MIME COURANT PRIMA PARELCOKES 90 CENT PER H L. DE GEHEIME ZENDING. VAN ZATERDAG 12 JANUARI 1929 VIERDE EN LAATSTE BLAD. PLAATSELIJK NIEUWS Den Helder. THUISBEZORGD TELEFOON 235 EN 479 Abonnementsgelden. vóór 15 Januari PREDIKBEURTEN. ZONDAQ 13 JANUARI. Onze burgemeester heeft het eere- voarzibterschap aanvaard van de Plaatselijke Oommilsste van denl Bijz. Vrijiw. Landstorm. CANDIDAATSTELLING TWEEDE KAMER. In de vergadering van de R. K. Kies- vereen. „Eendracht" is Dinsdagavond met algemeene stemmen besloten alleen den heer Oh. L. v. d. Bilt in het district Den Helder candidaat te stellen voor de Tweede Kamer. FRYSK SELSKIP „GYSBERT JAPICX". Frlezenl Op Snjeontojoun de 19e Janne- waris hflldt „Gysbert Japicx" syn twadde {[earkoinste. De Skagers komme hjir mei n wünder moai stik. Sjoch foaral de adfortlnsje yn dizze kranto fen oan- steande Tlisdel. AANBESTEDING. Door den archltedt J. J. Sohoeffelen berber wend Vrijdag alhier aanbesteed het bouwen van een café met kegelbaan in de Prins Hendriklaan (Jullanapark). Ingekomen waren de volgende bllletten: J. Bakker te Alkmaar 50900—, K. Ito], Alkmaar ƒ43943.—, M. C. van der Plas, den Helder 42495.—, Minneboo Wal- boom, den Helder 42390.W. A. Ran, den Helder 42276.C. Bot, den Helder 40500.firma Starrenburg Boer- dljk, den Helder 39890—, O. Quak, den Hélder 39840.—. AFSCHEID H. SCHUITEMA. Te Groningen heeft de heer Schuitema leer aar aan de Middelbare Landbouw- school aldaar, in tegenwoordigheid van den inspecteur van het landbouwonder wijs, afischeid genomen van directeur, leeraaren en leerlingen.. De heer Schuite ma, was van 1 Sept. 1898 tot 1 Octobar 1912 leeraar aan de R.H.B.S. alhier, en werd met ingang van den laatsten datum aan de onderwijsinstelling te Groningen benoemd, waarvan hij 'thans afischeid heeft genomen. Tevens was de heer Schuitemal eeraar aan de G.H.B.S. te Enkhuizen. Als een bizonderheid kan worden vermeld, dat hij in het bezit was van alle zes middelbare acten voor de wis- en natuurkundige wetenschappen, die in Nederland kunnen worden verworven. Met hem waren slechts wijlen prof van der Waals en de heer Krediet te Bergen op Zoom de eeni- gen in ons land, welke in het bezit waren van deze zes ac.en. De bij zijn afischeid gehouden toespra ken getuigden van die groote waardee ring, die men voor den scheidenden lee raar had. Een geschenk, vergezeld van een album met de namen der schenkers werd hem bij die gelegenheid overhan digd. HUMOR IN DE RECLAME. In dit nummer zullen onze lezers in de advertentie-kolommen weer aantreffen een humoristische advertentie van de fa- brikante van de bekende D. E. Echte Frieeche Heeren-Baai, geteekend door Ton van Tast. Wij twijfelen niet, of deze serie zal, evenals het vorige jaar, weer met veel belangstelling worden, gevolgd. ingezonden Mededeellng. FJ.BOOYiZBON BRAND IN DE KONINGDWARSSTRAAT. Door onbekende oorzaak is Donderdag nacht, te ongeveer half drie, brand uitge broken in de kapperszaak van den heer G. Bak, Koningdwarsstraat 42. De heer B. die door lawaai in zijn zaak wakker werd, meende aanvankelijk dat er in brekers waren. Hij spoedde zich naar be nedon en opende de deur van de achter kamer. De vlammen sloegen hem tege moet. Verschrikt en verbouwereerd holde hij nuai' buiten en riep hulp ln. De brand weer werd gewaarschuwd en spoedig werd de strijd tegen de vlammen, met twee slangen op de waterleiding aangebon den. Het blusschen was geen gemakke lijke taak. Door do strenge vorst be vroor het wegloopende water bijna on middellijk en werd de straat spiegelglad. Na ongeveer