BE WIT E UIT DEN OMTREK Evangelisatie. Palmstraat. aaÉmni! IBETREKKINGENI Gemeenteraad van Wieringen Advertentlën. Schagen. B5.V» et- Landbouwtentoonstelling. De reparatie van het school gebouw te WcsterlandL Anna Paulowna. Texel. 1 Stoomvaartberichteri; CHRISTIAAN, IMttlS AMRIES DE HUS, Voor auto's en fietsen Gedurende de circus-vOor- stelilngen gelegenheid tot stalling voor auto's en fietsen op den Middenweg tegenover het Circus Zegt het voort van Breezand. een Modiste en vergevorderde Leerlingen, vraagt een Aanmelden: Zondagmorgen 11-12 uur. Spoorstraat 74. BEVRAAGD Dijkstraat 84, BEKENDMAKING. Wllhelminaatraat 76a. hebben opgeleverd, steekt hij niet gunstig af. Men tracht hem nu, dezen zwakkeren broeder, met diverse versterkende middelen weer krachtiger op de beenen te helpen. Het merkwaardige is, dat men daartoe geen ge bruik wil gaan maken van elders toegepaste moderne „patent geneesmiddelen", zooals uitbreiding van de motorbussen ten koste van de vaste-rails4ijnen, maar dat men terugkeert tot onze vanouds populaire huis middeltjes als daar zijn: het 5 cts.-taricf voor het traject Station—Dam of Station Postkantoor, en de eertijds zoo geliefde en beroemde „overstapjes". En in ons milieu, met zijn slappen ondergrond, zijn nauwe straten, hooge bruggen en fiets-concurrentie, zullen deze, wat oud-bakken, maar beproefde mid deltjes ook wel de juiste blijken te zijnI a, si. Men komt overigens dezen keer, als terugkèerend vacantjie-ganger, niet weerom in de stad als in een wat druilerige werk plaats waar het leven en de arbeid met moeite „op gang" moet gebracht worden men komt, in tegenstelling met andere ja ren, terug in een vol-levcnd milieu, waar de glans van een Koninklijk bezoek nog na- schijnt. Het Paleis op den Dam dat voor enkele dagen wakker was met het licht der kaarsenkronen door de ruiten, de adh- en afrijdende stads-karossen voor den ingang en de door, niet minder dan 1200 genoo- digde Olympiade en andere gasten be stormde, rijk voorziene „buffetten", is nog maar in zijn eersten sluimer, dié zijn her nieuwden, gebruikelijken doodslaap voor afgaat.... Andere, bui'tendandsche, Ko ninklijke gasten toeven nog hier en daar of staan nog maar juist op het punt van ver trekken. Versieringen, verlichtingen, zijn er nog nètVan den Marathon- toren in het Zuid-Westen, aan den Amstei- veenschen weg, stijgt de vlam nog op. Er ligt nog glans over de stad. En de overgang van den koninklijken glans der natuur tot haar, ons steedsche steenen te huis, wordt er wel iets gemakkelijker door. WEKELIJKSCHE CAUSERIE. Toen de Nederlandsche veehandel in en na 'den wereldoorlog in de Oostzee en Bal- kanlanden afzetgebied wegens de groote verandering op maatschappelijk, economisch en agrarisch gebied had verloren, moest men uitzien naar nieuwe afnemers. Men meent deze gevonden te hebben in Midden- en Zuid-Ainerika, waar de Spaansch-La- tijnsche landen, Brazilië, Argentinië, Chili en Mexico zich meer en meer op de vee teelt, en vooral op de veredeling