" en de heer Haremaker, adj. inspecteur van den Rot terdamschen Lloyd. Verschillende Inspecteurs van Stoom vaartmaatschappijen en andere belang stellenden, o.m. kapitein A. D. Verschuur van de Vereeniging voor de Zeevaart, woonden de proefnemingen bij. Hieronder volgt de conclusie van die Commissie De Flemingboot is voor het sleepen van een of meer sloepen ongeschikt. Het arbeidsvermogen is te gering en de ma noeuvreervaardigheid laat daarbij te wen- schen over. De boot kan dus niet als vervanger van een motorboot in aanmer king komen. Zoowel in glad water als bij zeegang, staat de Flemingboot achter bij een met geoefend personeel hemande boot. Ver gelijkt men echter de Flemingboot met een reddingboot, zooals deze in normale gevallen bemand zal zjjn bij het in nood geval verlaten van een passagiersschip, dan moet aan de Flemingboot de voor keur worden gegeven, aangenomen, dat de Flemingboot ook van eenige riemen is voorzien. Voor het vrijkomen en wegvaren van het door de ramp getroffen schip wordt de Flemingboot, tevens voorzien van rie men, geacht beter te zijn dan een roei- reddingboot; in hoeverre deze betere eigenschappen tot hun recht zullen komen, zal geheel van de omstandigheden af hangen. Wat het op zee houden achter een drijfanker in zeegang betreft, is de com missie van oordeel, dat de eigenschappen van de Flemingboot, voorzien van riemen, niet minder zijn dan die eener gewone reddingboot. In welke mate dit verschil merkbaar zal zijn en welk soort drijf anker op voorkeur aanspraak zou mogen maken, is zonder verdere proefnemingen niet uit te maken. Ten slotte dient opgemerkt te worden, dat de Flemingboot een goede roervorm en een sterke roerconstructie vereischt en de zeilcapaciteiten door de aanwezig heid van een schroef raam en schroef minder zullen zijn dan die eener gewone reddingboot. TrokklngsIJJst van de Winkelweek 69 October 1926. Gisterenmiddag heeft de verloting van de Winkelweek plaats gehad ten over staan van een oommissie bestaande uit de heeren J. Deigorge, P. Luyckx, G. J. H. Verstegen, L. Ooltoi, P. van de® Maden en J. O. Duinkant De uitslag dezer verloting volgi hier onder. Lot De prijzen moeten worden afgehaald hij de winkeliers waarvoor het lotnummer van den gelukkige is vermeld. Beleefd wordt aan de winkeliers bij wie de prijzen worden afgehaald verzocht de loten in te nemen en daarop aan te tee kenen naam en adres van dien prijswin- ner(ster). De organisatie van de rijkswerven. Gelegenheid Inlichtingen te ver strekken of denkbeelden te opperen. De commissie van advies in zake de or ganisatie van de rijkswerven, ingesteld bij beschikking van den minister van ma rine ai. van 19 Juli j.L, verzoekt aan al degenen, die meenen inlichtingen te kun nen verstrekken of denkbeelden te kun nen opperen, welke voor de commissie bij de uitvoering van de haar gestelde taak van belang kunnen zijn. deze inlich tingen c.q. denkbeelden, hetzij schriftelijk in te dienen bij den secretaris der com missie luitenant ter zee le kL J. W. Ter- mijtelen, aan het departement van ma rine, dan wel, indien zij er de voorkeur aan geven, deze mondeling ter kennis van de oommissie te brengen, zich tot den ge noemden secretaris te wenden, ten einde in gemeenschappelijk overleg hiertoe een tijdstip vast te stellen. Volledigheidshalve zij vermeld, dat de commissie voornoemd zal hébben te advl- seeren nopens de volgende vraagpunten: 1. Moeten de rijkswerven bij de voor genomen reorgaMsatie van de marine ge handhaafd worden in den tegenwoordigen vorm en omvang. a. met het oog op het financieele belang der marine; b. met het oog op het financieeie belang van den Staat in zijn geheel; 2. Hoe is een eventueel belangoonflict tusschen dé desideratie sub a en sub b te overbruggen. Indien de vraag, bedoeld sub 1, ontken nend wordt beantwoord, rijzén de vragen: 8. Welke omvang van het bedrijf wordt aanbevolen? 