anderhalf uur was de brand gebluscht. De zaak, die gevestigd was ln een burgerwoonhuis, was totaal uitge brand. Verzekering dekt de schade. Op het terrein van den brand waren o.m. aanwezig de burgemeester, de op- perbrandmeester, de heer A. Dokter, de directeur van de gasfabriek, de heer Teune, de commissaris en Inspecteur van politic. Er was in dit nachtelijk uur van de -zijde van het publiek begrijpelijkerwijs niet veel belangstelling. DE EUGENIA. De definitieve werkzaamheden voor het vlotbrengen van de Eugenia, zijn Don derdag begonnen. Dinsdag was men reeds bezig met het weghalen van wat losse steenen, doch Donderdag heeft het depar tement van Waterstaat toestemming ge geven tot het nemen van alle noodige maatregelen. De steenen dam, waarop het schip ge boeid zit, zal gedeeltelijk worden wegge nomen en ook van de steenglooiïng zal een gedeelte verwijderd moeten worden. Het zal een interessant gezicht zijn, als het werk eenmaal zoover gevorderd is, dat men zal trachten het schip vlot te sleepen en zeker zal de belangstelling daarvoor groot zijn. Als het werk nu maar succes heeft. „HET PROCES MARY DUGAN". Omtrent dit tooneelstuk, dat op Maan dag 21 dezer .alhier word: opgevoerd door het gezelschap SaaTborn, liet zich de „Allr- maarsche Courant" als volgt uit: Mien moet zich er over verwonderen, dat een tooneetgezelschap in staat is, op zoo sterke wijze het puibliek te boeien en in hevige spanning te houden, door een strafproces. Maar alle factoren werken hier op de meest gunstige wijze samen en de schrijver is er in geslaagd door een aaneenschakeling van sterke scènes het publiek met het proces van Mary Dugan te doen meeleven. En wanneer dan aan 't slot de jury (het publiek) de vraag wordt gesteld: Is Mary Dugan schuldig, ja of. neen? klinkt het „Neen" spontaan op uit het van spanning bevrijde publiek. Dat een zoo sterk speelstuk bij drie gezel schappen tegelijk op het repertoire is geno men verwondert ons thans niet. „Het Volk" schreef: Aldus heeft in Nederland de derde Mary CENTR. GENOOTSCH. VOOR KINDER HER STEL L. EN VACANTIEKOLONIES Wij verwijzen belanghebbenden naar de advertentie van bovengen, genootschap, voorkomende op pag. 3 van het le blad. HET BUDAPESTER STRIJK KWARTET. Beseffende het optreden van boven genoemd tpraohteras mfole Woensdag 16 Januari a.s. in „Casino" volgen hieronder nog eenige verslagen uit binnen- en bui tenland, Amsterdam. „Algemeen Handelsblad": „Met werken van Debussy, Dohndnyl en Haydn heeft dit strijk kwartet zich onmiddellijk een voorname plaats onder de hier bekende kwartetten veroverd." „Maasbode": Het optreden van het Buda- pester Strijkkwartet is ons een openbaring geweest. Zeldzaam muzikaal spel, een uiterst afgesloten homogeniteit kenmerxen dit kwar tet. Hun jeugdige geestdrift sleept een elk mede. Den Haag. „Het Vaderlsnd": „De toevoeging „buiten gewoon" ln de matlnè-aankonaiglng van gis teren was ditmaal gewettigd. Ik heb de hee- ren Hauser, Pogany, Ipolyl, Son met stijgen de bewondering aangehoord. Iets aparts heb ben zij in hun ensembletoon. Deze is waarlijk de intimiteit zelve en wel zoo zuiver in alle nuances, van het echte kwartctidioom als ik maar zelden gehoord heb." „Nieuwe Rotterdamsche Courant": „De hee- ren hebben een volledige overwinning behaald. Zeer verklaarbaar: want een meer volkomen kunst van samenspelen is moeilijk denkbaar." „Haagsche Post": Van ras gespro ken. Hebt u het Boedapester Strijkkwartet gehoord? Ik vrees, dat gij het verzuimd hebt. Tracht dan de schade in te halen. Want wat deze Hongaren ons bieden, is