daarvan beginnen toe te leggen. Het voorbeeld daar van wordt den inlanidschen boerenstand, door enkele vooraanstaande personen in den lande gegeven. Eén van die personen in Mexico is president Calles. Hij heeft zijn plannen tot verbetering van den landelijken veestapel ingezet met den aankoop van 25 atamboekvaarzen. Aan de N.V. Vee export en Handelsvereeniging te 's -Gravenhage is opgedragen, deze leverantie in orde te bren gen, aan we'ke opdracht reedi is voldaan. Men hoopt, dat dit het begin van meerdere leveringen zal zijn en zoo in de warme ge westen te herwinnen, wat men in de koude streken verloren heeft. MARKTO VERZICHT. De grasstand begint zich langzamerhand te herstellen en daarmede komt ook de lust om de weide weer met nieuwe of meerdere bewoners te stoffeeren. Speciaal neemt de lust voor lammeren toe, daar is dit voor te zeggen, dat de handel in vette schapen lang zaam aan eene tevreden wending neemt, ook de wolprijzen zijn goed, voor wol en schapen wordt meermalen 50 ontvangen en dat is goed. Vette koeien waren iets trekkend, zoodat ze den prijs van verleden week niet konden bereiken. Voor eerste kwaliteit werd van 0.95 tot 1.05 be- taalld, voor 2e kw. 0.80 a 0.90; gelde- koeien, voor de weide 0.65 A 0.75, dat zijn dan late herfstkoeien, soms voor de slacht, vallen ze mee, dan worden ze ook wel opgezet. Nuchtere kalveren waren goed: 10 a 32. In lammeren was nogal handel. Er was eene flinke collectie goede Tesse- laars aanwezig, prijzen 16 22. Uit- voer-lammeren 22 25. Vette oude melkschapen 30 a 36; vette uitvoer- schapen tot 38. Van vette varkens was een ruime aanvoer. De prijzen waren in den beginne goed. Dat gaf bij den tusschenhan- del wel eenige trekking. Besteed werd voor varkens van 250 a 275 pond 24 cent per pond, voor varkens tot 350 pond 35 cent. De heer C. de Wit, Stcflpen, Zijpe, ontving Vlekziekte omder varkens. Te Schagen komen gevallen van vlek ziekte onder de varkens voor. Woningnood. Voor den bouw van een nieuwe direc teurswoning bij de gasfabriek waren 15 bil jetten ingekomen. Laagste inschrijver was S. Knuwer met 8950. Harddraverij. Vanwege de Harddraverij-Vereeniging „West-Friesland" zal op 25 September te Schagen een dubbele draverij worden ge houden. .T Een voormiddagdraverij voor Nederland sche paarden van meet om prijzen van 200, 100 en 50. Een namiddagdraverij internationale han dicapdraverij om prijzen van 300, J 150, 1 Op Ten avond van den dag wordt van wege de gemeente een groot vuurwerk af gestoken. De afdeeiing Zijpe van de Holl. Maat schappij van Landbouw besloot by gelegen heid van de kermis te Schagerbrug op den Maandag een landbouwtentoonstelling te houden, waaraan nadere attracties verbon den zullen worden. Het Schagermarktfonds over h!et 2e kwartaaL Het Schager Marktfonds ter verzekering van afgekeurd slachtvee verzékerde in het 2de kwartaal van 1928 938 runderen, waar van in de openbare slachthuizen 2 geheel en 452 gedeeltelijk werden afgekeurd. De onl vangsten bedroegen 4345, de