4. Welke organisatie en vorm van het bedrijf worden het beste geacht? PREDIKBEURTEN. ZONDAG 17 OCTOBER. Ned. Herv. Gemeente. Nieuwe Kerk (Weststraat): 'b Morgens 10.80 uur, Ds. Brtlmmer, van den Hoorn op Texel (vacature Helder III) Westerkerk: 's Avonds 6.80 uur, Ds. W. A. F. van Dijk. Evangelisatie (Palmstraat): 's Morgens 10 uur, Ds. H. J. Hak, van Alkmaar. 's Avonds 6.80 uur, J. J. van Kempen, van Haarlem. Huisduinen: 's Middags 2 uur, Ds. Raabe, van den Burg, Texel. Julianadorp: 's Morgens 10 uur, Ds. Raabe, van den Burg, Texel. (Doop). Zendlngsgebouw „Ster der Hoop" Zondagavond 7.80 uur, de heer Schalkwijk, van Amsterdam. Sint Maartensbrug. 's Morgens 10 uur, Ds. O. O. de Kloet. Anna Paulowna. 's Morgens 10 uur, Ds. van Loon, van Barsingerhorn. Geref. Kerk (Spoorstraat): 's Morgens 10 uur en 's avonds 6.80 uur, Ds. H. Steen. Chr. Geref. Kerk (Steengracht): 's Morgens 10 uur en 's avonds 5 uur, Ds. B. van den Berg. Oud Geref. Kerk (Hoogstraat): 's Morgens 10 uur en 's avonds 6.80 uur. ProcklozoDt Woensdag 20 October 12.80 uur, Huwelijksinzegening door Ds. van Wier, van Scheveningen. 's Avonds 7.80 uur. Ds. van Wier. Luthersche Kerk: 's Morgens 10 uur, Ds. K. P. O. A. Gram berg, van Enkhuizen. Doopsgezinde Kerk: 's Morgens 10 uur, Ds. R. van der Veen, van Barsingerhorn. WEERINGEN. HlppolytushoeL 's Morgens 10 uur, O. L. van der Veen. Den Oever. 's Middags 2 uur, in de „Kaijel", Ds. O. L. van der' Veen. Leger des Hells (Spoorgracht 88). (Voor iedereen toegankelijk). 's Morgens 10 uur, Heiligingsdienst. 's Namiddags 3.30 uur Openluchtmeeting, b. h. Koningsplein. 's Avonds 8 uur, Opwekkingssamenkomst en Verlossingsbijeenkomst. GEMEENTEREINIGING. Een geslaagde proeftocht Zooals onze lezers weten, is door den ge meenteraad indertijd een reorganisatieplan voor de gemeente-reiniging aangenomen, dat bedoelde dezen dienst economischer te ma ken en tevens eene oplossing aan de hand zou kunnen doen om van het dagelljksche vuil af te komen. Tot dit reorganisatieplan behoorde het bouwen van een stortbuis op een plaats in de gemeente, gunstiger gelegen dan de tegenwoordige 'belt, alsmede het bou wen van een vaartuig, dat geschikt zou zijn het vuil in zee te storten. Het eerste plan, het bouwen van een stortbuis, is nog in een stadium van onderzoek; de zaak is voor de gemeente uiterst moeilijk, omdat zoo'n cen traal gebouw midden in' de gemeente natuur lijk vele bezwaren oplevert. Op het oogen blik is, zooals men zich wellicht herinneren zal, een door het raadslid ir. Van Dam in gediend ontwerp in onderzoek. Wrij kunnen daarover uit den aard' der zaak thans nog niets vermelden. Wat het tweede plan be treft, de bouw van een vaartuig, geschikt voor het doel, dit is verwezenlijkt geworden en' bedoeld vaartuig maakte Vrijdagmiddag zijn proefvaart. Alvorens daarvan iets te vertellen, lijkt bet ons geschikt eerst nog een en ander om trent dit systeem: het in zee storten der vuilnis, mede te deelen. Vanwege de steeds geringer- wordende vraag naar compost, een meststof, welke hoofdzakelijk van huisvuilnis wordt bereid, moest naar middelen worden gezocht om op de goedkoopste manier van dit vuil af .te komen. Er -bestaan hier nJ. ettelijke syste men voor, welke zoo goed als allen xioor den Directeur der Gemeente-Reiniging alhier zijin ontd-erzooh-L Tenslotte werd het plan op gevat het vuil in zee te storten, daar dit bier, gebruik makende van de zeer sterke stroo- rnen, voor Helder een