T luxe reparatie» c. derde en laatste blad. plaatselijk nieuws BUITENLAND. BINNENLAND Zooien en Hakken gelijmde Zooien BRAKKEVELDWEG 2b, VAN ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1927 een noodlanding van de z. 18. Gisterenmiddag moest de Z. 18, eem vlieg tuig van „de Koojj", een noodlanding ma ken bij Ermeio (G.\ tengevolge van een motordefect. Het) vliegtuig was naar de Zui derzeekust geweest om foto's te nemen van de Zuiderzeewerken. Het was zeer moeilijk een geschikt lan dingsterrein voor het zware vliegtuig te vinden en het terrein, waar de vlieger noodgedwongen neerdaalde, was dan ook minder geschikt, tengevolge waarvan het vliegtuig over den1 kop sloeg en zwaar werd beschadigd. De beide inzittenden, de korp.-konstabel Schukiking (vlieger) en de offtcler-aeewaar- nemer J. A. v. Voorthuysen, kwamen met den schrik vrij. 'Het vliegtuig zou voorlooplg op het vlieg kamp te Soesterberg worden geborgen, waarna het later naar de Kooij zou worden overgebracht. fransch bezoek op de mok. Donderdagmiddag arriveerden op het vliegkamp „de Mok" een drietal Fransche vLiegbooten, terwijl er Vrijdagmiddag nog een tweetal volgden. De vliegtuigen waren op weg naar Kopenhagen in verband met de aldaar te houden luchtvaartteuftoonstelling. Vrijdagavond kwam het hoofd van den Fr&nschen Marine-luchtvaartdienst, de ad miraal Frochot, met den trein van 6 u. 18 alhier aan. (De tocht van Parijs naar Am sterdam was per vliegtuig gemaakt). Op het perron waren ter begroetihg aanwezig de luit. ter zee le kL De Jong, waarnemend adjudant van den Commandant der Marine alhier, met een luit ter zee 2e kl„ benevens een tweetal Fransche vliegofficieren. Sohout-bij-naoht en Mevrouw Quant bo den den admiraal en dien escadrille-comman dant, lieut de vaisseau Auibet, te hunnen/ huize een diner aan. De admiraal logeerde 14] dien Commandant der Marine. Hedenmorgen te 9 u. 80 zijn drie der vliegtuigen naar Kopenhagen vertrokken, zu**t een waarvan admiraal Frochot zijn reis voortzette. De belde andere vliegtuigen ver volgden hun reis te 12 uur. Onder de Fransche vliegers bevond zich ook de heer BeraaPd, bekend door zijn rondvlucht over Afrika. polder „het koegras". De Hoofdingelanden van den Polder „Het KoegraS* vergaderden gisterenmid dag hatf twee in hotel „Believue". Aan wezig waren de Hoofdingelanden, de hee- ren Blankman, Grin, P. Sluis, J. Zander, D. Vries, G. W. Jimmink en O. Hoogscha- gen, de Heemraden, de hoeren P. Glas, J. van der Veer en C. Dito en de heer J. Ver telde, Dijkgraaf. Afwezig waren de heeien Laman Trip en Sleutel. De Voorzitter opent de vergadering met een woord van welkom, in het bijzonder tot den heer P. Sluis, het nieuwe lid, voor het eerst in een vergadering aanwezig. Voor zitter noemt het lidmaatschap van genoem den heer een belangrijke aanwinst voor den Polder, daar de heer Sluis een terzake kun dig persoon ls wat betreft de PolderbeJan- gen en hoopt, dat hij met raad en daad bet belang van den Polder zal dienien. Spr. heet hem nogmaals welkom, waarna het woord is aan den heer Do Jcngh, Secretaris-Pen ningmeester, die de notulen der vorige ver gadering, gehouden op 81 Mei IX, voor leest. De notulen worden goedgekeurd, onder dankzegging voor de uitstekende weergave, eveneens voor het acourate be heer der financiën. Rekening en verant- woording zijn beide in orde bevonden, waar om de Secr.