uitgaven 3599-25, alzoo een kassaldo van 745.75. De Ver. „Helpt U zeil" over het 2e kwartaal. De Vereeniging tot ondersteuning bij ziekte „Help U zelf" ontving in het 2de kwartaal van 1928 aan contributiegel den 303.82^, terwijl de uitgaven 311.04. bedroegen, al'zoo gaf dit kwartaal een 11a- deelig saldo van 7-H1/»- Aan ziektege'd werd 245.50 uitgekeerd, dat ten goede kwam aan 7 personen, die samen 206 ziek tedagen in rekening brachten. Deze ont vingen alle de volle uitkeering 1.25 per dag, terwijl 2 personen voor het halve ziek- tegeld 0.62j1/ per dag in aanmerking kwamen. Het halve ziektegeld wordt uit gekeerd als men reeds 20 weken liet volle geld heeft ontvangen. Het ledental werd met 2 vermeerderd. Radio-Installatie In het Tehuis voor O. v. Dagen. De gemeente Zijpe geeft een mooi voor- beefld hoe het met een kleine inspanning mogelijk is, in gestichten en instellingen de inwonenden van gezellige muziek te voor zien. Men heeft daar voor het plaatsen van een radiotoestel in het Tehuis voor Ouden van Dagen eene collecte gehouden, die schitterend is geslaagd. In ;de 5 hoofddor pen werd voor dit doel 620.80 gecollec teerd, wat wij een schitterende belangstel ling noemen. Een kostbaar bollenland Te Breezand werd door den heer D. Blaauboer 8 H.A. land voor bollenteelt ver kocht voor den belangrijken prijs van 6000 per H.A. Geen wonder dat Bree zand een bloeiende toekomst wordt voor speld, en er van een nieuw Lisse gesproken wordt. Spoedeischendo vergadering van den gemeenteraad op Vrijdagmiddag 3 uur. Aanwezig alle leden. Voorzitter: Wethouder Bosker, loco- Burgemeester. Secretarisde Heer O. F. van Duin. Een kasgeldleening van f 10.000. De voorzitter opent de vergadering en deelt mede, dat deze vergadering spe ciaal belegd is voor het aangaan der kasgeldleening. In de vorige vergadering is besloten deze Ieening, groot flO.OOÖ, aan te gaan bij de Bank voor Nederland sche Gemeenten, tegen een rente van 5°/0. De aanbieding van de Bank bleek echter op een misverstand te berusten, want thans is bericht ingekomen, dat de intrest 5'/a °/o moet zijn. Hot raadsbesluit dient dus gewijzigd te worden. Intusschen is van de Ooöp. Boerenleenbank alhier een aanbieding ontvangen voor een rente van 5 °/0. B. en W. stellen daarom voor de kasgeldleening tegen dit procent bij de Boerenleenbank te sluiten. De heer Lub vraagt of op de aanbie ding van de Boerenleenbank vertrouwd kan wordon. De voorzitter antwoord bevestigend. De heer Bakker informeert of deze leening tot nieuwjaar loopt. De voorzitter bevestigt ook dit. Hierna wordt het voorstel van B. en W. zonder stemming aangenomen. Hoewel dit punt niet op de agenda staat vermeld, wenscht de voorzitter ook te bespreken de kwestie van het onder brengen dor leerlingen gedurende de reparatie van het schoolgebouw te Wes- terland. Het is gebleken, dat dit werk ongeveer 6 7 weken zal moeten duren. Duarom is een hulpgebouw noodig. Het oog is gevallen op het kerkgebouw te Westerland, doch hiervoor moet een ver