weer eens van de allerbovenste plank, volkomen uit de sfeer der Bohemers. Dat is misschien de duidelijk ste en. kortste recensie." B e r 1 ij n. „Berliner Lokal-Anzeiger": „Einen beson deren Genusz beredtete das hier erstmals er- schieneue Budapestcr Streichquartett. Zwar spielten die Herren Haydn und Schubert stel- lenweise mit der Ueberzatlichkeit, die für Debussy besser geeignet sein mag, aber ab- gesehen hiervan war ihr Zusammenwirken so nobel und so grundmusikalisch, dasz dieses Quartett unbedenkiich den besten Kammer- musikvereinigungien zugezahlt werden darf, die bislang zu uns gekommen sind." Betreffende toegang voor niet-leden van Toonkunst raadplege men biljetten en advertentiën. Aan onze lezers bulten de stad doen wij het verzoek de abonnementsgelden voor het eerste kwartaal tem bedrage van 2— \*M per postwissel over te maken of op onze postgirorekening 16(106 over te schrijven. Na genoemden datum wordt beschikt met 0.15 verhooging. Over de abonnementsgelden ln de stad wordt dezér dagen per looper beschikt. Wij verzoeken beleefd de kwitantie bij eerste aanbieding te voldoen. DE ADMINISTRATIE. FEUILLETON door EDGAR FRANKLIN. 26) „Ja? En als alles niet in orde komt?" vroeg Mabel, en. hij merkte dat er een nieuw gezag in haar toon klonk. James Folsorn hield niet van draaien; zonder zich te bekommeren om de gevol gen lïad hij, afgescheiden van den zed •- lijken kant van de zaak, het altijd .gemak kelijker gevonden de waarheid te spreken dan te liegen. Maar de •omstandigheden kunnen aan de dingen een .ander aanzien geven, Folsorn'is stem. was een. bedarende balsem toen hij berustend zeide: „Nou, in dat geval zou er denkelijk niets anders op zitten dan om te keet-en en den weg naai- Arlindale in te slaan, Mabel!" Daarna reed hij snel voort, tot zij het plaatsje Wingfield binnenkwamen; en bij eiken hoek kreeg hjj een rilling bij de gedachte dat. een agent met 'n arends oog hem' daar zou staan opwachten. Zijn stemming Was intusschen niet blij moedig. Als het mogelijk was, was hij stel. lig van plan, Mabel op de een of andere veilige plaats waar zij het geriefelijk had, achter te laten en den trein naar New York te nemen. En als dit niet mogelijk bleek, was hij nog altijd van plan, Mabel op de een of andere manier te verlaten en denzelfden trein naar New York te pak ken. Hij zou en moest dien trein hebben, zelfs als hij tenslotte Mabel er ook in zou moe en sleuren. Ja, waarach.igl Hij zou dllen trein nu nemen, al moest hij zich, met ongewapen de vuisten, vechtend zijn weg banen tus- schen een heel r giment van politie-agen- ten en een machine-geweer-compagnie van Maibeis door! Dit waren mogelijk dwaze gedachten, maar Jameis was nu eenmaal in dé stemming ertoe. Hij kende Wingfield heel goed. Verder op, zoo herinnerde hij zich, was een dro- gistwinkei, eenügszins gelijkende top Ambl r's vermaledijde inrichting. Hij hield g ii aan op den trottoirhand voor een donker, op zichzelf staand huis, zonder nog gevangen genomen te zijn, en zeide kort: „Ik ga daar opbellen, Mabel. Jij blijft hier!" „Zie ik er hehsch zóó dom uit?" vroeg Mabel bijdehan terwijl zij hem volgde „Ga dan mee", gromde FoLsora. Zij was dus van plan hem niet los te laten. Folsom smoorde een zucht. Dat ver eenvoudigde de zaak geenszins. Toch was hjj ditmaal niet van plan geweest, een poging te doen om zijn vrijheid terug te krijlgen. Veeleer was hij voornemens geweest terug te komen om1 verslag te doen en daarna kalmeerend tot Mabel te spreken haar misschien te overreden dat het eenige hotel te Wingfield heel behoorlijk