-Penmihgm. wordt gedéchar- goerd. Aan de orde is hierna punt ééni der te behandelen onderwerpen: Herziening Pol- denkeur. Van Gedeputeerde Staten is een schrijven ingekomen, waarin het wensche- iijk wordt geoordeeld, wijzigingen in de keur aan te brengen, daar hierin eenige gedeelten voorkomen, welke aanleiding zou den kunnen geven tot moeilijkheden. De redactie van sommige artikelen wordt op verzoek van Ged. Staten eendgszins gewij zigd. Bovenstaande betreft hoofdzakelijk ue regeling ten opzichte van de slooten, het onderhoud, de lengte, diepte, breedte, enz. De vergadering kan zich geheel met deze wijzigingen vereenlgen, zoodat de gewij zigde keur opnieuw bij Gedeputeerd» Staten ter goedkeuring zal worden ingediend. Punt twee der agenda behandelt bet ont werp Algemeen Reglement voor de Water- sohappen In Noord-Holland. Het Algemeen Reglement ls «enigszins ruimer en meer in den geest van den tijd herzien. De be langrijkste veranderingen betreffen de be palingen. aangaande de leeftijden van den Secretaris-Pennilngmeester, opzichters en bestuursleden, Secretaris^Penningimeester en Bestuur worden bij deze nieuwe regeling gedwongen op zeventig-jarigen) leeftijd hun ontslag aan te vragen, terwijl voor het tech nische personeel (opzichters e.a.) de leef tijdsgrens voor ontslagaanvrage op vijf-en- zes tig jaar wordt gesteld. Voorzitter meent, dat een schaduwzijde van deze bepalingen is, dat bekwame ambtenaren, die reeds ge durende vele jaren met ambitie en wils kracht) in dienst van den1 Polder werkzaam en geheel terzake kundig zijn en de Polder- belangen grondig kennen en behartigen, hierbij gedwongen worden ontijdig hun ont slag aan te vragen. Doch een leeftijdsgrens moet nu eenmaal bepaald worden. Deze nieuwe regeling zal, indien zij' eenmaal in toepassing wordt gebracht, oorzaak zijn, dat de Seoetaris-Penmingmeester, de heer De Jongh, die deze functie gedurende ruim twintig jaren met de grootst mogelijke accuratesse heeft verricht, gedwongen zal worden tusschentijds zijn ontslag aan te overschreden zal hebben. Voor twee jaren vragen, daar hij den vastgestelden leeftijd is genoemde heer n.L weer in zijn boven genoemde functie herkozen voor den tijd van vier jaren, zooals het reglement luidt. Verschillende kleine bezwaren worden nog tegen het nieuwe reglement te berde ge bracht, welke aangehouden zullen worden tot een volgende vergadering. Op 21 Sep tember as vergadert nX de Bond van Wa terschappen te Amsterdam, waarna men deze opnieuw zal behandelen. Punt drie der agenda betreft de aatlschaf- fing van een archiefkast. Alhoewel het Bestuur geheel en al tevre den is met het uitstekende beheer van den Secretaris-Penningmeester, gelooft het toch, dat het wenschelijk is voor de toene mende administratie tUn archiefkast aan te schaffen. Bij de oprichting van het Polder schap was de administratie hoogst eenvou dig, het bestond uitsluitend uit een register voor de uitgaande brieven, anders niet. Dit systeem is tot op heden, alhoewel eenlgs- zins gewijzigd, in hoofdlijnen gehandhaafd gebleven. Een brievenboek en register voor ingekomen brieven werd ter aanvulling nog ingevoerd. Het archief was geheel op datum ingericht Dit levert voor den tegenwoordl- gen Secr.-Penningm. geen groote bezwaren op, daar deze in die administratie geheel op gegroeid is en deze geheel beheerscht. Doch voor een mogelijken opvolger, en dit kan in verband met het nieuw» Algemeen Re glement wel eens spoedig het geval zijn, een groot bezwaar opleveren. De Vereeni- gicg voor Registratuur had een nieuw plan ter vereenvoudiging van de administratie voor Waterschappen samengesteld, doch heeft dit plan niet uitgevoerd. Dc heer De Jongh zal dit nu zei1 invoeren. De Jonge leeftijd van het Polderschap maakt het nog niet noodzakelijk het archief in een speciaal daarop ingerichte gelegenheid op te bergen, zoodat de Voorzitter adviseert tot aanschaf fing van een archiefkast. De middelen ver oorloven zulks wel, temeer daar onlangs een terugstorting heeft