gadering worden belegd van kerkeraad en kerkvoogden. Verder bestaat da mo gelijkheid, dat het kerkbestuur het ver zoek afwijst en daarom is het zaak thans te besluiten, wat dan moet worden ge daan. B. en W. hebben ook het oog gehad op de woonkeet van Van Meekeren, maar zij vreezen, dat die te duur zal worden. Van Meekeren vraagt f1300. Bovendien komen hierbij de kosten van verplaatsen, die zeker 1800 zullen be dragen. De heer Jb. Lont vraagt of er bij het kerkbestuur bezwaar zal zijn. De voorzitter: Misschien wel. De heer Oden merkt op, dat al deze kosten bespaard hadden kunnen wordon, indien de zaak was bespoedigd. Het loopt al langer dan een jaar. De voorzitter: Wij hadden toch niet buiten een hulpgebouw gekund. De heer Oden oppert den wensch eerst de meest dringende reparaties thans te doen uitvoeren en met de andere te waphten tot de volgende vacantie. De heer Kaan meent, dat het nooit in drie weken kan klaar zijn. De heer Lub zegt, dat de gelegenheid er is geweest, maar die is ongebruikt voorbijgegaan. De voorzitter zegt, dat er nog een uitweg is en wel door liet pakhuis van Kaan tijdelijk te huren. Dit is met minder kosten in orde te brengen. Ook de heer Jb. Lont meent, dat de woonkeet van Van Meekeren te duur wordt. Er komen zooveel kosten bij van het sloopen en opbouwen. Spr. heeft liefst de kerk. De heer Oden vraagt of door het ge meentebestuur reeds gevraagd is naar de kerk. De voorzitter antwoordt, darbij er met den heer Kaan over heeft gesproken. Maar het is Zoüdag vergadering. De heer Lont vindt, dat, als het kerk bestuur het verzoek afwijst, het pakhuis van Kaan gehuurd moet worden. De heer Lub zegt, dat dit nogal be zwaarlijk is voor veraf wonende kinderen. Ook de heer Kaan zegt, dat je geen ideale toestand krijgt. De heer J. Kooy meent, dat het Kerk bestuur er niet op tegen zal hebben. De heer M. Iiooy vraagt naar do kosten voor het inrichten van bet pakhuis van Kaan. De heer Kaan meent zelf, dat die onge veer f 100.zullen bedragen. De Voorzittor zegt, dat ter bespoediging aan een paar aannemers prijsopgaaf zou kunnen worden gevraagd. De heer Oden is voor aanbesteding. De heer S. de Vries is er voor een termijn van oplevering te stollen. Ten slotte wordt zonder hoofdelijke stemming besloten te trachten hot kerk gebouw voor hulplokaal te krijgen ge lukt dit niet, dan zal het pakhuis van Kaan worden gehuurd. Het werk zal worden aanbesteed en een termijn van oplevering zal worden gesteld. Het is verder de bedoeling, dat eerBt het eene lokaal wordt afgewerkt. De kinderen van dat lokaal worden dan tijdelijk onderge bracht in het hulplokaal, terwijl de anderen in de school kunnen blijven. Later krijgt het andere lokaal een beurt. De heer Oden vraagt nog of men met het hulplokaal niet in conflict zal komen met den inspecteur. De Voorzitter meent, dat die ook maar eens wat door de vingers moet zien. De heer Oden gelooft, dat hjj anders niet veel door de vingers ziet. Hierna sluiting. Naar wij vernemen heeft de Wed. L. Berghuis