was of mogelijk huppelend! terug te komen met de heugelijke tijding, dat Mark bij zinnen gekomen was en reeds naar Wingfield op weg was. Thans was het duidelijk dat hij, behal ve in het laatste gelukkige geval, eenige Dugan het levenslicht aanschouwd. Na het VeToenigd Tooneel, na het Ver. Rcrtterd. Hof- stad-Tooneel, bracht het Nieuw Nederlandsch Tooneel het Woensdagavond in den Palcis- Schouwburg op de planken. En het publiek bleek evenzeer geboeid als van het Leidsehe- plein en evenmin ontbrak hier als accompag nement van een uitvoerige bloemenhulde de ovatie aan de spelers. PERMANENT WAVE. Wij verwijzen naar een advertentie van den heer Gerrits in dit nummer, betref fende lasterpraatjes over een ongeluk in zjjn zaak. sluwe plannen zou moeten beramen en snel zou moeten handelen. Nooit daarvoor in zijn levensdagen, was James Henry ge- vlucnt voor een dame die hem o,p zoo'n manier haar gezelschap opdrong, hjj was eenigiszins in hot duister aangaande de proceuure die hjj zou moeten volgen. In eik geval zou hij wel een ontvluch ting^ in de laatste minuut moeten onder nemen. Wat wikte zeggen dat hij Mabel op de een of andere piaats ver van het station zou moeten neerplanten, en dan als een 'bezetene zou moeien rennen en op den trein springen, voor zij hem te voet had ingehaald. En dit beteekende, dat hij den wagen aldus moest toetake len, da* hjj niet meer wou loopen, en aan Mabel dan misschien zou moeten zeggen, dat hij naar een garage toeging om hulp te halen. Iets van dien aard. Maar hij moest en hij zou dien trein hebben; al was het de laatste daad die hjj op aarde zou verrichten, hij: moest dien •trein hebben! „Ga je met mij mee binnen?" vroeg James. „Ik ben niet gewoon om' 's avonds op straat te blijven staan", zeide Mabel vriendelijk. „Best, koop dan wat poeder voor je ge zicht, terwijl ik opbel; of een pakje van iets anders maar dioe in elk geval na tuurlijk. WJj kunnen ons niet veroor loven, de aandacht op ons te vestigen". En hij fronste tegen Mabel. en Mabel fronste tegen hem; en de jonge drogist begaf zich achter zijn toonbank voor het ger od maken van recepten. Hij was ziels blij dat hij zalf nilet 'getrouwd was. Zoo veel begreep hjj wel van bet geval. Zijn IJS! De wensch, in ons vorig stukje uitge drukt, dat de vorst nu maar wat zou aan houden, opdat de vele ijsliefhebbers ten minste nog eenigermate van den winter kunnen profiteeren, is verwezenlijkt ge worden: op het oogenblik, dat wij dit schrijven, zijn er op de grachten massa's schaatsenrijders, terwijl' de IJclub „Het Noorden" haar banen reeds heef" open gesteld. Maar Vrijdagmiddag werd door de gemeentelijke autoriteiten nog slechts schoorvoetend het ijsvermaak op liet 11 el- dersche Kanaal toegeBlaan. Reeds Donder dag waren enkele stoutmoediger die het er waagden, aan het rijden, n aai zij werden toen door de politie verjaagd. Inmiddels bleef het vriezen, z\j liet dan ook in geringe mate, en Vrijdagsmiddags waren Kanaal en Singel bedekt met do zijnen kinderen, die nog gauw een haan tje gingen nemen vóór moeder het eten opdeed, de warme hap daarna haastig naar binnen werkten om nog wat van het ijsvermaak te kunnen profiteeren. Wie op een vrijen schoolmiddag hoopten, kwa men bedrogen uit, want de autoriteiten verklaarden het ijs onbetrouwbaar. Dien tengevolge werd aan de scholen dan ook geen vrij gegeven en tevens beperkte de politie zich voorloopig tot de waar schuwing aan de grooten om nog niet op het ijs te gaan. Toen door het drukke bezoek, la.er op dien middag, wa ter op de Ijsvlakte kwam, werd het