oplossing zou geven. Plannen hiervoor werden gemaakt en toen de Raad indertijd: deze plannen had goed gekeurd, lag het aanvankelijk in de bedoe ling hiervoor onderlossers te gebruiken). Ai- vorens deze schepen daarvoor aan te koo p-en werdi eerst een proef genomen. De Marine was zoo welwillend hiervoor een onderlosser ter beschikking te stellen. Weldra bleek het toen, dat zoo'n vaartuig voor -het storten van vulil ln zee ongeschikt was vanwege de schuine wanden, waardoor het vuil naar beneden zoo samenperste, dat dit bet schip daardoor niet door de lósklep- pen kon verlateni. Zelfs ai waren de randen recht geweest, zouden nog andere bezwaren de lossing onmogelijk maken en voorts zou het vaartuig, tengevolge van den bouw, te groot van afmeting worden, tegenover het kwantum vuil wat hiermede vervoerd zou kunnen worden. Verder was het ook noodzakelijk te weten of het vuil, wanneer dit in zee zou worden gestort, niét weer terug zou spoelen op sbranld' en dijk. Teneinde ook hiervan zeker heid te verkrijgen^ werd het vuil op een motor-aoiderschult geladen en met de band 0*t Ned. sjï. „Cremer", bestemd! voor de E. P. M. in Indië is hier heden op de reeda aan het proefstoomen. goed voor brand- snij- en stootwonden, verouderde wonden, zonnebrand, aam beien, spierpijnen, spit, rheumatische pijnen, wintervoeten, springende banden en nog veel meer, koopt ge met een pot Akker's Kloosterbalsem, de snel werkende merkwaardige veelzijdige zalf s No. Prijs. 22 P. Luijckx, i fl. likeur. 13 M. G. de Groot, 1 paar wildleeren hand schoenen. 130 P. van der Maden. 48 Nic. Coltof. 13 J. W. London, 2 koeken. 112 A. Coltof. 99 fa. Otte v.h. Jb. Mantel, een pijp. 51 C. J. Graaff. 35 Elte, Koningstraat. 90 Bcrnh, Meijer, 3 paar dameskousen. 33 P. Luijckx, 1 doos likeurbonbons. 37 fa. Chef Kreuger. 47 fa. Chef Kreuger. 137 Prüs Wieringa. 32 Koningsbrugge. 84 P. Luijckx, 1 doos likeurbonbona. 56 fa. Troost. 134 Buitendijk. 68 fa. Hoogenbosch, 1 paar damespantoffels. 102 fa. Herman Nijpels. 66 fa. Burgers. 116 fa. T. C. Gover», Weststraat. 128 fa. de Jong, Keizerstraat. 133 fa. Tielrooy. 58 J. C. Duinker. 16 W. Bierenbroodspot. 136 J. W. London, Keizerstraat, album. 62 fa. Jd. G. de Groot, kindermutsje. 94 Vroom en D rees man. 7 fa. Harj er. 96 Bruin, Koningstraat. 8 Bernh. Meijer, Spoorstraat 78 Jan Veen. 17 v. d. Plaat Kelzcrstr., 1 fl. Wijd CanelU. 67 S. Schellinger. 106 A. Wormsbecher. 85 M. de Groot, kindennantel. 24 J. J. H. Koopman. 88 van Baaren. 40 P. Duinker. 109 Buisman. 69 N. Graaff, Spoorstraat 92 Chef Kreuger. 76 Bernh. Meijer, 3 paar heerensokken. 1 Slot en Bijl. 65 Daan Schreuder. 129 P. van Meurs. 131 Witsenbtirg. 113 Chef Kreuger. 55 de Barbanson. 26 London, 2 koeken. 9 L. Coltof. 73" Londen, 2 koeken. 23 D. Lagerveld. 25 Herschel. 86 Grunwald, Keizerstraat. 71. M. G. de Groot 3 paar heeren sokken. 100 Chef Kreuger. 53 Heiligenberg, Keizerstraat 48 P. Luyckx, 1 fl. likeur. 10 A J. de Vries. 54 v. d. Plaat, Spoorstraat 118 Hoogenbosch, 1 paar damespantoffels. 64 fa. Otte, kistje sigaren. 132 Grunwald, Kanaalweg. 34 London, album. 81 P. Spruit Kanaalweg. 30 fa. Becker. 103 Leemans. 82 fa. Klopper. 104 Kiesewetter. 6 T. C. Govers, Kanaalweg. 114 London, Keizerstraat 1/t bl. biscuit 57 M. C. de Groot 3 paar dameskousen. 63 fa. van Willigen, Weststraat 97 P. Govers, Spoorgracht. lil fa. Zoetelief. 80. fa. van Willigen, Zuidstraat 31 London, Keizerstraat, 1 doo9 bonbons. 43 London, Keizerstraat album. 75 fa. Klercq. 42 R. Klijn, Keizerstraat 36 London, Keizerstraat, album. 77 v. d. Plaat Middenstraat. 120 d. Plaat, Keizerstr., 1 fl. wijn, GallipoH. Vufivemletlgfng.

Heldersche Courant | 1926 | | pagina 11