haar woonhuis in de Beltstraat uit de hand verkocht aan don heer L. Duynker alhier. VOORSCHOT LANDARBEIDERS WET. Bij beschikking van den (minister van financiën van 9 Augustus, is aan de ge meente Anna Paulowna een voorschot uit Is Rijiks kas verleend tot een maximum van 3600, ter uitbetaling van het door een landarbeider benoodigd bedrag voor de verkrijging vani een plaatsje. GEBOREN: Hendrik Jasper, z. v. J. P. Mosk en M. Minnema; Rie Annie, d. v. C. Geerligs en A. O. Schermerhorn; Wil lem Constantinus, z. v. E. O. van Oorschot en A. M. M. Bierman; Pieter, z. v. L. den Das en W. Koopman. GETROUWD: Jan Johannes Perme- kamp en Trijntje Blokker. OVERLEDEN: Josephine de Vliegher, 29 jaar, echtgenoote van Arthur Aloysius de Guchteneire; Tountje Cornelissen, 86 j., wed. van Roolof KeppeL Gedurende de maand Juli zijn 3e vol gende bouwvergunningen afgegeven: Aan L. Alkemade, P. J. Zoete, F. Metze- laar, J. H. Noorden, J. H. Noorden, J. H. Kreuwel, C. D. de Boer, P. J. Waiboer en A. van Stipriaan tot het bouwen van een woonhuis; aan de firma Neüvel tot het bouwen van een woon- en winkelhuis. Politie Anna Paulowna. Verloren: een horloge en een vulpen. Gevonden: kistjes. Inlichtingen ter secre tarie. Deze week werden van hier verzonden: 1305 lammeren, 346 schapen, 47 varkens, 14 kalveren, 1 koe. Burgerlijke Stand van Texel van 4 tot en met 10 Aug. GEBORENMaria Margaretha. d. v. Jacob Sake Groendijik en Annigje Krugers. Janna Martha, d. v. Albert Klaas Jonker en Pieternella Diderika Jonker, Johannes Frederik, z. v. F red er ik Marie Steinmetz en Cornelia Pisart. Cornelia, d. v. Frans Stark en Maartje Lok. ONDERTROUWDJ Cornel'is Ingenluijff en Jannetje Maas. Jan Cornelis Bakker en Aagje Maas. Pieter Smit en Agatha Mar garetha Hin. Nan Dirk Vermeulen en He- lena van den Hoek. OVERLEDEN: Jacob Kuiper, 81 jaar, weduwnaar van Geertje Dogger. Hendrik Hin, 76 jaar, ongeh. Gevonden: x Engelsche sleutel, 3 portemonnaies, 2 meisjeshoeden, 1 thermo meter, 1 gummi riem, 1 schoenentrekker, 5 schopjes, 2 rijwielplaatjes, 1 paar sokken. Stoomvaart Mij. Nederland., Prin9 der Nederlanden, t., wórdt 12 Aug. 6 u. v.m, te IJmuiden en1 10 u. v.m. te Amaterdm verwacht. Bali, t., 10 Aug. te H'avre. Radja, t., 10 Aug. te Marsellle. Koningin der Nederlanden, u., 9 Aug. te Genua Riouw, t., pass. 9 Aug, Gibraltar. Kennemerland, t., pass. 9 Aug. Dungxne»». Borneo, t., 9Aug. v. Suez. Oiania, pass. 8 Aug. Kiel-Holtewau. Rotti, u., 8 Aug. v. Padang. Kamgean, t., 7 Aug. v. Singapore. Eemland, u., pass. 7 Aug. Teneriffe. Kon. Ned. Stoomboot Maatschappij. Haarlem, u., n Aug. te Taltal verwacht. Eos, 10 Aug. te Rotterdam. Pcrseus, 10 Aug. te Rotterdam. Tellus, 10 Aug. te Amsterdam. Theseus, 10 Aug. te Kopenhagen. Erato, 10 Aug. te Amsterdam. Stella, 10 Aug. te Amsterdam. Orpheus, 10 Aug. te Aarhus. Pluto, 10 Aug. te Amsterdam. Neptunus, 10 Aug. te Rotterdam. Nero, 10 Aug. v. Amsterdam. Proteus, 10 Aüg. v. Amsterdam'. Rhea, 10 Aug. te Hamburg. Strabo, 10 Aug. v. Amsterdam. Ulysses, xo