piaats gevonden voor teveel betaalde pensioenbijdragen, wat een onverwachte meevaller ls, waarop men niet gerekend had. Aangezien hiertegen geen bezwaren werden geopperd, werd besloten tot aanschaffing over te gaan. In behandeling komt hierna het laatste en vierde punt der agenda aangaande aanvul ling der voorwaarden betreffende de ver pachting van het grasgewas langs de wegen. De pachters van peroeelen grasgewas langs de wegen in het Polderschap zijn tevens verplicht deze peroeelen vrij te houden van stekels en ander ongewas, evenals de hierin liggende grinthokken» Het Polderbestuur moet verschillende pachters nog wel eens op deze verplichting opmerkzaam maken, somtijds nog zonder resultaat. Het bestuur wil dït artikel nu in zooverre aanvullen, dat het bij nalatigheid gemachtigd wordt een boete hierop toe te passen. Het wil in een bepaalde week op de verschillend» peroee len dan schouw ultooefenen en bij nalatig heid eeru boete van b.v. één tot vijf gulden toepassen. Het heeft hiervoor echter de machtiging der vergadering noodig. De heer Grin maakt, evenals de heer Sluis, de opmerking, dat een boete van één tot vijf gulden hiervoor veel te laag gesteld is. De overtreder» lachen om deze geringe boete, en laten voor dit luttele bedrag het werk liever door den Polder verrichten. Het bestuur meenit, dat (fit euvel wel te ver helpen is door herachouwing te houden eenige weken na den algemeenen schouw, waarbij de overtreders weer beboet kunnen worden Overigens is het van meening, dat met zacbten dwang veel te bereiken ia, niet altijd' betreft het bij' overtredingen nalatig heid, doch kunnen andere omstandigheden hiervan oorzaak zijn. De heer Vries maakt de opmerking wat er gebeurt met peroeelen, die voor de hooi- makerij verhuurd worden en in het geheel niet worden gemaald. Indien dat niet binnen den daarvoor geetdden tijd gebeurt, wordt het plicht of anders zal de Polder overgaan tot maaien voor zijn rekening, waarbij- de opbrengst dan ook aan het Polderschap vervalt DÜIT8CHLAND. de staking in de rijn scheepvaart. Mislukt De staking die op den boven-Rijn van Mannheim tot Bazel ls uitgebroken, ls al sterk aan het verloopen. Te Mannheim is de arbeid in vollen omvang hervat en In de andere havens brokkelt de beweging gaandeweg af, zoodat zij als mislukt te be schouwen ia. De bemiddellngs-onderhandelingen be ginnen Maandag. de crisis in mecklenburg. Er dreigt weer een politieke crisis in Mecklenburg-Schwerin, waar sprake is van ontbinding van den landdag en het jouden van nieuwe verkiezingen. I Bij de rondvraag dankt heit nieuwe 'lid, de heer Sluis, voor het hartelijk welkom en geeft) de verzekering, dat hij zijin beste krachten' in het belang van het Polderschap zal geven en hoopt, dat zij eendrachtig sa men mogen werken ifcot bloei van den Pol der. Hierna sluit de Voorzitter de verga dering met dankzegging voor de opkomst. LIJST VAN INGEKOMEN EN VERTROKKEN BADGASTEN. Opgave van Zeebad Huisduinen: van 14 t.m. 20 Aug. Ingekomen J. van Gelder, Arnhem. D. de Graaf, Rotterdam. Vertrokken A. v. d. Stel, Apeldoorn. F. B. Bouwman, Amsterdam. P. G. J. Diderich, Amsterdam. D. de Graaf, Rotterdam. Opgave van Pension Panorama: van 15 t.m. 21 Aug. Ingekomen A. Kros, Utrecht. A. Moolhuizen, Amsterdam. Vertrokken: A. Lems, Amsterdam. H. W. L. Petreck, Amersfoort. FRANKRIJK. Sin Zuidelijke soldaten de stad beginnen nnen te stroom en. Te Nanking stonden de vreemdelingen Donderdagavond gereed om zich in te schepen op den Engelschen torpedoboot- jager Wivern en de kanonneerboot Wood- lark, die ligplaats hadden genomen aan de werf van de Internationale Export Mij. De Noordelijken te Poekou hadden bij tus- schenpoozen