publiek evenwel verwijderd'. Hedenmorgen waren de slechte en zwakke gedeelten op Singel en Kanaal dit laatste voor het ge.ee.te PostbrugWestplein, daar de rest tot nu toe open' werd gehouden voor de vaart niet struo afgezet, en, daar het vriezen inmiddels aanhoudt» zijn de Za terdagmiddag en de Zondag thans vrijlwel eheei aangewezen op het Ijsvermaak, dat oor het fraaie winterweer thans ln onbe perkte mate kan worden genoten. Hoewel hedenmorgen de wind;, die tot rm toe vrij wel uitsluitend uit Oostelijke richting woei, naar het Zuiden is omgeloopen en' dienten gevolge de temperatuur stijgt, zijn de voor uitzichten' voor de schaatsenrijders toch, niet ontmoedigend» omdat ons landl, evena:s een groot deel van Europa, in een gebied van hoogen druk ligt. De barometer bij ons stiaat hoog, circa 0.6, is sedert gisteren een'igszins gedaald,; d'e temperatuur was gis- ren circa 18° Fahirenhelt beneden normaal, de lucht betrokken. Slechts in Groningen was de barometerstand hooger. Vooralsnog behoeft deze verandering van temperatuur evenwel de ijsiiefhébbers niet af te schrikken. Het was gisterenavond op d'e Fortgracht het terrein van de IJsclub „Het Noor- denT tamelijk dtruk. Zeer wera, men even wel gehandicapt door een gebrek aan de lichtleldling, zoodat eerst tegen acht uur de baan kon1 wonden verlicht. Hedenmiddag en avondl zijin de banen natuurlijk wederom •geopend. Het was langs den Singel een levendig gezicht» zoovele rijders te zien.'Al zeer vroeg vanmorgen:, toen nauwelijks de dag was aangebroken, waren er al liefhebbers bezig nog gauw een' baantje te nemen SCHIETOEFENINGEN BIJ DEN HELDER. In een bericht aan luchtvarenden wordt meegedeeld, dat op 15 Januari en zoo noo- dig op 16 Januari a.s. zal geschoten wor den met middelbaar geschut, opgesteld nabij, de begraafplaats te Den Helder. De schietoefeningen vangen aan te 10 uur. Op het fort Kijkduin en bij het ge schut waarmede wordt geschoten, zal van één uur voor den aanvang at' tot het einde der schietoefening een roode vlag ge- heschen zijn. Men wordt verzocht zich dan niet zonder noodzaak of niet onnoodig lang op te houden in den onveillgen sec tor, welke wordt begrensd door een lijn, getrokken van het fort Kijkduin in de richting N. 300 gr. O. .(ware richting en een lijn, loopende van den Watertoren te Den Helder over het Zuiderhoofd (N. 240 gr. O. ware richting) tot op een afstand van 14 km uit de kust en een hoogte van 2100 m. opgewekte gefluit kwam uit het achterste •gedeelte van den winkel, waar het zich vormengdJe met heit geluid van den vijzel in den mortier. Tien minuten waren om, voor James uit de cel te voorschijn kwam. „Ik krijg geen antwoord van Je huis", zedide hij. „Mark moet erop uit zijn1". ,Jïmmy!" bracht Mabel verschrikt uit en zij staarde naar de deur, precies of zij verwachtte dat B'arrow daar elk oogenblik door naar binnen' zou komen. „Hij zit ons na!" „Nou, wat zou dat nóg? Hij heeft er geen idee van in welke richting wij ge gaan zijn. Wij zijn nog niet opgespoord, Mabed. Wil je nog eens éven rondkijken hier? Ik wil Doris nog even opbellen en haar zoo goed mogelijk alles uitleggen. Wie weet, wat zij zich op het oogenblik in het hoofd haalt." Hij ging naar de cel terug en belde nog eens Brandburg op. Kort daarna: „O, hallo; ben, jij, daar, Martha? Je spreekt met mijnheer. Wil je .aan me vrouw vragen, of zijl even voor mij aan die telefoon wil komen?" „Mevrouw is er niet, mijnheer," zedde de stem van zijn dienstbode. „Hè? Waar is zij?" „Zij is naar het huis van mijnheer Rar- row, met haar vader." „Wanneer is zij daarheen gegaan?" „O, al een heelen tijd geleden." „Nou heeft zij niet gezegd!, wan néér zij teriug zou zijn?" „Ja, zij: zei dat zij dadelijk terug zou den sijn. Maar zij zijn er nog niet." James fronste bedenkelijk het voor hoofd. DEN HELDER. Ned. Herv. Gem. Nw. Kerk (Weststraat), 's Morgens 10.30 uur, Ds. J. D. v. d. Veen. Onderwerp: «Christen zijn». Westerkerk (Wcitelein). 