Aug. te Hamburg. Venezuela, xo Aus- v. Amsterdam. Aurora, 9 Aug. v. Lissabon, Iris, 9 Auig. v. Amsterdam. Pollux, 9 Aug. v. Smyrna. Adonis, 9 Aug. v. Alicante, Ajax, 9 Aug. v. Palermo. Bennekom, 9 Aug. v. Amsterdam'. Euterpe, 9 Aug. v. Vigo. Ilos, 9 Aug. v. Villa Garcla. Minerva, 9 Aug. v. Port-au-Prinee. Berenice, 9 Aug. v. Patras. Poseidon, 9 Aug. te Tunis. Nereus, pass. 9 Aug. Gibraltar. Ganymedes, 8 Aug. te Huil. Baarn, u., 8 Aug. v. Tocopilla. Simon Bolivar, 8 Aug. v. Barbados. Hercules, 8 Aug. v. Constantinopel. Orestes, u., 8 Aug. Azoren gesiign. Saturnus, 8 Aug. v. Varna. Agamemnon, u., 7 Aug. te Porto Kico. Alkmaar, u., 7 Aug. te Guayaquil. Odysseus, 7 Aug. v. Danzig. Deucalion, 7 Aug. te Lemni. Vesta, 7 Aug. v. Kingston, J. Kon. Holl. Lloyd. Kennemerlancf, 10 Aug. (te Amsterdam. Maasland, 9 Aug. v. B.-Ayres. Waterland, t., 9 Aug. v. Santos. Kon. Paketvaartmaatschappy. Ndeuw-Holland, 9 Aug. te Melbourne. Nieuw-Zeeland, 9 Aug. v. Batavia. Roggeveen, 8 Aug. v. Singapore. Tasman, 8 Aug. v. Batavia. Halcyon Lijn. Stad Dordrecht, 9 Aug. v. Montevideo. Holland—Afrika Lijn. Heemskerk, t., io Aug. v. Port Soudan. Vechtdijfc, io Aug. te Antwerpen. Rijperkerk, 9 Aug. te Zanzibar. Grijpskerk, 9 Aug. te Hamburg. Vechtdijk, u., 9 Aug. v. Hamburg. Alkaid, 8 Aug. v. Hamburg. Billiton, t., 8 Aug. v. Marsellle. Holland—West-Afrika Lijn. Rijnland, xo Aug. te Amsterdam. Scheldestroom, io Aug. te Hamburg. Ceres, u., 9 Aug. te Lagos. Delfland, u,, pass. 9 Aug. Las Palma». Vlieland, t., 8 Aug. v. Freetown. Holland—Amerika Hjn. Rotterdam, wordt 12 Aug. 3 u. n.tn. te Ply- mouth verwacht. Blijdendijk, wordt xx Aug. 1 u. v.m. voorgaat» den Nieuwen Waterweg verwacht. I.ochgoil, 10 Au®, v. Rotterdam. Alkaid, 10 Aug. te Antwerpen. Vplendam, 9 Au®, v. Halifax. Veendam, pass. 9 Aug. Lizard. Maasdam, 8 Aug. te Tampico. Nebraska, 7 Aug. te Vancouver. Eemdijk, 6 Aug. te San Francisco. Holland—Britsch-Indië Lijn. Streefkerk, t., pass. 10 Aug. Dungeness. Koudekerk, t., pass. 9 Aug. Perim. IJselkerk, u., 7 Aug. te Calcutta. Holland—Australië Lijn. Blitar, t., 10 Aug. te Antwerpen. Aagtekerk, t, 9 Aug. v. Fremantle. HollandO.-Azië Lijn. Salabangka, u., 9 Aug. v. Penang. Gemma, u., 9 Aug. v. Hamburg. JavaNew-York Lijn. Blommersdljk, 9 Aug. v. Aden. Tosari, 9 Aug. te Padang. Merauke, 8 Aug. Madera geslgn. City of Birmingham, 7 Aug. te New York. Machaon, 2 Aug. v. New York. Java—Bengalen Lijn. Bengkalis, 10 Aug. v. Calcutta. Java—ChinaJapan Lfln. Tjisaroea, 9 Auü. v. Batavia. Tjikarang, 7 Au®, te Hongkong. Tjimanoek, 7 Aug. te Yokoham». Rotterdamsche Lloyd. Gorontalo, u., pasa. 9 Aug. Carworiro. Tjerimai, t., 9 Aug. te Marsellle verwacht. Insulinde, u., 9 Aug. te Southampton. Madioen, 9 Aug. te Bremen. Samarinda, 9 Aug. te Hamburg. Kota Radja, u., pass. 9 Aug. Gibraltar. Tambora, u., 8 Aug. te Belawan. RotterdamZuid-Amerika Lijn. Alchiba, 10 Aug. te Rotterdam. A'cyone, 8 Aug. +e B.