Nanking beschoten, waarbij ook de Wivern herhaaldelijk geraakt was, zonder dat er aan boord evenwel iemand gekwetst was of dat er groote schade was aangericht. De Noordelijken hebben de overgaaf van de stad geëischt binnen 24 uur. An ders zullen zjj de stad bombardeeren. RUSSISCH GEWROET IN MAROKKO. Publicatie van brieven ln de Mattn. De Matin publiceert een reeks brieven, die gewisseld zijn tusschen Volkof, den miliairen Russischen attaché te Parijs, Krestinski, den sowjetgezant te Berlijn, en Gallaher te Londen. Uit die brieven jlijkt, dat de regeering te Moskou met de leiders van de 8e internationale samen werkt om het Fransche koloniale rijk te ontwrichten en de Marokkaansche stam men tot opstand aan te zetten. Den vierden Januari van dit jaar gaf de Komintern (communistische internationale) te Parijs Gallaher opdracht om de Rifkabylen de □oodige wapens en munitie te leveren, o.a. 2600 karabijnen en 1600 geweren. Gallaher antwoordde den achtsten, dat iet noodige voor de levering gedaan was bij een firma te Dundee en voor het transport bij een Duttsche maatschappij n Engeland. Drie dagen ister besloot de Komintern te Moskou de commissie tot steun van de Rifkabylen in stand te ïouden en te veraterken, opdat de vij andelijkheden .ln het voorjaar hervat zouden kunnen worden. Den 16en Januari schreef Krestlnski aan Volkof, dat het noodige gedaan was om deskundige Duitsche officieren te verwerven voor de commissie tot steun van de Rifkabylen en dat majoor Juseens van den Duituohen generalen staf be- angrijke inlichtingen over Marokko had ontvangen. Den 21en en den 29en deelde Volkof aan Gallaher mee, dat hij in Januari van de Acroa lO.qui) peseta en wapeiis en munitie had ontvangen, met name ma chinegeweren, revolvers en handgranaten van het Engelsche leger en dat deze waren ingescheept. Den 81en( zond Kamenef uit Moskou een langen brief aan de Spaansche Komintern te Parijs, waarin hij het plan voor de krijgsverrichtingen in iMarokko uiteenzette, dat met name gericht was op het omverwerpen van het huidige Spaansche bewind. Russische tegenspraak. Het persbureau van het sowjet-gezant- schap te Parijs verklaart, dat de documen ten, door de Matin gepubliceerd, nopens het optreden van sowjet-oprulara ln Ma- rakko, absoluut aprocief zijn. DE FRANSCHE—DUITSCHE HANDELSOVEREENKOMST. Briand teekent ook. Parijs, 19 Aug. Briand, minister van buitenlandache zaken, heeft thans ook zijn haodteelkenhig gezet onder de Fransch- Duitsche handelsovereenkomst. DE VERMINDERING VAN DE BEZET TING VAN HET RIJNLAND. Parijs, 19 Aug. Na afloop van den ministerraad) heeft Painlevé medegedeeld, dat de besprekingen tusschen Londen, Ber lijn en) Parijs voortduren. Er is nog geen enkele beslissing genomen omtrent de go- talsterkte van de geallieerd)© bezettingstroe pen in het Rijnland!. In antwoord op een gestelde vraag zeide Painlevé nog, dat de sterkte van het RJjnleger voortdurend wis selt. Voor de periode van Juli en Augustus 1927 bestond het uit 66000 Franschen en 14000 EngeJschen, hetgeen heel veeJi minder is dan in November 1925. NEDERL. BELANGEN IN CHINA. Een oorlogsschip gevraagd. De oorrespondent van het HbL te Sjanghai meldt: Door den terugtocht der nationale troe pen zijn ernstige verwikkelingen mogelijk geworden. De Nederlandsche Kamer van Koophandel alhier verzocht de Neder landsche regeering: „Zend onmiddellijk een oorlogsschip voor de besohermlng der Nederlandsche Wangen." sacco en vanzettl Het Landelijk comité van actie voor vrij lating van Saoco en Vanzetti besloot den vakcentrales in Nederland te verzoeken tegen de voortdurende gevangenhouding van Saoco en Vanzetti te protestcereni en een staking te proolameerem. De besturen van het N.V.V., NjtH„ Ned. Syrid. Vak verbond, Alg. Ned, Vaikverbond, Obr. Vak verbond en R.