's Avonds 5.30 uur, Ds. E. R. Damsté. Onderwerp»Het Huis Gods.« Gerei. Kerk (Spoorstraat). 's Morgens 10 uur, Ds. F. Tollenaar, 's Avonds 6.30 uur, Ds. F. Tollenaar Hulpkerkdienst. (Militair Tehuis, Kanaalweg). Geen dienst. Chr. Geref. Kerk (Steengracht). 'e Morgens 10/uur en 's avonds 6 uur Le'esdienst. Maandagavond 7.30 uur, Ds. W. Bijle- veld, van Haarlem. Oud Geref. Kerk (Hoogstraat). 's Morgens 10 uur en 's avonds 6.30uur, Leesdienst. Herst Evang. Luth. Gem. 's Morgens 10 uur, Ds. P. Neideck, van Amsterdam. Doopsgezinde Gem. 's Morgens 10 uur, Ds. P. J. Smidts. Evangelisatie (Palmstraat). 's Morgens 10 uur en 's avonds 6.80 uur, Ds. W. A. Hoek, van Amsterdam. Gebouw Middenstraat 117. Donderdagavond 8 uur, Ds. E. R. Damsté Evangelisatie-samenkomst. Zang van het Evangelisatie-koor. Chr. Gemeente (Breewaterstreat). 's Morgens 10.80 uur,Vrije Evangelisatie samenkomst. 's Avonds 8 uur, Vrije Evangelisatie- samenkomst. Onderwerp: »De kleinste Bijbeltekst* Zondagsschool 1.802.80 uur. Donderdagavond 8 uur, Vrije Evangeli satie-samenkomst. Leger des Hells. 's Morgens 10 uur, Helligingsdlenst en 's avonds 8 u. Verlossings-samenkomst. HUISDUINEN. Ned. Herv. Gem. Geen dienst. 14 Januari. 's Avonds 7.30 uur, Ds. E. R. Damsté. Onderwerp»Het Huis Gods.« JULIAN ADORP. Ned. Herv. Gem. 's Morgens 10 uur, Ds. E. R. Damsté. Onderwerp: »Het Huis Gods.« ANNA PAULOWNA. Ned. Herv. Gem. 's Morgens 10 uur, Ds. Vorstman. Geref. Kerk. 's Morgens 10 uur en 's middags 2.80 uur, Preeklezen. WEERINGEN. Ned. Herv. Gem. Oosterland. 's Morgens 10 uur, Ds. van Beek. Westerland. 's Avonds 7 uur, Ds. van Beek. Evangelisatie (Ned. Herv. Gem.). 's Morgens 10 uur, den heer Bosma. Den Oever. 's Morgens 10 uur, J. K. Lofvers, Cand. t. d. H. D. Doopsgezinde Gem. Hippolytushoef. 's Morgens 10 uur, Ds. O. L. v. d. Veen. BREEZAND. Evangelisatie (Ned. Herv. Gem.). 's Morgens 10 uur, de Heer Boon. „Goed dan. WanneeT zij terugkomt, moet je haar zeggen dat lik opgebeld en gezégd heb dat alles in orde is, denk je erom1? Alles is ln orde. Marthial" Maar ztyh frons bleef op zijn voorhoofd staan toen hij uit de cel kwam. Mabel glimlachte echt smalend. „OI Zij heeft zeker een en ander ge zegd." „Zij was er niet. Zij is al een tijd ge leden naar jelui huis toe gegaan". „Waarvoor?" riep Malbel. „Was het noodiig voor haar, om mijn man te gaan condbleeren?" „Dat weet ik niet. Ik denk van niet. Zij „Zij is niet iemand' om zoo iets te dloen, hè? En die arme Mark, die beelemaaJ kapot was en naar sympathie hunkerde en „Zij is er nu niet, en onverschillig waar zij is, zal' zij de hand van jouw idioot van een man nooit vasthouden daar ken ik Doris te goed voor," beet James haar toe. „Wij zulten nu maar niet verder telefo- neeren en naar den wagen teruggaan en zien wat wij' nu moeten doen''. „Maar er is natuurlijk maar één ding te doen; en dit is dat wij zoo gauw moge lijk naar Arlindate toe rijden. Heb je er tegen om' haast te maken? Ik heb geen lust om mijn tante uit bed te halen, om een of twee uur in den ochtend." Hooghartig wachtte zij tot James in beweging zou komen en hij kwam niet in beweging. (Wordt vervolgd).

Heldersche Courant | 1929 | | pagina 11