-Ayres. Aludra, 8 Aug. te Hamburg^ Stoomvaartmaatschappij Oceaan. Eurybates, 10 Aug. te Hamburg. Diomed, xo Aug. te Rotterdam. Asphalion, 9 Aug. te Cebu. Jason, 9 Aug. v. Padang. Pyrrhus, 9 Aug. v.m. 11 u. 30 op 120 m. Z. v. Land's End gesign. Polydorus, pass. 8 Aug. Gibraltar. Cyclops, 4 Aug. v. Colombo. Melampus, 4 Aug. v. Batavia. Eurymedon, 4 Aug. te Batavia. Geboren ARNOLD, Zoon van J. WESSELS en O. WESSELS— DUNSELMAN. Emsdetten, 7 Aug. 1928. Westphalen. Geboren Zoon van P. KORVER en J. M. O. KORVER— GOES. Den Helder, 10 Aug. 1928. Eenige en algemeene kennisgeving. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het overlijden van onzen innig geliefde Echtgenoot, zorg zame» Vader, Behuwd zoon, Broeder en Zwager, den Heer Bootsman K.M. in den ouderdom van bijna 36 jaar. Uit aller naam: Wed. A. DE HAAS— VAN HEUZEN. Den Helder, 10 Aug. 1928 Middenstraat 108. De begrafenis zal plaats hebben op Dinsdagl4 Aug. a.s., des n.m. 1 uur, vanuit het Marine Hospitaal. Hiermede betuigt onderge- teekende zijn hartelljken dank voor de vele blijken van be langstelling, in 't bijzonder van het Spoorwegpers. ondervon den bij mijn 25-jarig ambts jubileum bij de Spoorwegen. J. MULDER. Hiermede betuigen onderge- teekendenhunne hartelljken dank aan den Heer TIELROOIJ, Weststra at, voor het redden van hun Zoontje, op Donder dag j.1. M. D. DE JONG en Echtgenoote. Voor direct gevraagd een CHAUFFEUR. Adres: Autobus- Taxi- onderneming S. MOORMAN, Smidstraat 33. Tel. 470. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden, betuigen wij na mens wederzjjdsche familie onzen hartelljken dank, inzonder heid equipage Hr. Ms. »0 8«. P. B. GERRITSEN. A. D. GERRITSEN— DE JONGE. Den Helder, 9 Aug. 1928. Ankerpark 4. Z0NDA8 v.m. 10 uur: Do Hoer P. BOON, Gevraagd eén net DAG MEISJE. Voor lichte werk zaamheden. Hoog loon. Adres: Bassingracht 6. Gevraagd een net Meisje, van 16-26 Aug., van 'smorgens 7.30u. tot 's middags 2 uur. Zich aan te melden s'avonds tusschen 7 en 8 uur. Hoofdgracht 56a. Een nette Loopjongen ge vraagd, goed kunnende fietsen. Zéch aan te melden bij „Semperflorens",Koningstr. 13. Voor direct gevraagd een flinke Naaister, loon naar bekwaamheid, hoog salaris. Modebazar S. HERSCHEL, 21 Koningstraat 23. Gevraagd voor direct, een net MEISJE, 16—19 jaar. Aanmelden, Binnenhaven 33, (na 7 uur). Net MEISJE gevraagd. AdresDijkstraat 57. Gevraagd een Dienstbode. Adres: LONDON, Middenstraat 84. Een net Duitsch meisje biedt zich aan als Dienstbode voor dag en nacht. Brieven onder No. 828, aan het bureau van dit blad. Zoo spoedig mogelijk een net MEISJE gevraagd, niet bene den 16 jaar, klein gezin, wasch buitenshuis. Adres: HEUVELINK, Keizerstraat 114. BANKETBAKKERIJ. Gevraagd een flinke jongen voor loop en bakkerijwerk. Aanbieding 's Avonds na 8 uur. Adres: VAN ALPHEN, Ondergeteekende maakt be kend dat hij de Coiffeurszaak van den heer VAN OOIJEN heeft overgenomen. Beleefd beveelt hij zich aan voor alle soorten van haar knippen, zoowel voor Dames als Heeren. Hoogachtend Uw dw.( T. H. BRINK,

Heldersche Courant | 1928 | | pagina 11