-K. Vakverbond, werden he den telegrafisch ultgenoodilgd tot eem be spreking op heden voor het afkondigen van een algemeen» demonstratieve proteststa king op Maandag 22 Augustus. Naar de „N. SoM» CrtT verneemt, is ten bureele van het Internationaal Verbond v. Vakvereeniglngen (LV.V.) een telegrafisch verzoek ontvangen) van het Amerikaansche Saoco en Vanzettil-oomlté een wereldstaking te proclameereru met het doel de onvoor waardelijke invrijheidstelling der beide anarchisten te bewerkstelligen! intensiever politietoezicht op doggersbank. Ter voldoening aan daartoe gedane verzoeken, heeft de minister van marine den oommandanten der polltlekruisers gelast, het terrein op en be-oosten de Doggersbank tot in de Duitsche Bocht, voorzoover bevischt door Nederlandsche vaartuigen, geregeld te bekruisen. POLEN. Luchtvaart. DE VLIEGTOCHT OVER DE ALPEN. Een Nodorlfiiidüche vlieger berickt Belllnzona. Uit Zürich wordt gemeld, dat de Inter nationale Alpenvluoht zeer onder de weers omstandighwlen te lijden had. De start vond Donderdagochtend om halfzes plaats; 26 vliegtuigen namen eraan deel, waarvan twee buiten mededinging. Om 7 u. 10 keerde als eerste de Italiaan Ralbl terug, die verklaarde dat het onmo gelijk was, over de Alpen te komen. Kort na hem keerde ook de Nederlander Steup terug, die mededeelde te Belllnzona te zijn geweest, maar niet te hebben kunnen lan den. Tot Vrijdagochtend acht uur waren reeds drie noodlandingen gemeld. Nader wordt gemeld, dat in totaal zes vliegtuigen te Belllnzona zijn aangeko men, o.w. één Nederlander. PREDIKBEURTEN. ZONDAG 21 AUG. Ned. Herv. Gemeente. Nieuwe Kerk (Weststraat): 's Morgens 10J uur, Ds. W. A. F. v. ï)ijk. Doopsbediening. Westerkerk (Weetpkdn). Geen dienst. Huisduinen: Geen dienst. Jollanadorp: Geen dienst. Evangelisatie (Palmstraat): 's Morgens 10 uur, Ds. J. de Pree. Geref. Kerk (Spoorstraat): 's Morgens 10 uur, Ds. H. Steen, 's Avonds 5.80 uur, Ds. J. D. Speelman. Hulpkerkdienst Gerei Kerk. (Militair Tehuis, Kanaalweg). 's Morgens 10 uur, Ds. J. D. Speelman, 's Avonds 6.80 uur, Ds. H. Steen. Chr. Geref. Kerk (Steengracht): 's Morgens 10 uur en 's avonds 6 uur Ds. H. Janssen van 's Gravenhage. Leger- en Vlootpredikant i.a.d. Oud Geref. Kerk (Hoogstraat): 's Morgens 10 uur en 's avonds 6.80 uur. Leesdienst. Luthersche Kerk: 's Avonds 7 uur, Dr. J. E. B. Blasé, 's Morgens geen dienst. Doopsgezinde Kerk: Geen dienst. Leger des Hclls (Spoorgracht 18). 's Morgens 7.80 uur, Bidstond, 10 uur Heiligingsdienst. 's Avonds 8 uur, Verlossingssamenkomst. 8.80 uur, Openluchtmeeting in de Prins Hendrik laan, bij het Station. Donderdag, Openbare Heilssamenkomst. JULIAN ADÜRP. Zendingsgebouw „Ster der Hope". 's Avonds 8 uur, de Heer P. Boon, van Breezand. DE VERDWENEN GENERAAL. Alle nasporingen naar dein verdwenen generaal Zagorskl waren tot dusver ver- geefsch. Ook d» verscherpte grenscontrole heeft geen resultaat opgeleverd! MEXICO. de burgeroorlog. Naar uit Mexico (stad) wordt gemeld, zijn in de Mexicaansche staat Jalisco, bij een gevecht tusschen federale troepen en opstandelingen 24 van deze laatsten ge dood. CHINA. De Noordelijken dreigen met een bombardement van Nanking. De toestand te Sjanghai kijft rustig, hoewei troepen vluchtelingen en versla- DE VLIEGTOCHT BAN FRANCISCO— HONOLOELOE. Twee vliegtuigen aangekomen. Twee andere vermist In de Amerikaansche pers wordt de naam van het vliegtuig dat den z.g. Dole- wedstrijd heeft gewonnen, anders vermeld dan ln de telegrammen. De New York Herald spreekt in haar telegrammen van de „Willow Rock" en niet van de Woolaroc, zooals het ln de Reuter-telegrammen heet. Maarwhats ls a name Het toestel is er niet minder om als eerste aangekomen in den wedstrijd om de 186.000 die waren uitgeloofd. Reuter meldt nog d.d. Woensdag uit Honoloeloe, dat de laat ons nu maar schrijven „Woolaroc" verscheiden malen sierlijk boven het vliegveld cirkelde vóór zij behendig neerstreek. De aankomst werd begroet met een salvo van leger- bommen. Het vliegtuig was te Oakland tegen' over San Francisco aan de Baai het laatst van alle opgestegen, doch ook het eerste, dat arriveerde. De bestuurder Arthur O. Goebel, was dan ook zeer aan genaam verrast toen men hem meedeelde dat hij den grooten prijs had gewonnen. De eerste prijs bedraagt 26.000 (van de 35.000), de tweede prijs is 10.000. De bedragen zijn beschikbaar gesteld door den multi-millionair James-Dole Die tweede prijs is trouwens ook ge wonnen, want ook de Aloha, bestuurder Martin Jones, heeft den overtocht met goed gevolg volbracht. De tijd van de „Woolaroc" is officieel vastgesteld op 26 uur, 71 min. 20 sec. Zooals men weet hadden negen vlieg tuigen aan den wedstrijd willen meedoen. Zij zijn ook opgestegen; maar juist op het oogenblik van opgaan kwam een dichte zeemist het spel in de war sturen en dwong zes van de negen vliegtuigen de poging te staken. Van die zes was er echter één, de Golden Gate, met mej. Mildred Doran als passagiere, dat het nogmaals probeerde en tenslotte goed weg kwam. Het vierde vliegtuig, dat opsteeg en goede „start" maakte was de Golden Eagle, bestuurd door Jack Frost. w Twee van de vijf achtergebleven vlieg tuigen de Elencanto en de Okjahoma zijn ernstig beschadigd. Er zijn dus twee vliegtuigen, welke zoek z^jn, de Golden Eagle en de Golden (Jate, welke ook wel de „Miss Doran" wordt genoemd. De marine-autoriteiten te Honoloeloe stellen alle mogelijke pogingen in het w erk om de twee vliegtuigen op te sporen. Tol dit doel zijn duikbooten, watervlieg tuigen en nog oorlogsvaartuigen van verschillende k type uitgestuurd. Ook de Hawai-eilande'n waar de vliegtuigen wel licht zouden kunnen zijn geland, zullen worden geïnspecteerd. Ook de eilanden aan de Californisobe kust worden afgezocht. Wegens de vermissing van de Golden Eagle en de Miss Doran is draadloos aan alle schepen op zee in de route San FranciscoHonoloeloe verzocht uit te kijken naar die vliegtuigen. Mei. Doran bestuurde het vliegtuig niet zelf. Zij zit in het toestel van den piloot Auggie Peddlur. De uitgeloofde belooningen. Uit San Francisco wordt gemeld, dat thans ln totaal 60.000 aan belooningen is uitgeloofd voor het vinden der /lol den Eagle" en „Miss Dorian". VLIEGONGELUK? Los Angelos, 19 Augustus. Een radio amateur zegt, dat hjj een draadloos be richt heeft opgenomen, waarin gemeld wordt, dat er op zee een verlaten vlieg tuig is gevonden met een reddingsboei, die een man en het lijk van een vrouw droeg. EEN NIEUWE FOKKER VOOR EEN OCEAAN VLUCHT. Morgen proefvluchten op Waalhaven. Naar de N. R. Ort. verneemt, wordt op het vliegveld Waalhaven door den tech nisch en dienst van de K. L. M. een Fok kervliegtuig gemonteerd met een Engel sche Juplter-motor, speciaal ingericht met het oog op een vlucht van Engeland naar Amerika en terug, welke een tweetal En gelsche vliegers hoopt te ondernemen. Vermoedelijk rullen met dit vliegtuig Zondag reeds eenige proefvluchten wor den gehouden van het vliegveld Waal haven uit Ingezonden Mededeetlng. met Moderne Elec. Schoenmakerij en Schoenhandel, TUINDORP. Onze plaatsgenoot, de heer M. A. Dulsbenhof, onderwijzer aen School 3, slaagde Dinsdag te Haarlem voor de Hoofdakte. Herziening Polderkeur. Verpachting grasgewas. Rondvraag.

Heldersche Courant | 1927 | | pagina 9